وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد در طول زندگی خود ممکن است به مشکلاتی برخورد کنند که نیاز به کمک یک وکیل کیفری داشته باشند؛ وکیل کیفری می تواند پرونده های مختلفی که مربوط به سرقت، کشف جرم، متهم، قتل و … را به درستی بررسی نماید و مشکل پرونده را به خوبی حل کند؛ وکیل کیفری می داند که به چه صورت با موکلین خود در این زمینه برخورد کند؛ اگر شما نیز به دنبال یک وکیل کیفری خوب و متعهد برای حل مشکل پرونده خود هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در تهران کیست؟

بهترین وکیل کیفری فردیست که از تجربه و سابقه بسیار زیادی در زمینه امور کیفری برخوردار است و می داند که چگونه و با چه روشی مشکل موکل خود را حل کند؛ وکیل اشراف کامل به تکالیف و قانونی که برای شاکی و متهم در نظر گرفته می شود، دارد؛ همانطور که می دانید قانون گذار اعمالی که متهم انجام داده را بررسی می کند و در صورت لزوم آن را جرم تلقی می کند؛ در صورت بی گناهی متهم، وکیل وظیفه دارد که از حق موکل خود دفاع کند؛ از این رو وکیل باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشد تا بتواند با جسارت از موکل خود در دادگاه دفاع کند.

بهترین وکیل کیفری در تهران می تواند در شرایط بسیار بحرانی و سخت با موکل خود به درستی برخورد کند و به خوبی او را دلگرم کند و در صورت لزوم به او امیدواری بدهد؛ وکیل کیفری تمام سعی خود را می کند که در تمام جلسات موکل خود در دادگاه حضور داشته باشد تا پرونده به خوبی خاتمه یابد و هیچ حقی پایمال نشود.

شکایت کیفری چیست؟

در صورتی که یک نفر به یک جرم مرتکب شود، قانون برای او مجازاتی را در نظر می گیرد، در این صورت فردی که شاکی است، می تواند از طرف مقابل یا همان مجرم، شکایت کند که به آن شکایت کیفری گفته می شود؛ شکایتی که از نوع کیفری باشد، می تواند در هر نوع فرمی بر خلاف شکایت حقوقی به دادگاه با کمک بهترین وکیل ارائه شود.

در شکوائیه ای که تهیه می شود، باید مشخصات کامل فرد شاکی، مجرم، موضوع اصلی جرم، ادله وقوع جرم، تاریخ رخ دادن جرم، مکان وقوع جرم، اسامی افراد مشهود و افراد مطلع به طور دقیق ذکر شود؛ لازم به ذکر است که پس از ارائه شکایت کیفری، به سختی می توان جرم فرد مجرم را اثبات کرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

ویژگی های وکیل کیفری تهران

 • وقت شناسی: در رسیدگی به پروندهای کیفری زمان بسیار حائزاهمیت می باشد از این رو بهتر است که حتما وکیلی را برای پیگیری پرونده کیفری خود انتخاب کنید از ویژگی بارز وقت شناسی برخوردار باشد و امورات مربوط به پرونده را در زمان خود انجام دهد.
 • عادل بودن: بهترین وکیل کیفری درتهران همواره در رسیدگی به پرونده سعی در برقراری عدالت داشته و از ضایع شدن حقوق طرفین دعوا ممانعت می کند.
 • پزشکی قانونی: پرونده هایی که در حوزه کیفری مطرح می شوند اغلب شامل جرائمی می شود که با پزشک قانونی سر و کار دارد. وکیل کیفری باید از اطلاعات کافی در مورد پزشک قانونی برخوردار باشد تا بتواند هر گونه بروز و خطای احتمالی را تشخیص و اصلاح کند.
 • افزایش اطلاعات: بهترین وکیل کیفری در تهران همواره از جدیدترین شیوه های جرم در جامعه و هر گونه تغییر در قوانین و مقررات مربوط به پرونده های کیفری مطلع می باشد و سعی می کند با به روز نگه داشتن اطلاعات خود در این حوزه از رقبای خود پیشی گرفته و از حقوق موکلین خود به بهترین نحو ممکن  دفاع کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل قصور پزشکی در تهران

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران را بشناسید!

دكتر نصير عبادپور

نصیر عبادپور

دكتر نصير عبادپور دانش آموخته و فارغ التحصيل مقطع دكتری از دانشكده حقوق و علوم سياسی دانشگاه های تهران و علامه طباطبايی مي باشد. ايشان مدرس دانشگاه و صاحب تاليفات و آثار علمی چندی در حوزه حقوقی و اجتماعی می باشد. وی علاوه بر اين، فعال در حوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان اين عرصه می باشد.
در راستای اين دغدغه های اجتماعی، تيم حقوقی دفتر دكتر عبادپور، متشكل از مجموعه ای از همكاران و وكلای با دانش حقوقی سطح قوی، باتجربه و با توانمندی های بالا و متعهد و دلسوز بوده و در حوزه های مختلف اعم از حقوقی، كيفری، ملكی، سرقفلی، ثبتی و … فعاليت دارند.
نظر به تجربه و تخصص در حوزه امور شركتها و قراردادهای تجاری همچنين بيمه های بازرگانی نسبت به امر وكالت در اين حوزه به صورت ويژه و تخصصی پرداخته و همچنين باتوجه به مديريت و تحت نظر داشتن امور حقوقی و قراردادهای دو شعبه دفاتر املاک عبادپور در خيابان های مطهری شعبه1 (وزرا) شعبه2 (تهران) و فعاليت تخصصی در امور مربوطه به پرونده های ملكی و سرقفلی، اين دفتر را، جزء دفاتر ممتاز و برترين حوزه در امر وكالت قرار داده است.

تخصص و مهارت:

 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی سرقفلی
 • وكالت تخصصی در پرونده های كيفری
 • وکالت تخصصی در انواع پرونده های خسارت بیمه
 • وكالت تخصصي در انواع دعاوی انحصار وراثت
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ديوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شكوائيه و لوايح حقوقی و كيفری
 • وكالت پرونده های ايرانيان خارج از كشور
 • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفت
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی كميسيون های ماده 100 و …
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و كيفری به صورت آنلاين و حضوری

تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۷۱۵۰۲۶ – ۰۹۱۲۴۱۶۰۷۲۹
تلفن دفتر: ۰۲۱۸۸۹۰۲۸۴۳

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره دکتر نصیر عبادپور می توانید با شماره های بالا با ایشان در ارتباط باشید.

بهاره فیض

بهاره فیض

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران ، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران ، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی ، افتخار ارائه خدمات کیفری ، ملکی ، حقوقی ، جزائی ، تجاری ، خانواده ، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

از جمله خدمات خانم بهاره فیض عبارتند از:

 • متخصص در دعاوی حقوقی : در زمینه ملکی ، تنظیم سند ، ابطال قرارداد ، فسخ قرارداد ، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه ، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری ، خلع ید ، رفع تصرف ، مطالبه خسارت ، مطالبه وجه ، هبه ، اجاره و ….
 • متخصص در دعاوی کیفری : اعم از انتقال مال غیر ، کلاهبرداری ، اختلاس ، ارتشا ، خیانت در امانت ، توهین ، ضرب و جرح ، دیه ، قتل ، سرقت ، رابطه نامشروع ، پولشویی ، قاچاق کالا و ارز ، مطالبه دیه ، جرایم رایانه ای ، جرایم پزشکی …
 • متخصص در دعاوی خانواده : اعم از طلاق از ناحیه زوج ، طلاق از ناحیه زوجه ، طلاق توافقی ، مطالبه مهریه ، مطالبه نفقه زوجه ، مطالبه نفقه فرزند ، حضانت ، ملاقات ، ارث و وصیت و فرزند خواندگی و سرپرستی و …
 • متخصص در تنظیم قرارداد ها اعم از قرارداد بیع ، اجاره ، ارائه خدمات ، شرکت ، سرمایه گذاری ، نمایندگی ، پیمانکاری ، توزیع ، تولید ، لایسنس و ..
 • متخصص در دعاوی تجاری : اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها ، قراردادهای پیمانی ، ورشکستگی ، مطالبه چک و سفته و…

آدرس: تهران ، خیابان وحید دستگردی ( ظفر ) ، خیابان مصدق شمالی ( نفت شمالی ) ، خیابان دامغانی ( یازدهم ) ، پلاک38 ، واحد 2

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید :

تلفن همراه : 09124478815

اینستاگرام : Vakil_baharefeiz

وب سایت : baharefeiz.com

سرکار خانم فاطمه میر

سرکار خانم فاطمه میر

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی دیوان عالی کشور ، دادگاه های عمومی و انقلاب وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت تخصصی در دعاوی رمز ارز ها
 • (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی
 • وکالت تخصصی در دعاوی ستاد اجرای فرمان امام (ره)
 • وکالت در دعاوی ملکی ، اراضی ملی و ثبتی
 • وکالت در دعاوی کیفری خانواده

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری
 • وکالت تخصص در پرونده های اصل ۴۹

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر

جهت اعطای وکالت و تعیین وقت ملاقات با خانم فاطمه میر ، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415

آقای مجتبی امین زاده

آقای مجتبی امین زاده

آقای مجتبی امین زاده وکیل پایه یک دادگستری و مدیر تیم حقوقی با سالها تجربه در زمینه امور حقوقی و قضایی است.

ایشان انجام وکالت در پرونده های ملکی،مهریه سکه،مهریه ملکی،و توقیفات خودرو وملک درراستای مهریه اعم از دادگاه و اجرای اسناد لازم الاجرا…(اداره پنجم) شرکتهای تجاری، روابط کارگر وکارفرما، دعاوی حساس کیفری شامل: سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، معامله معارض، نزاع جمعی و فردی، بغی و افساد فی الارض، قتل و تجاوز به عنف.

انجام وکالت دعاوی خانوادگی اعم از: نفقه، تمکین، حضانت، مهریه، طلاق، ازدواج مجدد و غیره.

انجام وکالت حقوقی اعم از: الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، چک وسفته، خلع ید، تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی تقسیم و افراز، دعاوی مربوط به ماترک، فروش ملک مشاع وغیره.

انجام داوری و صلح و سازش دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری.

سابقه درخشان در پرونده های قضایی از نقطه نظرات موکلین و رضایت از پیشبرد کار توسط مراجعین.

متعارف ترین حق الوکاله با مشاوره و قبول دعاوی تحت نظر وکلای مجموعه قبول دعاوی در استان تهران و پاکدشت.

برای پرونده شما یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

آدرس: میدان شیخ بهایی برج صدف طبقه ۷ واحد ۷۷

شماره تماس:

02166364214
09120910272
09199560070

محبوبه حجتیان

محبوبه حجتیان

_وکالت در بیش‌از  هزار پرونده حقوقی کیفری و ملکی و نیز وکالت موسسات حقوقی و مالی و بانک ها. وکالت شهرداری و…
_مولف کتب حقوقی مختلف با موضوعات امور اراضی. کاهش حبس تعزیری و حقوق خانواده و تنظیم تخصصی ترین لوایح دفاعیه و دادخواست و شکوائیه.
ثبت بیش از 5هزار مشاوره حقوقی کارآمد وراهگشا در زمینه های مختلف حقوقی و قضایی
اخذ تندیس مشتری مداری در بیش از هزار کسب و کارو  مشاغل مختلف.
کارشناس حقوقی صدا و سیما ی جمهوری اسلامی ایران
_وکیل افراد چهره و تعدادی از بازیگران و فوتبالیست ها.
_فعال اجتماعی در زمینه های متعدد حقوقی و فعالیت در خبرگزاری های میزان، جوان. همشهری و…

_مدرس دوره ها و ورکشاپ های حقوقی ویژه دانشجویان حقوق و کارآموزان وکلا
_اخذ مدارک بین الملی MBA و DBA
اخذ مدارک مختلف بین المللی و آموزش در دوره های کوتاه مدت آموزشی بین المللی
[ اخذ سه گواهینامه آموزشی از آکادمی ICBایتالیا

آدرس: جردن بعد از عاطفی شرقی جنب بانک پاسارگاد ساختمان دولتشاد ط اول واحد7

شماره تماس:

09121584013

09191490779

اینستاگرام: hojjatiyan_com

وب سایت: www.hojjatiyan.com

محمدحسین احجاریان

محمدحسین احجاریان

محمدحسین احجاریان وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی
فارغ التحصیل ارشد جزا و جرم شناسی از دانشگاه علوم تحقیقات
از ویژگی های بارز کاری ایشان
صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی محمدحسین احجاریان، سابقه وکالت در پرونده های ملکی و اقتصادی مشاهده می‌گردد

 • از جمله خدمات ایشان عبارتند از:
 • وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت، خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.
 • وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگان
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و…
 • وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون های ماده صد شهرداری، کمیسیون های ماده 56 جنگل ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی
 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان

برای اعطای وکالت به آقای محمدحسین احجاریان ، یکی از وکلای خوب تهران می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس هماهنگی برای مشاوره از وکیل:09123683257

آدرس: تهران بالاتر از میدان ولیعصر نرسیده به چهارراه فاطمی خیابان میرهادی پلاک ۸ واحد ۱۷

رضا انصاری

رضا انصاری وکیل پایه یک‌ دادگستری ‌و مشاور حقوقی ، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانش پژوه دکتری فقه و اصول هستند. ایشان سابقه درخشانی در به‌ ثمرنشاندن پرونده های مختلف حقوقی و‌کیفری دارند . وکیل رضا انصاری سابقه تدریس دروس مختلف علمی فقهی و اصولی را دارند. ایشان سابقه تدریس در دانشگاه کانون‌ وکلا را دارا می‌باشند. یکی‌ از شاخصه های آقای رضا انصاری تبحر‌کافی در علم فقه است که در پرونده های مختلف کیفری و‌ حقوقی موجب تمایز ایشان گردیده است.

دفتر وکالت رضا انصاری با بهره گیری از وکلای متبحر در زمینه های ذیل ، خدمات حقوقی ارائه می‌دهد.

 • وکالت در دعاوی ملکی شامل : الزام به تنظیم سند رسمی ، افراز و دستور فروش ، خلع ید و دعاوی تصرف ، دعاوی موجر و مستاجر و تخلیه و …
 • وکالت در دعاوی مالی و قراردادی شامل : مطالبه وجه ، اسناد تجاری ، شرکت های تجاری و…
 • وکالت در پرونده های کیفری شامل : کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، سرقت ، جعل ، مزاحمت ، قتل ، قاچاق ، مواد مخدر، مصرف مشروبات الکلی ، جرایم منافی عفت ، جرایم مختص نظامیان و …
 • وکالت در دعاوی خانواده شامل : دعوای طلاق ، حضانت ، نفقه ، اجرت المثل ، مهریه و…
 • داوری در قراردادهای داخلی
 • داوری در قراردادهای داخلی

آدرس : تهران ، سعادت اباد ، انتهای بلوار حق شناس ، برج دنا ، واحد ۴۱

تهران ، خیابان شریعتی ، نبش پل سید خندان ، ساختمان آفتاب ، طبقه اول واحد ۴

شماره تماس :

09127032480

مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

مجتبی محمدی بهترین وکیل کیفری در تهران است که دارای مدرک دکتری حقوق بین المللی می باشد و در کانون وکلای مرکز تهران عضو است؛ ایشان عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز است و مدرک وکالت بین المللی (IBA)، مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی اخذ کرده است. برخی از نمونه سوابق شغلی ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیک فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)

مهارت و تخصص:

 1. مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 2. مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 3. مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران
 4. مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 5. تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 6. تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 7. مهارت در مذاکرات بین المللی

شماره تماس: 09126095750 – 02144969001

آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان 12 ( علی اکبر)، پلاک 41، واحد 4

جناب آقای سعید نقدی

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری و ملکی در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی اشاره کرد. ایشان مدیر گروه وکلای جوان ونداد می باشد که نزدیک ۲۰ وکیل دادگستری در مجموعه وی به صورت تخصصی مشغول فعالیت هستند.  

ایشان در وکالت دعاوی زیر تخصص دارند:

وکالت پرونده های خانواده: طلاق به درخواست زوج یا زوجه ، طلاق توافقی، رجوع از هبه، استرداد اموال انتقال داده شده به همسر ،توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و …

دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی ، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا)

وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، تغییر کاربری ، مشارکت در ساخت، اراضی ملی و اصل ۴٩ قانون اساسی، قراردادهای تجاری و …

به صورت تخصصی در امور خانواده حقوقی و کیفری و همچنین دعاوی املاک در تهران و شهرستان

شماره تماس: 

09129739424

02191691799

آدرس دفتر1: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12
آدرس دفتر2اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

وب سایت: www.saeednaghdi.ir

فاطمه‌ یاس جعفری

فاطمه‌یاس جعفری
قاضی بازنشسته با بیست سال خدمت قضایی در دادگستری استان تهران
دارای تجارب کیفری در تمام سمت‌های دادسرا و تجدیدنظرخواهی از آرای دادگاه بدوی با تفویض اختیار دادستانی،تجربه تدریس در دانشگاه و کارگاه‌های حقوقی کاربردی،دارای گواهینامه قراردادهای داخلی و بین المللی،دارای گواهینامه داوری داخلی و بین المللی،شرکت در سمینار بین المللی جوینت ونچر
و پژوهش در خصوص قرارداد‌های کنسرسیوم و جوینت ونچر
وکیل دادگستری
شماره پروانه ۶۵۵۴
فارغ التحصیل دانشگاه تهران
کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
آشنایی به زبان انگلیسی و فرانسه

تخصص و فعالیت:

 • جرائم اقتصادی،دعاوی مالی کیفری/حقوقی،اجرای احکام کیفری/مدنی

آدرس: میدان ونک،خیابان ولیعصر،روبروی خ ۱۸ گاندی،ساختمان پزشکان ۲۵۸۸
ط دوم واحد ۵

شماره تماس: 09121182058

جرائم کیفری کدامند؟

جرم های بسیار زیادی هستند که ما می توانیم آن ها را جزو جرائم کیفری در نظر بگیریم که هر یک از این جرم ها ممکن است افراد زیادی را درگیر خود کند؛ بهترین وکیل کیفری در تهران می تواند حق افرادی که درگیر جرم های کیفری شده اند را استحقاق کند و به موکل خود کمک نماید تا یک شکایت نامه تنظیم نماید؛ جرائم کیفری شامل خیانت در امانت، قتل، کلاهبرداری، تهدید و توهین، دیه، ضرب و جرح، آدم ربایی، مزاحمت تلفنی، تجاوز به عنف، سرقت، انتقال مال غیر و … است که معمولا بهترین وکیل ضرب و جرح در تهران به آن ها رسیدگی می کند.

رسیدگی به پرونده های جرائم کیفری به حدی جدی و سخت است که باید حتما آن ها به وکلای بسیار خبره و مجرب سپرده شود؛ این نوع پرونده ها بسیار حساس می باشند و تنها بهترین وکیل کیفری در تهران می تواند از حق موکل خود به خوبی در دادگاه دفاع کند.

جرائم کیفری کدامند؟

وظایف بهترین وکیل کیفری در تهران

بهترین وکیل کیفری در تهران وظایفی برعهده دارد که باید نسبت به آن ها اطلاعات مورد نیاز را داشته باشد و به آن ها عمل کند؛ وی باید دعوی تهیه کند؛ در صورتی که یک وکیل متعهد شده باشد تا در دادگاه به عنوان وكیل شاکی وکالت کند، موظف است مطالبات موكلش را با شکوائیه تنظیم شده بیان نماید؛ همچنین وظیفه دیگری که بهترین وکیل برعهده دارد، تهیه‌ کردن دفاعیه است؛ هر وکیلی که در زمینه کیفری فعالیت می کند، به عنوان نماینده و وکیل افرادی که مرتکب جرم شده و مورد تحقیق قرار گرفته اند، در دادگاه حاضر شود.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران می تواند نقش بسیار مهمی زمان بازجویی و دادرسی کردن موکل خود ایفا کند؛ وکیل می تواند در شرایطی که بسیار جدی است، مدارک و عناصری که موجب کاهش جرم موکل می شوند را به دادگاه ارائه دهد؛ در ضمن یک وکیل کیفری باید نه تنها در زمینه قتل عمد و غیر عمد، بلکه در زمینه سرقت، زورگیری و غارت در دادگاه‌های کیفری جهت دفاع یا تعقیب کیفری شرکت کند.

کلیه وظایف ذکر شده در رابطه با بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران نیز صدق می کند.

وظایف بهترین وکیل کیفری در تهران

کلام آخر

جرائم کیفری مختلف از جمله قتل به طور عمد و غیرعمد، کلاه برداری، سرقت و … مواردی هستند که هر فردی ممکن است در طول زندگی خود با آن ها مواجه شود و از یک وکیل مجرب کمک بگیرد؛ از این رو در این مقاله مطالب بسیار مفیدی در رابطه با وکالت امور کیفری و جرائم کیفری در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران را به شما معرفی کرد تا بتوانید به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت کیفری دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

4.9/5 - (8 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 17 =

دکمه بازگشت به بالا