وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در گیلان⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل ملکی در گیلان را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. مشکلات مربوط به اراضی، ملک و املاک و هر گونه اموال غیر منقول که در مراجع قضایی مورد پیگیری قرار می گیرد تحت عنوان دعاوی ملکی شناخته می شوند. با توجه به این که، این پرونده ها با مسائل مالی سر و کار دارند و سود و زیان افراد به نتیجه آن بستگی خواهد داشت و همچنین قوانین و آیین نامه های فراوانی که برای این دعاوی تعیین شده است لذا توصیه می کنیم که حتما در این زمینه از بهترین وکیل ملکی کمک بگیرید.

بهترین وکیل ملکی در گیلان چه کسی است؟

وکیل ملکی فردی است که با قوانین حقوقی و کیفری مربوط به اموال غیر منقول از قبیل زمین، آپارتمان، ویلا، اراضی و غیره آشنایی کاملی دارد و پرونده های زیادی را در این حوزه وکالت و به نتیجه مطلوب رسانده است. بهترین وکیل ملکی در گیلان ازمهارت بالایی در تمامی امور مربوط به ملک برخوردار بوده و به عنوان یک وکیل متخصص برای دعاوی اموال غیر منقول شناخته می شوند.

به دلیل گستردگی مسائل و مشکلات ملکی از طریق مراجع قضایی، لازم است که در همان مرحله اول نحوه طرح دعوا نیز به صورت صحیح و قانونی انجام گیرد که افراد عادی به دلیل عدم اگاهی از قوانین مربوطه ممکن است به درستی نوع و نحوه طرح دعوا را نتوانند تشخیص دهند و موجب پیچیده و طولانی تر شدن روند پیگیری پرونده شوند. ولیکن بهترین وکیل ملکی در گیلان با مهارت و تجربه ای که در طی سالیان وکالت خودکسب نموده روند پرونده را به درستی در مسیر قانونی پیش برده و موجب تسریع امور مربوطه خواهد شد.

بهترین وکیل ملکی در گیلان چه کسی است؟

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل ملکی

حضور بهترین وکیل گیلان در حوزه پرونده های ملکی که با سود و ضرر مالی افراد در خصوص اموال غیر منقول ارتباط دارد، الزامی است. چگونگی نحوه طرح دعوا و روند دادرسی در این پرونده ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و برای این که در روند و روال مربوطه دچار مشکل ناخواسته ناشی از عدم آشنایی با قوانین مربوطه نشوید لازم است که قبل ازهر گونه اقدامی، حتما پیگیری و پی ریزی این دعاوی را به بهترین وکیل ملکی در گیلان بسپارید. به عنوان مثال در مواردی که شخصی ملک دیگری را تصرف می کند این وکیل ملکی است که با در نظر گرفتن کلیه جزئیات پرونده تشخیص دهد که طرح دعوا تصرف عدوانی باشد یا کیفری.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در گیلان را بشناسید!

صادق پنجه ای

صادق پنجه ای

صادق پنجه ای وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در استان گیلان می باشند. ایشان 7 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی اعم از خانواده، کیفری، امور ثبتی و قراردادها را دارند و در پیگیری و رسیدگی به دعاوی ملکی به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در گیلان شناخته می شوند. از دیگر سوابق آقای پنجه ای می توان به مشاوره حقوقی بیمارستان بین المللی قائم رشت، مشاور حقوقی شهرداری منطقه یک رشت، مشاور حقوقی شرکت سیال سامانه، مشاور حقوقی چند شرکت پیمانکاری اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • مشاوره حقوقی بیمارستان بین المللی قائم رشت
 • مشاور حقوقی شهرداری منطقه یک رشت
 • مشاور حقوقی شرکت سیال سامانه، بهبود سامانه کیفیت
 • مشاور حقوقی چند شرکت پیمانکاری

آدرس: گیلان، شفت، روبروی مسجد جامع، پاساژ دیوباد

شماره تماس: 09111361300

محمدحسن فعال

محمدحسن فعال

تخصص دعاوی ملکی وحقوقی : ۱- اثبات مالکیت ، خلع ید ، تخلیه ، اجرت المثل ایام تصرف ، الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به اخذ پایان کار ،اخذ صورتمجلس تفکیکی ، تقسیم ماترک و الزام به فروش مال مشاعی ، مطالبه سهم الارث ،تخلیه املاک تجاری ومسکونی ، اثبات مالکیت بطرفیت ادارات وسازمان ها ازجمله اثبات مالکیت اراضی غیرملی ومنابع طبیعی وتعدیل وافزایش اجاره بها ملک تجاری .و.کالتایرانیان خارج ازکشور و…
۲- مطالبه اسنادتجاری چک ، سفته و رسیدعادی کتبی ،اثبات صلح سرقفلی ، مطالبه اجاره معوقه ، اعلام بطلان معامله وبطلان فروشنامه ، رجوع ازهبه ، بطلان صلح نامه عادی ، ابطال وکالت نامه ، فسخ قرارداد وتایید فسخ معامله وقراردادهای خصوصی فیمابین اشخاص حقیقی و حقوقی ،ابطال رای داور وموسسات داوری ، اعتراض به رای کمیسیونهای ماده ۱۰۰ شهرداری ها و سایر سازمانها واعتراض به برگ تشخیص ادارات منابع طبیعی واثبات مالکیت وابطال سند ، اصلاح سند ،رفع تصرف ،ممانعت ازحق ومزاحمت ملکی ( دعاوی ثلاثه ) .و…
۳-قبول پرونده ها ودعاوی کیفری : جرایم قتل ، کلاهبرداری ، فروش مال غیر ، انتقال مال غیر ،انتقال منافع مال غیر ( اجاره مال غیر ) ،خیانت درامانت اموال واسناد تجاری ، جعل واستفاده ازسند مجعول عادی ورسمی ، اختلاس ،ارتشاء و رباخواری ، رابطه نامشروع ، مواد مخدر ، شرب خمر ( نگهداری ومصرف مشروبات الکلی وموادمخدر ) ، اتهام اخذ رشوه تو سط کارمندان دولتی ویا اشخاص نظامی ، اتهامات جرایم سیاسی وامنیتی ، تصرف عدوانی و …
جناب آقای محمدحسن فعال دارای سوابق ذیل نیز می باشد :
دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ازدانشگاه گیلان ، بازرس هیات مدیره دوره سوم مرکزوکلا قوه قضائیه استان گیلان ، عضو کمیسون های بازرسی ، معاضدت ووکالت تسخیری ، فرهنگی ادوارمختلف مرکزوکلا استان گیلان ومشاورحقوقی شرکتها وگروه صنعتی پارس خزر ، …

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت دعاوی خانواده
 • دیوانعالی کشور
 • دیوان عدالت ادرای
 • جرایم پزشکی
 • جرایم رایانه ای و فضای مجازی مربوط به پلیس فتا و جرایم سایبری

حضور در دفتر: (صبح) از ساعت 9 لغایت 14

حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 22

آدرس: رشت،خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

شماره تماس:

09119341944

محمد شریف زاده

محمد شریف زاده

محمد شریف زاده وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در استان گیلان می باشند. ایشان در حوزه دعاوی ملکی، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و غیره بیش از 3 سال سابقه فعالیت دارند و در حوزه دعاوی ملکی به عنوان یکی از وکلای متخصص و با تجربه معرفی می شوند. از دیگر سوابق آقای شریف زاده می توان وکیل و مشاور حقوقی بانک های تجارت، کشاورزی و مسکن، مشاور حقوقی شرکت مهندسی سازه جوان، مشاور حقوقی شرکت مهندسی کشاورزی گیلان بی را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک های تجارت، کشاورزی و مسکن
 • مشاور حقوقی شرکت مهندسی سازه جوان
 • مشاور حقوقی شرکت مهندسی کشاورزی گیلان بی

آدرس: گیلان، لاهیجان، خیابان شهدا، مجتمع تجاری محمودی، طبقه دوم

شماره تماس: 09112414458

یوسف تنها

یوسف تنها

یوسف تنها یکی از وکلای پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در گیلان می باشند. ایشان 11 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود و پیگیری و رسیدگی به دعاوی ملکی را دارند. آقای تنها با تجربه و مهارتی که در طی سالیان وکالت خود در بررسی و حل و فصل پرونده های ملکی کسب نموده اند به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در گیلان شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: گیلان، رودسر، خیابان امام، کوچه هاشم پور

بهزاد طلاعتی

بهزاد طلاعتی

بهزاد طلاعتی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در استان گیلان می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلا قوه قضایی اخذ نمودند و به صورت تخصصی در حوزه دعاوی ملکی شروع به فعالیت کردند. آقای طلاعتی با 6 سال سابقه وکالت درصد بالایی از پرونده های ملکی را به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه در این حوزه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: گیلان، رشت، خیابان لاکی، مجتمع کاسپین، طبقه 5، واحد16

المیرا آسوبار

المیرا آسوبار

المیرا آسوبار وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در استان گیلان می باشند. ایشان 6 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و در حوزه دعاوی ملکی به صورت تخصصی فعالیت می کنند. خانم آسوبار پرونده های زیادی را در موضوعات مختلف ملکی از قبیل تصرف عدوانی، فروش مال غیر، مطالبه اجور معوقه مسکونی، خلع ید و غیره به نتیجه مطلوب و دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: گیلان، رشت، بلوار نامجو، روبروی کلینیک امام سجاد، پلاک 581، طبقه اول

مدینه باقرنیا

مدینه باقرنیا

مدینه باقرنیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در گیلان می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و بیش از 20 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی و شوراهای حل اختلاف دارند. خانم باقر نیا در پیگیری و رسیدگی به دعاوی ملکی به عنوان یکی از وکلای با تجربه و متخصص نیز فعال می باشند و درصد بالایی از پرونده های ملکی که تاکنون وکالت نموده اند را به نتیجه مطلوب و دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: گیلان، رشت، بلوار شهید انصاری، نرسیده به سه راه دیلمان

نبی اسماعیلی

نبی اسماعیلی

نبی اسماعیلی یکی از وکلای پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در گیلان می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و بیش از 11 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی، خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی را دارند و در حوزه دعاوی ملکی به عنوان یکی از وکلای متخصص در استان گیلان معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی شرکت چوب و کاغذ چوکاو

آدرس: گیلان، تالش، خیابان معین، ساختمان مهر 13، طبقه اول

برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در گیلان باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

در انتخاب وکلای ملکی لازم است که حتما نکاتی به قرار ذیل را مدنظر قرار دهید:

 • بهترین وکیل ملکی در گیلان باید بر کلیه قوانین مدنی و کیفری، قوانین تجاری و خرید و فروش آشنا وتسلط کاملی داشته باشد.
 • وکلای ملکی در طرح دادخواست تبحر وتجربه کافی باید داشته باشد زیرا همانگونه که پیشتر نیز گفتیم طرح دادخواست اولین قدم در پیگیری و رسیدگی به این دعاوی می باشد که تشخیص آن تنها توسط وکیل امکان پذیر می باشد.
 • بهترین وکیل ملکی در گیلان باید به گونه ای پرونده را مورد بررسی قرار دهد که هیچگونه ابهامی به جای نمانده و در جلسه مشاوره ای که با موکل خود برگزار می کند راه حل های پیشنهادی خود را با او در میان بگذارد.
 • اکثریت پرونده های ملکی روند دادرسی طولانی خواهند داشت لذا وکیل ملکی باید صبور بوده و از مراجعه مداوم به دادگاه خسته نشود و با دقت و پشتکار مراحل پیگیری پرونده را پیگیری کند.
برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در گیلان باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

چگونگی مطالبه اجور معوقه ملک مسکونی

یکی از رایج ترین پرونده های ملکی که در مراجع قضایی مطرح می شود مربوط به مطالبه اجور معوقه ملک های مسکونی است. در قرارداد اجاره مسکونی میزان اجاره بهایی که مستاجر موظف است ماهانه به مالک پرداخت کند مشخص می شود. اگر مستاجر به تعهد خود عمل نکند و اجور به تعویق بیفتد مالک می تواند با کمک بهترین وکیل ملکی در گیلان درخواست مطالبه اجور معوقه را به مرجع قضایی ارائه دهد و حتی از این طریق حکم فسخ اجاره نامه و تخلیه مستاجر را نیز از مراجع قضایی دریافت کند.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل ملکی در گیلان را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

وکیل ملکی در چه پرونده‌هایی دخالت می‌کند؟

حیطه تخصصی وکیل ملکی بسیار گسترده است و ممکن است پرونده‌های زیادی را شامل شود. برخی از این پرونده‌‌ها شامل آرای اصراری، آرای وحدت رویه، انتقال مال غیر، تصرف در مال غیر، اجاره، اثبات مالکیت و … باشد.

دعاوی ملکی می‌توانند ماهیت کیفری هم داشته باشند؟

بله دعاوی ملکی که مربوط به کلاهبرداری و خیانت در امانت هستند ماهیت کیفری پیدا می‌کنند و در صورت اثبات جرم با مجازات حبس و جزای نقدی همراه هستند.

تکلیف خریدار مال غیر برای گرفتن خسارت می‌باشد؟

خریدار به ‌محض آگاهی از این که ملک خریداری شده مال غیر بوده باید مال را به مالک اصلی برای اثبات حسن‌نیت خود بازگرداند و برای استرداد وجه پرداختی و گرفتن خسارت به کلاهبرداری که ملک را به او فروخته مراجعه کند.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 1 =

دکمه بازگشت به بالا