وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل مهریه در سمنان⭐【سال1403】❤️

بر اساس آمار منتشر شده در سال های اخیر، در پی بروز مشکلات خانواده، دعاوی مهریه به یکی از چالش های مهم در زندگی مشترک زوجین تبدیل شده و غالبا به مراجع قضایی کشیده می شود. مهریه مهم ترین حقوق مالی زن است که در قانون روش های تضمین شده ای برای وصول آن توسط زن وجود دارد اما حضور یک وکیل مهریه مجرب می تواند این امر را سرعت و سهولت بخشد؛ از این رو در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل مهریه در سمنان را به شما معرفی کنیم. لطفا تا پایان این مقاله ما را همراهی کرده تا وکیل مورد نظر خود را به راحتی بیابید.

بهترین وکیل مهریه درسمنان کیست؟

بهترین وکیل مهریه در سمنان وکیلی است که در تمامی امور مربوط به دعاوی خانواده تخصص ویژه داشته و با تسلط بر قوانین مدنی، پیگیری این گونه پرونده ها را به راحتی در دست می گیرد. وکیلی که برای این گونه پرونده های حساس در حوزه خانواده انتخاب می شود باید از تمامی زوایای قانون مطلع بوده تا ضرر و زیانی به طرفین دعوا وارد نشده و حق موکلین ضایع نگردد.

وکیل مهریه گاهی از طرف مرد انتخاب می شود و این درست زمانی است که مرد توانایی پرداخت مهریه را نداشته و یا این که احساس می کند با پرداخت و یا عدم پرداخت مهریه مجبور به جدایی و خاتمه دادن به زندگی مشترک است. در این جا است که حضور بهترین وکیل مهریه لازم است تا او را در این زمینه یاری کند. وکیل مهریه باید با رعایت عدالت میان زن و مرد، هر دو را از حقوق قانونی خود آگاه کرده تا هیچ کدام از طرفین دعوا دچار ضرر و زیان مالی نشوند.

بهترین وکیل مهریه در سمنان کیست؟

ویژگی های مهم مهریه

همان طور که دانستید، مهریه عبارت است از مال یا تعهدی که زوج در قبال به نکاح درآمدن زوجه در زمان انجام عقد نکاح، به وی می پردازد که شرایط و چگونگی آن به توافق طرفین رسیده و در عقدنامه به وضوح ثبت می شود.

نکته حائز اهمیت و یکی از خصوصیات بارز مهریه، قابلیت اجرایی شدن آن است و این بدین معنی است که مهریه نباید پیچیده و دور از ذهن باشد و باید به واقعیت نزدیک بوده تا زوج بتواند به تعهدات خود عمل کند. مال یا تعهدی که از طرف مرد به عنوان مهریه مشخص می شود می تواند به اشکال زیر مطرح شود:

  • به صورت دین باشد: مانند مشخص کردن مبلغ مشخص و یا بخشی از اموال و دارایی مرد
  • مشخص و در دسترس باشد: مانند ملک، زمین، اتومبیل، پول، طلا
  • به صورت کاری مشخص و مشروع باشد: مانند یادگیری و یا آموزش به صورت تخصصی و حرفه ای شغلی خاص

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در سمنان را بشناسید!

علی بهرامی

جناب آقای علی بهرامی

علی در سمنان بهرامی وکیل پایه یک دادگستری است که سابقه فعال و درخشان در حوزه های حقوقی اعسار، خانواده، اجراییات دارد. تحصیلات وی شامل کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی، کارشناسی ارشد مجموعه حقوق می باشد. از جمله خدماتی که آقای بهرامی ارائه می کنند شامل تنظیم قرارداد، اخذ پرونده، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری است؛ ایشان یکی از بهترین وکیل مهریه در سمنان است.

آدرس: سمنان، گرمسار، روبه روی دادگستری

حمیدرضا تبریزیان

حمیدرضا تبریزیان

حمیدرضا تبریزیان وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ سمنان می باشد؛ ایشان در امور مختلف از جمله زمین و مسکن، قبول وکالت در زمینه های حقوقی، چک، اراضی، ثبتی، خانواده، علائم تجارتی، دعاوی اصل 49 قانون اساسی و … تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد. مدرک تحصیلی که ایشان اخذ کرده است شامل کارشناسی ارشد می باشد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل مهریه در سمنان است.

آدرس: سمنان، باغ فردوس (خیابان میرزا بزرگ شیرازی) نرسیده به سه راه ولیعصر، جنب کوچه شهید یحیایی، ساختمان نشاط، طبقه 4

پیمان منصوریان

جناب آقای پیمان منصوریان

پیمان منصوریان وکیل پایه یک دادگستری در سمنان می باشد و متخصص و متبحر در انجام دادن تمام امور خانوادگی است. ایشان یک وکیل متخصص است که در زمینه های حقوقی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده و شهرداری سابقه بسیار درخشانی دارد. از جمله سوابق کاری بسیار درخشان وی می توان به وکیل و مشاوره حقوقی بانک صادرات اشاره کرد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل مهریه در سمنان است.

آدرس: سمنان، دامغان، خیابان پرستار، ساختمان امیر، طبقه 4، واحد 15

مهدی فامیلی

مهدی فامیلی

مهدی فامیلی در شهر بزرگ و زیبا سمنان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی می باشد. ایشان با سابقه بالای خود در حیطه وکالت، پرونده های بسیار موفقی داشته است. تخصص های ایشان در زمینه های دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده و … است؛ وی یکی از بهترین وکیل مهریه در سمنان می باشد.

آدرس: سمنان، باغ فردوس، خیابان میرزای شیرازی پلاک ٤٤ طبقه ٤

اقدس رهائی

اقدس رهائی

اقدس رهائی وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ سمنان است و چندین سال در این شهر مشغول به کار وکالتی می باشد. ایشان با راهنمایی های بسیار دقیق شان، موکلین خود را در راه درست هدایت می کند و بهترین روش ها را جهت حل کردن مشکل مراجعه کنندگان به آن ها می دهد. سرکار خانم اقدس رهائی مشاوره هایی را به صورت حضوری و غیر حضوری در سمنان ارائه می دهد و به عنوان بهترین وکیل کیفری در سمنان نیز معرفی شده است. ایشان بیش از 12 سال سابقه کار وکالت دارد.

آدرس: سمنان، بلوار قدس، بلوارشورا، شهیدصدیقی، نبش فرعی۴، ساختمان گلفام، طبقه۱، واحد۱

سلمان قدرتی

سلمان قدرتی

سلمان قدرتی در شهر بزرگ و زیبا سمنان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در ضمن در این شهر زیبا، مشغول به فعالیت تخصصی حقوقی است. ایشان با لقب بهترین وکیل خانواده در سمنان معرفی شده است که همین مسئله سبب جلب اعتماد مردم شده است. جناب آقای سلمان قدرتی تعهد اخلاقی بسیار بالا و صداقت زیادی در حیطه کاری اش می باشد و در زمینه دعاوی های کیفری، ملکی، ثبتی، اسناد و مدارک، مالی، تجاری، خانواده و غیره فعالیت دارد.

آدرس: سمنان، بلوار قدس، روبروی رستوران، پلاک 2

مهدی برهانی

مهدی برهانی، وکیل متخصص و پایه یک دادگستری، مشاورحقوقی در شهر بزرگ سمنان می باشد که در حیطه دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری پرونده های بسیاری را قبول می کند؛ ایشان با راهنمایی های کامل و آشنا کردن هر یک از مراجعین با قوانین پرونده مربوطه شان را در ادامه یا عدم ادامه پرونده یاری می‌کند.

آدرس: سمنان، بلوار قدس، بلوار شهید صدیقی، ما بین فرعی ۳ و ۵، طبقه فوقانی، تزئینات آمود

زهرا صادقی

زهرا صادقی

زهرا صادقی وکیل پایه یک دادگستری است و در ضمن در استان بزرگ سمنان مشغول به فعالیت های وکالتی در حوزه های مختلف می باشد. ایشان قدرت بیان بسیار خوبی دارد و به آسانی می تواند از موکلین خود دفاعیات بسیار خوبی را به عمل آورد. سرکار خانم زهرا صادقی سوابق کاری بسیار درخشانی در استان سمنان دارد و در دعاوی های متعدد مانند کیفری، ملکی، طلاق، خانوادگی، مالی و غیره تخصص داشته و به عنوان بهترین وکیل مهریه در سمنان هم معرفی گردیده است.

آدرس: سمنان، میدان مشاهیر، روبروی بانک مسکن، ساختمان خرمیان، طبقه اول

مطهره امیریان فر

مطهره امیریان فر

مطهره امیریان فر وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ سمنان می باشد؛ ایشان در حیطه دعاوی های خانواده، ملکی، کیفری، مالی، ثبتی، طلاق و غیره مشغول فعالیت است و تخصص و مهارت بالایی دار؛ ایشان دارای سوابق کاری بسیار درخشان وکالتی است و مورد اعتماد و اطمینان مردم قرار گرفته است. سرکار خانم مطهره امیریان فر با لقب بهترین وکیل مهریه در سمنان از دید مردم شناخته شده است.

آدرس: سمنان، چهارراه ورزش، مجتمع نهضت، بلوکb، واحد 608

مهرنوش خراسانی

مهرنوش خراسانی

مهرنوش خراسانی در استان بزرگ و زیبا سمنان وکیل پایه یک دادگستری است؛ ایشان سابقه بسیار زیاد و تجربه کاری بسیار درخشانی در حیطه های خانواده، ملکی، ثبتی، کیفری و غیره دارد؛ وی لایحه دفاعیات قوی از موکلینش ارائه می کند و بهترین دفاعیات را از آنان می کند و یکی از مهم ترین هدف های ایشان، موفقیت در پرونده هایی است که برعهده می گیرد.

آدرس: سمنان، باغ فردوس، کوچه شهید صفایان، مجتمع نیکی، طبقه3، واحد 6

فریبرز رئیسیان

فریبرز رئیسیان

فربیرز رئیسیان یکی از بهترین وکیل مهریه در سمنان است؛ ایشان تخصصی ترین و دشوارترین پرونده های حقوقی را تقبل می کنند و به بهترین نتایج می رسانند؛ جناب آقای رئیسیان جزو وکلای برتر شهر سمنان محسوب می شوند که دارای شماره پروانه 16821 می باشند؛ بسیاری از مردم شهر سمنان وی را با لقب وکیل برتر می شناسند.

آدرس: سمنان، میدان معلم، مجتمع تجاری فردوس، طبقه اول، واحد ۵

روش های مطالبه مهریه توسط بهترین وکیل مهریه در سمنان

روش های مطالبه مهریه مزایا و معایب خاص خود را داشته و برای یافتن بهترین روش می توان به بهترین وکیل خانواده در سمنان مراجعه کرده و بهترین روش را بیابید. اجرای مهریه بر اساس قانون به دو دسته عمده تقسیم می شوند:

اجرای ثبت: در این روش زوجه با در دست داشتن مدارک شناسایی و ازدواج به دفترخانه ازدواجی که صیغه عقد در آن جاری شده مراجعه کرده و درخواست خود مبنی بر مطالبه مهریه را ارائه می دهد. بعد از گذشت مراحل اداری و صدور اجراییه، زوج به مدت 10 روز فرصت دارد تا مهریه زن را بپردازد و یا بر سر پرداخت آن با وی به توافق برسد.

دادگاه خانواده: در این روش زوجه به کمک وکیل مهریه دادخواست مطالبه مهریه را تنظیم و به دادگاه خانواده ارائه می دهد. بعد از تعیین زمان رسیدگی به پرونده، زوجه و وکیل مهریه در دادگاه حضور می یابند و قاضی در این مورد رای خود را صادر و به زوج ابلاغ می کند.

روش های مطالبه مهریه توسط بهترین وکیل مهریه در سمنان

موارد عدم تعلق مهریه به زن

بعد از مراحل اولیه اجرا گذاشتن مهریه توسط زن، غالبا سوالاتی برای آقایان پیش می آید که ترجیح می دهند به بهترین وکیل مهریه در سمنان مراجعه کرده تا از این طریق بدانند که شرایط قانونی عدم تعلق مهریه به زن چیست؟ و یا این که چه راه قانونی برای عدم پرداخت مهریه وجود دارد؟ در ادامه به توضیح مختصر این شرایط می پردازیم:

باطل بودن عقد نکاح: در صورت اثبات ناقص بودن صیغه عقد نکاح و اثبات این که صیغه به درستی اجرا نشده، مهریه به زن تعلق نمی گیرد.

فسخ نکاح: در صورتی که شرایط فسخ نکاح وجود داشته باشد، به زن مهریه تعلق نمی گیرد، فقط در یک صورت زن می تواند نصف مهریه خود را بگیرد و آن هم ناتوانی زوج در اعمال ارتباط زناشویی است.

فوت زن: اگر قبل از تعیین مهریه و بدون هیچ گونه ارتباط زناشویی بین زوجین، زن فوت کند هیچ گونه مهریه ای به او تعلق نمی گیرد، ولی اگر ارتباط زناشویی برقرار شود از لحاظ قانونی به وی مهر المثل تعلق می گیرد که بعد از فوت زن ورثه می توانند با کمک وکیل مهریه آن را از مرد مطالبه کنند.

کلام آخر

حفظ چارچوب اخلاقیات در خانواده و رعایت حقوق افراد یکی از بزرگ ترین مباحث مطرح شده در قانون مدنی کشور است. به جهت حساسیت بالای دعاوی خانواده به ویژه دعاوی طلاق که در نهایت منجر به از هم پاشیده شدن زندگی مشترک می شود، اقدام خودسرانه همراه با لجاجت و تعصب می تواند بر مشکلات دامن زده و به بیشتر شدن اختلافات بیانجامد. حضور بهترین وکیل طلاق در سمنان می تواند به شما در این امر، مشاوره صحیح داده تا راهکاری مناسب برای مشکل خود بیابید.

در پایان از این که با ما همراه بودید، متشکریم. امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما مفید و رضایت شما را جلب کرده باشد. همچنین اگر شما به دنبال بهترین وکیل طلاق در سمنان هستید می توانید به مقاله بهترین وکیل طلاق در سمنان مراجعه کرده و اطلاعات کافی را در این زمینه کسب نمایید.

آیا با ازدواج مجدد زن، مهریه قطع می شود؟

خیر، ازدواج مجدد زن مانع دریافت مهریه نمی شود و هیچ مانعی برای دریافت مهریه وجود نخواهد داشت.

آیا در عقد موقت (صیغه) مشخص کردن میزان مهریه لازم است ؟

بله، در عقد موقت نیز می بایست مهر تعیین شود در غیر این صورت عقد باطل است.

در چه شرایطی مهریه به زن تعلق نمی گیرد؟

تحت هر شرایطی مهریه به زن تعلق می گیرد مگر این که مهریه توسط زن بذل و بخشش شود.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + نه =

دکمه بازگشت به بالا