وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بیرجند❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل طلاق در بیرجند را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از مسائل ناهنجار شایع در تمامی جوامع طلاق است. این پدیده ناهنجار گاهی تنها راه حل برای مشکلات میان زوجین می باشد. از این رو جهت رسیدگی و پیگیری آن لازم است که  دادخواست طلاق را به دادگاه خانواده ارائه دهند. طلاق در قانون کشور ایران می تواند از طرف یکی از زوجین و یا به صورت توافقی انجام گیرد که هرکدام از آن ها دارای قوانین و مقررات مختص به خود می باشند که لازم است برای کسب اطلاعات و همچنین چگونگی پیشبرد روند پرونده طلاق در دادگاه خانواده حتما با بهترین وکیل طلاق مشورت داشته باشید.

بهترین وکیل طلاق در بیرجند کیست؟

وکیل طلاق فردی است که دارای پروانه وکالت پایه یک بوده و در حوزه دعاوی خانواده و پیگیری پرونده های طلاق به صورت تخصصی فعالیت دارد. بهترین وکیل طلاق در بیرجند به نمایندگی از سوی موکل خود و در جهت دفاع از او در دادگاه حضور پیدا کرده و با تجربه  و مهارتی که در پیگیری این پرونده ها داشته کلیه مشکلاتی که در مسیر پرونده وجود دارد را بر طرف می کند.

بهترین وکیل خانواده در بیرجند تمامی مجوزهای معتبر جهت وکالت را دریافت کرده و از سابقه کافی درخصوص مباحث خانواده و طلاق برخوردار می باشد و تاثیر بسزایی در جلوگیری از اتلاف وقت و هدر رفتن هر گونه هزینه اضافی در روند پرونده دارد.

بهترین وکیل طلاق در بیرجند کیست؟

بهترین وکیل طلاق در بیرجند چه وظایفی دارد؟

 • براساس آنچه که در قوانین مدنی برای وکلای طلاق ذکر شده، اولین وظیفه بهترین وکیل طلاق در بیرجند تلاش برای ایجاد سازش میان زوجین است. وظیفه وکیل طلاق تنها طرح دادخوست و پیگیری پرونده در دادگاه نمی باشد بلکه وکلایی که در این حوزه فعالیت و تجربه دارند می توانند با طرح توافقاتی میان زوجین آنان را از طلاق منصرف کند. لذا وکیل موظف است قبل از هرگونه اقدامی برای پیگیری روند طلاق، ریشه اصلی مشکلات خانواده را کشف کرده و در صورت امکان برای حل  و فصل آن اقدام نماید.
 • وظیفه دیگر بهترین وکیل طلاق در بیرجند ارائه مشاوره و راهنمایی به موکل برای پیگیری روند درخواست طلاق است که در چنین موردی وکیل تهیه و تنظیم دادخواست را بر عهده گرفته و با استناد به مواد قانونی بهترین دادخوست را برای موکل خود تنظیم می کند.
 • معمولا در پرونده های طلاق زن و مرد تمایلی ندارند که در جلسات دادگاه با هم برخورد داشته باشند لذا وکیل طلاق موظف است براساس وکالت نامه خود به موقع در جلسات دادگاه حضور یافته و جزئیات جلسه را به اطلاع موکل خود برساند.
 • بهترین وکیل طلاق در بیرجند موظف است  با تسلطی که بر قوانین این دعاوی دارد روند رسیدگی پرونده را با سرعت بیشتر و براساس منفعت موکل خود پیش برد و با ارائه مدارک مورد نیاز صدور حکم و دریافت نتیجه را در مدت زمان کوتاه تری دریافت کند.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بیرجند را بشناسید!

ناصر انوری

ناصر انوری

ناصر انوری یکی از بهترین وکیل طلاق در بیرجند می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک در زمینه رسیدگی به دعاوی خانواده به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و پرونده های زیادی را در زمینه طلاق به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند. آقای انوری علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود در این زمینه حقوقی مشاوره تخصصی ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • رسیدگی پرونده های حقوقی (خانواده، طلاق، طلاق توافقی و غیره)

آدرس: بیرجند، روبروی دادگستری، طبقه فوقانی سوپر سید

مریم کمیلی

مریم کمیلی

مریم کمیلی یکی از وکلای پایه یک و فعال در زمینه پیگیری پرونده های طلاق در بیرجند می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و با اتکا بر تجربه و مهارتی که در این حوزه در طی سالیان وکالت  خود کسب نموده اند پرونده های طلاق را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه مورد نظر موکلین خود می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • پیگیری پرونده های حقوقی (خانواده، طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه و غیره)
 • تنظیم دادخواست طلاق

آدرس: بیرجند، بین طالقانی ۱۶و۱۸، طبقه اول

سید حسن هاشمی

سید حسن هاشمی

سید حسن هاشمی یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در بیرجند می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده و طلاق به صورت تخصصی فعالیت دارند و در اولین جلسه مشاوره قبل از تنظیم دادخواست مربوط به طلاق ابتدا با ارائه مشاوره حقوقی موکل خود را به صلح و سازش دعوت می کند.

آقای هاشمی علاوه بر رسیدگی به پرونده های طلاق در زمینه رسیدگی به دعاوی مطالبه مهریه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه و غیره نیز خدمات حقوقی ارائه می دهند و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در بیرجند معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • رسیدگی به پرونده های حقوقی (خانواده، ملکی، امور ثبتی و غیره)
 • تنظیم دادخواست طلاق

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی یک، پلاک ۱۴

محمدرضا یوسفی

محمدرضا یوسفی

محمدرضا یوسفی یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در بیرجند می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده و طلاق به صورت تخصصی فعالیت دارند و با موفقیت هایی که در زمینه این دعاوی در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و باتجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه ۵ واحد ۱۸

مهسا مودی

مهسا مودی

مهسا مودی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در بیرجند می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده ها طلاق فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای متخصص و با تجربه در این حوزه معرفی می شوند. خانم مودی علاوه بر وکالت به موکلین خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند و با توجه به شرایط موکل و جزئیات پرونده بهترین و مناسب ترین راهکار قانونی را در اختیار آنان قرار می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، کوچه ۱۵، پلاک ۳

وظایف بهترین وکیل طلاق در بیرجند

وکیل طلاق قبل از هرگونه اقدامی به موکلین خود مشاوره حقوقی ارائه می دهند و این مورد یکی از مهمترین وظایف او به شمار می آید. در واقع این مشاوره می تواند تاثیر بسزایی در تصمیم گیری طرفین برای ارائه دادخواست طلاق آنان به دادگاه خانواده داشته باشد. وظیفه دیگر بهترین وکیل طلاق در بیرجند حضور به موقع در دادگاه و شرکت در جلسات است زیرا با توجه به این که پرونده های طلاق ممکن است با تنش هایی همراه باشد از این رو در بسیاری از مواقع طرفین تمایل به شرکت در این جلسات را نداشته و انجام این امور را به وکیل می سپارند. وظیفه دیگر وکیل طلاق  شرکت در مزایده ها و فروش اموال منقول و غیرمنقول است که البته برای این مورد بایستی حتما وکالت نامه کتبی از موکل خود داشته باشد.

وظایف بهترین وکیل طلاق در بیرجند

چرا در زمان طلاق باید به وکیل مراجعه کنیم؟

همانگونه که می دانید آمار طلاق به شکل تاسف باری در کشور در حال افزایش است از این رو حجم پرونده های طلاق نیز افزایش پیدا کرده و انجام پروسه قانونی این دعاوی مدت زمان زیادی به طول می انجامد. لذا در این شرایط مناسب ترین راه حل برای پیگیری پرونده های طلاق مراجعه به بهترین وکیل طلاق در بیرجند می باشد.

از سوی دیگر در موارد زیادی در پرونده های طلاق مشاهده شده که به دلیل عدم آگاهی از قوانین مربوطه حق و حقوق فرد ضایع شده و مشکلات زیادی در پروسه پیگیری پرونده ایجاد گردیده است که در چنین موردی می توان به مزیت بهترین وکیل طلاق در بیرجند در پیگیری این پرونده ها پی برد.

حقوق خانواده دارای قواعد و مقررات، آیین نامه ها و تبصره های زیادی است که افراد عادی که از دانش حقوقی کافی در این زمینه برخوردار نیستند بهتر است قبل از هر گونه اقدامی با وکیل طلاق مشورت کنند و یا این که در صورت لزوم رسیدگی و پیگیری به امور را به او بسپارند.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل طلاق در بیرجند را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا