وکیل

10 تا از بهترین وکیل تبریز⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل تبریز را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد ممکن است در طول زندگی خود با مشکلات مختلفی در زمینه حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی و … مواجه شوند که تنها وکیل مجرب و حاذق می تواند از عهده حل این مشکلات بر بیاید و به آن ها در این زمینه کمک کند؛ وکیل با تکیه بر علم و دانشی که دارد می تواند این مشکلات را به خوبی حل کند و راه و روش کاملا درستی را به موکل خود نشان دهد؛ اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که خواهان یافتن وکیل خوب می باشید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل تبریز کیست؟

بهترین وکیل تبریز به کسی گفته می شود که از طرف موکل خود، نائب شده تا مشکلات او را از طریق قانون حل کند و از وی در برابر دادگاه به خوبی دفاع کند؛ وکیل در تمام جلسات دادگاه حاضر می شود و تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا مشکل موکل خود را حل کند و اجازه ندهد حق او پایمال شود.

بهترین وکیل تبریز یا بهترین وکیل طلاق در تبریز به فردی گفته می شود که در زمینه حقوق علم و دانش کافی داشته باشد و بتواند به موکل خود در همه زمینه ها کمک کند؛ وکیل با تمام موکلین خود با احترام برخورد می کند و پاسخ هر یک از سوالات شان را در زمینه وکالت به درستی می دهد و اجازه نمی دهد هیچ ابهامی در رابطه با جریان روند پرونده در ذهن آن ها باقی بماند؛ بهترین وکیل تبریز رازدار موکل خود است و تمام مسائل خانوادگی و شخصی فرد را نمی داند و به کسی بازگو نمی کند.

بهترین وکیل در تبریز کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری باید چه شرایطی داشته باشد؟

وکیل پایه یک دادگستری باید برخی مدارک را در دست داشته باشد تا بتواند به عنوان یک وکیل مجرب در دادگاه حاضر شود؛ وکیل پایه یک باید در زمینه حقوق مدرک لیسانس داشته باشد و در آزمون وکالت تائید و قبول شده باشد؛ وکیل پایه یک دادگستری باید توانسته باشد دوره کارآموزی را تقریبا به مدت 2 سال گذرانده باشد و در ادامه از هر نظری صلاحیت او تائید شده باشد؛ پس از پایان این دوره ها، باید موفق به تمام کردن دوره وکالت پایه یک شده باشد و تمام آزمون های تشریحی و مصاحبه علمی را پایان داده باشد.

وکیل پایه یک دادگستری یا بهترین وکیل ملکی در تبریز باید بتواند با فن بیان قوی که دارد، قاضی و دیگران را راضی نگه دارد و موکلین خود را در شرایط سخت آرام کند و با آن ها همدردی کند؛ وکیل باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشد تا بتواند در تمام جلسات دادگاه از موکل خود به خوبی دفاع کند و حق موکلش را بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️تخصص:ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری، ثبتی
📝خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
💰میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
✅هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

ویژگی های بهترین وکیل تبریز

یکی از مهم ترین مواردی که در انتخاب بهترین وکیل تبریز باید به آن توجه داشته باشید برخورداری از ویژگی هایی است که وکلای حرفه ای و باتجربه باید از آن برخوردار باشند. در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های وکیل در تبریز می پردازیم:

 • بهترین وکیل تبریز بعد از مطالعه پرونده، بررسی و در نظر گرفتن تمامی نکات و جزئیات آن، آنچه را که به حقیقت نزدیکتر است به موکل می گوید. در حقیقت یک وکیل حرفه ای از اتلاف وقت موکل جلوگیری کرده و سعی دارد تا موکل خود را با واقعیت امری که با آن روبرو می شود آگاه کند.

یک وکیل خوب اطلاعات و مسائل مربوط به پرونده را بعد از مطالعه آن در اختیار موکل قرار می دهد و بعد از اتمام جلسات دادرسی  گزارش و روند پیگیری پرونده را به او اطلاع خواهد داد.

 • تجربه و تخصص از دیگر ویژگی های بهترین وکیل تبریز به شمار می آید. در حقیقت این مورد یکی از مهمترین مسائل حرفه وکالت به شمار می آید که موجب اعتماد موکل به وکیل خواهد شد. لذا حتمادر زمان انتخاب وکیل حتما به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید.
 • یک وکیل خوب برای جلب اعتماد موکل خود، میزان تخصصی که در حوزه های حقوقی و کیفری دارد و موفقیت در پرونده هایی که در گذشته داشته را در اختیار او قرار می دهد. وکلای حرفه ای کلیه مراحل اقامه دعوا و جمع آوری اسناد و مدارک مربوط به پرونده را خود انجام و دسته بندی کرده و به صورت منظم به رشته تحریر در می آورند.
 • بهترین وکیل تبریز امانتدار و قابل اعتماد است. امانت داری و حفظ اسرار موکل از دیگر ویژگی های او می باشد. یک وکیل به واسطه شغل خود ممکن است در پیگیری پرونده با واقعیت های زیادی مواجه شود که براساس اخلاق حرفه ای خود هرگز و تحت هیچ شرایطی اسرار موکل خود را فاش نمی کند.
 • یک وکیل خوب دارای نظم و انضباط، شخصیت عالی و ظاهر مرتبی است. وکلای حرفه ای تمامی امور کاری خود را با برنامه ریزی دقیق و براساس زمانبندی که از قبل تعیین شده انجام می دهند و در دادگاه  و محاکم قضایی به موقع حضور می یابند.
 • بهترین وکیل تبریز بر تمامی قوانین و مقررات حقوقی و کیفری تسلط کاملی  دارد و در تمامی شرایط رسیدگی به پرونده نظریه درست را ارائه خواهد داد. وکلای حرفه ای و با تجربه بر روی تمامی قوانین و تبصره های مربوط به پرونده هایی که در دست اقدام و رسیدگی دارند آگاه بوده و در مواجه با هر گونه مشکلی در مسیر پیگیری آن را به سمت درست هدایت می کنند. علاوه براین یک وکیل خوب مدام در حال مطالعه بوده و از هرگونه تغییرات در قوانین مطلع می باشد.
 • بهترین وکیل تبریز هرگز به جهت دریافت حق الوکاله بیشتر به موکل خود با امیدهای واهی ودروغین او را به نتیجه موفقیت صد در صدی امیدوار نخواهد کرد.
 • یک وکیل خوب بهترین وکم هزینه ترین مسیر را برای پیگیری پرونده انتخاب می کند و همواره سعی می کند تا از طولانی شدن روند دادرسی جلوگیری به عمل آورد.

10 تا از بهترین وکیل تبریز را بشناسید!

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی ، وکیل پایه یک دادگستری تبریز، دارای رتبه 4 اختبار کانون وکلای آذربایجان شرقی ، با بیش از 3000 پرونده موفق ، جز وکلای خبره تبریز می‌باشد. ایشان مولف کتاب “ واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان ” و همچنین موفق به کسب مدرک بین المللی از دانشگاه سن‌ پترزبورگ روسیه در سال 1392 شده است. اگر در تبریز با یک موضوع حقوقی درگیر شدید ، برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید ، می‌توانید به وکیل علیرضا دانشی اعطای وکالت نمایید. ایشان وکیل شرکت آذرپی سهند ، وکیل تی‌پی هلدینگ ، مدیرعامل موسسه مهاجرتی آریا مهاجر درنا و استاد دانشگاه پیام نور می‌باشد.

شامل کلیه دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، انتقال مال ومنافع غیر ، جعل واستفاده از مجعول ، تحصیل مال از طریق نامشروع ، ربا ، چک

شامل کلیه دعاوی راجع به اموال غیر منقول از جمله خلع ید ، تخلیه ، تصرف عدوانی ، خسارات ناشی از تاخیر در انجام تعهدات ، خسارات ناشی از عدم انجام تعهدات ، اسناد مالکیت معارض ، قرارداد مشارکت ، الزام به انجام تعهدات ، الزام به تنظیم سند رسمی انتقال ، سرقفلی ، دستور فروش ، افراز ، تقسیم مال مشاع

آدرس: تبریز ولیعصر خیابان قانون بالاتر از دادگستری مجتمع وکلای دادگستری طبقه 6 دانشی

شماره تماس: 09144892734

شماره واتساپ و تلگرام: 09149370237

اینستاگرام: adaneshi209

پریسا بهشادی

 پریسا بهشادی-وکیل از ما

پریسا بهشادی در لیست بهترین وکیل تبریز قرار گرفته استکه ایشان به صورت کاملا حضوری و غیر حضوری به هر یک از موکلین خود مشاوره می‌دهد و اختلاف و مشکلات پرونده‌های مختلف را حل می کند؛ وی تخصص بسیار ویژه ای در حوزه‌های حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و طلاق هم تخصص دارد؛ لازم به ذکر است که ایشان بیشترین تمرکز خود را بر روی حل پرونده‌های ملکی قرار داده است.

آدرس: تبریز، چهارراه محققی به سمت باغ گلستان، مقابل پارکینگ امت، طبقه 2

تماس‌: 09143003412

محمدعلی رامین

 محمدعلی رامین-وکیل از ما

محمدعلی رامین وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا تبریز است که پرونده‌های مختلف مربوط به دعاوی خانواده را تقبل می کند و آن‌ها را به بهترین نحو بررسی می‌نماید؛ ایشان دعاوی های مختلف در زمینه ملکی، حقوقی، کیفری و ثبتی را بررسی می نماید و مشکل شان را حل می کنند؛ وی یکی از بهترین وکیل تبریز است.

آدرس: تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، طبقه 6، واحد 1

تماس: 09141153953  

مینا علوی

 مینا علوی-وکیل از ما

مینا علوی در کانون وکلای دادگستری تبریز عضو بوده است و به عنوان یک مشاور حقوقی مجرب از مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی برخوردار می باشد. ایشان راه کار های بسیار خوبی به موکلین خود ارائه می دهد؛ وی یکی از بهترین وکیل تبریز است؛ سرکار خانم علوی جزو وکلای برتر شهر بزرگ تبریز می باشد.

آدرس: تبریز، خیابان امام خمینی، رو به روی برج ابریشم، ساختمان باراما، واحد 1

تلفن تماس: 09143172852

فاطمه جاوید مهر

 فاطمه جاوید مهر-وکیل از ما

فاطمه جاوید مهر بهترین وکیل تبریز است دارای پروانه وکالت به شماره 23446 است؛ وی یک وکیل خوش برخورد با مهارت بسیار زیاد است که اجازه نمی‌دهد اختلاف بسیار زیادی بین خانواده‌ها به وجود بیاید.‌ ایشان از تجربه کاری اش جهت دفاع کردن از موکلین خود در دادگاه استفاده می‌کند‌ و پیش از انجام هر کاری ، مشاوره لازم را به مراجعه کنندگان می‌دهد تا بعداً با مشکلات احتمالی مواجه نشوند و اقدامات صحیح را هم انجام دهند.

آدرس: تبریز، خیابان شیراز، ساختمان استاد شهر وکیلیار، طبقه 4

تماس: 04133301280

زهرا محمدی

زهرا محمدی

زهرا محمدی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و یکی از بهترین وکیل تبریز می باشد؛ ایشان مدرک کارشناسی حقوق خود را از دانشگاه سراسری تبریز و مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق اقتصادی از دانشگاه تهران اخذ کرده است.

خدمات ایشان:

 • تنظیم دادخواست و لایحه و شکوائیه و ارسال از طریق نرم افزارهای ارتباطی حتی بدون حضور شما.
 • مطالعه پرونده و بررسی رویه قضایی و ارائه تکنیک های دفاعی دعاوی.
 • خانواده: طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، عدم تمکین، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، صلح و سازش.
 • دعاوی حقوقی: طالبه وجه، تنظیم سند رسمی، وصول مطالبات، قرارداد های عادی، داوری و ابطال رای داور، سرقفلی و حق کسب و پیشه، ابطال قرارداد، دعوی حصر وراثت، خلع ید، تخلیه ید، تقسیم ملک، افراز ملک، رفع تصرف، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و ابطال مبایعه نامه ،تحویل مبیع، تنظیم قرارداد.
 • امور کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت ،تصادفات منجر به فوت، انتقال مال غیر ،ضرب و جرح.

تخصص:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • تنظیم قرارداد

آدرس: تبریز، نصف راه، روبروی ستاره باران ،ساختمان نامدار، طبقه یک، واحد ۶

تماس: 09143041822

افسون آدم نژاد

افسون آدم نژاد-وکیل از ما

افسون آدم نژاد جزو وکلای بسیار باتجربه و متخصص ترین در شهر بزرگ تبریز است که شهرت بسیار زیادی بین مردم به دست آورده است؛ وی می تواند پرونده‌های مختلف ملکی و حقوقی اعم از مزاحمت، کلاهبرداری، خلع ید، تصرف عدوانی و التزام به تنظیم سند را به بهترین نتایج برساند؛ ایشان در همه حوزه ها تخصص بسیار ویژه‌ای دارد ولی تا به امروز در زمینه ملک و دعاوی که به آن مربوط هستند پرونده‌های بیشتری را قبول کرده است؛ وی یکی از بهترین وکیل تبریز است.

آدرس: تبریز، نرسیده به پل سجادیه، پلاک 106

تماس: 09141035508  

مجید پورشکر

 مجید پورشکر-وکیل از ما

مجید پورشکر یکی دیگر از بهترین وکیل تبریز است؛ ایشان در این شهر به عنوان مشاور حقوقی نیز فعالیت می‌کند؛ وی یک وکیل کاملا مجرب با سوابق کاری درخشانی است که توانستهتا به امروز رضایت هر یک از موکلین را با بیانی واضح، آشنایی به قانون، پیگیری و بررسی دقیق جلب کند؛ ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری به شماره 1394010100122222 اخ کرده است.

آدرس: تبریز،17 شهریور، مقابل بانک گردشگری، ساختمان افرا

تماس: 09141180574

جواد صادقی

 جواد صادقی-وکیل از ما

جواد صادقی مشاور حقوقی‌ و وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ تبریز است که مهارت بسیار زیادی در زمینه حل پرونده‌های کیفری دارد؛ ایشان 8 سال سابقه بسیار درخشان در زمینه وکالت دارد و تا به امروز به غیر از دعاوی کیفری، در دعاوی خانواده، اعسار، مطالبه خسارت، تملک آپارتمان‌ها، ملکی، داوری، مؤجر و مستأجر، شهرداری، عقود و معاملات به نتایج عالی رسیده است؛ ایشان بهترین وکیل تبریز است.

آدرس: تبریز، سه راه امین، باشگاه ایرانیان، واحد شماره 1

تماس: 09145822985

حامد کریمی کوسالاری

 حامد کریمی کوسالاری-وکیل از ما

حامد کریمی کوسالاری مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ تبریز است که پروانه وکالت به شماره 22452 دارد؛ سابقه کاری ایشان بسیار طولانی است و تا به امروز پرونده‌های ملکی بسیار پیچیده ای به دست ایشان سپرده شده است که شامل پرونده‌های شرکت باز آفرینی شهری ایران، اداره راه و شهر سازی، سازمان ملی زمین و مسکن می باشد؛ وکیل کوسالاری به قوانین آگاه است و پشتکار بسیار زیادی دارد؛ وی یکی از بهترین وکیل تبریز است.

آدرس: تبریز، ترکمنچای، دادگاه بخشی

تماس: 09149038011

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی یکی از بهترین وکیل تبریز است؛ ایشان جزو وکلای برتر محسوب می شوند؛ ایشان دارای شهرت و محبویت بسیار زیادی بین مردم عزیز استان آذربایجان دارد؛ وی در شهر بزرگ تبریز در حوزه وکالت خدمات بسیار حرفه ای در اختیار مردم قرار می دهد.

آدرس: تبریز

تلفن تماس: 09144037023

انواع دعاوی بر اساس موضوع

دعاوی که در امور وکالت تعیین می شوند را می توان بر اساس موضوع به سه گروه تقسیم بندی کرد که شامل حقوقی، کیفری، اداری است، این دعاوی توسط بهترین وکیل قابل حل هستند؛ در ادامه آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:

دعاوی حقوقی: زمانی که علت و منشأ یک مشکل یا دعوی اختلاف مربوط به حقوق و متعهدان آن ها در برابر یکدیگر باشد، به آن دعوی حقوقی می گویند؛ اصلی ترین غالب دعاوی حقوقی مربوط به معاملات مالی بین افراد و یا روابط خانوادگی از جمله زوجیت، ارث و مسائلی از این قبیل می باشد.

دعاوی کیفری: در صورتی که فردی طبق دعاوی کیفری، علیه فرد دیگر اعلام جرم کند و تقاضای مجازات او را از دادگاه کند، به آن دعاوی کیفری می گویند؛ در واقع زمانی که یک جرم رخ می‌دهد، فرد متضرر از جرم انجام شده جهت جبران کردن ضرر و زیان ناشی از آن، اقدام به طرح کردن دعوی علیه مجرم می کند؛ دادگاه بعد از احراز ارتکاب جرم از طریق متهم، فرد را به مجازات مقرر قانونی از جمله حبس، اعدام، شلاق، پرداخت دیه و خسارات و … محکوم می‌کند.

در صورتی که درگیر دعاوی کیفری هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل تبریز مراجعه نمایید و اطلاعات موردنیار را کسب کنید.

دعاوی اداری: دعاوی اداری در مقایسه با دو دعاوی ذکر شده، کمتر رخ می دهد؛ دعاوی اداری به دعاوی گفته می شود که یک کارمند در برابر یک سازمان دولتی یا مردم معمولی در برابر نهادهای دولتی یا عمومی اقامه می نمانید؛ مرجعی که می تواند به این دعاوی به خوبی رسیدگی کند، دیوان عدالت اداری است.

انواع دعاوی بر اساس موضوع

انواع وکیل

بهترین وکیل تبریز نیز انواع مختلفی دارند که در ادامه انواع آن ها را شرح خواهیم داد:

وکیل انتخابی: کسی که وکیل مورد نظرش را انتخاب می کند و در طول عقد وکالت از او می‌خواهد تا وکالتش را جهت دفاع در دستگاه قضایی بر عهده بگیرد را وکیل انتخابی می‌گویند.

وکیل معاضدتی: به وکیلی گفته می شود که اداره معاضدت کانون وکلای دادگستری برای افرادی که جهت دفاع کردن از حقوق شان در دعاوی حقوقی، نیاز به وکیل دارند ولی نمی توانند به دلیل مشکلات مالی وکیل انتخاب کنند، تعیین می کند.

وکیل تسخیری: به کسی گفته می شود که جهت دفاع کردن از کسانی که از عهده دفاع از خودشان یا گرفتن وکیل خصوصی در امور کیفری بر نمی‌آیند، انتخاب می شود.

وکیل اتفاقی: اگر یک فرد تحصیل‌کرده حقوق باشد ولی پروانه وکالت نداشته باشد، می‌تواند جهت حل کردن مشکلات بستگان نزدیکشان در مراجع قضایی به طور اتفاقی و خارج از آزمون وکالت پروانه وکالت موردی بگیرد.

کلام آخر

در شهر بزرگ تبریز، افرادی هستند که به دلیل مشکلات مختلف در زندگی شان به دنبال یک وکیل باتجربه و حاذق هستند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با وکالت در اختیار شما عزیزان قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل تبریز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت دارید می توانید با وکیل های ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

دعوی علیه متوفی قابل رسیدگی است؟

طرح دعوی علیه متوفی و میّت قابلیت استماع و رسیدگی را ندارد.

آیا در طلاق توافقی، وکیل زوج و زوجه می تواند یک نفر باشد؟

خیر؛ مانند هر دعوی دیگر، وکیل طلاق توافقی نمی تواند وکالت هر دو طرف رو بپذیرد؛ بنابراین، در طلاق توافقی، وکیل خانم و آقا باید متفاوت باشند.

آیا قاضی می تواند با طلاق از طرف مرد مخالفت کند؟

در صورتی که تکلیف حقوق زن اعم از مهریه و نفقه و اجرت المثل و شرط تصنیف دارایی مشخص شده باشد خیر.

4.8/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا