وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز✅【سال1402】❤️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز را به شما معرفی کنیم دعوت می کنم با ما همراه باشید. زوجینی که به دلیل عدم سازش برای طلاق اقدام کرده و پرونده خود را در دادگاه خانواده به جریان می اندازند در صورتی که در همان ابتدای امر روند و پیگیری پرونده را به وکیل مجربی که در حوزه طلاق تخصص دارد بسپارند سریع تر به نتیجه خواهند رسید زیرا بهترین وکیل طلاق با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارد با انواع طلاق آشنا بوده و بر تمام شرایط آن مسلط می باشد.

بهترین وکیل طلاق در شیراز چه کسی است؟

وکیل طلاق به فردی می گویند که به صورت تخصصی در حوزه دعاوی خانواده و پیگیری پرونده های طلاق فعالیت دارد. همچنین در زمینه قوانین مربوط به طلاق از اطلاعات و دانش کاملی برخوردا است. بهترین وکیل طلاق در شیراز به دلیل تجربه و سابقه طولانی که در رسیدگی به این پرونده ها دارد با پیچ و خم دادگاه های خانواده در این زمینه کاملا آشنا بوده و امور مربوط به طلاق را در مدت زمان کوتاهی به اتمام می رساند.

بهترین وکیل شیراز در رسیدگی به دعاوی طلاق می تواند وکالت هرکدام از زوجین را بر عهده گیرد و در اولین گام در حوزه فعالیت خود سعی در ایجاد سازش میان زوجین را خواهد داشت. وکیل طلاق در پیگیری پرونده طلاق با وکالت از سوی موکل خود کلیه اقدامات قانونی مربوطه را در دادگاه انجام می دهد و با مدیریت پرونده و جلوگیری از هر گونه تنشی از حقوق موکل خود دفاع کرده و نتیجه را به نفع او دریافت خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در شیراز

اهمیت انتخاب بهترین وکیل طلاق در شیراز

 با کمی جستجو در اینترنت به طور قطع تعداد زیادی از وکلای طلاق را می توانید پیدا کنید اما بایستی وکیلی را برای این پرونده حقوقی انتخاب نمایید که دارای تجربه و تبحر بالایی در رسیدگی به پرونده باشد. توصیه می کنیم که در زمان انتخاب بهترین وکیل طلاق در شیراز از وکیلی کمک بگیرید که در حوزه انواع طلاق مانند طلاق یکطرفه، طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و غیره دارای سابقه کاری باشد.

اهمیت انتخاب بهترین وکیل طلاق در شیراز

ضرورت حضور وکیل طلاق

با توجه به این که اغلب افراد با مراحل قانونی و پیگیری پرونده طلاق آشنایی ندارند و ممکن است در مسیر پرونده دچار اشتباه و متحمل خسارت های زیادی شوند لذا لازم است که که به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه از مشاوره و حضور بهترین وکیل طلاق در شیراز بهره مند شوند. قابل ذکر است که پرونده طلاق دارای پیچیدگی بالایی می باشد و بدون حضور بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز ممکن است نتوانید به حق مسلم خود دست پیدا کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب را در جدول زیر بیان کرده ایم:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

انواع طلاق کدام است؟

طلاق براساس نوع درخواست شامل موارد ذیل می شود:

 • طلاق به درخواست مرد: براساس قانون فقه اسلامی حق طلاق با مرد است و طبق ماده 1133 قانون مدنی مرد می تواند با رعایت شرایطی که در این قانون تعیین گردیده از طریق ارائه دادخواست طلاق به دادگاه برای طلاق همسر خود اقدام کند.

در این ماده قانونی ذکر گردیده که مرد برای طلاق همسر خود به دلایل خاصی نیاز ندارد. هر زمان که تصمیم به جدایی داشته باشد می تواند با پرداخت حقوق همسر خود و یا جلب رضایت او در این زمینه به هر طریقی، تقاضای طلاق کند. البته مرد می تواند برای پرداخت حقوق مالی زن مانند مهریه درخواست اعسار کند و آن را به صورت اقساطی پرداخت کند.

 • طلاق به درخواست زن: برخلاف درخواست طلاق از طرف مرد، زن برای درخواست جدایی باید دلیل داشته باشد. در صورتی که دلیل ذکر شده از جانب زن برای دادگاه معقول باشد، دادگاه حکم درخواست طلاق را می دهد. توجه داشته باشید که طلاق از طرف زن سخت ترین نوع طلاق در قانون کشور است. براساس ماده 1119 قانون مدنی زوجین می توانند در ضمن عقد شروطی را که مخالف با مقتضای عقد نباشد را تعیین کنند. به عنوان مثال اگر مرد زن دوم بگیرد و یا در مدت زمان معینی غایب شود و یا هر گونه سو رفتار بر علیه زن داشته باشد، زن می تواند با اثبات شروط فوق الذکر برای طلاق اقدام کند. همچنین طبق ماده 1129 قانون مدنی اگر مرد نفقه زن را پرداخت نکند و حتی با حکم دادگاه نیز برای پرداخت اقدام نکند و یا این که شوهر توانایی در پرداخت نفقه را نداشته باشد زن می تواند تقاضای طلاق کند. برای این نوع از طلاق حضور بهترین وکیل طلاق در شیراز الزامی می باشد.
 • طلاق توافقی: همانطور که از نام این نوع طلاق نیز پیدا است زوجین برای متارکه توافق دارند. براساس قوانین و شروط این نوع از طلاق، زوجین باید قبل از هر گونه اقدام، در مورد مسائل مالی و غیر مالی با هم به توافق برسند. در آخر توافقنامه کتبی و ثبتی را به ضمیمه درخواست طلاق به دادگاه ارائه دهند.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز را بشناسید!

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس ، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی و خانواده می باشند . قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود.

تخصص و مهارت :

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری ، مواد مخدر، چک ، سرقت ، تصادف ، ارث ، قتل ، تجاوز، جعل اسناد ، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی ، اجرت المثل ، الزام به تنظیم سند ، تصرف عدوانی ، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده ، مهریه ، طلاق ، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی ، اختلاس ، چک ، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری

آدرس دفتر : شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی ، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری ، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس :

09171114836

راحله کیانی

راحله کیانی

راحله کیانی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حقوقی خانواده می باشند و پرونده های متعدد زیادی را در این زمینه به موفقیت رسانده اند و با توجه به تجربه و مهارت بالایی که در امر وکالت دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در شیراز شناخته می شوند. ایشان زوجین بسیاری را با مشاوره های خود به آشتی تشویق نموده اند و به همین دلیل مورد اعتماد مردم قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، چهار راه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

شماره تماس: 09171047077

اشرف پورعمران

اشرف پورعمران بهترین وکیل زن در شیراز

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه، دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، دارای سابقه 14 سال کار وکالت در شهر شیراز و استان فارس می باشند. ایشان مدیر موسسه حقوقی عدل افروز اعتماد شیراز هستند.

برخی از تخصص خانم اشرف پورعمران وکالت در دعاوی زیر می باشد:

 • انوع پرونده های کیفری: ازجمله، قتل، آدم ربایی، زنای محصنه، سرقت، اختلاس، ارتشا، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع
 • انواع دعاوی خانواده: از جمله طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند، نفقه، اجرت المثل
 • انواع دعاوی حقوقی: ازجمله، چک وسفته، پرونده های اوقافی، اختلافات ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه، اعتراض به آگهی منابع ملی، اثبات مالکیت، قراردادها، امورثبتی و …
 • انواع دعاوی امور حسبی: حصر وراثت، مهر و موم ترکه متوفی، تقسیم ترکه

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم اشرف پورعمران از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

آدرس دفتر: شیراز، خیابان قصرالدشت، کوچه 24، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۲۸۴۳۵۰

بهمن هاشمی

بهمن هاشمی

بهمن هاشمی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز با ۱۴ سال سابقه وکالت، نماینده حقوقی شرکت های متعدد و نهادهای عمومی ، متبحر در امور حقوق و کیفری و دعاوی مربوط به خانواده و ملکی می باشد.

از مهمترین هدف های موسسه حقوقی بهمن هاشمی رضایت کامل موکل می باشد، که در گرو پیگیری ، فعالیت ، مطالعه ، بحث گروهی و شور در زمینه حل مسائل حقوقی می باشد.

همه روزه 9 تا 18

تخصص و مهارت:

 • وکیل طلاق
 • قانون مالیات
 • وکیل ملکی
 • وکیل خانواده
 • وکیل کیفری
 • وکیل حقوق
 • وکیل شخصی
 • وکیل پایه یک دادگستری

آدرس: شیراز _ چهارراه سینما سعدی، ساختمان افشار، طبقه ۲، واحد۳، دفتر وکالت اقای بهمن هاشمی

شماره تماس:

۰۹۱۷۳۰۵۷۱۱۴

۰۷۱۳۲۳۳۳۲۱۷

وب سایت: bahman-hashemi.ir

نگین پورغلام

بهترین وکیل ملکی در شیراز

نگین پورغلام وکیل پایه یک دادگستری است که دارای سوابق و کارنامه بسیار درخشان وکالتی در شهر بزرگ شیراز می باشد. ایشان پس از برگزار کردن مشاوره با هر یک از موکل خود، نتایج پیش رو را با صراحت با موکل بیان می کند؛ ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در شیراز از دید مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 4 سال تجربه وکالتی
 • تسلط بر امور مذاکرات و قراردادها
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • تسلط بر زبان انگلیسی

آدرس:  شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسوال الله، ساختمان هامون، طبقه 6، واحد 15

شماره تماس:  09171194651

امیر فتح پور

امیر فتح پور

امیر فتح پور وکیل پایه یک دادگستری 17 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره دارند. ایشان به عنوان وکیل طلاق تاکنون پرونده های زیادی را در این حوزه وکالت کرده و به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، خیابان زند، نبش انوری، مقابل هتل کوثر، ساختمان یاس، طبقه سوم

محمد علی کرمی

محمدعلی کرمی

محمدعلی کرمی وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل طلاق در شیراز معرفی می شوند و در این حوزه حقوقی دارای تجربه و سابقه طولانی بوده و پرونده های زیادی را در این زمینه به موفقیت و نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • مدرک دکترای حقوق
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: شیراز، خیابان زند، خیابان سعدی، ساختمان هتل پارک

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشد که در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره نیز مشاوره و خدمات حقوقی ارائه می دهند ایشان همچنین در حوزه پرونده های طلاق به عنوان یکی از با تجربه ترین وکلای شیراز معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 8 سال سابقه کاری در امور وکالتی
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: شیراز، خیابان آیت الله بهشتی، نبش کوچه بهشتی دوم، ساختمان وکلاء، طبقه دوم

محمد مهدی زارعی

محمد مهدی زارعی

آقای زارعی فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد هستند که دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 46341 هستند. ایشان سال ها است که در شیراز به وکالت و ارائه خدمات حقوقی به مردم مشغول می باشند. آقای محمد مهدی زارعی به دلیل تسلط بر قوانین و داشتن تجربه بالا موفقیت های بسیاری را در شغل خود کسب نموده اند که سبب شده است به عنوان بهترین وکیل طلاق در شیراز شناخته شوند. ایشان در زمینه مشاوره حقوقی هم متخصص بوده و پرونده های بسیاری را با راهنمایی های خود به سرانجام رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه و حضانت فرزندان
 • وکالت دعاوی مالی و تجاری، قراردادها، فاکتور، برات و رسید عادی
 • پذیرش دعاوی املاک مانند اختلاف در مالکیت، موجر و مستاجر و منابع طبیعی

آدرس: شیراز، بلوار شهید رجایی، حدفاصل کوچه 46 و 48

محمد حسین مصلح

محمد حسین مصلح

آقای محمد حسین مصلح دارای تحصیلات در رشته حقوق بوده و موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 905 شده اند. ایشان با تکیه بر دانش و تخصص خود موفق شده اند پرونده های حقوقی و کیفری زیادی را با نتیجه مطلوب به پایان رسانده اند. آقای مصلح حدود یک دهه است که در زمینه وکالت فعال بوده و با موسسات مختلفی به عنوان مشاور و وکیل همکاری کرده اند. ایشان یکی از مشاورهای حقوقی شناخته شده در شیراز هستند که با مشاوره های خود مشکلات بسیاری از مردم را حل نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • قبول وکالت دعاوی خانواده، مهریه و طلاق
 • تخصص در وکالت دعاوی الزام به تنظیم سند، اختلاف در مالکیت و دعاوی ملکی 
 • پذیرش وکالت دعاوی تجاری و مالی، چک و سفته، کلاهبرداری و جرایم رایانه ای 

آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، بعد از چهار راه ملاصدرا، کوچه 39، روبروی مدرسه ذاکر حسینی

حمیدرضا حاجتی

حمیدرضا حاجتی

حمیدرضا حاجتی دارای پروانه وکالت پایه یک و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس می باشند. ایشان به دلیل داشتن تعداد قابل توجهی پرونده موفق در کارنامه کاری خود جزو بهترین وکیل در شیراز شناخته شده اند. آقای حمیدرضا حاجتی به صورت تخصصی وکالت دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده، ثبتی و کیفری مختلف را به عهده می گیرند. مشاوره های حقوقی ایشان بسیار راه گشا بوده و سبب حل مشکلات مردم شده است و به همین دلیل هم سبب جلب رضایت مردم شده است.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری 
 • ارائه مشاوره غیر حضوری 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مختلف 

آدرس: شیراز

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در شیراز

حتما در زمان انتخاب بهترین وکیل طلاق به منظور دستیابی به نتیجه موفقیت آمیز در پرونده به موارد ذیل که از ویژگی های یک وکیل طلاق خوب است توجه کنید:

 • بهترین وکیل طلاق در شیراز با تمام مواد قانونی طلاق آشنا می باشد.
 • برخورداری از علم کافی در به کارگیری مواد قانونی برای انواع طلاق
 • تسلط بر مراحل پیگیری انواع طلاق از دیگر ویژگی های بهترین وکیل در شیراز می باشد.
 • مسئولیت پذیر بودن و حضور به موقع در جلسات تعیین شده از سوی دادگاه خانواده
 • ارائه مشاوره حقوقی و راهنمایی موکل در مسیر درست
 • برخورداری از قدرت سخنوری در دادگاه و دفاع از موکل خود
ضرورت حضور وکیل طلاق

مراحل قانونی تقاضای طلاق

همانطور که گفتیم طلاق در حوزه حقوقی دارای انواع مختلفی می باشد. در صورتی که طلاق از سوی مرد باشد بدون دلیل موجه می تواند با ارائه مدارک به یکی از دفاتر خدمات قضایی برای ثبت دادخواست طلاق اقدام کند. در نهایت دادخواست او به یکی از شعب دادگاه خانواده ارجاع داده می شود. در درخواست طلاق از طرف زن در صورتی که دلایل موجه به دادگاه ارائه و اثبات گردد دادگاه خانواده حکم الزام زوج به طلاق را صادر خواهد کرد.

در هر کدام از انواع طلاق دادگاه خانواده قبل از اعلام حکم قطعی طرفین را به صلح و سازش دعوت می کند. در غیر این صورت گواهی عدم امکان سازش صادر می شود و زوجین باید ظرف مدت سه ماه به دفترخانه رسمی ازدواج و طلاق مراجعه کنند. بعد از پرداخت مطالبات مالی زن مانند مهریه و نفقه و… صیغه طلاق جاری خواهد شد.

در صورتی که زوجین برای پیگیری پرونده حقوقی خود وکیل طلاق انتخاب کرده باشند تمامی مراحل پرونده بدون حضور آن ها و در کمترین زمان ممکن انجام می گیرد. همچنین برای پیگیری اختلافات و مشکلات خانوادگی این افراد می توانند از بهترین وکیل خانواده در شیراز نیز یاری بجویند.

حق الوکاله وکیل طلاق چقدر است؟

در حالت معمول هزینه وکالت میان وکیل و موکل به صورت توافقی تعیین و در قرارداد وکالت آورده می شود. قابل ذکر است که عواملی از قبیل موضوع پرونده، میزان مهارت وکیل و مدت زمانی که پیگیری پرونده در دادگاه خانواده به طول می انجامد در تعیین هزینه حق الوکاله تاثیر گذار خواهد بود.

البته هر ساله تعرفه ای برای حق الوکاله وکلا از سوی قوه قضاییه به آنان ابلاغ می شود تا براساس این تعرفه از موکلین و مراجعه کنندگان خود هزینه وکالت را دریافت نمایند و در مورد دعاوی طلاق نیز با توجه به این که از نوع دعاوی غیر مالی محسوب می شود لذا هزینه بهترین وکیل طلاق در شیراز نیز براساس دعاوی غیرمالی تعیین خواهد شد.

حق الوکاله وکیل طلاق چقدر است؟

کلام آخر

در این مقاله به بررسی ویژگی های وکیل طلاق پرداختیم و سعی کردیم مطالب مفیدی را در این رابطه در اختیار شما قرار دهیم. سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به مشاوره حقوقی در مورد پرونده طلاق نیاز دارید می توانید آن را با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا