وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. وکیل پایه یک دادگستری در رشته حقوق و یا مبانی فقه حقوق تحصیل کرده و دارای مدرک کارشناسی می باشد و در آزمون وکالت نیز پذیرفته شده و بعد از اتمام دوره کارآموزی پروانه وکالت پایه یک خود را دریافت می کند و می تواند در عرصه وکالت فعالیت نماید که البته برخی از وکلا به صورت تخصصی در حوزه ای خاص وکالت می کنند و برخی دیگر در تمامی دعاوی حقوقی فعال خواهند بود.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران کیست؟

بهترین وکیل تبریز که دارای پروانه وکالت پایه یک می باشد وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی را برای انجام امور قضایی و اداری می پذیرد که البته قبل از هرگونه اقدامی قرارداد وکالت میان آن ها امضا می شود. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران در زمینه گسترش عدالت و احقاق حقوق موکلین خود فعالیت می کند و در این مسیر براساس چارچوب قوانین از هیچگونه تلاشی برای دریافت نتیجه موفقیت و مطلوب کوتاهی نخواهد کرد.

افرادی که درگیر امور قضایی شده اند و بدون کمک وکیل پایه یک دادگستری اقدام به تنظیم شکایت خود در مراجع قضایی می کنند به دلیل عدم آگاهی با قوانین و مراحل پیگیری شکوائیه قادر به دفاع از خود نبوده ودرصد موفقیت آن ها بسیار کم می باشد و حتی ممکن است به دلیل عدم آگاهی موجب پیچیدگی بیشتر پرونده شوند ولیکن بهره مندی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران موجب می شود تا در زمان کمتری به نتیجه دست پیدا کند و علاوه بر این از موکل خود در مقابل بی عدالتی نیز دفاع خواهد کرد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

وظایف بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران

از مهم ترین وظایف بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران که براساس آیین نامه اجرایی لایحه قانونی استقلال کانون وکلای دادگستری در سال 1400 به تصویب رسیده است می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران قبل از هرگونه اقدامی در طرح دعوا و حتی بعد از آن بایستی سعی در ایجاد و سازش میان طرفین پرونده را داشته باشد.
 • بهترین وکیل دادگستری بایستی متن و قرارداد وکالت نامه را به صورت دقیق و بدون هیچگونه ابهامی نوشته و در آن مبلغ حق الوکاله نیز به درستی قید شده باشد و یک نسخه از آن را که به امضای طرفین رسیده به موکل خود تحویل دهد.
 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران برای هر گونه اسناد و مدارکی که برای پیش بردن پرونده از موکل خود تحویل می گیرد رسید ارائه می دهد.
 • وکیل بایستی بعد از عقد قرارداد با موکل خود، برای طرح دادخواست، شکوائیه و هرآنچه که برای پرونده حقوقی او در مراجع قض یی لازم است اقدام نماید و در تمام جلسات دادرسی به جز جلساتی که عدم حضور وکیل اعلام شده شرکت نماید.
 • بهترین وکیل بایستی تمامی ابلاغیه هایی که برای پرونده موکل صادر شده و همچنین رای های نهایی را دریافت نموده و آن ها را به اطلاع موکل خود برساند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در شرق تهران

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران را بشناسید!

آقای موسی الرضا میر

آقای موسی الرضا میر

وکیل جناب آقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها جرایم مالی و اقتصادی را پیگیری می‌نماید.

ایشان با توجه به تخصص خاص خود در خصوص جرایم مالی و اقتصادی از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها اقتصادی را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در جرایم اقتصادی وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر
 • وکالت تخصصی در سازمان تعزیرات
 • حکومتی(قاچاق کالا و ارز ، دعاوی رفع تعهد‌ ارزی ، دعاوی تعزیرات در امور پزشکی ، بهداشتی ، دارویی‌ و دعاوی گمرکی‌ )
 • وکالت در دعاوی ارز دیجیتال‌ (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت تخصصی در جرایم کارکنان دولت
 • وکالت در دعاوی شرکت ها و ورشکستگی
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در دعاوی کلاهبرداری ، اختلاس ،ارتشا ،جرایم سایبری ،جرایم مالیاتی ،پول شویی‌ ، قاچاق کالا و ارز ، جرایم بانکی ، جرایم بیمه ، اخلال در نظام صادراتی کشور ،جرایم گمرکی ، جرایم بورسی ، اخلال در نظام پولی و بانکی ، اخلال در نظام تولیدی کشور ، ربا و ربا خواری

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..

آدرس دفتر: خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک

جهت اعطای وکالت به آقای موسی الرضا میر و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای ایران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. صبر ، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند . در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند. جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی ، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

آدرس دفتروکالت : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد 4

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌ های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل ایران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 – 02186129690

دکتر امین گلریز

امین گلریز

دکتر امین گلریز در شهر بزرگ تهران وکیل پایه یک دادگستری هستند که دارای سوابق بسیار درخشان کاری بوده و از رزومه علمی بسیار قوی نیز برخوردار هستند . نامبرده در حوزه های متعدد وکالتی فعالیت مینمایند . همچنین ایشان دارای سابقه قضاوت نیز میباشند و در این موارد کارنامه کاملا درخشانی دارند. آقای دکتر امین گلریز به عنوان بهترین وکیل ایران شناخته شده اند.

تخصص و مهارت :

 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • رتبه یک دکتری حقوق
 • رتبه دوم کارآموزی قضات
 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • نویسنده کاملترین شرح بر قانون مجازات اسلامی
 • پژوهشگر برتر کشور
 • سابقه قضاوت
 • مشاورحقوقی

آدرس: تهران ، زعفرانیه (سه راه زعفرانیه) ابتدای خیابان آصف(اعجازی)برج امین طبقه 7 واحد 703

شماره تماس : 09121691987

شماره تلفن:

02122418581 _ 02126806503

02122417636 _ 02122414989

02122413735 _ 02122412858

جناب آقای محمدحسن فعال

محمدحسن فعال

تخصص دعاوی ملکی وحقوقی : ۱- اثبات مالکیت ، خلع ید ، تخلیه ، اجرت المثل ایام تصرف ، الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به اخذ پایان کار ،اخذ صورتمجلس تفکیکی ، تقسیم ماترک و الزام به فروش مال مشاعی ، مطالبه سهم الارث ،تخلیه املاک تجاری ومسکونی ، اثبات مالکیت بطرفیت ادارات وسازمان ها ازجمله اثبات مالکیت اراضی غیرملی ومنابع طبیعی وتعدیل وافزایش اجاره بها ملک تجاری .و.کالتایرانیان خارج ازکشور و…
۲- مطالبه اسنادتجاری چک ، سفته و رسیدعادی کتبی ،اثبات صلح سرقفلی ، مطالبه اجاره معوقه ، اعلام بطلان معامله وبطلان فروشنامه ، رجوع ازهبه ، بطلان صلح نامه عادی ، ابطال وکالت نامه ، فسخ قرارداد وتایید فسخ معامله وقراردادهای خصوصی فیمابین اشخاص حقیقی و حقوقی ،ابطال رای داور وموسسات داوری ، اعتراض به رای کمیسیونهای ماده ۱۰۰ شهرداری ها و سایر سازمانها واعتراض به برگ تشخیص ادارات منابع طبیعی واثبات مالکیت وابطال سند ، اصلاح سند ،رفع تصرف ،ممانعت ازحق ومزاحمت ملکی ( دعاوی ثلاثه ) .و…
۳-قبول پرونده ها ودعاوی کیفری : جرایم قتل ، کلاهبرداری ، فروش مال غیر ، انتقال مال غیر ،انتقال منافع مال غیر ( اجاره مال غیر ) ،خیانت درامانت اموال واسناد تجاری ، جعل واستفاده ازسند مجعول عادی ورسمی ، اختلاس ،ارتشاء و رباخواری ، رابطه نامشروع ، مواد مخدر ، شرب خمر ( نگهداری ومصرف مشروبات الکلی وموادمخدر ) ، اتهام اخذ رشوه تو سط کارمندان دولتی ویا اشخاص نظامی ، اتهامات جرایم سیاسی وامنیتی ، تصرف عدوانی و …
جناب آقای محمدحسن فعال دارای سوابق ذیل نیز می باشد :
دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ازدانشگاه گیلان ، بازرس هیات مدیره دوره سوم مرکزوکلا قوه قضائیه استان گیلان ، عضو کمیسون های بازرسی ، معاضدت ووکالت تسخیری ، فرهنگی ادوارمختلف مرکزوکلا استان گیلان ومشاورحقوقی شرکتها وگروه صنعتی پارس خزر ، …

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت دعاوی خانواده
 • دیوانعالی کشور
 • دیوان عدالت ادرای
 • جرایم پزشکی
 • جرایم رایانه ای و فضای مجازی مربوط به پلیس فتا و جرایم سایبری

حضور در دفتر: (صبح) از ساعت 9 لغایت 14

حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 22

آدرس: رشت،خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

شماره تماس: 09119341944

امیر والایی

امیر والایی باشیز

امیر والایی وکیل پایه یک دادگستری ، کارشناس ارشد حقوق و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران میباشند
ایشان ۷سال سابقه کار در زمینه های قاچاق کالا و ارز دارند و از بهترین وکلای مربوط به قاچاق می باشند همچنین در دیگر زمینه های مربوط به امور جرایم اقتصادی ، تعزیرات حکومتی ، قاچاق خودروهای قطعی و گذر موقت ، امور گمرکی ، کمیسیون های حل اختلاف گمرکی و کلیه امور مربوط به ترخیص کالا نیز فعال می باشند .

تخصص و مهارت :

۷سال سابقه وکالت در امور جرایم اقتصادی
عضو کانون وکلای دادگستری شهر تهران
مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس : تهران ، چهار راه پاسداران ، خیابان دولت ، پلاک ۲۵ ، واحد ۹

تلفن : ۰۹۱۲۱۰۰۹۶۵۵

۰۹۱۲۳۴۸۱۰۰۲

امیر عبدی

امیر عبدی

امیرعبدی یکی از وکلای پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلا قوه قضایی در ایران می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی نظیر کیفری، خانواده، ثبتی، ملکی و غیره فعالیت دارند و باتسلطی که بر قوانین مربوط به این دعاوی دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • وکیل بانک انصار
 • وکیل شرکت پخش البرز

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، چهار راه پاکنژاد، پلاک190، طبقه سوم

شماره تماس: 09129529031

محمدمهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده باعث شده محمد مهدی رضیان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد.سابقه وکالتی درخشان ، میزان رضایت مندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده و دانش فراوان وشناخت رویه دادگاهها از ویژگی های محمد مهدی رضیان میباشد، در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان بالاترین میزان امتیاز و رضایت مندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب میگردد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • مشاور حقوقی شرکت های تجاری و خصوصی
 • وکالت و مشاوره پرونده های حقوقی کیفری،ثبتی،خانواده،مواد مخدر،قراردادها،داوری
 • سوابق پرونده های امنیتی و دادگاه انقلاب
 • رتبه برتر آزمون وکالت و اختبار
 • مدرس دوره های حقوقی و قرارداده

آدرس : اصفهان – خیابان چهارباغ بالا- حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک-جنب کوچه ۲۳- مجتمع سعادت – طبقه دوم- واحد چهار

شماره تماس: 09132000186

علی رمضانزاده

علی رمضانزاده

علی رمضانزاده با 23 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران شناخته می شوند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی فعال می باشند و با توجه به تسلط و آشنایی که به قوانین حقوقی دارند روند پرونده را در سریع ترین زمان ممکن پیش برده و به نتیجه می رسانند. آقای رمضان زاده علاوه بر وکالت در حوزه ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 23 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل و مشاور حقوقی موسسات مالی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک صادرات
 • کارشناسی ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، شهرک غرب، ابتدای بلوار فرخزادی، روبروی مجتمع تجاری میلاد نور، مجتمع تجاری شهرک غرب

کرم حسین یاری فیروزآباد

کرم حسین یارفیروزآباد

کرم حسین یاری فیروزآباد یکی از وکلای پایه یک دادگستری در ایران می باشند. ایشان 18 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی را دارند و اکثریت پرونده هایی که به ایشان سپرده شده را با موفقیت به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل حقوق الکترونیک
 • موسس نرم افزارهای حقوقی حقو یا

آدرس: تهران، پونک، انتهای اشرفی اصفهانی، نرسیده به سیمون بولیوار، بالاتر از بانک پارسیان، پلاک 306، ساختمان عمارت باختر، طبقه سوم، واحد 5

سمیع اله نظری

سمیع اله نظری

سمیع اله نظری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. ایشان با 19 سال سابقه وکالت در حوزه های حقوقی و کیفری و موفقیت هایی که در پیگیری پرونده های مختلف در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند به عنوان یکی از وکلای پایه یک با تجربه در ایران شناخته می شوند. آقای نظری در رسیدگی به دعاوی خلع ید، تنظیم سند و تغییر کاربری اراضی زراعی و باغات فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 19 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان شهید صیاد شیرازی، خیابان تعاون، نبش تعاون 3، ساختمان سپید، طبقه اول، واحد 1

نسیم گچ کار

بهترین وکیل طلاق در اهواز

نسیم گچ کار وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان است که هم اکنون در شهر زیبا اهواز مشغول به انجام فعالیت های متعدد در حوزه های مختلف وکالتی می باشد. وی با لقب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری خوزستان
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166202329

آدرس:  اهواز، زیتون کارمندی، نبش خیابان کمیل شمالی، طبقه بالای بانک رفاه

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری با مشاور حقوقی

وکیل و مشاورین حقوقی هر دو در رشته حقوق تحصیل کرده اند ولیکن اگر کسی بخواهد در زمینه وکالت فعالیت داشته باشد و در محاکم قضایی بتواند از موکلین خود دفاع کند؛ بایستی بعد از این که مدرک لیسانس خود در رشته حقوق را دریافت کرد در آزمون وکالت شرکت کرده و بعد از قبولی و گذراندن دوره کارآموزی پروانه کسب وکالت را دریافت نماید؛ این در حالی است که مشاور حقوقی نیازی به شرکت در آزمون وکالت و گذراندن دوره کارآموزی وکالت را ندارد و بعد از اتمام دوره لیسانس به عنوان مشاور حقوقی در سازمان ها و ادارات فعالیت می کند.

از دیگر تفاوت میان وکلا و مشاورین حقوقی است که امکان استخدام رسمی در ادارات و سازمان های دولتی برای وکلا وجود ندارد در صورتی که این اصل شامل مشاورین حقوقی خواهد شد. ذکر ان نکته نیز حائز اهمیت است که وکلا می توانند همزمان مشاوره حقوقی نیز به مراجعه کنندگان خود ارائه دهند در صورتی که مشاور و یا کارشناسی حقوقی چون پروانه وکالت ندارد پس وکیل نیست.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل حقوقی در تهران

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری با مشاور حقوقی

مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری با چه هدفی انجام می شود؟

افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه می شوند ممکن است با اهدافی به قرار ذیل با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران به صورت حضوری و غیرحضوری مشاوره داشته باشند:

 • برخی افراد دارای پرونده های حقوقی می باشند ولیکن به دلیل عدم توانایی مالی نمی توانند پیگیری پرونده خود را به وکیل بسپارند از این رو به منظور مطلع شدن از نکات حقوقی مربوط به پرونده خود با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران درخواست مشاوره می کنند.
 • برخی دیگر از افراد نیز با قصد انتخاب وکیل ابتدا با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران درخواست مشاوره می کنند و بعد از بررسی کلیات روند حقوقی پرونده خود و در صورت توافق با وکیل مورد نظر قرارداد وکالت را تنظیم و امضا می کنند و پیگیری پرونده را به ایشان می سپارند.
 • عده ای دیگر نیز به منظور کسب اطلاعات بیشتر و همچنین جلوگیری از هرگونه مشکل حقوقی در آینده با بهترین وکیل دادگستری مشاوره می کنند به عنوان مثال یک شرکت تجاری که قصد انعقاد یک قرارداد حقوقی را دارد قبل از هر گونه اقدامی با وکیل پایه یک دادگستری مشاوره ای انجام می دهد تا بتواند قرارداد رابه طریقه صحیحی منعقد نماید.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل پایه یک دادگستری در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا