وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد در طول زندگی خود ممکن است به مشکلاتی برخورد کنند که نیاز به کمک یک وکیل کیفری داشته باشند؛ وکیل کیفری می تواند پرونده های مختلفی که مربوط به سرقت، کشف جرم، متهم، قتل و … را به درستی بررسی نماید و مشکل پرونده را به خوبی حل کند؛ وکیل کیفری می داند که به چه صورت با موکلین خود در این زمینه برخورد کند؛ اگر شما نیز به دنبال یک وکیل کیفری خوب و متعهد برای حل مشکل پرونده خود هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در تهران کیست؟

بهترین وکیل کیفری فردیست که از تجربه و سابقه بسیار زیادی در زمینه امور کیفری برخوردار است و می داند که چگونه و با چه روشی مشکل موکل خود را حل کند؛ وکیل اشراف کامل به تکالیف و قانونی که برای شاکی و متهم در نظر گرفته می شود، دارد؛ همانطور که می دانید قانون گذار اعمالی که متهم انجام داده را بررسی می کند و در صورت لزوم آن را جرم تلقی می کند؛ در صورت بی گناهی متهم، وکیل وظیفه دارد که از حق موکل خود دفاع کند؛ از این رو وکیل باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشد تا بتواند با جسارت از موکل خود در دادگاه دفاع کند.

بهترین وکیل کیفری در تهران می تواند در شرایط بسیار بحرانی و سخت با موکل خود به درستی برخورد کند و به خوبی او را دلگرم کند و در صورت لزوم به او امیدواری بدهد؛ وکیل کیفری تمام سعی خود را می کند که در تمام جلسات موکل خود در دادگاه حضور داشته باشد تا پرونده به خوبی خاتمه یابد و هیچ حقی پایمال نشود.

شکایت کیفری چیست؟

در صورتی که یک نفر به یک جرم مرتکب شود، قانون برای او مجازاتی را در نظر می گیرد، در این صورت فردی که شاکی است، می تواند از طرف مقابل یا همان مجرم، شکایت کند که به آن شکایت کیفری گفته می شود؛ شکایتی که از نوع کیفری باشد، می تواند در هر نوع فرمی بر خلاف شکایت حقوقی به دادگاه با کمک بهترین وکیل ارائه شود.

در شکوائیه ای که تهیه می شود، باید مشخصات کامل فرد شاکی، مجرم، موضوع اصلی جرم، ادله وقوع جرم، تاریخ رخ دادن جرم، مکان وقوع جرم، اسامی افراد مشهود و افراد مطلع به طور دقیق ذکر شود؛ لازم به ذکر است که پس از ارائه شکایت کیفری، به سختی می توان جرم فرد مجرم را اثبات کرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

ویژگی های وکیل کیفری تهران

 • وقت شناسی: در رسیدگی به پروندهای کیفری زمان بسیار حائزاهمیت می باشد از این رو بهتر است که حتما وکیلی را برای پیگیری پرونده کیفری خود انتخاب کنید از ویژگی بارز وقت شناسی برخوردار باشد و امورات مربوط به پرونده را در زمان خود انجام دهد.
 • عادل بودن: بهترین وکیل کیفری درتهران همواره در رسیدگی به پرونده سعی در برقراری عدالت داشته و از ضایع شدن حقوق طرفین دعوا ممانعت می کند.
 • پزشکی قانونی: پرونده هایی که در حوزه کیفری مطرح می شوند اغلب شامل جرائمی می شود که با پزشک قانونی سر و کار دارد. وکیل کیفری باید از اطلاعات کافی در مورد پزشک قانونی برخوردار باشد تا بتواند هر گونه بروز و خطای احتمالی را تشخیص و اصلاح کند.
 • افزایش اطلاعات: بهترین وکیل کیفری در تهران همواره از جدیدترین شیوه های جرم در جامعه و هر گونه تغییر در قوانین و مقررات مربوط به پرونده های کیفری مطلع می باشد و سعی می کند با به روز نگه داشتن اطلاعات خود در این حوزه از رقبای خود پیشی گرفته و از حقوق موکلین خود به بهترین نحو ممکن  دفاع کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران را بشناسید!

دكتر نصير عبادپور

نصیر عبادپور

دكتر نصير عبادپور دانش آموخته و فارغ التحصيل مقطع دكتری از دانشكده حقوق و علوم سياسی دانشگاه های تهران و علامه طباطبايی مي باشد. ايشان مدرس دانشگاه و صاحب تاليفات و آثار علمی چندی در حوزه حقوقی و اجتماعی می باشد. وی علاوه بر اين، فعال در حوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان اين عرصه می باشد.
در راستای اين دغدغه های اجتماعی، تيم حقوقی دفتر دكتر عبادپور، متشكل از مجموعه ای از همكاران و وكلای با دانش حقوقی سطح قوی، باتجربه و با توانمندی های بالا و متعهد و دلسوز بوده و در حوزه های مختلف اعم از حقوقی، كيفری، ملكی، سرقفلی، ثبتی و … فعاليت دارند.
نظر به تجربه و تخصص در حوزه امور شركتها و قراردادهای تجاری همچنين بيمه های بازرگانی نسبت به امر وكالت در اين حوزه به صورت ويژه و تخصصی پرداخته و همچنين باتوجه به مديريت و تحت نظر داشتن امور حقوقی و قراردادهای دو شعبه دفاتر املاک عبادپور در خيابان های مطهری شعبه1 (وزرا) شعبه2 (تهران) و فعاليت تخصصی در امور مربوطه به پرونده های ملكی و سرقفلی، اين دفتر را، جزء دفاتر ممتاز و برترين حوزه در امر وكالت قرار داده است.

تخصص و مهارت:

 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی سرقفلی
 • وكالت تخصصی در پرونده های كيفری
 • وکالت تخصصی در انواع پرونده های خسارت بیمه
 • وكالت تخصصي در انواع دعاوی انحصار وراثت
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ديوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شكوائيه و لوايح حقوقی و كيفری
 • وكالت پرونده های ايرانيان خارج از كشور
 • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفت
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی كميسيون های ماده 100 و …
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و كيفری به صورت آنلاين و حضوری

تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۷۱۵۰۲۶ – ۰۹۱۲۴۱۶۰۷۲۹
تلفن دفتر: ۰۲۱۸۸۹۰۲۸۴۳

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره دکتر نصیر عبادپور می توانید با شماره های بالا با ایشان در ارتباط باشید.

بهاره فیض

بهاره فیض

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات کیفری، ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

از جمله خدمات خانم بهاره فیض عبارتند از:

 • متخصص در دعاوی حقوقی در زمینه ملکی، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری، خلع ید،رفع تصرف ،مطالبه خسارت، مطالبه وجه ، هبه، اجاره و ….
 • متخصص در دعاوی کیفری اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری،اختلاس،ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع ،پولشویی، قاچاق کالا و ارز،مطالبه دیه،جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی …
 • متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …
 • متخصص در تنظیم قرارداد ها اعم از قرارداد بیع، اجاره ، ارائه خدمات،شرکت، سرمایه گذاری، نمایندگی، پیمانکاری، توزیع، تولید، لایسنس و ..
 • متخصص در دعاوی تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها ، قراردادهای پیمانی،ورشکستگی، مطالبه چک و سفته و…

آدرس: تهران، خیابان وحید دستگردی(ظفر)، خیابان مصدق شمالی(نفت شمالی)، خیابان دامغانی(یازدهم)، پلاک38، واحد 2

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09124478815

اینستاگرام: Vakil_baharefeiz

وب سایت: baharefeiz.com

مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

مجتبی محمدی بهترین وکیل کیفری در تهران است که دارای مدرک دکتری حقوق بین المللی می باشد و در کانون وکلای مرکز تهران عضو است؛ ایشان عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز است و مدرک وکالت بین المللی (IBA)، مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی اخذ کرده است. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)

مهارت و تخصص:

 1. مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 2. مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 3. مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران
 4. مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 5. تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 6. تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 7. مهارت در مذاکرات بین المللی

شماره تماس: 09126095750 – 02144969001

آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان 12 ( علی اکبر)، پلاک 41، واحد 4

اقای مسعود رجایی

اقای مسعود رجایی

اقای مسعود رجایی مهر وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری با بیش از ۱۷سال سابقه ی وکالت در تهران ،یکی از بهترین وکلا در زمینه ی حقوق خانواده می باشند، اگر در گیر دعوی طلاق (یک طرفه و توافقی ) هستید ایشان در سریع ترین زمان ممکن پرونده شما را انجام داده و به نتیجه دلخواهتان می رساند ، همچنین شما می توانید از مهارت ایشان در زمینه دعاوی مهریه ،حضانت ، مطالبه نفقه ،به صورت تخصصی استفاده کنید.

ادرس: ارژانتین . خیابان بخارست. کوچه ۱۳. پلاک ۴ طبقه ۵ واحد ۱۰

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۴۰۱۴۴۰

محمدحسین احجاریان

محمدحسین احجاریان

محمدحسین احجاریان وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی
فارغ التحصیل ارشد جزا و جرم شناسی از دانشگاه علوم تحقیقات
از ویژگی های بارز کاری ایشان
صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی محمدحسین احجاریان، سابقه وکالت در پرونده های ملکی و اقتصادی مشاهده می‌گردد

 • از جمله خدمات ایشان عبارتند از:
 • وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت، خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.
 • وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگان
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و…
 • وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون های ماده صد شهرداری، کمیسیون های ماده 56 جنگل ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی
 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان

برای اعطای وکالت به آقای محمدحسین احجاریان ، یکی از وکلای خوب تهران می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس هماهنگی برای مشاوره از وکیل:09123683257

آدرس: تهران بالاتر از میدان ولیعصر نرسیده به چهارراه فاطمی خیابان میرهادی پلاک ۸ واحد ۱۷

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری است و در موسسه حقوقی داوری بین الملل صلح صدرا موسس و مدیر است؛ ایشان در کمیسیون های ماده 100 شهرداری، در دادگاه های اصل 49 قانون اساسی و مصادره اموال، تنظیم قراردادهای تجاری داخلی و بین المللی، دعاوی ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه و ارث و دعاوی خانواده وکیل است؛ وی بهترین وکیل کیفری در تهران است.

شماره تماس: 09121932428

آدرس: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق (نفت) شمالی، خیابان دامغانی (یازدهم)، پلاک 38، واحد 2

حامد شاکری نیا

حامد شاکری نیا

جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد؛ ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز است؛ وی بهترین وکیل کیفری در تهران می باشد.

شماره تماس: 09122356157

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، نرسیده به پل کردستان، روبروی سازمان بورس، پلاک 36، طبقه اول

ندا فلاح

ندا فلاح

ندا فلاح وکیل پایه یک دادگستری می باشد؛ ایشان کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی گروه وکلای هیواد است؛ وی دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری را تقبل می کند و قراردادهای تجاری تنظیم می نماید؛ وی بهترین وکیل کیفری در تهران است.

دستاوردها:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرمشناسی گروه وکلای هیواد

شماره تماس: 09121321023

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از مترو صدر، کوچه داد، ساختمان شماره 19، واحد 14، طبقه 4

جرائم کیفری کدامند؟

جرم های بسیار زیادی هستند که ما می توانیم آن ها را جزو جرائم کیفری در نظر بگیریم که هر یک از این جرم ها ممکن است افراد زیادی را درگیر خود کند؛ بهترین وکیل کیفری در تهران می تواند حق افرادی که درگیر جرم های کیفری شده اند را استحقاق کند و به موکل خود کمک نماید تا یک شکایت نامه تنظیم نماید؛ جرائم کیفری شامل خیانت در امانت، قتل، کلاهبرداری، تهدید و توهین، دیه، ضرب و جرح، آدم ربایی، مزاحمت تلفنی، تجاوز به عنف، سرقت، انتقال مال غیر و … است که معمولا بهترین وکیل ضرب و جرح در تهران به آن ها رسیدگی می کند.

رسیدگی به پرونده های جرائم کیفری به حدی جدی و سخت است که باید حتما آن ها به وکلای بسیار خبره و مجرب سپرده شود؛ این نوع پرونده ها بسیار حساس می باشند و تنها بهترین وکیل کیفری در تهران می تواند از حق موکل خود به خوبی در دادگاه دفاع کند.

جرائم کیفری کدامند؟

وظایف بهترین وکیل کیفری در تهران

بهترین وکیل کیفری در تهران وظایفی برعهده دارد که باید نسبت به آن ها اطلاعات مورد نیاز را داشته باشد و به آن ها عمل کند؛ وی باید دعوی تهیه کند؛ در صورتی که یک وکیل متعهد شده باشد تا در دادگاه به عنوان وكیل شاکی وکالت کند، موظف است مطالبات موكلش را با شکوائیه تنظیم شده بیان نماید؛ همچنین وظیفه دیگری که بهترین وکیل برعهده دارد، تهیه‌ کردن دفاعیه است؛ هر وکیلی که در زمینه کیفری فعالیت می کند، به عنوان نماینده و وکیل افرادی که مرتکب جرم شده و مورد تحقیق قرار گرفته اند، در دادگاه حاضر شود.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران می تواند نقش بسیار مهمی زمان بازجویی و دادرسی کردن موکل خود ایفا کند؛ وکیل می تواند در شرایطی که بسیار جدی است، مدارک و عناصری که موجب کاهش جرم موکل می شوند را به دادگاه ارائه دهد؛ در ضمن یک وکیل کیفری باید نه تنها در زمینه قتل عمد و غیر عمد، بلکه در زمینه سرقت، زورگیری و غارت در دادگاه‌های کیفری جهت دفاع یا تعقیب کیفری شرکت کند.

کلیه وظایف ذکر شده در رابطه با بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران نیز صدق می کند.

وظایف بهترین وکیل کیفری در تهران

کلام آخر

جرائم کیفری مختلف از جمله قتل به طور عمد و غیرعمد، کلاه برداری، سرقت و … مواردی هستند که هر فردی ممکن است در طول زندگی خود با آن ها مواجه شود و از یک وکیل مجرب کمک بگیرد؛ از این رو در این مقاله مطالب بسیار مفیدی در رابطه با وکالت امور کیفری و جرائم کیفری در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران را به شما معرفی کرد تا بتوانید به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت کیفری دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

4.9/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا