وکیل

10 تا از بهترین وکیل تبریز⭐【آپدیت1402】❤️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل تبریز را به شما معرفی کنیم. بسیاری از افراد ممکن است در طول زندگی خود با مشکلات مختلفی در زمینه حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی و … مواجه شوند که تنها وکیل مجرب و حاذق می تواند از عهده حل این مشکلات بر بیاید و به آن ها در این زمینه کمک کند. وکیل با تکیه بر علم و دانشی که دارد می تواند این مشکلات را به خوبی حل کند و راه و روش کاملا درستی را به موکل خود نشان دهد، اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که خواهان یافتن وکیل خوب می باشید، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

انواع وکیل

بهترین وکیل تبریز انواع مختلفی دارند که در ادامه انواع آن ها را شرح خواهیم داد:

انتخابی: به کسی که وکیل مورد نظرش را انتخاب می کند و در طول عقد وکالت از او می‌خواهد تا وکالتش را جهت دفاع در دستگاه قضایی بر عهده بگیرد، وکیل انتخابی می‌گویند.

معاضدتی: به وکیلی گفته می شود که اداره معاضدت کانون وکلای دادگستری برای افرادی که جهت دفاع کردن از حقوق شان در دعاوی حقوقی، نیاز به وکیل دارند ولی نمی توانند به دلیل مشکلات مالی وکیل انتخاب کنند، تعیین می کند.

تسخیری: به فردی گفته می شود که جهت دفاع کردن از کسانی که از عهده دفاع از خودشان یا گرفتن وکیل خصوصی در امور کیفری بر نمی‌آیند، انتخاب می شود.

اتفاقی: اگر یک فرد تحصیل‌ کرده حقوق باشد ولی پروانه وکالت نداشته باشد، می‌تواند جهت حل کردن مشکلات بستگان خویش در مراجع قضایی به طور اتفاقی؛ پروانه وکالت موردی بگیرد.

انواع وکیل

بهترین وکیل تبریز کیست؟

وکیل تبریز به کسی گفته می شود که از طرف موکل خود، نائب شده تا مشکلات او را از طریق قانون حل کند و از وی در برابر دادگاه به خوبی دفاع کند؛ وکیل در تمام جلسات دادگاه حاضر می شود و تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا مشکل موکل خود را حل کند و اجازه ندهد حق او پایمال شود.

بهترین وکیل تبریز یا بهترین وکیل پایه یک دادگستری به فردی گفته می شود که در زمینه حقوق علم و دانش کافی داشته باشد و بتواند به موکل خود در همه زمینه ها کمک کند؛ وکیل با تمام موکلین خود با احترام برخورد می کند و پاسخ هر یک از سوالات شان را در زمینه وکالت به درستی می دهد و اجازه نمی دهد هیچ ابهامی در رابطه با جریان روند پرونده در ذهن آن ها باقی بماند؛ بهترین وکیل تبریز رازدار موکل خود است و تمام مسائل خانوادگی و شخصی فرد را نمی داند و به کسی بازگو نمی کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

🥇سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️تخصص:ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری، ثبتی
📝خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
💰میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
✅هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

عوامل موثر بر حق الوکاله در دعاوی کیفری و حقوقی

هزینه ای که وکیل به عنوان دست مزد در قبال انجام خدمات حقوقی دریافت می کند را حق الوکاله می گویند. عوامل مختلفی بر میزان این هزینه تاثیر گذار هستند که یکی از آن ها نوع پرونده است. هر چه پرونده پیچیده تر و دشوارتر باشد، روند رسیدگی و پیگیری آن نیز دشوار خواهد بود و هزینه بیشتری را به دنبال دارد. دعاوی کیفری معمولا دشوارتر هستند و به دلیل داشتن مجازات، وکلای این پرونده ها با سختی هایی رو به رو هستند. پس طبیعتا حق الوکاله پرونده های کیفری از دعاوی حقوقی بیشتر خواهد بود.

اما تنها حقوقی یا کیفری بودن پرونده در میزان دست مزد وکیل موثر نیست. تخصص و تجربه وکیل هم سبب تغییر در نرخ حق الزحمه وی می باشد. وکیلی که خبره و با تجربه است و به واسطه موفقیت هایی که کسب نموده در بین مردم شناخته شده است، دست مزد بیشتری دارد.

باید بدانید که زمان مراجعه شما به وکیل هم در مبلغی که باید پرداخت کنید، موثر است. هر چه زمان مراجعه به وکیل به ابتدای پرونده نزدیک تر باشد، وکیل مراحل بیشتری را طی نموده و متحمل زحمات و صرف زمان بیشتری می شود. در نتیجه باید به این وکیل دست مزد بیشتری پرداخت نمود.

10 تا از بهترین وکیل تبریز را بشناسید!

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی ، وکیل پایه یک دادگستری تبریز، دارای رتبه 4 اختبار کانون وکلای آذربایجان شرقی ، با بیش از 3000 پرونده موفق ، جز وکلای خبره تبریز می‌باشد. ایشان مولف کتاب “ واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان ” و همچنین موفق به کسب مدرک بین المللی از دانشگاه سن‌ پترزبورگ روسیه در سال 1392 شده است. اگر در تبریز با یک موضوع حقوقی درگیر شدید ، برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر و اصولی به امور، بدنبال یک وکیل پایه یک دادگستری هستید ، می‌توانید به وکیل علیرضا دانشی اعطای وکالت نمایید. ایشان وکیل شرکت آذرپی سهند ، وکیل تی‌پی هلدینگ ، مدیرعامل موسسه مهاجرتی آریا مهاجر درنا و استاد دانشگاه پیام نور می‌باشد.

شامل کلیه دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، انتقال مال ومنافع غیر ، جعل واستفاده از مجعول ، تحصیل مال از طریق نامشروع ، ربا ، چک

شامل کلیه دعاوی راجع به اموال غیر منقول از جمله خلع ید ، تخلیه ، تصرف عدوانی ، خسارات ناشی از تاخیر در انجام تعهدات ، خسارات ناشی از عدم انجام تعهدات ، اسناد مالکیت معارض ، قرارداد مشارکت ، الزام به انجام تعهدات ، الزام به تنظیم سند رسمی انتقال ، سرقفلی ، دستور فروش ، افراز ، تقسیم مال مشاع

آدرس: تبریز ولیعصر خیابان قانون بالاتر از دادگستری مجتمع وکلای دادگستری طبقه 6 دانشی

شماره تماس: 09144892734

شماره واتساپ و تلگرام: 09149370237

اینستاگرام: adaneshi209

علیرضا پورمحمد

قبول مشاوره و وکالت اعم از حضوری یا تلفنی با واریز حق مشاوره وتنظیم لوایح درکلیه دعاوی بخصوص اختلافات ملکی و قراردادی وارث و ماترک و کلیه امور مربوط به تصادفات وکلاهبرداری وخیانت در امانت وپرونده های اصلاحات ارضی و منابع طبیعی در کلیه استان ها

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم و نگارش تمامی اوراق قضایی مانند لوایح
 • کلیه دعاوی بخصوص اختلافات ملکی ومنابع طبیعی واوقاف وتصادفات

شماره تماس: 09144263884

آدرس سایت: Pourmohammad.com
ودرصورتیکه میخواهید بوسیله هریک از مسیریابها ویا اسنپ استفاده کنید اسم وکیل علیرضا پورمحمد را واردکنید کامل آدرس را میاره

آدرس دفتر: بارنج روبروی مسجد امام حسین ع  صدمتر به طرف  پاسداران نرسیده به فلکه سمت راست دفتر وکالت علیرضا پورمحمد

افسون آدم نژاد

افسون آدم نژاد-وکیل از ما

افسون آدم نژاد جزو وکلای بسیار باتجربه و متخصص ترین در شهر بزرگ تبریز است که شهرت بسیار زیادی بین مردم به دست آورده است؛ وی می تواند پرونده‌های مختلف ملکی و حقوقی اعم از مزاحمت، کلاهبرداری، خلع ید، تصرف عدوانی و التزام به تنظیم سند را به بهترین نتایج برساند؛ ایشان در همه حوزه ها تخصص بسیار ویژه‌ای دارد ولی تا به امروز در زمینه ملک و دعاوی که به آن مربوط هستند پرونده‌های بیشتری را قبول کرده است؛ وی یکی از بهترین وکیل تبریز است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • نگارش دادخواست و شکوائیه
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: تبریز، نرسیده به پل سجادیه، پلاک 106

شماره تماس: 09141035508  

محدثه توپریز

محدثه توپریز

محدثه توپریز وکیل و عضو رسمی مرکز وکلای قوه قضائیه می باشند، خدمات ایشان مشاوره حقوقی و انجام وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری و ارائه لایحه، دادخواست، شکوائیه، اظهارنامه و …
ایشان در تمام پرونده های خود در تمام مراحل و جزئیات پیگیر امور موکل می باشند.
با عقد قرارداد ،ایشان تا آخرین مرحله تا اخذ نتیجه نهایی وکیل پرونده باقی میمانند و به جزئی ترین امور پرونده نیز شخصا رسیدگی می نمایند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی حقوقی و کیفری،ملکی و خانواده
 • وکالت تخصصی در دعاوی خانوادگی: طلاق، نفقه، استرداد جهیزیه، استرداد، حضانت

آدرس: تبریز، نصف راه، روبروی ستاره باران، ساختمان نامدار، طبقه اول، واحد شش

شماره تماس:

09142080440

بابک اصلانی

اصلانی

پژوهشگر دوره دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی

مولف کتاب مطالعه جرم شناختی احزاب در جرايم سیاسی

مشاورحقوقی شرکت رویال پلاستیک آذر به مدت ۲سال

مشاورحقوقی تعاونی مسکن کارکنان بازرگانی استان آذربایجان شرقی به مدت ۱۰سال

مشاورحقوقی نمایندگی رسمی نوکیا ، زیمنس،آلکاتل ، اپل و سامسونگ دراستان آذربایجان شرقی به مدت ۱۵سال

وکیل و مشاور حقوقی شرکت مسافرتی Erdem Turizm ترکیه در ایران

آدرس: تبریز-کوی ولیعصر-خیابان پروین اعتصامی-لیدای قدیم(اکبر زمانی)-حافظ اول-پلاک 24-طبقه ی اول

شماره تماس: 09144149882

نریمان صداقت

نریمان صداقت

نریمان صداقت قاضی سابق دادگستری با ۱۵ سال سابقه قضایی بازپرس ویژه قتل سرقت مواد مخدر و جرائم جنایی و بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت در پرونده های جنایی استان آذربایجان شرقی فوق لیسانس حقوق خصوصی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران و دانشگاه علوم قضایی تهران نویسنده کتاب علم قاضی با بیش از ۵۰۰۰ پرونده موفق

آدرس: تبریز شریعتی جنوبی روبروی خلیفه گری ارامنه ساختمان امیر کبیر طبقه ششم بانک رفاه واحد C

موبایل: ۰۹۱۴۴۱۵۵۴۱۱

تلفن دفتر:

۰۴۱۳۵۵۶۵۵۵۰
۰۴۱۳۵۵۶۵۵۵۱
۰۴۱۳۵۵۶۵۵۵۲

بهنام پرتوی

بهنام پرتوی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت و امور حقوقی در پرونده های جرائم پزشکی ، جنائی و خانواده وکیل بهنام پرتوی از کارنامه کاری درخشانی برخوردار هستند چندین دوره عضویت هیات مدیره و ریاست کمیسیون معاضدت قضائی مرکز وکلاء قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی را عهده دار بوده که اخیراً نیز برای چندین بار به این سمت انتخاب شدند.
ایشان آخرین مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه تهران دریافت نمودند و در بیش از صدها پرونده در زمینه های تخصصی خویش قبول وکالت کردند که در اکثر قریب به اتفاق پرونده ها در پرتو عنایات حق تعالی موجبات احقاق حق موکلین خویش شدند.

تخصص ها :

 • دعاوی مربوطه به جرائم پزشکی اعم از قصور پزشکی ، به کارگیری افراد فاقد صلاحیت حرفه ای در موسسات پزشکی و پیراپزشکی ، تأسیس موسسه پزشکی بدون اخذ پروانه ، سقط جنین ، اشتغال به طبابت بدون مجوز قانونی ، قصور در اقدامات پرستاری
 • دعاوی کیفری (جنایی) اعم از قتل ، کلاهبرداری ، ادم ربائی ، سرقت ، اختلاس ، رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت ، جاسوسی ، حدود و اقدام علیه امنیت ، اخلال در نظام اقتصادی کشور
 • دعاوی خانواده اعم از انواع طلاق به درخواست زوجین ، طلاق توافقی ، مطالبه مهریه و حضانت اطفال و طلاق به درخواست زوجه به علت تحقق شروط ضمن عقد نکاح و عسر و حرج
 • دعاوی ملکی اعم از اثبات مالکیت ، خلع ید ، ابطال سند مالکیت اختلافی ، فک رهن، الزام به تنظیم سند ، فسخ قرارداد ، تغییر کاربری زمینهای کشاورزی

آدرس :

تبریز خیابان امام ، چهاراه منصور، نرسیده به مسجد حاج احمد جنب بانک پارسیان موسسه حقوقی بهنام پرتوی

شماره تماس :

09143141946
04133379297
04133374633

زهرا محمدی

زهرا محمدی

زهرا محمدی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و یکی از بهترین وکیل تبریز می باشد؛ ایشان مدرک کارشناسی حقوق خود را از دانشگاه سراسری تبریز و مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق اقتصادی از دانشگاه تهران اخذ کرده است.

خدمات ایشان:

 • تنظیم دادخواست و لایحه و شکوائیه و ارسال از طریق نرم افزارهای ارتباطی حتی بدون حضور شما.
 • مطالعه پرونده و بررسی رویه قضایی و ارائه تکنیک های دفاعی دعاوی.
 • خانواده: طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، عدم تمکین، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، صلح و سازش.
 • دعاوی حقوقی: طالبه وجه، تنظیم سند رسمی، وصول مطالبات، قرارداد های عادی، داوری و ابطال رای داور، سرقفلی و حق کسب و پیشه، ابطال قرارداد، دعوی حصر وراثت، خلع ید، تخلیه ید، تقسیم ملک، افراز ملک، رفع تصرف، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و ابطال مبایعه نامه ،تحویل مبیع، تنظیم قرارداد.
 • امور کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت ،تصادفات منجر به فوت، انتقال مال غیر ،ضرب و جرح.

تخصص:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • تنظیم قرارداد

آدرس: تبریز، نصف راه، روبروی ستاره باران ،ساختمان نامدار، طبقه یک، واحد ۶

تماس: 09143041822

مجید پورشکر

 مجید پورشکر-وکیل از ما

مجید پورشکر یکی دیگر از بهترین وکیل تبریز است؛ ایشان در این شهر به عنوان مشاور حقوقی نیز فعالیت می‌کند؛ وی یک وکیل کاملا مجرب با سوابق کاری درخشانی است که توانسته تا به امروز رضایت هر یک از موکلین را با بیانی واضح، آشنایی به قانون، پیگیری و بررسی دقیق جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه، نفقه و حضانت فرزندان
 • تخصص در پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت، تملک آپارتمان ها و تخلیه
 • پذیرش پرونده های اعسار، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی اقتصادی و سیاسی

آدرس: تبریز،17 شهریور، مقابل بانک گردشگری، ساختمان افرا

جواد صادقی

 جواد صادقی-وکیل از ما

جواد صادقی مشاور حقوقی‌ و وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ تبریز است که مهارت بسیار زیادی در زمینه حل پرونده‌های کیفری دارد؛ ایشان 8 سال سابقه بسیار درخشان در زمینه وکالت دارد و تا به امروز به غیر از دعاوی کیفری، در دعاوی خانواده، اعسار، مطالبه خسارت، تملک آپارتمان‌ها، ملکی، داوری، مؤجر و مستأجر، شهرداری، عقود و معاملات به نتایج عالی رسیده است؛ ایشان بهترین وکیل تبریز است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری آنلاین
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها
 • تنظیم لوایح، شکوائیه، دفاعیه و انواع اظهارنامه و قرارداد

آدرس: تبریز، سه راه امین، باشگاه ایرانیان، واحد شماره 1

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی یکی از بهترین وکیل تبریز است؛ ایشان جزو وکلای برتر محسوب می شوند؛ ایشان دارای شهرت و محبویت بسیار زیادی بین مردم عزیز استان آذربایجان دارد؛ وی در شهر بزرگ تبریز در حوزه وکالت خدمات بسیار حرفه ای در اختیار مردم قرار می دهد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری
 • ارائه مشاوره غیر حضوری و آنلاین
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف خانواده،ملکی و کیفری

آدرس: تبریز

انواع دعاوی بر اساس موضوع

دعاوی که در امور وکالت تعیین می شوند را می توان به سه گروه تقسیم بندی کرد که شامل حقوقی، کیفری، اداری است، این دعاوی توسط وکیل قابل حل هستند. در ادامه آن ها را برای شما شرح داده ایم:

دعاوی حقوقی: زمانی که علت و منشأ یک مشکل یا اختلاف مربوط به حقوق و متعهدان آن ها در برابر یکدیگر باشد، به آن دعوی حقوقی می گویند؛ اصلی ترین غالب دعاوی حقوقی مربوط به معاملات مالی بین افراد و یا روابط خانوادگی از جمله زوجین، ارث و مسائلی از این قبیل می باشد.

دعاوی کیفری: در صورتی که فردی طبق دعاوی کیفری، علیه فرد دیگر اعلام جرم کند و تقاضای مجازات او را از دادگاه داشته باشد، به آن دعاوی کیفری می گویند.

در واقع زمانی که یک جرم رخ می‌دهد، فرد متضرر از جرم انجام شده جهت جبران کردن ضرر و زیان ناشی از آن، اقدام به طرح کردن دعوی علیه مجرم می کند؛ دادگاه بعد از احراز ارتکاب جرم از طریق متهم، فرد را به مجازات مقرر قانونی از جمله حبس، اعدام، شلاق، پرداخت دیه و خسارات و … محکوم می‌کند.

در صورتی که درگیر دعاوی کیفری هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل تبریز مراجعه نمایید و اطلاعات موردنیار را کسب کنید.

دعاوی اداری: دعاوی اداری در مقایسه با دو دعاوی ذکر شده، کمتر رخ می دهد؛ دعاوی اداری به دعاوی گفته می شود که یک کارمند در برابر یک سازمان دولتی یا مردم معمولی در برابر نهادهای دولتی یا عمومی اقامه می نمانید.

انواع دعاوی بر اساس موضوع

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل

در هنگام انتخاب وکیل و مراجعه به او باید به نکات مختلفی توجه نمود، از جمله این که حوزه تخصصی وکیل با موضوع پرونده شما هماهنگ و سازگار باشد. در غیر این صورت حضور وکیل کمک چندانی به شما نخواهد کرد. برای انتخاب وکیل لازم است که توجه ویژه ای به سابقه وی و میزان موفقیت هایی که توسط ایشان کسب شده است داشته باشیم. وکیلی که تعداد زیادی پرونده موفق را در سابقه کاری خود دارد، قابل اعتمادتر بوده و احتمال کسب نتیجه دلخواه را افزایش می دهد.

قبل از انتخاب وکیل و انعقاد قرارداد با او، درباره او به صورت کامل تحقیق نمایید. داشتن اطلاعاتی درباره تکنیک های وکالت، اخلاق و برخورد خوب و تجربه وکیل در روند پرونده تاثیر گذار است. از طریق پرس و جو از دوستان و آشنایان، مراجعه به سایت های مختلف و کانون وکلا می توان به چنین اطلاعاتی دست پیدا کرد.

ویژگی های بهترین وکیل تبریز

در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های بهترین وکیل تبریز می پردازیم:

 • تجربه و تخصص از دیگر ویژگی های بهترین وکیل تبریز به شمار می آید. در حقیقت این مورد یکی از مهمترین مسائل حرفه وکالت به شمار می آید که موجب اعتماد موکل به وکیل خواهد شد. لذا حتمادر زمان انتخاب وکیل حتما به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید.
 • بهترین وکیل تبریز امانت دار و قابل اعتماد است. امانت داری و حفظ اسرار موکل از دیگر ویژگی های او می باشد.
 • یک وکیل خوب دارای نظم و انضباط، شخصیت عالی و ظاهر مرتبی است.

کلام آخر

در شهر بزرگ تبریز، افرادی هستند که به دلیل مشکلات مختلف در زندگی شان به دنبال یک وکیل باتجربه و حاذق هستند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با وکالت در اختیار شما عزیزان قرار دادیم ، همچنین 10 تا از بهترین وکیل تبریز را به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا انتقاد و پیشنهاد، می توانید از طریق سایت وکیل چی می توانید با ما در میان بگذارید.

دعوی علیه متوفی قابل رسیدگی است؟

طرح دعوی علیه متوفی و میّت قابلیت استماع و رسیدگی را ندارد.

آیا در طلاق توافقی، وکیل زوج و زوجه می تواند یک نفر باشد؟

خیر

آیا قاضی می تواند با طلاق از طرف مرد مخالفت کند؟

در صورتی که تکلیف حقوق زن اعم از مهریه و نفقه و اجرت المثل و شرط تصنیف دارایی مشخص شده باشد خیر.

4.8/5 - (13 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا