وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج✅️【سال1403】❤️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج را به شما معرفی کنیم؛ زوج های بسیاری وجود دارند که به دلیل پرداخت مهریه دچار مشکل می شوند و تنها یک وکیل باتجربه و حاذق می تواند مشکل بین آن ها را برطرف کند؛ وکیل مهریه می تواند با در نظر گرفتن شرایط زوجین، مشکل بین آن ها را حل و فصل کند و درخواست پرداخت مهریه از سمت مرد داشته باشد؛ در کشور ایران زن و مرد اموال مستقلی دارند اما طبق عقدنامه ای که بین آن ها صورت گرفته، مرد موظف به پرداخت مهریه و نفقه به زن است که در صورت عدم پرداخت، زن می تواند با کمک وکیل مهریه خود را اخذ کند؛ اگر شما نیز به دنبال وکیل مهریه هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در کرج کیست؟

بهترین وکیل مهریه در کرج به وکیلی گفته می شود که می تواند تمام حق و حقوق مالی زن را طبق قانون از مرد اخذ کند و اجازه ندهد حق زن پایمال شود؛ حق و حقوق مالی زن مربوط به مهریه و نفقه است که مرد وظیفه دارد تمام آن را به زن بپردازد؛ وکیل مهریه تمام شرایط مالی مرد را در نظر می گیرد و با انصاف و به حق، درخواست پرداخت مهریه از مرد می کند.

وکیل مهریه همان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج می باشد که یکی از دعاوی قابل حل توسط ایشان درخواست طلاق و مهریه به صورت قانونی است؛ بهترین وکیل مهریه در کرج می تواند به خوبی با موکل خود ارتباط برقرار کند و همچنین با مرد به درستی رفتار کند؛ بهترین وکیل در کرج از تجربه و سابقه بسیار درخشانی در زمینه اخذ مهریه برخوردار است و می داند که در چه شرایط و زمانی، حق و حقوق زن را از مرد دریافت کند؛ وکیل مهریه با قانون جدید مهریه و طلاق که اعمال می شود، کاملا آشنا است و می تواند آن ها را در حل پرونده ها به کار گیرد.

بهترین وکیل مهریه در کرج کیست؟

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

نقش وکیل در پیگیری پرونده های مهریه

قوانین مربوط به امور و دعاوی خانواده از پیچیدگی زیادی برخوردار بوده و دارای تبصره ها و احکام خاصی می باشد که افرادی که از دانش حقوقی لازم برخوردار نیستند ممکن است در پیگیری پرونده های خود در حوزه خانواده از قبیل مهریه با مشکل مواجه شوند از این رو لازم است که قبل از هرگونه اقدامی در خصوص درخواست وصول مهریه حتما با بهترین وکیل مهریه در کرج مشاوره داشته باشند.

در مواردی ممکن است که مرد از پرداخت مهریه خودداری کند که در این شرایط زن می تواند با اثبات توانایی مرد در دادگاه نسبت به توقیف اموال او اقدام کند و در صورتی که مرد همچنان از پرداخت مهریه خودداری کند دادگاه اموال او را در مزایده قرار داده و مهریه زوجه از این طریق پرداخت می شود که در چنین شرایطی حضور بهترین وکیل مهریه در کرج در جریان رسیدگی و پیگیری این امور بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

در چه شرایطی مهریه به زن تعلق نمی گیرد؟

براساس قانون مدنی مهریه حق زن بوده و بعد از عقد نکاح به او تعلق می گیرد و هر زمان که آن را از همسر خود طلب کند مرد موظف به پرداخت خواهد بود. اما در مواردی نیز قانون برای عدم تعلق مهریه به زن شرایطی را پیش بینی نموده که مرد موظف به پرداخت نخواهد بود. البته لازم است که در این خصوص با بهترین وکیل مهریه در کرج مشاوره داشته باشید.

مواردی که در قانون مدنی به عدم تعلق مهریه به زن اشاره دارد به قرار ذیل است:

 • طبق ماده 1101 قانون مدنی، هرگاه بعد از عقد نکاح قبل از این که میان زن و مرد نزدیکی ایجاد شود به هر دلیلی فسخ عقد انجام گیرد در این شرایط مهریه به زن تعلق نمی گیرد مگر در مواردی که علت فسخ عنن باشد که در این شرایط نیمی از مهریه به زن تعلق خواهد گرفت.
 • طبق ماده 1092 قانون مدنی، اگر شوهر قبل از نزدیکی همسر خود را طلاق دهد موظف به پرداخت نیمی از مهریه خواهد بود و چنانچه شوهر از قبل مهریه را کامل به همسر خود پرداخت کرده باشد می تواند برای استرداد نیمی از آن براساس قانون اقدام کند.
 • طبق ماده 1088 قانون مدنی، اگر قبل از این که مقدار و میزان مهریه تعیین شود مرد فوت کند هیچ مهری به زن از جانب شوهر تعلق نخواهد گرفت، به عبارتی دیگر زن از محل ارث نمی تواند مهر خود را دریافت کند.
 • طبق ماده 1098 قانون مدنی، در صورتی که عقد نکاح از همان ابتدا باطل بوده و نزدیکی میان زن و مرد صورت نگرفته باشد مهریه به زن تعلق نمی گیرد و اگر مرد از قبل مهریه را به زن پرداخت کرده باشد می تواند برای استرداد آن اقدام کند.

10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج را بشناسید!

مهری محمدی

محمدی

مهری محمدی وکیل دادگستری در کرج، فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و کارشناس رسمی کانون کارشناسان رسمی دادگستری در ((امور خانواده)) می باشد.

خانم محمدی را میتوان به عنوان یک وکیل برتر در مسئولیت پذیری و اخلاق مدار بودن نسبت به موکلین خویش دانست.

آگاهی حقوقی کافی، موفقیت در پرونده های انجام شده و رضایت موکلین به نتیجه پرونده های متعدد در زمینه های خانواده ( طلاق به در خواست زوجین، طلاق توافقی، مطالبه مهریه و نفقه زوجه و اولاد، اجرت المثل ایام زندگی مشترک) فرزند خواندگی، تغییر جنسیت و دعاوی مرتبط، تنظیم قرارداد شرکت های تجاری نمونه هایی از دلایل انتخاب ایشان به عنوان یکی از وکلای برتر کرج است.

 • ایشان دارای تخصص و گواهی های زیر می باشد:
 • کارشناس رسمی دادگستری با بیش از صدها پرونده خانواده
 • دارای گواهی نامه های دوره های حقوقی
 • مشاور حقوقی شرکت های متعدد تجاری
 • عضویت در انجمن های علمی حقوقی کودکان و پزشکی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

برای اعطای وکالت و مشاوره حقوقی با خانم محمدی یکی از وکلای خوب کرج می توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره تماس وکیل مهری محمدی: ۰۹۱۲۴۵۰۹۸۰۰

ملاقات با ایشان جهت مشاوره و سپردن وکالت با تعیین وقت قبلی امکان دارد.

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی،رتبه ۲ آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه ۴ آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص، مهارت و مدارک:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد

تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلا قرار بگیرد.تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

ایشان تجربه پذیرش و کار روی پرونده‌های متنوع در حوزه‌های مختلف ازجمله؛ پرونده‌های حقوقی (ملکی. ثبتی و چک و …) و کیفری (ضرب‌وجرح، سرقت،جعل، جرائم‌رایانه‌ای،سایبری،موادمخدر،خیانت‌درامانت کلاهبرداری،رباوسایر جرائم ) و دعاوی خانواده (مهریه، نفقه،طلاق، حضانت، ملاقات با فرزند،سلب حضانت و.) را دارد و نیز  وکالت ایرانیان خارج از کشور (سابقه پذیرش پرونده‌های ایرانیان ساکن در کشورهای آمریکا، آلمان، کانادا، اتریش و سوئد را دارد).

آدرس: کرج . خیابان بهشتی . مجتمع تجاری تخصصی البرز

شماره تماس:

091283633507

حضور در دفتر یا مشاوره تلفنی با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی

خانم زهرا عزیزی وکیل پایه یک دادگستری ، رتبه 49 کانون وکلای البرز و دارای 8 سال سابقه وکالت می باشند . ایشان دارای مدرک وکالت تخصصی دعاوی اراضی و متخصص در پرونده های ثبتی و ملکی هستند . ( این مدرک برای اولین بار در کشور ارائه شده است )

قبول انواع پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده

برخی از سوابق خانم زهرا عزیزی :

دارای گواهینامه تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی 1397 دارای گواهینامه بین المللی حقوق پزشکی 2017 دارای گواهینامه تخصصی حقوق مالیات 1397 عضو رسمی کانون وکلای دادگستری البرز و کمیسیون انتشارات کانون وکلای البرزعضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی 1396

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم عزیزی ، با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید :

شماره تماس : 09124132941

آدرس دفتر : كرج ، محمدشهر، بلوار امام خمينی ، نبش بلوار دشت بهشت ، برج قائم ، طبقه ٣ ، واحد ١٩

علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا کرج است که به عنوان یکی از بهترین وکیل مهریه در کرج در حوزه های متفاوت حقوقی فعالیت می کند. ایشان مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی دارد و در زمینه دعاوی کیفری، ثبتی، حقوقی و خانواده متخصص می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • 10 سال سابقه کار در زمینه های مختلف وکالت

آدرس: کرج، میدان سپاه، بلوار جمهوری، جنب پل شهدای روحانی، ساختمان آریسمان، طبقه ۴، واحد ۱۵

حسین صیاد

حسین صیاد

حسین صیاد یکی از وکلای پایه یک دادگستری در کرج هستند. ایشان پروانه وکالت خود را با رتبه یک در آزمون اختبار از کانون وکلای دادگستری البرز اخذ نمودند و تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی به اتمام رساندند و اکنون به عنوان یکی از وکلای جرائم علیه امنیت کشور نیز به صورت حرفه ای فعالیت دارند؛ وی بهترین وکیل مهریه در کرج می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی ایران
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق کودک ایران
 • دارای گواهی نامه همایش ملی حقوق و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران ۱۳۸۹
 • نویسنده قرارداد های حقوقی

آدرس: کرج، جهانشهر

لیلا عیسی زاده

لیلا زارعی

لیلا عیسی زاده وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز در شهر بزرگ می باشد؛ وی بین مردم با لقب بهترین وکیل مهریه در کرج معرفی شده و موجب اعتماد و اطمینان مردم و سایرین واقع گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه کار و تخصص در وکالت
 • کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • تسلط بر زبان انگلیسی بر انجام مذاکرات
 • مدرس دانشگاه
 • مشاورحقوقی

آدرس: کرج، خیابان مظاهری، خیابان صاحب نعمتی، کوچه شهروز، پلاک 54، طبقه همکف

سیامک کرم زاده

سیامک کرم زاده

سیامک کرم زاده وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا کرج است که مدرک دکتری در رشته حقوق بین المللی را در دانشگاه دهلی اخذ نموده است و در مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق بین الملل رتبه اول را از دانشگاه شهید بهشتی کسب کرده است. وی در حوزه های متفاوت امور حقوقی از جمله کیفری، ثبتی، خانواده و غیره فعالیت دارد.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه وکالت
 • مشاور حقوقی
 • مدیریت و مشاوره حقوقی در پرونده های داوری نزد دیوان داوری دعاوی ایران – ایالات متحده امریکا

آدرس: کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی، نبش پامچال جنوبی، شماره 98، واحد 5

محیا رضائی

محیا رضائی

محیا رضائی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ کرج است؛ ایشان متخصص در امور ملکی، طلاق، کیفری، خانوادگی، مهریه، جهیزیه و نفقه می باشد و تا به امروز پرونده‌های بسیار زیادی داشته و با به سرانجام رساندن موفق آن‌ها و حل کردن مشکلات موکلان خود به نحو احسن، توانسته در میان لیست بهترین وکیل مهریه در کرج جای بگیرد.

تخصص و مهارت:

 • ملکی
 • طلاق
 • خانواده
 • نفقه
 • مهریه
 • جهیزیه
 • کیفری

آدرس: کرج، طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه 7

علی رفیعی

علی رفیعی

علی رفیعی محبوب ترین و بهترین وکیل‌ مهریه در کرج است. ایشان وکیل پایه یک دادگستری در کرج می باشد و در دعاوی ملکی، خانواده، بیمه، کیفری، اسناد رسمی و حقوقی متخصص بوده و سوابق بسیار خوبی در حرفه اش دارد. جناب آقای رفیعی با آگاهی از قوانین و مقررات دادگاه، بهترین مشاوره را به خانواده‌ ها می‌دهد و از این طریق مشکلات را حل می‌نماید.

تخصص و مهارت:

 • ملکی
 • خانواده
 • کیفری
 • بیمه
 • اسناد رسمی
 • حقوقی

شماره تماس: 09123996367

آدرس: کرج، چهارراه نبوت، خیابان ملاصدرا شرق، ساختمان نیما

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه بهترین وکیل مهریه در کرج است؛ ایشان مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارد و وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری در کرج می باشد. ایشان رتبه تک رقمی در آزمون وکالت و همچنین رتبه تک رقمی آزمون اختبار را با موفقیت اخذ کرده اند؛ سرکار خانم مهدوی پناه بیش از 8 سال سابقه وکالت در پرونده های مختلف را در رزومه خود دارند. وکالت در دعاوی ارث و میراث، انحصار وراثت، مالی و مالیاتی، دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، تنظیم قرارداد، دعاوی شهرداری و … از تخصص ایشان است.

آدرس : کرج، گوهردشت، بلوار مزهری، 100 متر بعد از پل روحانی به سمت آزادگان، طبقه فوقانی دفتر اسناد 80

مهریه از لحاظ زمان مطالبه چند نوع است؟

مهریه از لحاظ زمان پرداخت آن، انواع مختلفی دارد که در ادامه قصد داریم آن ها را برای شما ذکر کنیم و شرح دهیم:

مهریه عندالمطالبه: طبق گفته بهترین وکیل طلاق در کرج، مهریه عندالمطالبه به نوعی از مهریه گفته می شود که زمان جاری شدن عقد نکاح و در بخشی که مهریه تعیین می شود، این مسئله قید گردد که مهریه عند المطالبه است؛ بدین معناست هر زمانی که زن مهریه را بخواهد، مرد موظف به پرداخت آن است و این اجازه را ندارد که به استطاعتش اشاره ای کند و موظف به پرداخت آن به همسرش در هر شرایطی می باشد .

مهریه عند الاستطاعه: به نوعی از مهریه گفته می شود که بر عکس نوع دیگر ذکر شده، مهریه زمان عقد نکاح تعیین می گردد و هر زمان مرد توان و استطاعت مالی داشته باشد، باید آن را به زن خود بپردازد و زن نمی تواند مرد را جهت پرداخت کردن همه مهریه به طور یک جا تحت فشار قرار دهد؛ برای اخذ این مهریه می توان از بهترین وکیل مهریه در ایران کمک گرفت.

مهریه از لحاظ زمان مطالبه چند نوع است؟

سقف دریافت مهریه چقدر است؟

طبق گفته بهترین وکیل طلاق از طرف مرد در کرج، همیشه این بحث بین زوجین وجود دارد که زن چه مقدار از مهریه خود را می تواند از مرد طلب کند؛ در این بخش از مقاله برخی از نکات این مسئله را برای شما ذکر خواهیم کرد:

 • طبق ماده ۲۲ قانون حمایت خانواده، هر زمانی که مهریه هنگام عقد نکاح تا 110 سکه بهار آزادی مشخص شود، قانون وظیفه دارد که مطابق ماده ۲ قانون محکومیت های مالی، برخورد کند.
 • برخی مواقع مهریه زن بیشتر از 110 سکه می باشد که در این زمینه باید به توانایی مالی مرد توجه کرد و این موضوع ملاک قرار می گیرد؛ هنگامی که این مسئله رخ دهد، دادگاه تمکن مالی مرد را از هر نظر بررسی می کند و زمانی که فرد توانایی مالی بسیار خوبی برای پرداخت مهریه داشته باشد، وظیفه دارد که مهریه را تمام و کمال به همسرش بپردازد؛ در صورتی که مهریه بیش از 110 سکه باشد، دادگاه برای پرداخت مازاد مهریه، حکم جلب برای مرد صادر نمی کند زیرا تنها استطاعت مالی مرد برای بخش مازاد مهریه در نظر گرفته می شود.

نحوه مطالبه مهریه از سهم الارث شوهر چگونه است؟

دریافت مهریه از سهم الارث همسر از چند طریق امکان پذیر است که در ادامه به آن می پردازیم:

اگر پدر همسر یا هر شخص دیگری که زن از او ارث می برد، زنده نباشد و شوهر از اموال او به ارث برده باشد، زن می تواند مهریه خود را از سهم الارث شوهر خویش مطالبه کند. در صورتی که زن از دادگاه تقاضای توقیف اموال مربوط به سهم الارث مرد را بنماید، تمامی اموال تا زمان تامین مهریه توقیف می شود و تنها پس از پرداخت آزاد می گردد. گاهی پدرشوهر ضمانت پرداخت جهیزیه به عروس را می دهد و این در سند ازدواج قید می شود؛ در این صورت بعد از فوت پدرشوهر، عروس می تواند اموال او را مصادره و پس بگیرد.

در طلاق توافقی، مهریه به چه صورت پرداخت می شود؟

یکی از انواع طلاق، طلاق توافقی می باشد. گاهی زوجین هر دو به این توافق رسیده اند که نمی توانند به زندگی مشترک خود ادامه دهند. روند جریان طلاق توافقی همانند طلاق عادی است اما به دلیل توافق و عدم وجود برخی مشکلات بین زوجین، ممکن است بسیار سریع و حتی در عرض 10 روز به پایان برسد؛ دادگاه در این نوع طلاق، به توافقی که بین زوجین وجود دارد، احترام می گذارد و مطابق با بخشنامه جدید طلاق توافقی پیش می رود.

در طلاق توافقی، زوجین سعی می کنند حتی در مسئله مهریه نیز به توافق برسند و دادگاه نیز سعی بر این دارد که این توافق را با صلح بین این دو نفر با کمک بهترین وکیل کرج به وجود آورد. برخی مواقع زن مهریه خود را به صورت توافقی در ازای گرفتن حق حضانت فرزندان بعد از طلاق، می بخشد. در اینجا دادگاه کاملا به این مسئله احترام می گذارد و آن را اجرا می کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج

در طلاق توافقی، مهریه به چه صورت پرداخت می شود؟

کلام آخر

بسیاری از زوجین درگیر مسئله مهریه هستند و قصد دارند که با کمک وکیل مجرب این مشکل را برطرف کنند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با مهریه در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در کرج را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید و برای انجام امور مهریه و طلاق خود از ایشان کمک بگیرید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما ممنونیم. درصورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با اخذ مهریه دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

مرد تا چه میزان مکلف به پرداخت مهریه می باشد؟

در صورتی که مرد از توانایی و تمکن مالی بسیار خوبی برخوردار بوده باشد، مکلف به پرداخت همه مبلغ مهریه می باشد و صحبتی از میزان و سقف در پرداخت مهریه نخواهد بود.

در چه صورت مهریه به زن تعلق نمی گیرد؟

تحت هر شرایطی مهریه متعلق به زن است مگر در صورت بذل مهریه از طرف زن

پس از فوت شدن زن مهریه ایشان از طریق وراث قابل مطالبه می باشد؟

بله ، وراث ایشان مانند پدر و مادر می توانند مهریه زن را از مرد مطالبه کنند.

4.7/5 - (6 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا