وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. پرونده های کیفری از حساسیت بالایی برخوردارند و پیگیری و رسیدگی به آن ها در دادگاه به یک وکیل کیفری با تجربه نیاز دارد. موضوعات دعاوی کیفری به گونه ای است که در صورتی که به قوانین آن تسلط نداشته باشید می تواند موجب خسارت های غیر قابل جبرانی برای طرفین دعوی شود از این رو در قانون این ماده ذکر شده که متهم برای دفاع از حقوق خود حق داشتن وکیل کیفری را دارد و حتی اگر توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشد دادگاه امکان تعیین وکیل کیفری را در اختیار آن ها قرار می دهد.

بهترین وکیل کیفری کیست؟

وکیل کیفری شخصی است که در زمینه دعاوی کیفری فعالیت دارد و همانطور که می دانید این دعاوی در دادسرا مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرد و بهترین وکیل کیفری در شیراز در تمامی مراحل تحقیقات و کشف جرم به صورت مستقیم دخالت دارد. عملکرد وکلایی که در دعاوی کیفری فعالیت دارند بسیار حساس بوده و هر گونه عدم دقت و سهل انگاری از جانب آن ها می تواند موجب خسارت جانی و مالی برای متهم گردد از این رو بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز تخصص و مهارت بالایی در زمینه این دعاوی برخوردار بوده و بر کلیه مفاد قانون جرم های کیفری تسلط کامل دارد.

بهترین وکیل کیفری کیست؟

تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری

دعاوی حقوقی و کیفری از نظر نوع ماهیت پرونده و حتی طریقه رسیدگی به آن ها با هم تفاوت دارند که به قرار ذیل است:

 • طرفین در پرونده های حقوقی به نام خوانده و خواهان معرفی می شوند ولیکن در پرونده های کیفری با نام شاکی و متشاکی نام گذاری می شوند.
 • در دعاوی حقوقی برای دادخواست باید از فرم های مخصوصی استفاده شود در غیر این صورت دادگاه به طرح دعوا رسیدگی نمی کند. ولیکن در دعاوی کیفری فرد شاکی می تواند دادخواست شکایت را در هر نوع برگه ای تنظیم و به دادگاه ارائه دهد.
 • در پرونده های حقوقی بعد از بررسی های صورت گرفته در صورتی که خوانده حقوق خواهان را ضایع کرده باشد او را وادار به جبران حقوق قانونی او خواهد کرد. ولیکن در دعاوی کیفری در صورت اثبات جرم متهم برای او مجازات در نظر گرفته می شود و حتی در صورت اعلام رضایت شاکی پرونده همچنان پیگیری شده و مجرم باید دوره مجازات خود را طی کند.
 • در دعاوی حقوقی در صورت رضایت خواهان رسیدگی به پرونده پایان می یابد ولیکن در دعاوی کیفری در صورت رضایت شاکی پرونده مختومه نخواهد شد.

بهترین وکیل کیفری در شیراز با تسلطی که بر قوانین و مقررات مربوط به جرائم مختلف کیفری دارد در رسیدگی به پرونده همواره سعی در احقاق حقوق موکل خود را دارد و اگر وکالت فرد شاکی را بر عهده داشته باشد از تضییع حقوق قانونی او جلوگیری کرده و با ارائه ادله و اسناد قابل اثبات سعی در اثبات جرم توسط متهم و یا مجرم را خواهد داشت.

 قابل ذکر است که وکلای کیفری که به عنوان وکیل متهم و یا مجرم پرونده فعالیت می کنند حتی در صورت اثبات جرم در دادگاه با آشنایی و آگاهی در مورد قوانین پرونده سعی در کاهش مجازات و یا حتی تبرئه متهم  یا مجرم را دارند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
❤️میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

مزایای کمک گرفتن از بهترین وکیل کیفری در شیراز

بهره مندی از وکیل کیفری در دعاوی کیفری موجب می شود تا بهترین دفاعیه از فرد (شاکی و یا متهم) صورت گیرد و تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی پرونده خواهد داشت زیرا چگونگی تنظیم شکوائیه و دیگر اوراق و اسنادی که برای دفاعیه به دادگاه ارائه می شود بسیار سرنوشت ساز می باشد.

لازم است که بدانید هر دعوا را تنها یک مرتبه می توان مطرح نمود و این امکان برای مطرح کردن مجدد آن وجود ندارد لذا چنانچه دعوایی به درستی مطرح نشده و یا اشتباهی در آن رخ دهد نه تنها حق و حقوق فرد از بین خواهد رفت بلکه متحمل زیان های زیادی نیز خواهد شد از این رو توصیه می شود حتما طرح دعوا را به بهترین وکیل کیفری در شیراز بسپارید که با کمترین هزینه و بهترین نحو ممکن آن را طرح کند همچنین وکیل کیفری موثرترین دفاع را برای موکل خود انجام می دهد و درصد مجازات را برای او به حداقل ممکن می رساند توجه داشته باشید استفاده نکردن از حق دفاع به معنای قبول اتهام وارده است.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز را بشناسید!

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس ، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی و خانواده می باشند . قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های مختلف نشانه توانایی بالای این وکیل در دفاع از موکل می باشد.

تخصص و مهارت :

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری ، مواد مخدر، چک ، سرقت ، تصادف ، ارث ، قتل ، تجاوز، جعل اسناد ، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی ، اجرت المثل ، الزام به تنظیم سند ، تصرف عدوانی ، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده ، مهریه ، طلاق ، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی ، اختلاس ، چک ، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری

آدرس دفتر : شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی ، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری ، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس :

09171114836

راحله کیانی

راحله کیانی

راحله کیانی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حقوقی خانواده می باشند و پرونده های متعدد زیادی را در این زمینه به موفقیت رسانده اند و با توجه به تجربه و مهارت بالایی که در امر وکالت دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در شیراز شناخته می شوند. ایشان زوجین بسیاری را با مشاوره های خود به آشتی تشویق نموده اند و به همین دلیل مورد اعتماد مردم قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، چهار راه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

شماره تماس: 09171047077

اشرف پورعمران

اشرف پورعمران بهترین وکیل زن در شیراز

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه 14 سال کار وکالت در شهر شیراز و استان فارس می باشند. ایشان مدیر موسسه حقوقی عدل افروز اعتماد شیراز هستند.

برخی از تخصص خانم اشرف پورعمران وکالت در دعاوی زیر می باشد:

 • انوع پرونده های کیفری: ازجمله، قتل، آدم ربایی، زنای محصنه، سرقت، اختلاس، ارتشا، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع
 • انواع دعاوی خانواده: از جمله طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند، نفقه، اجرت المثل
 • انواع دعاوی حقوقی: ازجمله، چک وسفته، پرونده های اوقافی، اختلافات ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه، اعتراض به آگهی منابع ملی، اثبات مالکیت، قراردادها، امورثبتی و …
 • انواع دعاوی امور حسبی: حصر وراثت، مهر و موم ترکه متوفی، تقسیم ترکه

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم اشرف پورعمران از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

آدرس دفتر: شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 24، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۲۸۴۳۵۰

آقای غلامحسین خلیفه

 آقای غلامحسین خلیفه

جناب آقای غلامحسین خلیفه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شیراز ، عضو کانون وکلای دادگستری فارس ، از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای شیراز میباشد. علت برتری ایشان در میان سایر وکلای دادگستری صداقت و پاسخگویی منظم و پیگیری دقیق در امورات کاری میباشد.

آقای خلیفه با تدوین تیم حرفه ای حقوقی و اداری موفق به کسب مقام اول وکالت از نظر موکلین شده اند . ایشان مؤلف و مدرس کتاب آئین دادرسی مدنی بوده که همین امر موجب اخذ موفقیت های عملی در پرونده های حقوقی و کیفری گردیده است . با توجه به تسلط ایشان بر اصول مذاکره و مبانی اخلاقی تعداد زیادی از پرونده های ایشان از طریق صلح و سازش حل و فصل میگردد.

قابل ذکر است که ایشان داور رسمی کانون وکلای دادگستری فارس نیز می‌باشند

اقداماتی که در دفتر ایشان انجام می‌گردد :

 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی ، حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ملکی ، ثبتی
 • ارائه مشاوره و تنظیم قراردادهای حرفه‌ای
 • ارائه مشاوره به صورت غیرحضوری و آنلاین
 • ارائه مشاوره به ایرانیان مقیم خارج از کشور
 • ویژگی‌های دفتر وکالت جناب آقای غلامحسین خلیفه :
 • برترین مؤلفه اطمینان بخش دفتر حقوقی ایشان سوابق فوق درخشان در پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌باشد.
 • توافق حق الوکاله منصفانه با در نظر گرفتن توان مالی و شرایط موکل‌ها
 • دارای تیم مجرب و حرفه‌ای در حوزه حقوقی و اداری
 • نظم و وقت شناسی از ویژگی‌های شناخته شده ایشان بین موکلین و دستگاه قضا می‌باشد
 • دلسوزی و اخلاق محوری
 • پیگیری مداوم مستمر پرونده‌ها و ارائه گزارش روزانه به موکلین
 • حفظ اسرار موکلین از نکات مهم این مجموعه حقوقی بوده که موجب حفظ آرامش و اطمینان موکل می‌گردد
 • اکثر موکلین معرفی شده توسط موکل‌های سابق بوده که این امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد
 • مسلط بودن بر قوانین و مقررات روز کشور و جدیدترین رویه‌های قضایی و آرا وحدت رویه

شعار مجموعه حقوقی آقای خلیفه این است که :

 • یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت

اگر هزینه مشاوره را نپردازید باید منتظر صورتحساب اشتباهات خود باشید

جهت ارائه مشاوره یا اعطای وکالت به آقای غلامحسین خلیفه می‌توانید از طریق زیر با ایشان در ارتباط باشید

شماره تماس :

09178002693

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران ، نبش خیابان جهان آرا ، ساختمان یلدا ، طبقه چهارم واحد سه

سودابه فرهی

سودابه فرهی

سودابه فرهی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل کیفری در شیراز می باشند ایشان عضو کانون وکلای دادگستری بوده و 14 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری را دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در دعاوی کیفری به موفقیت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 24، ساختمان رز، واحد 5

زین العابدین محیط

زین العابدین محیط

آقای محیط از جمله وکلای خبره و مورد اعتماد در شیراز هستند که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی اقدام به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 3781 از کانون وکلا نمودند. آقای زین العابدین محیط همچنین عضو کانون وکلای مرکز نیز می باشند. از جمله دعاوی مورد قبول ایشان پرونده های کلاهبرداری، جرایم رایانه ای، سرقت، طلاق توافقی، اختلافات مالی و املاک است. ایشان در طول سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را در دادگاه های شیراز با به کارگیری سواد حقوقی و تجربه خود با کسب نتیجه دلخواه به پایان رسانده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری و تلفنی
 • تنظیم لوایح، دادخواست ها و قراردادها 
 • وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

کریم مویدی

کریم مویدی

از بهترین وکیل و مشاور حقوقی در شیراز می توان از آقای مویدی نام برد. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی در مقطع کارشناسی می باشند. آقای مویدی دارای پروانه وکالت درجه یک از کانون کلا و همچنین عضو کانون وکلا هستند. وکالت دعاوی خانواده، ارث و میراث، چک، سفته، رسید عادی، سهام، کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت، اختلافات شرکا و ورشکستگی توسط ایشان پذیرفته می شود. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های مختلف گویای توانایی های این وکیل خبره است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها و دفاعیه ها 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده و دعاوی کیفری مختلف

آدرس: شیراز، خیابان توحید، جنب ساختمان کازرونیان

مهدی رحمانی

مهدی رحمانی

یکی دیگر از وکیلان با تجربه و با سابقه در استان فارس آقای رحمانی هستند. ایشان با داشتن پروانه وکالت پایه یک به انجام خدمات مشاوره و وکالت می پردازند و در این زمینه هم موفقیت های بسیاری را کسب کرده اند. آقای مهدی رحمانی با 8 سال سابقه در وکالت دعاوی مختلف موفق به کسب تجارب ارزنده ای در وکالت دعاوی مختلف گشته اند و به عنوان بهترین وکیل کیفری در شیراز شناخته شده اند. تخصص ایشان دعاوی مالی، تجاری، قراردادها، امور شرکت ها، حضانت فرزندان، چک و سفته است. توان بالای این وکیل با تجربه در دفاع از موکلین خود باعث خوشنامی ایشان گشته است. 

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی حقوقی و کیفری 
 • ارائه مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف
 •  تدوین و نگارش اوراق قضایی مانند شکوائیه

آدرس: فارس، نور آباد ممسنی، کوچه هنرستان، پاساژ کفش ملی، طبقه 2

راضیه فرهادی

راضیه فرهادی

خانم راضیه فرهادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان فارس هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 17748هستند. خانم فرهادی دارای سابقه درخشان در وکالت دعاوی مختلف می باشند اما تخصص ایشان در زمینه پرونده های خانواده، مهریه، نفقه، کلاهبرداری، الزام به تنظیم سند، دعاوی ملکی و ثبتی است. ایشان در سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند که نشانه تجربه و مهارت بالای هستند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم قراردادها، لوایح، دادخواست ها و دفاعیه ها 
 • پذیرش وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری 

آدرس: شیراز، وصال شمالی، کوچه 8، پلاک 4

معیارهای انتخاب بهترین وکیل کیفری در شیراز

بهترین وکیل کیفری در شیراز که در حوزه دعاوی کیفری فعالیت دارد بایستی از خصوصیات منحصر به فردی برخوردار باشد تا بتوان با خیالی آسوده پیگیری و رسیدگی پرونده را به او سپرد. از جمله مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل کیفری می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بهترین وکیل کیفری در شیراز باید تحصیلات مرتبط با امور کیفری و جزایی را با موفقیت به پایان رسانده باشد.
 • از دیگر معیارهای بهترین وکیل ملکی در شیراز برخورداری از تجربه کاری و موفقیت در پرونده های کیفری است که این امر موجب می شود تا از مهارت بالایی در زمینه دفاع برخوردار باشد.
 • آشنایی و تسلط بر تمامی قوانین مربوط به دعاوی کیفری
 • جرم هایی که در این حیطه صورت می گیرد ممکن است تا حد زیادی با خشونت همراه باشد از این رو بهترین وکیل کیفری در ایران بایستی از ظرفیت بالای روحی برخوردار باشد.
 • آشنایی کامل با محیط دادسراها و دادگاه ها و دیگر محاکم کیفری که البته این مورد نیز به میزان تجربه بهترین وکیل شیراز ارتباط دارد.
معیارهای انتخاب بهترین وکیل کیفری در شیراز

مواردی که توسط وکیل کیفری انجام می شود

یک وکیل کیفری وکیلی است که وکالت افرادی که دارای پرونده های کیفری هستند را به عهده می گیرد. برای حل چنین پرونده هایی لازم است که وکیل کیفری اقدامات زیر را انجام دهد.

تحلیل پرونده: وکیل کیفری باید ابتدا پرونده را مورد تحلیل و بررسی قرار دهد. این تحلیل شامل مدارک، مستندات، شهود و هر موردی است که به حل پرونده کمک نماید و دلیلی برای دفاع از موکل بیافریند.

دفاع از متهم و موکل: طبیعتا وظیفه هر وکیلی دفاع از موکل خود خواهد بود. وکیل کیفری هم که از متهمین در پرونده های کیفری دفاع می نماید باید از آن ها دفاع کرده و کمک کند تا حقوق قانونی آن ها حفظ گردد.

داشتن استراتژی دفاعی: به دلیل این که در پرونده های کیفری، جرم انگاری رخ داده است، متهمین به مجازات های مختلفی محکوم می شوند. در نتیجه وکالت چنین پرونده هایی دشوار خواهد بود. برای رسیدن به نتیجه وکیل باید استراتژی و برنامه مشخصی برای دفاع از موکل خود داشته باشد. نتیجه چنین پرونده هایی رفع اتهام و یا کاهش مجازات متهم می باشد که وکیل باید تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف به کار بگیرد.

چگونگی طرح شکایت کیفری

شکایت کیفری دارای برگه خاصی نبوده و می توان آن را در هر برگه ای نوشت ولیکن توصیه می شود که تنظیم شکوائیه را در تبریز به بهترین وکیل کیفری در تبریز بسپارید. شکایت کیفری بعد از تنظیم به دادسرای محلی که جرم در آن رخ داده ارائه می شود.

طرح شکوائیه باید خطاب به ریاست محترم دادسرا باشد و در متن آن مشخصات متشکی عنه کامل نوشته شود سپس عنوان جرم، محل و زمان وقوع آن و دلایلی که ثابت کننده دعوی باشد نیز باید در متن شکوائیه قید گردد. سپس به دستور مقام قضایی تحقیقات مقدماتی پرونده صورت می گیرد و بعد از اتمام تحقیقات پرونده به یکی از شعبات دادیاری به منظور اظهار نظر در مورد دعوای طرح شده ارجاع می گردد.

چگونگی طرح شکایت کیفری

کلام آخر

 وکیل کیفری در تمامی دعاوی کیفری مانند آدم ربایی، قتل، کلاهبرداری، مزاحمت تلفنی، خیانت در امانت و غیره می تواند شکوائیه تنظیم کند ما در این مقاله  سعی کردیم  مطالب مفیدی را در مورد وکیل کیفری در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز را به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که در این رابطه به مشاوره نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکلای ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

واژه محکومیت چیست؟

واژه “محکومیت” به این معناست که دادگاه دلایل وقوع جرم را کافی دانسته و رای به مجازات مجرم صادر کرده است.

مطالبه دیه جنایات غیرعمد چگونه است؟

چنانچه شخصی به طور غیرعمد به دیگری آسیب بزند، شخص آسیب‌دیده می­‌تواند با طرح شکایت از مجرم، مطالبه دیه نماید. مقدار دیه با توجه به نظریه پزشکی قانونی در رای صادره دادگاه تعیین می­‌شود.

شرایط تحقق اکراه در ارتکاب به جرم چیست؟

اکراه به معنای وادار کردن غیرقابل تحمل و نامشروع دیگری به انجام کاری است که خودش مایل به انجام آن کار نیست. در اینصورت اکراه شونده مجازات نمی­‌شود و غالباً مجازات قانونی برای اکراه کننده اعمال خواهد شد. اما اکراه شونده همچنان مسئول جبران خسارت مالی آسیب‌دیده است.

4.9/5 - (8 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

دکمه بازگشت به بالا