وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام⭐【سال1403】⚖️

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام، تجربه و دانش گسترده ای برای حل کلیه پرونده های قضایی دارد. او در دعاوی حقوقی و کیفری تجربه داشته و می تواند مشکلات موکلان خود را در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی و… با تکیه بر قوانین قضایی؛ هم چنین دلایل محکمه پسند حل کند؛ از طرفی ارتباط موثری با موکل خود برقرار می کند و حافظ اسرار پرونده او است و در مقام دفاع از متهم و دفاع از شاکی در دادگاه حضور می یابد.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری در رشته حقوق یا فقه تحصیل کرده است یا تحصیلات حوزوی داشته و سپس در آزمون کانون وکلای دادگستری شرکت کرده و قبول شده است. او پس از گذراندن دوره کارآموزی وکالت؛ زیر نظر وکیل پایه یک دادگستری در دو آزمون شفاهی و کتبی اختبارشرکت می کند و در صورت پذیرفته شدن، پس از مراسم تحلیف و سوگند، پروانه وکالت پایه دادگستری را از کانون وکلا دریافت می کند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام، وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی را در پرونده های قضایی می پذیرد و با دانش و آشنایی با قوانین حقوقی و کیفری تلاش می کند که مسیر پرونده موکلین خود را به نفع آنان تغییر دهد. وکیل پایه یک بهترین مسیر را برای حل و فصل مشکلات قضایی انتخاب می کند و با مشاوره با موکلین خود به ابعاد مشکلات آن ها پی می برد و در نگارش اوراق قضایی ازجمله: دادخواست، شکواییه، اظهارنامه، لایحه و… تخصص دارد.

او در صورت قبول وکالت پرونده افراد، باید در زمان دادرسی و رسیدگی به پرونده در دادگاه حضور یابد و از موکلش دفاع کند. وکیل پایه یک دادگستری باید دانش حقوقی بالایی داشته باشد و به قوانین حقوقی و کیفری مسلط باشد؛ هم چنین پرونده های قضایی موفقی داشته باشد؛ از طرفی امانتدار بوده و به حفظ حریم شخصی موکلش احترام بگذارد؛ علاوه بر این وجدان کاری و برخورداری از فن بیان برای ارائه دلایل محکمه پسند از ویژگی های بارز وکیل پایه یک دادگستری مجرب و باسابقه می باشد.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

نحوه گزینش بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام

انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری مجرب، نقش مهمی در پیروزی پرونده دارد؛ بنابراین افراد باید در انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام دقت لازم را داشته باشند. اولین روش انتخاب وکیل دادگستری مراجعه به سایت کانون وکلای استان ایلام است و پس از انتخاب وکیل مورد نظر، افراد باید در مورد او تحقیق کرده و بررسی کنند که تعداد پرونده های موفق او در زمینه های حقوقی چه تعداد بوده است؟

لازم است، افراد جلسه مشاوره ای با وکیل پایه یک دادگستری برگزار کنند و با ارائه مدارک و شواهد لازم، مشکل پرونده خود را مطرح کنند و در صورتی که وکیل معیارهای لازم برای حل مشکل پرونده شان را داشته باشد، او را انتخاب کنند؛ از طرفی آن ها می توانند به طور حضوری به کانون وکلای استان ایلام مراجعه کرده و وکیلی با تجربه و با سابقه که مرتبط با پرونده آن ها است را انتخاب کنند و از مشاوره با او برخوردار شوند و در صورت لزوم وکالت نامه ای با او تنظیم کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ثبتی، حقوقی، ملکی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✅ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام را بشناسید! 

زیبا پورمند

زیبا پورمند

زیبا برومند یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام هستند. ایشان با تخصص در تنظیم و تدوین کلیه اسناد قضایی از جمله: نگارش شکایت‌نامه ها، اظهارنامه ها و سایر اوراق مرتبط، خدمات وکالت را در زمینه های مالی، تجاری و کیفری ارائه می دهند؛ هم چنین خانم پورمند مشاوره‌های تخصصی حقوقی را به صورت حضوری به موکلین خود ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مسلط به تنظیم و تدوین  کلیه اوراق قضایی
 • پذیرش  وکالت پرونده های مالی، تجاری و کیفری
 • ارائه مشاوره تخصصی حقوقی به صورت حضوری

آدرس: ایلام، خیابان امام، جنب دادگستری، دفتر وکالت زیبا پورمند

مهرداد پاکزاد

مهرداد پاکزاد

مهرداد پاکزاد در اخذ وکالت پرونده های جرایم علیه شخصیت و هویت، تخصص دارند. ایشان سابقه درخشانی در رسیدگی به پرونده های خانواده را نیز دارند. جناب پاکزاد تسلط ویژه ای در تدوین اسناد حقوقی از قبیل: دادخواست، لایحه، شکواییه و دفاعیه دارند؛ از طرفی مشاوره های ایشان در مورد امور حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد.

تخصص و مهارت:

 • اخذ وکالت پرونده های جرایم علیه شخصیت و هویت
 • دارای سابقه درخشان در پرونده های خانواده
 • مسلط به تدوین دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: ایلام، میدان22 بهمن، مجتمع توحید، طبقه3، واحد6

محمود کرمی

محمود کرمی

محمود کرمی، یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام هستند. ایشان بیش از 5 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت دارند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری هستند و با تمرکز بر روی دعاوی ملکی به موکلان خود خدمات حضوری ارائه می دهند. جناب کرمی در تنظیم قراردادها و لوایح حقوقی تخصص و مهارت ویژه ای دارند.

تخصص و مهارت:

 • دارای 15 سال سابقه در امور وکالت
 • پذیرش وکالت دعاوی ملکی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی و تنظیم قرارداد و لوایح حقوقی

آدرس: ایلام، چهار راه مادر، به سمت دادگاه تجدیدنظر، نبش کوچه شهید بیگ محمدی

محسن مشهدی

محسن مشهدی

محسن مشهدی، وکیل پایه یک دادگستری می باشند. تخصص ایشان در پذیرش پرونده های مرتبط با جرایمی چون: کلاهبرداری، جعل، تزویر، ربا و خیانت می باشد. جناب مشهدی وکالت دعاوی بانکی، اختلاس و موارد مرتبط با چک را می پذیرند؛ هم چنین مشاوره های حقوقی ایشان به صورت حضوری و آنلاین انجام می شود.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش پرونده های کلاهبرداری، جعل، تزویر، ربا، خیانت
 • متخصص در وکالت در دعاوی بانکی، اختلاس، چک و….
 • اخذ وکالت در انواع دعاوی خانواده، مهریه و طلاق
 • امکان مشاوره حقوقی به صورت آنلاین و حضوری

آدرس: ایلام، خیابان فردوسی، جنب بانک سپه، مجتمع خلیج فارس، طبقه 3، واحد 12

حبیب الله رحمتی

حبیب الله رحمتی

حبیب الله رحمتی، یکی از بهترین وکیل پایه دادگستری در ایلام هستند. ایشان در وکالت پرونده های حقوقی و کیفری تخصص و مهارت ویژه ای دارند و مسلط به تنظیم و تدوین شکوائیه و انواع لوایح می باشند. جناب رحمتی مشاوره های حقوقی خود را به صورت حضوری و آنلاین انجام می دهند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ وکالت پرونده های حقوقی و کیفری
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • تنظیم و تدوین  اوراق قضایی
 • دارای سابقه درخشان در امور وکالت

آدرس: ایلام، آبدانان، خیابان ولیعصر، روبروی بانک کشاورزی مجتمع آفتاب، طبقه دوم

سعید احمدی

سعید احمدی

سعید احمدی یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام هستند. ایشان با تمرکز بر پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی و ملکی به مراجعین خود در حل پرونده‌های گوناگون قضایی یاری می‌رساند. جناب احمدی در تنظیم انواع اوراق حقوقی و تجاری تخصص دارند و همواره مشاوره‌های حقوقی خود را با صبر و حوصله و دقت کامل به صورت حضوری ارائه می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و ملکی
 • متخصص در پرونده‌هایی نظیر آسیب به جان و مال شامل تصادفات، نزاع و…
 • مسلط به تنظیم و تدوین انواع اوراق حقوقی و تجاری

آدرس: ایلام، بلوار سیدالشهداء، کوچه کاج، جنب بیمارستان قائم، مجتمع پزشکی سینا، طبقه 3

مهدی مهری

مهدی مهری

مهدی مهری، وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در کلیه دعاوی اعم از کیفری، خانواده و ملکی می‌باشند. ایشان در تنظیم اسناد تجاری تبحر دارند و تلاش مستمری برای پیگیری پرونده موکلین خود در دادگستری انجام می‌دهند؛ هم‌چنین عضویت ایشان در کانون وکلای دادگستری نشان ار دانش، تجربه تسلط جناب مهری به قوانین کیفری و حقوقی است.

تخصص و مهارت:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه کار
 • متخصص در کلیه دعاوی کبفری، خانواده و ملکی
 • ارائه مشاوره‌های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق

آدرس: ایلام، میدان کشوری خیابان آیت اله حیدری، خیابان ابوذر غفاری، نبش کوچه شهید صالحی

 اسحق مرادی

اسحق مرادی

اسحاق مرادی، یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام هستند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری می‌باشند و با سابقه طولانی وکالت در حوزه خانواده پرونده‌های موفقی در زمینه مطالبه مهریه، حضانت فرزندان، مطالبه نفقه و… دارند و تمامی مراحل پرونده‌های حقوقی خانواده را از مشاوره تا رسیدگی پرونده در محاکم قضایی را با دقت و پشتکار انجام می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو اصلی کانون وکلای دادگستری
 • دارای بیش از 11 سال سابقه کار
 • متبحر در وکالت دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، دعاوی ارث و میراث
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و آنلاین

آدرس: ایلام، چرداول هلیلان، شهر توحید، جنب بانک ملی، طبقه دوم پاساژ آزادی

 زینب سبزعلی زاده

 زینب سبزعلی زاده

زینب سبزعلی زاده، عضو فعال کانون وکلای دادگستری و وکیل حاذق و با سابقه در حوزه دعاوی خانوادگی از جمله: طلاق، مطالبه مهریه، اجرت المثل ایام زوجیت می‌باشند. مشاوره‌های حقوقی ایشان به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی انجام می‌شود. جناب سبزعلی زاده در تدوین و تنظیم شکوائیه و لوایح برای ارائه دادخواست به محاکم قضایی تسلط دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دارای سابقه درخشان در حل پرونده‌های خانواده علی الحصوص طلاق
 • مشاوره حقوقی با تعیین وقت قبلی
 • متخصص در کلیه دعای حقوقی

آدرس: ایلام، میدان شهدا، خیابان عدالت، پایین‌تر از دادگستری

حسین شکریان

حسین شکریان

حسین شکریان، یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام هستند. ایشان با دانش گسترده و آگاهی از قوانین حقوقی و کیفری و تغییرات آن‌ها آماده قبول وکالت در دعاوی خانواده، تجاری و مالی می‌باشند و به پیگیری و رسیدگی دقیق پرونده‌های حقوقی تا حصول نتیجه مطلوب در دادگاه‌ها می‌پردازند؛ از طرفی همواره تعامل موثری با مقامات قضایی و وکیل طرف مقابل دارند.

تخصص و مهارت:

 • مسلط به تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست طلاق
 • قیول وکالت در انواع دعاوی خانواده، مالی و تجاری و ثبتی
 • پیگیری و رسیدگی مستمر پرونده تا رسیدن به نتیجه دادگاه
 • مشاوره تخصصی در زمینه کلیه دعاوی حقوقی

آدرس: ایلام، چهار راه سعدی، پاساژ شوهانی، طبقه 2

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری با وکیل پایه دو دادگستری چه می باشد؟

وکیل دادگستری، حقوقدانی است که دارای پروانه وکالت از طرف کانون وکلای دادگستری یا مرکز مشاوران قوه قضاییه می باشد. او باید دارای مدرک کارشناسی در رشته حقوق، مبانی و فقه و حقوق اسلامی باشد و در آزمون وکالت پذیرفته شود، سپس دوره کارآموزی 18 ماهه را تحت سرپرستی وکیل پایه یک دادگستری بگذراند و در آزمون اختبار که به صورت کتبی و مصاحبه حضوری و شفاهی برگزار می شود، پذیرفته شود.

او پس از قبولی در این آزمون در مراسم تحلیف و سوگند مخصوص حضور یافته و می تواند در تمام دعاوی خانواده، طلاق، امور حقوقی، ثبتی و مشاوره های حقوقی فعالیت کند، اما وکیل پایه دو از طریق آزمون قوه قضاییه پذیرفته می شود و وارد دوره کاراموزی شده و پس از گذراندن این دوره، او مجاز است که پرونده های کیفری مربوط به جرایم حبس تعزیری کمتر از 10 سال، شلاق، جزای نقدی، پرونده های مالی کمتر از 50 میلیون تومان و به دادخواست های غیر مالی موکلین به جز موارد مربوط به ازدواج و طلاق و اثبات نسب و نفی نسب، رسیدگی کند.

حیطه اختیارات وکیل پایه دو نسبت به وکیل پایه یک محدودتر است و نحوه اخذ پروانه وکالت آن ها نیز متفاوت است و با دو عنوان پروانه دادگستری پایه یک و پایه دو به آن ها اعطا می شود؛ از طرفی نحوه گزینش وکلا در کانون وکلا بسیار سخت تر از مرکز امور مشاوران است، البته وکیل پایه دو دادگستری بعد از گذشت 2 سال در صورت موفقیت در آزمون اختبار به وکیل پایه یک ارتقا می یابد؛ هم چنین محدودیت وکالت وکیل پایه دو در شرایط خاص با همراهی با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام و امضای وکالت نامه توسط هردو این وکلا برطرف می شود. 

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری با وکیل پایه دو دادگستری چه می باشد؟

وظایف کلیدی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام

وکیل پایه یک دادگستری نسبت به موکل خود وظایف خاصی دارد، برخی از این وظایف شامل موارد زیر می شود:

 • وکیل پایه یک وظیفه دارد که سریعا اقدامات لازم را برای پرونده موکلش انجام دهد؛ زیرا سرعت عمل او بر نتیجه دادرسی تاثیرگذار است؛ از طرفی لازم است، تلاش کند تا از طریق صلح و سازش پرونده را به سرانجام مطلوب برساند. 
 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام باید تمام ابلاغیه ها و رای دادگاه را در زمان مناسب در اختیار موکلش بگذارد. 
 • وکیل پایه یک دادگستری، دو نسخه از وکالت نامه را با تعیین حدود اختیارات و میزان حق الوکاله خود تنظیم کرده و یکی از آن ها را در اختیار موکلش قرار می دهد. 
 • بهترین وکیل در ایلام با طرف مقابل دعوا، مذاکره می کند و همواره صلاح موکلش را در نظر گرفته؛ از طرفی علاوه بر تنظیم دادخواست، شکوائیه و لوایح مورد نظر، در جلسات دادگاه به موقع حضور می یابد تا از موکلش دفاع کند. 
 • وکیل پایه یک، نباید وجه یا سندی را خارج از قرارداد وکالتنامه از موکل دریافت کند و در مقابل هر سندی که دریافت می کند، باید رسیدی به موکل تحویل دهد. 

کلام آخر

بسیاری از افراد به دلیل عدم آگاهی از قوانین حقوقی و کیفری، سال ها گرفتار پرونده های خود می شوند؛ در حالی که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام با احاطه به قوانین حقوقی و انتخاب مسیر مناسب برای حل پرونده می تواند در تسریع مسیر دادرسی و حل مشکلات قضایی گامی موثر برای موکلین خود بردارد.

از شما کمال تشکر را داریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، امیدواریم توانسته باشیم 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایلام را به شما معرفی کنیم، در صورت داشتن هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی آن را با سایت وکیل چی در میان بگذارید.

4.8/5 - (5 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا