وکیلوکیل کیفری

لیست10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. پرونده های کیفری از حساسیت بالایی برخوردارند و پیگیری و رسیدگی به آن ها در دادگاه به یک وکیل کیفری با تجربه نیاز دارد. موضوعات دعاوی کیفری به گونه ای است که در صورتی که به قوانین آن تسلط نداشته باشید می تواند موجب خسارت های غیر قابل جبرانی برای طرفین دعوی شود از این رو در قانون این ماده ذکر شده که متهم برای دفاع از حقوق خود حق داشتن وکیل کیفری را دارد و حتی اگر توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشد دادگاه امکان تعیین وکیل کیفری را در اختیار آن ها قرار می دهد.

بهترین وکیل کیفری در شیراز کیست؟

وکیل کیفری شخصی است که در زمینه دعاوی کیفری فعالیت دارد و همانطور که می دانید این دعاوی در دادسرا مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرد و بهترین وکیل کیفری در شیراز در تمامی مراحل تحقیقات و کشف جرم به صورت مستقیم دخالت دارد. عملکرد وکلایی که در دعاوی کیفری فعالیت دارند بسیار حساس بوده و هر گونه عدم دقت و سهل انگاری از جانب آن ها می تواند موجب خسارت جانی و مالی برای متهم گردد از این رو بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز تخصص و مهارت بالایی در زمینه این دعاوی برخوردار بوده و بر کلیه مفاد قانون جرم های کیفری تسلط کامل دارد.

وکیل کیفری کیست؟

مزایای کمک گرفتن از بهترین وکیل کیفری

بهره مندی از وکیل کیفری در دعاوی کیفری موجب می شود تا بهترین دفاعیه از فرد (شاکی ویا متهم) صورت گیرد و تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی پرونده خواهد داشت زیرا چگونگی تنظیم شکوائیه و دیگر اوراق و اسنادی که برای دفاعیه به دادگاه ارائه می شود بسیار سرنوشت ساز می باشد.

لازم است که بدانید هر دعوا را تنها یک مرتبه می توان مطرح نمود و این امکان برای مطرح کردن مجدد آن وجود ندارد لذا چنانچه دعوایی به درستی مطرح نشده و یا اشتباهی در آن رخ دهد نه تنها حق و حقوق فرد از بین خواهد رفت بلکه متحمل زیان های زیادی نیز خواهد شد از این رو توصیه می شود حتما طرح دعوا را به بهترین وکیل کیفری در شیراز بسپارید که با کمترین هزینه و بهترین نحو ممکن آن را طرح کند همچنین وکیل کیفری موثرترین دفاع را برای موکل خود انجام می دهد و درصد مجازات را برای او به حداقل ممکن می رساند توجه داشته باشید استفاده نکردن از حق دفاع به معنای قبول اتهام وارده است.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز را بشناسید!

خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری از وکلای باسابقه در شیراز هستند. که ۱۳ سال سابقه وکالت دارند و عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس میباشند. که رتبه ۶ آزمون ورودی به وکانون وکلای استان فارس در سال ۸۹ هستند. وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و دانش حقوقی است. ایشان در هر پرونده مسیر پرونده را به موکل نشان میدهد و در صورتی که پیگیری پرونده نتیجه ای برای شخص نداشته باشد به مراجعه کننده اعلام و از قبول پرونده امتناع میکنند. در خصوص گرفتن حق الوکاله بسیار با انصاف میباشند.

حضور در دفتر وکالت با هماهنگی قبلی

ساعت پاسخ گویی :
شنبه تا پنجشنبه
عصرها ساعت 5 تا 8
صبح ها ساعت 9 تا 13

آدرس :

شیراز . خیابان قصردشت . جنب کانون وکلا. نبش ک ۴۴. ساختمان ارسلان . طبقه ۷. واحد ۵

شماره تماس :

۰۹۱۷۰۰۰۴۳۸۳

آقای جهانپور کرمی ارخلو

جناب آقای جهانپور کرمی یکی از وکلای سرشناش در شهر شیراز هستند. جناب کرمی آرخلو نفر اول ورودی آزمون وکالت سال 1391هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری شیراز با بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت و دانش‌آموخته کارشناسی ارشد گرایش حقوق عمومی، عضو کانون وکلای دادگستری هستند.

ایشان وکیل پایه برترکشوری در حوزه ی تصادفات اخذ دیه از بیت المال صندوق تامین خسارتهای بدنی،کلیه شرکتهای بیمه، راننده متواری، نداشتن بیمه نامه،سقف تعهدات بیمه ای هستند.

آدرس: شیراز

شماره تماس: 09374843954

محمد هادی جعفرپور

محمد هادی جعفرپور

محمدهادی جعفرپور وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 20 سال سابقه وکالت در حوزه کیفری در شیراز می باشند که با توجه به تسلط و مهارتی که بر قوانینکیفری دارند پرونده های زیادی را در این زمینه به موفقیت رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در شیراز شناخته می شوند.

تخصص ومهارت:

 • مشاور شرکت های ساختمانی و انبوه سازان در تهران، کرج و شیراز
 • همکاری به عنوان مشاور در انجمن جامعه شناسان ایران
 • مدرس دانشگاه
 • بیش از 20 سال سابقه وکالت

آدرس: شیراز، معانی آباد، کوچه 5، روبروی ورودی اول گلدشت

شماره تماس: 09171052329

افسانه راستی

افسانه راستی

افسانه راستی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای شیراز می باشند که بیش از 11 سال سابقه وکالت داشته و در حوزه دعاوی کیفری نیز فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه در این زمینه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای استان فارس
 • بیش از 11 سال سابقه وکالت
 • نوشتن اوراق قضایی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، بعد از سه راه برق، نبش کوچه 24، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09173083407

حامد اسکندری

حامد اسکندری

حامد اسکندری وکیل پایه یک داگستری در شیراز می باشند که در دعاوی کیفری، ثبتی، ملکی و غیره فعالیت دارند و با توجه به سابقه و تجربه ای که در زمینه وکالت در حوزه های مختلف را دارند می توان ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل در شیراز معرفی کرد. ایشان قبل از هرگونه اقدامی در پیگیری پرونده با موکل خود جلسه مشاوره برگزار کرده و با توجه به اظهارات موکل و تجربه و تسلطی که بر قوانین دارد او را از نتیجه احتمالی پرونده مطلع می کند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، فلکه گاز، 100 متر به سمت میدان اطلسی، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران، واحد یک

شماره تماس: 09171114836

مهدی سمیعی

مهدی سمیعی

مهدی سمیعی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشند که در دعاوی کیفری، خانواده، ملکی و غیره دارای سابقه طولانی مدت بوده و با توجه موفقیت های زیادی که در پرونده های کیفری داشته اند می توان ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در شیراز معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی حقوق
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، فلکه شهرداری، خیابان پیروزی، پاساژ پیروزی، طبقه اول، واحد51

شماره تماس: 09173049403

سپیده غلامی

سپیده غلامی

سپیده غلامی وکیل پایه یک دادگستری در زمینه دعاوی کیفری دارای سابقه می باشند و تاکنون وکالت بیش از ده ها پرونده در این زمینه را عهده دار بوده و با توجه به تجربه و تسلطی که بر قوانین دارند توانسته اند به نتیجه دلخواه موکلین خود دست یابند.

تخصص ومهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان فارس
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، بلوار زهی

شماره تماس: 09338251367

رقیه قائدی

رقیه قائدی

رقیه قائدی وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل کیفری در شیراز می باشند ایشان با 8 سال سابقه وکالت در دیگر حوزه های حقوقی نظیر دعاوی ملکی، خانواده، امور ثبتی و غیره نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل چندین بانک دولتی و خصوصی
 • وکیل موسسه های تجاری
 • مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر در شیراز

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی

شماره تماس: 09173228495

امید شرکا

امید شرکا

امید شرکا وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشند ایشان در زمینه های حقوقی خانواده، کیفری، ملکی و ثبتی فعالیت می کنند و در حوزه دعاوی کیفری از تخصص و تبحر بالایی برخوردار می باشند و با بیش از 11 سال سابقه وکالت جزو یکی از بهترین وکیل کیفری در شیراز معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک ملی سرپرستی استان فارس
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد سرپرستی استان فارس
 • نماینده و وکیل حرم شاه چراغ
 • وکیل تعاونی مسکن مرکز آموزش پیاده

آدرس: شیراز، قصرالدشت، روبروی مخابرات، ساختمان پلاتین، واحد 15

شماره تماس: 09171399905

سودابه فرهی

سودابه فرهی

سودابه فرهی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل کیفری در شیراز می باشند ایشان عضو کانون وکلای دادگستری بوده و 14 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی و کیفری را دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در دعاوی کیفری به موفقیت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 24، ساختمان رز، واحد 5

شماره تماس: 09173107264

معیارهای انتخاب بهترین وکیل کیفری در شیراز

بهترین وکیل در شیراز که در حوزه دعاوی کیفری فعالیت دارد بایستی از خصوصیات منحصر به فردی برخوردار باشد تا بتوان با خیالی آسوده پیگیری و رسیدگی پرونده را به او سپرد. از جمله مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل کیفری می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بهترین وکیل کیفری در شیراز باید تحصیلات مرتبط با امور کیفری و جزایی را با موفقیت به پایان رسانده باشد.
 • از دیگر معیارهای بهترین وکیل ملکی در شیراز برخورداری از تجربه کاری و موفقیت در پرونده های کیفری است که این امر موجب می شود تا از مهارت بالایی در زمینه دفاع برخوردار باشد.
 • آشنایی و تسلط بر تمامی قوانین مربوط به دعاوی کیفری
 • جرم هایی که در این حیطه صورت می گیرد ممکن است تا حد زیادی با خشونت همراه باشد از این رو بهترین وکیل کیفری در ایران بایستی از ظرفیت بالای روحی برخوردار باشد.
 • آشنایی کامل با محیط دادسراها و دادگاه ها و دیگر محاکم کیفری که البته این مورد نیز به میزان تجربه بهترین وکیل کیفری در شیراز ارتباط دارد.

لازم به ذکر است؛ کلیه معیارهای ذکر شده، در رابطه با بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در شیراز نیز صدق می کند.

معیارهای انتخاب بهترین وکیل کیفری در شیراز

چگونگی طرح شکایت کیفری

شکایت کیفری دارای برگه خاصی نبوده و می توان آن را در هر برگه ای نوشت ولیکن توصیه می شود که تنظیم شکوائیه را در تبریز به بهترین وکیل کیفری در تبریز بسپارید. شکایت کیفری بعد از تنظیم به دادسرای محلی که جرم در آن رخ داده ارائه می شود. طرح شکوائیه باید خطاب به ریاست محترم دادسرا باشد و در متن آن مشخصات متشکی عنه کامل نوشته شود سپس عنوان جرم، محل و زمان وقوع آن و دلایلی که ثابت کننده دعوی باشد نیز باید در متن شکوائیه قید گردد. سپس به دستور مقام قضایی تحقیقات مقدماتی پرونده صورت می گیرد و بعد از اتمام تحقیقات پرونده به یکی از شعبات دادیاری به منظور اظهار نظر در مورد دعوای طرح شده ارجاع می گردد.

کلام آخر

 وکیل کیفری در تمامی دعاوی کیفری مانند آدم ربایی، قتل، کلاهبرداری، مزاحمت تلفنی، خیانت در امانت و غیره می تواند شکوائیه تنظیم کند ما در این مقاله  سعی کردیم  مطالب مفیدی را در مورد وکیل کیفری در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شیراز را به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که در این رابطه به مشاوره نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکلای ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

لازم به ذکر است، افرادی که با مشکلات خانوادگی دست و پنجه نرم می کنند و در پی یافتن وکیلی حاذق و ماهر هستند؛ پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین وکیل خانواده در شیراز مراجعه نمایند. برای مشاهده مقاله بهترین موسسه حقوقی در شیراز کلیک کنید.

واژه محکومیت چیست؟

واژه “محکومیت” به این معناست که دادگاه دلایل وقوع جرم را کافی دانسته و رای به مجازات مجرم صادر کرده است.

مطالبه دیه جنایات غیرعمد چگونه است؟

چنانچه شخصی به طور غیرعمد به دیگری آسیب بزند، شخص آسیب‌دیده می­‌تواند با طرح شکایت از مجرم، مطالبه دیه نماید. مقدار دیه با توجه به نظریه پزشکی قانونی در رای صادره دادگاه تعیین می­‌شود.

شرایط تحقق اکراه در ارتکاب به جرم چیست؟

اکراه به معنای وادار کردن غیرقابل تحمل و نامشروع دیگری به انجام کاری است که خودش مایل به انجام آن کار نیست. در اینصورت اکراه شونده مجازات نمی­‌شود و غالباً مجازات قانونی برای اکراه کننده اعمال خواهد شد. اما اکراه شونده همچنان مسئول جبران خسارت مالی آسیب‌دیده است.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا