وکیل حقوقی

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در شیراز⭐【سال1403】

امروزه به دلیل بروز مشکلات بی شمار حقوقی، پیچیدگی قوانین و سخت شدن پیگیری این گونه مسائل در مراجع قضایی، نیاز حضور وکیل در پیگیری روند پرونده، بسیار احساس می شود. همه ما در کلان شهرها به دنبال مراکز و موسساتی هستیم که بتوانیم با مراجعه به آن ها و کمک گرفتن از متخصصان حقوقی، مشکلات خود را راحت تر حل کنیم. موسسات حقوقی از جمله موسساتی هستند که برای کوتاه کردن مسیر به نتیجه رسیدن مسائل حقوقی تاسیس شده اند. اگر شما نیز به دنبال بهترین موسسه حقوقی در شیراز با ارائه مشاوره های حقوقی در تمامی زمینه های تخصصی می گردید، لطفا تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

موسسه حقوقی چیست؟

موسسات حقوقی، به دو دسته تقسیم می شوند: شرکت های غیر انتفاعی و شرکت های غیر تجاری.

شرکت های غیر انتفاعی به موسساتی گفته می شود که کارشان رسیدگی به امور خیریه، برگزاری همایش های دینی مذهبی و سمینارهای علمی است که این موسسات اغلب برای جذب سرمایه و سود شخصی تاسیس نمی شوند و در امور خیریه پیش گام هستند.

موسسات غیر تجاری در زمینه های خدمت رسانی به مردم و در حوزه های علمی و آموزشی و یا ارائه مشاوره حقوقی با هدف جذب و کسب سود تاسیس می شوند. موسسه حقوقی جزو مراکز غیر تجاری محسوب شده که توسط چند تا از بهترین وکیل شیراز و کارشناسان حقوقی و با هدف پاسخ دهی درست به نیازها و پرسش های حقوقی افراد حقیقی و یا حقوقی تاسیس شده است.

موسسه حقوقی چیست؟

خدمات بهترین موسسه حقوقی در شیراز چیست؟

از آن جایی که یک موسسه حقوقی شامل چندین وکیل پایه یک دادگستری خبره و متبحر و در حیطه های کاری متفاوت است و جمع کردن آن ها در یک جا کاری سخت ولی ممکن است، مراجعه به موسسات حقوقی در زمان بروز مشکلات متعدد می تواند در به نتیجه رسیدن بهتر به ما کمک کند.

اکثر موسسه های حقوقی از جمله بهترین موسسه حقوقی در شیراز خدمات زیر را ارائه می دهند که در این جا تنها اشاره ای کوتاه به آن ها می کنیم:

 • مشاوره حقوقی
 • مشاوره کیفری
 • طلاق توافقی
 • دعاوی بین المللی
 • اخذ ویزا
 • سرمایه گذاری در خارج از کشور
 • مهاجرت
 • ثبت شرکت
 • ثبت علائم تجاری

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در شیراز به همراه آدرس عبارتند از:

نام موسسه حقوقیآدرس
خانم زهرا بهاریشیراز، خیابان قصردشت، جنب کانون وکلا، ساختمان ارسلان
آقای جهانپور کرمی ارخلوشیراز
موسسه حقوقی داتیک عدلشیراز، شهرک گویم، نبش بیست متری ولایت
موسسه حقوقی ویستاشیراز، ارام، بلوار کریمخان زند، خیابان زند چهل و سوم
موسسه حقوقی آرمان عدالتشیراز، سی متری سینما سعدی

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در شیراز را بشناسید!

خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری از وکلای باسابقه در شیراز هستند. که ۱۳ سال سابقه وکالت دارند و عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس میباشند. که رتبه ۶ آزمون ورودی به وکانون وکلای استان فارس در سال ۸۹ هستند. وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و دانش حقوقی است. ایشان در هر پرونده مسیر پرونده را به موکل نشان میدهد و در صورتی که پیگیری پرونده نتیجه ای برای شخص نداشته باشد به مراجعه کننده اعلام و از قبول پرونده امتناع میکنند. در خصوص گرفتن حق الوکاله بسیار با انصاف میباشند.

حضور در دفتر وکالت با هماهنگی قبلی

ساعت پاسخ گویی :
شنبه تا پنجشنبه
عصرها ساعت 5 تا 8
صبح ها ساعت 9 تا 13

آدرس :

شیراز . خیابان قصردشت . جنب کانون وکلا. نبش ک ۴۴. ساختمان ارسلان . طبقه ۷. واحد ۵

شماره تماس :

۰۹۱۷۰۰۰۴۳۸۳

آقای جهانپور کرمی ارخلو

جناب آقای جهانپور کرمی یکی از وکلای سرشناش در شهر شیراز هستند. جناب کرمی آرخلو نفر اول ورودی آزمون وکالت سال 1391هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری شیراز با بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت و دانش‌آموخته کارشناسی ارشد گرایش حقوق عمومی، عضو کانون وکلای دادگستری هستند.

ایشان وکیل پایه برترکشوری در حوزه ی تصادفات اخذ دیه از بیت المال صندوق تامین خسارتهای بدنی،کلیه شرکتهای بیمه، راننده متواری، نداشتن بیمه نامه،سقف تعهدات بیمه ای هستند.

آدرس: شیراز

موسسه حقوقی داتیک عدل

موسسه حقوقی داتیک عدل

موسسه حقوقی داتیک عدل یکی از بهترین موسسه حقوقی در شیراز است؛ در این موسسه بهترین و مجرب ترین مشاوران و وکلای حرفه ای در حال فعالیت می باشند؛ بسیاری از افرادی که ساکن شهر شیراز هستند با این موسسه آشنا اند و برای حل مشکلات وکالتی شان مانند دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و … به آن جا مراجعه می کنند؛ موسسه داتیک عدل شهرت بسیار زیادی مردم عزیز شهر شیراز دارد.

آدرس: شیراز، شهرک گویم، نبش بیست متری ولایت

موسسه حقوقی ویستا

موسسه حقوقی ویستا

موسسه حقوقی ویستا یکی از بهترین موسسه حقوقی در شیراز است؛ از جمله خدمات این موسسه، حل کردن مشکلات دعاوی مختلف وکالتی در حوزه ملکی، کیفری، خانواده، حقوقی و … است؛ در موسسه ویستا حاذق ترین و برترین وکلا در حال فعالیت می باشند و سعی بر این دارند که رضایت تمامی موکلین را جلب نمایند؛ هدف این موسسه برطرف کردن تمامی مشکلات وکالتی مردم است.

آدرس: شیراز، ارام، بلوار کریمخان زند، خیابان زند چهل و سوم

موسسه حقوقی آرمان عدالت

موسسه حقوقی آرمان عدالت

موسسه حقوقی آرمان عدالت جزو موسسات برتر و سرشناس در شهر زیبا شیراز است از این رو با لقب بهترین موسسه حقوقی در شیراز شناخته می شود؛ مردم عزیز این شهر جهت حل مشکلات مختلف وکالتی شان در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی و … به این موسسه مراجعه می کنند و از وکلای خبره و حاذق کمک می گیرند؛ مشاورانی که در موسسه آرمان عدالت فعالیت دارند، بسیار مجرب و توانمند هستند.

آدرس: شیراز، سی متری سینما سعدی

موسسه حقوقی دادگران حق

موسسه حقوقی دادگران حق

موسسه حقوقی دادگران حق یکی از بهترین موسسه حقوقی در شیراز می باشد؛ این موسسه همیشه در تلاش بوده که خدمات بسیار حرفه ای در زمینه وکالت با کمک حاذق ترین وکلا در اختیار مردم عزیز قرار دهد؛ مردم عزیزی که ساکن شهر شیراز هستند به خوبی با این موسسه آشنایی دارند و از مشاوران حقوقی موسسه دادگران حق کمک می گیرند؛ دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده، کیفری و … در این موسسه تقبل می شوند.

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران(زرهی)، ساختمان سارا و آیدا

موسسه حقوقی پرگاس زندیه

موسسه حقوقی پرگاس زندیه

موسسه حقوقی پرگاس زندیه جزو موسسات بسیار مشهور و محبوب در شهر بزرگ و زیبا شیراز است که متشکل از وکلا و مشاوران بسیار حرفه ای می باشد؛ در این موسسه سخت ترین پرونده ها با دعاوی مختلف ملکی، کیفری، خانواده و … توسط وکلای خبره تقبل می شوند و البته مشاوران حقوقی، بهترین مشاوره ها را در اختیار موکلین قرار می دهند؛ هدف این موسسه جلب رضایت موکلین می باشد.

شماره تماس: 07136321220

موسسه حقوقی پدیده

موسسه حقوقی پدیده

موسسه حقوقی پدیده در لیست موسسه های برتر شهر بزرگ شیراز قرار گرفته است؛ اکثر مردم شهر شیراز این موسسه را به خوبی می شناسند و برای حل تمامی مشکلات حقوقی شان به این موسسه مراجعه می کنند و از خدمات آن بهره می برند؛ مشاوران بسیار زبده و حرفه ای در این موسسه همیشه در حال ارائه خدمات به مراجعه کنندگان می باشند؛ موسسه پدیده یکی از بهترین موسسه حقوقی در شیراز است.

آدرس: شیراز، بلوار کریم خان زند، خیابان زند 43

موسسه حقوقی هما گستر

موسسه حقوقی هما گستر

موسسه حقوقی هما گستر یکی از بهترین موسسه حقوقی در شیراز می باشد؛ افراد می توانند به این موسسه مراجعه کنند و از خدمات منحصر به فرد آن استفاده نمایند؛ در موسسه هما برترین وکلای شیراز در حال ارائه خدمات وکالت می باشند و سعی بر این دارند که رضایت تمامی موکلین را جلب نمایند؛ در این موسسه حقوقی تمامی دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و … تقبل می شوند.

آدرس: شیراز، معالی آباد، ساختمان سیمرغ

موسسه حقوقی مهرآفرین رجبی

موسسه حقوقی مهرآفرین رجبی

موسسه حقوقی مهرآفرین رجبی به عنوان بهترین موسسه حقوقی در شیراز شناخته شده است؛ در این موسسه مشاوران بسیار مجرب و وکلای بسیار حرفه ای در حال ارائه خدمات بسیار خوب به هر یک از مراجعه کنندگان در زمینه دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، حقوقی و … می باشند؛ هدف موسسه مهرآفرین رجبی جلب رضایت تمامی موکلین می باشد.

آدرس: شیراز، بلوار چمران

وظایف بهترین موسسه حقوقی در شیراز چیست؟

همان طور که می دانید موسسات حقوقی توسط حداقل سه وکیل پایه یک دادگستری و کارشناسان حقوقی در همه زمینه های حوزه وکالت و در جهت آگاهی افراد از مسائل حقوقی تشکیل می شوند. از جمله وظایف بهترین موسسه حقوقی در شیراز که می توان به آن ها اشاره نمود عبارتند از:

 • ارائه خدمات مشاوره ای به افراد قبل از هر اقدام قانونی در مواجهه با مشکل.
 • ارائه خدمات حقوقی به صورت مداوم و یا موردی به کلیه اشخاص حقیق و حقوقی ساکن در داخل و یا خارج از کشور.
 • قبول وکالت افراد حقیقی و یا حقوقی، ساکن در داخل و یا خارج از کشور با هدف دفاع از حقوق آن ها در مراجع قضایی و داوری های داخلی و بین المللی.
 • قبول وکالت و نمایندگی افراد حقیقی و یا حقوقی، ساکن در داخل و یا خارج از کشور، به عنوان امین آن ها در کلیه مراجع اداری و سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی.
 • قبول داوری و معرفی داوران قابل اعتماد در مراجع داوری داخلی و بین المللی به جهت رفع اختلافات بین طرفین دعوا در خارج از دادگاه.
 • ارائه و برگزاری دوره های کارآموزی جهت ارتقا دانش، دانشجویان و کارآموزان رشته حقوق و فقه.
 • انجام کلیه فعالیت ها و خدمات حقوقی مجاز به جهت حفظ منافع موکلین.
وظایف بهترین موسسه حقوقی در شیراز چیست؟

تفاوت دفتر وکالت با دفتر حقوقی

در دفتر وکالت، تنها شخص وکیل که پروانه وکالت به نام وی صادر شده است، اجازه فعالیت دارد و نیاز به اخذ مجوز برای فعالیت های خود ندارد، زیرا پروانه وکالت پایه یک دادگستری مجوز فعالیت وکیل به شمار می آید. وکلا طبق مقررات می بایست در همان شهری که پروانه وکالتشان متعلق به آن می باشد فعالیت نمایند و در غیر این صورت مرتکب تخلف شده اند. دفتر وکالت نیازی به ثبت ندارد و با شرکت وکیل در آزمون وکالت و اخذ نمره قبولی می توان پروانه وکالت را کسب کرد و به تبع می توان دفتر وکالت را افتتاح نمود.

اما موسسه حقوقی نیاز به ثبت در مراجع ذی صلاح و اخذ مجوز رسمی دارد و در غیر اینصورت نمی توان در قالب موسسه حقوقی از آن ها یاد کرد و این موسسه مرتکب تخلف شده است. موسسه حقوقی از حداقل سه وکیل تشکیل می شود. در موسسه حقوقی وظایف محوله بین وکلا تقسیم شده و هر کدام در حیطه وظایف خود عمل می کنند.

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم شما را با موسسات حقوقی، از تاسیس تا ثبت و حتی حیطه فعالیت وکلای آن ها آشنا کنیم و در نهایت به معرفی بهترین موسسه حقوقی در شیراز پرداخته شد؛ موسسات حقوقی رابط وکیل و موکل هستند و در راستای اهداف خود که احقاق حقوق موکلین است با ارائه راه کارهایی مفید تاسیس شده اند.

در پایان از این که ما را همراهی کردید بی نهایت ممنونیم؛ در صورت داشتن هر گونه سوال حقوقی و مهاجرتی در شهر شیراز می توانید با موسسات ذکر شده در این مقاله تماس حاصل فرمایید و از مشاوره با وکلای حرفه ای و خبره تجربیات لازم را کسب نمایید. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد سازنده با ما در سایت وکیل چی در تماس باشید.

پروانه زناشویی چیست؟

یک نوع مجوز دولت ایران برای ازدواج زن ایرانی با تبعه خارجی است.

شرایط اخذ پروانه زناشویی چیست؟

پروانه زناشویی در صورتی صادر می شود که مرد خارجی، مسلمان باشد و قوانین کشور وی، ازدواج با زن ایرانی را به رسمیت بشناسد.

شیربها در قانون وجود دارد؟

خیر، شیربها و مصادیق آن در قانون ایران وجود ندارد.

4.8/5 - (6 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا