وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در سنندج❤️【سال1403】⭐️

یکی از مشکلاتی که در جوامع دیده می شود و متاسفانه در حال افزایش نیز می باشد، مسئله طلاق است. زوجین ممکن است پس از ازدواج و چندین سال زندگی مشترک، تصمیم بگیرند از یکدیگر جدا شوند. اما اجازه طلاق باید توسط دادگاه صادر شود و این فرآیند نیازمند طی شدن مسیر مشخصی می باشد. به دلیل پیچیدگی این مسیر و این که مستلزم دانش و تجربه حقوقی می باشد، بهتر است که توسط یک وکیل مجرب در زمینه پرونده های خانواده، پیگیری شود. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در سنندج را به شما معرفی کنیم تا در صورتی که خدایی ناکرده به چنین وکیلی نیاز داشتید بتوانید به آن ها مراجعه نمایید. 

بهترین وکیل طلاق در سنندج چه کسی است؟ 

وکیلی که برای پرونده های طلاق به سراغ او می رویم وکیلی است که دارای پروانه وکالت پایه یک باشد. این وکیل به قوانین حوزه خانواده و طلاق مسلط است و در واقع دانش او در این زمینه بیشتر از سایر بخش های حقوقی است. بهترین وکیل طلاق در سنندج به دلیل بررسی تعداد زیادی پرونده طلاق، تجربه کافی برای به نتیجه رساندن پرونده های این چنینی را دارد. البته ناگفته نماند این وکیل باید در پرونده های تحت وکالت خود، پیروزی های چشم گیری را کسب کرده باشد. تجربه بیشتر وکیل تا حدودی موفقیت شما را در پرونده تضمین می نماید.

یک وکیل خوب و با تجربه در پرونده طلاق، با حق و حقوق هر یک از زوجین آشنا می باشد و می تواند وکالت زوج و یا زوجه را بپذیرد. در واقع زمانی می توانیم یک وکیل را به عنوان بهترین وکیل در طلاق معرفی کنیم که بتواند کلیه حقوق موکل خود را دریافت نماید و پرونده را با پیروزی به پایان برساند. داشتن اخلاق نیکو و حسنه، همچنین داشتن صبر، حوصله و دقت از جمله ویژگی هایی است که باید در وجود وکیل نهادینه باشد تا بتواند در شغل خود پیشرفت نماید. بهترین وکیل در سنندج دارای این ویژگی ها می باشد و شما می توانید پرونده خود را به او بسپارید.

بهترین وکیل طلاق در سنندج چه کسی است؟

مهارت های بهترین وکیل طلاق سنندج 

در پرونده های طلاق با توجه به نوع آن و این موضوع که موکل زوج یا زوجه باشد شرایط پرونده متفاوت خواهد بود. در این شرایط مجموعه وظایف و کارهایی که باید توسط وکیل انجام شود هم متفاوت است. اما یک وکیل باید کلیه مهارت های لازم برای هر یک از این شرایط را داشته باشد تا بتواند بهترین وکیل طلاق در سنندج باشد. 

برترین مهارتی که یک وکیل طلاق می تواند داشته باشد، تشویق طرفین به آشتی و برگشت به زندگی مشترک است. اما در برخی مواقع زوجین تصمیم خود را گرفته اند و از خواسته خود منصرف نمی شوند. در این شرایط وکیل باید بتواند به موکل خود کمک کند، حال این کمک برای مرد عدم پرداخت نفقه و اجرت المثل و یا پرداخت اقساطی مهریه است. از طرف دیگر کمک به زوجه، تلاش وکیل برای گرفتن مهریه به صورت یک جا و سایر حقوق او است. 

در صورتی که طلاق از طرف مرد باشد، وکیل وی باید بتواند دلایل موجه مرد برای طلاق زوجه را به دادگاه اثبات نماید. در مقابل، وکیل زوجه، باید اثبات نماید که دلایل مرد برای طلاق محکمه پسند نیست. علاوه بر این ها، در پرونده های طلاق مسائل مربوط به حضانت فرزندان، پرداخت مهریه از ارث، تنصیف دارایی و بسیاری از موارد دیگر نیز مطرح می شود که وکیل باید در خصوص این مسائل نیز مهارت داشته باشد. 

10 تا از بهترین وکیل طلاق در سنندج را بشناسید! 

دنیا حاجی احمدی

دنیا حاجی احمدی

سرکار خانم دنیا حاجی احمدی وکیل پایه یک دادگستری استان کردستان هستند که در حال حاضر در سنندج مشغول فعالیت هستند. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند که موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند. خانم حاجی احمدی عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان کردستان هستند که سال ها است به مردم این شهر خدمات حقوقی ارائه می کنند. خانم حاجی احمدی به دلیل کسب موفقیت های بسیار در پرونده های مختلف به عنوان بهترین وکیل طلاق در سنندج شناخته شده اند. ایشان به دلیل انصاف در دریافت حق الوکاله و تلاش مستمر برای دفاع از موکل خود بسیار مورد اعتماد مردم هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین و غیر حضوری
 • تخصص در وکالت دعاوی خانواده مانند طلاق، استرداد جهیزیه و حضانت فرزندان
 • پذیرش پرونده های بانکی، مطالبه وجه، ملکی، امور بین الملل، اعسار، داوری و عقود

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، کوچه نیکان، مجتمع مروارید، واحد7

فخرالدین حسینی برزنجی 

فخرالدین حسینی برزنجی

جناب آقای حسینی وکیل پایه یک دادگستری استان کردستان هستند که در حال حاضر در سنندج به فعالیت مشغول هستند. ایشان کارشناسی حقوق خود را از دانشگاه آزاد ارومیه و کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه علوم و تحقیقات تبریز اخذ نموده اند. پروانه وکالت 49110 متعلق به آقای فخرالدین حسینی برزنجی است که از قوه قضاییه صادر شده است. ایشان مشاور حقوقی مسکن و شهرسازی و راه و شهرسازی بانه و همچنین اداره اوقاف و امور خیریه بوده اند. موفقیت های بسیاری در کارنامه کاری ایشان دیده می شود که سبب جلب اعتماد موکلین شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در پرونده های خانواده، طلاق و مهریه 
 • پذیرش پرونده های تعزیرات حکومتی، قاچاق، شهرداری و اجراییات 

آدرس: کردستان، میدان امام، ساختمان آفتاب درخشان، طبقه 2 

مازیار صیادی

مازیار صیادی

مازیار صیادی از وکلای خوب و توانمند سنندج می باشد که عنوان بهترین وکیل طلاق در سنندج را به خود اختصاص داده است. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوقی خصوصی هستند. آقای صیادی پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت شماره 485 را از کانون وکلا دریافت کردند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، طلاق، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت و تملک آپارتمان ها تخصص دارند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان سبب حل و فصل بسیاری از مشکلات مردم شده است. آقای صیادی به اخلاق خوب، تعهد، مسدولیت پذیری و انصاف در بین مردم شهره هستند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع قراردادها  
 • نگارش و تدوین دادخواست ها و شکوائیه ها 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: سنندج، خیابان حافظ، ساختمان روژا، طبقه 2، واحد 4

زمانه محبتی 

زمانه محبتی

خانم محبتی دارای مدرک تحصیلی کارشناس فقه و حقوق شافعی هستند که موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 150 از کانون وکلا شدند. سرکار خانم زمانه محبتی حدود 23 سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت هستند. ایشان با تکیه بر علم و دانش خود موفق شده اند درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. خانم محبتی در کنار وکالت در ارائه مشاوره حقوقی هم متخصص و متبحر هستند.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده، طلاق، اجرت المثل و حضانت فرزندان 
 • پذیرش پرونده های ملکی مانند تملک اپارتمان ها، موجر و مستاجر و تخلیه
 • تخصص در پرونده های اسناد رسمی و تجاری، حدود، مطالبه وجه و دعاوی اقتصادی 

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، سرای وکیلی، طبقه 2 

سحر خسروی 

سحر خسروی

خانم خسروی دارای پروانه وکالت پایه یک و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت در زمینه دعاوی مختلف کیفری و حقوقی را دارند اما در برخی بخش ها تسلط بیشتری بر قوانین دارند. سرکار خانم سحر خسروی با تکیه بر علم، دانش و مهارت خود پرونده های مختلف را وکالت نموده اند و در درصد بالایی از آن ها موفقیت چشم گیری را کسب کرده اند. حسن خلق، تعهد، مسئولیت، صداقت و هوش بالای این وکیل با تجربه سبب جلب اعتماد موکلین ایشان شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری تخصصی 
 • ارائه مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش پرونده های خانواده، مهریه، طلاق و حضانت فرزندان 

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، مجتمع بهاره، طبقه 2، واحد 18 

انواع طلاق 

طلاق ممکن است به شکل های مختلفی انجام شود، طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن و طلاق توافقی صورت های مختلف این موضوع است. در این قسمت به بررسی اشکال مختلف طلاق می پردازیم. 

طلاق از طرف مرد: در برخی شرایط ممکن است دادخواست طلاق از طرف مرد ارائه شود. در این حالت مرد باید مهریه، نفقه و اجرت المثل زوجه را پرداخت نماید. در صورتی که مرد دلایل محکمه پسندی برای طلاق داشته باشد می تواند از پرداخت نفقه و اجرت المثل معاف گردد، اما مهریه را باید پرداخت نماید.  

طلاق از طرف زن: در قانون کشور ما حق طلاق با مرد است و زن به راحتی نمی تواند دادخواست طلاق داشته باشد. دادخواست طلاق زن زمانی می تواند از نظر دادگاه پذیرفته شود و منجر به طلاق گردد که زن دلایل قابل قبولی برای درخواست خود داشته باشد، در غیر این صورت با درخواست وی موافقت نخواهد شد و حکم طلاق صادر نمی گردد. 

طلاق توافقی: یکی از ساده ترین روش های طلاق، طلاق توافقی است. در این حالت زوج و زوجه هر دو برای طلاق رضایت و توافق دارند. در طلاق توافقی، ملاک، توافق طرفین است و نسبت به تمام موضوعات، دادگاه خواست و توافق زوجین را ملاک قرار خواهد داد. 

انواع طلاق

عده چیست؟ 

پس از صدور حکم طلاق و جاری شدن صیغه آن، زن تا مدت مشخصی نمی تواند مجددا ازدواج نماید. این مدت مشخص را عده می گویند که زمان آن با توجه به شرایط زن و نوع طلاق متفاوت می باشد. این دوران به این دلیل ایجاد شده است که ممکن است زوجین مدتی پس از جدایی تصمیم به بازگشت و رجوع به همسر خود را داشته باشند.  

دوران عده تنها برای زنان تعریف شده است و طی این مدت زن و شوهر می توانند بدون انجام عقد نکاح مجدد می توانند رجوع نموده و دوباره با یکدیگر زندگی کنند. اما اگر پس از پایان یافتن دوران عده، زوجین تصمیم به رجوع بگیرند باید خطبه عقد بین آن ها خوانده شود. امکان رجوع برای 3 بار طلاق مجدد وجود دارد اما پس از طلاق سوم به اصطلاح سه طلاقه رخ می دهد و زوجین حتی با عقد نکاح نیز نمی توانند به یکدیگر رجوع نمایند مگر این که اقدامات خاصی را انجام دهند. 

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل طلاق در سنندج را به شما معرفی نمودیم. وکیل طلاق باید سواد حقوقی لازم برای پرونده های این بخش را داشته باشد. همچنین لازم است که این وکیل تجربه و سابقه موفقی هم در این عرصه به ثبت رسانده باشد. طلاق ممکن است از طرف مرد، از طرف زن و یا به صورت توافقی باشد که وکیل خوب باید در تمام این موارد متخصص و با تجربه باشد. امیدواریم اطلاعات جمع آوری شده در این مقاله برای شما عزیزان آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید صمیمانه از شما سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی پذیرای پیشنهادات و نظرات ارزنده شما عزیان هستیم.    

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا