وکیل

10 تا از بهترین وکیل رشت⭐【سال1403】⚖️

وجود اختلافات بین افراد، سختی گرفتن حق و حقوق فردی، عدم توانایی برای دفاع از خود و آشنا نبودن به قوانین و تبصره های موجود در دادگاه ها ممکن است باعث پیروز شدن طرف مقابل در دادگاه، حتی به اشتباه شود. وکلا در این مسیر می توانند به صورت کاملا حرفه ای از تمامی نکات موجود در قانون برای حفظ حقوق فرد استفاده کنند. شهر رشت یکی از شهرهای پر جمعیت در شمال ایران است که ممکن است بسیاری از آن ها با مشکلات حقوقی درگیر باشند. ما در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل رشت می پردازیم، پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

منظور از وکالت چیست؟

وکالت در لغت به معنی تفویض و واگذار نمودن است. دادن وکالت به بهترین وکیل رشت نیز از نظر حقوقی به معنای تنظیم قراردادی است که به واسطه آن، شخصی فرد دیگری را به عنوان وکیل جهت انجام کاری نایب می کند. در ماده 656 قانون مدنی، وکالت به این صورت تعریف می شود:
وکالت عقدی است که توسط آن یکی از طرفین، دیگری را بر انجام امور خود جایگزین می کند.؛ با انعقاد قرار داد وکالت و امضای طرفین، هرکدام حق و حقوقی را بر گردن یک دیگر دارند و در برابر هم وظایفی را بر عهده دارند؛ وکالت یکی از قرارداد هایی است که عقد آن بسیار رایج است که امروزه برای مسائل اجتماعی، اقتصادی و … بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. عقد قرار داد وکالت، نیاز به امضا و پذیرش وکیل و موکل دارد.

منظور از وکالت چیست؟

تقسیم بندی وکلای دادگستری

وکلای دادگستری به کسانی گفته می شود که می توانند در امور قضایی و غیر قضایی در زندگی روزمره به کار گرفته شوند و در سه دسته وکیل دادگستری، مدنی و مع الواسطه تقسیم بندی می گردند.

 • وکیل دادگستری که بهترین وکیل رشت نیز در این گروه است کسی است که تحصیلات آکادمیک خود را در رشته مربوطه گذرانده و در آزمون های مربوط به دادگستری و قوه قضاییه پذیرفته شده باشد. یک وکیل دادگستری باید حتما مجوزی به عنوان پروانه وکالت داشته باشد.
 • وکیل مدنی برای پیش بردن امور اداری و حقوقی به کار گرفته می شود و در دفاتر ثبت اسناد رسمی در کنار فرد مورد نظر همراه می شود تا با تنظیم وکالتنامه امور را در دست بگیرد. پس از آن وکیل مورد نظر به عنوان نماینده موکل در حوزه اختیاراتش می تواند اقدام به فعالیت کند.
 • گاهی نیز ممکن است فردی که در مخمصه ای گیر افتاده است و یا برای اموری نیاز به وکیل دارد، توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشد. در این صورت شخص واسطه ای برای او، به اختیار خودش از وکیلی مشاوره می‌گیرد و با تنظیم قرارداد و وکالت نامه، وکالت فرد را به او می سپارد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل گیلان

چرا باید بهترین وکیل رشت را انتخاب کنیم؟

اگر فردی درگیر مشکلات کیفری و یا خانوادگی باشد و نیاز به کمک گرفتن از یک وکیل برای اثبات حقانیت خود داشته باشد، نباید پرونده خود را به دست هر وکیلی بسپارد. انتخاب بهترین وکیل کیفری در رشت می تواند حقوق از بین رفته را زنده کند و نتیجه را برعکس نماید. وکلای خبره و مسلط می توانند با جمع آوری ادله کافی و استفاده از قدرت سخنوری خود، تمام و کمال از موکل خود دفاع نمایند. مثلا اگر فردی، شاکی خصوصی داشته باشد و تمام تلاش خود را برای اثبات مجرم بودن طرف مقابل کند، می تواند به کمک وکیل خوب بی گناهی خود را ثابت نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

مشاور حقوقی کیست و چه فرقی با وکیل دارد؟

شاید برای هر چیز کوچکی نیاز به مراجعه به یک وکیل نباشد و یا وکلا وقت کافی برای همه افراد و یا سوالات ساده و پیش پا افتاده نداشته باشند. حتی در برخی موارد ممکن است برخی از سازمان های دولتی و خصوصی و شرکت ها نیاز به بررسی امور مالی و قانونی خود از منظر قانون و وکلا داشته باشند. به همه این موارد می تواند یک مشاور حقوقی رسیدگی کند.

می توان گفت که همه وکلا یک مشاور حقوقی خبره می باشند و می توانند راهنمایی‌های لازم را به افراد در تمامی دعاوی ارائه دهند. اما مشاورین حقوقی همگی به پایه وکالت نمی رسند و ممکن است اجازه اخذ پرونده و وکالت آن را نداشته باشد. همان طور که پزشکان پس از پایان دوره پزشکی عمومی می توانند در مورد امراض مختلف اظهار نظر کنند ولی در خصوص موارد خاص باید دارای درجه تخصص باشند، وکلا نیز همین طور هستند.

کسانی که در رشته حقوق و یا فقه و حقوق و رشته هایی از این قبیل فارغ التحصیل می شوند، می توانند در موسسات و دفاتر حقوقی به عنوان یک مشاور فعالیت خود را آغاز کنند و مراجعین را با دریافت هزینه و یا به صورت رایگان راهنمایی نمایند.

اما برای این که مشاوران بتوانند وکالت پرونده ای را برعهده بگیرند، باید سطح خود را ارتقا دهند و در آزمون وکالت شرکت کنند. اگر بتوانند در آزمون مورد نظر پذیرفته شوند، به عنوان وکیل پایه دو فعالیت خود را ادامه می‌دهند. وکیل پایه دو می تواند وکالت پرونده ها را برعهده بگیرد. اما برای این کار محدودیت‌هایی برای او در نظر گرفته می شود و برای این که هیچ مانعی برای قبولی وکالت دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده برای او وجود نداشته باشد، باید در آزمون اختبار شرکت کنند و پس از پایان دوره کارآموزی و قبولی در مصاحبه ها، به عنوان وکیل پایه یک قدم در عرصه وکالت بگذارند.

10 تا از بهترین وکیل رشت را بشناسید!

محمدحسن فعال

محمدحسن فعال

تخصص دعاوی ملکی وحقوقی : ۱- اثبات مالکیت ، خلع ید ، تخلیه ، اجرت المثل ایام تصرف ، الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به اخذ پایان کار ،اخذ صورتمجلس تفکیکی ، تقسیم ماترک و الزام به فروش مال مشاعی ، مطالبه سهم الارث ،تخلیه املاک تجاری ومسکونی ، اثبات مالکیت بطرفیت ادارات وسازمان ها ازجمله اثبات مالکیت اراضی غیرملی ومنابع طبیعی وتعدیل وافزایش اجاره بها ملک تجاری .و.کالتایرانیان خارج ازکشور و…
۲- مطالبه اسنادتجاری چک ، سفته و رسیدعادی کتبی ،اثبات صلح سرقفلی ، مطالبه اجاره معوقه ، اعلام بطلان معامله وبطلان فروشنامه ، رجوع ازهبه ، بطلان صلح نامه عادی ، ابطال وکالت نامه ، فسخ قرارداد وتایید فسخ معامله وقراردادهای خصوصی فیمابین اشخاص حقیقی و حقوقی ،ابطال رای داور وموسسات داوری ، اعتراض به رای کمیسیونهای ماده ۱۰۰ شهرداری ها و سایر سازمانها واعتراض به برگ تشخیص ادارات منابع طبیعی واثبات مالکیت وابطال سند ، اصلاح سند ،رفع تصرف ،ممانعت ازحق ومزاحمت ملکی ( دعاوی ثلاثه ) .و…
۳-قبول پرونده ها ودعاوی کیفری : جرایم قتل ، کلاهبرداری ، فروش مال غیر ، انتقال مال غیر ،انتقال منافع مال غیر ( اجاره مال غیر ) ،خیانت درامانت اموال واسناد تجاری ، جعل واستفاده ازسند مجعول عادی ورسمی ، اختلاس ،ارتشاء و رباخواری ، رابطه نامشروع ، مواد مخدر ، شرب خمر ( نگهداری ومصرف مشروبات الکلی وموادمخدر ) ، اتهام اخذ رشوه تو سط کارمندان دولتی ویا اشخاص نظامی ، اتهامات جرایم سیاسی وامنیتی ، تصرف عدوانی و …
جناب آقای محمدحسن فعال دارای سوابق ذیل نیز می باشد :
18 سال سابقه وکالت ، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ازدانشگاه گیلان ، بازرس هیات مدیره دوره سوم مرکزوکلا قوه قضائیه استان گیلان ، عضو کمیسون های بازرسی ، معاضدت ووکالت تسخیری ، فرهنگی ادوارمختلف مرکزوکلا استان گیلان ومشاورحقوقی شرکتها وگروه صنعتی پارس خزر ، …

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت دعاوی خانواده
 • دیوانعالی کشور
 • دیوان عدالت ادرای
 • جرایم پزشکی
 • جرایم رایانه ای و فضای مجازی مربوط به پلیس فتا و جرایم سایبری

حضور در دفتر: (صبح) از ساعت 9 لغایت 14

حضور در دفتر: (بعد از ظهر) از ساعت 18 لغایت 22

آدرس: رشت،خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

شماره تماس:

09119341944

محمد مهدی ترحمی

محمد مهدی ترحمی

وکیل پایه یک دادگستری
وکیل بانک شهر و شرکت‌های خصوصی
با انتشار دهها مقاله ، مصاحبه و یاداشت در پایگاه های خبری رسمی کشور
عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان گیلان

آقای محمد مهدی ترحمی ، طی سالهای فعالیت خود، با کسب نتایج قابل قبول ، موفق به جلب اعتماد شهروندان شد و تعیین حق الوکاله منصفانه نیز ، موجب رضایتمندی حداکثری از این وکیل دادگستری گردیده ، بدین جهت که مراجعه شهروندان و شرکت ها جهت مشاوره و سپردن پرونده‌های خود به ایشان در شهرهای استان گیلان ، در مقایسه با سایر وکلا ، افزایش چشمگیری يافته، لذا وی از جمله وکلای حرفه ای و شناخته شده در شهرهای استان گیلان، به ویژه در شهرهای ماسال، فومن، صومعه سرا ، رشت و خمام می باشد و آنچه ‌در این زمینه بیش از پیش شایان توجه است، اینکه نامبرده در چارچوب مقررات و با تلاش خود ، موفق به احقاق حقوق مردم اعم از مالی ، جانی ، حیثیتی  گردیده است و به نظر می‌رسد با توجه به تجربه سالهای اخیر این وکیل دادگستری، میتوان بسیاری از مشکلات حقوقی شهروندان و خلأهای قانونی مربوط به برخی پروندها را تا حد زیادی رفع نمود.
این عضو کانون وکلای دادگستری بیان داشته ، معتقدم به موازات اعتماد مردم و تحقق اجرای عدالت ، از نظر بنده و بسیاری از وکلای دادگستری، ارائه خدمات صادقانه از اولویت هایی است که سرلوحه کارمان قرار گرفته و سعی کردیم از این امر مهم غافل نشویم .‌

تخصص و مهارت:
ارث و تقسیم و فروش آن امور اراضی و منابع طبیعی ، فسخ و ابطال معاملات و قرارداد و اسناد رسمی و تحویل و تنظیم سند رسمی املاک و خسارات مربوط به آن ، داوری و ابطال رای داور و اختلافات قراردادی، تخلیه ملک استیجاری ، مطالبات چک و سفته ، تصادفات و خسارات مربوطه ، دعاوی دیوان عدالت اداری و اداره کار ، وکالت در دعاوی خانواده از جمله طلاق، نفقه، مهریه، جهیزیه ، همچنین جرایم اینترنتی جعل و کلاهبرداری رایانه ای ، دعاوی کیفری جعل، خیانت در امانت، آدم ربایی ، سرقت،کلاهبرداری و انتقال مال غیر ، ورود به عنف ، تخریب ، ضرب و جرح و انواع قتل ، مواد مخدر ، تجاوز به عنف و روابط نامشروع و جرایم امنیتی ، سیاسی ، رباخواری ، رشوه ، اختلاس و حضور در پرونده های حقوقی و کیفری در شعب اجرای احکام

شماره تماس: 09111302927

آدرس: رشت ، خیابان معلم، جنب شهرداری منطقه یک ، با هماهنگی قبلی

حسین خوشنودزرگر

حسین خوشنودزرگر

حسین خوشنودزرگر وکیل پایه یک دادگستری رشت. عضو کانون وکلای دادگستری گیلان و با بیش از ۲۶ سال سابقه فعالیت حقوقی ایشان قاضی سابق دادگستری میباشند.
ایشان دارای سوابق درخشان در هردو کسوت قضاوت و وکالت بوده و با توجه به اینکه سالها ریاست شعب حقوقی در محاکم دادگستری را برعهده داشته اند تخصص ویژه ای در دعاوی ملکی و حقوقی اعم از اثبات مالکیت؛  اثبات وقوع عقد بیع؛ الزام به تنظیم سند رسمی؛ تقسیم ترکه و ارث؛ رفع تصرف؛ اجرت المثل ایام تصرف؛ الزام به تحویل مبیع،ابطال سند رسمی؛ خلع ید؛ وصول مطالبات اسناد تجاری؛ چک؛ سفته؛ تخلیه اماکن مسکونی و تجاری؛ دعاوی روابط موجر و مستاجر؛ دستور موقت، توقف و ابطال عملیات اجرایی، ابطال مبایعه نامه و فسخ قرارداد، اعتراض به برگ تشخیص اراضی منابع طبیعی، دعاوی مربوط به مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، دعاوی در  صلاحیت مراجع داوری و ابطال آن؛ اختلافات قرادادی و الزام متعهد آن و کلیه دعاوی حقوقی خانواده اعم از طلاق ،نفقه ،مهریه و همچنین دعاوی ثبتی داشته و علاوه بر آن در زمینه دعاوی کیفری با اهمیت بالا همچون قتل. ادم ربایی. کلاهبرداری. جعل و استفاده از سند مجعول،انتقال مال غیر و امثال آن دارای تجربه بالا و پرونده های متعدد موفق می باشند.

ساعات کار دفتر: ۵ لغایت ۸ عصر

آدرس دفتر: رشت؛  خیابان معلم.بعد از میدان مادر. ابتدای فاز دو. عمارت دنیا(بالای فروشگاه موسیقی ماهور) طبقه اول واحد ۲

شماره های تماس:

۰۹۱۱۳۳۲۶۷۰۶

۰۹۱۲۸۸۹۳۵۵۰

زهرا احمدزاده

بهترین وکیل در رشت

او یکی از وکلای برتر دادگاه رشت است و با ارائه ده ها پرونده موفق در پرونده کاری خود، سابقه کاری بسیار خوبی دارد. وی با ارائه راه حل ها و روش های حرفه ای در مدت زمان محدود توانست مسائل حقوقی مراجعین را حل کند و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت و اعتماد آنها به کار گرفت. خانم زهرا احمدزاده به عنوان بهترین وکیل رشت در بین مردم معرفی شده و دارای تخصص و تبحر بالایی در دعاوی مختلف ملکی، خانوادگی، طلاق، کیفری، ثبتی و … می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09113492182

آدرس: رشت، بلوار حافظ غربی (پارک شهر)، نرسیده به میدان دفاع مقدس، جنب سوپر گل، ساختمان پیشرو، طبقه آخر

خانم فاطمه آذریون

خانم فاطمه آذریون

خانم فاطمه آذریون وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای گیلان به شماره ۱۱۹۴، مشاور حقوقی، دارای بیش از 10 سال سابقه کاری و یکی از وکلای متخصص رشت در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و از سوابق شان می توان به دبیر کمیسیون ارزیابی شکایات کانون وکلا و مشاور حقوقی شرکتها اشاره کنیم.

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی خانواده: مهریه، نفقه، طلاق، تمکین و …
 • دعاوی تجاری: ثبت شرکتهای تجاری، قراردادهای مالی و …
 • مطالبه اسناد تجاری: چک، سفته، رسید دعاوی و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، قتل، انتقال مال غیره خیانت در امانت، افتراء، توهین، ضرب و جرح و غیره)
 • دعاوی ملکی: اثبات مالکیت، خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذپایان کار و صورت مجلس تفکیکی …
 • پرونده های شهرداری: تخلفات ساختمانی، تخریب، کمیسیون ماده ۱۰۰، کمیسیون ماده 77
 • موفقیت در ۹۰ درصد پرونده ها با مشاوره تخصصی و وکالت تخصصی
 • بررسی و پیگیری پرونده به صورت متعدد و همراهی موکل تا زمان صدور حکم قطعی
 • جمع آوری ادله محکم به نفع موکل برای گرفتن نتیجه عادلانه در دعاوی
 • ارائه لایحه دفاعیه قوی و موثر و کاربردی جهت (اخذ حقوق تضییع شده موکل)

قبل از انجام هر پرداختی، از مشاوره تلفنی رایگان خانم فاطمه آذریون (همه روزه از ساعت 9 الی 21) بهره مند شوید.

شماره تماس: 09113174185

خانم ترانه قادری

خانم ترانه قادری

خانم ترانه قادری وکیل پایه یک دادگستری، با بیش از 12 سال سابقه کار در حوزه وکالت و مشاوره حقوقی، عضو کانون وکلای گیلان به شماره پروانه ۷۷۰، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و یکی از بهترین وکلای رشت در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … هستند.
ایشان با بررسی و پیگیری پرونده های موکلین به صورت مستمر، موفقیت 90 درصدی در پرونده ها را کسب نموده اند و یکی از ویژگی های شخصیتی ایشان در وکالت پرونده ها، این است که تا زمان صدور حکم قطعی دادگاه، به جمع آوری ادله و اسناد محکمه پسند می پردازند تا جهت کسب نتیجه عالی، دفاعیه قوی و موثری ارائه کنند.

برخی سوابق کاری ایشان:

 • عضو کمیته حقوقی شورای مرکزی حزب کارگزاران فعال اجتماعی
 • عضو اسبق کمیسیون معاضدت کانون وکلای دادگستری گیلان
 • مشاور حقوقی بانکها
 • تخصص های ایشان در زمینه:
 • دعاوی ملکی (اثبات مالکیت، خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ پایان کار و صورت مجلس تفکیکی و غیره)
 • دعاوی کیفری (کلاهبرداری، قتل، انتقال مال غیره خیانت در امانت، افتراء، توهین، ضرب و جرح و غیره)
 • دعاوی تجاری( ثبت شرکتهای تجاری، قراردادهای مالی و غیره)
 • دعاوی خانواده (مهریه، نفقه، طلاق، تمکین و غیره)
 • مطالبه اسناد تجاری( چک، سفته، رسید دعاوی و غیره)

قبل از انجام هر پرداختی، از مشاوره تلفنی رایگان خانم ترانه قادری (همه روزه از ساعت 9 الی 21) بهره مند شوید.

شماره تماس09114609039

آقای صدرا مهربخش

آقای صدرا مهربخش وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ، مدرس دانشگاه و قاضی سابق دادگستری می‌باشد.
در رزومه علمی، علاوه بر تحصیل در رشته فقه و اصول، تحصیلات دانشگاهی در مقطع دکتری در رشته فقه و حقوق جزا در دانشگاه خوار‌زمی تهران داشته و از سال ۱۳۹۰ تاکنون به عنوان مدرس در دانشکده حقوق دانشگاه‌های مختلف کشور به امر تدریس دروس اصلی رشته حقوق برای دانشجویان این رشته اشتغال دارند.

 • با کسب رتبه اول کارآموزی قضاوت در دوره ۸۱ فعالیت قضایی خود را آغاز و
  قضاوت در دادگاه‌ حقوقی رشت،
  قضاوت در دادگاه حقوقی بندر انزلی،
  قضاوت در دادگاه کیفری۲ رشت،
  قضاوت در دادگاه خانواده رشت،
  قضاوت در دادسرای عمومی و انقلاب قم
  را در کارنامه کاری خود رقم زده و همچنین فعالیت به عنوان قاضی اجرای احکام مدنی دادگستری رشت نیز بخشی از دوران خدمت درخشان ایشان می‌باشد.
 • تدریس در دانشگاه دولتی حضرت معصومه قم،
  تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت،
  تدریس در دانشگاه‌ غیرانتفاعی کوشیار، تدریس در دانشگاه غیرانتفاعی راهبرد شمال، و تدریس در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی رشت و آموزش نسل حقوقی از افتخارات ایشان می‌باشد.
 • با توجه به سابقه قضایی و تسلط ویژه بر قوانین مرتبط، حوزه تخصصی فعالیت ایشان در عرصه وکالت، دعاوی ملکی، تجاری و کیفری(جرایم مالی و اقتصادی) می‌باشد.

آدرس: گیلان رشت گلباغ نماز برج تندیس طبقه۲ واحد۸

شماره تماس: 09937575388

اینستاگرام: sadra.mehrbakhsh

مهین حبیبی نیا

خانم مهین حبیبی نیا ،وکیل پایه یک کانون وکلای گیلان با بیش از یک دهه سابقه وکالت دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و با آگاهی و تجربه گسترده ای که در طول دوران حرفه ای خود در زمینه وکالت کسب نموده توانسته به عنوان یک وکیل حقوقی ،ملکی،کیفری،خانواده برتر و همچنین مسئولیت پذیر نسبت به موکلین خود شناخته شود .
ایشان با دارا بودن فن بیان قوی و تجربه بالای حقوقی ،پشتکار فراوان و آشنایی جامع و به روز با قوانین حقوقی توانسته است در حوزه وکالت به عنوان یک وکیل حرفه ای و مجرب و توانمند در گیلان شناخته شود.
از همه مهمتر با علاقه ای که به کار خود دارد توانسته با وکالت حرفه ای و کسب نتیجه مطلوب رضایت مراجعه کنندگان و موکلین را بدست اورده و با همین تبحر بالا جزو بهترین وکیل گیلان به حساب بیایند. ایشان پرونده های مهم و پیچیده ای را با موفقیت در سابقه وکالت خود جای داده اند .

برخی از تخصص خانم مهین حبیبی نیا:

تخصص دعاوی ملکی و حقوقی: اثبات مالکیت، خلع ید، تخلیه، اجرت المثل ایام تصرف، الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به اخذ پایان کار، اخذ صورتمجلس تفکیکی، تقسیم ماترک و الزام به فروش مال مشاعی، مطالبه سهم الارث، تخلیه املاک تجاری ومسکونی، اثبات مالکیت بطرفیت ادارات وسازمان ها ازجمله اثبات مالکیت اراضی غیرملی ومنابع طبیعی و تعدیل وافزایش اجاره بها ملک تجاری .وکالت ایرانیان خارج از کشور و …
مطالبه اسناد تجاری: چک، سفته و رسیدعادی کتبی، اثبات صلح سرقفلی، مطالبه اجاره معوقه، اعلام بطلان معامله و بطلان فروشنامه، رجوع ازهبه، بطلان صلح نامه عادی، ابطال وکالت نامه، فسخ قرارداد وتایید فسخ معامله و قراردادهای خصوصی فیمابین اشخاص حقیقی و حقوقی، ابطال رای داور و موسسات داوری، اعتراض به رای کمیسیونهای ماده ۱۰۰ شهرداری ها و سایر سازمانها واعتراض به برگ تشخیص ادارات منابع طبیعی و اثبات مالکیت و ابطال سند، اصلاح سند، رفع تصرف، ممانعت ازحق و مزاحمت ملکی (دعاوی ثلاثه) و …
قبول پرونده ها و دعاوی کیفری: جرایم قتل، جرایم پزشکی، جرایم رایانه ای و فضای مجازی مربوط به پلیس فتا و جرایم سایبری، کلاهبرداری، فروش مال غیر، انتقال مال غیر، انتقال منافع مال غیر (اجاره مال غیر)، خیانت در امانت اموال و اسناد تجاری، جعل و استفاده از سند مجعول عادی و رسمی، اختلاس، ارتشاء و رباخواری، رابطه نامشروع، مواد مخدر، شرب خمر (نگهداری ومصرف مشروبات الکلی وموادمخدر )، اتهام اخذ رشوه تو سط کارمندان دولتی ویا اشخاص نظامی، اتهامات جرایم سیاسی و امنیتی، تصرف عدوانی و …
قبول پرونده در دعاوی خانواده: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، تحریر ترکه، مهر و موم ترکه، تقسیم ترکه و …

آدرس: تالش، خیابان طالقانی، سه راه تختی، جنب مبل فروشی مهری، رو به رو فروشگاه ایرانیان

شماره تماس: 09113828016

پوریا فرخ نیا

جناب آقای پوریا فرخ نیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو رسمی مرکز وکلای قوه قضاییه با سال‌ها تجربه و سابقه درخشان در وکالت تخصصی و مشاوره حقوقی دعاوی و پرونده‌های املاک و اراضی(ملکی ثبتی) خانواده، تجاری و کیفری و آمار بالای پرونده‌های موفق و پیروزی در دعاوی تخصصی و احقاق حقوق شمار بسیاری از مراجعه کنندگان موجبات رضایت خاطر بسیاری از مراجعین و موکلین خود را فراهم آورده است.
ایشان سالها به عنوان وکیل متخصص، حرفه ای و با اخلاق و با تجربه دارای اعتبار بالا و سابقه درخشان در کسوت شریف وکالت می باشند. آقای وکیل پوریا فرخ نیا در سال‌های متمادی به جهت دفاع حرفه ای در دادگاه ها، صداقت، هوش و ذکاوت و تخصص بالا در امر وکالت، به عنوان بهترین وکیل لنگرود شناخته می‌شوند.

سوابق کار:

 • دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه
 • مشاور حقوقی شرکت‌های تجاری و بازرگانی
 • دارای گواهی تخصصی در دعاوی ملکی و اراضی ملی تغییر کاربری اراضی با سالها سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی ملکی و منابع طبیعی (اراضی ملی و مستثنیات شمال کشور و تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها)
 • دارای مدرک مهارت و گواهینامه بین‌المللی در زمینه علوم کشاورزی مدرن و مطالعات تغییر کاربری اراضی زراعی
 • دارای چندین سال سابقه تدریس در آموزشگاه فنی و حرفه‌ای
 • مشاور حقوقی اصحاب فرهنگ و رسانه بازیگران و ورزشکاران
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین‌المللی
 • مهارت در مذاکرات تجاری بین المللی

تحصیلات:

 • دارای مدرک حقوق قضایی از دانشگاه معتبر و پروانه وکالت پایه یک و مشاوره حقوقی و گواهی تخصصی دعاوی ملکی و اراضی و املاک شمال کشور ( Specialized real estate certificate )

تجارب:

 • سالها سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در انواع دعاوی ملکی و منابع طبیعی (اراضی ملی و مستثنیات شمال کشور) و دعاوی خانواده ، تجاری و کیفری
 • ارائه بیش از هزاران مشاوره حقوقی در واحد معاضدت مرکز وکلای قوه قضاییه
 • پژوهشگر حوزه دعاوی اراضی و املاک و منابع طبیعی شمال کشور

آدرس: رشت میدان دفاع مقدس(لاکانی) اول خیابان رودباریجنب کانون وکلای سابقساختمان شقایق.طبقه ۳

شماره تماس:

09114330455

مدینه باقرنیا

بهترین وکیل در رشت

وی وکیل دادگستری در استان گیلان است و هم اکنون در شهر رشت مشغول به کار است. او در زمینه های مختلف نمایندگی از جمله جنایی، خانوادگی، املاک، ثبتی و تجاری سوابق بسیار درخشانی دارد. خانم مدینه باقرنیا مشاوره حضوری و حضوری را انجام می دهد و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مراجعین انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس فقه و حقوق اسلامی
 • 19 سال سابقه کاری در امور وکالت
 • مشاورحقوقی

آدرس: رشت، بلوار شهید انصاری، نرسیده به سه راه دیلمان

المیرا آسوبار

المیرا آسوبار

المیرا آسوبار جزو وکلای پایه یک دادگستری در شهر بزرگ رشت است. ایشان از برترین وکلای شهر رشت می باشند. ایشان دارای بیش از 5 سال درخشان در حرفه وکالت است و رسیدگی به انواع دعاوی خانوادگی به خصوص طلاق می کنند. مدرک کارشناسی ارشد مجموعه حقوق را دارند و از سوابق کاری خانم آسوبار می توان به وکیل و مشاور حقوق قوه قضاییه اشاره نمود. وی یکی از بهترین وکیل رشت می باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی
 • چندین سال تجربه وکالت

آدرس: رشت، بلوار نامجو، روبروی کلینیک امام سجاد، پلاک 581، طبقه 1

وکالت چند نوع است؟

به طور کلی دو نوع وکالت در عقود وجود دارد. وکالت مطلق و وکالت مقید که در این بخش به تشریح آن ها می پردازیم:

وکالت مطلق: این نوع از وکالت به این معنی است که شخصی، فرد دیگری را برای تمامی کارها و امور خود وکیل کند و بهترین وکیل رشت یا هر شهری در این حالت می تواند تمامی امور فرد را که شامل امور اداری و مالی می باشد، بدون نیاز به اجازه از موکل به انجام برساند.

وکالت مقید: در این نوع، شخص برای امور خاصی از بهترین وکیل در ایران می خواهد که به نیابت از او به انجام امور بپردازد و اجازه دخالت در باقی امور را ندارد. مثلا برای خرید خانه، تقسیم ارث، پرونده های دعاوی و …
همچنین وکالت از نظر ظاهری نیز به وکالت رسمی ، عادی و شفاهی طبقه بندی می شود.

وکالت باید برای اموری به سپرده شود که در انحصار موکل نباشد. مثلا برای معامله کردن، موکل نمی تواند کسی را وکیل قرار دهد. در ضمن اگر اموری مورد دعوی قرار گیرد که خود فرد نیز در دخالت در مورد آن منع عملکرد داشته باشد، مثل ورشکستگی، نمی تواند از کمک بهترین وکیل رشت بهره مند شود.

وکالت چند نوع است؟

ویژگی های بهترین وکیل رشت

نکاتی وجود دارد که در انتخاب وکیل باید به آن ها دقت کرد. شناخت بهترین وکیل رشت مستلزم توجه به ویژگی هایی است که به شرح زیر می باشند:

 • بهترین وکیل رشت باید کاملا به روز باشد و از تغییرات در علوم حقوقی آگاه شود.
 • بهترین وکیل ملکی در رشت باید مورد اعتماد و امین موکل خود باشد.
 • از دروغ گویی و بیان موارد غیر قانونی پرهیز کند.
 • به خاطر مسائل مالی، کار موکل خود را سخت نکند.
 • از تجربیات افراد دیگر برای روشن سازی پرونده استفاده کند.
 • دارای قدرت بیان و نوشتار خوب باشد.
ویژگی های بهترین وکیل در رشت

کلام آخر

انتخاب یک وکیل خوب می تواند حتی باعث تغییر در سرنوشت افراد شود. وکلا باید تمام توان خود را جهت حفظ حقوق موکل خود و دفاع از ایشان به کار گیرند و با امانت داری و جلب اعتماد فرد، امور محوله را به نحو احسنت به انجام برسانند. در این مقاله ما سعی کردیم در مورد وکالت و نکاتی که باید در انتخاب یک وکیل به آن توجه داشت، مطالبی را بیان کنیم. همچنین برای کسانی که به دنبال یک وکیل خبره در رشت هستند، به معرفی 10 تا از بهترین وکیل رشت پرداختیم.

امیدواریم که مطالب عنوان شده برای شما مفید بوده باشد. سایت وکیل چی از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزار است، در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با وکیل های معرفی شده در این مقاله درمیان بگذارید.

در چه صورت می توان از وکیل دادگستری شکایت کرد؟

در صورتی که بین وکیل و موکل در مورد موضوع وکالت اختلافی باشد.

تعرفه وکیل چقدر است؟

بستگی به وکیل مورد نظر و موضوع وکالت دارد و تقریبا توافقی است.

حداکثر تعداد وکیل چند نفر برای شخص است؟

حداکثر هر فرد می تواند برای پرونه خود 2 وکیل را انتخاب کند.

4.8/5 - (10 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا