کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز را به شما معرفی کنیم؛ امروزه تعداد افرادی که با مشکلات و دعاوی کیفری دست و پنجه نرم می کنند، بسیار زیاد است زیرا اخیرا جرایم بسیار زیادی در جامعه اتفاق می افتاد که تنها وکیل کیفری بسیار باتجربه و کارکشته می تواند از عهده حل این مشکلات بر بیاید؛ وکیل کیفری به دلیل تجربه ای که در این زمینه دارد به خوبی می تواند این دعاوی را با موفقیت به پایان برساند و برای دفاع از موکل خود تلاش کند؛ اگر شما نیز در این زمینه به دنبال یک وکیل کیفری مناسب هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در تبریز کیست؟

بهترین وکیل کیفری در تبریز به کسی گفته می شود که می تواند تمام دعاوی کیفری را به خوبی و با موفقیت به پایان برساند و برای دفاع از موکل خود در این زمینه تمام تلاش خود را به کار گیرد؛ بهترین وکیل کیفری در ایران سابقه بسیار درخشان و تجربه زیادی در زمینه دعاوی کیفری دارد و رضایت موکلینش را جلب می کند؛ وکیل با مراجعین خود به درستی برخورد می کند و احترام آن ها را در هر شرایطی حفظ می کند.

بهترین وکیل ملکی در تبریز در زمینه هر یک از دعاوی کیفری که تعداد آن ها بسیار زیاد است، اطلاعات کافی دارد و می تواند هر سوالی که در ذهن موکلین خود نقش بسته را به درستی و با صبر و حوصله پاسخ دهد و آن ها را به خوبی در جریان پرونده قرار دهد؛ وکیل کیفری در این زمینه مدرک بسیار معتبری اخذ کرده که این ویژگی خود جزو اصلی ترین ارکان وکالت است.

بهترین وکیل کیفری در تبریز کیست؟

انواع دادگاه های کیفری

دادگاه های کیفری انواع مختلفی دارد که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد:

 • دادگاه کیفری یک: در دادگاه کیفری یک، به جرائمی می پردازند که مجازات آن ها مربوط به حبس ابد یا اعدام می باشد و حتی جرائم مربوط به مطبوعات و سیاست نیز باید در این دادگاه ها بررسی شوند.
 • دادگاه کیفری دو: این دادگاه نیز مشهور به دادگاه عمومی می باشد.
 • دادگاه انقلاب: در دادگاه انقلاب به نوع جرم توجه می کنند و جرائمی که در این دادگاه ها مورد بررسی قرار می گیرند شامل جرائم علیه امنیت داخلی و خارجی کشور، محاربه و افساد فی‌الارض، بغی، تبانی و اجتماع علیه جمهوری اسلامی ایران یا اقدام مسلحانه یا احراق، تخریب و اتلاف اموال به منظور مقابله با نظام، توهین به مقام بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام رهبری و … است.
 • دادگاه نظامی و روحانیت: مسائلی که در این دادگاه مورد بررسی قرار می گیرند، مربوط به شخصیت مجرم است و زمانی که ارتکاب جرم در طول انجام وظیفه باشد، در هریک از این دو دادگاه مورد بررسی قرار می گیرد.
 • دادگاه اطفال و نوجوانان: در این دادگاه نیز به جرائمی که سن مرتکب در حین ارتکاب جرم کمتر از هجده سال تمام باشد، رسیدگی می شود.
🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:حقوقی، ثبتی، ملکی، کیفری، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90%موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز را بشناسید!

راضیه نجف قلی زاده

راضیه نجف قلی زاده

راضیه نجف قلی زاده وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در تبریز شناخته می شوند که کمک بزرگی به موکلین خود در به پایان رساندن پرونده ها می کنند؛ وی سابقه بسیار طولانی دارند و نسبت به هر یک از قوانین دادگاه اطلاعات کافی دارند و می توانند راه کارهای بسیار کارآمدی به موکلین خود ارائه دهند؛ ایشان در شهر تبریز شهرت بسیار زیادی به رازدار بودن موکلینش دارند، افراد با هر مشکلی می توانند به دفتر ایشان مراجعه کنند و از انواع خدماتشان استفاده کنند.

تخصص و مهارت:

 • چندین سال تجربه و سابقه درخشان
 • پذیرفتن انواع دعاوی از جمله دعاوی کیفری

آدرس: تبریز، امام خمینی

تلفن تماس: 09148953612

مهدی جلیلی

مهدی جلیلی

مهدی جلیلی یکی از بهترین وکیل کیفری در تبریز هستند؛ ایشان در شهر بزرگ تبریز به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فعالیت می کنند و می توانند پرونده های بسیار سخت و سنگین را با تجربه بسیار زیادی که دارند، به پایان برسانند؛ ایشان پرونده وکالت خود را از کانون وکلای تبریز اخذ کرده اند و پس از آن توانستند با پشتکار و تلاش بسیار زیاد خود در این حرفه پیش قدم شوند و با موفقیت ادامه بدهند؛ ایشان مشاور حقوقی نیز هستند و شماره پروانه شان 23006 است؛ جناب آقای مهدی جلیلی بین مردم عزیز شهر بزرگ تبریز شهرت بسیار زیادی دارند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • فعالیت در صندوق حمایت وکلا و کارگشایان دادگستری

آدرس: تبریز، سربالایی ولیعصر، روبروی بانک ملت شعبه فروغی، نبش ونک، پلاک 1

تلفن تماس: 09143094346

سعید پور الوار

سعید پور الوار

سعید پور الوار یکی از بهترین وکیل کیفری در تبریز می باشند؛ ایشان در زمینه ای که فعالیت می کنند، تخصص و مهارت فوق العاده ای دارند و جزو وکلای برتر شهر تبریز هستند؛ می توان گفت جناب آقای پور الوار جزو وکلای برتر شهر بزرگ تبریز هستند و شهرت بسیار زیادی بین مردم دارند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و تمامی این مسائل موجب شده که موکلین با خیال کاملا آسوده دعاوی کیفری را به ایشان بسپرند و دیگر هیچ نگرانی نداشته باشند؛ وی دارای سابقه کار بسیار طولانی اند و تجربه های بسیار مفید و زیادی در این زمینه با موفقیت کسب کرده اند؛ ایشان بسیار با صبر و حوصله هستند و پرونده ها را به خوبی و با رضایت موکلین پایان می دهند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی نمایشگاه بین المللی
 • مشاور حقوقی شرکت بیر در شهر تبریز

آدرس: تبریز، خیابان امام، آبرسان، ساختمان اسکان 2

تلفن تماس: 09144001948

مهدی جاوید قراخانلو

مهدی جاوید قراخانلو

مهدی جاوید قراخانلو یکی از بهترین وکیل کیفری در تبریز می باشند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و می توانند با تلاش و همت خود پرونده های مختلف کیفری و خانوادگی و ملکی را به پایان برسانند و رضایت تک تک موکلین شان را جلب نمایند؛ می توان گفت ایشان در این شهر بزرگ، یکی از وکلای برتر هستند و توانسته پروانه وکالت شان را با تلاش کسب کنند که شماره این پروانه 1726 است؛ جناب آقای جاوید قراخانلو بسیار رازدار موکلین شان هستند و با صبر و حوصله ای که دارند، مشکلات موکلین را حل می کنند؛ ایشان مشاوره تلفنی نیز در اختیار مردم عزیز شهر تبریز قرار می دهند.

تخصص و مهارت:

 • قبول دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک …
 • قبول دعاوی خانواده و هویت قانونی مانند دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث و …
 • قبول دعاوی کیفری مانند جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت و …
 • اخذ مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تبریز، خیابان امام، روبروی مسجد کبود، ساختمان افرا، طبقه 3، واحد b

تلفن تماس: 09144088503

رضا فانی

رضا فانی

رضا فانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند؛ ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در تبریز شناخته شده اند و می توانند پرونده های مختلفی را در این زمینه و زمینه حقوقی و … به اتمام برسانند؛ جناب آقای فانی تجربه چندین و چند ساله در این زمینه دارند و وکالت هر پرونده ای که در آن زمینه تخصص داشته باشند را تقبل می کنند؛ می توان گفت ایشان تا به امروز افتخارات بسیار زیادی برای خود به ارمغان آورده اند که شامل چاپ مقالات متعدد مانند مقاله واکاوی مبانی جرم شناختی مسئولیت کیفری دولت پژوهشنامه حقوق کیفری 11 (1399) است؛ در ضمن وی مقاله ای تحت عنوان جایگاه حقوق شهروندی در مقابله با جرایم سازمان یافته همایش ملی آموزش حقوق شهروندی – ایران، تبریز در 24 آبان 1396 ارائه داده اند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ مدرک دکترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضویت در هیئت علمی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
 • مولف کتاب مبانی مسئولیت کیفری اطفال در حقوق ایران، انگلستان و آمریکا

آدرس: تبریز، چهارراه منصور، 300متر به سمت آبرسان، روبروی مسجد حاج احمد، ساختمان آرش (طبقات فوقانی بانک رفاه کارگران)، طبقه 4، واحد 401

تلفن تماس: 04133379230

رایج ترین دعاوی کیفری

دعاوی کیفری انواع مختلفی دارد که به طور معمول مربوط به ارتکاب جرم و جنایت و … می باشد و البته برخی از آن ها بسیار شایع و رایج هستند و در دادگاه ها، بیشتر پرونده های کیفری در این زمینه هستند؛ آن ها را در ادامه برای شما نام خواهیم برد و شرح خواهیم داد:

 سرقت: به دلیل شرایط اقتصادی جامعه و مشکلات معیشت برخی از افراد، اخیرا سرقت جزو جرائمی است که بیشتر در دادگاه ها مطرح می شود، در حال حاضر می توان دعاوی مربوط به سرقت را شایع ترین دعاوی موضوع در دادگاه ها بیان کرد؛ بهترین وکیل سرقت در تهران می تواند مشکل این دعاوی را حل کند.

کلاهبرداری: بسیاری از افراد نسبت به جرم کلاهبرداری اطلاعات درستی ندارند و ممکن است بسیاری از اختلافات مالی شان را در قالب کلاهبرداری بدانند و اقدام به طرح این نوع شکایت کنند؛ این شکایت را جزو شکایات شایع دادگستری می دانند.

ایراد ضرب و جرح عمدی: ایراد ضرب و جرح عمدی نیز جرمی می باشد که در صورت اتفاق افتادن آن، یک نفر به فرد دیگر صدمه بدنی وارد می کند؛ در سال های گذشته تا به امروز این دعاوی به دعاوی شایع در دادگستری ها مبدل گشته اند که البته دلیل رواج این دعاوی به بررسی نیاز دارد.

اگر در شهر تهران ساکن هستید و برای بررسی امور و دعاوی کیفری خود به دنبال وکیل حاذق و باتجربه هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل کیفری در تهران مراجعه کنید.

رایج ترین دعاوی کیفری

وظایف بهترین وکیل کیفری در تبریز

بهترین وکیل کیفری در تبریز علاوه بر مواردی که در بخش پیشین ذکر شد، باید به وظایفی که بر عهده دارد، عمل کند تا پرونده با موفقیت کامل به پایان برسد و موکل هیچ گونه نگرانی در این باره نداشته باشد؛ وکیل باید حتما دعوی برای پرونده تهیه کند و در ضمن در صورتی که وکالت شاکی را برعهده گرفته باشد، مطالباتی که موکل در نظر دارد را در یک شکوائیه تنظیم شده بیان نماید؛ وظیفه دیگری که بر عهده بهترین وکیل کیفری در ایران نیز است، مربوط به تهیه دفاعیه می باشد.

برخی از افراد به دلیل ارتکاب جرم، باید مورد تحقیق و بررسی قرار بگیرند، در این شرایط بهترین وکیل در تبریز می تواند این نوع پرونده را نیز بر عهده بگیرد و وظیفه دارد به خوبی آن را به پایان برساند؛ وظیفه دیگری که برعهده وکلای کیفری می باشد، داشتن نقش فعال در دادرسی و بازجویی در پرونده هاست.

کلام آخر

بسیاری از افراد به دلیل مرتکب شدن به جرائم کیفری یا برخورد با دعاوی کیفری، نیاز به کمک یک وکیل کیفری که در این زمینه تخصص و مهارت و تجربه دارد، نیاز دارند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با امور کیفری در اختیار شما قرار دادیم و سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تبریز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی وکالت کیفری دارید، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

تبدیل حکم حبس به جزای نقدی در سرقت امکان پذیر است؟

تبدیل مجازات صرفا به دستور قاضی است؛ لذا شما باید در صورتی که سوء پیشینه نداشته اید، از قاضی تقاضای تبدیل مجازات به جزای نقدی کنید.

اگر فردی مالی را که سرقت کرده است را بفروشد مرتکب چه مجازاتی شده است؟

مرتکب دو جرم شده است یکی مرتکب سرقت شده است و دیگری انتقال و یا فروش مال غیر که در حکم کلاهبرداری می باشد.

افترا چیست؟

افترا به معنای آن است که یک فرد، ویژگی و یا عملی را به فرد دیگری نسبت دهد که حقیقت ندارد و از طرفی نیز توهین آمیز می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا