وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اردبیل⭐【سال1403】⚖️

فهرست بهترین وکیل کیفری در اردبیل طبق دیدگاه سایت وکیل چی:

  • صمد صفرزاده (میدان شریعتی)
  • سهند مهدی پور (محله امام خمینی)
  • علی محمدیان (خیابان دادگستری)
  • ندا آذرتاج (خیابان فلسطین)
  • فتح اله دشمن کش (جعفرآباد)
  • محمد ابراهیمی (خیابان امام)
  • احسان عزیزپور (شهرک کارشناسان)
  • کامبیز محرابی (30 متری بازار)
  • علی مهدوی (سرچشمه)
  • رباب آقازاده قوزلو (چهار راه امام)

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل کیفری در اردبیل را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. جرائمی مانند سرقت، قاچاق کالا، قتل  وغیره جزو جرائم کیفری بوده و بررسی و رسیدگی به آن ها نیز در دادگاه کیفری صورت می پذیرد. لذا با توجه به این که جرائم کیفری می تواند موجب سلب آرامش افراد جامعه و بر هم زدن نظم عمومی شود از این رو قانونگذار برای آن مجازات های سنگینی را در نظر گرفته است و متهمینی که درگیر این پرونده ها می شوند لازم است که در جهت احقاق حقوق خود و همچنین کاهش مجازات حتما از بهترین وکیل کیفری کمک بگیرند.

بهترین وکیل کیفری در اردبیل چه کسی است؟

وکیل کیفری به کسی گفته می شود که دارای پروانه وکالت پایه یک بوده و در مسائل و موضوعات کیفری به صورت تخصصی فعالیت می کند. بهترین وکیل کیفری در اردبیل نسبت به قوانین و مقررات مربوط به اموری کیفری آگاهی کاملی دارد و در جهت احقاق حقوق موکل خود و یا کاهش مجازات او دفاعیات تخصصی را انجام می دهد. با توجه به حساسیت و دشواری دعاوی کیفری و احتمال این که طرفین این دعاوی دچار خسارت های غیرقابل جبرانی شوند از این رو بایستی روند جریان این پرونده ها را به بهترین وکیل در ایران که در حوزه انواع جرائم و پرونده های کیفری از تجربه کافی برخوردار است، بسپارید.

وکیل کیفری چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

 • وقت شناسی: زمان در پیگیری و رسیدگی به پرونده های کیفری بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. از این رو بهترین وکیل کیفری در اردبیل بایستی وقت شناس بوده تا بتواند بهترین تصمیمات را برای پیگیری پرونده در زمان مناسب اتخاذ نماید.
 • عادل بودن: بهترین وکیل پایه یک دادگستری که در حوزه دعاوی کیفری فعالیت دارد بایستی در رسیدگی به این پرونده ها عدالت را در جهت روشن شدن حقیقت رعایت کند و از ضایع شدن حقوق طرفین دعوی ممانعت کند.
 • تسلط بر روانشناسی افراد: بهترین وکیل کیفری در اردبیل برای این که بتواند پرونده را در ابعاد مختلف مورد بررسی قرار داده و کنترل نماید تسلط کاملی بر روانشناسی افراد مربوط به پرونده داشته باشد.
 • پزشکی قانونی: اغلب پرونده ها و جرائمی که در دادگاه کیفری بررسی و رسیدگی می شود با پزشک قانونی سر و کار دارد لذا بهترین وکیل کیفری بایستی اطلاعات کافی در مورد پزشک قانونی را نیز داشته باشد تا بتواند در صورت بروز هر گونه خطا و یا مشکل احتمالی در این زمینه آن را تشخیص و اصلاح نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در اردبیل را بشناسید!

صمد صفرزاده

صمد صفرزاده

صمد صفرزاده وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان در حوزه دعای کیفری فعالیت دارند و تاکنون پرونده زیادی را در این زمینه به نتیجه رسانده اند. آقای صفرزاده با تسلط و تجربه ای که در این حوزه دارند بهترین تصمیمات را در زمان پیگیری پرونده به نفع موکل خود اتخاذ کرده و تاکنون توانسته اند متهمین زیادی را که درگیر پرونده های کیفری شده اند تبرئه کرده و یا حداکثر میزان کاهش مجازات را برای آنان دریافت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از ده سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، میدان شریعتی، به طرف پل همت، روبروی بانک انصار، طبقه دوم، واحد 3

سهند مهدی پور

سهند مهدی پور

سهند مهدی پور وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان در حوزه دعاوی مختلف حقوقی و کیفری فعالیت دارند و در پیگیری و رسیدگی به پرونده های کیفری اعم از سرقت، کلاهبرداری، قاچاق مواد مخدر و غیره تاکنون پرونده های زیادی را به نفع موکل خود به نتیجه رسانده و سوابق درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • دکتر حقوق کیفری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، محله امام خمینی، میدان شریعتی، خیابان خامنه ای

علی محمدیان

علی محمدیان

علی محمدیان یکی از وکلای پایه یک دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان در پیگیری و رسیدگی به دعاوی کیفری، خانواده، ثبتی و ملکی فعالیت دارند و در حوزه پرونده های کیفری از تخصص بالایی برخوردار می باشند. آقای محمدیان مولف چندین مقاله ملی و بین المللی هستند و به عنوان مدرس نیز در دانشگاه تدریس می کنند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • مولف چندین مقاله ملی و بین المللی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان دادگستری، کوچه اسلامی 2

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل کیفری در اردبیل می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری شروع به فعالیت کردند و با تسلطی که برقوانین کیفری دارند توانسته اند پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه برسانند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان فلسطین، طبقه دوم بانک مهر ایران

فتح اله دشمن کش

فتح اله دشمن کش

فتح اله دشمن کش وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در اردبیل می باشند. ایشان علاوه برفعالیت در حوزه وکالت به عنوان مدرس دانشگاه نیز در حال فعالیت می باشند. آقای دشمن کش یکی از بهترین وکیل کیفری در اردبیل می باشند و در دیگر زمینه های حقوقی خانواده، ملکی، ثبتی و غیره نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مدرس دانشگاه
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، جعفرآباد، خیابان انقلاب، سه راهی دادگستری

محمد ابراهیمی

محمد ابراهیمی

محمد ابراهیمی یکی از وکلای پایه یک دادگستری در اردبیل هستند. ایشان در حوزه دعاوی کیفری، ثبتی، ملکی و خانواده سابقه فعالیت دارند و در پیگیری و رسیدگی به پرونده های کیفری به صورت تخصصی فعال می باشند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در این حوزه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • کارشناس حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان امام، ربروی بانک ملی شعبه مرکز، ساختمان مرکزی وکلا، طبقه اول

احسان عزیزپور

احسان عزیزپور

احسان عزیزپور وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در اردبیل می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و در زمینه پرونده کیفری به عنوان یکی از حرفه ای ترین و باتجربه ترین وکلای اردبیل شناخته می شوند.

آدرس: اردبیل، شهرک کارشناسان، میدان وصال، ساختمان سرو، طبقه سوم، واحد A

کامبیز محرابی

کامبیز محرابی

کامبیز محرابی وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل هستند. ایشان درحوزه های حقوقی و کیفری فعالیت دارند و پرونده های زیادی در حوزه کیفری را وکالت و به نتیجه موفقیت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، 30 متری بازار، کوچه طوی، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه سوم، واحد 3

علی مهدوی

علی مهدوی

علی مهدوی یکی از وکلای پایه یک دادگستری و فعالی در حوزه پرونده های کیفری در اردبیل می باشد. ایشان بر قوانین کیفری تسلط و اشراف کاملی دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در این حوزه یه نتیجه رسانده اند و با استناد به قانون حکم دادگاه را با حداکثر میزان در کاهش مجازات را برای موکلین خود دریافت کرده است. آقای مهدوی به عنوان یکی از حرفه ای ترین و بهترین وکیل کیفری در اردبیل شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم و تدوین لایحه

آدرس: اردبیل، سرچشمه، نبش بن بست وکیل، طبقه دوم

رباب آقازاده قوزلو

رباب آقازاده قوزلو

رباب آقازاده قوزلو وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل کیفری در اردبیل می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری شروع به فعالیت کردند و بر قوانین مربوط به این دعاوی تسلط کاملی پیدا کرده و تاکنون پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه رسانده و در کارنامه کاری خود ثبت نموده اند. خانم آقازاده قوزلو در حوزه سایر دعاوی حقوقی نظیر خانواده، ملکی، ثبتی و امور قراردادها نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم و تدوین لایحه

آدرس: اردبیل، چهار راه امام، بن بست رسالت، ساختمان ایرانیان، طبقه چهارم

وظایف وکیل کیفری کدام است؟

تهیه و تنظیم دعوا یکی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل کیفری در اردبیل است. اگر شخصی به عنوان شاکی به وکیل کیفری مراجعه کند وکیل برای پیگیری پرونده بایستی براساس مطالبات موکل، شکوائیه ای را تنظیم نماید و ضمن رسیدگی و پیگیری آن در دادگاه دفاعیه ای را در جهت احقاق حقوق موکل خود به دادگاه ارائه دهد.

بهترین وکیل کیفری در اردبیل ممکن است وکالت افرادی که به یکی از جرائم کیفری متهم شده اند را قبول کند، وظیفه وکیل در رسیدگی به این پرونده ها این است که در مورد جرم صورت گرفته تحقیق و بررسی کند که آیا جرم صورت گرفته با خیر؟ و در نهایت براساس شواهد و مدارک جمع آوری شده موجب تبرئه موکل خود شده و یا این که تقاضای تخفیف در مجازات را از طریق روش های قانونی داشته باشد.

وکیل کیفری در زمان دادرسی در کنار موکل خود حضور داشته و با ارائه شواهد و مدارک قابل اثبات به دادگاه موجب کاهش مجازات مجرم خواهند شد و یا حتی برای برخی از جرائم مانند سرقت و زورگیری وکیل می تواند در دادگاه کیفری در جهت دفاع از موکل خود حضور داشته باشد.

وظایف وکیل کیفری کدام است؟

مزایای بهترین وکیل کیفری در اردبیل

در پرونده های حقوقی وکیل می تواند بدون حضور موکل در جلسات دادرسی شرکت کرده و از او دفاع نماید ولیکن در پرونده های کیفری شخص متهم بایستی در جلسات دادرسی حضور داشته باشد و بهترین وکیل کیفری در اردبیل زمانی می تواند در کنار موکل خود حضور پیدا کند که تحقیقات اولیه و مراحل دادرسی به پایان رسیده باشد. زیرا براساس قانون فرد متهم به جرم کیفری باید خود پاسخگوی سوالات بازپرس باشد و وکیل نمی تواند به وکالت از جانب او به سوالات پاسخ دهد.

بهترین وکیل کیفری شکایات و جرمی که موکلش به آن متهم شده را مورد بررسی قرار داده و مجازات او را مورد تجدیدنظر قرار می دهد و با تنظیم لایحه، شکوائیه و دفاعیه از حقوق موکل خود دفاع می کند.

لازم است که بدانید که دعاوی کیفری تنها یک بار مطرح و مورد بررسی قرار می گیرند و امکان طرح مجدد آن وجود ندارد لذا هرگونه اشتباه در پیگیری پرونده می تواند منجر به خسارات جبران ناپذیری برای موکل شود پس بهره مندی از بهترین وکیل کیفری در اردبیل می تواند از هرگونه ضرر و زیان مادی و زمانی جلوگیری به عمل آورد.

کلام آخر

  در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل کیفری در اردبیل را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل خانواده در اردبیل کلیک کنید.

مدت زمان صدور حکم نهایی در دادگاه کیفری چقدر است؟

پس از ارسال پرونده از دادسرا به دادگاه و تعیین شعبه ، وقت رسیدگی تعیین شده و پس از برگزاری جلسه دادرسی اگر مساله ای برای تحقیق و بررسی وجود نداشته باشد ، ظرف یک تا دو هفته رای صادر خواهد شد .

وظایف وکیل کیفری چیست؟

وظایف وکیل کیفری با توجه به حدود اختیاراتی که موکل برای او تعیین می نماید و با در نظر گرفتن حدود اختیارات قانونی وکیل می تواند انجام مواردی همچون، ثبت شکواییه و حضور در جلسه رسیدگی به نیابت از موکل باشد که جزئیات این امر در متن مقاله آمده است.

منظور از جرایم غیرموثر چه نوع جرمی است؟

جرایمی که مجازات آن‌ها حبس کم‌تر از ۲ سال باشد، به‌ عنوان جرایم غیر موثر شناخته می‌شوند.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا