وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بوشهر❤️【سال1403】⚖️

فهرست بهترین وکیل ملکی در بوشهر طبق نظر مجله وکیل چی:

 • محمدرضا منفرد
 • زهرا جمشیدی
 • احمد احمدی
 • اعظم بردبار مقدم
 • منوچهر صفری

بسیاری از کسانی که با مشکلات حقوقی در بخش املاک رو به رو هستند به دنبال پاسخ این سوال هستند که بهترین وکیل ملکی در بوشهر چه کسی است؟ برای یافتن یک وکیل آگاهی از خصوصیات وکیل ملکی ضروری می باشد. در همین راستا در این مطلب به بررسی این موضوع و برخی از نکات مهم در خصوص وکیل ملکی می پردازیم، با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در بوشهر چه کسی است؟

وکیل ملکی به وکیلی گفته می شود که در حل و فصل مشکلات ملکی مهارت داشته باشد. این وکیل پرونده های مختلفی را با موضوعات گوناگون در بخش املاک، وکالت نموده است و به همین دلیل هم تجربه بالایی در این زمینه دارد. وی برای هر یک از اختلافات این حوزه، تکنیک ها و راه حل های متناسبی را می شناسد و از قوانین مورد نیاز آن ها آگاه است. بهترین وکیل ملکی در بوشهر طی یک جلسه معارفه، پرونده را به طور کامل مورد بررسی قرار می دهد تا پیش بینی دقیقی از پرونده داشته باشد.

همه وکلا و به خصوص وکلای ملکی باید بتوانند به موکلین خود احساس آرامش بدهند. چنین وکیلی می بایست با حضور مستمر در دادگاه و تلاش پیگیر برای جمع آوری مدارک و مستندات لازم برای دفاع از حقوق موکل، سعی در کسب نتایج مثبت داشته باشد. وفاداری وکیل به موکل از مواردی اس که سبب کسب شهرت وکیل و جلب اعتماد موکلین خواهد شد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر نسبت به انجام وظایف خود متعهد است و بهترین دفاعیه را از موکل به عمل می آورد.

بهترین وکیل ملکی در بوشهر چه کسی است؟

خصوصیات بهترین وکیل ملکی

وکیل ملکی نقش موثری در نتیجه دعاوی مربوط به اموال غیر منقول دارد. این افراد باید ویژگی های لازم را برای حل این اختلافات داشته باشند. از خصوصیات یک وکیل ملکی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • تخصص: وکیل ملکی باید نسبت به قوانین ملکی مسلط باشد و تجربه استفاده از این قوانین را نیز داشته باشد.
 • اقدام به موقع: انجام اقدامات به موقع، تاثیر بسزایی در نتایج دعاوی دارد. این موضوع در دعاوی ملکی که ارزش مالی بالایی نیز دارند، اهمیت بیشتری دارد.
 • مسئولیت پذیری: بهترین وکیل ملکی در بوشهر باید مسئولیت پذیر باشد و تمام وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.
 • به روز بودن: وکیل ملکی می بایست همواره در حال مطالعه باشد تا با جدید ترین قوانین حوزه فعالیت خود آشنا باشد. عدم اطلاع از تغییرات قوانین برای یک وکیل حرفه ای امری غیر طبیعی است.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بوشهر را بشناسید!

محمدرضا منفرد

محمدرضا منفرد

آقای منفرد را می توان جزو وکلا معروف و شناخته شده در بوشهر  قرار داد. پروانه وکالت پایه یک به شماره 18165 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. جناب آقای محمدرضا منفرد فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین عضو کانون وکلای استان می باشند. ایشان علاوه بر وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم فعالیت نموده و تعداد زیادی از دعاوی را با راهنمایی های سازنده خود حل و فصل نموده اند. مردم به دلیل حسن خلق، مسئولیت پذیری و رعایت انصاف در دریافت حق الوکاله بسیار به ایشان اعتماد دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم شکوائیه و دفاعیه
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: بوشهر، بالاتر از رستوران میداف، نبش کوچه خلیج فارس 15، واحد 1

زهرا جمشیدی

زهرا جمشیدی

از دیگر وکلای دادگستری در استان بوشهر می توان از خانم زهرا جمشیدی نام برد. ایشان به دلیل کسب موفقیت های چشم گیر در دعاوی ملکی لقب بهترین وکیل ملکی در بوشهر را به خود اختصاص داده اند. خانم جمشیدی سواد حقوقی لازم برای وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارا می باشند اما در برخی دعاوی خانواده، کیفری و ملکی تخصص بیشتری دارند. خصوصیات اخلاقی ایشان در کنار دانش و مهارت سبب ثبت سابقه درخشانی شده است.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش پرونده های ملکی
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین

آدرس: بوشهر، باغ زهرا، ابتدای بلوار مطهری، بعد از دفتر خدمات قضایی جهاندوست، ساختمان کارینو، طبقه 1، واحد 2

احمد احمدی

احمد احمدی

آقای احمدی یکی دیگر از وکلای مطرح پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر به مردم بوشهر خدمت می نمایند. ایشان موفق شده اند درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با پیروزی به سرانجام برسانند. آقای احمد احمدی مشاور حقوقی متبحری هستند که بسیاری از پرونده ها را به صلح و سازش ختم کرده اند. ایشان در سال های وکالت خود اعتماد و رضایت مردم را جلب نموده اند. این وکیل حاذق سابقه همکاری با شرکت ها و موسسات گوناگون را در کارنامه کاری خود دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت

آدرس: بوشهر

اعظم بردبار مقدم

اعظم بردبار مقدم

سرکار خانم بردبار مقدم از وکلای خوب بوشهر هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 2460 شدند که پس از کسب آن، فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. خانم اعظم بردبار مقدم به عنوان بهترین وکیل ملکی در بوشهر شناخته شده اند. صبر، بردباری، صداقت، مسئولیت پذیری و انصاف در دریافت حق الوکاله از ویژگی های بارز ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده  از جمله طلاق توافقی و مهریه
 • وکالت پرونده های کلاهبرداری، سرقت، قتل و اختلافات مالی
 • پذیرش پرونده های املاک، شهرداری و ثبت اسناد و املاک

آدرس: بوشهر، میدان امام خمینی، بالای بانک کارآفرین، طبقه 4، واحد 12

منوچهر صفری

منوچهر صفری

از دیگر وکلای توانمند بوشهر، می توان از جناب آقای منوچهر صفری یاد کرد. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان می باشند. آقای صفری حدود یک دهه است که به ارائه خدمات حقوقی مشغول هستند و پیروزی های ارزشمندی را در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری کسب کرده اند. درصد بالای موفقیت های ایشان گواه سواد حقوقی بالا و تجارب ارزشمند ایشان است. این وکیل در زمینه دعاوی ملکی تسلط بیشتری بر قوانین دارند و تخصص بیشتری دارند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده مانند نفقه و اجرت المثل
 • تخصص در پرونده های کلاهبرداری، اختلافات مالی و سرقت
 • قبول دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، شهرداری، تخلیه و اختلاف در مالکیت

آدرس: بوشهر، خیابان باغ زهرا، خیابان مطهری، مجتمع تجاری و اداری زیتون، بلوک دی، طبقه چهارم، واحد 402

حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در بوشهر چقدر است؟

موضوع حق الوکاله وکیل ملکی سوال بسیاری از افراد می باشد که در این قسمت از مقاله سعی می کنیم به آن پاسخ دهیم. در واقع، نمی توانیم مبلغ مشخصی را به عنوان دست مزد برای یک وکیل ملکی تعیین کنیم، زیرا این موضوع به موارد گوناگونی وابسته است. لازم است بگوییم که عرف دست مزد وکلا در پرونده های ملکی، به صورت درصدی از ارزش ملک می باشد. به این صورت، هر چه ارزش ملک بالاتر باشد، حق الزحمه وکیل نیز بیشتر می شود.

با توجه به این که افراد به دنبال سپردن وکالت خود به بهترین وکیل ملکی در بوشهر می باشند، باید هزینه بیشتری را نیز متقبل شوند. مسلم است که یک وکیل حرفه ای با کوله باری از دانش، تخصص، مهارت و تجربه، شانس موفقیت بالاتری دارد و پرونده را در زمان کوتاه تری به نتیجه می رساند. به دنبال کسب چنین نتایجی، وی دست مزد بیشتری را هم مطالبه می نماید، اما در هر صورت این مبلغ باید مورد رضایت موکل باشد.

حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در بوشهر چقدر است؟

مراحل کار وکیل ملکی

وکیل ملکی می بایست در ابتدا پرونده را مورد بررسی دقیق قرار دهد و در جریان تمام جزئیات آن قرار بگیرد. در مرحله بعد وی باید در خصوص میزان حق الوکاله خود با موکل به توافق برسد. سپس لازم است که قرارداد وکالت تنظیم شده و به امضای طرفین قرارداد برسد. پس از این مرحله وکیل باید در جلسات دادگاه حضور یابد و به ارائه دفاعیه از موکل خود بپردازد.

در هر مرحله ای که نیاز به تنظیم اوراق قضایی باشد، وکیل می بایست به تهیه آن ها اقدام نماید. وی باید تا زمان اتمام دادرسی پرونده در کنار موکل باشد و اقدامات لازم را به انجام برساند. پس از صدور حکم، در صورت نیاز باید درخواست تجدید نظر توسط وکیل تنظیم و ارائه شود.

کلام آخر

یک وکیل ملکی تعداد زیادی پرونده ملکی را وکالت نموده و تجربه و تبحر کافی را در این زمینه به دست آورده است. بهترین وکیل ملکی در بوشهر، باید اقدامات لازم را در زمان درست انجام داده و اطلاعات خود را به روز نگه دارد تا بتواند نتایج لازم را کسب نماید. هزینه ای که وکیل ملکی به عنوان دست مزد دریافت می کند به صورت درصد مشخصی از ارزش ملک می باشد. وکیل در ابتدا پرونده را به طور کامل مورد بررسی قرار می دهد و سپس کلیه اقدامات مورد نیاز برای احیای حقوق موکل را به انجام می رساند. ما در مجموعه وکیل چی در تلاش هستیم تا پاسخگوی سوالات حقوقی شما در زمینه های مختلف باشیم. همراهی شما باعث دلگرمی ما بوده و به آن می بالیم. از شما می خواهیم نظرات و پیشنهادات ارزنده خود را برای ما کامنت نمایید. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا