وکیل حقوقی

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در قزوین⭐【سال1403】⚖️

پیگیری و حل و فصل اختلافات از طریق محاکم قضایی، نیازمند آگاهی تخصصی است. در هنگام رو به رو شدن با چنین مشکلاتی، ممکن است به دلیل ضعف اطلاعاتی، متحمل خسارات مالی و غیر مالی هنگفتی شویم. طبیعتا بهترین راه حل خروج از چنین بحران هایی، این است که پرونده را به فرد متخصص این حوزه، یعنی وکیل بسپاریم. اما با توجه به تنوع مشکلات و تعداد قابل توجه وکلا، یافتن یک وکیل خوب و کار بلد، کار ساده ای نخواهد بود. امروزه موسسات حقوقی مختلفی تشکیل شده اند که شامل مجموعه ای از وکلا هستند و می توان به دانش چندین نفر از افراد متخصص تکیه کرد. هدف از نگارش این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در قزوین است. برای آشنایی با این موسسات تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین موسسه حقوقی قزوین کدام است؟

در یک موسسه حقوقی، چندین وکیل کارآزموده و با تجربه فعالیت می کنند که می توانند با استفاده از تجارب خود، نتایج مطلوبی را برای موکلین کسب نمایند. بهترین موسسه حقوقی در قزوین، با وکلای دارای تخصص های گوناگون همکاری می نماید. در این صورت، موکلین با هر گونه مشکلی که رو به رو شوند، می توانند از وکیل متخصص همان حوزه کمک بگیرند.

در صورتی که هر وکیل دچار مشکلات مختلفی شود و یا نیاز به همکاری وکیل دیگری با تخصصی متفاوت داشته باشد، می تواند از همکاران خود در مجموعه راهنمایی بگیرد. در این موسسات، امکان تغییر وکیل وجود دارد و موکلین می توانند پرونده خود را به سایر وکلای مجموعه بسپارند. بهترین وکیل ملکی در قزوین در حوزه های مختلف در این موسسات فعالیت می کنند که سابقه درخشانی را برای آن ها به ارمغان آورده اند. از همین رو می توان به خدمات موسسه های حقوقی اعتماد نمود.

بهترین موسسه حقوقی قزوین کدام است؟

ویژگی های بهترین موسسه حقوقی

موسسات حقوقی همواره باید در تلاش باشند تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعین خود ارائه نمایند. این موسسات باید دارای ویژگی های بارزی باشند تا اولویت انتخاب موکلین باشند.

 • موسسه حقوقی باید بهترین وکلای هر حوزه را در اختیار داشته باشند. این موضوع سبب بالا رفتن آمار پرونده های موفق مجموعه می شود که در نهایت به جلب نظر موکلین منجر می شود.
 • بهترین موسسه حقوقی در قزوین، باید بتواند کلیه خدمات حقوقی را به مراجعین خود ارائه نماید. مشاوره، تنظیم اوراق قضایی، پذیرش وکالت و هر گونه خدماتی که مورد نیاز موکلین می باشد باید در موسسه حقوقی ارائه گردد. در چنین شرایطی، افراد نیازی به مراجعه به جای دیگر ندارند و رضایت آن ها جلب خواهد شد.
 • کلیه پرسنل یک مجموعه حقوقی، باید بسیار با تجربه و مجرب باشند. علاوه بر تخصص، رفتار و برخورد پرسنل هم مورد توجه موکلین قرار دارد و در صورت برخورد مناسب، اعتماد و رضایت آن ها را جلب می نماید.

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در قزوین را بشناسید!

موسسه حقوقی سرای عدل

موسسه حقوقی سرای عدل

یکی از موسسات حقوقی فعال در قزوین، موسسه سرای عدل است. این مجموعه با همکاری وکلای مجرب و متخصص قزوین، آمار موفقیت قابل قبولی دارد. این مجموعه سال ها است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم شهر قزوین مشغول می باشند. وجود تخصص های مختلف و هزینه های مقرون به صرفه موسسه سرای عدل سبب جلب رضایت مراجعین شده است. کلیه خدمات حقوقی مختلف در این موسسه به افرادی که درگیر مشکلات حقوقی هستند ارائه خواهد شد.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: قزوین، نرگس، بلوار معلم، بلوار شهید بابائی

موسسه حقوقی اندیشه ورزان عدالت گستر مهر وطن

موسسه حقوقی اندیشه ورزان عدالت گستر مهر وطن

از دیگر موسسه های حقوقی که در قزوین فعالیت می کنند می توان به مجموعه اندیشه ورزان عدالت گستر مهر وطن اشاره کرد. پرسنل و وکلای این موسسه دارای سوابق درخشان و سواد حقوقی بالایی می باشند. بررسی سوابق این مجموعه، تعداد قابل قبولی از پیروزی ها را نشان می دهد که نشانه توانایی های وکلای این موسسه است. صداقت، تلاش، تعهد و دلسوزی کادر این مجموعه برای موکلین از خصوصیات برجسته مجموعه فوق می باشد. امکان ارائه مشاوره های حقوقی به صورت غیر حضوری نیز برای مراجعین فراهم می باشد.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم دادخواست و شکوائیه
 • قبول وکالت پرونده های حقوقی و کیفری
 • همکاری با وکلای حاذق و با تجربه قزوین

آدرس: قزوین، خیام، خیابان خیام شمالی، خیابان حکمت

موسسه نظم یاوران امین فردا

موسسه نظم یاوران امید فردا

مجموعه نظم یاوران امین فردا، از قدیمی ترین و با سابقه ترین موسسات حقوقی قزوین است که به عنوان بهترین موسسه حقوقی در قزوین شناخته شده است. کلیه وکلای این موسسه دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکلین خود به کار می گیرند. درصد بالایی از پرونده های این مجموعه با موفقیت و پیروزی به سرانجام رسیده است که نشانه توانایی، مهارت و تجربه وکلایی است که با این مجموعه حقوقی همکاری می نمایند. وجود وکیل متخصص در زمینه های مختلف، سبب ایجاد رضایت مراجعین گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری و آنلاین
 • تنظیم انواع قراردادها، اوراق قضایی و اجاره نامه ها
 • پذیرش پرونده های مختلف در زمینه های خانواده، ملکی، ثبتی و غیره

آدرس: قزوین

موسسه حقوقی عدالت گستر شریف

موسسه حقوقی عدالت گستر شریف

موسسه عدالت گستر شریف، جزو موسسه های حقوقی فعال در استان قزوین است که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازد. تعداد زیادی وکیل با تخصص های گوناگون خانواده، ملکی، ثبتی و غیره در این مجموعه فعالیت می کنند. پرسنل این موسسه حقوقی دارای اطلاعات حقوقی بالا، مهارت و تجربه هستند که توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب نمایند. این مجموعه با پیروزی در درصد قابل توجهی از پرونده های خود، سابقه درخشانی را به ثبت رسانده است.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت دعاوی مختلف
 • همکاری با وکلای برجسته و حاذق
 • ارائه مشاوره در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: قزوین، چهار راه ولیعصر، بلوار شهید شهید بهشتی، نبش کوچه میعاد، ساختمان حافظ، پلاک 40

موسسه حقوقی کاسپین

موسسه حقوقی کاسپین

از دیگر موسسات حقوقی که در قزوین فعالیت می کنند می توان به موسسه کاسپین اشاره نمود. سال ها فعالیت این مجموعه و کسب پیروزی های بسیار، سبب شناخته شدن آن به عنوان بهترین موسسه حقوقی در قزوین شده است. صداقت، تعهد، تلاش مستمر برای حمایت از حقوق موکلین، انصاف در دریافت حق الوکاله و بسیاری از ویژگی های دیگر در این موسسه دیده می شود. سابقه این موسسه درخشان است و پرونده های موفق بسیاری در کارنامه آن ها به چشم می خورد. در این مجموعه، امکان ارائه مشاوره های غیر حضوری هم برای موکلین فراهم شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادها
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی
 • قبول پرونده های مختلف

آدرس: قزوین، غیاث آباد، بلوار بهشتی، بلوار آزادگان

موسسه قانون گستران امیرکبیر

موسسه قانون گستران امیرکبیر

از موسسه قانون گستران امیر کبیر می توان به عنوان یکی از موسسات حقوقی مهم در قزوین اشاره کرد. آمارها نشان می دهد که تعداد قابل توجهی از پرونده های این موسسه به نتایج مطلوب ختم شده اند. مراجعه کنندگان موسسه قانون گستران امیر کبیر از برخورد و ویژگی های حرفه ای کادر این مجموعه رضایت دارند. سال های زیادی از فعالیت این مجموعه حقوقی می گذرد و طی این سال ها کارنامه کاری درخشانی به ثبت رسیده است. وکلای متخصص در هر زمینه و حوزه ای در این مجموعه فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه کلیه خدمات حقوقی
 • قبول وکالت دعاوی مختلف

آدرس: قزوین، غیاث آباد، نبش چهار راه ازادگان، طبقه فوقانی بازار

تفاوت موسسه حقوقی و دفتر وکالت

اولیت تفاوت موسسه حقوقی و دفتر وکالت، مربوط به شرایط تاسیس آن ها است. در واقع برای ایجاد یک موسسه حقوقی حداقل حضور دو نفر لازم است که نیازی نیست هر دو نفر آن ها پروانه وکالت داشته باشند. اما وکیل باید پروانه وکالت داشته باشد و به تنهایی می تواند دفتر وکالت را راه اندازی نماید.

از طرف دیگر، یک وکیل پس از راه اندازی دفتر وکالت خود می تواند فعالیت خود را آغاز نماید، در صورتی که برای تاسیس موسسه حقوقی، باید از طریق ثبت شرکت اقدام نمود و مراحل مختلفی را انجام داد. یک وکیل تنها می تواند در شهری که پروانه وکالت خود را دریافت نموده است، دفتر وکالت تاسیس کند، در غیر این صورت تخلف نموده است. اما در احداث موسسه حقوقی، چنین شرایطی تعریف نشده است و این موضوع خلاف قوانین نمی باشد.

می توان گفت، نتایج کسب شده در موسسات حقوقی هم بهتر بوده است. زیرا در این موسسات از خرد جمعی و دانش چندین نفر استفاده می شود. در چنین شرایطی احتمال کسب موفقیت هم افزایش می یابد.

تفاوت موسسه حقوقی و دفتر وکالت

هزینه موسسات حقوقی

در موسسات حقوقی نیز مانند دفتر وکالت، در مقابل انجام خدمات، هزینه هایی را دریافت می نمایند. هزینه دریافتی بستگی به خدمات ارائه شده دارد. اما تفاوتی میان هزینه موسسات و دفتر وکالت وجود ندارد. در واقع هزینه دریافت مشاوره و یا وکالت پرونده های هر حوزه، در موسسات حقوقی و دفتر وکالت وکلای مختلف یکسان است و تفاوت آن چنانی وجود ندارد. زیرا این هزینه ها با توجه به تعرفه و توافق طرفین تعیین می گردد.

اما در موسسات حقوقی با پرداخت هزینه ای مشابه دفتر وکالت، می توان از تجربیات چندین وکیل مختلف استفاده نمود. حتی امکان تعویض وکیل هم در این موسسات با همان هزینه وجود دارد، در صورتی که چنین امکانی در دفاتر وکالت وجود ندارد.

کلام آخر

در این مقاله، بهترین موسسه حقوقی در قزوین را به شما معرفی نمودیم. این موسسات با همکاری وکلای مختلف با تخصص های متفاوت تاسیس شده اند و کلیه خدمات حقوقی را به مردم ارائه می نمایند. مزایای مراجعه به این موسسات امکان تغییر وکیل، کمک گرفتن از چند وکیل مختلف، دسترسی به وکلای با تخصص گوناگون و غیره می باشد. اما هزینه های پرداختی در موسسه حقوقی و دفتر وکالت تفاوتی با یکدیگر ندارند و با توجه به خدمات دریافت شده مشخص می شود. امیدواریم اطلاعات جمع آوری شده در این مقاله، برای شما عزیزان مفید و کاربردی بوده باشد. از همراهی شما تا پایان مقاله صمیمانه سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.  

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا