وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بوشهر⭐【سال1403】⚖️

متاسفانه امروزه در دادگاه های خانواده شاهد اختلافات بسیاری میان زوجین هستیم که منجر به طلاق می شوند. قوانین و تبصره های مربوط به حوزه خانواده بسیار گسترده است، هیچ یک از زوجین نسبت به این قوانین آگاهی ندارند. از طرفی به دلیل آثار منفی طلاق بر فرزندان، خانواده و در نتیجه بر جامعه، قوانین این حوزه سخت گیرانه است. به همین دلیل زوجین برای طی کردن مسیر طلاق، نیاز دارند که یک شخص دیگر که دارای اطلاعات حقوقی است در کنار خود داشته باشند. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در بوشهر را به شما معرفی نماییم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در بوشهر چه کسی است؟

برای انتخاب وکیل طلاق هم مانند سایر وکلا باید به تخصص او توجه کنیم. بهترین وکیل طلاق در بوشهر، وکیلی است که قوانین مربوط به حوزه خانواده و به خصوص طلاق را می داند. ضمنا این وکیل باید سابقه وکالت پرونده های طلاق را داشته باشد تا بتواند بهتر از موکل خود دفاع کند. تجربه و تخصص در کنار یکدیگر منجر به احقاق حق خواهند شد.

وکیل باید به موکل خود احساس امنیت و اعتماد بدهد، زیرا موکل باید تمام جزئیات را برای وکیل بازگو کند تا او بتواند از وی دفاع کند. البته در مبحث طلاق، وکیل بسته به این که وکالت زن را بر عهده داشته باشد یا مرد، با بخش های مختلفی از قوانین در ارتباط است. وکیل خوب باید در هر دو مقوله تخصص داشته باشد تا بتواند در مقابل دادخواست های طرف مقابل دفاعیه های قابل قبولی را ایراد نماید.

اعتماد به نفس بهترین وکیل در بوشهر بالا است، زیرا اگر از موضع پایین صحبت نماید قطعا شانس وی در متقاعد کردن دادگاه بسیار کم تر می شود.

بهترین وکیل طلاق در بوشهر چه کسی است؟

مراحل انتخاب بهترین وکیل طلاق در بوشهر

هر یک از زوجین، چه زن و چه مرد که قصد دارند وکالت پرونده طلاق خود را به یک وکیل بسپارند باید مراحلی را طی کنند. در ابتدا ایشان باید چندین وکیل متخصص در امر وکالت دعاوی خانواده و طلاق را بیابند. سپس باید حداقل یک جلسه مشاوره با هر یک از وکیلان ترتیب دهند. در این جلسه می توانند از وکیل مشاوره گرفته و سطح سواد وی و همچنین نظر او در مورد پرونده را جویا شوند.

پس از این که با توجه به صحبت ها و نظرات آن ها تصمیم به انتخاب وکیل گرفتند باید در مورد حق الوکاله و نحوه پرداخت آن با وکیل به توافق برسند. موکل باید میزان توانایی مالی خود را به وکیل توضیح دهد. پس از توافق باید قرارداد وکالت تنظیم شود و به امضای وکیل و موکل برسد. موکل باید دقت داشته باشد که در این قرارداد چه اختیاراتی را به وکیل می دهد. تعیین حدود اختیارات وکیل بسیار مهم است، زیرا اگر حدود اختیارات زیاد باشد ممکن است وکیل اقدامی انجام دهد که شما مایل به انجام آن نباشید. اگر حیطه اختیارات هم محدود باشد، وکیل نمی تواند به نمایندگی از شما کارهای لازم را انجام دهد.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بوشهر را بشناسید!

علی اصغر باستین

علی اصغر باستین

آقای باستین فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. ایشان از وکلای پایه یک دادگستری بوشهر هستند که دارای پروانه وکالت به شماره 47816 می باشند. تخصص ایشان وکالت پرونده های اعسار، تعزیرات، مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها و طلاق است. آقای علی اصغر باستین در طول 7 سال وکالت خود پرونده های بسیاری را وکالت کرده اند. ایشان به دلیل حسن خلق و توانایی بالا در امر وکالت در بوشهر شناخته شده هستند.

تخصص  و مهارت:

 • مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح

آدرس: بوشهر، تنگستان، خیابان انقلاب، روبروی بانک ملی، پاساژ تنگستان، طبقه 2

هوشنگ خدادادی

هوشنگ خدادادی

آقای خدادی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند که اکنون به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در بوشهر مشغول فعالیت هستند. ایشان از سال 83 تا 86 کارشناس حقوقی اداره راه و شهرسازی بوده اند. همچنین ایشان سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور خورموج  و نمایندگی وکلای قوه قضاییه در شهرستان دشتی را در کارنامه کاری خود دارند. وکیل خدادی با 16 سال سابقه وکالت جزو بهترین وکیل طلاق در بوشهر شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • اخذ پرونده های حقوقی و کبفری مختلف

آدرس: بوشهر، خورموج، خیابان شهید مطهری، جنب مطب دکتر امینی

نغمیه میرزایی فهیلانی

نغمه میرزایی فهیلانی

ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه شیراز می باشند. خانم میرزایی دارای سابقه دریافت پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره 671 هستند که هم اکنون به عنوان وکیل پایه یک در بوشهر به وکالت مشغول هستند. ایشان در زمینه دعاوی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، بیمه، تملک آپارتمان ها، خانواده و طلاق تخصص دارند. وکالت بانک انصار، بانک ملت و همچنین مشاور حقوقی موسسه اعتباری ثامن، شرکت گسترش تجارت خاورمیانه و هلدینگ یاس در سابقه کاری خانم میرزایی به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت دعاوی مختلف
 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: بوشهر، بلوار مطهری، طبقه فوقانی بانک مسکن

سکینه علمدار

سکینه علمدار

خانم علمدار جزو بهترین وکیل طلاق در بوشهر شناخته شده اند. ایشان دارای پروانه وکالت از کانون وکلا هستند و در حال حاضر در بوشهر فعالیت دارند. خانم سکینه علمدار وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی، ملکی و خانواده مانند طلاق و مهریه را می پذیرند. ایشان در دوران وکالت خود تلاش کرده اند با حسن نیت، اخلاق حرفه ای و دانش حقوقی خود اعتماد مردم را جلب نمایند و در این مسیر موفق هم بوده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی
 • مشاوره حقوقی

آدرس: بوشهر، خیابان مطهری، ساختمان کامکاری، طبقه اول

لیلا اهرمی نژاد

لیلا اهرمی نژاد

خانم اهرمی نژاد یکی دیگر از وکلای خوب و با تجربه بوشهر هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 17913 هستند که در حال حاضر به عنوان وکیل پایه دادگستری به وکالت مشغول هستند. تحصیلات خانم اهرمی نژاد کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا است. ایشان در دعاوی اعسار، امور ثبتی، حقوق مالکیت فکری، ملکی و خانواده تخصص و دانش بالایی دارند. وکیل لیلا اهرمی نژاد در طول 10 سال وکالت خود پرونده های بسیاری را در دادگاه های بوشهر با پیروزی وکالت کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قرارداد
 • تنظیم دادخواست
 • مشاوره آنلاین و تلفنی

آدرس: بوشهر، خیابان جفره، بالاتر از رستوران میداف، نبش کوچه خلیج فارس15، مجتمع تجاری آفتاب، واحد 2

مزیت های داشتن بهترین وکیل طلاق در بوشهر

در مسیر پیگیری و دادرسی دعاوی طلاق، داشتن یک وکیل خوب اهمیت زیادی دارد. وکلا قبل از ارائه دادخواست، به موکلین خود مشاوره می دهند و مزایای و معایب طرح دعوا را عنوان می نمایند. یکی از مزایای داشتن وکیل طلاق این است که هر یک از زوجین پس از اطلاع از نتایج احتمالی پرونده و یا عواقب آن ممکن است از درخواست خود منصرف شوند. مثلا اگر مرد بداند که با جاری شدن طلاق ممکن است ناچار شود نصف اموال خود را به زن بدهد ممکن است در تصمیم خود تجدید نظر کند. در مورد حضانت فرزندان، مهریه و نفقه هم، چنین است.

در مرحله بعد، در صورت داشتن وکیل نیازی نیست که شما در جلسات دادگاه حضور داشته باشید، مگر زمانی که قاضی حضور شما را الزامی تشخیص دهد. به سبب این که وکبل راه و چاه های قانونی مسیر طلاق را می داند، از طولانی شدن بیش تر پرونده جلوگیری می شود. وکیل برای حق و حقوق هر یک از طرفین مانند مهریه، نفقه و حتی حضانت فرزندان راه های قانونی را می داند و بهتر می تواند به شما کمک کند تا حقوق خود را احیا نمایید.

مزیت های داشتن بهترین وکیل طلاق در بوشهر

درخواست طلاق از طرف مرد

مطابق قانون مجازات اسلامی کشور، حق طلاق با مرد است. یعنی مرد می تواند هر زمان که بخواهد درخواست طلاق داده و زن را طلاق دهد. عدم رضایت زن هم مانع جاری شدن طلاق نخواهد شد. اما زمانی که مرد بدون دلیل محکمه پسند بخواهد زن را طلاق دهد، موظف به پرداخت کلیه حقوق زن اعم از مهریه، نفقه و اجرت المثل است. اما در صورت داشتن دلایل محکمه پسند تنها مکلف به پرداخت مهریه است و سایر حقوق مالی زن را پرداخت نخواهد کرد. دلایل محکمه پسند برای طلاق زن عبارتند از:

 • عدم تمکین
 • سوء معاشرت زوجه
 • اعتیاد زوجه
 • حبس طولانی مدت زوجه که توسط دادگاه تایید شود

برای این منظور ابتدا مرد درخواست خود را طرح نموده و دادگاه جلسات مشاوره را برای آن ها توصیه می نماید تا شاید سازش کنند. در صورتی که پس از مشاوره، مرد هم چنان تصمیم به طلاق داشته باشد، دادگاه با در نظر گرفتن کلیه موارد از قبیل مهریه، نفقه، جهیزیه و حضانت فرزندان حکم طلاق را صادر می نماید.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل طلاق در بوشهر را معرفی کردیم. همچنین گفتیم که وکیل طلاق باید متخصص بوده و نسبت به وظایف خود آگاهی داشته باشد. شرایط درخواست طلاق از طرف مرد هم مورد بررسی قرار گرفت. امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما سودمند بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که انتقاد و یا پیشنهادی دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − سه =

دکمه بازگشت به بالا