وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. پرونده های کیفری از حساسیت بالایی برخوردارند و پیگیری و رسیدگی به آن ها در دادگاه به یک وکیل کیفری با تجربه نیاز دارد. موضوعات دعاوی کیفری به گونه ای است که در صورتی که به قوانین آن تسلط نداشته باشید می تواند موجب خسارت های غیر قابل جبرانی برای طرفین دعوی شود از این رو در قانون این ماده ذکر شده که متهم برای دفاع از حقوق خود حق داشتن وکیل کیفری را دارد و حتی اگر توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشد دادگاه امکان تعیین وکیل کیفری را در اختیار آن ها قرار می دهد.

بهترین وکیل کیفری کیست؟

وکیل کیفری شخصی است که در زمینه دعاوی کیفری فعالیت دارد و همانطور که می دانید این دعاوی در دادسرا مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرد و بهترین وکیل کیفری در شیراز در تمامی مراحل تحقیقات و کشف جرم به صورت مستقیم دخالت دارد. عملکرد وکلایی که در دعاوی کیفری فعالیت دارند بسیار حساس بوده و هر گونه عدم دقت و سهل انگاری از جانب آن ها می تواند موجب خسارت جانی و مالی برای متهم گردد از این رو بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز تخصص و مهارت بالایی در زمینه این دعاوی برخوردار بوده و بر کلیه مفاد قانون جرم های کیفری تسلط کامل دارد.

بهترین وکیل کیفری کیست؟

تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری

دعاوی حقوقی و کیفری از نظر نوع ماهیت پرونده و حتی طریقه رسیدگی به آن ها با هم تفاوت دارند که به قرار ذیل است:

 • طرفین در پرونده های حقوقی به نام خوانده و خواهان معرفی می شوند ولیکن در پرونده های کیفری با نام شاکی و متشاکی نام گذاری می شوند.
 • در دعاوی حقوقی برای دادخواست باید از فرم های مخصوصی استفاده شود در غیر این صورت دادگاه به طرح دعوا رسیدگی نمی کند. ولیکن در دعاوی کیفری فرد شاکی می تواند دادخواست شکایت را در هر نوع برگه ای تنظیم و به دادگاه ارائه دهد.
 • در پرونده های حقوقی بعد از بررسی های صورت گرفته در صورتی که خوانده حقوق خواهان را ضایع کرده باشد او را وادار به جبران حقوق قانونی او خواهد کرد. ولیکن در دعاوی کیفری در صورت اثبات جرم متهم برای او مجازات در نظر گرفته می شود و حتی در صورت اعلام رضایت شاکی پرونده همچنان پیگیری شده و مجرم باید دوره مجازات خود را طی کند.
 • در دعاوی حقوقی در صورت رضایت خواهان رسیدگی به پرونده پایان می یابد ولیکن در دعاوی کیفری در صورت رضایت شاکی پرونده مختومه نخواهد شد.

بهترین وکیل کیفری در شیراز با تسلطی که بر قوانین و مقررات مربوط به جرائم مختلف کیفری دارد در رسیدگی به پرونده همواره سعی در احقاق حقوق موکل خود را دارد و اگر وکالت فرد شاکی را بر عهده داشته باشد از تضییع حقوق قانونی او جلوگیری کرده و با ارائه ادله و اسناد قابل اثبات سعی در اثبات جرم توسط متهم و یا مجرم را خواهد داشت.

 قابل ذکر است که وکلای کیفری که به عنوان وکیل متهم و یا مجرم پرونده فعالیت می کنند حتی در صورت اثبات جرم در دادگاه با آشنایی و آگاهی در مورد قوانین پرونده سعی در کاهش مجازات و یا حتی تبرئه متهم  یا مجرم را دارند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
❤️میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

مزایای کمک گرفتن از بهترین وکیل کیفری در شیراز

بهره مندی از وکیل کیفری در دعاوی کیفری موجب می شود تا بهترین دفاعیه از فرد (شاکی و یا متهم) صورت گیرد و تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی پرونده خواهد داشت زیرا چگونگی تنظیم شکوائیه و دیگر اوراق و اسنادی که برای دفاعیه به دادگاه ارائه می شود بسیار سرنوشت ساز می باشد.

لازم است که بدانید هر دعوا را تنها یک مرتبه می توان مطرح نمود و این امکان برای مطرح کردن مجدد آن وجود ندارد لذا چنانچه دعوایی به درستی مطرح نشده و یا اشتباهی در آن رخ دهد نه تنها حق و حقوق فرد از بین خواهد رفت بلکه متحمل زیان های زیادی نیز خواهد شد از این رو توصیه می شود حتما طرح دعوا را به بهترین وکیل کیفری در شیراز بسپارید که با کمترین هزینه و بهترین نحو ممکن آن را طرح کند همچنین وکیل کیفری موثرترین دفاع را برای موکل خود انجام می دهد و درصد مجازات را برای او به حداقل ممکن می رساند توجه داشته باشید استفاده نکردن از حق دفاع به معنای قبول اتهام وارده است.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز را بشناسید!

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس ، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی و خانواده می باشند . قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های مختلف نشانه توانایی بالای این وکیل در دفاع از موکل می باشد.

تخصص و مهارت :

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری ، مواد مخدر، چک ، سرقت ، تصادف ، ارث ، قتل ، تجاوز، جعل اسناد ، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی ، اجرت المثل ، الزام به تنظیم سند ، تصرف عدوانی ، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده ، مهریه ، طلاق ، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی ، اختلاس ، چک ، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری

آدرس دفتر : شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی ، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری ، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس :

09171114836

محمد علی  قزلباش

محمد علی  قزلباش دارای ۹ سال سابقه وکالت و وکیل پایه یکم دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس با شماره پروانه ۴۰۷۸

ایشان کارشناس حقوق هستند. تخصص در دعاوی خانواده ، کیفری و حقوقی اعم از کلاهبرداری وجعل واستفاده از سند مجعول و خیانت در امانت و تحصیل مال از طریق نامشروع و ایراد صدمات بدنی غیر عمدی  ناشی از تصادف و حادثه حین کار و غیره

تخصص و مهارت:

 • مطالبه مهریه
 • اجرت المثل ایام زوجیت و نفقه
 • طلاق توافقی
 • دعاوی ملکی
 • دعاوی مطالبه چک و سفته

آدرس: شیراز

برای مشاوره حضوری با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس:

09178189575

مهدی سمیعی

مهدی سمیعی

مهدی سمیعی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشند که در دعاوی کیفری، خانواده، ملکی و غیره دارای سابقه طولانی مدت بوده و با توجه موفقیت های زیادی که در پرونده های کیفری داشته اند می توان ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در شیراز معرفی کرد. تلاش ایشان همواره دفاع از حق و حمایت از حقوق موکل بوده است.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، فلکه شهرداری، خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه اول، واحد51

شماره تماس: 09173049403

سپیده غلامی

سپیده غلامی

سپیده غلامی وکیل پایه یک دادگستری در زمینه دعاوی کیفری دارای سابقه می باشند و تاکنون وکالت بیش از ده ها پرونده در این زمینه را عهده دار بوده و با توجه به تجربه و تسلطی که بر قوانین دارند توانسته اند به نتیجه دلخواه موکلین خود دست یابند. ایشان همکاری با شرکت ها و موسسات مختلف را در کارنامه کاری خود دارند.

تخصص ومهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان فارس
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، بلوار زهی

شماره تماس: 09338251367

رقیه قائدی

رقیه قائدی

رقیه قائدی وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل کیفری در شیراز می باشند ایشان با 8 سال سابقه وکالت در دیگر حوزه های حقوقی نظیر دعاوی ملکی، خانواده، امور ثبتی و غیره نیز فعالیت دارند. تخصص و دانش بالای این وکیل با تجربه سبب جلب اعتماد موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل چندین بانک دولتی و خصوصی
 • وکیل موسسه های تجاری
 • مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر در شیراز

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی

شماره تماس: 09173228495

امید شرکا

امید شرکا

امید شرکا وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشند ایشان در زمینه های حقوقی خانواده، کیفری، ملکی و ثبتی فعالیت می کنند و در حوزه دعاوی کیفری از تخصص و تبحر بالایی برخوردار می باشند و با بیش از 11 سال سابقه وکالت جزو یکی از بهترین وکیل کیفری در شیراز معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک ملی سرپرستی استان فارس
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد سرپرستی استان فارس
 • نماینده و وکیل حرم شاه چراغ
 • وکیل تعاونی مسکن مرکز آموزش پیاده

آدرس: شیراز، قصرالدشت، روبروی مخابرات، ساختمان پلاتین، واحد 15

شماره تماس: 09171399905

سودابه فرهی

سودابه فرهی

سودابه فرهی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل کیفری در شیراز می باشند ایشان عضو کانون وکلای دادگستری بوده و 14 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری را دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در دعاوی کیفری به موفقیت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 24، ساختمان رز، واحد 5

شماره تماس: 09173107264

زین العابدین محیط

زین العابدین محیط

آقای محیط از جمله وکلای خبره و مورد اعتماد در شیراز هستند که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی اقدام به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 3781 از کانون وکلا نمودند. آقای زین العابدین محیط همچنین عضو کانون وکلای مرکز نیز می باشند. از جمله دعاوی مورد قبول ایشان پرونده های کلاهبرداری، جرایم رایانه ای، سرقت، طلاق توافقی، اختلافات مالی و املاک است. ایشان در طول سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را در دادگاه های شیراز با به کارگیری سواد حقوقی و تجربه خود با کسب نتیجه دلخواه به پایان رسانده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری و تلفنی
 • تنظیم لوایح، دادخواست ها و قراردادها 
 • وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

شماره تماس: 09171903845

کریم مویدی

کریم مویدی

از بهترین وکیل و مشاور حقوقی در شیراز می توان از آقای مویدی نام برد. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی در مقطع کارشناسی می باشند. آقای مویدی دارای پروانه وکالت درجه یک از کانون کلا و همچنین عضو کانون وکلا هستند. وکالت دعاوی خانواده، ارث و میراث، چک، سفته، رسید عادی، سهام، کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت، اختلافات شرکا و ورشکستگی توسط ایشان پذیرفته می شود. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های مختلف گویای توانایی های این وکیل خبره است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها و دفاعیه ها 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده و دعاوی کیفری مختلف

آدرس: شیراز، خیابان توحید، جنب ساختمان کازرونیان

شماره تماس: 09173187217

مهدی رحمانی

مهدی رحمانی

یکی دیگر از وکیلان با تجربه و با سابقه در استان فارس آقای رحمانی هستند. ایشان با داشتن پروانه وکالت پایه یک به انجام خدمات مشاوره و وکالت می پردازند و در این زمینه هم موفقیت های بسیاری را کسب کرده اند. آقای مهدی رحمانی با 8 سال سابقه در وکالت دعاوی مختلف موفق به کسب تجارب ارزنده ای در وکالت دعاوی مختلف گشته اند و به عنوان بهترین وکیل کیفری در شیراز شناخته شده اند. تخصص ایشان دعاوی مالی، تجاری، قراردادها، امور شرکت ها، حضانت فرزندان، چک و سفته است. توان بالای این وکیل با تجربه در دفاع از موکلین خود باعث خوشنامی ایشان گشته است. 

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی حقوقی و کیفری 
 • ارائه مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف
 •  تدوین و نگارش اوراق قضایی مانند شکوائیه

آدرس: فارس، نور آباد ممسنی، کوچه هنرستان، پاساژ کفش ملی، طبقه 2

شماره تماس: 09177238033

راضیه فرهادی

راضیه فرهادی

خانم راضیه فرهادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان فارس هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 17748هستند. خانم فرهادی دارای سابقه درخشان در وکالت دعاوی مختلف می باشند اما تخصص ایشان در زمینه پرونده های خانواده، مهریه، نفقه، کلاهبرداری، الزام به تنظیم سند، دعاوی ملکی و ثبتی است. ایشان در سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند که نشانه تجربه و مهارت بالای هستند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم قراردادها، لوایح، دادخواست ها و دفاعیه ها 
 • پذیرش وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری 

آدرس: شیراز، وصال شمالی، کوچه 8، پلاک 4

شماره تماس: 09177149035

معیارهای انتخاب بهترین وکیل کیفری در شیراز

بهترین وکیل کیفری در شیراز که در حوزه دعاوی کیفری فعالیت دارد بایستی از خصوصیات منحصر به فردی برخوردار باشد تا بتوان با خیالی آسوده پیگیری و رسیدگی پرونده را به او سپرد. از جمله مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل کیفری می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بهترین وکیل کیفری در شیراز باید تحصیلات مرتبط با امور کیفری و جزایی را با موفقیت به پایان رسانده باشد.
 • از دیگر معیارهای بهترین وکیل ملکی در شیراز برخورداری از تجربه کاری و موفقیت در پرونده های کیفری است که این امر موجب می شود تا از مهارت بالایی در زمینه دفاع برخوردار باشد.
 • آشنایی و تسلط بر تمامی قوانین مربوط به دعاوی کیفری
 • جرم هایی که در این حیطه صورت می گیرد ممکن است تا حد زیادی با خشونت همراه باشد از این رو بهترین وکیل کیفری در ایران بایستی از ظرفیت بالای روحی برخوردار باشد.
 • آشنایی کامل با محیط دادسراها و دادگاه ها و دیگر محاکم کیفری که البته این مورد نیز به میزان تجربه بهترین وکیل شیراز ارتباط دارد.
معیارهای انتخاب بهترین وکیل کیفری در شیراز

مواردی که توسط وکیل کیفری انجام می شود

یک وکیل کیفری وکیلی است که وکالت افرادی که دارای پرونده های کیفری هستند را به عهده می گیرد. برای حل چنین پرونده هایی لازم است که وکیل کیفری اقدامات زیر را انجام دهد.

تحلیل پرونده: وکیل کیفری باید ابتدا پرونده را مورد تحلیل و بررسی قرار دهد. این تحلیل شامل مدارک، مستندات، شهود و هر موردی است که به حل پرونده کمک نماید و دلیلی برای دفاع از موکل بیافریند.

دفاع از متهم و موکل: طبیعتا وظیفه هر وکیلی دفاع از موکل خود خواهد بود. وکیل کیفری هم که از متهمین در پرونده های کیفری دفاع می نماید باید از آن ها دفاع کرده و کمک کند تا حقوق قانونی آن ها حفظ گردد.

داشتن استراتژی دفاعی: به دلیل این که در پرونده های کیفری، جرم انگاری رخ داده است، متهمین به مجازات های مختلفی محکوم می شوند. در نتیجه وکالت چنین پرونده هایی دشوار خواهد بود. برای رسیدن به نتیجه وکیل باید استراتژی و برنامه مشخصی برای دفاع از موکل خود داشته باشد. نتیجه چنین پرونده هایی رفع اتهام و یا کاهش مجازات متهم می باشد که وکیل باید تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف به کار بگیرد.

چگونگی طرح شکایت کیفری

شکایت کیفری دارای برگه خاصی نبوده و می توان آن را در هر برگه ای نوشت ولیکن توصیه می شود که تنظیم شکوائیه را در تبریز به بهترین وکیل کیفری در تبریز بسپارید. شکایت کیفری بعد از تنظیم به دادسرای محلی که جرم در آن رخ داده ارائه می شود.

طرح شکوائیه باید خطاب به ریاست محترم دادسرا باشد و در متن آن مشخصات متشکی عنه کامل نوشته شود سپس عنوان جرم، محل و زمان وقوع آن و دلایلی که ثابت کننده دعوی باشد نیز باید در متن شکوائیه قید گردد. سپس به دستور مقام قضایی تحقیقات مقدماتی پرونده صورت می گیرد و بعد از اتمام تحقیقات پرونده به یکی از شعبات دادیاری به منظور اظهار نظر در مورد دعوای طرح شده ارجاع می گردد.

چگونگی طرح شکایت کیفری

کلام آخر

 وکیل کیفری در تمامی دعاوی کیفری مانند آدم ربایی، قتل، کلاهبرداری، مزاحمت تلفنی، خیانت در امانت و غیره می تواند شکوائیه تنظیم کند ما در این مقاله  سعی کردیم  مطالب مفیدی را در مورد وکیل کیفری در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز را به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که در این رابطه به مشاوره نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکلای ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

واژه محکومیت چیست؟

واژه “محکومیت” به این معناست که دادگاه دلایل وقوع جرم را کافی دانسته و رای به مجازات مجرم صادر کرده است.

مطالبه دیه جنایات غیرعمد چگونه است؟

چنانچه شخصی به طور غیرعمد به دیگری آسیب بزند، شخص آسیب‌دیده می­‌تواند با طرح شکایت از مجرم، مطالبه دیه نماید. مقدار دیه با توجه به نظریه پزشکی قانونی در رای صادره دادگاه تعیین می­‌شود.

شرایط تحقق اکراه در ارتکاب به جرم چیست؟

اکراه به معنای وادار کردن غیرقابل تحمل و نامشروع دیگری به انجام کاری است که خودش مایل به انجام آن کار نیست. در اینصورت اکراه شونده مجازات نمی­‌شود و غالباً مجازات قانونی برای اکراه کننده اعمال خواهد شد. اما اکراه شونده همچنان مسئول جبران خسارت مالی آسیب‌دیده است.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا