وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در مشهد⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله می خواهیم برای کسانی که در شهر مشهد در جست و جوی وکیلی زبده در زمینه طلاق، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه و حضانت فرزندان هستند، تعدادی از بهترین وکیل خانواده در مشهد را معرفی نماییم. هدف اصلی یک وکیل خانواده خوب در وهله اول، باید تلاش برای سازش بین زوجین باشد و در صورت پافشاری طرفین بهترین راهکار را برای به پایان بردن پرونده و کسب نتیجه مطلوب به کار گیرد. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا با وکلایی زبده در این خصوص آشنا شوید.

چه زمانی باید به بهترین وکیل خانواده در مشهد مراجعه کنیم؟

حفظ حقوق خانواده از مهم ترین وظایف جامعه و قانون می باشد. گاهی زوجین و خانواده ها با اختلافاتی مواجه می شوند که حل آن ها نیاز به مشورت و بهره بردن از یک متخصص در این حوزه دارد. داشتن اشراف کامل به این موضوع کار هرکسی که ادعای آن را دارد نیست و تنها کسی می تواند با اطمینان این ادعا را کند که از وکلای متخصص خانواده باشد. وکلای پایه یک دادگستری ممکن است در تمامی حوزه ها متبحر نباشند و باید هرکس با توجه به موضوع پرونده خود، به دنبال وکیل مناسب بگردد.

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد می تواند در این مسیر همراه کسانی که درگیر موضوع هستند، باشد. وکیل خانواده با وکیل خانوادگی متفاوت است و گاهی اوقات این دو با هم اشتباه گرفته می شوند. وکیل خانوادگی به تمام امور یک خانواده اعم از کیفری و حقوقی می پردازد، ولی وکیل خانواده به وکیلی اطلاق می شود که تنها به پرونده اختلافی بین زوجین رسیدگی می کند.

چه زمانی باید به بهترین وکیل خانواده در مشهد مراجعه کنیم؟

نفقه و قوانین مربوط به آن

نفقه از وظایف مرد در برابر زن برای رفع احتیاجات او به مواردی همچون خوراک، پوشاک، مسکن، هزینه های درمان و اثاثیه منزل می باشد. در یک زندگی زناشویی به زن منفق علیه یعنی کسی که نفقع دریافت می کند و به مرد منفق یعنی کسی که نفقه را پرداخت می کند، می گویند. طبق ماده 1102 قانون مدنی کشور، پس از جاری شدن عقد دائم بین زوج و زوجه، مرد در قبال تمکین زن از او، وظیفه تامین چنین هزینه‌هایی را بر عهده می گیرد.

این تعهد مبتنی بر این است که اگر از پرداخت آن ها خودداری کند، زن این اجازه را دارد که از او شکایت نماید و حتی به این دلیل از او جدا شود. در واقع می توان گفت نفقه در ازدواج دائم به زن تعلق می گیرد که در ماده 1106 قانون به این مورد اشاره شده است. اگر زن از تمکین همسرش خودداری کند، یعنی بدون دلیل منزل را ترک کند و با آن باز نگردد و یا در روابط زناشویی از مرد اطاعت نکند، حکم نشوز می گیرد و دیگر نمی تواند ادعای دریافت نفقه را داشته باشد.

در ازدواج موقت نیز تنها در صورتی که در صیغه نامه تعهد مرد برای پرداخت نفقه ذکر شده باشد، زن می تواند آن را از او طلب کند. در غیر این صورت مرد وظیفه ای برای پرداخت نفقه نخواهد داشت. اگر زن به کمک بهترین وکیل خانواده در مشهد دادخواست مبنی بر عدم دریافت نفقه با وجود تمکین کردن از مرد را به مراجع قانونی ارائه دهد، قاضی مورد نظر کارشناسی را برای این مورد در نظر می‌ گیرد و در نهایت مرد موظف به پرداخت معوقات نفقه با توجه به شرایط زن، وضعیت درآمدی خود، شئونات و تحصیلات خانوادگی او می شود.

وکیل خانواده آنلاین کیست؟

بهترین وکیل خانواده در مشهد گاهی خدمات خود را به صورت آنلاین و شبانه روزی به موکلین و متقاضیان ارائه می دهد. برخی از وکلا در سایت های اختصاصی و یا اشتراکی به سوالات افراد به صورت چت پاسخ می دهند. گاهی اوقات دعاوی خانواده، مسائلی پیش پا افتاده می باشد و نیازی به همراهی وکیل ندارد و تنها سوالاتی در این خصوص برای فرد پیش می آید که با مشورت می تواند آن را حل کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

حضانت فرزند

یکی دیگر از پرونده هایی که در حوزه خانواده مطرح و توسط بهترین وکیل خانواده در مشهد رسیدگی می شود حضانت فرزند است. این مورد یکی از موضوعات مربوط به پرونده های طلاق است که بایستی تکلیف آن مشخص گردد. براساس ماده 1168 قانون مدنی نگهداری از فرزندان از وظایف و حق و تکلیف والدین است.

در قانون حضانت این گونه معنا شده که نگهداری و مراقبت از فرزند تا پایان 7 سالگی با مادر بوده و در طی این مدت زمان پدر نمی تواند حق حضانت را از مادر سلب کند مگر این که در دادگاه عدم صلاحیت مادر در نگهداری از فرزند را به اثبات برساند. که البته در این مورد باید با بهترین وکیل خانواده در مشهد مشورت کند.

بعد از 7 سالگی تا زمانی که فرزندان به سن بلوغ و قانونی برسند (برای دختر 9 سال و برای پسر 15 سال) حضانت آنان با پدر است و پس از آن خود می توانند تصمیم گیری کنند که با کدام یک از والدین می خواهند زندگی کنند.

لازم به ذکر است که دادن حضانت به یکی از والدین به معنای ممانعت از دیدار دیگری نمی باشد بلکه والدین با توافق یکدیگر و حکم دادگاه می توانند از حق ملاقات بهره مند شوند.

 برخی از مهم ترین نکات در بحث حضانت که وکیل خانواده در خصوص آن ها اطلاعات دقیق و کاملی دارد به قرار ذیل است:

 • در صورت فوت یکی از والدین حضانت فرزند با والد دیگر خواهد بود.
 • دختر بعد از 9 سالگی و پسر بعد از 15 سالگی می تواند در مورد حضانت، خود تصمیم گیری کند.
 • در صورتی که یکی از والدین صلاحیت لازم برای مراقبت و نگهداری از فرزند را نداشته باشد می توان با مراجعه به وکیل خانواده و ارائه دادخواست برای سلب حضانت اقدام کند.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در مشهد را بشناسید!

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج بهترین وکیل مشهد

وکیل “رضا حسینی برج” وکیل پایه یک دادگستری مشهد یکی از بهترین وکلای مشهد با ۱۵سال سابقه کار وکالت هستند که بصورت حرفه ای در امور حقوقی ،کیفری،خانواده ،ثبت شرکت ها وکالت می‌نمایند و بیش از ۷۰۰۰پرونده موفق با رضایتمندی فراوان داشته اند.

 • پرونده های تخصصی ایشان عبارتند:
 • طلاق توافقی ۳روز
 • طلاق ایرانیان خارج کشور ۳روز
 • دستورموقت ملک ۳روز
 • چک ۳روز
 • تخلیه ۳روز
 • انحصار وراثت ۳روز
 • ثبت شرکت ۳روز
 • تنظیم شکوائیه ۳روز
 • سفته ۳روز
 • ثبت ازدواج ۳روز
 • ثبت طلاق ۳روز‌
 • ملاقات فرزند ۳روز
 • جهیزیه ۳روز
 • نفقه ۲۰روز
 • تمکین ۲۰روز
 • طلاق یکطرفه زوج ۴۵روز (حداقل )
 • طلاق یکطرفه زوجه ۴۵روز
 • (حداقل )
 • جرایم سایبری
 • وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور
 • سرقت،خیانت درامانت
 • کلاهبرداری

شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و حرفه‌ای با وکیل پایه یک دادگستری “رضاحسینی برج” از طریق شماره های زیر اقدام نمایید:

شماره وکیل مشهد: 09156024004
شماره دفتر: 05137600011
آدرس دفتر:
 بلوار سجاد ،سجاد۶،جنب پیتزا نوشین ، پلاک۲۲۰
حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

وب سایت: lawyermashhad

مریم جلالی

مریم جلالی

مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری دارای ۱۰سال سابقه درخشان و موفق در دعاوی خانواده می باشد.
ایشان سابقه مشاوره و وکالت در پرونده های طلاق
مهریه
نفقه
حضانت
تمکین
ملاقات فرزند
اثبات نسب
اثبات زوجیت
و سایر دعاوی خانواده را داراست که با فن بیان و تسلط در به روزترین قوانین و تجربه چندین ساله و مشاوره حقوقی پیش از ازدواج با برگزاری جلسات فردی یا مشترک با زوجین موجب جلب رضایت مشتریان شده است.
انجام مشاوره و وکالت در انواع طلاق از یک طرفه و توافقی،اجرای مهریه از طریق اداره ثبت و دادگاه،حضانت فرزند و سلب حضانت در صورت عدم صلاحیت اخلاقی والدین از جمله خدمات وکالتی ایشان است.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره همراه: 09151176941

شماره محل کار: 05135019840

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک2354، دفتر وکالت مریم جلالی

اینستاگرام: Maryam_jalali_lawyer

برای تعیین وقت حضوری به لینک زیر مراجعه کنین

وب سایت: maryamjalalivakil.ir

دکتر عباس شفیعی

دکتر عباس شفیعی


آقای دکتر عباس شفیعی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری ،دانش پژوه مقطع دکترای تخصصی حقوق، دارای سابقه اعلام وکالت در حوزه های کیفری و حقوقی، خانواده، بیمه ، ثبتی، مهاجرت و شرکتها و امور قراردادها می باشند.

برخی از تخصص های آقای دکتر عباس شفیعی:

طلاق توافقی حداقل ۷روزه
طلاق به درخواست زوجه حداقل ۴۵روزه
وکالت ایرانیان خارج از کشور
مطالبه مهریه حداقل ۷روزه

برخی از سوابق آقای دکتر عباس شفیعی:

وکیل و مشاور حقوقی بنیاد شهید استان خراسان رضوی
سابقه مشاوره در واحد معاضدت دادسرای ناحیه ۶ مشهد
عضو انجمن بزه‌دیدگان ثانویه تحت نظر واحد پیشگیری از وقوع جرم در دادسرای ناحیه ۶ مشهد
همکاری و مشاوره اداره امور سرپرستی صغار و محجورین و آسیب دیده های اجتماعی
دارای مجوز تدریس در زمینه امور قیمومیت از معاونت محترم دادستان ناحیه ۵ مشهد
جهت بهره‌مندی از مشاوره تخصصی و اعطای وکالت به آقای دکتر عباس شفیعی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید. (حضور در دفتر با تعیین وقت قبلی و هماهنگی)

آدرس دفتر: مشهد بلوار سجاد، بهارستان ۴ پلاک ۲۷، طبقه سوم، واحد ۹

شماره تماس: 09152032002

وب سایت: mashhad-law.com

ابوالفضل علیزاده مقدم

ابوالفضل علیزاده مقدم

ابوالفضل علیزاده مقدم، وکیل پایه یک دادگستری مشهد و مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در مدت بیش از 14 سال فعالیت حقوقی خود توانسته به عنوان یک وکیل خوب در مشهد و مسئولیت‌پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود. وکیل علیزاده مقدم از بدو شروع وکالت تاکنون بیش از 8000 پرونده موفق داشته و با قاطعیت می‌توان گفت بهترین فعالیت حرفه‌ای در کار وکالت را در سطح شهر مشهد داشته که در ادامه حوزه فعالیت وکیل علیزاده مقدم در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده بیان شده است:

 1. پرونده‌های کیفری با موضوعات (جرائم منافی عفت، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 2. پرونده‌های حقوقی من الجمله: (چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 3. پرونده‌های ملکی مانند: (الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 4. پرونده‌های خانوادگی در مشهد به صورت تخصصی و حرفه‌ای از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

شماره تماس: 09151170211

ادرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5

محسن کتولی

جناب آقای محسن کتولی وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلای قوه قضاییه خراسان رضوی می‌باشند
وی سابقه تدریس در دانشگاه را داشته و بیش از 15 سال نیز سابقه کار و فعالیت در حوزه خانواده را دارد و به جهت تسلط بر قوانین و رویه های موجود در دادگاه ها به عنوان یکی از موفق ترین وکلای مشهد در دعوای خانوادگی می‌باشند

دعاوی:

 • نفقه
 • تمکین
 • استرداد جهیزیه
 • طلاق
 • مهریه
 • حضانت فرزند
  و ازدواج مجدد از مهمترین تخصص های ایشان در موضوع خانواده می‌باشد.

“دریافت حکم طلاق در سریعترین زمان ممکن و در مواردی حتی بدون مراجعه به مشاوره پیش از طلاق “

آقای محسن کتولی از یک تیم حقوقی قوی و شناخته شده ای در مشهد بهره می‌برد که این موضوع باعث شده بیش از 95 درصد پرونده ها را با موفقیت به اتمام برساند بنابراین با خیالی آسوده و مطمئن پرونده خود را به ایشان بسپارید.

« وکالت از ایرانیان مقیم خارج از کشور و پی‌گیری دعاوی خانوادگی ایشان در ایران از تخصص های این وکیل است و ایرانیان عزیز در هر کشوری که هستید با خیالی آسوده پرونده خود را به ایشان بسپارید »

ثبت ازدواج و طلاق اتباع محترم غیر ایرانی نیز از دیگر تخصص های ایشان می‌باشد.

 • پیشنهاد میکنیم حتماً قبل از هر اقدامی با ایشان مشورت کنید

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره با ایشان و تعیین وقت ملاقات می توانید با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :
09155218544

آدرس موسسه و دفتر حقوقی ایشان در مشهد بلوار وکیل آباد و همچنین در شهرک غرب می‌باشد.

اطلاع بیشتر در:
https://katoolivakil.blog.ir/

وب سایت: katooli

معصومه رحمانی

معصومه رحمانی

معصومه رحمانی وکیل پایه یک دادگستری در خراسان رضوی است که سابقه کاری بسیار درخشانی دارد و مردم عزیز شهر مشهد به او اعتماد بسیار زیادی دارند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در مشهد به شغل تخصصی اش می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سوابق کار در وکالت
 • مشاور حقوقی

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار مدرس، ساختمان 14، طبقه پنجم، واحد 26

علیرضا دوستی

علیرضا دوستی

علیرضا دوستی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و مذهبی مشهد می باشد؛ ایشان دارای بیش از ده سال سابقه وکالت بسیار درخشان در زمینه های متفاوت حقوقی نظیر دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و غیره است و در زمینه پرونده های خانواده از تجربه و تبحر بالایی برخوردارند؛ وی بهترین وکیل خانواده در مشهد است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: مشهد، بلوار کوثر، کوثر 15، پلاک 108، مقابل شورای حل اختلاف

سعید عابدیان

 سعید عابدیان-وکیل از ما

سعید عابدیان بهترین وکیل خانواده در مشهد است. ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد که سابقه وکالت بسیار درخشانی در زمینه انواع دعاوی مختلف دارد؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و مذهبی مشهد است که می‌تواند به شما در زمینه حل کردن پرونده‌های متفاوت از جمله دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده کمک نماید. البته بیشترین تخصص و تمرکز وی بر روی دعاوی متفاوت کیفری بوده و با دادن مشاوره به موکلین خود در رابطه با نوع پرونده ملکی، سعی بر رفع بهتر مشکل دارد.

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، مجتمع تجاری ایران زمین

رضا طالبی

رضا طالبی

رضا طالبی بهترین وکیل‌ خانواده در مشهد می باشد که تا به امروز توانسته به نتایج کاملا مثبتی با دانش و تجربه بالا رسیده است؛ وی اجازه نمی دهد حق هیچ کسی ضایع شود. ایشان توانسته از سال 1390 کار وکالت خود را آغاز کند و پروانه وکالت پایه یک دادگستری دارد؛ وی در دعاوی مختلف حقوقی، خانوادگی، شرکتی، کیفری و ثبتی، پرونده‌های موفق بسیار زیادی دارد و شما می‌توانید به غیر از پرونده‌های ملکی، برای حل کردن پرونده‌های دیگر نیز از او کمک و راهنمایی بگیرید.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد

علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی‌مهر وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و مذهبی مشهد است و ایشان توانسته از رشته حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد شهر مشهد فارغ التحصیل شود؛ وی دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری است و 15 سال سابقه حقوقی دارد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل خانواده در مشهد به حساب می‌آید.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه و تخصص حقوقی
 • مشاور حقوقی

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک27، طبقه2، واحد 5

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در مشهد

برای انتخاب بهترین وکیل مشهد باید تحقیقات کاملی انجام داد و ویژگی های وکیل مورد نظر را بررسی کرد. در این بخش ما به خصوصیات بهترین وکیل خانواده در مشهد اشاره می کنیم:

سطح دانش و آگاهی: اولین و مهم ترین ویژگی بهترین وکیل خانواده در مشهد این است که در زمینه کاری خود علم و دانش کافی داشته باشد و به تمامی قوانین و واکنش های طرف مقابل آگاه باشد. همچنین لازم است با روند دادگاه و چگونگی پیگیری پرونده آشنا باشد.

تجربه بالا: داشتن تجربه کافی و سابقه مفید در زمینه دعاوی خانواده می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. وکیلی که در رزومه کاری خود تجربه پرونده های موفقیت آمیز زیادی داشته باشد، می تواند برای انتخاب گزینه مناسبی باشد.

رازداری: از دیگر ویژگی های بهترین وکیل خانواده در ایران این است که باید راز دار موکل خود باشد و به هیچ عنوان اسرار او را فاش نکند و تحت هر شرایطی تنها به مصلحت موکل خود فکر کند.

رعایت انصاف: یک وکیل خانواده حرفه ای در ابتدا باید با رجوع به وجدان خود سعی کند بین طرفین صلح برقرار کند و به دلیل مسائل مالی به دنبال تشدید اوضاع نشود. همچینن از نظر حق الوکاله باید نهایت انصاف را رعایت کند.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در مشهد

رایج ترین دعاوی خانوادگی چیست؟

بهترین وکیل خانواده در مشهد اغلب با پرونده هایی درگیر می شود که در آن ها تخصص دارد و همه موضوعاتی که در دعاوی خانوادگی مطرح می شود، طبق قانون ماده 4 حمایت از خانواده ذکر شده است. این عناوین عبارتند از:

 • عقد دائم، موقت و اجازه عقد
 • مهریه، جهیزیه، نفقه، اجرت المثل و نحله
 • ازدواج مجدد، نامزدی و برهم خوردن آن و خسارت های وارده
 • عدم تمکین و نشوز
 • حضانت و ملاقات فرزندان برای زوجین، قیومیت و ولایت قهری
 • اهدای جنین و تغییر جنسیت
 • طلاق، برگشت از طلاق، بخشیدن مدت و انقضای آن

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده در کرج

رسیدگی به دعاوی مربوط به مهریه

یکی از رایج ترین دعاوی که در دادگاه های خانواده به چشم می خورد و بسیاری از زوجین را درگیر خود می‌ کند، اختلاف بر سر دریافت و پرداخت مهریه است. مهریه حق قانونی زن است که در قبال حق طلاق در هنگام عقد دائم به او تعلق می گیرد. اگر بخواهیم مهریه را از نظر نوع دریافت طبقه بندی کنیم می توانیم به عندالمطالبه بودن و عند الاستطاعه بودن آن اشاره نماییم.

با توجه به سنگین بودن مبالغ مهریه، بالا بودن قیمت سکه، عدم توانایی مردان از پرداخت آن، کلاهبرداری برخی زنان برای دریافت مهریه و یا فریب مردان و تلاش برای دور زدن قانون برای پرداخت نکردن مهریه، غالبا حل دعاوی مربوط به آن به شکایت و رسیدگی قانونی کشیده می شود.

در این گونه دعاوی خانم ها می‌ توانند به کمک بهترین وکیل خانواده در مشهد، برای مطالبه حقوق خود دادخواست خود را به مراجع قانونی ارائه دهند. بهترین وکیل خانواده در مشهد با استعلام اموال مرد و توقیف آن ها تمام تلاش خود را برای گرفتن حق و حقوق موکل خود به کار می گیرد. در صورتی که موکل وکیل مورد نظر مرد باشد، سعی می کند به دادگاه ثابت کند که موکلش توانایی لازم برای پرداخت مهریه را ندارد و درخواست اعسار رابه دادگاه ارائه می دهد. در این میان قاضی پرونده با بررسی دلایل وکیل و موکل او و بررسی اموال و میزان درآمدی که دارد، پرداخت مهریه زن را به صورت اقساط در نظر می گیرد.

رسیدگی به دعاوی مربوط به مهریه

کلام آخر

کمک گرفتن از یک وکیل می تواند منافع زیادی به همراه داشته باشد. بهترین وکیل خانواده در مشهد می تواند در تمامی دعاوی خانواده با داشتن تخصص و تجربه در این زمینه با اخذ پرونده و ارائه مشاوره، خدمات وکالتی ارائه دهد. برای کسانی که در شهر مشهد به دنبال یک وکیل خبره در حوزه خانواده می گردند، لیستی از بهترین وکیل خانواده در مشهد را ارائه دادیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. لطفا در صورت داشتن داشتن سوالات و نظرات با وکلایی که در سایت وکیل چی معرفی کردیم در ارتباط باشید.

آیا در دوران نامزدی مهریه به خانم تعلق می گیرد؟

 تا پیش از وقوع و ثبت نکاح، هیچ اثر مالی و غیر مالی برای طرفین به وجود نخواهد آمد.

در چه صورتی می توان بدون رضایت آقا طلاق گرفت؟

داشتن حق طلاق، سو رفتار آقا، ابتلا به بیماری های لاعلاج و ضرب و شتم توسط مرد

منظور از شرط تنصیف دارایی چیست؟

نصف کردن دارایی مرد بعد از طلاق همسر

4.5/5 - (6 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 2 =

دکمه بازگشت به بالا