وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز را به شما معرفی کنیم؛ امروزه تعداد افرادی که با مشکلات و دعاوی کیفری دست و پنجه نرم می کنند، بسیار زیاد است زیرا اخیرا جرایم بسیار زیادی در جامعه اتفاق می افتاد که تنها وکیل کیفری بسیار باتجربه و کارکشته می تواند از عهده حل این مشکلات بر بیاید؛ وکیل کیفری به دلیل تجربه ای که در این زمینه دارد به خوبی می تواند این دعاوی را با موفقیت به پایان برساند و برای دفاع از موکل خود تلاش کند؛ اگر شما نیز در این زمینه به دنبال یک وکیل کیفری مناسب هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در تبریز کیست؟

بهترین وکیل کیفری در تبریز به کسی گفته می شود که می تواند تمام دعاوی کیفری را به خوبی و با موفقیت به پایان برساند و برای دفاع از موکل خود در این زمینه تمام تلاش خود را به کار گیرد؛ بهترین وکیل کیفری در ایران سابقه بسیار درخشان و تجربه زیادی در زمینه دعاوی کیفری دارد و رضایت موکلینش را جلب می کند؛ وکیل با مراجعین خود به درستی برخورد می کند و احترام آن ها را در هر شرایطی حفظ می کند.

بهترین وکیل تبریز در زمینه هر یک از دعاوی کیفری که تعداد آن ها بسیار زیاد است، اطلاعات کافی دارد و می تواند هر سوالی که در ذهن موکلین خود نقش بسته را به درستی و با صبر و حوصله پاسخ دهد و آن ها را به خوبی در جریان پرونده قرار دهد؛ وکیل کیفری در این زمینه مدرک بسیار معتبری اخذ کرده که این ویژگی خود جزو اصلی ترین ارکان وکالت است.

بهترین وکیل کیفری در تبریز کیست؟

انواع دادگاه های کیفری

دادگاه های کیفری انواع مختلفی دارد که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد:

 • دادگاه کیفری یک: در دادگاه کیفری یک، به جرائمی می پردازند که مجازات آن ها مربوط به حبس ابد یا اعدام می باشد و حتی جرائم مربوط به مطبوعات و سیاست نیز باید در این دادگاه ها بررسی شوند.
 • دادگاه کیفری دو: این دادگاه نیز مشهور به دادگاه عمومی می باشد.
 • دادگاه انقلاب: در دادگاه انقلاب به نوع جرم توجه می کنند و جرائمی که در این دادگاه ها مورد بررسی قرار می گیرند شامل جرائم علیه امنیت داخلی و خارجی کشور، محاربه و افساد فی‌الارض، بغی، تبانی و اجتماع علیه جمهوری اسلامی ایران یا اقدام مسلحانه یا احراق، تخریب و اتلاف اموال به منظور مقابله با نظام، توهین به مقام بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام رهبری و … است.
 • دادگاه نظامی و روحانیت: مسائلی که در این دادگاه مورد بررسی قرار می گیرند، مربوط به شخصیت مجرم است و زمانی که ارتکاب جرم در طول انجام وظیفه باشد، در هریک از این دو دادگاه مورد بررسی قرار می گیرد.
 • دادگاه اطفال و نوجوانان: در این دادگاه نیز به جرائمی که سن مرتکب در حین ارتکاب جرم کمتر از هجده سال تمام باشد، رسیدگی می شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:حقوقی، ثبتی، ملکی، کیفری، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90%موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

تفاوت دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی

دعاوی کیفری با دعاوی حقوقی دارای تفاوت های قابل توجهی هستند که در ادامه به چند مورد از مهم ترین آن ها اشاره می کنیم که البته ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که وجود این تفاوت ها دلیلی برای الزمی بودن مراجعه به بهترین وکیل کیفری در تبریز می باشد.

 • فردی که به عنوان متهم در دعاوی کیفری بر علیه او شکایت شده از طریق احضاریه به دادگاه فراخوانده می شود ولیکن برای خوانده در دعاوی حقوقی اخطاریه ارسال می گردد.
 • وکلای کیفری هیچگونه محدودیتی برای ورود و پیگیری پرونده های مختلف کیفری را ندارند و می توانند در پرونده های مطرح شده در دیوان عالی کشور نیز حضور پیدا کنند.
 • پرونده های کیفری در مرحله اول برای انجام تحقیقات به دادسرا ارجاع داده می شوند و پس از تکمیل پرونده برای صدور رای نهایی به دادگاه فرستاده می شود.
 • شکایات حقوقی بایستی حتمادر برگه های دادخواست تنظیم گردد در غیراین صورت مورد بررسی قرار نمی گیرد ولیکن برای شکایات کیفری چنین محدودیتی وجود ندارد.
 • در دعاوی کیفری بعد از اثبات جرم صورت گرفته، مرجع صدور حکم برای آن ها براساس قانون مجازات تعیین می کند ولکین در دعاوی حقوقی مجازات وجود ندارد و حقوق ضایع شده فرد شاکی در صورت اثبات به او برگردانده می شود.
 • در دعاوی حقوقی اگر خواهان به خوانده رضایت دهد و یا به عبارتی دیگر شکایت خود بر علیه خوانده را پس بگیرد پرونده مختومه می شود ولیکن در دعاوی کیفری حتی در صورت اعلام رضایت شاکی روند پیگیری پرونده از نظر دادگاه همچنان ادامه داشته و مرتبط با جنبه عمومی برای فرد مجرم مجازات تعیین می شود.

به عنوان مثال جرائمی مانند قتل، کلاهبرداری که دارای جنبه عمومی بوده حتی بعد از رضایت شاکی براساس حکم مرجع قانونی مجازات می شوند.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز را بشناسید!

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی ، وکیل پایه یک دادگستری تبریز، دارای رتبه 4 اختبار کانون وکلای آذربایجان شرقی ، با بیش از 3000 پرونده موفق ، جز وکلای خبره تبریز می‌باشد. ایشان مولف کتاب “ واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان ” و همچنین موفق به کسب مدرک بین المللی از دانشگاه سن‌ پترزبورگ روسیه در سال 1392 شده است. اگر در تبریز با یک موضوع حقوقی درگیر شدید ، برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید ، می‌توانید به وکیل علیرضا دانشی اعطای وکالت نمایید. ایشان وکیل شرکت آذرپی سهند ، وکیل تی‌پی هلدینگ ، مدیرعامل موسسه مهاجرتی آریا مهاجر درنا و استاد دانشگاه پیام نور می‌باشد.

شامل کلیه دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، انتقال مال ومنافع غیر ، جعل واستفاده از مجعول ، تحصیل مال از طریق نامشروع ، ربا ، چک

شامل کلیه دعاوی راجع به اموال غیر منقول از جمله خلع ید ، تخلیه ، تصرف عدوانی ، خسارات ناشی از تاخیر در انجام تعهدات ، خسارات ناشی از عدم انجام تعهدات ، اسناد مالکیت معارض ، قرارداد مشارکت ، الزام به انجام تعهدات ، الزام به تنظیم سند رسمی انتقال ، سرقفلی ، دستور فروش ، افراز ، تقسیم مال مشاع

آدرس : تبریز ولیعصر خیابان قانون بالاتر از دادگستری مجتمع وکلای دادگستری طبقه 6 دانشی

شماره تماس : 09144892734

شماره واتساپ و تلگرام : 09149370237

نریمان صداقت

نریمان صداقت

نریمان صداقت قاضی سابق دادگستری با ۱۵ سال سابقه قضایی بازپرس ویژه قتل سرقت مواد مخدر و جرائم جنایی و بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در پرونده های جنایی استان آذربایجان شرقی فوق لیسانس حقوق خصوصی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران و دانشگاه علوم قضایی تهران نویسنده کتاب علم قاضی با بیش از ۵۰۰۰ پرونده موفق

آدرس: تبریز شریعتی جنوبی روبروی خلیفه گری ارامنه ساختمان امیر کبیر طبقه ششم بانک رفاه واحد C

موبایل: ۰۹۱۴۴۱۵۵۴۱۱

تلفن دفتر:

۰۴۱۳۵۵۶۵۵۵۰
۰۴۱۳۵۵۶۵۵۵۱
۰۴۱۳۵۵۶۵۵۵۲

بابک اصلانی

اصلانی

پژوهشگر دوره دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی

مولف کتاب مطالعه جرم شناختی احزاب در جرايم سیاسی

مشاورحقوقی شرکت رویال پلاستیک آذر به مدت ۲سال

مشاورحقوقی تعاونی مسکن کارکنان بازرگانی استان آذربایجان شرقی به مدت ۱۰سال

مشاورحقوقی نمایندگی رسمی نوکیا ، زیمنس،آلکاتل ، اپل و سامسونگ دراستان آذربایجان شرقی به مدت ۱۵سال

وکیل و مشاور حقوقی شرکت مسافرتی Erdem Turizm ترکیه در ایران

آدرس: تبریز-کوی ولیعصر-خیابان پروین اعتصامی-لیدای قدیم(اکبر زمانی)-حافظ اول-پلاک 24-طبقه ی اول

شماره تماس: 09144149882

بهنام پرتوی

بهنام پرتوی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت و امور حقوقی در پرونده های جرائم پزشکی ، جنائی و خانواده وکیل بهنام پرتوی از کارنامه کاری درخشانی برخوردار هستند چندین دوره عضویت هیات مدیره و ریاست کمیسیون معاضدت قضائی مرکز وکلاء قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی را عهده دار بوده که اخیراً نیز برای چندین بار به این سمت انتخاب شدند.
ایشان آخرین مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه تهران دریافت نمودند و در بیش از صدها پرونده در زمینه های تخصصی خویش قبول وکالت کردند که در اکثر قریب به اتفاق پرونده ها در پرتو عنایات حق تعالی موجبات احقاق حق موکلین خویش شدند.

تخصص ها :

 • دعاوی مربوطه به جرائم پزشکی اعم از قصور پزشکی ، به کارگیری افراد فاقد صلاحیت حرفه ای در موسسات پزشکی و پیراپزشکی ، تأسیس موسسه پزشکی بدون اخذ پروانه ، سقط جنین ، اشتغال به طبابت بدون مجوز قانونی ، قصور در اقدامات پرستاری
 • دعاوی کیفری (جنایی) اعم از قتل ، کلاهبرداری ، ادم ربائی ، سرقت ، اختلاس ، رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت ، جاسوسی ، حدود و اقدام علیه امنیت ، اخلال در نظام اقتصادی کشور
 • دعاوی خانواده اعم از انواع طلاق به درخواست زوجین ، طلاق توافقی ، مطالبه مهریه و حضانت اطفال و طلاق به درخواست زوجه به علت تحقق شروط ضمن عقد نکاح و عسر و حرج
 • دعاوی ملکی اعم از اثبات مالکیت ، خلع ید ، ابطال سند مالکیت اختلافی ، فک رهن، الزام به تنظیم سند ، فسخ قرارداد ، تغییر کاربری زمینهای کشاورزی

آدرس :

تبریز خیابان امام ، چهاراه منصور، نرسیده به مسجد حاج احمد جنب بانک پارسیان موسسه حقوقی بهنام پرتوی

شماره تماس :

09143141946
04133379297
04133374633

علیرضا پورمحمد

قبول مشاوره و وکالت اعم از حضوری یا تلفنی با واریز حق مشاوره وتنظیم لوایح درکلیه دعاوی بخصوص اختلافات ملکی و قراردادی وارث و ماترک و کلیه امور مربوط به تصادفات وکلاهبرداری وخیانت در امانت وپروندههای اصلاحات ارضی و منابع طبیعی در کلیه استانها

کلیه دعاوی بخصوص اختلافات ملکی ومنابع طبیعی واوقاف وتصادفات

شماره تماس: 09144263884

آدرس سایت: Pourmohammad.com
ودرصورتیکه میخواهید بوسیله هریک از مسیریابها ویا اسنپ استفاده کنید اسم وکیل علیرضا پورمحمد را واردکنید کامل آدرس را میاره

آدرس دفتر: بارنج روبروی مسجد امام حسین ع  صدمتر به طرف  پاسداران نرسیده به فلکه سمت راست دفتر وکالت علیرضا پورمحمد

مینا علوی

مینا علوی-وکیل از ما

مینا علوی در کانون وکلای دادگستری تبریز عضو بوده است و به عنوان یک مشاور حقوقی مجرب از مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی برخوردار می باشد. ایشان راه کار های بسیار خوبی به موکلین خود ارائه می دهد؛ وی یکی از بهترین وکیل کیفری در تبریز است؛ سرکار خانم علوی جزو وکلای برتر شهر بزرگ تبریز می باشد.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، رو به روی برج ابریشم، ساختمان باراما، واحد 1

حسن پاشازاده

حسن پاشازاده-وکیل از ما

حسن پاشازاده یکی از بهترین وکیل کیفری در تبریز است که با سابقه کاری بسیار خوب خود توانسته نظر تمامی موکلین خود را جلب نماید و پرونده‌های بسیار زیادی را به نتایج مثبت برساند. ایشان راهکارهای بسیار خوبی را به شما ارائه می‌دهد و اجازه نمی دهد حق و حقوق‌ افراد ضایع شود؛ جناب آقای پاشازاده جزو وکلای برتر این شهر بزرگ است.

آدرس : تبریز، برج بلور، طبقه 8

راضیه طهماسب نژاد

 راضیه طهماسب نژاد-وکیل از ما

راضیه طهماسب نژاد وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ تبریز است که تخصص و مهارت زیادی در زمینه دعاوی خانواده نظیر طلاق، نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، مطالبه مهریه و حضانت دارد و می‌تواند از حقوق هر یک از موکلین خود به بهترین نحو دفاع کند. سرکار خانم طهماسب نژاد پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی اخذ کرده است؛ ایشان بهترین وکیل کیفری در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، ساختمان باراما، طبقه سوم

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی یکی از بهترین وکیل کیفری در تبریز است؛ ایشان جزو وکلای برتر محسوب می شوند؛ ایشان دارای شهرت و محبویت بسیار زیادی بین مردم عزیز استان آذربایجان دارد؛ وی در شهر بزرگ تبریز در حوزه وکالت خدمات بسیار حرفه ای در اختیار مردم قرار می دهد.

آدرس: تبریز

رایج ترین دعاوی کیفری

دعاوی کیفری انواع مختلفی دارد که به طور معمول مربوط به ارتکاب جرم و جنایت و … می باشد و البته برخی از آن ها بسیار شایع و رایج هستند و در دادگاه ها، بیشتر پرونده های کیفری در این زمینه هستند؛ آن ها را در ادامه برای شما نام خواهیم برد و شرح خواهیم داد:

 سرقت: به دلیل شرایط اقتصادی جامعه و مشکلات معیشت برخی از افراد، اخیرا سرقت جزو جرائمی است که بیشتر در دادگاه ها مطرح می شود، در حال حاضر می توان دعاوی مربوط به سرقت را شایع ترین دعاوی موضوع در دادگاه ها بیان کرد؛ بهترین وکیل سرقت در تهران می تواند مشکل این دعاوی را حل کند.

کلاهبرداری: بسیاری از افراد نسبت به جرم کلاهبرداری اطلاعات درستی ندارند و ممکن است بسیاری از اختلافات مالی شان را در قالب کلاهبرداری بدانند و اقدام به طرح این نوع شکایت کنند؛ این شکایت را جزو شکایات شایع دادگستری می دانند.

ایراد ضرب و جرح عمدی: ایراد ضرب و جرح عمدی نیز جرمی می باشد که در صورت اتفاق افتادن آن، یک نفر به فرد دیگر صدمه بدنی وارد می کند؛ در سال های گذشته تا به امروز این دعاوی به دعاوی شایع در دادگستری ها مبدل گشته اند که البته دلیل رواج این دعاوی به بررسی نیاز دارد.

اگر در شهر تهران ساکن هستید و برای بررسی امور و دعاوی کیفری خود به دنبال وکیل حاذق و باتجربه هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل کیفری در تهران مراجعه کنید.

رایج ترین دعاوی کیفری

وظایف بهترین وکیل کیفری در تبریز

بهترین وکیل کیفری در تبریز علاوه بر مواردی که در بخش پیشین ذکر شد، باید به وظایفی که بر عهده دارد، عمل کند تا پرونده با موفقیت کامل به پایان برسد و موکل هیچ گونه نگرانی در این باره نداشته باشد؛ وکیل باید حتما دعوی برای پرونده تهیه کند و در ضمن در صورتی که وکالت شاکی را برعهده گرفته باشد، مطالباتی که موکل در نظر دارد را در یک شکوائیه تنظیم شده بیان نماید؛ وظیفه دیگری که بر عهده بهترین وکیل کیفری در ایران نیز است، مربوط به تهیه دفاعیه می باشد.

برخی از افراد به دلیل ارتکاب جرم، باید مورد تحقیق و بررسی قرار بگیرند، در این شرایط بهترین وکیل در تبریز می تواند این نوع پرونده را نیز بر عهده بگیرد و وظیفه دارد به خوبی آن را به پایان برساند؛ وظیفه دیگری که برعهده وکلای کیفری می باشد، داشتن نقش فعال در دادرسی و بازجویی در پرونده هاست.

وظایف بهترین وکیل کیفری در تبریز

کلام آخر

بسیاری از افراد به دلیل مرتکب شدن به جرائم کیفری یا برخورد با دعاوی کیفری، نیاز به کمک یک وکیل کیفری که در این زمینه تخصص و مهارت و تجربه دارد، نیاز دارند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با امور کیفری در اختیار شما قرار دادیم و سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی وکالت کیفری دارید، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

تبدیل حکم حبس به جزای نقدی در سرقت امکان پذیر است؟

تبدیل مجازات صرفا به دستور قاضی است؛ لذا شما باید در صورتی که سوء پیشینه نداشته اید، از قاضی تقاضای تبدیل مجازات به جزای نقدی کنید.

اگر فردی مالی را که سرقت کرده است را بفروشد مرتکب چه مجازاتی شده است؟

مرتکب دو جرم شده است یکی مرتکب سرقت شده است و دیگری انتقال و یا فروش مال غیر که در حکم کلاهبرداری می باشد.

افترا چیست؟

افترا به معنای آن است که یک فرد، ویژگی و یا عملی را به فرد دیگری نسبت دهد که حقیقت ندارد و از طرفی نیز توهین آمیز می باشد.

4.8/5 - (5 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا