وکیل

10 تا از بهترین وکیل در تبریز⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در تبریز را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد ممکن است در طول زندگی خود با مشکلات مختلفی در زمینه حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی و … مواجه شوند که تنها وکیل مجرب و حاذق می تواند از عهده حل این مشکلات بر بیاید و به آن ها در این زمینه کمک کند؛ وکیل با تکیه بر علم و دانشی که دارد می تواند این مشکلات را به خوبی حل کند و راه و روش کاملا درستی را به موکل خود نشان دهد؛ اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که خواهان یافتن وکیل خوب می باشید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در تبریز کیست؟

بهترین وکیل در تبریز به کسی گفته می شود که از طرف موکل خود، نائب شده تا مشکلات او را از طریق قانون حل کند و از وی در برابر دادگاه به خوبی دفاع کند؛ وکیل در تمام جلسات دادگاه حاضر می شود و تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا مشکل موکل خود را حل کند و اجازه ندهد حق او پایمال شود.

بهترین وکیل طلاق در تبریز به فردی گفته می شود که در زمینه حقوق علم و دانش کافی داشته باشد و بتواند به موکل خود در همه زمینه ها کمک کند؛ وکیل با تمام موکلین خود با احترام برخورد می کند و پاسخ هر یک از سوالات شان را در زمینه وکالت به درستی می دهد و اجازه نمی دهد هیچ ابهامی در رابطه با جریان روند پرونده در ذهن آن ها باقی بماند؛ بهترین وکیل در تبریز رازدار موکل خود است و تمام مسائل خانوادگی و شخصی فرد را نمی داند و به کسی بازگو نمی کند.

اگر ساکن شهر بزرگ تبریز هستید و برای حل مشکلات خود به یک وکیل مجرب و متعهد نیاز دارید، می توانید به مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز مراجعه کنید و وکیل مورد نظر خود را بیابید.

بهترین وکیل در تبریز کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری باید چه شرایطی داشته باشد؟

وکیل پایه یک دادگستری باید برخی مدارک را در دست داشته باشد تا بتواند به عنوان یک وکیل مجرب در دادگاه حاضر شود؛ وکیل پایه یک باید در زمینه حقوق مدرک لیسانس داشته باشد و در آزمون وکالت تائید و قبول شده باشد؛ وکیل پایه یک دادگستری باید توانسته باشد دوره کارآموزی را تقریبا به مدت 2 سال گذرانده باشد و در ادامه از هر نظری صلاحیت او تائید شده باشد؛ پس از پایان این دوره ها، باید موفق به تمام کردن دوره وکالت پایه یک شده باشد و تمام آزمون های تشریحی و مصاحبه علمی را پایان داده باشد.

وکیل پایه یک دادگستری یا بهترین وکیل ملکی در تبریز باید بتواند با فن بیان قوی که دارد، قاضی و دیگران را راضی نگه دارد و موکلین خود را در شرایط سخت آرام کند و با آن ها همدردی کند؛ وکیل باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشد تا بتواند در تمام جلسات دادگاه از موکل خود به خوبی دفاع کند و حق موکلش را بگیرد.

اگر در شهر اصفهان ساکن هستید و به دنبال یافتن وکیل مجرب و کارکشته برای حل مشکلات خانواده خود هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل در اصفهان یا بهترین وکیل خانواده در اصفهان مراجعه نمایید.

سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
تخصص:ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری، ثبتی
خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در تبریز را بشناسید!

فهیمه گوگردچی

فهیمه گوگردچی

فهیمه گوگردچی یکی از بهترین وکیل در تبریز می باشند؛ ایشان در شهر تبریز وکالت پرونده های بسیاری را تقبل می کنند و با موفقیت آن ها را به پایان می رسانند؛ ایشان بین مردم عزیز شهر تبریز محبوبیت بسیار زیادی دارند و بسیاری از افراد برای پیگیری پرونده و حل مشکلاتشان به دفتر ایشان مراجعه می کنند؛ فهیمه گوگردچی وکیل پایه یک دادگستری هستند که تخصص ویژه ای در امور ملکی و قراردادهای داخلی و خارجی دارند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه بسیار درخشان
 • پذیرفتن دعاوی مختلف

آدرس: تبریز، سه راه ولیعصر، اول سعدی، س بابا زاده

تلفن تماس: 09141033788

علیرضا پورمحمد

علیرضا پورمحمد

علیرضا پورمحمد یکی از بهترین وکیل در تبریز هستند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و توانسته اند از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه وکالت آغاز کنند؛ ایشان تمام تلاش خود را در این سال ها برای موکلین شان به کار گرفته اند و بیشتر مواقع پرونده ها با موفقیت کامل به پایان می رسند؛ ایشان در اکثر شهرهای آذربایجان شرقی فعالیت داشته اند؛ وی در امور مختلفی از جمله اراضی، ثبتی، تصادفات، منابع طبیعی و … فعالیت کرده اند و تجربه بسیار درخشان دارند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ مدرک لیسانس حقوق قضایی
 • 18 سال سابقه بسیار درخشان
 • تنظیم انواع لایحه

آدرس: تبریز، ولیعصر2، انتهای 24 متری کوی علامه امینی، بر میدان

تلفن تماس: 04136699979

علی جاوید

علی جاوید

علی جاوید وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل در تبریز می باشند؛ ایشان سال 1359 متولد شده اند و موفق شدند در سال 1381 مدرک خود را در رشته حقوق اخذ کنند؛ وی رتبه برتر در آزمون وکلا اخذ کرده اند و به عنوان عضو رسمی کانون وکلای استان آذربایجان شرقی در حال فعالیت تخصصی هستند؛ اصلی ترین گرایش ایشان حقوق خصوصی می باشد و در دانشگاه های مختلف در این زمینه تدریس می کنند؛ ایشان کتاب و چندین مقاله علمی و پژوهشی را در مجلات دانشگاهی معتبر تالیف کرده اند و مقالات و سخنرانی های مختلف در کنگره های متفاوت ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه در سال 1387
 • 12 سال سابقه درخشان در مدیریت گروه حقوق در دانشگاه

آدرس: تبریز، خیابان ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع جزیره، طبقه 5، واحد 2

تلفن تماس: 04133201132

مجید پورشکر

مجید پورشکر

مجید پورشکر یکی از بهترین وکیل در تبریز می باشند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در ضمن در شهر بزرگ تبریز مشاور حقوقی اند؛ ایشان توانستند در سال 1394، پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ کنند؛ وی می توانند بسیاری از پرونده های مختلف را با موفقیت به پایان برسانند و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت موکلین شان به کار بگیرند؛ دعاوی های مختلفی که به دست ایشان حل می شوند شامل دعاوی حقوقی، جزائی، ثبتی، خانواده مانند وکیل طلاق توافقی و یک‌طرفه است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور چند شرکت خصوصی از سوابق

آدرس: آذربایجان شرقی، تبریز، 17 شهریور، روبروی بانک گردشگری، ساختمان افرا، طبقه 1

تلفن تماس: 09141180574

جواد صادقی

جواد صادقی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل در تبریز می باشند؛ ایشان دعاوی های مختلفی را قبول می کنند و در دادگاه ها شرکت می کنند تا بتوانند حق و حقوق موکلین شان را اخذ نمایند؛ وی توانسته اند پروانه وکالت شان را از کانون وکلای دادگستری تبریز اخذ کنند؛ ایشان سابقه و تجربه بسیار زیاد و درخشانی در زمینه وکالت انواع دعاوی از جمله اعسار، تملک اپارتمان‌ها، خانواده، داوری، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر دارند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه درخشان
 • اخذ مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا و حقوق بین الملل

آدرس: آذربایجان شرقی، تبریز، سه راه امین، جنب بانک تجارت، طبقه سوم، باشگاه ایرانیان، واحد1

تلفن تماس: 09145822985

انواع دعاوی بر اساس موضوع

دعاوی که در امور وکالت تعیین می شوند را می توان بر اساس موضوع به سه گروه تقسیم بندی کرد که شامل حقوقی، کیفری، اداری است، این دعاوی توسط بهترین وکیل در ایران قابل حل هستند؛ در ادامه آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:

دعاوی حقوقی: زمانی که علت و منشأ یک مشکل یا دعوی اختلاف مربوط به حقوق و متعهدان آن ها در برابر یکدیگر باشد، به آن دعوی حقوقی می گویند؛ اصلی ترین غالب دعاوی حقوقی مربوط به معاملات مالی بین افراد و یا روابط خانوادگی از جمله زوجیت، ارث و مسائلی از این قبیل می باشد.

دعاوی کیفری: در صورتی که فردی طبق دعاوی کیفری، علیه فرد دیگر اعلام جرم کند و تقاضای مجازات او را از دادگاه کند، به آن دعاوی کیفری می گویند؛ در واقع زمانی که یک جرم رخ می‌دهد، فرد متضرر از جرم انجام شده جهت جبران کردن ضرر و زیان ناشی از آن، اقدام به طرح کردن دعوی علیه مجرم می کند؛ دادگاه بعد از احراز ارتکاب جرم از طریق متهم، فرد را به مجازات‌های مقرر قانونی از جمله حبس، اعدام، شلاق، پرداخت دیه و خسارات و … محکوم می‌کند.

دعاوی اداری: دعاوی اداری در مقایسه با دو دعاوی ذکر شده، کمتر رخ می دهد؛ دعاوی اداری به دعاوی گفته می شود که یک کارمند در برابر یک سازمان دولتی یا مردم معمولی در برابر نهادهای دولتی یا عمومی اقامه می نمانید؛ مرجعی که می تواند به این دعاوی به خوبی رسیدگی کند، دیوان عدالت اداری است.

انواع دعاوی بر اساس موضوع

انواع وکیل

بهترین وکیل در تبریز نیز انواع مختلفی دارند که در ادامه انواع آن ها را شرح خواهیم داد:

وکیل انتخابی: کسی که وکیل مورد نظرش را انتخاب می کند و در طول عقد وکالت از او می‌خواهد تا وکالتش را جهت دفاع در دستگاه قضایی بر عهده بگیرد را وکیل انتخابی می‌گویند.

وکیل معاضدتی: به وکیلی گفته می شود که اداره معاضدت کانون وکلای دادگستری برای افرادی که جهت دفاع کردن از حقوق شان در دعاوی حقوقی، نیاز به وکیل دارند ولی نمی توانند به دلیل مشکلات مالی وکیل انتخاب کنند، تعیین می کند.

وکیل تسخیری: به کسی گفته می شود که جهت دفاع کردن از کسانی که از عهده دفاع از خودشان یا گرفتن وکیل خصوصی در امور کیفری بر نمی‌آیند، انتخاب می شود.

وکیل اتفاقی: اگر یک فرد تحصیل‌کرده حقوق باشد ولی پروانه وکالت نداشته باشد، می‌تواند جهت حل کردن مشکلات بستگان نزدیکشان در مراجع قضایی به طور اتفاقی و خارج از آزمون وکالت پروانه وکالت موردی بگیرد.

در صورتی که به دنبال وکیلی ماهر برای انجام مشکلات کیفری خود می باشید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین وکیل کیفری در تبریز مراجعه کنید.

کلام آخر

در شهر بزرگ تبریز، افرادی هستند که به دلیل مشکلات مختلف در زندگی شان به دنبال یک وکیل باتجربه و حاذق هستند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با وکالت در اختیار شما عزیزان قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل در تبریز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت دارید می توانید با وکیل های ذکر شده در سایت در میان بگذارید. لازم به ذکر است؛ کسانی که در پی وکیلی حرفه ای در زمینه خانواده هستند، می توانند از مقاله ما با عنوان بهترین وکیل خانواده در تبریز دیدن فرمایند.

دعوی علیه متوفی قابل رسیدگی است؟

طرح دعوی علیه متوفی و میّت قابلیت استماع و رسیدگی را ندارد.

آیا قاضی می تواند با طلاق از طرف مرد مخالفت کند؟

در صورتی که تکلیف حقوق زن اعم از مهریه و نفقه و اجرت المثل و شرط تصنیف دارایی مشخص شده باشد خیر.

آیا در طلاق توافقی، وکیل زوج و زوجه می تواند یک نفر باشد؟

خیر؛ مانند هر دعوی دیگر، وکیل طلاق توافقی نمی تواند وکالت هر دو طرف رو بپذیرد؛ بنابراین، در طلاق توافقی، وکیل خانم و آقا باید متفاوت باشند.

4.6/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا