وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بجنورد⚡【سال1403】⚖️

وظایف بهترین وکیل طلاق در بجنورد چیست؟ نحوه شناسایی بهترین وکیل طلاق در بجنورد چگونه است؟ این ها سوالاتی است که ممکن است برای افرادی که به دنبال وکیل طلاق هستند مطرح شود. طلاق هم مانند هر پرونده قضایی دیگر نیازمند داشتن اطلاعات تخصصی و آشنایی با روال دادرسی پرونده است. برای کسب اطلاعات در مورد وکلای طلاق در بجنورد تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در بجنورد چه کسی است؟

طلاق فرآیندی است که طی آن یک زوج به زندگی مشترک خود خاتمه می دهند. جاری شدن صیغه طلاق، نیازمند طی کردن مراحل خاصی می باشد که در نتیجه آن گواهی عدم سازش توسط دادگاه صادر می گردد. این مسیر باید با روال قانونی و با توجه به مقررات موجود پیموده شود. وکیل طلاق فردی است که به تمام این قوانین مسلط است و قبلا تجربه وکالات چنین پرونده هایی را داشته است.

بهترین وکیل طلاق در بجنورد، فارغ التحصیل رشته حقوق است و به همین دلیل هم سواد حقوقی کافی برای پیگیری پرونده های مختلف از جمله طلاق را دارد. وکیل طلاق باید با قوانین فقه و معارف قرآنی نیز آشنا باشد، زیرا بسیاری از قوانین خانواده از قرآن منشا گرفته اند. لازمه وکالت، به روز بودن اطلاعات وکیل است، زیرا در صورت عدم اطلاع از تغییر قوانین، احتمال احیای حقوق موکل کاهش می یابد. بهترین وکیل مهریه در بجنورد نیز می تواند در زمینه دعاوی این حوزه به شما کمک نماید.

بهترین وکیل طلاق در بجنورد چه کسی است؟

وظایف بهترین وکیل طلاق در بجنورد

اصلی ترین و مهم ترین وظیفه وکیل طلاق، توانایی مذاکره و برقراری صلح میان زوجین است. با توجه به آسیب های اجتماعی ایجاد شده از طلاق، تلاش تمامی ارگان های ذیربط، کاهش آمار طلاق و برقراری سازش و توافق است. بهترین وکیل طلاق در بجنورد در وهله اول باید بتواند زوجین را آشتی دهد. در صورت عدم سازش، وکیل موظف است پرونده را به طور کامل بررسی نموده و راه های قانونی برای احقاق حق موکل را بیابد.

وکیل طلاق باید موکل خود را از مراحل طلاق و همچنین عواقب این تصمیم آگاه سازد. سپس اوراق قضایی لازم از جمله دادخواست های مورد نیاز را تدوین و به محضر دادگاه تقدیم نماید. وکیل طلاق با توجه به این موضوع که وکیل کدام یک از زوجین است، باید دادخواست های متفاوتی را تنظیم نماید. در برخی از موارد، زوجین تمایل دارند که وکیل آن ها برای انجام مرحله جاری شدن صیغه طلاق هم حضور داشته باشد.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بجنورد به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
فاطمه غلامیبجنورد، خیابان طالقانی، خیابان شریعتی، خیابان برنجی
مرتضی قاسمیبجنورد، میدان فردوسی، پل منطقه، نبش امام رضا 32
علی غلامعلی زادهبجنورد، کوچه گرمه ای، مجتمع رز، طبقه 2
مهناز وحدانیبجنورد، چهار راه مخابرات و امیریه، رو به روی کوچه حسن آباد، نبش چهار راه اول
نازیلا منصوریبجنورد، نبش خیابان معصوم زاده، رو به روی دفتر اسناد رسمی شماره 3

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بجنورد را بشناسید!

فاطمه غلامی

فاطمه غلامی

سرکار خانم فاطمه غلامی، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد مشهد و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 568 از کانون وکلا می باشند. سرکار خانم غلامی حدود دو دهه است به وکالت مشغول هستند و وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را می پذیرند. مشاوره های ایشان سبب ایجاد صلح و آشتی میان تعداد قابل توجهی از زوجین گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده مانند انواع طلاق
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • قبول دعاوی ملکی، حقوقی، ثبتی و کیفری مختلف

آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی، خیابان شریعتی، خیابان برنجی

مرتضی قاسمی

مرتضی قاسمی

جناب آقای قاسمی وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان خراسان شمالی هستند که سال ها است در بجنورد به ارائه فعالیت های حقوقی می پردازند. ایشان به زبان انگلیسی و عربی در حد مذاکره و نوشتن قرارداد مسلط هستند. همکاری با بانک ملت به عنوان کارشناس حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. صداقت، تعهد، ذکاوت، پشتکار و انصاف از ویژگی های برجسته ایشان است. آقای قاسمی به دلیل توانایی هایی که در وکالت پرونده های طلاق دارند، به عنوان بهترین وکیل طلاق در بجنورد شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اجاره نامه  و مبایعه نامه
 • وکالت دعاوی خانواده، ملکی و ثبتی
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: بجنورد، میدان فردوسی، پل منطقه، نبش امام رضا 32

علی غلامعلی زاده

علی غلامعلی زاده

آقای غلامعلی زاده را می توان در دسته وکلای معروف استان خراسان شمالی و شهرستان بجنورد قرار داد. ایشان پس از دریافت مدرک کارشناسی حقوق، تحصیلات خود را در تا مقطع دکترا در رشته حقوق خصوصی ادامه دادند. جناب آقای علی غلامعلی زاده سابقه تدریس در دانشگاه، مشاور حقوقی شرکت های سیمان بجنورد، بیمه البرز، شرکت ابرار ماشین و سیمان الاداغ را در سابقه کاری خود دارند. وکالت دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، تملک آپارتمان ها، شهرداری و اسناد رسمی را می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادها
 • پذیرش دعاوی ملکی و ثبتی
 • قبول پرونده های حقوقی و کیفری گوناگون

آدرس: بجنورد، کوچه گرمه ای، مجتمع رز، طبقه 2

مهناز وحدانی

مهناز وحدانی

سرکار خانم مهناز وحدانی وکیل پایه یک دادگستری در استان خراسان شمالی هستند که سال ها است در بجنورد به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک شدند. خانم وحدانی در زمینه مشاوره حقوقی هم فعال هستند و پرونده های بسیاری را از این طریق حل نموده اند. ایشان موفق شده اند لقب بهترین وکیل طلاق در بجنورد را به خود اختصاص دهند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قرارداد
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده مانند مهریه و طلاق

آدرس: بجنورد، چهار راه مخابرات و امیریه، رو به روی کوچه حسن آباد، نبش چهار راه اول

نازیلا منصوری

نازیلا منصوری

از دیگر وکلای بجنورد که در حوزه دعاوی طلاق فعال هستند می توان از سرکار خانم نازیلا منصوری نام برد. این وکیل خبره پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک شده اند و وکالت خود را آغاز نمودند. خانم منصوری با تکیه بر دانش و سواد حقوقی و همچنین تجربیات ارزنده خود توانسته اند در درصد بالایی از پرونده های خود به پیروزی دست یابند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های طلاق
 • وکالت دعاوی مهریه، اعسار و حضانت فرزندان
 • تخصص در تدوین و تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: بجنورد، نبش خیابان معصوم زاده، رو به روی دفتر اسناد رسمی شماره 3

جواد داوودنیا

جواد داوودنیا

جناب آقای جواد داوودنیا وکیل و مشاوره حقوقی بجنورد هستند. ایشان دارنده پروانه وکالت درجه یک به شماره 24516 از قوه قضاییه هستند و همچنین عضو رسمی کانون وکلا می باشند. آقای داوودنیا تمام تلاش خود را برای دفاع از موکلین خود به کار می گیرند. ایشان نتایج قابل قبولی را در سال های اشتغال خود به دست آورده اند. این وکیل خبره صادق، وفادار، منصف و تلاش گر هستند. موکلین و مراجعین ایشان از مشاوره های حقوقی آقای داوودنیا  رضایت دارند و آن ها را مسبب حل مشکلات خود می دانند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های مالی، تجاری و مناقصات
 • تخصص در دعاوی خانواده، حضانت فرزندان و اجرت المثل
 • ارائه مشاوره های حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: بجنورد، ضلع جنوبی، میدان شهید، به سمت چهار راه مخابرات، پلاک 580

زهره حسن زاده

زهره حسن زاده

یکی دیگر از وکلای خوب و خبره در استان خراسان شمالی، سرکار خانم زهره حسن زاده هستند. ایشان در حال حاضر در بجنورد به وکالت مشغول می باشند و دارنده پروانه وکالت شماره 247 از کانون وکلا هستند. خانم حسن زاده در زمینه دعاوی طلاق بسیار باتجربه هستند و عنوان بهترین وکیل طلاق در بجنورد را کسب نموده اند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان چاره گر بوده و منجر به صلح و سازش شده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم کلیه قراردادها
 • وکالت پرونده های خانواده
 • تخصص در دعاوی ملکی و حقوقی

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد

علی افشار

علی افشار

یکی دیگر از وکلای معروف و شناخته شده در بجنورد آقای علی افشار است. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری نیز هستد. آقای افشار با تکیه بر علم و دانش خود و همچنین آشنایی با نحوه بررسی پرونده ها، دعاوی بسیاری را وکالت کرده که درصد زیادی از آن ها را با موفقیت به نتیجه رسانده اند. علم بالا، تعهد، اخلاق مداری، پشتکار و انصاف از ویژگی های این وکیل با تجربه است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره های حضوری، غیر حضوری و آنلاین
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق توافقی، استرداد جهیزیه و مهریه
 • قبول پرونده های ملکی از جمله  تخلیه، شهرداری و موجر و مستاجر

آدرس: خراسان شمالی، بجنورد، خیابان طالقانی غربی

صفیه مکرمی

صفیه مکرمی

خانم مکرمی را به عنوان بهترین وکیل طلاق در بجنورد می شناسند. ایشان دارای تحصیلات حقوقی و تجربه بالا در زمینه وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف هستند. سرکار خانم صفیه مکرمی به دلیل تلاش برای حمایت از موکل و انصاف در دریافت حق الوکاله بسیار مورد اعتماد مردم هستند. وکالت پرونده های طلاق، حضانت فرزندان، اجرت المثل، شهرداری و اختلافات موجر و مستاجر در تخصص ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • قبول دعاوی خانوداه
 • ارائه مشاوره حضوری تخصصی
 • ارائه مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: بجنورد، خیابان طالقانی غربی، بین چهار راه مخابرات و میدان شهید، ابتدای کوچه گرمه ای، ساختمان مهر، طبقه دوم

سمانه قاسمی

سمانه قاسمی

خانم قاسمی جزو وکلای معروف و توانمند استان خراسان شمالی هستند که در حال حاضر در بجنورد به ارائه فعالیت های حقوقی می پردازند. ایشان بسیار با اخلاق، متعهد، تلاش گر و منصف هستند و سابقه درخشانی را نیز به ثبت رسانده اند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل و فصل اختلافات زوجین و صلح و سازش میان آن ها شده است. همکاری با موسسات و ارگان های مختلف در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. ایشان در وکالت پرونده های خانواده مسلط هستند و موفقیت های قابل قبولی را نیز کسب کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • تخصص در پرونده های خانواده، ملکی و ثبتی

آدرس: بجنورد، تقاطع طالقانی و امیریه، جنب پاساژ خوشی، طبقه 2، واحد 4

نحوه شناسایی بهترین وکیل طلاق در بجنورد

برای کسب پیروزی در پرونده طلاق، تنها داشتن وکیل کافی نیست، بلکه باید وکیلی انتخاب شود که در این زمینه توانمند و حرفه ای باشد. اما سوال اینجاست که چگونه وکیل خبره این حوزه را بشناسیم. راه های متفاوتی برای شناسایی بهترین وکیل طلاق در بجنورد وجود دارد. یکی از این راه ها مراجعه به سایت های مختلف از جمله وکیل چی جهت اطلاع از سابقه، تحصیلات و ویژگی های وکلا است. در این سایت ها می توانید نظرات موکلین سابق این وکلا را نیز بخوانید و از میزان رضایت آن ها مطلع شوید.

مشورت کردن با افرادی از دوستان و آشنایان که درگیر پرونده های طلاق بوده اند و کسب اطلاعات در خصوص وکیل آن ها هم می تواند به شناسایی وکلای خوب کمک کند. مراجعه به کانون وکلای استان و تحقیق از وکیل از این طریق هم روش مناسبی برای یافت وکیل طلاق مناسب است. معارفه با وکلا و جویا شدن نظرات آن ها در خصوص پرونده و همچنین اطلاع از حق الوکاله آن ها هم راهی دیگر برای یافتن وکیل طلاق حرفه ای است.

نحوه شناسایی بهترین وکیل طلاق در بجنورد

طلاق و انواع آن

دادخواست طلاق به 3 شیوه انجام می شود که در این قسمت به بررسی آن ها می پردازیم.

 • طلاق توافقی: ساده ترین نوع طلاق، طلاق توافقی است که طی آن زوجین نسبت به تمام موضوعات توافق نموده اند. زن و مرد هر دو با قبول شرایط یکدیگر برای طلاق رضایت دارند.
 • طلاق به درخواست زن: این نوع طلاق به سادگی انجام نمی پذیرد. زن تنها در صورتی می تواند تقاضای طلاق نموده و از همسر خود طلاق بگیرد که دلایل محکمه پسندی از جمله اعتیاد، بیماری صعب العلاج و غیره داشته باشد.
 • طلاق به درخواست مرد: مرد می تواند در هر زمانی و حتی بدون دلیل، اقدام به طلاق همسر خود بنماید. اما در صورت داشتن دلیل موجه، می تواند از پرداخت نفقه معاف گردد.

کلام آخر

وکیل طلاق به تمامی قوانین این حوزه آشنا است و می تواند از آن ها در جهت دفاع از موکل خود استفاده نماید. ایشان وظیفه دارد زوجین را به صلح دعوت نموده و در صورت عدم تمایل به سازش، دادخواست های لازم را تدوین نماید. از طریق روش های مختلف مانند مراجعه به کانون وکلا، سایت های مختلف، پرس و جو از موکلین سابق و صحبت با وکلا می توان بهترین وکیل طلاق در بجنورد را شناخت. طلاق می تواند به صورت توافقی، به درخواست مرد و یا از طرف زوجه مطرح گردد که هر یک از این انواع طلاق، مراحل خاص خود را دارند. همه تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات جامعی را در مورد وکیل طلاق در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. بابت همراهی شما با سایت وکیل چی صمیمانه سپاسگزاریم و منتظر کامنت های شما عزیزان هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا