کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد در طول زندگی خود ممکن است به مشکلاتی برخورد کنند که نیاز به کمک یک وکیل کیفری داشته باشند؛ وکیل کیفری می تواند پرونده های مختلفی که مربوط به سرقت، کشف جرم، متهم، قتل و … را به درستی بررسی نماید و مشکل پرونده را به خوبی حل کند؛ وکیل کیفری می داند که به چه صورت با موکلین خود در این زمینه برخورد کند؛ اگر شما نیز به دنبال یک وکیل کیفری خوب و متعهد برای حل مشکل پرونده خود هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در تهران کیست؟

بهترین وکیل کیفری در ایران فردیست که از تجربه و سابقه بسیار زیادی در زمینه امور کیفری برخوردار است و می داند که چگونه و با چه روشی مشکل موکل خود را حل کند؛ وکیل اشراف کامل به تکالیف و قانونی که برای شاکی و متهم در نظر گرفته می شود، دارد؛ همانطور که می دانید قانون گذار اعمالی که متهم انجام داده را بررسی می کند و در صورت لزوم آن را جرم تلقی می کند؛ در صورت بی گناهی متهم، وکیل وظیفه دارد که از حق موکل خود دفاع کند؛ از این رو وکیل باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشد تا بتواند با جسارت از موکل خود در دادگاه دفاع کند.

بهترین وکیل کیفری در تهران می تواند در شرایط بسیار بحرانی و سخت با موکل خود به درستی برخورد کند و به خوبی او را دلگرم کند و در صورت لزوم به او امیدواری بدهد؛ وکیل کیفری تمام سعی خود را می کند که در تمام جلسات موکل خود در دادگاه حضور داشته باشد تا پرونده به خوبی خاتمه یابد و هیچ حقی پایمال نشود.

اگر ساکن شهر بزرگ شیراز هستید و می خواهید وکیل خبره در زمینه دعاوی کیفری بیابید، می توانید به مقاله بهترین وکیل کیفری در شیراز مراجعه نمایید.

بهترین وکیل کیفری در تهران کیست؟

شکایت کیفری چیست؟

در صورتی که یک نفر به یک جرم مرتکب شود، قانون برای او مجازاتی را در نظر می گیرد، در این صورت فردی که شاکی است، می تواند از طرف مقابل یا همان مجرم، شکایت کند که به آن شکایت کیفری گفته می شود؛ شکایتی که از نوع کیفری باشد، می تواند در هر نوع فرمی بر خلاف شکایت حقوقی به دادگاه با کمک بهترین وکیل در تهران ارائه شود.

در شکوائیه ای که تهیه می شود، باید مشخصات کامل فرد شاکی، مجرم، موضوع اصلی جرم، ادله وقوع جرم، تاریخ رخ دادن جرم، مکان وقوع جرم، اسامی افراد مشهود و افراد مطلع به طور دقیق ذکر شود؛ لازم به ذکر است که پس از ارائه شکایت کیفری، به سختی می توان جرم فرد مجرم را اثبات کرد.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران را بشناسید!

مرجان فشنگچی

مرجانه فشنگچی

مرجان فشنگچی یکی از بهترین وکیل کیفری در تهران است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و می تواند پرونده های مرتبط با جرائم را به خوبی بررسی نماید و آن ها را با موفقیت به پایان برساند؛ وی در این زمینه سابقه بسیار درخشان دارند و توانسته اند تا به امروز به موکلین خود در این زمینه کمک بسیار زیادی کنند؛ ایشان با موکلین خود به درستی برخورد می کنند و تمام تلاششان را به کار می گیرند تا رضایت آن ها را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه بسیار درخشان
 • پذیرفتن پرونده های مختلف

آدرس: تهران، جنت آباد مرکزی، پلاک 78، واحد 2

تلفن تماس: 02144899341

محمد مومن زاده

محمد مومن زاده

محمد مؤمن زاده یکی از بهترین وکیل کیفری در تهران و وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ ایشان همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) اند؛ لازم به ذکر است جناب آقای مومن زاده بیش از 7 سال سابقه بسیار درخشان در زمینه ارائه مشاوره و همکاری کردن با موسسات و شرکت های معتبر و سرشناس دارند؛ ایشان تا به امروز توانسته اند در پرونده های بسیار زیاد در حیطه ملکی، کیفری، ارث، حقوقی، خانواده و … فعالیت تخصصی دارند.

تخصص و مهارت:

 • کسب کردن رتبه برتر در آزمون های ورودی قضاوت، وکالت، ارشد
 • اخذ کردن مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی از دانشگاه سراسری قم
 • انجام دادن وکالت تخصصی با برنامه ریزی بسیار دقیق و پیگیری پی در پی به صورت فردی و تیمی در همه پرونده های کیفری

آدرس: تهران، عباس آباد، خیابان علی اکبری، کوچه فرهاد، پلاک 24، واحد 7

تلفن تماس: 021861225587

نرگس رستمی

نرگس رستمی

نرگس رستمی به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در تهران شناخته می شوند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری نیز هستند و در این زمینه سابقه 17 ساله دارند؛ می توان گفت ایشان جزو وکلای برتر زن در شهر بزرگ تهران هستند و پرونده های بسیاری را تقبل می کنند و با موفقیت به پایان می رسانند؛ سرکار خانم رستمی در زمینه فقه و حقوق مدرک کارشناسی اخذ کرده اند و پس از آن، موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوقی جزا و جزم شناسی شدند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت آواژنگ
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت مدرسان شریف
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت گیگابایت در ایران

آدرس: تهران، بزرگراه ستاری، روبروی کوروش، پایین تر از پیامبر غرب، نبش پنجم شرقی، پلاک 80 ، مجتمع گلها، طبقه همکف

تلفن تماس: 02144956501

بهجت مشفق

بهجت مشفق

بهجت مشفق یکی از بهترین وکیل کیفری در تهران اند؛ ایشان توانسته اند سال 1382، در آزمون کانون وکلا شرکت کنند و رتبه 7 را کسب کنند، وی وکیل پایه یک دادگستری هستند و از سال 1385 توانسته اند در دادگستری فعالیت تخصصی انجام دهند؛ لازم به ذکر است ایشان به زبان انگلیسی در مکاتبه و محاوره مسلط می باشند؛ سرکار خانم مشفق تا کنون تقریبا 600 پرونده در زمینه های دعاوی کیفری، حقوقی، خانوادگی و ثبتی را برعهده گرفته اند و با موفقیت به پایان رسانده اند؛ فعالیت تخصصی دیگری که ایشان انجام می دهند، تقبل کردن پرونده های کشتیرانی در زمینه حقوق دریایی و حمل و نقل بین المللی است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در شرکت تاید واتر خاورمیانه
 • وکالت در شرکت راهبران بندر فریدونکنار
 • وکالت در مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد
 • وکالت در شرکت کشتیرانی خدمات ساحلی ایران

آدرس: تهران، میدان شیخ بهایی، ضلع شمال غربی میدان، برج صدف، پلاک 2، طبقه 9، واحد 96

تلفن تماس: 09124405140

امید شاه مرادی

امید شاه مرادی

امید شاه مرادی یکی از بهترین وکیل کیفری در تهران می باشند؛ ایشان توانسته اند از کانون وکلای مرکز، پروانه پایه یک دادگستری اخذ نمایند؛ ایشان در سال 1382 موفق به اخذ رتبه 81 از کنون وکلا شدند و در ضمن گواهینامه پایان دوره بررسی قوانین شرکت های تجاری را از دانشگاه تهران دریافت کردند؛ وی مدارک و گواهینامه های بسیار زیادی برای خود کسب کرده اند که شامل گواهینامه پایان دوره داوری از مرکز آموزش بازرگانی، گواهینامه پایان دوره نکات کاربردی چک از مرکز آموزش بازرگانی و … می باشد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل و مشاور حقوقی اسپید جام پارسه
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت توسعه کشت ذرت
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت فن و ابتکار برتر آریانا

آدرس: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک 41، طبقه4

تلفن تماس: 09123939759

جرائم کیفری کدامند؟

جرم های بسیار زیادی هستند که ما می توانیم آن ها را جزو جرائم کیفری در نظر بگیریم که هر یک از این جرم ها ممکن است افراد زیادی را درگیر خود کند؛ بهترین وکیل کیفری در تهران می تواند حق افرادی که درگیر جرم های کیفری شده اند را استحقاق کند و به موکل خود کمک نماید تا یک شکایت نامه تنظیم نماید؛ جرائم کیفری شامل خیانت در امانت، قتل، کلاهبرداری، تهدید و توهین، دیه، ضرب و جرح، آدم ربایی، مزاحمت تلفنی، تجاوز به عنف، سرقت، انتقال مال غیر و … است که معمولا بهترین وکیل ضرب و جرح در تهران به آن ها رسیدگی می کند.

رسیدگی به پرونده های جرائم کیفری به حدی جدی و سخت است که باید حتما آن ها به وکلای بسیار خبره و مجرب سپرده شود؛ این نوع پرونده ها بسیار حساس می باشند و تنها بهترین وکیل کیفری در تهران می تواند از حق موکل خود به خوبی در دادگاه دفاع کند.

بهترین وکیل کیفری در اصفهان می تواند مشکلات کیفری مردم شهر اصفهان را به خوبی حل کند.

جرائم کیفری کدامند؟

وظایف بهترین وکیل کیفری در تهران

بهترین وکیل کیفری در تهران وظایفی برعهده دارد که باید نسبت به آن ها اطلاعات مورد نیاز را داشته باشد و به آن ها عمل کند؛ وی باید دعوی تهیه کند؛ در صورتی که یک وکیل متعهد شده باشد تا در دادگاه به عنوان وكیل شاکی وکالت کند، موظف است مطالبات موكلش را با شکوائیه تنظیم شده بیان نماید؛ همچنین وظیفه دیگری که بهترین وکیل در ایران برعهده دارد، تهیه‌ کردن دفاعیه است؛ هر وکیلی که در زمینه کیفری فعالیت می کند، به عنوان نماینده و وکیل افرادی که مرتکب جرم شده و مورد تحقیق قرار گرفته اند، در دادگاه حاضر شود.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران می تواند نقش بسیار مهمی زمان بازجویی و دادرسی کردن موکل خود ایفا کند؛ وکیل می تواند در شرایطی که بسیار جدی است، مدارک و عناصری که موجب کاهش جرم موکل می شوند را به دادگاه ارائه دهد؛ در ضمن یک وکیل کیفری باید نه تنها در زمینه قتل عمد و غیر عمد، بلکه در زمینه سرقت، زورگیری و غارت در دادگاه‌های کیفری جهت دفاع یا تعقیب کیفری شرکت کند.

کلام آخر

جرائم کیفری مختلف از جمله قتل به طور عمد و غیرعمد، کلاه برداری، سرقت و … مواردی هستند که هر فردی ممکن است در طول زندگی خود با آن ها مواجه شود و از یک وکیل مجرب کمک بگیرد؛ از این رو در این مقاله مطالب بسیار مفیدی در رابطه با وکالت امور کیفری و جرائم کیفری در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران را به شما معرفی کرد تا بتوانید به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت کیفری دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید. لازم به ذکر است؛ افرادی که در صدد یافتن وکیل تسخیری هستند، می توانند از طریق سایت ما با بهترین وکیل تسخیری در تهران آشنا شوند.

 آیا اسامی و نشانی شهود در شکوائیه لازم است قید گردد؟

خیر، زیرا در بند ت ماده ۶۸ آمده است که در صورت امکان قید گردد ممکن است به خاطر حفظ جان شهود و مصالح دیگر ذکر نشانی شهود و… لازم نباشد

اگر مقتول قبل از فوت نسبت به قاتل اعلام گذشت کند، آیا حق قصاص برای اولیاء دم همچنان محفوظ است؟

در صورتی که مقتول قبل از فوت اعلام گذشت کند، اولیای دم نمی توانند بعد از مرگ مورث خود قاتل را قصاص کنند، البته اولیای دم حق دارند از قاتل دیه اخذ کنند.

آیا رضایت اولیای دم می تواند قاتل را از زندان آزاد می شود؟

 بعد از رضایت اولیای دم دادگاه بر اساس شرایط عمومی قاتل را مجازات کند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا