کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرج⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرج را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد به طور عمد یا غیر عمد دچار مشکلات کیفری می شوند و برای حل آن ها از یک وکیل کیفری بسیار حاذق و مجرب کمک می گیرند؛ دعاوی کیفری انواع مختلفی دارد که می توان به قتل، جرم و جنایت، سرقت، کلاهبرداری و … اشاره کرد؛ در صورت رخ دادن یک از این دعاوی، باید یک وکیل بسیار باتجربه باشد تا بتواند با آشنایی کامل به این مسائل، از راه درستی و قانونی آن را حل کند؛ اگر شما نیز جزو آن دسته افرادی هستید که به دنبال وکیل کیفری خوب و متعهد می گردید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در کرج کیست؟

بهترین وکیل کیفری در کرج نسبت به تمام دعاوی کیفری، اطلاعات کافی و به روز دارد و می تواند به خوبی و با علم و دانش، مشکلات این پرونده ها را حل نماید؛ وکیل کیفری می تواند با تکیه بر دانش خود، در دادگاه اطهار نظر کند و از موکل خود در برابر قانون به خوبی دفاع کند؛ بهترین وکیل کیفری در کرج در زمینه نحوه‌ی طرح شکایت، نوع شکایت، زمان طرح شکایت، تنظیم لایحه، اظهارنامه و نحوه‌ی تنظیم شکوائیه‌ کمک بسیار بزرگی به موکلین خود می کند.

وکیل کیفری با هر یک از موکلین خود، ارتباط بسیار خوبی برقرار می کند و اطلاعات کافی در اختیار آن ها در رابطه با روند جریان پرونده قرار می دهد؛ وکیل تمام سعی خود را می کند که در همه جلسات دادگاه حضور داشته باشد تا دلگرمی و امیدی برای موکلینش باشد.

برای حل مشکلات مهریه و نفقه خود نیز می توانید از بهترین وکیل مهریه در کرج نیز کمک بگیرید.

بهترین وکیل کیفری در کرج کیست؟

شکایت کیفری چیست؟

در صورتی که یک نفر مرتکب جرمی شده باشد و قانون و دادگاه برای فرد، جرم مجازاتی در نظر بگیرد، فرد شاکی می تواند اقدام به شکایت از طرف مقابل کند که به این نوع شکایت، شکایت کیفری گفته می شود؛ شکایت کیفری کاملا برعکس شکایت حقوقی است زیرا این نوع شکایت می‌تواند در هر فرمی به دادگاه ارائه شود؛ در شکواییه ای که برای دادگاه تهیه می شود، باید مطالبی در آن ذکر شود که شامل مشخصات کامل شاکی، مشتکی عنه، موضوع اصلی جرم و تاریخ و محل رخ دادن جرم، ادله وقوع جرم و نام ها و مشخصات افراد شاهد و مطلعین است.

بهترین وکیل کیفری در ارومیه به خوبی در زمینه شکایت کیفری اطلاعات دارد و می تواند با دانش کافی آن ها را در اختیار موکل خود قرار دهد.

کسانی که اقدام به شکایت کیفری می کنند باید به این موضوع توجه کنند که ثابت کردن یک جرم بسیار سخت تر از ثابت کردن دعاوی حقوقی است؛ همان طور که می دانید به طور معمول هر یک از دعاوی کیفری با حیثیت و جان و مال مردم ارتباط دارد و پیش از اقدام کردن برای شکایت، باید به همه جنبه ها و شرایط با کمک بهترین وکیل در ایران توجه کرد.

اگر ساکن شهر تهران هستید و به دنبال یافتن وکیل کیفری خوب هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل کیفری در تهران مراجعه نمایید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرج را بشناسید!

سیامک کرم زاده

سیامک کرم زاده

سیامک کرم زاده یکی از بهترین وکیل کیفری در کرج است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشند و می توانند به مردم عزیز شهر کرج خدمات بسیار خوبی در زمینه وکالت ارائه دهند و مشکلات کیفری آن ها را برطرف کنند؛ ایشان تا به امروز به مدت 20 سال سابقه وکالت در کارنامه شغلی خود به ثبت رسانده اند؛ جناب آقای کرم زاده در هیئت علمی دانشگاه شاهد عضو هستند و در ضمن مشاور حقوقی می باشند؛ ایشان در پرونده های داوری نزد دیوان داوری دعاوی ایران – ایالات متحده آمریکا مدیر و مشاور حقوقی هستند؛ وی می توانند در امور مختلف از جمله کیفری، ثبتی، خانواده و غیره فعالیت تخصصی انجام دهند.

تخصص و مهارت:

 • دارای مدرک دکتری در رشته حقوق بین الملل در دانشگاه دهلی
 • اخذ رتبه اول در کارشناسی ارشد رشته حقوق بین الملل در دانشگاه شهید بهشتی

آدرس: کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی، نبش پامچال جنوبی، شماره 98، واحد 5

تلفن تماس: 09123274136

میلاد بیک وردی

میلاد بیک وردی

میلاد بیک وردی یکی از بهترین وکیل کیفری در کرج است؛ ایشان در امور کیفری و حقوقی به عنوان مشاور و وکیل فعالیت می کنند و موفقیت بسیار زیادی در زمینه پرونده های وکالتی دارند؛ تمامی این مسائل موجب شده که ایشان شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین موکلین خود داشته باشند و بسیاری از افراد برای حل مشکلاتشان از ایشان کمک بگیرند؛ وی وکالت دعاوی مختلف از جمله کیفری، خانواده، حقوقی، دیوان عدالت اداری را می پذیرند و با موفقیت به پایان می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • هشت سال سابقه کاری وکالت
 • عضویت در کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضویت در کمسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان البرز

آدرس: کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، برج امید، طبقه 6، واحد 601

تلفن تماس: 09012565360

فاطمه نازی زاده

فاطمه نازی زاده

فاطمه نازی زاده یکی از بهترین وکیل کیفری در کرج اند؛ وی در شهر بزرگ کرج، وکیل کیفری هستند و مهارت و تخصص بسیار زیادی در زمینه های مختلف حقوقی دارند؛ ایشان در این زمینه 9 سال سابقه بسیار درخشان دارند و می توانند وکالت دعاوی مختلف از جمله کیفری، ملکی، خانواده، شهرداری، امور حسبی و ثبت احوال، عقود و معاملات، تملک آپارتمان ها و غیره را تقبل کنند و تمام تلاششان را برای آن ها به کار گیرند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ رتبه سوم اختبار در کانون وکلا
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرج، آزادگان، ابتدای خیابان مطهری، روبروی اداره ثبت اسناد و املاک ساختمان ماهان، طبقه 5، واحد 15

تلفن تماس: 09122542285

مهران اهتمام

مهران اهتمام

مهران اهتمام یکی از بهترین وکیل کیفری در کرج است؛ ایشان 4 سال سابقه بسیار خوب و درخشان در زمینه قبول وکالت دعاوی مختلف دارند؛ می توان گفت ایشان جزو وکلای برتر شهر کرج هستند و از محبوبیت بسیار خوبی بین مردم این شهر برخوردار می باشند؛ جناب آقای اهتمام می توانند بسیاری از مشکلات کیفری موکلین خود را حل کنند و امید و دلگرمی به آن ها بدهند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد میبد
 • اخذ مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد واحد کرج

آدرس: کرج،سه راه گوهردشت، نبش بلال 7، برج نور هشتم، طبقه 5، واحد 8

تلفن تماس: 09365193689

بهشاد بهپوری

بهشاد بهپوری

بهشاد بهپوری یکی از بهترین وکیل کیفری در کرج و وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ ایشان می توانند وکالت در همه دعاوی کیفری و حقوقی را تقبل کنند و هزینه بسیار مقرون به صرفه ای از موکلین خود اخذ کنند؛ ایشان جزو وکلا برتر مرد در شهر کرج هستند و شهرت بسیار زیادی بین مردم دارند؛ وی دعاوی مختلفی از جمله خانواده، طلاق توافقی فوری، مشاوره و تنظیم انواع قرارداد مشارکت در ساخت و پیش خرید، وصول مطالبات، تنظیم انواع لوایح قضایی و دادخواست و شکوائیه و … را با موفقیت به پایان می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • سابقه بسیار درخشان در زمینه وکالت دعاوی مختلف

آدرس: کرج، میدان نبوت، جنب ساختمان دادگستری، مجتمع معین، طبقه2، واحد6

تلفن تماس: 34478639

تفاوت های شکایت کیفری و حقوقی

شکایت کیفری و حقوقی با یکدیگر تفاوت های خاصی دارند که از این رو در این بخش از مقاله قصد داریم شما را با برخی از آن ها آشنا کنیم:

1 . شکایت کیفری به عملی مربوط است که جهت مرتکب شدن به آن، دادگاه مجازاتی را برای فرد تعیین می کند ولی برای دعوای حقوقی، دادگاه هیچ مجازات خاصی را در نظر نمی گیرد و تنها لازم می داند که در صورت مرتکب شدن عمل، حقوق قانونی دیگران را بدهد.

2 . شاکی می تواند شکایت کیفری را در هر نوع کاغذی تنظیم نماید و آن را به دادگاه ارائه کند اما شکایتی که حقوقی است باید در یک کاغذ مخصوص که نامش دادخواست است، ارائه شود و در غیر این صورت مورد قبول واقع نمی شود.

3 . شکایتی که کیفری است ابتدا باید به دادسرا برود تا به آن رسیدگی شود و پس از صورت گرفتن تحقیقات کافی در دادسرا و کلانتری، به دادگاه ارسال شود اما شکایتی که حقوقی است باید همان ابتدا به طور مستقیم به دادگاه ارائه شود.

4 . فرد شاکی می تواند شکایت کیفری را به راحتی و بدون کمک گرفتن از بهترین وکیل در کرج، به دادگستری مطرح نماید اما بیشتر شکایت های حقوقی باید با کمک وکیل کیفری در ایران به دادگستری مطرح گردد.

5 . زمان مطرح کردن شکایت کیفری باید از یک تمبر استفاده کرد که مبلغ آن بسیار ناچیز است و آن تمبر در دادگستری بر روی شکایت زده می شود اما زمان مطرح کردن شکایت حقوقی، باید متناسب با ارزش مالی که راجع به آن دعوا مطرح شده یک و نیم در هزار تمبر باطل شود.

تفاوت های شکایت کیفری و حقوقی

نحوه تنظیم شکایت کیفری

در صورتی که قصد تنظیم کردن یک شکایت کیفری را دارید، باید برخی نکات و موارد را در شکایت نامه خود ذکر کنید؛برای این مسائل می توانید از بهترین وکیل کیفری در شیراز نیز کمک بگیرید؛ این نکات در ادامه ذکر می شوند:

 • مشخصات و آدرس خود (شاکی)
 • مشخصات مرتکب یا مرتکبین جرم (مشتکی عنه) «در صورت امکان» و اعلام نشانی آن ها
 • محل وقوع جرم
 • شرح کردن عمل مجرمانه مورد ادعا و چگونگی و تاریخ وقوع آن
 • دلایل ارتکاب جرم درصورت وجود شهود آدرس آن ها
 • میزان خسارت و ضرر و زیان وارد شده

کلام آخر

امروزه بسیاری از افراد در طول زندگی خود با مشکلات کیفری دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال بهترین وکیل کیفری در کرج برای حل آن ها هستند؛ وکیل کیفری می تواند با مهارتی که دارد این دعاوی را به خوبی برطرف کند؛ از این رو در این مقاله سعی کردیم مطالب بسیار مفیدی در رابطه با دعاوی کیفری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم؛ البته سایت وکیل چی نیز 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرج را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید و مشکلتان را حل کنید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی کیفری دارید می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

آیا اسامی و نشانی شهود در شکوائیه لازم است قید گردد؟

خیر، در صورت امکان قید گردد ممکن است به خاطر حفظ جان شهود و مصالح دیگر ذکر نشانی شهود و… لازم نباشد.

دادخواست قضایی چیست؟

دادخواستی که به دادگاه ارائه می‌شود،در این درخواست باید مواردی از جمله مشخصات خواهان (مطرح کننده دعوا)، خوانده (کسی که دعوا علیه او مطرح شده) و شرح خواسته، درج ‌شود.

مهلت تنظیم اعاده حیثیت بعد از حکم تبرئه چه میزان است  ؟

اعاده حیثیت دارای مهلت نیست و بهتر است در فواصل کوتاه زمانی نسبت به طرح شکایت اقدام شود؛ شاکی در پرونده باید مشخص باشد که شخص حقیقی بوده یا حقوقی که بر اساس آن اعاده حیثیت میسر گردد.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا