وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در قزوین⭐【سال1403】⚖️

فهرست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در قزوین طبق نظر وکیل چی:

  • فاطمه عباسی (قزوین)
  • نگار نویسنده (فردوسی جنوبی)
  • یوکابد مشفقی (بلوار آیت الله خامنه ای)
  • محمدرضا شهیدی (سه راه خیام)
  • رضا قاسمی (خیابان خیام شمالی)

بیش ترین پرونده های حقوقی در دادگاه های سراسر کشور مربوط به دعاوی ملک و ملاک است. ممکن است بین موجر و مستاجر و یا مالکین مختلف اختلاف ایجاد شود. حتی احتمال دارد بر سر مالکیت یک ملک هم اختلاف نظر وجود داشته باشد و چندین نفر مدعی مالکیت باشند. در چنین شرایطی برای حل مشکلات باید طرح دعوا صورت بگیرد تا قاضی در قوه قضاییه اختلاف ایجاد شده را با کمک مدارک و شواهد حل و فصل نماید. هنگام تشکیل چنین پرونده هایی نیاز به مراجعه به وکیل بیشتر احساس می شود. در این مقاله بهترین وکیل ملکی در قزوین را به شما معرفی می نماییم، تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در قزوین چه کسی است؟

در انتخاب وکیل ملکی باید بسیار دقت نمود که یک وکیل خوب و با تجربه را انتخاب نماییم. زیرا در این پرونده دعوا بر سر ملک بوده که معمولا ارزش زیادی دارند. در نتیجه انتخاب نادرست منجر به ایجاد خسارت های مالی بسیاری می شود.

بهترین وکیل ملکی در قزوین باید دارای پروانه وکالت پایه یک باشد تا بتواند وکالت دعاوی ملکی را عهده دار شود. وی همچنین باید به تمامی قوانین ملکی و ثبتی هم تسلط کامل داشته باشد. حتی در بعضی پرونده ها آگاهی از مقررات شهرداری، قیمت و شرایط املاک در مناطق مختلف هم لازم و ضروری است. یک وکیل خوب باید بر تنظیم و تهیه انواع اوراق قضایی مانند دادخواست ها، لوایح، تجدید نظر خواهی و واخواهی مسلط باشد. نحوه تنظیم این اوراق از اهمیت بالایی برخوردار است که با استناد به قوانین موجود درخواست به صورت کاملا قانونی و روشن مطرح گردد. قدرت بیان بهترین وکیل در قزوین هم بسیار مهم است که بتواند نکات لازم را به دادگاه و قاضی ارائه دهد.

بهترین وکیل ملکی در قزوین چه کسی است؟

انواع دعاوی تخصصی بهترین وکیل ملکی در قزوین

با توجه به تعدد شاخه های وکالت و تخصصی بود این شغل، هر وکیل در حوزه دعاوی خاصی تخصص و تمرکز دارد. هر وکیل به دلیل داشتن تجربه بیشتر در زمینه دعاوی تخصصی خود بهتر عمل می کند. اما یک وکیل ملکی در دعاوی مشخصی وکالت می کند، در این قسمت این دعاوی را بررسی می نماییم.

 • در دعاوی مربوط به مالکیت وکیل ملکی می تواند ورود نماید. در چنین شرایطی چندین نفر ادعای مالکیت دارند و هر کدام هم دارای مدارک می باشند. در این دعاوی قانون با بررسی مدارک و مستندات مالک اصلی را تعیین می نماید.
 • دعاوی که در مباحث ساخت و ساز و یا مشارکت در ساخت به وجود می آید
 • ایجاد مشکل و اختلاف بین موجر و مستاجر در خصوص اجاره املاک مسکونی و تجاری
 • اختلافاتی که در هنگام تقسیم ارث، انحصار وراثت و در اقرارنامه های ملکی ایجاد می شود
 • اختلاف در خصوص املاک مختلف با شهرداری، اوقاف و یا سایر ارگان های دولتی
 • هر گونه فریب، کلاهبرداری، غصب و تصرف عدوانی املاک

هنگام بروز هر یک از این مشکلات باید به وکیل ملکی مراجعه نمود. وی با توجه به قوانین حقوقی مرتبط با هر یک از این دعاوی اوراق قضایی و مدارک لازم را تهیه کرده و به دادگاه ارائه می نماید. می توانید اطلاعات حقوقی بسیاری را با مطالعه مقالات دیگر ما در سایت وکیل چی به دست آورید.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در قزوین را بشناسید!

فاطمه عباسی

فاطمه عباسی

فاطمه عباسی کارشناس ارشد حقوق خصوصی وکیل پایه یک دا دگستری در استان قزوین می باشند تخصص ومهارت بالایی در دعاوی مختلف از جمله ملکی ‌‌؛
خانواده؛ کیفری… دارند ایشان مولف کتاب می باشند که یکی از دلایل موفقیت در تنظیم دادخواست و لوایح قوی است که منجر به کسب بهترین آرا برای موکلین وموفقیت درخشان ایشان در عرصه وکالت است.

تخصص و مهارت:

 • وکیل در کلیه دعاوی ملکی؛ ثبتی ‌؛
 • وکالت موفق در پرنده‌های شهرداری
 • سابقه درخشان وکالت در پروندهای شرکت‌های انبوه سازان ساختمانی
 • سابقه وکالت در پروندههای پیش فروش ساختمانی
 • وکالت پرونده‌های کیفری همچون فروش مال غیر‌‌؛ کلاهبرداری؛ جعل؛ سرقت‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌َ؛ قتل؛ مواد مخدر…
 • وکالت در پرنده‌های خانواده (طلاق ‌؛ طلاق توافقی؛ مهریه؛ نفقه؛ استرداد جهیزیه؛ حضانت فرزند…)

شماره تماس: 09127813016

حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

نگار نویسنده

نگار نویسنده

نگار نویسنده وکیل پایه یک دادگستری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از یکی از بهترین دانشگاه های تهران میباشند.
وی از رتبه های برتر آزمون اختبار وکالت بوده ومولف یک جلد کتاب با عنوان ماهیت و مقررات بازخرید سهام در ایران و اتحادیه اروپا می‌باشند که مورد تایید بالاترین مدارج علمی قرار گرفته.
ایشان همچنین عضو کمیسیون پژوهش مرکز وکلای قوه قضائیه می‌باشند.
وی در خانواده ای خوش نام و حقوقی متولد شده که دو عضو دیگر از خانواده ایشان از وکلای به نام و باسابقه در تهران و قزوین می‌باشند ،که همین امر باعث شده ذاتا استعداد فوق العاده ای در فن بیان و شجاعت در دفاع را دارا باشند و موکلین با اعتمادبیشتری با ایشان همکاری کنند.
در سنوات اخیر سوابق درخشان در پرونده های متعدد حقوقی و کیفری دارند،که همین امر سبب شده ، ایشان از نظر و نگاه کاربران یکی از چهره های برجسته و شاخص حوزه وکالت قلمداد شود.
دفتر وکالت تحت مدیریت نامبرده با تیمی مجرب در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری و ثبتی و ملکی و خانواده ، فعالیت دارند که هر یک از اعضای تیم ، در زمینه های فوق الذکر بصورت تخصصی به همشهریان عزیز خدمات حقوقی ارائه می نمایند.

از جمله پرونده هایی که میتوانید به دفتر وکالت نگار نویسنده بسپارید عبارت اند از:

 • دعاوی :کیفری ،کلاهبرداری فروش مال ،غیر تصرف عدوانی خیانت در امانت تحصیل مال نامشروع و ….
 • . دعاوی ملکی الزام به تنظیم سند رسمی املاک و اراضی ،سرقفلی خلع ید زمین ،شهری روابط موجر و مستاجر، رفع تصرف، اثبات مالکیت اراضی ملی حق کسب و پیشه و تجارت افراز و تفکیک و …
 • دعاوی خانواده مهریه، طلاق، انحصار وراثت، تقسیم ترکه
 • دعاوی مشارکت در ساخت
 • ابطال قراردادو آرای داوری

آدرس: قزوین،فردوسی جنوبی،نبش کوچه اخوان نوری فرد،طبقه دوم

اطلاعات تماس با سرکار خانم نگار نویسنده وکیل پایه یک دادگستری : ۰۹۱۲۰۵۵۴۵۲۶

اینستاگرام: Vakil_negar_nevisandeh

یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی

اینجانب یوکابد مشفقی قاضی بازنشسته دادگستری ، متخصص در پیگیری دعاوی خانوادگی ، حضانت فرزند،  مهریه،  طلاق،  دعاوی کیفری ، مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز ، قتل، کلاهبرداری ، انتقال مال غیر ، خیانت در امانت جرائم رایانه ای و… ، اجرای احکام کیفری میباشند.

آدرس: دفتر قزوین بلوار آیت الله خامنه ای روبروی هتل مرمر مجتمع نیایش طبقه اول واحد f7

حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۸۶۵۷۲۶

محمدرضا شهیدی

محمدرضا شهیدی

ایشان از جمله بهترین وکیل ملکی در قزوین با سال ها سابقه هستند. جناب آقای محمدرضا شهیدی وکیل پایه یک دادگستری با راهکارهایی که به موکلین خود در مشاوره ارائه می دهد، توانسته دعاوی بسیاری را با صلح به ختم برساند.

تخصص ومهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادهای تجاری، لوایح و شکایت نامه ها
 • تخصص در رفع خلع ید، دعاوی مطالبه رهن و اجاره بها

آدرس: قزوین، سه راه خیام، مجتمع الغدیر، طبقه 4، واحد 5

رضا قاسمی

رضا قاسمی

ایشان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در حوزه ملکی در شهر قزوین هستند. آقای رضا قاسمی با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی عضو کانون وکلا می باشند. خصوصیات بارز آقای قاسمی عدالت طلبی، صداقت و شجاعت در طول پیگیری پرونده ها است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • طرح انواع دعاوی و دادخواست ها
 • متخصص دعاوی چک، مناقصات، طلاق، سرقت و جرائم علیه اموال
 • وکالت حرفه ای پرونده های تخلیه مراکز تجاری، رفع فک رهن و خلع ید

آدرس: قزوین، خیابان خیام شمالی، کوچه شهید حافظی، ساختمان کاج، واحد 10

انواع دعاوی ملکی

دعاوی از منظر حقوقی به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می شوند. در خصوص دعاوی ملکی هم همین گونه است. دعاوی ملکی حقوقی، کیفری و ثبتی انواع دعاوی ملکی هستند. دعاوی ملکی حقوقی به دعاوی گفته می شود که در اختلافات ملکی حق و حقوق یکی از طرفین ضایع شده باشد. قانون برای حل این مشکلات تمهیدات لازم را اندیشیده است. دعاوی تنظیم سند رسمی، اقدام به خلع ید و دعوای فسخ قرارداد از جمله این دعاوی هستند.

دعاوی ملکی کیفری دعاوی هستند که در آن ها در طی اختلافاتی که در حوزه املاک ایجاد می شود، مواردی که از نظر قانون جرم محسوب می شود هم رخ داده باشد. در این پرونده ها، باید به جرم فرد هم رسیدگی شود. جعل اسناد، درگیری بر سر خرید و فروش، خیانت در امانت در املاک و ورود بدون اجازه به ملک دیگران جزو دعاوی ملکی کیفری هستند.

 دسته دیگر از این دعاوی، پرونده های ملکی ثبتی است که در خصوص ثبت اسناد و مدارک ایجاد و مطرح می شود. قانون در خصوص هر یک از این دعاوی مقررات خاص خود را دارد. دعاوی ابطال سند، دعوای لغو ثبت ملک و دعوای ملکی افراز جزو این دسته هستند.

انواع دعاوی ملکی

تصرف عدوانی چیست؟

زمانی که یک فرد بدون رضایت مالک یک ملک، در ملک او تصرف نماید در اصطلاح حقوقی تصرف عدوانی رخ داده است. البته باید گفت که این موضوع در خصوص اموال غیر منقول صادق است. یعنی اگر ملک و یا خانه ای توسط شخص دیگری بدون رضایت مالک در آن مورد تصرف قرار بگیرد، این دعوا مطرح می شود. اما اگر این تصرف در خودرو و یا اموال منقول باشد جزو دعاوی تصرف عدوانی محسوب نمی گردد.

دعوای تصرف عدوانی هم مانند سایر دعاوی به دو دسته دعاوی تصرف عدوانی حقوقی و کیفری تقسیم می شود. اما بستگی دارد که دعوا را به صورت حقوقی و یا کیفری مطرح نماییم.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل ملکی در قزوین را مورد بررسی قرار دادیم. وکیل ملکی باید دارای تخصص و تجربه در مورد مسائل ملکی و ثبتی باشد. دعاوی ملکی به صورت حقوقی، کیفری و ثبتی با توجه به نوع مطرح شدن آن قابل پیگیری است. هر دعوایی که مربوط به املاک و یا مشکلات آن باشد در این حوزه قرار می گیرد. اگر فردی بدون رضایت مالک، در ملک او تصرف کند تصرف عدوانی پیش می آید. امیدواریم اطلاعات گردآوری شده در این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. اگر انتقاد و پیشنهادی در خصوص سایت ما دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در اراتباط باشید.      

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا