وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در تبریز⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل مهریه در تبریز را به شما معرفی کنیم؛ همان طور که می دانید هر خانمی در عقد دائم یا موقت خود مهریه ای تعیین می کند که مرد موظف به پرداخت آن است اما برخی مواقع مرد از این وظیفه چشم پوشی می کند و مهریه زن را نمی پردازد که در این صورت وکیل مهریه می تواند به زن کمک کند تا مهریه خود را با روش قانونی اخذ کند؛ اخیرا زوجین بسیاری در شهر تبریز هستند که با مشکل مهریه دست و پنجه نرم می کنند و برای حل این مشکل از یک وکیل بسیار کارکشته و باتجربه کمک می گیرند؛ اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال یک وکیل مهریه مجرب هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در تبریز کیست؟

در ابتدای مقاله نیز گفته شد که هر مردی پس از تعیین مهریه موظف است مهریه زن را هر زمان که طلب کند، پرداخت نماید اما بسیاری از خانم ها در طول زندگی برای اخذ مهریه، اقدام نمی کنند و در صورت مشکل و اقدام به طلاق، درخواست طلب مهریه می نمایند؛ به طور کلی مرد از نظر شرعی و عرفی این وظیفه را دارد که مهریه تعیین شده را با در نظر گرفتن شرایط مالی اش، به زن بپردازد؛ برخی مواقع مرد نسبت به این موضوع بی اهمیت می شود که در این گونه مسائل می توان از بهترین وکیل مهریه در تبریز کمک گرفت زیرا اطلاعات کافی در این زمینه دارد و می تواند به زن کمک شایانی کند.

بهترین وکیل مهریه در تبریز و یا بهترین وکیل طلاق در تبریز فردی است که نسبت به تمام قوانین و مواد مربوط به مهریه و طلاق اطلاعات کافی دارد و می تواند با علم و دانش به روزی که دارد، شرایط مرد را با کمک قاضی دادگاه، در نظر بگیرد و مهریه زن را اخذ نماید؛ بهترین وکیل مهریه در تبریز تجربه و سابقه بسیار درخشانی در این زمینه دارد و می تواند پرونده را به درستی بررسی نماید.

بهترین وکیل مهریه در تبریز کیست؟

مشاوره با وکیل مهریه چه مزایایی دارد؟

گاهی اوقات زوجین برای درخواست مهریه و پرداخت آن، با یکدیگر به توافق می رسند و دیگر مشکلی بین آن ها به وجود نمی آید اما بعضی مواقع مشکل بین آن ها حاد می شود و خودشان نمی توانند از حل این مشکل بر بیایند؛ در این گونه مواقع، بهتر است از بهترین وکیل مهریه در تبریز کمک گرفت؛ وکیل مهریه می تواند راه کارهای مناسب را در اختیار زوجین قرار دهد و روند جریان پرونده را تسریع بخشد.

بهترین وکیل خانواده در تبریز با روش هایی که در نظر دارد، زوجین را به آرامش می رساند و مشکل شان را راحت تر حل می کند؛ به طور کلی وکیل مهریه به دلیل داشتن علم کافی در این زمینه، می تواند زوجین را از استرس در رابطه با اخذ و پرداخت مهریه، به دور کند و آن ها را در جریان پرونده قرار دهد.

10 تا از بهترین وکیل مهریه در تبریز را بشناسید!

علیرضا پورمحمد

قبول مشاوره و وکالت اعم از حضوری یا تلفنی با واریز حق مشاوره وتنظیم لوایح درکلیه دعاوی بخصوص اختلافات ملکی و قراردادی وارث و ماترک و کلیه امور مربوط به تصادفات وکلاهبرداری وخیانت در امانت وپروندههای اصلاحات ارضی و منابع طبیعی در کلیه استانها

کلیه دعاوی بخصوص اختلافات ملکی ومنابع طبیعی واوقاف وتصادفات

شماره تماس: 09144263884

آدرس سایت: Pourmohammad.com
ودرصورتیکه میخواهید بوسیله هریک از مسیریابها ویا اسنپ استفاده کنید اسم وکیل علیرضا پورمحمد را واردکنید کامل آدرس را میاره

آدرس دفتر: بارنج روبروی مسجد امام حسین ع  صدمتر به طرف  پاسداران نرسیده به فلکه سمت راست دفتر وکالت علیرضا پورمحمد

حسین یوسفی

حسین یوسفی

حسین یوسفی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و مشاور قضایی می باشد؛ همچنین ایشان می‌تواند جهت حل کردن پرونده‌های مختلف خانوادگی به شما بسیار کمک کند. ایشان در کانون وکلای دادگستری تبریز عضو رسمی بوده است و به عنوان کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه سراسری تبریز به شماره پروانه 1638، کار وکالت را انجام می‌دهد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل مهریه در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان شیرازی، ساختمان شهریار، طبقه 3

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی

فاطمه زمانی یکی از بهترین وکیل مهریه در تبریز است؛ ایشان جزو وکلای برتر محسوب می شوند؛ ایشان دارای شهرت و محبویت بسیار زیادی بین مردم عزیز استان آذربایجان دارد؛ وی در شهر بزرگ تبریز در حوزه وکالت خدمات بسیار حرفه ای در اختیار مردم قرار می دهد.

آدرس: تبریز

فاطمه جاوید مهر

فاطمه جاویدمهر

فاطمه جاوید مهر بهترین وکیل مهریه در تبریز است دارای پروانه وکالت به شماره 23446 است؛ وی یک وکیل خوش برخورد با مهارت بسیار زیاد است که اجازه نمی‌دهد اختلاف بسیار زیادی بین خانواده‌ها به وجود بیاید.‌ ایشان از تجربه کاری اش جهت دفاع کردن از موکلین خود در دادگاه استفاده می‌کند‌ و پیش از انجام هر کاری ، مشاوره لازم را به مراجعه کنندگان می‌دهد تا بعداً با مشکلات احتمالی مواجه نشوند و اقدامات صحیح را هم انجام دهند.

آدرس : تبریز، خیابان شیراز، ساختمان استاد شهر وکیلیار، طبقه 4

جواد سربازی

جواد سربازی

جواد سربازی یکی از بهترین وکیل مهریه در تبریز است که سابقه کار درخشان و قابل قبولی دارد. ایشان جهت از بین بردن مشکلات خانوادگی در دادگاه از روش‌های کاملا اصولی استفاده می نماید و در مرحله اول سعی بر این دارد که رضایت موکلین را جلب کند؛ وی وکیلی با پشتکار و اراده است که جلو می‌رود و نسبت به کار تعهد ویژه‌ای دارد.

آدرس : تبریز، نبش کوچه شهید علیپور، ساختمان آیفر، طبقه 1، واحد 4

محمدعلی رامین

محمد علی رامین

محمدعلی رامین وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا تبریز است که پرونده‌های مختلف مربوط به دعاوی خانواده را تقبل می کند و آن‌ها را به بهترین نحو بررسی می‌نماید؛ ایشان دعاوی های مختلف در زمینه ملکی، حقوقی، کیفری و ثبتی را بررسی می نماید و مشکل شان را حل می کنند؛ وی یکی از بهترین وکیل مهریه در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان قانون، مجتمع جزیره، طبقه 6، واحد 1

مینا علوی

مینا علوی

مینا علوی در کانون وکلای دادگستری تبریز عضو بوده است و به عنوان یک مشاور حقوقی مجرب از مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی برخوردار می باشد. ایشان راه کار های بسیار خوبی به موکلین خود ارائه می دهد؛ وی یکی از بهترین وکیل مهریه در تبریز است؛ سرکار خانم علوی جزو وکلای برتر شهر بزرگ تبریز می باشد.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، رو به روی برج ابریشم، ساختمان باراما، واحد 1

فهیمه گوگردچی

فاطمه گوگردچی

فهیمه گوگردچی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا تبریز است که پروانه وکالت به شماره 21583 دارد و سابقه کار بسیار طولانی مدتی دارد. وی جهت حل کردن هر یک از دعاوی خانوادگی از راه‌های بسیار خوبی بهره می‌گیرد و می‌تواند به شما کمک کند خیلی سریع‌تر مشکلات‌تان را حل کنید. سرکار خانم گوگردچی یکی از بهترین وکیل مهریه در تبریز است.

آدرس : تبریز، اول سعدی، طبقه فوقانی بانک مهر اقتصاد

راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ تبریز است که تخصص و مهارت زیادی در زمینه دعاوی خانواده نظیر طلاق، نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، مطالبه مهریه و حضانت دارد و می‌تواند از حقوق هر یک از موکلین خود به بهترین نحو دفاع کند. سرکار خانم طهماسب نژاد پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی اخذ کرده است؛ ایشان بهترین وکیل مهریه در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان امام خمینی، ساختمان باراما، طبقه سوم

مهدی محمد علیزاده اصل

مهدی محمد علیزاده اصل

مهدی محمد علیزاده اصل جزو وکلای برتر در آذربایجان شرقی در شهر تبریز می باشد؛ ایشان تخصص بسیار ویژه‌ای در حوزه کاری خود دارد و پرونده‌های مختلف خانوادگی را تقبل می‌کند. جناب آقای محمد علیزاده اصل تمام تلاش خود را می کند تا رضایت هر یک از موکلین خود را جلب نماید؛ ایشان بهترین وکیل مهریه در تبریز است.

آدرس : تبریز، خیابان شریعتی، ساختمان آلومینیوم، واحد 4

الهام میدانی

الهام میدانی

الهام میدانی یکی از بهترین وکیل مهریه در تبریز است؛ ایشان توانسته از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شود و پی از آن پروانه وکالت به شماره 477 را اخذ نموده است. وی بیش از بیست سال سابقه وکالت در حل انواع پرونده‌های خانوادگی دارد؛ ایشان جزو وکلای بسیار باسابقه و معروف است که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی دارد.

آدرس : تبریز، چهار راه آبرسان، ساختمان اسکان یک، طبقه چهارم

روش های قانونی وصول مهریه

به طور کلی جهت وصول کردن مهریه، دو روش وجود دارد که شامل مراجعه به اداره ثبت و مراجعه به دادگاه است؛ البته هم اکنون نحوه اجرا گذاشتن مهریه توسط زن با گذشته کمی فرق کرده است و کسانی که متقاضی این روش هستند باید ابتدا جهت وصول مهریه، درخواست خود را در اداره ثبت اسناد، ثبت کنند؛ جهت کاهش یافتن تعداد پرونده های وارد شده به دادگاه، سعی می کنند که به درخواست های اخذ مهریه به وسیله دوایر اجرائیه ثبت، اهمیت بیشتری دهند.

از این رو دادگاه ها و مراجع قضایی دیگر مانند زمان های گذشته، به دعاوی مهریه ترتیب اثر نمی دهند مگر آن که نتوان از طریق اداره ثبت مهریه را وصول کرد یا اگر فرد متقاضی با وجود مراجعه به اداره ثبت و گذشتن زمان طولانی از ثبت درخواستش، نتواند مهریه و حق خود را با روش های قانونی اخذ نماید؛ به دلیل تغییرات بسیار زیادی که در نحوه وصول مهریه صورت گرفته است، درخواست خانم ها برای اخذ مهریه بسیار افزایش یافته و در دادگاه پرونده های زیادی با این مضمون وجود دارد؛ با این وجود خانم ها به سرعت می توانند مهریه خود را از مرد دریافت کنند.

روش های قانونی وصول مهریه

نحوه مطالبه مهریه از سهم الارث شوهر

اخذ مهریه از طرف زن از سهم الارث شوهر به چندین روش ممکن می باشد؛ در صورتی که پدر همسر یا هر شخص دیگری که همسر از او ارث می برد، زنده نباشد و شوهر اموالی را از او به ارث ببرد، زن می تواند از سهم الارث همسر خود، مهریه اش را مطالبه نماید؛ اگر زن درخواست توقیف اموال مربوط به سهم الارث مرد را در دادگاه داشته باشد، همه اموال تا زمان وصول شدن مهریه، به طور کلی توقیف می شوند و تا زمان پرداخت، آزاد نمی گردند؛ گاهی اوقات پدرشوهر به عروس این ضمانت را می دهد که مهریه را پرداخت کند و این موضوع در سند ازدواج قید می شود، در این صورت پس از فوت پدرشوهر، عروس می تواند اموال او را توقیف نماید و مهریه خود را از آن ها وصول کند.

کلام آخر

زوجین ممکن است در طول زندگی خود یا زمان جدایی و طلاق درگیر مسئله مهریه شوند و بخواهند از بهترین وکیل تبریز کمک بگیرند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با مهریه در اختیارتان قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در تبریز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید و برای انجام امور مهریه از ایشان کمک بگیرید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با اخذ مهریه دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا می توان منزل مسکونی را بابت مهریه توقیف کرد؟

توقیف منزل مسکونی در مرحله تامین خواسته و یا همان توقیف اموال بلامانع است.

در صورت بخشیدن مهریه می توان مجدد درخواست مهریه داد؟

 بخشش مهریه در طلاق های خلع و مبارات انجام می شود.

اگر طلاق از طرف زن باشد نمی تواند درخواست مهریه کند؟

زن می تواند در هر شرایطی مهریه را از دادگاه درخواست کند و اقدام به اجرای آن کند.اما اگر بدون داشتن حق طلاق درخواست طلاق دهد باید از یک سری شرط و شروط محقق شود.

5/5 - (1 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا