سلب مسئولیت

سلب مسئولیت معرفی وکلا

مقالات مربوط به بخش معرفی وکلا و دادگستری ها، برای دسترسی راحت تر به وکلا و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند.

اطلاعات ارائه‌شده در مطالب این وب‌سایت، توسط تیم تحریریه وکیل چی و بنابر نیاز و جست‌وجوی کاربران وب فارسی گردآوری شده است. هدف از تولید و گردآوری این مطالب صرفا جهت افزایش آگاهی به عموم مردم است.

تحریریه وکیل چی به علت حساسیت این گروه از مطالب، همواره در تلاش بوده است که محتوایی دقیق و صحیح منتشر کند؛ با این حال هیچ‌گاه توصیه‌ نمی‌کند که در موارد حساس از اطلاعات موجود در مقالات استفاده شود و در تمامی موارد،‌ در درجه اول کاربران را به مشورت با وکلا و موسسه حقوقی معتبر دعوت می‌کند.

توصیه وکیل چی این است که کاربران برای مشاوره، عقد قرارداد و برطرف کردن مشکلات خود در زمینه های مختلف حقوقی ابتدا با وکیل های مجرب مشورت کنند. تمامی مسئولیت‌ها برعهده شخص کاربر خواهد بود.

در نهایت وب‌سایت وکیل چی مسئولیت هرگونه استفاده از مطالب موجود در این وب سایت یا هر اقدامی که با تکیه بر مطالب این سایت صورت گرفته و منجر به مشکلی شده است را از خود سلب می‌کند.

دکمه بازگشت به بالا