وکیلوکیل کیفری

لیست10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز را به شما معرفی کنیم؛ امروزه تعداد افرادی که با مشکلات و دعاوی کیفری دست و پنجه نرم می کنند، بسیار زیاد است زیرا اخیرا جرایم بسیار زیادی در جامعه اتفاق می افتاد که تنها وکیل کیفری بسیار باتجربه و کارکشته می تواند از عهده حل این مشکلات بر بیاید؛ وکیل کیفری به دلیل تجربه ای که در این زمینه دارد به خوبی می تواند این دعاوی را با موفقیت به پایان برساند و برای دفاع از موکل خود تلاش کند؛ اگر شما نیز در این زمینه به دنبال یک وکیل کیفری مناسب هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در تبریز کیست؟

بهترین وکیل کیفری در تبریز به کسی گفته می شود که می تواند تمام دعاوی کیفری را به خوبی و با موفقیت به پایان برساند و برای دفاع از موکل خود در این زمینه تمام تلاش خود را به کار گیرد؛ بهترین وکیل کیفری در ایران سابقه بسیار درخشان و تجربه زیادی در زمینه دعاوی کیفری دارد و رضایت موکلینش را جلب می کند؛ وکیل با مراجعین خود به درستی برخورد می کند و احترام آن ها را در هر شرایطی حفظ می کند.

بهترین وکیل ملکی در تبریز در زمینه هر یک از دعاوی کیفری که تعداد آن ها بسیار زیاد است، اطلاعات کافی دارد و می تواند هر سوالی که در ذهن موکلین خود نقش بسته را به درستی و با صبر و حوصله پاسخ دهد و آن ها را به خوبی در جریان پرونده قرار دهد؛ وکیل کیفری در این زمینه مدرک بسیار معتبری اخذ کرده که این ویژگی خود جزو اصلی ترین ارکان وکالت است.

بهترین وکیل کیفری در تبریز کیست؟

انواع دادگاه های کیفری

دادگاه های کیفری انواع مختلفی دارد که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد:

  • دادگاه کیفری یک: در دادگاه کیفری یک، به جرائمی می پردازند که مجازات آن ها مربوط به حبس ابد یا اعدام می باشد و حتی جرائم مربوط به مطبوعات و سیاست نیز باید در این دادگاه ها بررسی شوند.
  • دادگاه کیفری دو: این دادگاه نیز مشهور به دادگاه عمومی می باشد.
  • دادگاه انقلاب: در دادگاه انقلاب به نوع جرم توجه می کنند و جرائمی که در این دادگاه ها مورد بررسی قرار می گیرند شامل جرائم علیه امنیت داخلی و خارجی کشور، محاربه و افساد فی‌الارض، بغی، تبانی و اجتماع علیه جمهوری اسلامی ایران یا اقدام مسلحانه یا احراق، تخریب و اتلاف اموال به منظور مقابله با نظام، توهین به مقام بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام رهبری و … است.
  • دادگاه نظامی و روحانیت: مسائلی که در این دادگاه مورد بررسی قرار می گیرند، مربوط به شخصیت مجرم است و زمانی که ارتکاب جرم در طول انجام وظیفه باشد، در هریک از این دو دادگاه مورد بررسی قرار می گیرد.
  • دادگاه اطفال و نوجوانان: در این دادگاه نیز به جرائمی که سن مرتکب در حین ارتکاب جرم کمتر از هجده سال تمام باشد، رسیدگی می شود.
🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:حقوقی، ثبتی، ملکی، کیفری، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90%موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز را بشناسید!

سعید پور الوار

سعید پور الوار-وکیل از ما

سعید پور الوار یکی از بهترین وکیل کیفری در تبریز است که تخصص بسیار خوبی در زمینه کاری اش دارد؛ ایشان به عنوان مشاور حقوقی نمایشگاه بین المللی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی شرکت بیر در شهر تبریز فعالیت تخصصی می‌کنند؛ جناب آقای پور الوار علاوه‌بر حل دعاوی کیفری، در زمینه دعاوی حقوقی و خانواده نیز تخصص دارد.

آدرس : تبریز، خیابان امام، آبرسان، ساختمان اسکان 2

تماس : 09144001948

جواد صادقی

 جواد صادقی-وکیل از ما

جواد صادقی مشاور حقوقی‌ و وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ تبریز است که مهارت بسیار زیادی در زمینه حل پرونده‌های کیفری دارد؛ ایشان 8 سال سابقه بسیار درخشان در زمینه وکالت دارد و تا به امروز به غیر از دعاوی کیفری، در دعاوی خانواده، اعسار، مطالبه خسارت، تملک آپارتمان‌ها، ملکی، داوری، مؤجر و مستأجر، شهرداری، عقود و معاملات به نتایج عالی رسیده است؛ ایشان بهترین وکیل کیفری در تبریز است.

آدرس : تبریز، سه راه امین، باشگاه ایرانیان، واحد شماره 1

تماس : 09145822985

علی فلاح

 علی فلاح-وکیل از ما

علی فلاح بهترین وکیل کیفری در تبریز است که پروانه وکالت خود را از کانون وکلا به شماره 1528 اخذ کرده است؛ آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده است و تا به امروز توانسته موفقیت‌های زیادی به دست آورد.

آدرس : تبریز، چهارراه آبرسان

تماس : 09143109556

رضا حقیقی فرد

 رضا حقیقی فرد-وکیل از ما

رضا حقیقی فرد، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و وکیل پایه یک دادگستری است که دارای سابقه درخشان 14 ساله در حوزه انواع دعاوی کیفری است و می‌تواند در سریع ترین زمان ممکن نتایج عالی را به وجود بیاورد و پرونده‌های سخت را به نحو احسن خاتمه دهد؛ ایشان بهترین وکیل کیفری در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان اکبر زمانی، حافظ اول، پلاک 24

تماس : 09143011262

علی سایبان

 علی سایبان-وکیل از ما

علی سایبان بهترین وکیل کیفری در تبریز است که پرونده‌های کیفری را می‌توانند بدون مشکل مراحل لازم حل کند تا مردم با مشکلات بیشتری مواجه نشوند. وی از روش‌های عالی برای دفاع از موکلین خود در دادگاه استفاده می‌کند و علاوه‌بر رسیدگی به پرونده، مشاوره‌ای عالی هم به شما ارائه می‌دهد تا به شکل ناخواسته دست به کارهای غیر ضروری نزنید.

آدرس : تبریز، رو به روی داروخانه خورشید

تماس : 09144913348

علیرضا دانشی

 علیرضا دانشی-وکیل از ما

علیرضا دانشی یک وکیل مشهور و معروف است که رتبه 4 اختبار کانون وکلای تبریز را اخذ کرده است و تا به امروز توانسته بیش از سیصد پرونده متفاوت را به بهترین نتیجه‌ برساند. ایشان سال 1392 مدرک بین المللی از دانشگاه سن پترزبورگ روسیه شده اخذ کرده است و به عنوان مولف کتاب « واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان » شهرت زیادی کسب نموده است؛ ایشان یکی از بهترین وکیل کیفری در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان قانون، مجتمع وکلای دادگستری

تماس : 09144892734

راضیه نجفقلی زاده

 راضیه نجفقلی زاده-وکیل از ما

راضیه نجفقلی زاده بهترین وکیل کیفری در تبریز است که می‌تواند کمک شایانی به موکلینش جهت حل پرونده‌های مختلف کند، راضیه نجفقلی زاده وکیل پایه یک دادگستری است که به علت داشتن سابقه طولانی مدت و شناخت قوانین دادگاه راهکارهای بسیار خوبی به موکلین خود ارائه می‌دهد؛ ایشان جزو باسابقه ترین وکلای تبریز است.

آدرس : تبریز، امام خمینی

تماس : 09148953612

مینا علوی

مینا علوی-وکیل از ما

مینا علوی در کانون وکلای دادگستری تبریز عضو بوده است و به عنوان یک مشاور حقوقی مجرب از مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی برخوردار می باشد. ایشان راه کار های بسیار خوبی به موکلین خود ارائه می دهد؛ وی یکی از بهترین وکیل کیفری در تبریز است؛ سرکار خانم علوی جزو وکلای برتر شهر بزرگ تبریز می باشد.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، رو به روی برج ابریشم، ساختمان باراما، واحد 1

تماس : 09143172852

حسن پاشازاده

حسن پاشازاده-وکیل از ما

حسن پاشازاده یکی از بهترین وکیل کیفری در تبریز است که با سابقه کاری بسیار خوب خود توانسته نظر تمامی موکلین خود را جلب نماید و پرونده‌های بسیار زیادی را به نتایج مثبت برساند. ایشان راهکارهای بسیار خوبی را به شما ارائه می‌دهد و اجازه نمی دهد حق و حقوق‌ افراد ضایع شود؛ جناب آقای پاشازاده جزو وکلای برتر این شهر بزرگ است.

آدرس : تبریز، برج بلور، طبقه 8

تماس : 09141130236

راضیه طهماسب نژاد

 راضیه طهماسب نژاد-وکیل از ما

راضیه طهماسب نژاد وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ تبریز است که تخصص و مهارت زیادی در زمینه دعاوی خانواده نظیر طلاق، نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، مطالبه مهریه و حضانت دارد و می‌تواند از حقوق هر یک از موکلین خود به بهترین نحو دفاع کند. سرکار خانم طهماسب نژاد پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی اخذ کرده است؛ ایشان بهترین وکیل کیفری در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، ساختمان باراما، طبقه سوم

تماس: 09144120489

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی یکی از بهترین وکیل کیفری در تبریز است؛ ایشان جزو وکلای برتر محسوب می شوند؛ ایشان دارای شهرت و محبویت بسیار زیادی بین مردم عزیز استان آذربایجان دارد؛ وی در شهر بزرگ تبریز در حوزه وکالت خدمات بسیار حرفه ای در اختیار مردم قرار می دهد.

آدرس: تبریز

تلفن تماس: 09144037023

رایج ترین دعاوی کیفری

دعاوی کیفری انواع مختلفی دارد که به طور معمول مربوط به ارتکاب جرم و جنایت و … می باشد و البته برخی از آن ها بسیار شایع و رایج هستند و در دادگاه ها، بیشتر پرونده های کیفری در این زمینه هستند؛ آن ها را در ادامه برای شما نام خواهیم برد و شرح خواهیم داد:

 سرقت: به دلیل شرایط اقتصادی جامعه و مشکلات معیشت برخی از افراد، اخیرا سرقت جزو جرائمی است که بیشتر در دادگاه ها مطرح می شود، در حال حاضر می توان دعاوی مربوط به سرقت را شایع ترین دعاوی موضوع در دادگاه ها بیان کرد؛ بهترین وکیل سرقت در تهران می تواند مشکل این دعاوی را حل کند.

کلاهبرداری: بسیاری از افراد نسبت به جرم کلاهبرداری اطلاعات درستی ندارند و ممکن است بسیاری از اختلافات مالی شان را در قالب کلاهبرداری بدانند و اقدام به طرح این نوع شکایت کنند؛ این شکایت را جزو شکایات شایع دادگستری می دانند.

ایراد ضرب و جرح عمدی: ایراد ضرب و جرح عمدی نیز جرمی می باشد که در صورت اتفاق افتادن آن، یک نفر به فرد دیگر صدمه بدنی وارد می کند؛ در سال های گذشته تا به امروز این دعاوی به دعاوی شایع در دادگستری ها مبدل گشته اند که البته دلیل رواج این دعاوی به بررسی نیاز دارد.

اگر در شهر تهران ساکن هستید و برای بررسی امور و دعاوی کیفری خود به دنبال وکیل حاذق و باتجربه هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل کیفری در تهران مراجعه کنید.

رایج ترین دعاوی کیفری

وظایف بهترین وکیل کیفری در تبریز

بهترین وکیل کیفری در تبریز علاوه بر مواردی که در بخش پیشین ذکر شد، باید به وظایفی که بر عهده دارد، عمل کند تا پرونده با موفقیت کامل به پایان برسد و موکل هیچ گونه نگرانی در این باره نداشته باشد؛ وکیل باید حتما دعوی برای پرونده تهیه کند و در ضمن در صورتی که وکالت شاکی را برعهده گرفته باشد، مطالباتی که موکل در نظر دارد را در یک شکوائیه تنظیم شده بیان نماید؛ وظیفه دیگری که بر عهده بهترین وکیل کیفری در ایران نیز است، مربوط به تهیه دفاعیه می باشد.

برخی از افراد به دلیل ارتکاب جرم، باید مورد تحقیق و بررسی قرار بگیرند، در این شرایط بهترین وکیل در تبریز می تواند این نوع پرونده را نیز بر عهده بگیرد و وظیفه دارد به خوبی آن را به پایان برساند؛ وظیفه دیگری که برعهده وکلای کیفری می باشد، داشتن نقش فعال در دادرسی و بازجویی در پرونده هاست.

کلام آخر

بسیاری از افراد به دلیل مرتکب شدن به جرائم کیفری یا برخورد با دعاوی کیفری، نیاز به کمک یک وکیل کیفری که در این زمینه تخصص و مهارت و تجربه دارد، نیاز دارند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با امور کیفری در اختیار شما قرار دادیم و سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی وکالت کیفری دارید، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

تبدیل حکم حبس به جزای نقدی در سرقت امکان پذیر است؟

تبدیل مجازات صرفا به دستور قاضی است؛ لذا شما باید در صورتی که سوء پیشینه نداشته اید، از قاضی تقاضای تبدیل مجازات به جزای نقدی کنید.

اگر فردی مالی را که سرقت کرده است را بفروشد مرتکب چه مجازاتی شده است؟

مرتکب دو جرم شده است یکی مرتکب سرقت شده است و دیگری انتقال و یا فروش مال غیر که در حکم کلاهبرداری می باشد.

افترا چیست؟

افترا به معنای آن است که یک فرد، ویژگی و یا عملی را به فرد دیگری نسبت دهد که حقیقت ندارد و از طرفی نیز توهین آمیز می باشد.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا