وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بندرعباس⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم شما را با 10 تا از بهترین وکیل ملکی در بندرعباس آشنا کنیم، پس ادامه مقاله را از دست ندهید. دعاوی ملکی جزو دعاوی رایج در کشور می باشد که ممکن است در نوع حقوقی، کیفری و یا ثبتی مطرح شود. در این پرونده ها جدال و بحث بر سر اموال غیر منقول می باشد که ممکن است به راحتی حل شود و یا پرونده پیچیده ای داشته باشد. وکلای ملکی جزو وکلایی هستند که در این زمینه تخصص لازم را دارند و می توانند به خوبی به افراد در این راه کمک کنند.

بهترین وکیل ملکی در بندرعباس چه کسی است؟

بهترین وکیل ملکی در بندرعباس، وکیلی است که جزو وکلای پایه یک دادگستری بوده و قادر است در کم ترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را برای پرونده موکل خود رقم بزند. وکیل ملکی می تواند در دعاوی مختلف پرونده را دست بگیرد و به آن رسیدگی کند. وکیل ملکی با توجه تجربیات موفقی که در زمینه املاک و اراضی و اختلافات موجود دارد، در چنین پرونده هایی به خوبی می داند که باید چه مسیری را طی کند تا به طرف مقابل فرصت جولان ندهد و حق موکل خود را به طور کامل دریافت کند.

همچنین حرفه ای بودن وکیل تنها به توانایی او در حل مساله خلاصه نمی شود، بلکه به رفتار، وجدان کاری و منصف بودن او نیز مربوط است. کسی که به عنوان بهترین وکیل در بندرعباس فعالیت می کند به جز مصلحت موکل خود به چیز دیگری نمی اندیشد و در تمام مراحل و جلسات دادگاه در کنار او حاضر می شود تا با مستندات و مدارکی که حاضر کرده است به تحقق عدالت کمک کند.

بهترین وکیل ملکی در بندرعباس چه کسی است؟

موضوع پرونده های دعاوی ملکی

دعاوی ملکی در دو نوع حقوقی و کیفری مطرح می شوند. موضوعات ملکی از نوع حقوقی تنها با جبران خسارت مالی طرف مقابل و رضایت او به پایان می رسد و بدون تشکیل سوء سابقه پرونده مختومه اعلام می شود. دعاوی ملکی حقوقی که بهترین وکیل ملکی در بندرعباس به آن رسیدگی می کند عبارتند از:

 • انجام معاملات ملکی برای اموال غیر منقول، جواز کسب و سرقفلی اماکن تجاری با وکالتی که موکل به وکیل می دهد.
 • تفکیک اراضی و املاک مشاع و رسیدگی به دعاوی مربوط به ثبت
 • دعاوی مربوط به خلع و تصرف ید، اجاره بها، فک رهن
 • تصرف عدوانی، مزاحمت و ممانعت از حق

اختلافات کیفری علاوه بر جبران خسارت مالی مجازاتی نیز برای متهم در پی دارد و پس از پایان پرونده برای متهم سوء پیشینه ثبت می شود. این دعاوی که بیش تر از نوع حقوقی نیاز به همراهی وکیلی که خبره باشد. حوطه فعالیت وکلا در این بخش عبارتند از:

 • جعل اسناد و یا استفاده از سند مجعول
 • فروش املاک و اراضی به چندین نفر و یا اجاره ملک بدون اجازه گرفتن از مالک
 • تجاوز به حریم ملکی و خصوصی افراد
 • تغییر کاربری اراضی بدون مجوز از فرمانداری و یا جهاد کشاورزی

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

تصرف عدوانی چیست و چند نوع دارد؟

تصرف عدوانی یکی از دعاوی رایج ملکی است که بسیاری از پرونده های موجود در دادگاه های حقوقی و کیفری در مورد این موضوع می باشد. تصرف عدوانی مربوط به اموال غیر منقول یعنی املاک و اراضی در محدوده شهری و خارج از آن می باشد. تصرف عدوانی به شرایطی گفته می شود که شخصی بدون رضایت و اذن مالک، اموال غیر منقول او را به زور تصرف کرده باشد و او را با مشکلاتی مواجه کرده باشد. در این صورت فرد مالک باید حتما از یک وکیل خبره و آشنا به چنین موضوعاتی کمک بگیرد.

به دلیل داشتن قوانین و شرایط خاص چنین دعوایی، حضور بهترین وکیل ملکی در بندرعباس بسیارموثر است. تصرف عدوانی در دو دسته تفکیک می شود که عبارتند از: تصرف عدوانی کیفری و تصرف عدوانی حقوقی.

تصرف عدوانی کیفری: شامل اموال غیر منقول می شود. در این مورد شخص متهم و خاطی با علم و آگاهی به این که مال تصرف شده برای شخص دیگری بوده است، این کار را انجام می‌ دهد که در این صورت اقدام او جزو جرایم کیفری محسوب می گردد و در صورتی که فرد زیان دیده بتواند به صورت فردی و یا به کمک بهترین وکیل ملکی در بندرعباس جرم را ثابت کند، شخص متهم از طرف قاضی پرونده به یک ماه تا یک سال زندان محکوم می گردد. اقامه این دعوا نیازی به ارائه دادخواست ندارد و شکایت کیفری قابل پیگیری است.

تصرف عدوانی حقوقی: در این نوع تصرف برای شخص خاطی زندان در نظر گرفته نمی‌شود و تنها لازم است که او خسارت فرد زیان دیده را جبران کند و مال او را تحویل دهد. نکاتی که در این مورد حائز اهمیت می باشد این است که در تصرف عدوانی حقوقی احراز مالکیت مالک اجباری نیست. مورد بعدی این که شخص متصرف باید در محضر دادگاه ثابت کند که در مورد این که مال برای غیر بوده آگاهی داشته یا خیر. در صورتی که با آگاهی بوده باشد نوع دعوا کیفری می باشد. در غیر این صورت تصرف عدوانی حقوقی محسوب می‌شود و برای او حبس در نظر گرفته نمی شود.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل هرمزگان

تصرف عدوانی چیست و چند نوع دارد؟

اهمیت مراجعه به وکیل ملکی

همانطور که می دانید پرونده های ملکی جزو دعاوی مالی محسوب می شوند که در آن با سود و منفعت اشخاص سر وکار دارد از این رو لازم است که حتما از بهترین وکیل ملکی در بندر عباس کمک بگیرید.

در پرونده های ملکی چگونگی طرح دعوا بسیار حائز اهمیت می باشد و روند دادرسی نیز تاثیر بسزایی در محدوده حقوق طرفین دعوا خواهد داشت از این روی برای این که رسیدگی و پیگیری پرونده براساس قانون پیش رفته و موجب بروز مشکل ناخواسته ای نشود لازم است که در این زمینه با  فرد متخصصی که بر قوانین و مقررات ملکی تسلط دارد مشاوره داشته باشید.

بهترین وکیل ملکی در بندر عباس به دلیل تجربه ای که در پرونده های مختلف در حوزه ملک  و املاک در گذشته داشته با کلیه قوانین، آیین نامه ها و تبصره های قانونی مربوط به این دعاوی آشنایی داشته و زمان مناسب برای ارائه ادله و اسناد قابل اثبات را به درستی تشخیص می دهند و با استناد به قوانین از حقوق موکل خود دفاع می کند.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بندرعباس را بشناسید!

دکتر مجتبی خواجویی گسمونی

دکتر مجتبی خواجویی گسمونی

دکتر مجتبی خواجویی ، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس و مدرس دانشگاه هستند . ایشان بیش از ۱۷ سال سابقه وکالت دادگستری و مشاور حقوقی سازمانهای دولتی و شرکتهای تجاری خصوصی
بیش از ۱۴ سال سابقه تدریس دانشگاه را دارا هستند . ایشان رییس هیات مدیره موسسه حقوقی دال هستند.

ایشان در حال حاضر یکی از بهترین مشاوران حقوقی استان هرمزگان می‌باشد که میتواند با ارائه بهترین راه کارهای حقوقی شما را در رسیدن به پیروزی نهایی با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان ممکن یاری داده و تا پایان رسیدگی و احقاق در کنار شما باشد.

وی در مدت فعالیت حقوقی خود توانسته با پشتکار در رسیدگی به پرونده‌های موکلین ، برخورد و رفتار حرفه ای و مناسب با موکلین ، فن بیان و نفوذ کلام ، به عنوان یکی از وکلای برتر بندرعباس و استان هرمزگان بعنوان یک وکیل حرفه ای و مسئولیت پذیر شناخته شود . اگر در استان هرمزگان با یک موضوع حقوقی درگیر شدید ، برای تسریع و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید ، می‌توانید با خیال آسوده پرونده خود را به ایشان بسپارید.

حوزه فعالیت وکیل خواجویی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتند از:

 • پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 • پرونده‌های حقوقی از جمله: (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • پرونده‌های ملکی مانند: (اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 • پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

آدرس:

بندرعباس بلوار دانشگاه نبش دانشگاه ۱۳/۱ ساختمان تورینو (بالای قنادی شب شیرینی)
طبقه ۶ دفتر وکالت دکتر خواجویی

شماره تماس:

09139453244

شماره دفتر: 08053620763

آدرس وب سایت:http://khajueelawyer.com

آقای بهروز اصبحی

آقای بهروز اصبحی وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، فعال در شهرستان بندرعباس استان هرمزگان می باشد.

ایشان سال ها سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی و ملکی داشته اند از جمله دعاوی: الزام به تنظیم سند رسمی، فسخ قرارداد، خلع ید و رفع تصرف عدوانی، مزاحمت ملکی و ممانعت از حق، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری و …

ایشان از وکلایی هستند که بیشتر پرونده های موکل های خود را با موفقیت به اتمام رسانده اند. علت این موضوع نیز این است که قبل از پذیرش وکالت یک پرونده، جوانب مختلف آن را بررسی و سپس وکالت پرونده را مورد پذیرش قرار میدهند.

شماره تماس:

09120649022

09172021948

وب سایت: asbahi-lawyer

کاظم دانشمندی

کاظم دانشمندی

کاظم دانشمندی سالها در سمت های مختلف حقوقی و پس از آن بعنوان وکیل دادگستری در حوزه دعاوی حقوقی و ملکی سابقه فعالیت داشته ودر اکثر پرونده‌ های خود موفق بوده است.

آدرس: بندرعباس رسالت شمالی چهار راه پردیس نبش چهار راه ساختمان دریا طبقه دوم

شماره تماس:

09178500300

سامان احمدی

سامان احمدی بهترین وکیل بندرعباس
آقای سامان احمدی، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس و مشاور حقوقی با چندین سال سابقه مشاوره تخصصی و با چندین سال سابقه وکالت، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بوده و ایشان تاکنون پرونده‌های زیادی رو قبول وکالت داشته که با تمرکز زیاد و تکیه بر علم حقوقی خود توانسته رضایت موکلین‌اش را در نتیجه پرونده‌ها جلب نماید.

ایشان با قبول پرداخت اقساط حق الوکاله در بندرعباس و شهرستان های استان هرمزگان با چندین سال سابقه کار و تجربه امور حقوقی و موفقیت در ۹۷درصد پرونده های خود می باشد و گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان بوده و شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان و برخورد صمیمی و دوستانه ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. آقای احمدی در دریافت حق الوکاله تخفیفات لازم را باتوجه به وضعیت مالی موکل خواهند داد و دیگر صفت بارز ایشان پاسخگو بودن ایشان و ارتباط مستمر با موکل می باشد وهمین صفات سبب شده ایشان در زمره یکی از بهترین وکلای بندرعباس قرار گیرد.

برخی از تخصص آقای سامان احمدی در زمینه های:

دعاوی حقوقی: (چک، سفته، الزام به تنظیم سند رسمی در بندرعباس، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، اثبات مالکیت، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، تحریر ترکه، خلع ید، اعتراض ثالث اجرائی، مطالبه وجه، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … )
دعاوی کیفری: (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، جعل، کلاهبرداری، سرقت، ضرب و شتم، استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر، …) همچنین در دعاوی مواد مخدر، تعزیرات، کلیه موارد مرتبط با قاچاق و تمام فعالیت‌های گمرگی(همراه با تیم متخصص گمرکی) به وکیل احمدی اعطای وکالت نمائید.
جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای احمدی با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید و با اطمینان خاطر و با احتمال بسیار بالای گرفتن نتیجه به وکیل احمدی اعطای وکالت نمایید.

شماره تماس:

09179565351

09375359373

آدرس دفتر: بندرعباس، بلوار مصطفی خمینی.رو به روی خیابان شلمچه.کنار بستنی شاداب، دفتر وکالت احمد

زهرا دبیری

زهرا دبیری

زهرا دبیری ۱۷ سال سابقه کار 13 سال در شهرستان شیراز و ۴ سال در شهرستان بندرعباس هستند. یکی از وکلای پایه یک دادگستری در بندر عباس می باشند.

تخصص و مهارت:

 • فعالیت در امور خانواده
 • امور حقوقی و پرونده های مواد مخدر
 • دعاوی کیفری
 • کارشناس ارشد حقوقی

آدرس دفتر: بلوار امام خمینی روبروی بیمارستان کودکان ساختمان آریا طبقه اول واحد 1

شما میتوانید با مشاوره رایگان با ایشان بهترین راهکار را برای مشکلات خود پیدا کنید.

شماره تماس:

09177119627

آقای شهریار دانا

 آقای شهریار دانا

جناب آقای شهریار دانا وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس عضو کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان با چندین سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی و کیفری .
ایشان تا کنون پرونده های زیادی قبول وکالت نموده که با تمرکز و مطالعه فراوان،ارائه راه حل مطلوب ،دقت نظر ،حسن سابقه،صداقت، صبر،پیگیری مکرر وپاسخگو بودن به موقع توانسته رضایت موکلینش را در نتیجه پرونده جلب نماید و از وکلای خوش نام استان قرار گیرد.

قبول وکالت:

دعاوی حقوقی از جمله:

 • دعاوی ملکی و املاک ، اراضی ملی ،الزام به تنظیم سند رسمی،الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی،اثبات مالکیت،فسخ قرارداد،اقاله،ابطال،بطلان،اثبات بیع،خلع ید،قلع و قمع مستحدثات ،افراز،رفع تصرف عدوانی،مطالبه وجه التزام قراردادی ،دستور فروش ملک،مشارکت در ساخت ودعاوی مربوط به پیش فروش ساختمان ،ابطال رای داور ، چک و سفته، تصادفات و…
 • ارث(انحصار وراثت ،تحریر ترکه و مهر و موم ،تقسیم ترکه)

دعاوی خانواده از جمله :

 • طلاق توافقی،طلاق از جانب زوج/زوجه،نفقه،مطالبه مهریه،اجرت المثل،تمکین،حضانت فرزندان ،فسخ نکاح،استرداد جهیزیه،ملاقات فرزند،الزام به ثبت ازدواج و…

دعاوی کیفری از جمله:

 • کلاهبرداری،آدم ربایی،خیانت   در امانت،اختلاس،ارتشاء،پولشویی،جعل اسناد،قتل،تعزیرات،قاچاق کالا و ارز،قاچاق سوخت،مشروبات الکلی،موادمخدر و…

برای اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره اقای شهریار دانا با شماره های زیر در تماس باشید:

شماره تماس:

09177661663
09176337731

آدرس پیج اینستاگرام: Vakil_bandarabbas

مرضیه اورک پور

مرضیه اورک پور

مرضیه اورک‌پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بندرعباس، با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه وکالت درخشان در شرکت‌های معتبر حوزه خلیج فارس از جمله شرکت نفت ستاره خلیج فارس و … می‌باشد. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی به موقع به موکل، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای موفق بندرعباس قرار گیرند. وکیل اورک‌پور مولف و نویسنده کتب و مقالات حقوقی بوده و همین مهارت، ایشان را جز بهترین و باتجربه‌ترین وکلای قرار داده است.

 از جمله حوزه فعالیت تخصصی مرضیه اورک‌پور در وکالت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دعاوی ملکی من الجمله: (الزام به تنظیم سند رسمی در بندرعباس، مشارکت در ساخت، امور سرقفلی و حق کسب و پیشه، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …)
 • دعاوی کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 • وکیل متخصص در امور تجاری، قراردادهای تجاری، تنظیم انواع قرارداد (داخلی و خارجی)
 • دعاوی خانواده از جمله: (طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، ، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

از دیگر خدمات وکالتی مرضیه اورک‌پور در زمینه‌های جرائم اقتصادی، امور تخصصی شرکت ها، امور تجار و ورشکستگی، و همچنین پرونده‌های مرتبط با چک و …  در شهر بندرعباس می باشد. در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … پس از تعیین وقت و هماهنگی با منشی جهت مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات موکل و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام‌رسان های مجازی، براساس خواست افراد نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز تماس گیرنده اقدام می‌نماید.

برای اعطای وکالت به مرضیه اورک‌پور، یکی از  وکلای خوب بندرعباس، می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره وکیل: 09178641812

شماره تماس: 09364952009

حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

آدرس: بندرعباس، گلشهر، چهارراه دانشگاه

علی محمدی

علی محمدی

علی محمدی یکی از بهترین وکیل ملکی در بندرعباس و استان هرمزگان است؛ ایشان پروانه وکالت به شماره 24350 از کانون وکلای دادگستری دارد. وی تا به امروز دعاوی متعددی را وکالت کرده است و در آن ها به بهترین نتایج رسیده است. جناب آقای محمدی با اخلاق بسیار محترمانه، توانایی سخنوری قوی، پیگیری های بسیار زیاد پرونده و تلاش و پشتکارش، توانسته است بین وکلای محبوب قرار گیرد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در انواع جرایم کیفری
 • تخفیف در مجازات و تغییر نوع حبس
 • دعاوی ملکی، رفع تصرف عدوانی، فک رهن و تخلیه

آدرس: بندرعباس، چهارراه مرادی، پل سید جمال الدین اسدآبادی، کوچه شهید توسلی

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در بندرعباس

بهترین وکیل ملکی در بندرعباس، برای این که بتواند از جانب مراجعین انتخاب شود باید ویژگی هایی را داشته باشد تا در بین رقبا بتواند شناخته شود. این ویژگی های عبارتند از:

 • بهترین وکیل زن در بندرعباس باید از نظر علمی قوی باشد و در حوزه شناخت و تسلط به قوانین مدنی و ملکی بتواند از پس پرونده های سپرده شده به بهترین موسسه حقوقی در بندرعباس بربیاید.
 • یک وکیل ماهر در تمامی مراحل موکل خود را در جریان پرونده قرار می دهد و با مشورت او قدم بر می دارد.
 • دیگر ویژگی بهترین وکیل ملکی این است که با پیگیری و مسئولیت پذیری هیچ فرصتی را برای نزدیک شدن به پیروزی از دست نمی دهد.
 • وکلایی که در حوزه ملکی فعالیت می کنند تجربه کافی در این زمینه دارند و به خوبی از روند کار آگاه هستند.
ویژگی های بهترین وکیل ملکی در بندرعباس

موعد درخواست تخلیه ملک

اگر ملکی بین طرفین رهن داده شده باشد و یا خرید و فروش شود، اگر در موعد مقرر و در چارچوب قرارداد، تحویل و تخلیه ملک صورت گیرد اختلافی پیش نمی آید؛ اما اگر شرایط قرارداد و قانون نقض شود صاحب ملک می تواند درخواست تخلیه ملک را داشته باشد. در این گونه مواقع می توان از بهترین وکیل ملکی کمک گرفت؛ شرایط لازم برای این درخواست به شرح زیر می باشند:

 • وقتی مستاجر ملک را به فرد دیگری اجاره دهد.
 • در صورت نبود قرارداد کتبی بین مستاجر و مالک.
 • زمانی که ملک اجاره داده شده برای اعمال و شرایط نامشروع استفاده شود.
 • تخلیه نکردن ملک توسط مستاجر بعد از پایان قرارداد.
 • اگر مستاجر حداقل سه ماه از پرداخت اجاره بهایش گذشته باشد.
موعد درخواست تخلیه ملک

کلام آخر

بهره مندی از وکلای ملکی به خصوص در شهرهای استراتژیکی مثل بندرعباس جزو ملزومات معاملات ملکی می باشد. وکیلانی که در زمینه اراضی و املاک فعالیت می کنند، جزو وکلای پایه یک دادگستری می باشند که می توانند در انواع موضوعات مربوط به این حوزه به نیابت از موکلین خود ورود کنند. ما در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل ملکی در بندرعباس را برای کسانی که نیاز به وکیل دارند معرفی کردیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. در صورت نیاز به مشاوره در زمینه دعاوی ملکی می توانید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

آیا خرید و فروش املاک وقفی ممکن است؟

خرید ملک وقفی مطابق با قانون غیر مجاز است اما بسیاری از املاک وقفی برای کارهای تجاری و مسکونی اجاره داده می شود.

خرید ملک وقفی مطابق با قانون غیر مجاز است اما بسیاری از املاک وقفی برای کارهای تجاری و مسکونی اجاره داده می شود.

زمانی که فروشنده سند رسمی را تنظیم ننماید، فردی که ملک به او منتقل شده باید جهت تنظیم سند طرح دعوای “الزام به تنظیم سند ” کند.

آیا قبل از تاریخ انقضا مدت اجاره امکان فسخ قرارداد وجود دارد؟

خیر این امکان وجود ندارد. زیرا در این نوع عقود طرفین به ادامه تا انتهای قرارداد متعهد می مانند.

4.7/5 - (7 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا