وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در پاکدشت❤️【سال1403】⚖️

اعمال و رفتاری که موجب صدمه رساندن به افراد دیگر شود مانند سرقت، کلاهبرداری، جعل اسناد، قتل و غیره از نظر قانون جرم شناخته شده و قانونگذار برای هر یک آن ها مجازاتی را تعیین نموده است. اگر فردی در جامعه به واسطه این جرائم مورد ظلم واقع شده و یا مرتکب آن شود لازم است که حتما به منظور دفاع از حقوق خود و یا کاهش در مجازات از بهترین وکیل کیفری کمک بگیرد. در این مقاله علاوه بر این که به معرفی بهترین وکیل کیفری در پاکدشت می پردازیم، شرایط مراجعه به وکیل کیفری را به شما توضیح می دهیم.

بهترین وکیل کیفری در پاکدشت چه کسی است؟

وکیل کیفری فردی است که بعد از اتمام تحصیلات در رشته حقوق و یا زیرشاخه های آن در آزمون کانون وکلا یا مرکز وکلای قوه قضایی نمره قبولی را کسب نموده و بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک به صورت تخصصی در زمینه امور جزایی و کیفری شروع به فعالیت کند. بهترین وکیل کیفری در پاکدشت بر کلیه قوانین مجازات اسلامی، آیین دادرسی کیفری و دیگر قوانین مربوط به این جرایم تسلط و اشراف کاملی داشته و تمرکز خود را تنها بر رسیدگی و پیگیری دعاوی مختلف کیفری قرار داده است.

بهترین وکیل کیفری در تهران با اتکا به تبحر، تجربه و دانش کافی که در امور کیفری دارد می تواند به بهترین نحو ممکن به موکل خود کمک کند و از وارد آمدن هرگونه خسارت و ضرر جبران ناپذیر در پیگیری این دعاوی جلوگیری به عمل آورد.

بهترین وکیل کیفری در پاکدشت چه کسی است؟

مراجع صالح رسیدگی به جرایم کیفری کدامند؟

همان طور که پیشتر نیز گفتیم جرایم کیفری گستردگی وسیعی دارند لذا براساس ماهیت و نوع جرم، هر کدام از آن ها در یکی از مراجع قضایی ذیل مورد بررسی قرار می گیرد:

 • دادگاه کیفری یک: جرایمی مانند قتل که مجازات های سنگینی از قبیل اعدام، حبس ابد و دیه برای آن ها تعیین شده در این دادگاه رسیدگی و حکم آن ها صادر می شود. جرایم کیفری سیاسی و مطبوعاتی و دیگر جرایم کیفری که مجازات تعزیری درجه 3 و بالاتر برای آن ها صادر گردیده در صلاحیت این دادگاه قرار دارند. براساس بیان بهترین وکیل کیفری در پاکدشت ملاک در شیوه رسیدگی این دادگاه رای اکثریت اعضا می باشد.
 • دادگاه کیفری دو: براساس قانون، این دادگاه صلاحیت رسیدگی و بررسی کلیه جرایم کیفری را دارا می باشد مگر در مواردی که خود قانون رسیدگی به جرایم را به دادگاه کیفری یک، دادگاه انقلاب، دادگاه نظامی و دادگاه اطفال و نوجوانان واگذار کرده باشد.
 • دادگاه انقلاب: قانون رسیدگی به برخی از جرایم از قبیل فساد فی الارض، توهین به مقام رهبری، جاسوسی، ترور و غیره را به دادگاه انقلاب واگذار کرده است.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در پاکدشت را بشناسید!

داود پوریا منش

داود پوریا منش

داود پوریا منش یکی از بهترین وکیل کیفری در پاکدشت می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از کانون وکلای دادگستری در رسیدگی به پرونده های کیفری به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و تاکنون دعاوی زیادی را با موضوعات مختلف کیفری از قبیل کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت و غیره پیگیری و به نتیجه مثبت رسانده اند. آقای پوریا منش با تکیه بر تجربه و تسلطی که بر قوانین کیفری دارند تمام تلاش خود را برای دفاع از موکل به کار می برند و از حقوق او به بهترین نحو ممکن دفاع می کنند.

 تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، ضلع غربی دادگستری، پلاک ١٩

آریا قیاسی

آریا قیاسی

آریا قیاسی یکی از وکلای پایه یک در پاکدشت هستند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری سابقه فعالیت دارند و در حوزه دعاوی کیفری جزو یکی از وکلای متخصص و باتجربه معرفی می شوند. آقای قیاسی بعد از مطالعه و بررسی پرونده و شنیدن صحبت های موکل خود بهترین و مناسب ترین راهکارهای قانونی برای پیشبرد پرونده را انتخاب می کنند و مانع از تضییع حقوق موکلین خود می شوند.

 تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، خیابان مطهری، نبش یاس 7، پلاک 5

روح اله بشیری ورزقانی

روح اله بشیری ورزقانی

روح اله بشیری ورزقانی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در پاکدشت می باشند. ایشان در حوزه پرونده های خانواده، ملکی، تملک آپارتمان ها، شهرداری، بیمه ای، مالیاتی، امورثبتی و کیفری سابقه وکالت دارند و در زمینه رسیدگی به پرونده های کیفری جزو وکلای باتجربه و متخصص در پاکدشت معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، خاتون آباد، خیابان فتح المبین ٢، خیابان جنوبی، پلاک ۵٢

مهدی روشنک منش

مهدی روشنک منش

مهدی روشنک منش یکی از وکلای پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در پاکدشت می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به انواع دعاوی حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و تاکنون درصد بالایی از پرونده های کیفری را به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل کیفری در پاکدشت معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، بلوار خرمشهر، خیابان شهید چوبینی، نیلوفر 4 شرقی، پلاک 2

نرجس قاسم زاده

نرجس قاسم زاده

نرجس قاسم زاده وکیل پایه یک و متخصص در رسیدگی به پرونده های کیفری در پاکدشت می باشند. ایشان علاوه بر پرونده های کیفری در پیگیری دعاوی حقوقی نیز سابقه فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، جنب دادگستری، روبه روی حوزه علمیه خواهران

مریم ملک زاده

مریم ملک زاده

مریم ملک زاده وکیل پایه یک با 18 سال سابقه وکالت را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در پاکدشت معرفی کرد. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های کیفری و دفاع از حقوق موکلین خود با استناد به قوانین و تکیه بر تجربه و مهارت خود عمل کرده و تاکنون درصد بالایی از این دعاوی را به نتیجه مطلوب رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، جنب دادگستری، کوچه 2 متری، دفتر حقوقی اسلام

مازیار نیکدل

مازیار نیکدل

مازیار نیکدل وکیل پایه یک در پاکدشت هستند. ایشان در زمینه پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و قراردادها سابقه وکالت دارند و در حوزه دعاوی کیفری جزو یکی از وکلای باتجربه معرفی می شوند. آقای نیکدل موفقیت در پرونده های کیفری زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، بلوار لاله، کوچه لاله 2، پلاک 2

هادی حاجی عرب

هادی حاجی عرب

هادی حاجی عرب وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در پاکدشت می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، آدم ربایی، شرب خمر و غیره سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از وکلای متخصص و حرفه ای در حوزه کیفری شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، بلوارشهدای گمنام

سمیرا ایران نژاد

سمیرا ایران نژاد

سمیرا ایران نژاد وکیل پایه یک با 7 سال سابقه وکالت در پاکدشت می باشند. ایشان در زمینه پرونده های خانواده، ملکی، امور ثبتی، بیمه ای و کیفری سابقه وکالت دارند و در حوزه دعاوی کیفری به عنوان یکی از وکلای حرفه ای شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، ابتدای بلوار دادگستری، دفتر وکالت ایران نژاد

در چه شرایطی باید به وکیل کیفری مراجعه کنیم؟

معمولا افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه می شوند جهت دریافت مشاوره و یا راهنمایی به وکیل مراجعه می کنند ولیکن همان طور که می دانید تمامی مشکلاتی که در دادگاه و مراجع قضایی رسیدگی می شوند یکسان نبوده و با هم فرق دارند به عنوان مثال فردی که مرتکب جرایمی نظیر قتل، کلاهبرداری، سرقت و غیره می شود پرونده آن ها دارای حساسیت بیشتری بوده و به دلیل این که موجب وارد آمدن خسارت مالی و جانی برای سایر افراد شده اند مجازات های سنگینی برای آن ها در نظر گرفته می شود و به طور قطع این دعاوی نیاز به رسیدگی سریع تر و دقیق تری دارند و حضور وکیل کیفری در این پرونده ها الزامی می باشد.

فرقی نمی کند فردی که درگیر مشکلات و پرونده های کیفری شده در جایگاه شاکی قرار داشته باشد یا متهم، در هر دو حالت بهترین وکیل کیفری در پاکدشت با علم و دانش و تخصصی که در این حوزه دارد موظف است که مسیر پرونده را در جهت صحیح و قانونی قرار داده و در دادگاه نیز از موکل خود دفاع کند.

در چه شرایطی باید به وکیل کیفری مراجعه کنیم؟

هزینه بهترین وکیل کیفری در پاکدشت چقدر است؟

دستمزد بهترین وکیل کیفری در پاکدشت به عواملی نظیر نوع پرونده، میزان پیچیدگی آن و همچنین تجربه و سابقه وکیل بستگی دارد که معمولا در اولین جلسه مشاوره که میان وکیل و موکل برگزار می شود در مورد حق الوکاله نیز به توافق می رسند. در پرونده های کیفری دستیابی به نتیجه مطلوب و مورد رضایت موکل بیشتر از هزینه ای که برای وکیل در نظر گرفته شده حائز اهمیت می باشد زیرا نتیجه دعاوی کیفری با جان، مال، آبرو و حیثیت افراد سرو کار دارد.

نکته قابل ذکر این است که حتما در زمان انتخاب بهترین وکیل کیفری در پاکدشت در مورد سابقه در پیگیری دعاوی مختلف کیفری و موفقیت هایی که در این حوزه کسب نموده تحقیق کنید سپس برای بستن قرارداد اقدام نمایید.

 کلام آخر

در این مقاله از وکیل چی ما تلاش خود را به کار گرفته ایم که تعدادی از بهترین وکیل کیفری در پاکدشت را به شما عزیزان معرفی کنیم. همچنین توضیح دادیم که هزینه وکیل کیفری طبق چه عواملی تعیین می شود. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. در صورتی که درباره هر یک از موارد گفته شده در مقاله سوالی دارید، می توانید در کامنت مطرح کنید تا همکاران ما در اسرع وقت پاسخ سوال شما را بدهند.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا