وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در قم⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل حقوقی در قم را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. مسائل و مشکلات حقوقی دارای حوزه های مختلفی است که قانونگذار به منظور جلوگیری از هرج و مرج و ایجاد نظم و آرامش در جامعه برای هر کدام از موضوعات حقوقی قوانینی را تعیین نموده است تا افرادی که به هر نحوی درگیر این پرونده ها می شوند با کمک بهترین وکیل حقوقی و استناد به قوانین بتوانند از حقوق خود دفاع کنند.

بهترین وکیل حقوقی در قم کیست؟

وکیل حقوقی به فردی گفته می شود که بعد از اتمام تحصیلات و قبولی در آزمون وکالت به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی شروع به فعالیت کند. بهترین وکیل حقوقی در قم بر کلیه قوانین و مقررات مربوط به مسائل حقوقی و پیگیری آن ها در مراجع قضایی و غیر قضایی تسلط کاملی دارد.

وکیل حقوقی براساس موضوع پرونده و حدود و اختیاراتی که موکل در پیگیری امور مربوطه به او سپرده به وظایف و تعهدات خود عمل می کند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قم علاوه بر وکالت در زمینه مسائل حقوقی می تواند مشاوره نیز ارائه دهد و در جهت احقاق حقوق موکل خود روند پرونده را پیگیری و رسیدگی می کند.

بهترین وکیل حقوقی در قم کیست؟

انواع تخصص های حقوقی

وکلای فعال در حوزه حقوقی می توانند در موضوعات مختلف ورود پیدا کنند از این رو بهترین وکیل حقوقی در قم می تواند در زمینه یکی از موضوعات حقوقی به صورت تخصصی فعالیت داشته باشد. از جمله انواع تخصص های حقوقی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • وکیل خانواده: این وکلا در زمینه حقوق و مقررات مربوط به دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه، نفقه و غیره اطلاعات کاملی دارند و به عنوان نماینده موکل خود پیگیری پرونده مربوط به امور خانوادگی او را در مراجع قضایی پیگیری و رسیدگی می کند.
 • وکیل ملکی: همان طور که از نام آن نیز پیدا است وکلای ملکی از اطلاعات حقوقی و غیر حقوقی در مورد املاک و هر گونه اموال غیر منقول مربوط به این حوزه برخوردارند.
 • وکیل مهاجرت: افرادی که قصد مهاجرت به کشور دیگر و اخذ تابعیت آن را دارند لازم است که از اطلاعات حقوقی و قوانین مهاجرین مربوط به آن کشور در این زمینه مطلع باشند که برای این منظور می توانند از وکیل مهاجرت به عنوان یکی از حوزه های تخصصی حقوقی کمک بگیرند.
 • وکیل امور قراردادها: هر گونه قرارادی که بین اشخاص تنظیم و امضامی شود باید از قوانین و مقررات مربوط به موضوع قرارداد تبعیت کند لذا برای جلوگیری از هر گونه کلاهبرداری افراد سود جو و بروز خسارت های جبران ناپذیر می توانید با وکیل امور قراردادها مشاوره داشته باشید.
 • وکیل شرکت ها: یکی دیگر از حوزه های تخصصی حقوقی مربوط به امور شرکت ها است که برخی وکلا با تسلطی که بر قوانین امور تجاری دارند در این  زمینه به نام وکیل شرکت ها فعال هستند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در قم را بشناسید!

دکتر محمد سلیمی افشارجقی

دکتر محمد سلیمی افشارجقی

دکتر محمد سلیمی افشارجقی بیش از ده سال سابقه وکالت در امور حقوقی و کیفری و دارای دکترای حقوق خصوصی و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری قم می باشد. از تخصص های ایشان میتوان به دعاوی خانواده، دادگاه انقلاب، جرائم مالی و اقتصادی، ملکی، کیفری، دیه، تصادف، پیمانکاری، قراردادها، حقوق تجاری و … اشاره کرد.

تخصص های دکتر محمد سلیمی افشارجقی:

 • وکیل ابطال اجراییه
 • وکیل ابطال سند
 • وکیل اخذ و مطالبه اجرت المثل
 • وکیل اخذ و مطالبه اجور معوقه
 • وکیل ارث
 • وکیل استفاده از سند مجعول
 • وکیل الزام به تحویل مبیع
 • وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

آدرس: قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15، طبقه دوم

برای اعطای وکالت به دکتر محمد سلیمی، یکی از وکلای خوب قم میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09127523247

محسن برهانی

محسن برهانی

محسن برهانی یکی از وکلای پایه یک و باسابقه طولانی در حوزه پرونده های حقوقی در قم هستند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به صورت تخخصی در حوزه رسیدگی به دعاوی حقوقی شروع به فعالیت کردند و با مهارت و تسلطی که بر قوانین حقوقی دارند و با نتایج موفقی که از پیگیری این پرونده ها در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند جزو یکی از بهترین وکیل حقوقی در قم معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • عضو هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه تهران
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: قم، خیابان شهید منتظری، نبش کوی بیست و چهارم، پلاک 2

مرتضی مقدس

مرتضی مقدس

مرتضی مقدس وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در شهر قم می باشند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی خانواده، ملکی، امور ثبتی و قراردادها، بیمه ای و شرکت ها به صورت تخصصی فعالیت دارند و با 12 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از وکلای حقوقی باتجربه در قم معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه آزاد قم
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس:  قم، دورشهر، روبروی سینما تربیت ساختمان شفا، طبقه دوم، واحد 8

مریم عابدی

مریم عابدی

وکیل عبدی یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در شهر قم می باشند. ایشان بیش از 9 سال سابقه وکالت در بررسی و حل و فصل دعاوی حقوقی را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل حقوقی در شهر قم معرفی می شوند. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت آنلاین و غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق عمومی
 • معاون آموزش حقوقی مشاوران و مدیران صنعت املاک و مستغلات
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: قم، خیابان صفائیه، کوچه ۲۸، ساختمان پارس

مهدی پیشوایی

مهدی پیشوایی

مهدی پیشوایی وکیل پایه یک با 12 سال سابقه وکالت در شهر قم هستند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی فعالیت می کنند و تاکنون درصد بالایی از این دعاوی را به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود رسانده اند. از دیگر سوابق آقای پیشوایی می توان به عضو انجمن آیین دادرسی ایران، مسئول کانون حقوقی در قدس رضوی شهر قم، عضو شورای حل اختلاف، مدرس داوری در قراردادها و دعاوی ناشی از آن اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو انجمن آیین دادرسی ایران
 • مسئول کانون حقوقی در قدس رضوی شهر قم
 • عضو شورای حل اختلاف
 • مدرس داوری در قراردادها و دعاوی ناشی از آن

آدرس: قم، انتهای دور شهر، میدان رسالت، حاشیه زیر گذر عطاران، برج سفید، طبقه 4، واحد 413

فرشته قنبری

فرشته قنبری

فرشته قنبری وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در شهر قم می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، امورثبتی، امور قرارداها و بیمه ای سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه در زمینه دعاوی حقوقی شناخته می شوند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف در پرونده کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه قم
 • مدرس دانشگاه
 • عضو هئیت علمی گروه حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: قم، سالاریه، خیابان اقاقیا، مجتمع اداری آرین، طبقه دوم،  واحد سوم

بهزاد سیفی

بهزاد سیفی

بهزاد سفی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در شهر قم می باشند. ایشان در زمینه وکالت و ارائه مشاوره در زمینه پرونده های حقوقی سابقه فعالیت دارند و دعاوی زیادی را در این حوزه به نتیجه مطلوب رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: قم، دورشهر، مقابل سینما تربیت، ساختمان شفا، واحد چهارم

حسن آذری

حسن آذری

حسن آذری وکیل پایه یک با 21 سال سابقه وکالت در شهر قم می باشند. ایشان جزو یکی از باتجربه ترین وکلا در حوزه دعاوی حقوقی هستند و در زمینه پرونده های خانواده، امور ثبتی، ملکی و قراردادها سابقه وکالت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 21 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: قم، بلوارامین، فلکه مفتح، تقاطع مفتح و بکائی، پلاک ۱۷۰

چرا به بهترین وکیل حقوقی در قم نیاز داریم؟

با توجه به گسترده شدن مناسبات و روابط اجتماعی که میان افراد به واسطه های مختلف کاری و معاملاتی و غیره صورت می پذیرد در نتیجه ایجاد اختلافات و مشکلاتی که توسط مراجع حقوقی باید حل وفصل گردد نیز افزایش یافته است.

پیگیری هر کدام از اختلافات حقوقی باید براساس قوانین و مقرراتی که برای آن تعیین گردیده انجام گیرد که افراد عادی در این زمینه ممکن است به دلیل عدم آشنایی با قوانین مربوطه با مشکلاتی مواجه شوند و یا حتی در صورت آشنا بودن با روند رسیدگی به پرونده حقوقی که درگیر آن شده اند ممکن است وقت کافی برای حضور در محاکم قضایی و پیگیری امور خود را نداشته باشند لذا کمک گرفتن از بهترین وکیل حقوقی در قم می تواند به آن ها در پیشبرد اهداف خود در مسیر صحیح قانونی کمک فراوانی کند.

از سوی دیگر وکلای حقوقی در زمینه های مختلف مربوط به موضوعات حقوقی مشاوره ارائه می دهند و افراد جامعه می توانند به منظور جلوگیری از بروز مشکلات حقوقی و وارد آمدن خسارات مالی و معنوی جبران ناپذیر قبل از هرگونه اقدامی با این وکلا مشورت کنند.

چرا به بهترین وکیل حقوقی در قم نیاز داریم؟

ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در قم

وکیل حقوقی باید در تمام موضوعات حقوقی اطلاعات داشته باشد تا بتواند به موکل خود مشاوره داده و به وی کمک کند. لازم است که وکیل در تجربه خود را در یکی از حوزه های دعاوی حقوقی افزایش داده و با پیگیری پرونده های بیشتر در آن زمینه تخصص ویژه ای به دست آورد. در واقع هر وکیل باید دارای تخصصی در بین دعاوی مختلف باشد.

داشتن اطلاعات منطبق با آخرین تغییرات قوانین هم از جمله ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در قم است. می توانید تصور کنید که عدم اطلاع یک وکیل از تغییر قوانین و استفاده از قوانین قدیمی تا چه اندازه می تواند سبب از بین رفتن اعتبار یک وکیل شود.

صداقت با شغل وکالت عجین شده است و افرادی که صادق نیستند نمی توانند در این شغل به موقعیت و موفقیت دست پیدا کنند. چنین افرادی ممکن است در یک پرونده به موفقیت برسند اما در مدت طولانی مردم نسبت به ان ا شناخت پیدا کرده و منزوی می شوند. احساس مسئولیت و وجدان کاری هم از دیگر ویژگی هایی است که برای یک وکیل اهمیت زیادی دارد. وکیل باید منافع موکل را همانند منافع خود دانسته و برای تامین آن ها تمام تلاش خود را به کار بگیرد.

ویژگی های بهترین وکیل حقوقی در قم

وکیل حقوقی در چه زمینه هایی مشاوره می دهد؟

وکلایی که در حوزه پرونده های حقوقی فعال هستند به تمامی موضوعات و مسائل حقوقی آشنا یوده و بر قوانین و مفقررات ان ها تسلط دارند. البته اغلب وکلای حقوقی تنها در موضوعات خاصی به صورت تخصصی فعالیت می کنند و تنها در حیطه تخصصی خود نیز مشاوره ارائه می دهند. به عنوان مثال برخی وکلا که تنها در رسیدگی به پرونده های خانواده وکالت انجام می دهند با توجه به دانش و تجربه ای که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند و با مسائل و پرونده های مختلفی در این حوزه مواجه شده اند می توانند بهترین و مناسب ترین مسیر برای رسیدگی به پرونده های خانواده را به موکلین و مراجعه کنندگان خود پیشنهاد دهند.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل حقوقی در قم را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا