وکیلوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز را به شما معرفی کنیم دعوت می کنم با ما همراه باشید. زوجینی که به دلیل عدم سازش برای طلاق اقدام کرده و پرونده خود را در دادگاه خانواده به جریان می اندازند در صورتی که در همان ابتدای امر روند و پیگیری پرونده را به وکیل مجربی که در حوزه طلاق تخصص دارد بسپارند سریع تر به نتیجه خواهند رسید زیرا بهترین وکیل طلاق با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارد با انواع طلاق آشنا بوده و بر تمام شرایط آن مسلط می باشد.

اهمیت انتخاب بهترین وکیل طلاق در شیراز

 با کمی جستجو در اینترنت به طور قطع تعداد زیادی از وکلای طلاق را می توانید پیدا کنید اما بایستی وکیلی را برای این پرونده حقوقی انتخاب نمایید که دارای تجربه و تبحر بالایی در رسیدگی به پرونده باشد. توصیه می کنیم که در زمان انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز از وکیلی کمک بگیرید که در حوزه انواع طلاق مانند طلاق یکطرفه، طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و غیره دارای سابقه کاری باشد.

اهمیت انتخاب بهترین وکیل طلاق در شیراز

ضرورت حضور وکیل طلاق

با توجه به این که اغلب افراد با مراحل قانونی و پیگیری پرونده طلاق آشنایی ندارند و ممکن است در مسیر پرونده دچار اشتباه شده و متحمل خسارت های زیادی شوند لذا لازم است که که به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه از مشاوره و حضور بهترین وکیل طلاق در شیراز بهره مند شوند. قابل ذکر است که پرونده طلاق دارای پیچیدگی بالایی می باشد و بدون حضور بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز ممکن است نتوانید به حق مسلم خود دست پیدا کنید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز را بشناسید!

خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری از وکلای باسابقه در شیراز هستند. که ۱۳ سال سابقه وکالت دارند و عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس میباشند. که رتبه ۶ آزمون ورودی به وکانون وکلای استان فارس در سال ۸۹ هستند. وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و دانش حقوقی است. ایشان در هر پرونده مسیر پرونده را به موکل نشان میدهد و در صورتی که پیگیری پرونده نتیجه ای برای شخص نداشته باشد به مراجعه کننده اعلام و از قبول پرونده امتناع میکنند. در خصوص گرفتن حق الوکاله بسیار با انصاف میباشند.

حضور در دفتر وکالت با هماهنگی قبلی

ساعت پاسخ گویی :
شنبه تا پنجشنبه
عصرها ساعت 5 تا 8
صبح ها ساعت 9 تا 13

آدرس :

شیراز . خیابان قصردشت . جنب کانون وکلا. نبش ک ۴۴. ساختمان ارسلان . طبقه ۷. واحد ۵

شماره تماس :

۰۹۱۷۰۰۰۴۳۸۳

آقای جهانپور کرمی

جناب آقای جهانپور کرمی یکی از وکلای سرشناش در شهر شیراز هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری شیراز با بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت و دانش‌آموخته کارشناسی ارشد گرایش حقوق خصوصی، عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس هستند. ایشان دارای سابقه ی درخشان در حوزه ی وکالت و دعاوی حقوقی می باشند.

سوابق خدمت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • خدمت در دادسرای استان فارس
 • مشاوره و وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری از قبیل دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، نفقه، دادگاه انقلاب، مواد مخدر، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری

آدرس: شیراز

شماره تماس: 09374843954

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور وکیل پایه یک دادگستری در شیرازمی باشند که در امور وکالتی و ارائه مشاوره حقوقی در دعاوی خانواده و طلاق فعالیت دارند و پرونده های زیادی در این حوزه را به موفقیت رسانده اند و به عنوان یکی از وکلای با سابقه و با تجربه در شیراز شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای فارس
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان نمازی، خیابان فرهنگ، روبروی پارکینگ فرهنگ، بیمه نوین

شماره تماس: 09171175513

کاظم شایسته

کاظم شایسته

کاظم شایسته وکیل پایه یک دادگستری شیراز با شماره 3128 می باشند که در حوزه دعاوی خانوادگی فعالیت می کنند و  با توجه به سابقه و تجربه ای که در وکالت پرونده های حقوقی خانواده و طلاق دارند می توان ایشان را  به عنوان یکی از وکلای شیراز در این زمینه معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری فارس
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: شیراز، فلکه گاز، نبش کوچه ۱۵ دفتر وکالت کاظم شایسته

شماره تماس: 09173063491 – 07132340158

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز می باشند که در دعاوی خانواده و طلاق سابقه فعالیت دارند و در این زمینه پرونده های زیادی را به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 5 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم

شماره تماس: 09172220205

امید شرکا

امید شرکا

امید شرکا وکیل پایه یک دادگستری دارای 11 سال سابقه وکالت در شیراز می باشند که یکی از وکلای متخصص در زمینه پرونده های طلاق می باشند و در این زمینه با توجه به مهارت و تجربه ای که دارند بهترین راهکار را به موکلین خود ارائه می دهند و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در شیراز شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل و مشاور حقوقی بانک ملی سرپرستی استان فارس
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد سرپرستی استان فارس
 • نماینده و وکیل حرم شاه چراغ
 • وکیل تعاونی مسکن مرکز آموزش پیاده
 • 11 سال سابقه وکالت

آدرس: شیراز، قصرالدشت، روبروی مخابرات، ساختمان پلاتین، واحد 15

شماره تماس: 09171399905

امیر فتح پور

امیر فتح پور

امیر فتح پور وکیل پایه یک دادگستری 17 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره دارند. ایشان به عنوان وکیل طلاق تاکنون درصد بالایی از پرونده هایی که در این حوزه وکالت کرده اند را به موفقیت و نتیجه دلخواه موکل رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، خیابان زند، نبش انوری، مقابل هتل کوثر، ساختمان یاس، طبقه سوم

شماره تماس: 09173175515 – 07132303505

محمد علی کرمی

محمدعلی کرمی

محمدعلی کرمی وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل طلاق در شیراز معرفی می شوند و در این حوزه حقوقی دارای تجربه و سابقه طولانی بوده و پرونده های زیادی را در این زمینه به موفقیت و نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • مدرک دکترای حقوق
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان زند، خیابان سعدی، ساختمان هتل پارک

شماره تماس: 09177374840

راحله کیانی

راحله کیانی

راحله کیانی وکیل پایه یک دادگستری یکی از بهترین و باتجربه تربن وکلای شیراز در زمینه پیگیری پرونده های طلاق در دادگاه خانواده هستند. ایشان دارای 11 سال سابقه وکالت می باشند و در زمینه ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، چهار راه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

شماره تماس: 09171047077

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشد که در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره نیز مشاوره و خدمات حقوقی ارائه می دهند ایشان همچنین در حوزه پرونده های طلاق به عنوان یکی از با تجربه ترین وکلای شیراز معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 8 سال سابقه کاری در امور وکالتی
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: شیراز، خیابان آیت الله بهشتی، نبش کوچه بهشتی دوم، ساختمان وکلاء، طبقه دوم

شماره تماس: 09171263085

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در شیراز

حتما در زمان انتخاب بهترین وکیل طلاق به منظور دستیابی به نتیجه موفقیت آمیز در پرونده به موارد ذیل که از ویژگی های یک وکیل طلاق خوب است توجه کنید:

 • بهترین وکیل طلاق در شیراز با تمام مواد قانونی طلاق آشنا می باشد.
 • برخورداری از علم کافی در به کارگیری مواد قانونی برای انواع طلاق
 • تسلط بر مراحل پیگیری انواع طلاق از دیگر ویژگی های بهترین وکیل در شیراز می باشد.
 • مسئولیت پذیر بودن و حضور به موقع در جلسات تعیین شده از سوی دادگاه خانواده
 • ارائه مشاوره حقوقی و راهنمایی موکل در مسیر درست
 • برخورداری از قدرت سخنوری در دادگاه و دفاع از موکل خود

لازم به ذکر است؛ کلیه ویژگی های ذکر شده در رابطه با بهترین وکیل زن در شیراز نیز صدق می کند.

ضرورت حضور وکیل طلاق

مراحل قانونی تقاضای طلاق

همانطور که گفتیم طلاق در حوزه حقوقی دارای انواع مختلفی می باشد در صورتی که طلاق از سوی مرد باشد بدون دلیل موجه می تواند با ارائه مدارک به یکی از دفاتر خدمات قضایی برای ثبت دادخواست طلاق اقدام کند که در نهایت به یکی از شعب دادگاه خانواده ارجاع داده خواهد شد. در درخواست طلاق از طرف زن در صورتی که دلایل موجه به دادگاه ارائه و اثبات گردد دادگاه خانواده حکم الزام زوج به طلاق را صادر خواهد کرد.

در هر کدام از انواع طلاق دادگاه خانواده قبل از اعلام حکم قطعی طرفین را به صلح و سازش دعوت می کند در غیر این صورت گواهی عدم امکان سازش صادر شده و زوجین باید ظرف مدت سه ماه به دفترخانه رسمی ازدواج و طلاق مراجعه کرده و بعد از پرداخت مطالبات مالی زن مانند مهریه و نفقه و… صیغه طلاق جاری خواهد شد.

در صورتی که زوجین برای پیگیری پرونده حقوقی خود وکیل طلاق انتخاب کرده باشند تمامی مراحل پرونده بدون حضور آن ها و در کمترین زمان ممکن انجام می گیرد. همچنین برای پیگیری اختلافات و مشکلات خانوادگی این افراد می توانند از بهترین وکیل خانواده در شیراز نیز یاری بجویند.

اگر درگیر دعاوی خانواده شده اید، می توانید مقاله بهترین وکیل خانواده در شیراز را مطالعه کنید.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی ویژگی های وکیل طلاق پرداختیم و سعی کردیم مطالب مفیدی را در این رابطه در اختیار شما قرار دهیم. سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هر گونه مشاوره حقوقی در مورد پرونده طلاق نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکلای ذکر شده در سایت و یا این که بهترین وکیل مهریه در شیراز در میان بگذارید.

درخواست طلاق از طرف زن چگونه است ؟

زن می تواند اگر یکی از شروط 12 گانه ضمن عقد را داشته باشید و یا با اثبات عسر و حرج زن به استناد ماده 1130 قانون مدنی می توانید برای طلاق اقدام کنید.

آیا برای طلاق توافقی نیاز به وکیل دارم؟

اگر شما و همسرتان در تمام مراحل طلاق به توافق برسید، می توانید بدون کمک وکیل درخواست بدهید. با این حال توصیه می شود که حداقل از یک وکیل کمک بگیرید تا در روند جدایی خود اختلاف نظر نداشته باشید. همچنین مطمئن شوید از تمامی حق و حقوق شما محافظت می شود.

آیا برای اینکه مرد بتواند تقاضای طلاق کند، باید دلیل موجهی داشته باشد؟

در قوانین و مقررات موجود، اعم از قانون مدنی و قانون حمایت از خانواده این مسئله که مرد باید برای طلاق از همسر خود دلیل موجهی داشته باشد، مطرح نشده است. بنابراین مرد قادر می باشد همسر خود را به دلایل موجه یا بدون این دلایل طلاق دهد. اگر طلاق توسط مرد نیازمند دلایلی موجه بود، قانون گذار ملزم به بیان این دلایل می شد.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا