وکیل

10 تا از بهترین وکیل کرمانشاه❤️【سال1403】⚡️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل کرمانشاه را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. تمامی افراد جامعه ممکن است به دلایل مختلفی با مشکلات حقوقی مواجه شوند که برای حل و فصل آن نیاز باشد به دادگاه و یا دیگر محاکم قضایی مراجعه کنند. با توجه به این که برای پرونده های حقوقی مختلف قوانین زیادی با بند و تبصره های مختلف وجود دارد و افراد عادی در مورد آن ها اطلاع و دانشی ندارند، لذا برای پیگیری و رسیدگی به این مشکلات حقوقی و طرح دعوی بایستی به بهترین وکیل مراجعه نمایند.

بهترین وکیل کرمانشاه کیست؟

وکیل به کسی گفته می شود که به موجب عقد قرارداد وکالت به عنوان نماینده شخصی دیگر در محاکم قضایی و دادگاه حاضر شده و به دفاع از او بپردازد، قابل ذکر است که وکیل می تواند نمایند فرد حقیقی و یا یک ارگان و شرکت و اشخاص حقوقی بوده و در زمینه های مختلفی نظیر ملکی، خانواده، کیفری و غیره وکالت خواهد کرد. بهترین وکیل کرمانشاه در تمامی زمینه های حقوقی از دانش و آگاهی کامل برخوردار بوده و بر تمامی قوانین در حیطه فعالیتی خود تسلط دارد.

برای حل مشکلات ملکی خود نیز می توانید از بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه که مهارت و تبحر بسیار زیادی در این زمینه دارد، کمک بگیرید.

بهترین وکیل در کرمانشاه کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل

 برخی از مهم ترین ویژگی هایی که بهترین وکیل کرمانشاه باید از آن برخوردار باشد به قرار ذیل است:

 • قوانین و مقررات با توجه به شرایط جامعه ممکن است تغییراتی پیدا کند لذا بهترین وکیل کرمانشاه بایستی کاملا به روز بوده و دانش حقوقی خود را بر این اساس ارتقا دهد.
 • وکیل بایستی رازدار باشد و اطلاعاتی که موکل خود برای پیگیری پرونده در اختیار او قرار می دهد را نزد خود حفظ کند؛ بهترین وکیل طلاق توافقی در کرمانشاه از این ویژگی منحصر به فرد برخوردار می باشد.
 • بهترین وکیل کرمانشاه هرگز به موکل خود امید واهی نمی دهد بلکه براساس چارچوب قانون مسیر سپری شدن پرونده را برای او به زبان ساده بیان کرده و او را به صورت دقیق در جریان پرونده قرار می دهد.
 • بهترین وکیل در کرمانشاه نیز بعد از بررسی اسناد و مدارکی که موکل در اختیار او قرار می دهد و گوش دادن به صحبت های او بهترین، مناسب ترین و سریع ترین راه حل قانونی رابه او پیشنهاد می دهد.
 •  وکیل با توجه به این که در رشته حقوق و وکالت تحصیل کرده لذا علاوه بر آشنایی با چارچوب کلی قوانین، به صورت کاملا تخصصی در یک یا چند دعاوی فعالیت کرده و در حوزه وکالتی خود دارای تجربه و تخصص بالایی می باشد.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

وکیل پایه یک صلاحیت رسیدگی به چه دعاوی دارد؟

بهترین وکیل کرمانشاه مسائل و پرونده های قضایی ذیل را بدون هیچگونه محدودیتی می تواند مورد رسیدگی قرار دهد:

 • موضوعات حقوقی: این گونه دعاوی که در مراجع قضایی پیگیری می شود در مورد حقوق، تکالیف و تعهدات طرفین دعوا نسبت به هم است. پرونده های طلاق، مهریه، معاملات میان افراد، مشکلات بیمه ای و مالیاتی را می توان به عنوان نمونه هایی از موضوعات حقوقی مثال زد. وکیل در رسیدگی به این دعاوی می تواند علاوه بر ارائه مشاوره وکالت پرونده و پیگیری آن در دادگاه را نیز بر عهده بگیرد.
 • دعوای کیفری: اگر فردی مورد ظلم واقع شده و بر علیه دیگری اعلام جرم نماید یا به عبارتی دیگر اگر جرمی رخ داده و موجب آسیب رساندن به فرد یا افراد دیگر شده باشد در این حالت پرونده با عنوان موضوع کیفری مورد بررسی قرار می گیرد. در قانون برای مجرمین پرونده های کیفری مجازات مانند حبس، شلاق، اعدام و جزای نقدی در نظر گرفته شده و برای شروع و رسیدگی به این پرونده ها لازم است که اولین مرحله شکوائیه براساس موضوع پرونده توسط وکیل تنظیم و به دادگاه ارائه شود.

لذا بهترین وکیل کرمانشاه علاوه بر موضوعات حقوقی در تمامی موضوعات مربوط به پرونده های کیفری نیز می تواند ورود پیدا کرده و وکالت شاکی و یا متهم پرونده را قبول کند.

 • دعاوی اداری: در مواردی ممکن است فرد و یا افرادی از یک سازمان و یا ارگان دولتی شکایت داشته باشند و یا این که کارمند یکی از این ارگان ها موجب وارد آمدن صدمه و خسارات زیادی برای فردی به عنوان ارباب رجوع شده باشد که در چنین مواردی افراد حقیقی و حقوقی می توانند شکایت خود از ارگان مربوطه را به دیوان عدالت اداری ارائه دهند که برای این منظور وکلای پایه یک دارای صلاحیت بررسی و پیگیری این پرونده بوده و با دانش و تجربه خود می توانند موجب تسریع در روند این دعاوی گردند.

10 تا از بهترین وکیل کرمانشاه را بشناسید!

جناب آقای وحید دهنوی

وحید دهنوی

جناب آقای وحید دهنوی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در استان کرمانشاه با ۱۶ سال سابقه کاری موثر در زمینه امور وکالتی می باشند . تخصص ایشان در پذیرش کلیه امور خانواده اعم از (مهریه نفقه -طلاق – حضانت – اجرت المثل -حضانت ) و کلیه امور ، حقوقی، کیفری و بین الملل اعم از: مهاجرت، اخذ اقامت، ویزای شهروندی، ویزای تحصیلی و سرمایه در کمترین زمان ممکنه میباشد . (آقای وحید دهنوی دارای رتبه یک در ازمون جامع سراسری در سطح استان کرمانشاه و رتبه ۲۱ در سطح کشور هستند) وی با تخصص و راهکارهای منحصر به فرد خود و دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه عملکرد مطلوب و پیگیری های مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام استان کرمانشاه قرار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • در کلیه امور خانواده
 • حقوقی
 • کیفری
 • بین الملل اعم از : مهاجرت اخذ اقامت ،شهروندی ، ویزای تحصیلی و سرمایه در کمترین زمان

ادرس دفتر : کرمانشاه ، ۲۲بهمن ، خیابان برق ، بعد از میدان گلایول کوی دوم برج برق طبقه دوم واحدیک (دفتر وکالت آقای وحید دهنوی )

شماره همراه :09188575383

شماره دفتر : 08338214640

خانم زهرا شکربیگی

خانم زهرا شکربیگی

خانم زهرا شکربیگی وکیل پایه یک دادگستری با 14 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه معرفی می شوند ایشان با فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی توانسته اند رضایت اکثریت موکلین خود را در طی فعالیتی که در حوزه وکالت داشته اند جلب نمایند و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین راهکارها را برای تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

برخی از خدمات ایشان عبارتند از:

مشاوره حضوری و غیرحضوری مشاوره حقوقی قبل از طرح دعاوی پیگیری مستمر ومداوم پرونده های موکلین و مراجعین به دفتر و پاسخگویی تا حصول نتیجه

پذیرش پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، خیانت در امانت و جرائم خاص _ دعاوی ملکی و ثبتی نظیر تصرف عدوانی، اختلاف مالکیت و اختلافات ثبتی

پذیرش دعاوی خانواده، مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزندان، طلاق و فسخ نکاح _ وکالت پرونده های تخلفات صنفی نظیر عدم ثبت ورود و خروج کالا در سامانه ثبتی

پذیرش دعاوی مالیاتی، گمرکی و مالی شرکت های بازرگانی دولتی و خصوصی _ مشاوره و تنظیم قراردادهای مالی و تجاری شرکت های دولتی و خصوصی

آدرس دفتر: بلوار بنت الهدی روبروی دادگستری کل استان ساختمان وکلا

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09188555470

ناصر رمضانی

ناصر رمضانی

ناصررمضانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه

کارشناس ارشد حقوق کیفری و جرم شناسی

۱۲ سال سابقه وکالت

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت و مشاوره برای شرکتهای حقوقی و خصوصی وارگانهای دولتی
 • قبول وکالت در کلیه دعاوی کیفری (کلاهبرداری ،سرقت؛خیانت در امانت؛ارتشا؛قتل ،تهدید وتخریب وچک بلامحل و …)
 • قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی (ملکی ،چک و سفته ،مطالبه طلب وخسارت ،تنظیم سند ملک و خودرو ، پیش فروش ساختمان و …)
 • قبول وکالت در کلیه دعاوی خانواده (مطالبه مهریه ونفقه واجرت المثل ؛طلاق یک طرفه و توافقی ،ثبت واقعه ازدواج وطلاق و..)
 • قبول وکالت در امور قراردادها و تنظیم انواع قرارداد

مشاوره حضوری با تعیین وقت قبلی از ساعت ۱۷ الی ۲۰ از شنبه تا چهارشنبه

آدرس: کرمانشاه،عباسیه،خیابان مصوری،خیابان دبیر اعظم،خیابان دارایی

شماره تماس:

۰۸۳۳۷۲۸۴۶۹۲

۰۹۱۸۴۲۴۴۴۶۱

جناب آقای علی غزاله

جناب آقای علی غزاله وکیل پایه یک دادگستری با ۱۵ سال سابقه وکالت موفق در دعاوی حقوقی ،کیفری و خانواده هستند و به عنوان یکی از بهترین وکیل ها در کرمانشاه معرفی می شوند.ایشان با فن بیان، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی توانسته اند رضایت بیشتر موکلین خود را در طی فعالیت های خود که در حوزه وکالت داشته اند جلب کنند. و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین روش ها را برای سریع تر پیش رفتن روند پرونده و گرفتن نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
 • دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری،زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه
  دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی طلاق ،مهریه ،حضانت ،دعاوی مربوط به ارث،دعاوی ثبت احوال،سرپرست و قیم
  دعاوی کیفری شامل کلاهبرداری ؛جعل ،خیانت در امانت؛ارتشا وتخریب وچک بلامحل و …

آدرس:

کرمانشاه، ۲۲بهمن خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12
شنبه تا چهارشنبه
۵ تا ۸

مشاوره حضوری و غیرحضوری باتعیین وقت قبلی

شماره تماس:

09126276620

08338242608

پدرام کرمی

پدرام کرمی

اقای کرمی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه دارای دکتری حقوق کیفری و جرم‌شناسی است و سالیان زیادی در این شهر به فعالیت می پردازد. سوابق بالای وکالتی او، سبب شده است تا مردم به او اعتماد در جهت واگذاری پرونده های کیفری و حقوقی خود داشته باشند. ایشان تخصص و دانش کافی را در علوم جنایی و جرم شناسی دارد به عنوان یکی از بهترین وکیل لزوما کیفری و ملکی در کرمانشاه شناخته شده است و کارشناس حقوقی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران میباشند.

انواع قتل عمدی ‘ انواع کلاهبرداری ‘ فروش مال غیر ‘ اختلاس رشوه و ارتشا ‘ مشارکت در منازعات قومی ‘ مواد مخدر و سایر جرایم خاص در حیطه تخصص ایشان قرار دارد.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی
 • 16 سال تخصص و مهارت بالای وکالتی
 • 10 سال سابقه تدریس
 • مشاور حقوقی

ساعات مراجعه: همه روزه با تعیین وقت قبلی از ساعت ۴ لغایت ۸ شب
ضمنا امکان مراجعه همه روزه به استثنای روزهای تعطیل با تعیین وقت قبلی و یا هماهنگی امکان پذیر است.

آدرس: کرمانشاه ‘ پایین تر از میدان آزادی ‘ نرسیده به چهارراه بسیج ‘ جنب بانک پاسارگاد ‘ ساختمان اداری حنا ‘ طبقه ۳ واحد ۱۷

شماره تماس: 09126229567

همراه منشی: 09229432337

خانم مهسا ستایش نیا

مهسا ستایش نیا

 وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با سابقه بیش از ده سال سابقه وکالت و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در دانشگاه خوارزمی تهران می‌باشد. تنظیم قرارداد در موضوعات مختلف، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری بخشی از خدمات وکالتی خانم مهسا ستایش نیا است که مشاوره‌های وی در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری،حقوقی و ثبتی با تعیین وقت قبلی و هزینه می‌باشد.

ایشان در پرونده‌های بسیاری در شهر کرمانشاه موفقیت های درخشانی داشته است که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است. خانم مهسا ستایش نیا با فن بیان ومشاوره حقوقی و وکالت تخصصی در تمام پرونده های مربوط به ارث ،تقسیم ترکه، مطالبه دیون متوفی و انجام کاملا تخصصی امور کیفری شامل، جعل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، مواد مخدر و هم چنین انجام تمام امور مربوط به پرونده های خانواده از جمله، انواع طلاق، مهریه و هم چنین مشاوره و وکالت در خصوص دعاوی ملکی متشکل از الزام به تنظیم سند رسمی، تقسیم و فروش ملک مشاع، وقف، تصرف عدوانی، خلع ید، اجاره و… با نفوذ کلام بالا در جلسات رسیدگی و هم چنین با پایبندی به زمان و برخورد مناسب شناخته می شوند.

همچنین آگاهی و سواد به روز و بهره بردن از آن ها با مهارت کافی در انجام امور پرونده ها، سبب گشته تا پرونده های زیادی را به عنوان بهترین زن وکیل در شهر کرمانشاه با موفقیت به سرانجام برساند. از دیگر تخصص های خانم مهسا ستایش نیا، وکالت در پرونده های فوت در تصادفات رانندگی با سابقه‌ای که در زمینه پرونده مطالبه دیات جراحات و فوت سرنشینان از بیمه و صندوق تامین خسارات بدنی دارد، می‌تواند شانس موفقیت شما را در دادگاه افزایش دهد.

بنابراین می توانید در صورت مواجه با موضوعات مطالبه دیات جراحات و فوت سرنشینان از بیمه و صندوق تامین خسارات بدنی بیمه و خسارت افت قیمت خودرو به ایشان به عنوان بهترین وکیل کاربلد شهر کرمانشاه مراجعه نمایید.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق مدرس دانشگاه
 • ۱۰ سال سوابق کار و تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09368998574

آدرس: کرمانشاه، شریعتی پایین تر از کوچه ثبت ساختمان نگین

آرش رجبی کرمانشاهی

وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ۱۵ سال در حوزه وکالت مشغول به فعالیت میباشند.

آدرس: کرمانشاه چهار راه بسیج. ابتدای خیابان بنت الهدی دفتر وکالت آرش رجبی کرمانشاهی مجتمع قائم

شماره تماس:

09183567862

خانم سارا اله ویسی

خانم سارا اله ویسی

وکالت کلیه ی دعاوی حقوقی خانواده کیفری ملکی و…بابیش از۱۴سال سابقه کار دبیرکمیسیون حقوق بشرکرمانشاه در یک دوره

مشاور حقوقی موسسات مالی واعتباری

مشاور حقوقی شرکتهای خصوصی

انجام کلیه ی خدمات مشاوره ی تلفنی حضوری تنظیم دادخواست ولایحه بصورت حضوری وغیرحضوری

ساعت کاری: از ساعت ۱۶الی ۲۰

آدرس: کرمانشاه میدان گلایول نبش کوچه دوم برق مجتمع اداری برق طبقه۴ واحد ۱۲

شماره تماس:

۰۹۱۸۳۵۷۱۷۳۹

۰۹۱۸۴۹۷۰۰۹۴

۰۸۳۳۸۲۴۲۶۰۸

خانم مریم خانی احمدوندی

خانم مریم خانی احمدوندی وکیل پایه یک دادگستری و
عضو کانون وکلای دادگستری کرمانشاه
با بیش از هفت سال سابقه همکاری با بانک ها و موسسات مالی و وکالت در امور بانکی و ورشکستگی، بیش از پنج سال همکاری موفق با شرکت های بیمه.

تخصص و مهارت:

 • تخصص عالی در دعاوی تجاری
 • بانکی
 • ورشکستگی و بیمه
 • چندین سال تجربه موفق وکالت در دعاوی خانواده
 • پذیرش کلیه دعاوی  از جمله حقوقی
 • کیفری
 • بیمه
 • خانواده و ثبتی

آدرس: چهارراه بسيج به سمت چهار راه آتش‌نشانی ساختمان پارت طبقه ششم واحد ۱۱

شماره تماس: 09188898902

وظایف بهترین وکیل کرمانشاه

 • ارائه مشاوره براساس مواد قانونی به موکلین و مراجعه کنندگان
 • دفاع از موکل در دادگاه و دیگر محاکم قضایی
 • تکیمل پرونده برای پیگیری و رسیدگی به امور حقوقی موکل
 • جستجو و بررسی پرونده های مشابه که در گذشته پیگیری شده اند برای آسان تر کردن روند پرونده جاری
 • جمع آوری اسناد و مدارک مورد نیاز پرونده برای دفاع از موکل و ارائه آن ها به دادگاه
 • حضور در جلسات برای دستیابی به اطلاعات بیشتر و بررسی پرونده و یا ارائه مشاوره و در جریان قرار دادن روند پرونده به موکل و ذی نفعان

هزینه بهترین وکیل چگونه مجاسبه می شود؟

حق الزحمه و یا حق الوکاله بهترین وکیل توسط دستگاه قضایی تعیین و به وکلا ابلاغ می شود؛ ولیکن در اکثریت موارد وکیل و موکل قبل از عقد قرارداد در مورد هزینه دستمزد و نحوه پرداخت با هم توافق کرده و آن را در قرارداد قید می کنند. قابل ذکر است که میزان دستمزد وکیل به نوع و میزان پیچیدگی و وسعت پرونده بستگی دارد.

هزینه بهترین وکیل چگونه مجاسبه می شود؟

کلام آخر

در این مقاله به بررسی ویژگی های یک وکیل خوب پرداختیم و سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل و وکالت در اختیار شما قرار دهیم تا در صورت مواجه شدن با مشکلات حقوقی بتوانید آگاهی و بینش لازم در انتخاب وکیل مناسب را داشته باشید؛  10 تا از بهترین وکیل کرمانشاه را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره حقوقی برای حل مسائل و مشکلات خود نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

درچه صورتی قرارداد به داوری ارجاع می شود؟

مطابق قانون طرفین میتوانند در قرارداد داور تعیین کنید ودرصورت اختلاف رفع مشکل را به داور ارجاع دهند این توافقی ست که می تواند در زمانی قبل از اختلاف تنظیم گردد و یا بعد از وقوع اختلاف بر آن تراضی شود.

ایا وکیل دادگستری در دفتر اسناد رسمی وکالت می گیرد؟‌

خیر وکلا شماره قرارداد محصوص وکالت خود را دارند و نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی جهت وکالت در پرونده های دادگستری را ندارند. 

اگر قبل از ادای دیون متوفی در ترکه تصرف کنیم چه حکمی دارد؟

طبق ماده 229 قانون امور حسبی تصرف ورثه در ترکه از قبیل فروش و صلح و هبه و غیر نافذ نیست.

4.5/5 - (11 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا