وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز✅【سال1403】⚡

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز را به شما معرفی کنیم. بسیاری از زوجین با مشکلات متعددی مواجه هستند که با کمک وکیل طلاق می توان این مشکلات را برطرف کرد. هر خانواده و زوجی ممکن است با مشکلات متفاوتی دست و پنجه نرم کنند اما از حل آن ها عاجز باشند و نتوانند از عهده رفع آن ها بربیایند. از این رو بهترین کار، کمک گرفتن از یک وکیل طلاق بسیار مجرب و کارکشته است. اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال وکیل طلاق می باشید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید و وکیل مورد نظر خود را بیابید.

بهترین وکیل طلاق در تبریز کیست؟

امروزه تعداد خانواده ها و زوجینی که در هر شهر بزرگی اعم از تبریز با مشکلات مختلف رو به رو هستند، بسیار زیاد است و بهترین وکیل طلاق در تبریز می تواند به آن ها در این زمینه کمک شایانی کند. وکیل طلاق کسی است که اطلاعات کافی در رابطه با دعاوی خانواده اعم از طلاق دارد و می تواند با علم و دانش کافی و در زمان مناسب، اقدام به حل آن ها کند. بهترین وکیل طلاق در تبریز با تمام مشکلات و اختلافات فرهنگی، قومی و … در شهر تبریز آشناییت دارد و می تواند آسان تر آن ها را برطرف نماید.

بهترین وکیل تبریز با موکلین عزیز شهر تبریز مشاوره های خصوصی و گروهی برگزار می کند و با ارائه راهکار های مناسب از تشدید شدن مشکلات آن ها جلوگیری می کند و در ضمن وکالت پرونده شان را برعهده می گیرد و همچنین از آن ها در برابر قانون دفاع می کند. بهترین وکیل طلاق در تبریز جهت اجرا کردن عدالت و دفاع از موکلش و پیروزی در پرونده، از قوانین لازم و کافی در پرونده استفاده می کنند.

در صورتی که به دنبال وکیل خانواده هستید، می توانید مقاله بهترین وکیل خانواده در تبریز را مطالعه کنید.

بهترین وکیل طلاق در تبریز کیست؟

استرداد پس گرفتن جهیزیه پس از طلاق

بهترین وکیل طلاق در تبریز می تواند به موکل زن کمک کند تا بتواند جهیزیه اش را پس بگیرد؛ طبق عرف و قانونی که در سنت ایرانیان آمده است، زن به خانه همسر خود جهیزیه ای متناسب با شرایط مالی اش می برد اما زمانی که زوجین به مشکل برخورد کنند، جهیزیه به زن تعلق می گیرد و در ضمن برای بردن این نوع از اموال از خانه شوهر باید دانست که تا زمان دوام و ادامه زندگی زناشویی زن و شوهر، باید جهیزیه در منزل مشترک باقی بماند و در صورت عدم توافق بین آن ها، زن می تواند اموال مرتبط با جهیزیه را مستردد نماید.

برای جلوگیری از به وجود آمدن اختلاف بین زوجین و دعوای استرداد جهیزیه، مرد باید جزئیات اموال مرتبط با جهیزیه را در یک سیاهه یادداشت نماید؛ استرداد کردن جهیزیه نیاز به مدارک مخصوص دارد و باید برخی شرایط و مراحل طی شود تا زن بتواند جهیزیه اش را اخذ نماید؛ هنگامی که مرد این سیاهه اموال را امضا نكند و در ضمن 2 نفر دیگر نیز به عنوان شاهد زیر آن سیاهه اموال را امضا نكرده باشند، این سیاهه جهیزیه‌ای اعتبار نخواهد داشت و در دعوای استرداد جهیزیه اعتبار نخواهد داشت.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، کیفری، ثبتی، حقوقی، ملکی
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90%موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

مراحل انجام طلاق توسط وکیل چگونه است؟

با توجه به این که حجم بالایی از پرونده هایی که در دادگاه خانواده بررسی و رسیدگی می شود مختص یه پرونده های طلاق است از این رو توصیه می کنیم که انجام مراحل این پرونده حقوقی را به بهترین وکیل طلاق در تبریز بسپارید. مراحل این دعاوی توسط وکیل به قرار ذیل است:

 • صدور گواهی عدم سازش: در هر کدام از انواع طلاق لازم است که زوجین در جلسات مشاوره شرکت کنند تا از این طریق گواهی عدم سازش و یا عدم انصراف از طلاق صادر گردد.
 • دادخواست طلاق: بعد از اتمام جلسات مشاوره دادخواست طلاق ثبت شده و برای این کار لازم است که وکیل طلاق با در دست داشتن مدارک لازم که شامل اصل و کپی صفحات شناسنامه و کارت ملی، اصل رونوشت عقدنامه و اصل وکالت نامه طلاق می شود به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه کند.
 • ارجاع به دادگاه خانواده: بعد از ثبت دادخواست، مدارک به دادگاه خانواده جهت تشکیل پرونده ارجاع داده می شود و زمان و تاریخ رسیدگی به پرونده طلاق به زوجین ابلاغ می شود.
 • اثبات شروط طلاق: قانونگذار برای صدور حکم طلاق شروطی را تعیین نموده که در صورتی که در هرکدام از انواع طلاق زوجین بتوانند هرکدام از این شروط را با ارائه مدارک و ادله در دادگاه به اثبات برسانند حکم طلاق صادر خواهد شد.
 • اجرای حکم: بعد از ثبات شرایط طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در تبریز و صدور حکم طلاق، باید برای اجرای این حکم به دفترخانه ثبت طلاق مراجعه شود.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز را بشناسید!

زهرا محمدی

زهرا محمدی

زهرا محمدی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و یکی از بهترین وکیل طلاق در تبریز می باشد؛ ایشان مدرک کارشناسی حقوق خود را از دانشگاه سراسری تبریز و مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق اقتصادی از دانشگاه تهران اخذ کرده است.

خدمات ایشان:

 • تنظیم دادخواست و لایحه و شکوائیه و ارسال از طریق نرم افزارهای ارتباطی حتی بدون حضور شما.
 • مطالعه پرونده و بررسی رویه قضایی و ارائه تکنیک های دفاعی دعاوی.
 • خانواده: طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، عدم تمکین، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، صلح و سازش.
 • دعاوی حقوقی: طالبه وجه، تنظیم سند رسمی، وصول مطالبات، قرارداد های عادی، داوری و ابطال رای داور، سرقفلی و حق کسب و پیشه، ابطال قرارداد، دعوی حصر وراثت، خلع ید، تخلیه ید، تقسیم ملک، افراز ملک، رفع تصرف، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و ابطال مبایعه نامه ،تحویل مبیع، تنظیم قرارداد.
 • امور کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت ،تصادفات منجر به فوت، انتقال مال غیر ،ضرب و جرح.

تخصص:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • تنظیم قرارداد

آدرس: تبریز، نصف راه، روبروی ستاره باران ،ساختمان نامدار، طبقه یک، واحد ۶

تماس: 09143041822

حسین یوسفی

 حسین یوسفی-وکیل از ما

حسین یوسفی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و مشاور قضایی می باشد؛ همچنین ایشان می‌تواند جهت حل کردن پرونده‌های مختلف خانوادگی به شما بسیار کمک کند. ایشان در کانون وکلای دادگستری تبریز عضو رسمی بوده است و به عنوان کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه سراسری تبریز به شماره پروانه 1638، کار وکالت را انجام می‌دهد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل طلاق در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان شیرازی، ساختمان شهریار، طبقه 3

فاطمه جاوید مهر

 فاطمه جاوید مهر-وکیل از ما

فاطمه جاوید مهر بهترین وکیل طلاق در تبریز و دارای پروانه وکالت به شماره 23446 است. وی یک وکیل خوش برخورد با مهارت بسیار زیاد است که اجازه نمی‌دهد اختلاف بسیار زیادی بین خانواده‌ها به وجود بیاید.‌ ایشان از تجربه کاری اش جهت دفاع کردن از موکلین خود در دادگاه استفاده می‌کند‌. پیش از انجام هر کاری، مشاوره لازم را به مراجعه کنندگان می‌دهد تا بعداً با مشکلات احتمالی مواجه نشوند و اقدامات صحیح را هم انجام دهند.

آدرس : تبریز، خیابان شیراز، ساختمان استاد شهر وکیلیار، طبقه 4

جواد سربازی

جواد سربازی

جواد سربازی یکی از بهترین وکیل طلاق در تبریز است که سابقه کار درخشان و قابل قبولی دارد. ایشان جهت از بین بردن مشکلات خانوادگی در دادگاه از روش‌های کاملا اصولی استفاده می نماید. در مرحله اول سعی بر این دارد که رضایت موکلین را جلب کند. وی وکیلی با پشتکار و اراده است که جلو می‌رود و نسبت به کار تعهد ویژه‌ای دارد.

آدرس : تبریز، نبش کوچه شهید علیپور، ساختمان آیفر، طبقه 1، واحد 4

محمدعلی رامین

 محمدعلی رامین-وکیل از ما

محمدعلی رامین وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا تبریز است که پرونده‌های مختلف مربوط به دعاوی خانواده را تقبل می کند. ایشان دعاوی های مختلف در زمینه ملکی، حقوقی، کیفری و ثبتی را بررسی نموده و مشکل شان را حل می کنند. وی یکی از بهترین وکیل طلاق در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، طبقه 6، واحد 1

مینا علوی

 مینا علوی-وکیل از ما

مینا علوی در کانون وکلای دادگستری تبریز عضو بوده است. به عنوان یک مشاور حقوقی مجرب از مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی برخوردار می باشد. ایشان راه کار های بسیار خوبی به موکلین خود ارائه می دهد. وی یکی از بهترین وکیل طلاق در تبریز است و جزو وکلای برتر شهر بزرگ تبریز می باشد.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، رو به روی برج ابریشم، ساختمان باراما، واحد 1

فهیمه گوگردچی

 فهیمه گوگردچی-وکیل از ما

فهیمه گوگردچی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا تبریز است. که پروانه وکالت به شماره 21583 و سابقه کار بسیار طولانی مدتی دارد. وی جهت حل کردن هر یک از دعاوی خانوادگی از راه‌های بسیار خوبی بهره گرفته و می‌تواند به شما کمک کند خیلی سریع‌تر مشکلات‌تان را حل کنید. سرکار خانم گوگردچی یکی از بهترین وکیل طلاق در تبریز است.

آدرس : تبریز، اول سعدی، طبقه فوقانی بانک مهر اقتصاد

راضیه طهماسب نژاد

 راضیه طهماسب نژاد-وکیل از ما

راضیه طهماسب نژاد وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ تبریز است. ایشان تخصص و مهارت زیادی در زمینه دعاوی خانواده نظیر طلاق، نفقه، استرداد جهیزیو غیره دارد. همچنین می‌تواند از حقوق هر یک از موکلین خود به بهترین نحو دفاع کند. سرکار خانم طهماسب نژاد پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی اخذ کرده است؛ ایشان بهترین وکیل طلاق در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، ساختمان باراما، طبقه سوم

مهدی محمد علیزاده اصل

 مهدی محمد علیزاده اصل-وکیل از ما

مهدی محمد علیزاده اصل جزو وکلای برتر در آذربایجان شرقی در شهر تبریز می باشد؛ ایشان تخصص بسیار ویژه‌ای در حوزه کاری خود دارد و پرونده‌های مختلف خانوادگی را تقبل می‌کند. جناب آقای محمد علیزاده اصل تمام تلاش خود را می کند تا رضایت هر یک از موکلین خود را جلب نماید؛ ایشان بهترین وکیل طلاق در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان شریعتی، ساختمان آلومینیوم، واحد 4

الهام میدانی

الهام میدانی

الهام میدانی یکی از بهترین وکیل طلاق در تبریز است؛ ایشان توانسته از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شود و پی از آن پروانه وکالت به شماره 477 را اخذ نموده است. وی بیش از بیست سال سابقه وکالت در حل انواع پرونده‌های خانوادگی دارد؛ ایشان جزو وکلای بسیار باسابقه و معروف است که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی دارد.

آدرس : تبریز، چهار راه آبرسان، ساختمان اسکان یک، طبقه چهارم

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی یکی از بهترین وکیل طلاق در تبریز است؛ ایشان جزو وکلای برتر محسوب می شوند؛ ایشان دارای شهرت و محبویت بسیار زیادی بین مردم عزیز استان آذربایجان دارد؛ وی در شهر بزرگ تبریز در حوزه وکالت خدمات بسیار حرفه ای در اختیار مردم قرار می دهد.

آدرس: تبریز

بهترین وکیل طلاق چه مزیت هایی برای زوجین دارد؟

با حضور بهترین وکیل طلاق در تبریز در کنار زن و یا مرد دیگر نیاز به حضور آنان در جلسات دادرسی و رسیدگی دادگاه خانواده نخواهد بود. وکیل طلاق موظف است که به نمایندگی از جانب موکل خود در این جلسات حاضرشده و از حقوق او دفاع کند.

بهره مندی از بهترین وکیل تبریز موجب می شود تا پرونده براساس قوانین تعیین شده در مسیر صحیح خود پیش رود. عدم حضور وکیل در این دعاوی موجب  می شود تا طرفین به دلیل عدم آگاهی از قوانین مربوطه با مشکلاتی مواجه شوند و رسیدگی پرونده مدت زمان بیشتری به طول بیانجامد.

بهترین وکیل طلاق در تبریز براساس تجربه و مهارت زیاد در حوزه این دعاوی می توانند به بهترین شکل این پرونده ها را پیگیری نموده و بدین ترتیب در زمان و هزینه های دادرسی صرفه جویی کنند.

بهترین وکیل طلاق چه مزیت هایی برای زوجین دارد؟

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در تبریز

بهترین وکیل طلاق در تبریز باید ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد. در این صورت مردم بتوانند به خوبی به ایشان اعتماد کنند و وکالت پرونده شان را برعهده وی قرار دهند. وکیل باید پاکدستی و صداقت در شغل و حرفه اش داشته باشد و در ضمن رازدار موکلین شان باشد. وکیل طلاق باید نسبت به قوانین روزآمد و رویه هایی که حاکم اند، اطلاعات کافی داشته باشد. وکیل باید سرعت عمل بسیار بالایی داشته باشد تا بتواند طلاق های توافقی را با سرعت به پایان برساند.

بهترین وکیل طلاق در تبریز باید مدرک بسیار معتبری در این زمینه داشته باشد. وکیل باید در حیطه روان کاوی، جامعه شناسی و روان شناسی اطلاعات داشته باشد. بتواند مشاوره های بسیار موثر و کارآمدی در اختیار موکلین خود قرار دهد؛ همچنین وکیل باید از لحاظ رفتار در سلامت کامل به سر ببرد.

اگر شما در شهر بزرگ تهران ساکن هستید و دچار مشکل متعدد خانوادگی شده اید و به دنبال وکیل معتبر هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل خانواده در تهران یا بهترین وکیل طلاق در تهران مراجعه کنید.

شروط ضمن عقد چیست؟

می توان گفت که ازدواج یک قرارداد بین زن و مرد است که باید برای انجام دادن رخی از زوجین شروط ضمن عقد را بدون داشتن آگاهی لازم، امضا می کنند و ممکن است در آینده به مشکل بر بخورند. در هر کشوری زن و مرد برای ازدواج باید برخی نکات و شروط را رعایت کنید. و البته در ایران نیز بسیاری از این قوانین به دلیل رسم و رسوم و مسائل مذهبی است. شروط ضمن عقد بسیار زیاد است که باید هر یک از زوجین پیش از عقد این شروط را به خوبی بخوانند تا بتوانند با اطلاعات کامل و دقیق، عقدنامه را امضا و به آن ها عمل نمایند.

شروط ضمن عقد چیست؟

کلام آخر

زوجین بسیاری هستند که با مشکلات متعددی در زمینه مهریه، طلاق، حضانت فرزند، نفقه، تمکین و … در طول زندگی مواجه می شوند که تنها با کمک وکیل طلاق قابل حل می باشند. از این رو در این مقاله مطالب بسیار ارزشمندی در رابطه با وکالت دعاوی خانواده از جمله طلاق در اختیار شما قرار دادیم. در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز را به شما معرفی کرد. از این که تا پایان مقاله ما را همراهی کردید، از شما بسیار ممنونیم. در صورتی که با وکالت دعاوی هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه طلاق دارید، می توانید از طریق سایت با وکلای ذکر شده در مقاله در میان بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 8 =

دکمه بازگشت به بالا