طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در تهران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تهران را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از زوجین در طول زندگی زناشویی خود به مشکلات بسیاری زیادی برمی خورند که گاهی اوقات این مشکلات به حدی حاد می شوند که برای حل آن ها نیاز به یک وکیل باتجربه و متعهد و کارکشته است؛ پرونده طلاق جزو پرونده های سخت در دادگاه محسوب می شود که بسیاری از این زوجین، تنها با کمک بهترین وکیل طلاق در تهران می توانند اقدام به حل آن ها کنند؛ اگر شما نیز جزو آن دسته افرادی هستید که از مشکلات زناشویی رنج می برید، می توانید وکیل مورد نظرتان را در این مقاله بیابید.

بهترین وکیل طلاق در تهران کیست؟

وکیل طلاق جزو آن دسته از وکلا می باشد که پروانه وکالت دارد و می تواند به راحتی در دعاوی مختلف خانواده که طلاق یکی از آن هاست، قبول وکالت کند و در دادگاه برای دفاع از موکلش حضور داشته باشد؛ بهترین وکیل طلاق در تهران فردی است که وظایف متعددی دارد و میزان وظایف وی توسط موکل مشخص می گردد؛ بسیاری از وکلا به طور کامل از طرف موکل خود نیابت به حل مشکل پرونده دارند و برخی نیز هستند که تنها در برخی موارد، وکالت دارند.

بهترین وکیل در تهران کسی است که می تواند به خوبی در دادگاه های موکل خود حضور داشته باشد و از حق وی به خوبی دفاع کند؛ وکیل طلاق فردیست که اطلاعات کافی در رابطه با پرونده موکلش دارد و می داند به چه نحوی نفقه و مهریه زن را از مرد اخذ کند؛ وکیل به خوبی می داند که چه زمانی باید درخواست ملاقات برای موکل خود از دادگاه کند؛ بهترین وکیل طلاق در تهران می تواند علاوه بر پیگیری کردن پرونده طلاق موکلش، به موارد دیگر از جمله حقوق مالی موکل یا حضانت فرزندان نیز رسیدگی کند.

اگر ساکن شهر تهران هستید و به دنبال یک وکیل خانواده خوب هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل خانواده در تهران مراجعه کنید.

بهترین وکیل طلاق در تهران کیست؟

اقسام طلاق بر اساس امکان رجوع

در قانون مدنی کشور ایران، طلاق 2 قسم دارد که شامل رجعی و بائن می باشد؛ در طلاق رجعی مرد می تواند در مدت زمان عده به سوی زن خود بازگردد تا زندگی شان را از سر بگیرند و البته صیغه ای نیز جاری نمی گردد اما در صورت جاری شدن طلاق بائن مرد دیگر حق رجوع کردن سمت زن خود را ندارد؛ در صورتی طلاق، بائن در نظر گرفته می شود که سه حالت زیر رخ دهد:

 • طلاق قبل از نزدیکی واقع شود.
 • طلاق یائسه
 • طلاق خلع و مبارات مادام که زن رجوع به عوض نکرده باشد.
 • سومین طلاق که بعد از سه وصلت متوالی به عمل آید اعم از این که وصلت در نتیجه رجوع باشد یا در نتیجه نکاح جدید

اگر در شهر تهران به دنبال انجام طلاق توافقی هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران مراجعه نمایید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پای یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده،حقوقی، ثبتی، کیفری، ملکی
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90%موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق در تهران را بشناسید!

محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

محمد حاجیلو یکی از بهترین وکیل طلاق در تهران می باشند؛ ایشان در شهر تهران در یک دفتر حقوقی به همراه چندتن از همکاران خود، خدمات متنوع و تخصصی به موکلین شان ارائه می دهند و در تلاش اند که هر یک از مشکلات آن ها را برطرف نمایند؛ وکیل حاجیلو جزو وکلای برتر این شهر بزرگ هستند و در دعاوی مختلف در دادگاه حضور پیدا می کنند؛ ایشان تجربه و سابقه بسیار درخشانی در این زمینه دارند و می توانند مشکلات آن ها را به خوبی برطرف نمایند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی ورشکستگی، ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه
 • وکالت در دعاوی خانواده، تجاری بازرگانی، ارث
 • تنظیم قرار دادهای داخلی و بین المللی

آدرس: تهران

تلفن تماس: 021284256881

سید سپهر میرحسینی

سید سپهر میرحسینی

سید سپهر میرحسینی به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در تهران شناخته می شوند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشند و در کانون وکلا عضو هستند؛ وکیل میرحسینی جزو وکلای برتر شهر بزرگ تهران اند که از تجربه و سابقه بسیار درخشانی برخوردار هستند؛ لازم به ذکر است ایشان مدرک کارشناس ارشد حقوق مالکیت فکری از دانشگاه علامه طباطبایی تهران اخذ کرده اند؛ سید سپهر میرحسینی را بسیاری از افراد در شهر تهران می شناسند و برای حل مشکلات پرونده شان به دفتارشان مراجعه می کنند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرفتن دعاوی مختلف از جمله حقوقی، کیفری، تجاری، ملکی و خانواده
 • ارائه دادن مشاوره به صورت تخصصی و پذیرفتن دعاوی مالکیت فکری ( علائم تجاری، حق اختراع، طرح صنعتی و حقوق مالکیت ادبی و هنری )
 • طرح کردن دعوی و دفاع از دعاوی مطروحه با استراتژی و برنامه ریزی مستمر
 • ارائه دادن گزارش از روند ادامه یافتن پرونده
 • مشاوره دادن به موکلین به صورت تخصصی برای تنظیم کردن و ارائه دادن قراردادها

آدرس: تهران، خیابان آیت اله کاشانی، بلوار فردوس شرق، بین احمدی و زمانی، جنب شیرینی فروشی روژان، پلاک43، واحد 7 و 8

تلفن تماس: 09128481161

الهام صادقی تجریشی

الهام صادقی تجریشی

الهام صادقی تجریشی وکیل پایه یک دادگستری هستند و ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در تهران می شناسند؛ ایشان دارای مدرک فوق لیسانس حقوق تخصصی هستند و در جامعه جرم شناسی ایران عضو می باشند؛ وی جزو وکلای برتر و متعهد در این شهر بزرگ می باشند و خدمات بسیار تخصصی و حرفه ای به مردم عزیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرفتن دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، دعاوی کیفری، ثبتی، قراردادها

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان 32، پلاک 116، طبقه 4، واحد 9

تلفن تماس: 02188517032

حمیدرضا ایزدی

حمیدرضا ایزدی

حمیدرضا ایزدی یکی از بهترین وکیل طلاق در تهران هستند؛ ایشان در دادگستری به عنوان وکیل پایه یک فعالیت تخصصی انجام می دهند؛ وی در کانون وکلای دادگستری عضو هستند که از سال 1383 موفق به اخذ پرونده طلاق شدند؛ زهرا مقدسی می توانند به خوبی انواع پرونده های مختلف را برعهده بگیرند و آن ها را با موفقیت به پایان برسانند؛ لازم به ذکر است ایشان سعی بر این دارند تا پرونده ای که در آن تخصص و مهارت بیشتری دارند را انتخاب کنند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرفتن انواع دعاوی خانواده
 • اخذ طلاق تواقفی در کمتر از 3 ماه

آدرس: تهران،سیزده آبان، خیابان شهید محمود کریمشاهیان، کوچه شهید امیر احسان مختاری، پلاک67، طبقه 2

تلفن تماس: 02133061019

رضا عبدالمحمد

رضا عبدالمحمد

رضا عبدالمحمد وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ ایشان یکی از بهترین وکیل طلاق در تهران هستند که خدمات بسیار متنوعی به موکلین خود ارائه می دهند؛ وی مشاور حقوقی هستند و در کانون وکلای دادگستری و اتحادیه بین المللی وکلای دادگستری IBA عضو هستند؛ می توان گفت ایشان مدرک کارشناسی ارشد تجارت بین الملل را از دانشگاه علامه طباطبایی اخذ کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در زمینه های مختلفی از جمله تجارت داخلی و بین المللی و قراردادها
 • داور حقوقی،املاک و مستغلات، پژوهشگر و خبرنگار،نویسنده، ضمانت نامه بانکی، ال سی، امور مهاجرت،کیفری،خانواده

آدرس: تهران، سهروردی شمالی، هویزه، کوچه سهند، کوچه شهرتاش به سمت شریعتی، پلاک 28، طبقه 4، واحد 10

تلفن تماس: 09121574297

وظایف بهترین وکیل طلاق در تهران

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم، وکیل طلاق وظایف بسیار زیادی برعهده دارد که باید آن ها را برای موکل خود در صورت دریافت حق الوکاله انجام دهد؛ برخی از این وظایف بهترین وکیل طلاق در ایران را در ادامه برای شما شرح خواهیم داد:

 • ایشان باید بتواند که به موکل خود، مشاوره حقوقی بدهد.
 • بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران باید در مراجع قضایی و شبه قضایی، نهادهای داوری، مراجع دولتی و غیر دولتی شرکت کند تا بتواند امور وکالت را به خوبی انجام دهد.
 • ایشان باید به نیابت از موکلش در تمامی جلسات دادگاه حضور داشته باشد و زمانی که وی از موکل خود اجازه گرفته باشد، باید تجدید نظر خواهی، واخواهی و اعتراض فوق العاده به آرا طلب کند.
اقسام طلاق بر اساس امکان رجوع

نحوه درخواست طلاق از طرف زن

در صورتی که یک زن قصد دارد تا به صورت یک طرفه از همسر خود جدا شود، نباید این کار را به هیچ وجه بدون کمک یک وکیل خبره انجام دهد؛ بهترین وکیل طلاق در تهران می تواند با اطلاعات کافی که دارد یک راه آسان برای درخواست و در جریان انداختن پرونده در اختیار زن قرار دهد؛ درخواست طلاق از طرف زن کمی سخت و دشوار است اما زمانی که زن با بهترین وکیل در ایران همکاری کند، این مشکل راحت تر می شود.

در صورتی که زن در دادگاه درخواست طلاق کند، باید یک دلیل محکمه پسند به دادگاه ارائه دهد و بتواند مشکل مرد را به دادگاه و قاضی اثبات نماید؛ اما زمانی که عقد به صورت توافقی بین زن و مرد باشد، می توانند به راحتی این سیر را طی کنند و در رابطه با موارد مالی و غیرمالی به هیچ مشکلی برنخورند؛ در واقع مطابق مواد 1119، 1129 و 1130 قانون مدنی، یک زن می تواند در صورت داشتن شرایط مقرر، از دادگاه تقاضای طلاق کند؛ زن برای جدا شدن از شوهرش سه راه پیش رو دارد که در ادامه برای شما ذکر خواهیم کرد:

 • این که زن وکالت در طلاق را از شوهر خود گرفته باشد.
 • یکی از موارد عسرو حرج را داشته باشد (عسر و حرج در قانون به معنی سختی و در تنگنا بودن زن)
 • استناد به طلاق خلع کند.

اگر در شهر بزرگ و زیبای تبریز ساکن هستید و به دنبال یافتن وکیل برای طلاق هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل طلاق در تبریز مراجعه نمایید.

کلام آخر

زوج های بسیاری هستند که در صورت برخوردن به مشکلات سخت در زندگی زناشویی و عدم داشتن توافق با یکدیگر، اقدام به طلاق می کنند و ممکن است زن یا مرد این درخواست را از دادگاه با کمک وکیل داشته باشد؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله در رابطه با طلاق مطالبی در اخیتارتان قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تهران را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل موردنظر را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با طلاق و وکالت طلاق دارید، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

آیا می توان منزل مسکونی را بابت مهریه توقیف کرد؟

توقیف منزل مسکونی در مرحله تامین خواسته و یا همان توقیف اموال بلامانع است.

حضانت فرزندان بعد از طلاق به چه صورت است؟

حضانت فرزندان تا سن 7 سالگی بر عهده مادر است؛ بعد از 7 سالگی حضانت فرزند پسر تا 15 سالگی با پدر خواهد بود اما فرزند دختر نیز، تا 9 سالگی با پدر خواهد بود.

در صورتی که مرد در اولین جلسه دادگاه درخواست مهریه حضور پیدا نکند، محکوم می شود؟

اگر زمان دادگاه درست به طرفین ابلاغ شده باشد و شوهر در زمان مقرر در دادگاه حاضر نشود دادگاه او را به صورت غیابی به پرداخت مهریه محکوم خواهد کرد. 

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا