وکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در تبریز⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل مهریه در تبریز را به شما معرفی کنیم؛ همان طور که می دانید هر خانمی در عقد دائم یا موقت خود مهریه ای تعیین می کند که مرد موظف به پرداخت آن است اما برخی مواقع مرد از این وظیفه چشم پوشی می کند و مهریه زن را نمی پردازد که در این صورت وکیل مهریه می تواند به زن کمک کند تا مهریه خود را با روش قانونی اخذ کند؛ اخیرا زوجین بسیاری در شهر تبریز هستند که با مشکل مهریه دست و پنجه نرم می کنند و برای حل این مشکل از یک وکیل بسیار کارکشته و باتجربه کمک می گیرند؛ اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال یک وکیل مهریه مجرب هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در تبریز کیست؟

در ابتدای مقاله نیز گفته شد که هر مردی پس از تعیین مهریه موظف است مهریه زن را هر زمان که طلب کند، پرداخت نماید اما بسیاری از خانم ها در طول زندگی برای اخذ مهریه، اقدام نمی کنند و در صورت مشکل و اقدام به طلاق، درخواست طلب مهریه می نمایند؛ به طور کلی مرد از نظر شرعی و عرفی این وظیفه را دارد که مهریه تعیین شده را با در نظر گرفتن شرایط مالی اش، به زن بپردازد؛ برخی مواقع مرد نسبت به این موضوع بی اهمیت می شود که در این گونه مسائل می توان از بهترین وکیل مهریه در تبریز کمک گرفت زیرا اطلاعات کافی در این زمینه دارد و می تواند به زن کمک شایانی کند.

بهترین وکیل مهریه در تبریز و یا بهترین وکیل طلاق در تبریز فردی است که نسبت به تمام قوانین و مواد مربوط به مهریه و طلاق اطلاعات کافی دارد و می تواند با علم و دانش به روزی که دارد، شرایط مرد را با کمک قاضی دادگاه، در نظر بگیرد و مهریه زن را اخذ نماید؛ بهترین وکیل مهریه در تبریز تجربه و سابقه بسیار درخشانی در این زمینه دارد و می تواند پرونده را به درستی بررسی نماید.

بهترین وکیل مهریه در تبریز کیست؟

مشاوره با وکیل مهریه چه مزایایی دارد؟

گاهی اوقات زوجین برای درخواست مهریه و پرداخت آن، با یکدیگر به توافق می رسند و دیگر مشکلی بین آن ها به وجود نمی آید اما بعضی مواقع مشکل بین آن ها حاد می شود و خودشان نمی توانند از حل این مشکل بر بیایند؛ در این گونه مواقع، بهتر است از بهترین وکیل مهریه در تبریز کمک گرفت؛ وکیل مهریه می تواند راه کارهای مناسب را در اختیار زوجین قرار دهد و روند جریان پرونده را تسریع بخشد.

بهترین وکیل خانواده در تبریز با روش هایی که در نظر دارد، زوجین را به آرامش می رساند و مشکل شان را راحت تر حل می کند؛ به طور کلی وکیل مهریه به دلیل داشتن علم کافی در این زمینه، می تواند زوجین را از استرس در رابطه با اخذ و پرداخت مهریه، به دور کند و آن ها را در جریان پرونده قرار دهد.

10 تا از بهترین وکیل مهریه در تبریز را بشناسید!

زهرا محمدی

زهرا محمدی

زهرا محمدی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و یکی از بهترین وکیل مهریه در تبریز می باشد؛ ایشان مدرک کارشناسی حقوق خود را از دانشگاه سراسری تبریز و مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق اقتصادی از دانشگاه تهران اخذ کرده است.

خدمات ایشان:

  • تنظیم دادخواست و لایحه و شکوائیه و ارسال از طریق نرم افزارهای ارتباطی حتی بدون حضور شما.
  • مطالعه پرونده و بررسی رویه قضایی و ارائه تکنیک های دفاعی دعاوی.
  • خانواده: طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، عدم تمکین، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، صلح و سازش.
  • دعاوی حقوقی: طالبه وجه، تنظیم سند رسمی، وصول مطالبات، قرارداد های عادی، داوری و ابطال رای داور، سرقفلی و حق کسب و پیشه، ابطال قرارداد، دعوی حصر وراثت، خلع ید، تخلیه ید، تقسیم ملک، افراز ملک، رفع تصرف، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و ابطال مبایعه نامه ،تحویل مبیع، تنظیم قرارداد.
  • امور کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت ،تصادفات منجر به فوت، انتقال مال غیر ،ضرب و جرح.

تخصص:

  • دعاوی خانواده
  • دعاوی حقوقی
  • دعاوی کیفری
  • تنظیم قرارداد

آدرس: تبریز، نصف راه، روبروی ستاره باران ،ساختمان نامدار، طبقه یک، واحد ۶

تماس: 09143041822

حسین یوسفی

 حسین یوسفی-وکیل از ما

حسین یوسفی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و مشاور قضایی می باشد؛ همچنین ایشان می‌تواند جهت حل کردن پرونده‌های مختلف خانوادگی به شما بسیار کمک کند. ایشان در کانون وکلای دادگستری تبریز عضو رسمی بوده است و به عنوان کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه سراسری تبریز به شماره پروانه 1638، کار وکالت را انجام می‌دهد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل مهریه در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان شیرازی، ساختمان شهریار، طبقه 3

تماس : 09122914429

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی یکی از بهترین وکیل مهریه در تبریز است؛ ایشان جزو وکلای برتر محسوب می شوند؛ ایشان دارای شهرت و محبویت بسیار زیادی بین مردم عزیز استان آذربایجان دارد؛ وی در شهر بزرگ تبریز در حوزه وکالت خدمات بسیار حرفه ای در اختیار مردم قرار می دهد.

آدرس: تبریز

تلفن تماس: 09144037023

فاطمه جاوید مهر

 فاطمه جاوید مهر-وکیل از ما

فاطمه جاوید مهر بهترین وکیل مهریه در تبریز است دارای پروانه وکالت به شماره 23446 است؛ وی یک وکیل خوش برخورد با مهارت بسیار زیاد است که اجازه نمی‌دهد اختلاف بسیار زیادی بین خانواده‌ها به وجود بیاید.‌ ایشان از تجربه کاری اش جهت دفاع کردن از موکلین خود در دادگاه استفاده می‌کند‌ و پیش از انجام هر کاری ، مشاوره لازم را به مراجعه کنندگان می‌دهد تا بعداً با مشکلات احتمالی مواجه نشوند و اقدامات صحیح را هم انجام دهند.

آدرس : تبریز، خیابان شیراز، ساختمان استاد شهر وکیلیار، طبقه 4

تماس : 04133301280

جواد سربازی

جواد سربازی

جواد سربازی یکی از بهترین وکیل مهریه در تبریز است که سابقه کار درخشان و قابل قبولی دارد. ایشان جهت از بین بردن مشکلات خانوادگی در دادگاه از روش‌های کاملا اصولی استفاده می نماید و در مرحله اول سعی بر این دارد که رضایت موکلین را جلب کند؛ وی وکیلی با پشتکار و اراده است که جلو می‌رود و نسبت به کار تعهد ویژه‌ای دارد.

آدرس : تبریز، نبش کوچه شهید علیپور، ساختمان آیفر، طبقه 1، واحد 4

تماس : 09143000673

محمدعلی رامین

 محمدعلی رامین-وکیل از ما

محمدعلی رامین وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا تبریز است که پرونده‌های مختلف مربوط به دعاوی خانواده را تقبل می کند و آن‌ها را به بهترین نحو بررسی می‌نماید؛ ایشان دعاوی های مختلف در زمینه ملکی، حقوقی، کیفری و ثبتی را بررسی می نماید و مشکل شان را حل می کنند؛ وی یکی از بهترین وکیل مهریه در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، طبقه 6، واحد 1

تماس : 09141153953  

مینا علوی

 مینا علوی-وکیل از ما

مینا علوی در کانون وکلای دادگستری تبریز عضو بوده است و به عنوان یک مشاور حقوقی مجرب از مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی برخوردار می باشد. ایشان راه کار های بسیار خوبی به موکلین خود ارائه می دهد؛ وی یکی از بهترین وکیل مهریه در تبریز است؛ سرکار خانم علوی جزو وکلای برتر شهر بزرگ تبریز می باشد.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، رو به روی برج ابریشم، ساختمان باراما، واحد 1

تماس : 09143172852

فهیمه گوگردچی

 فهیمه گوگردچی-وکیل از ما

فهیمه گوگردچی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا تبریز است که پروانه وکالت به شماره 21583 دارد و سابقه کار بسیار طولانی مدتی دارد. وی جهت حل کردن هر یک از دعاوی خانوادگی از راه‌های بسیار خوبی بهره می‌گیرد و می‌تواند به شما کمک کند خیلی سریع‌تر مشکلات‌تان را حل کنید. سرکار خانم گوگردچی یکی از بهترین وکیل مهریه در تبریز است.

آدرس : تبریز، اول سعدی، طبقه فوقانی بانک مهر اقتصاد

تماس : 09141033788

راضیه طهماسب نژاد

 راضیه طهماسب نژاد-وکیل از ما

راضیه طهماسب نژاد وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ تبریز است که تخصص و مهارت زیادی در زمینه دعاوی خانواده نظیر طلاق، نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، مطالبه مهریه و حضانت دارد و می‌تواند از حقوق هر یک از موکلین خود به بهترین نحو دفاع کند. سرکار خانم طهماسب نژاد پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی اخذ کرده است؛ ایشان بهترین وکیل مهریه در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، ساختمان باراما، طبقه سوم

تماس: 09144120489

مهدی محمد علیزاده اصل

 مهدی محمد علیزاده اصل-وکیل از ما

مهدی محمد علیزاده اصل جزو وکلای برتر در آذربایجان شرقی در شهر تبریز می باشد؛ ایشان تخصص بسیار ویژه‌ای در حوزه کاری خود دارد و پرونده‌های مختلف خانوادگی را تقبل می‌کند. جناب آقای محمد علیزاده اصل تمام تلاش خود را می کند تا رضایت هر یک از موکلین خود را جلب نماید؛ ایشان بهترین وکیل مهریه در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان شریعتی، ساختمان آلومینیوم، واحد 4

تماس : 09144046200

الهام میدانی

الهام میدانی

الهام میدانی یکی از بهترین وکیل مهریه در تبریز است؛ ایشان توانسته از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شود و پی از آن پروانه وکالت به شماره 477 را اخذ نموده است. وی بیش از بیست سال سابقه وکالت در حل انواع پرونده‌های خانوادگی دارد؛ ایشان جزو وکلای بسیار باسابقه و معروف است که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی دارد.

آدرس : تبریز، چهار راه آبرسان، ساختمان اسکان یک، طبقه چهارم

تماس : 09143230071

روش های قانونی وصول مهریه

به طور کلی جهت وصول کردن مهریه، دو روش وجود دارد که شامل مراجعه به اداره ثبت و مراجعه به دادگاه است؛ البته هم اکنون نحوه اجرا گذاشتن مهریه توسط زن با گذشته کمی فرق کرده است و کسانی که متقاضی این روش هستند باید ابتدا جهت وصول مهریه، درخواست خود را در اداره ثبت اسناد، ثبت کنند؛ جهت کاهش یافتن تعداد پرونده های وارد شده به دادگاه، سعی می کنند که به درخواست های اخذ مهریه به وسیله دوایر اجرائیه ثبت، اهمیت بیشتری دهند.

از این رو دادگاه ها و مراجع قضایی دیگر مانند زمان های گذشته، به دعاوی مهریه ترتیب اثر نمی دهند مگر آن که نتوان از طریق اداره ثبت مهریه را وصول کرد یا اگر فرد متقاضی با وجود مراجعه به اداره ثبت و گذشتن زمان طولانی از ثبت درخواستش، نتواند مهریه و حق خود را با روش های قانونی اخذ نماید؛ به دلیل تغییرات بسیار زیادی که در نحوه وصول مهریه صورت گرفته است، درخواست خانم ها برای اخذ مهریه بسیار افزایش یافته و در دادگاه پرونده های زیادی با این مضمون وجود دارد؛ با این وجود خانم ها به سرعت می توانند مهریه خود را از مرد دریافت کنند.

اگر شما ساکن شهرهای دیگر ایران هستید، می توانید مقاله بهترین وکیل مهریه در ایران را مطالعه کنید.

روش های قانونی وصول مهریه

نحوه مطالبه مهریه از سهم الارث شوهر

اخذ مهریه از طرف زن از سهم الارث شوهر به چندین روش ممکن می باشد؛ در صورتی که پدر همسر یا هر شخص دیگری که همسر از او ارث می برد، زنده نباشد و شوهر اموالی را از او به ارث ببرد، زن می تواند از سهم الارث همسر خود، مهریه اش را مطالبه نماید؛ اگر زن درخواست توقیف اموال مربوط به سهم الارث مرد را در دادگاه داشته باشد، همه اموال تا زمان وصول شدن مهریه، به طور کلی توقیف می شوند و تا زمان پرداخت، آزاد نمی گردند؛ گاهی اوقات پدرشوهر به عروس این ضمانت را می دهد که مهریه را پرداخت کند و این موضوع در سند ازدواج قید می شود، در این صورت پس از فوت پدرشوهر، عروس می تواند اموال او را توقیف نماید و مهریه خود را از آن ها وصول کند.

کلام آخر

زوجین ممکن است در طول زندگی خود یا زمان جدایی و طلاق درگیر مسئله مهریه شوند و بخواهند از وکیل مهریه کمک بگیرند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با مهریه در اختیارتان قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در تبریز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید و برای انجام امور مهریه از ایشان کمک بگیرید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با اخذ مهریه دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

آیا می توان منزل مسکونی را بابت مهریه توقیف کرد؟

توقیف منزل مسکونی در مرحله تامین خواسته و یا همان توقیف اموال بلامانع است.

در صورت بخشیدن مهریه می توان مجدد درخواست مهریه داد؟

 بخشش مهریه در طلاق های خلع و مبارات انجام می شود.

اگر طلاق از طرف زن باشد نمی تواند درخواست مهریه کند؟

زن می تواند در هر شرایطی مهریه را از دادگاه درخواست کند و اقدام به اجرای آن کند.اما اگر بدون داشتن حق طلاق درخواست طلاق دهد باید از یک سری شرط و شروط محقق شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا