وکیلوکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در فارس⚡【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل ملکی در فارس را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. هرگاه طرفین در یک معامله ملکی با مشکل مواجه شوند و یا این که یکی از طرفین ادعا داشته باشد که حق اوضایع شده در این حالت دعاوی ملکی ایجاد شده و فرد شاکی با طرح دادخواست و ارائه آن به دادگاه موضوع را به صورت حقوقی پیگیری می کند. با توجه به این که دعاوی ملکی با سود، ضرر و زیان های مالی در ارتباط است و همچنین قوانین و آیین نامه های پیچیده ای برای آن تعیین شده لذا توصیه می کنیم به منظور جلوگیری از هرگونه خسارت مالی حتما در مواجه با این پرونده ها به بهترین وکیل ملکی مراجعه کنید.

بهترین وکیل ملکی در فارس چه کسی است؟

وکیل ملکی به فردی گفته می شود که با کلیه قوانین و مقررات مربوط به ملک  و املاک آشنایی داشته باشد و در زمینه حقوق املاک و اراضی از تجربه و تخصص لازم برخوردار بوده و در این حوزه به صورت حرفه ای فعالیت کند. بهترین وکیل ملکی در فارس در جهت احقاق حقوق موکل خود در دادگاه حضور یافته و با تکیه بر تجربه ای که در این حوزه در طی سالیان وکالت کسب نموده و با استناد بر قوانین از او دفاع می کند.

بهترین وکیل ملکی در شیراز زمان مناسب برای ارائه ادله و مستندات قابل اثبات پرونده مربوطه را به درستی تشخیص داده و از ضایع شدن حقوق موکل خود جلوگیری به عمل می آورد.

بهترین وکیل ملکی در فارس چه کسی است؟

لزوم مراجعه به وکیل ملکی

یکی از نکات مهم در دعاوی ملکی چگونگی طرح دادخواست و رسیدگی به پرونده در مراجع قضایی مربوطه است که البته در مواردی نیز ممکن است نیاز به دخالت و نظر کارشناسان در جهت پیشبرد پرونده باشد. لذا به منظور جلوگیری از بروز هر گونه مشکل در مسیر پرونده مربوطه و پیچیده تر شدن مراحل آن حضور بهترین وکیل ملکی در فارس الزامی می باشد.

در حقیقیت بهترین وکیل ملکی در فارس تاثیر بسزایی در تسریع روند پرونده داشته و مراحل پیگیری نیز با موفقیت به سمت نتیجه نهایی قابل انتظار پیش خواهد رفت. وکلای ملکی، با تجربه ای که در این حوزه کسب نموده اند پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه مطلوب رسانده و از حقوق موکل خود به بهترین نحو ممکن دفاع کرده اند.

برخی از پرونده های ملکی به صورت کیفری بوده و ممکن است برای شما بسیار مشکل و دردسرساز شوند و یا این که افراد کلاهبردار و سودجو از طریق شکایت قصد پیچیده ترکردن پرونده مذکور راداشته باشند که در چنین پرونده هایی بهترین وکیل ملکی در فارس که از تخصص لازم در این زمینه برخوردار است می تواند به شما کمک کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در فارس را بشناسید!

آقای غلامحسین خلیفه

 آقای غلامحسین خلیفه

ایشان از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی هستند . ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ثبتی ، تصادفات ، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و … را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند . آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی ، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس ، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند . آقای غلامحسین خلیفه ، به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند .

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران ، نبش خیابان جهان آرا ، ساختمان یلدا ، طبقه چهارم واحد سه

برای اعطای وکالت به آقای خلیفه ، یکی از وکلای خوب شیراز، با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید :

شماره تماس :

09178002693

اینستاگرام: khalifeh_lawyer

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور وکیل پایه یک در استان فارس هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و بیش از 16 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی ملکی را دارند. آقای کی پور با تسلط بر قوانین پرونده های ملکی در مدت زمانی کوتاه این دعاوی را به نتیجه موفقیت و دلخواه موکل خود می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای فارس
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: فارس، خیابان نمازی، خیابان فرهنگ، روبروی پارکینگ فرهنگ، بیمه نوین

شماره تماس: 09171175513

امید شرکا

امید شرکا

امید شرکا یکی از وکلای پایه یک در استان فارس هستند. ایشان 11 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و قراردادها را دارند و در حوزه دعاوی ملکی به صورت تخصصی فعالیت می کنند. از دیگر سوابق آقای شرکا می توان وکیل و مشاور حقوقی بانک ملی سرپرستی استان فارس، وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد سرپرستی استان فارس، نماینده و وکیل حرم شاه چراغ، وکیل تعاونی مسکن مرکز آموزش پیاده را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل و مشاور حقوقی بانک ملی سرپرستی استان فارس
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد سرپرستی استان فارس
 • نماینده و وکیل حرم شاه چراغ
 • وکیل تعاونی مسکن مرکز آموزش پیاده
 • ·       11 سال سابقه وکالت

آدرس: فارس، قصرالدشت، روبروی مخابرات، ساختمان پلاتین، واحد 15

شماره تماس: 09171399905

راحله کیانی

راحله کیانی

راحله کیانی یکی از وکلای پایه یک دادگستری با بیش از 11 سال سابقه وکالت در استان فارس هستند. ایشان در رسیدگی و پیگیری پرونده های خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی فعالیت دارند و در حوزه دعاوی ملکی به عنوان یکی از وکلای متخصص و با تجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: فارس، چهار راه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

شماره تماس: 09171047077

کاظم شایسته

کاظم شایسته

کاظم شایسته یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در استان فارس هستند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری در حوزه دعاوی ملکی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و تاکنون پرونده های زیادی را در این زمینه با موضوعات مختلفی از قبیل فروش مال غیر، خلع یدف تنظیم سند و غیره به نتیجه موفقیت رسانده اند. آقای شایسته را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در فارس معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری فارس
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: فارس، فلکه گاز، نبش کوچه ۱۵ دفتر وکالت کاظم شایسته

شماره تماس: 09173063491 – 07132340158

رقیه قائدی

رقیه قائدی

رقیه قائدی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در فارس می باشند. ایشان بیش از 11 سال سابقه وکالت در رسیدگی و پیگیری دعاوی ملکی را دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه موفقیت و دلخواه موکل خود رسانده اند. از دیگر سوابق خانم قائدی می توان وکیل چندین بانک دولتی و خصوصی، وکیل موسسه های تجاری، مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر در فارس را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سایقه در امور وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل چندین بانک دولتی و خصوصی
 • وکیل موسسه های تجاری
 • مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر در فارس

آدرس: فارس، خیابان ملاصدرا، خیابان شهیدجمالی

شماره تماس: 09173228495

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی یکی از وکلای پایه یک در فارس می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق بوده و بر کلیه قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی تسلط کاملی دارند. آقای کیومرثی با بیش از 5 سال سابقه وکالت را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در فارس معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 5 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: فارس، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم

شماره تماس: 09172220205

امیر فتح پور

امیر فتح پور

امیر فتح پور یکی از وکلای پایه یک با 17 سال سابقه وکالت در فارس می باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی فعالیت دارند و  در حوزه پرونده های ملکی به عنوان یکی از وکلای متخصص و با تجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: فارس، خیابان زند، نبش انوری، مقابل هتل کوثر، ساختمان یاس، طبقه سوم

شماره تماس: 09173175515 – 07132303505

محمد علی کرمی

محمدعلی کرمی

محمدعلی کرمی یکی از وکلای پایه یک با 11 سال سابقه وکالت در فارس می باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی و قراردادها فعالیت دارند و تاکنون پرونده های زیادی را با موضوعات مختلف ملکی به نتیجه موفقیت و مورد نظر موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • دکترای حقوق
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: فارس، خیابان زند، خیابان سعدی، ساختمان هتل پارک

شماره تماس: 09177374840

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در فارس

 • آگاهی از قوانین: یک وکیل ملکی خوب علاوه بر تسلط بر قوانین و علم حقوق در حوزه املاک باید بتواند به درستی و در زمان مناسب از این قوانین در جهت پیشبرد پرونده به نفع موکل خود استفاده کند.
 • آگاهی از مراحل و روند دادگاه: بهترین وکیل ملکی در فارس به واسطه سابقه ای که در پیگیری پرونده های مختلف ملکی داشته به درستی می داند که برای رسیدگی پرونده به کدام مرجع قضایی جهت تسریع در روند و دریافت نتیجه مطلوب اقدام کند. وکلای ملکی از تمامی مسائل و پیچیدگی های قضایی در مسیر پیشبرد پرونده مطلع بوده و با راهکارهای مقابله با آن ها نیز آشنا هستند.
 • ·        تجربه کافی: هرچقدر که پرونده حقوقی حساس تر و پیچیده تر باشد نیازمند حضور وکیل متخصص باتجربه تری خواهد بود. لذا توصیه می کنیم که در مواجه با پرونده های ملکی حتما از وکلایی که در این حوزه سابقه داشته و پرونده های مشابه را در گذشته به موفقیت رسانده اند استفاده کنید. هرچقدر تجربه بهترین وکیل ملکی در فارس بیشتر باشد در نتیجه درصد موفقیت شما نیز به همان میزان افزایش می یابد.

حق الوکاله وکیل ملکی

تعرفه و هزینه ای که به عنوان حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در فارس تعیین می شود براساس نوع پرونده، پیچیدگی و تخصصی بودن آن است لذا تعرفه های که برای پرونده های ملکی تعیین می شود با هم فرق دارد. از این رو در زمان مراجعه به وکیل لازم است که ابتدا پرونده توسط او بررسی شده و نوع دعوا مشخص گردد سپس هزینه دادرسی و حق الوکاله وکیل ملکی نیز اعلام خواهد شد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل ملکی در فارس را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

هزینه وکیل مشاوره ملکی چگونه محاسبه می‌شود؟

در محاسبه هزینه وکیل ملکی، عوامل مهمی نظیر نوع پرونده، حجم پرونده و مدت زمان رسیدگی به پرونده از مهم ‌ترین فاکتورها برای تعیین هزینه مشاوره ملکی محسوب می‌شوند.

اگر چندین نفر در یک ملک سهم داشته باشند و یکی از آن ها قصد فروش ملک را داشته باشد تکلیف چیست؟

هر ملک مشاعی اگر قابل افراز ( تقسیم) نباشه به درخواست هریک از شرکا، توسط دادگاه دستور فروش آن را صادر می‌کند.

برای چه مواردی از وکیل ملکی استفاده نماییم؟

در سری دعاوی ملکی مختلف، از جمله دعوی تصرف عدوانی، دعوی مرتبط با سرقفلی، تخلیه ملک مسکونی،فسخ قرارداد و … وکیل ملکی می‌تواند به شما کمک کرده و در این مورد به شما مشاوره‌های لازم را ارائه دهد.

امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا