خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در مشهد⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله می خواهیم برای کسانی که در شهر مشهد در جست و جوی وکیلی زبده در زمینه طلاق، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه و حضانت فرزندان هستند، تعدادی از بهترین وکیل خانواده در مشهد را معرفی نماییم. هدف اصلی یک وکیل خانواده خوب در وهله اول، باید تلاش برای سازش بین زوجین باشد و در صورت پافشاری طرفین بهترین راهکار را برای به پایان بردن پرونده و کسب نتیجه مطلوب به کار گیرد. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا با وکلایی زبده در این خصوص آشنا شوید.

چه زمانی باید به بهترین وکیل خانواده در مشهد مراجعه کنیم؟

حفظ حقوق خانواده از مهم ترین وظایف جامعه و قانون می باشد. گاهی زوجین و خانواده ها با اختلافاتی مواجه می شوند که حل آن ها نیاز به مشورت و بهره بردن از یک متخصص در این حوزه دارد. داشتن اشراف کامل به این موضوع کار هرکسی که ادعای آن را دارد نیست و تنها کسی می تواند با اطمینان این ادعا را کند که از وکلای متخصص خانواده باشد. وکلای پایه یک دادگستری ممکن است در تمامی حوزه ها متبحر نباشند و باید هرکس با توجه به موضوع پرونده خود، به دنبال وکیل مناسب بگردد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد می تواند در این مسیر همراه کسانی که درگیر موضوع هستند، باشد. وکیل خانواده با وکیل خانوادگی متفاوت است و گاهی اوقات این دو با هم اشتباه گرفته می شوند. وکیل خانوادگی به تمام امور یک خانواده اعم از کیفری و حقوقی می پردازد، ولی وکیل خانواده به وکیلی اطلاق می شود که تنها به پرونده اختلافی بین زوجین رسیدگی می کند.

در سایر شهرهای ایران، وکلای بسیار زیادی وجود دارد که برای حل مشکلات امور خانوادگی بسیار مناسب می باشند، برای یافتن آن ها می توانید به مقاله بهترین وکیل در ایران مراجعه نمایید.

چه زمانی باید به بهترین وکیل خانواده در مشهد مراجعه کنیم؟

وکیل خانواده آنلاین کیست؟

بهترین وکیل خانواده در مشهد گاهی خدمات خود را به صورت آنلاین و شبانه روزی به موکلین و متقاضیان ارائه می دهد. برخی از وکلا در سایت های اختصاصی و یا اشتراکی به سوالات افراد به صورت چت پاسخ می دهند. گاهی اوقات دعاوی خانواده، مسائلی پیش پا افتاده می باشد و نیازی به همراهی وکیل ندارد و تنها سوالاتی در این خصوص برای فرد پیش می آید که با مشورت می تواند آن را حل کند.

وکیل آنلاین در شهرهای مختلف دیگر از جمله اصفهان هستند که می توانید به مقاله بهترین وکیل در اصفهان مراجعه نمایید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در مشهد را بشناسید!

مهناز دلاویز

مهناز دلاویز

مهناز دلاویز به عنوان وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه وکالت 2890 از کانون وکلای دادگستری ایران، جزو بهترین وکیل خانواده در مشهد به شمار می رود. ایشان با تحصیلات کارشناسی رشته حقوق توانسته است به این درجه دست یابد و در حال حاضر دانشجوی ارشد رشته حقوق خصوصی می باشد. خانم دلاویز، پرونده هایی را که در موضوع دعاوی خانواده، حقوقی و پرونده های کیفری هستند، از طرف مراجعین اخذ می نماید. لازم به ذکر است که ایشان به دلیل شیوایی بیان و قدرت سخنوری و استفاده از تمامی نکات قانونی از موکل خود به خوبی دفاع می کند و در نهایت با پیروزی در دادگاه پرونده را به پایان می رساند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش دعاوی خانواده، مهریه، طلاق و نفقه
 • دعاوی ارث، بانکی، چک و سفته، ثبت اسناد و فسخ قرارداد
 • انواع دعاوی کیفری و پذیرش پرونده به عنوان وکیل مدافعی ماهر

آدرس: مشهد، بلوار شفا، ساختمان ارم، واحد 7

شماره تماس: 091510268

مریم شفازاده

مریم شفازاده

خانم مریم شفازاده، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد. ایشان با سابقه پروانه وکالت که از کانون وکلای دادگستری دریافت نموده است، انواع دعاوی خانواده را می تواند اخذ کند و با موفقیت به پایان برساند. از ویژگی‌ های مثبت ایشان قیمت منصفانه حق الوکاله، وجدان و تعهد کاری، تسلط به موضوع و مهارت سخنوری می باشد. پرونده های موفق خانم شفازاده در رزومه کاری ایشان در خصوص طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … باعث شده است که ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواه در مشهد معرفی شود.

تخصص و مهارت:

 • انواع پرونده های حقوقی، ملکی، خانواده و کیفری
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مثل لایحه، دفاعیه و شکواییه
 • ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری با پرداخت هزینه به مراجعین

آدرس: مشهد، میدان 10دی، بالای داروخانه دکتر مجتهدی، طبقه دوم

شماره تماس: 09155502131

محمد افشاری

 محمد افشاری

محمد افشاری با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی پس از پایان تحصیل توانست در آزمون شفاهی و کتبی کانون وکلای دادگستری پذیرفته شود و با دریافت پروانه وکالت به شماره 25670، به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد به فعالیت بپردازد. آقای افشاری پرونده های بسیاری را تاکنون از مراجعین خود پذیرفته اند و موفق شده اند با پیگیری های صورت گرفته و مشاوره با دیگر وکلا آن ها را به نتیجه برسانند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در مشهد شناخته شوند.

تخصص و مهارت:

 • تسلط به موضوعات حقوقی و خانواده
 • قدرت بیان قوی و تسلط به موضوعات
 • انواع دعاوی کیفری مثل سرقت، قتل غیر عمد، کلاه برداری، مواد مخدر و…
 • دعاوی حقوقی و مالی، بانکی، چک و سفته

آدرس: مشهد، خیابان سناباد غربی، نرسیده به چهارراه راهنمایی، پلاک 770، طبقه 4

شماره تماس: 09151110503

سیده عاطفه مجیدی طهران

سیده عاطفه مجیدی طهران

یکی دیگر از وکلایی که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل خانواده در مشهد معروف می باشد، خانم مجیدی می باشد. ایشان با کسب رتبه 229 کنکور سراسری در سال 1385 موفق به پذیرش در دانشگاه سراسری اصفهان در رشته حقوق شدند و بعد از آن با کسب رتبه 29 در مقطع کارشناسی ارشد در سال 1390 به ادامه تحصیل در رشته حقوق بین الملل دانشگاه شهید بهشتی پرداختند. سیده عاطفه مجیدی در سال 1395 در آزمون کانون وکلای دادگستری یزد، رتبه یک آزمون اختبار را به دست آورد و پس از آن رسما کار وکالت را آغاز کرد.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش پرونده های کیفری، کلاه برداری، جعل سند، روابط نامشروع و فروش مال غیر
 • پرونده های حقوقی، اجرت المثل ایام تصرف، دعاوی بانکی، پیش فروش آپارتمان و غیره
 • پرونده های خانواده، ترک نفقه، طلاق توافقی، طلاق از سوی مرد یا زن، ملاقات فرزند و ثبت ازدواج

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار احمد آباد، بلوار ابوذر غفاری، نبش بلوار ابوذر غفاری 16،پلاک 160، طبقه سوم، واحد 10

شماره تماس: 09153787748 – 09129331647

عباس شهروان

 عباس شهروان

عباس شهروان، کارشناس ارشد رشته حقوق و جرم شناسی و وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر مشهد می باشد. ایشان خدمات وکالتی بسیاری را علاوه بر اخذ پرونده ارائه می دهند. علاوه بر تخصص ایشان در دعاوی خانواده و حقوقی و کیفری، ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه نیز هستند. موکلین و مراجعین ایشان، از نحوه سخنوری و سبک دفاع در دادگاه، رضایت کامل دارند و آقای شهروان را جزو یکی از بهترین وکیل خانواده در مشهد می شناسند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی حقوقی، الزام به انجام تعهد، پیش فروش آپارتمان
 • دعاوی خانواده، طلاق توافقی، برگرداندن جهیزیه، نفقه، مهریه و حضانت فرزندان

آدرس: مشهد، بلوار مدرس، ساختمان مدرس، طبقه 4، واحد 3

شماره تماس: 09153139822

فاطمه حسنی تبار

فاطمه حسنی تبار

خانم فاطمه حسنی تبار یکی از بهترین وکیل خانواده در مشهد می باشد که علت محبوبیت ایشان بین مراجعین و موکلین شان، توانایی در اخذ مهریه، طلاق های توافقی و حضانت فرزندان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه بوده که مدرک تحصیلی کارشناسی رشته حقوق را در کارنامه خود دارد. پروانه وکالت خانم حسنی تبار به شماره 2648 از کانون وکلای کشور صادر شده است.

تخصص و مهارت:

 • طلاق های یک طرفه، توافقی و غیابی
 • تنظیم قرارداد و ارائه مشاوره حقوقی
 • اثبات هویت و شناسنامه
 • دعاوی ملکی، تقسیم ارث و خلع ید و تصرف عدوانی

آدرس: مشهد، احمد آباد، مجتمع تجاری توحید، طبقه 4، واحد 21

شماره تماس: 09190744958

محمدرضا پوست چی

محمدرضا پوست چی

یکی دیگر از وکلایی که جزو یکی از بهترین وکیل خانواده در مشهد به شمار می رود، آقای محمدرضا پوست چی می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد است که سابقه 13 ساله ای در امور وکالتی در انواع دعاوی دارد. از جمله ویژگی‌های ایشان، تلاش برای برقراری صلح و رفع کدورت ها و مشکلات بین افراد می باشد تا بتوانند مسئله را قبل از این که پرونده پیچیده شود حلال کنند. آقای پوست چی با حق الوکاله منصفانه و تجربه ای که دارند، اولویت انتخاب بسیاری از مراجعین می باشند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق و نگارش شکواییه
 • تخصص در طلاق و انواع پرونده های مربوط به موضوعات خانواده
 • مشاوره حقوقی به سازمان ها

آدرس: مشهد، بلوار مدرس، ساختمان خاتم، دفتر خدمات حقوقی آقای پوست چی

شماره تماس: 09153148848

جواد پوراحمدی مشهدی

جواد پور احمدی مشهدی

از جمله وکلایی که می‌تواند در زمره بهترین وکیل خانواده در مشهد به شمار رود، آقای جواد پوراحمدی مشهدی می باشد. وی مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری بوده و با توجه به رفتار دوستانه و صمیمانه، صبوری و مسئولیت پذیری بالا رضایت بسیاری از موکلین خود را جلب نموده است. مدرک تحصیلی آقای پوراحمدی، کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد مشهد می باشد و تاکنون بیش از 14 سال است که به صورت حرفه ای به ارائه خدمات وکالتی مشغول است.

تخصص و مهارت:

 • 14سال سابقه درخشان
 • تخصص در انواع دعاوی خانواده و طلاق و مهریه
 • اخذ پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: مشهد، میدان راهنمایی، به طرف سه راه فلسطین، ساختمان برلیان

شماره تماس: 09155059582

علی قاسمی

علی قاسمی

وکیل علی قاسمی از وکلای پایه یک دادگستری و موفق در شهر مشهد می باشد که تخصص ویژه ای در دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری داشته و به دلیل تعدد پرونده‌هایی که در موضوعات طلاق و خانواده اخذ کرده و با موفقیت آن ها را به پایان رسانده به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در مشهد به شمار می رود. ایشان با داشتن دانش حقوقی بالا، فن بیان قوی، رعایت انصاف و مصلحت موکلین، ممارست در پیگیری پرونده و رازداری از محبوبیت بالایی در بین موکلین خود برخوردار است.

تخصص و مهارت:

 • فعالیت در دفتر حمایت حقوقی و قضایی ایثارگران سپاه پاسداران
 • 12 سال سابقه درخشان

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بهارستان 2

تماس: 09154243350

عباس شیخ الاسلامی

عباس شیخ الاسلامی

عباس شیخ الاسلامی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد می باشد. ایشان دارای مدرک تحصیلی حقوق جزا و جرم شناسی بوده و عضو هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مشهد هستند. آقای شیخ الاسلامی با توجه به تجربیات و تخصصی که در امور وکالتی خانوادگی دارند، می توانند به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در مشهد معرفی شوند.

تخصص و مهارت:

 • مدیر مسئول مجله وکیل مدافع
 • عضو هیات تحریریه نشریات حقوقی
 • دانشیار پایه و عضو هیات علمی دانشگاه

آدرس:مشهد، بلوار مدرس، مجتمع خاتم، واحد 44

تماس: 09153148848

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در مشهد

برای انتخاب بهترین وکیل در مشهد باید تحقیقات کاملی انجام داد و ویژگی های وکیل مورد نظر را بررسی کرد. در این بخش ما به خصوصیات بهترین وکیل خانواده در مشهد اشاره می کنیم:

سطح دانش و آگاهی: اولین و مهم ترین ویژگی بهترین وکیل خانواده در مشهد این است که در زمینه کاری خود علم و دانش کافی داشته باشد و به تمامی قوانین و واکنش های طرف مقابل آگاه باشد. همچنین لازم است با روند دادگاه و چگونگی پیگیری پرونده آشنا باشد.

تجربه بالا: داشتن تجربه کافی و سابقه مفید در زمینه دعاوی خانواده می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. وکیلی که در رزومه کاری خود تجربه پرونده های موفقیت آمیز زیادی داشته باشد، می تواند برای انتخاب گزینه مناسبی باشد.

رازداری: از دیگر ویژگی های بهترین وکیل خانواده در ایران این است که باید راز دار موکل خود باشد و به هیچ عنوان اسرار او را فاش نکند و تحت هر شرایطی تنها به مصلحت موکل خود فکر کند.

رعایت انصاف: یک وکیل خانواده حرفه ای در ابتدا باید با رجوع به وجدان خود سعی کند بین طرفین صلح برقرار کند و به دلیل مسائل مالی به دنبال تشدید اوضاع نشود. همچینن از نظر حق الوکاله باید نهایت انصاف را رعایت کند.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در مشهد

رایج ترین دعاوی خانوادگی چیست؟

بهترین وکیل خانواده در مشهد اغلب با پرونده هایی درگیر می شود که در آن ها تخصص دارد و همه موضوعاتی که در دعاوی خانوادگی مطرح می شود، طبق قانون ماده 4 حمایت از خانواده ذکر شده است. این عناوین عبارتند از:

 • عقد دائم، موقت و اجازه عقد
 • مهریه، جهیزیه، نفقه، اجرت المثل و نحله
 • ازدواج مجدد، نامزدی و برهم خوردن آن و خسارت های وارده
 • عدم تمکین و نشوز
 • حضانت و ملاقات فرزندان برای زوجین، قیومیت و ولایت قهری
 • اهدای جنین و تغییر جنسیت
 • طلاق، برگشت از طلاق، بخشیدن مدت و انقضای آن

رسیدگی به تمامی موارد ذکر شده در حیطه وظایف بهترین وکیل خانواده در مشهد و یا بهترین وکیل زن در مشهد می باشد و با علم و تخصصی که دارد می تواند پرونده های این چنینی را به سر انجام برسند.

کلام آخر

کمک گرفتن از یک وکیل می تواند منافع زیادی به همراه داشته باشد. بهترین وکیل خانواده در مشهد می تواند در تمامی دعاوی خانواده با داشتن تخصص و تجربه در این زمینه با اخذ پرونده و ارائه مشاوره، خدمات وکالتی ارائه دهد. برای کسانی که در شهر مشهد به دنبال یک وکیل خبره در حوزه خانواده می گردند، لیستی از بهترین وکیل خانواده در مشهد را ارائه دادیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم. لطفا در صورت داشتن داشتن سوالات و نظرات با وکلایی که در سایت وکیل چی معرفی کردیم در ارتباط باشید. لازم به ذکر است؛ در صورتی که با مشکلات ملکی مواجه شده اید و در پی وکیلی ماهر برای حل مشکلات خویش می باشید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین وکیل ملکی در مشهد مراجعه نمایید.

آیا در دوران نامزدی مهریه به خانم تعلق می گیرد؟

 تا پیش از وقوع و ثبت نکاح، هیچ اثر مالی و غیر مالی برای طرفین به وجود نخواهد آمد.

در چه صورتی می توان بدون رضایت آقا طلاق گرفت؟

داشتن حق طلاق، سو رفتار آقا، ابتلا به بیماری های لاعلاج و ضرب و شتم توسط مرد

منظور از شرط تنصیف دارایی چیست؟

نصف کردن دارایی مرد بعد از طلاق همسر

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا