وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرج⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرج را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد به طور عمد یا غیر عمد دچار مشکلات کیفری می شوند و برای حل آن ها از یک وکیل کیفری بسیار حاذق و مجرب کمک می گیرند؛ دعاوی کیفری انواع مختلفی دارد که می توان به قتل، جرم و جنایت، سرقت، کلاهبرداری و … اشاره کرد؛ در صورت رخ دادن یک از این دعاوی، باید یک وکیل بسیار باتجربه باشد تا بتواند با آشنایی کامل به این مسائل، از راه درستی و قانونی آن را حل کند؛ اگر شما نیز جزو آن دسته افرادی هستید که به دنبال وکیل کیفری خوب و متعهد می گردید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در کرج کیست؟

بهترین وکیل کیفری ایران و در کرج نسبت به تمام دعاوی کیفری، اطلاعات کافی و به روز دارد و می تواند به خوبی و با علم و دانش، مشکلات این پرونده ها را حل نماید؛ وکیل کیفری می تواند با تکیه بر دانش خود، در دادگاه اطهار نظر کند و از موکل خود در برابر قانون به خوبی دفاع کند؛ موسسه حقوقی در زمینه نحوه‌ی طرح شکایت، نوع شکایت، زمان طرح شکایت، تنظیم لایحه، اظهارنامه و نحوه‌ی تنظیم شکوائیه‌ کمک بسیار بزرگی به موکلین خود می کند.

وکیل کیفری با هر یک از موکلین خود، ارتباط بسیار خوبی برقرار می کند و اطلاعات کافی در اختیار آن ها در رابطه با روند جریان پرونده قرار می دهد؛ وکیل تمام سعی خود را می کند که در همه جلسات دادگاه حضور داشته باشد تا دلگرمی و امیدی برای موکلینش باشد.

برای حل مشکلات مهریه و نفقه و طلاق خود نیز می توانید از بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج کمک بگیرید.

بهترین وکیل کیفری در کرج کیست؟

شکایت کیفری چیست؟

در صورتی که یک نفر مرتکب جرمی شده باشد و قانون و دادگاه برای فرد، جرم مجازاتی در نظر بگیرد، فرد شاکی می تواند اقدام به شکایت از طرف مقابل کند که به این نوع شکایت، شکایت کیفری گفته می شود؛ شکایت کیفری کاملا برعکس شکایت حقوقی است زیرا این نوع شکایت می‌تواند در هر فرمی به دادگاه ارائه شود؛ در شکواییه ای که برای دادگاه تهیه می شود، باید مطالبی در آن ذکر شود که شامل مشخصات کامل شاکی، مشتکی عنه، موضوع اصلی جرم و تاریخ و محل رخ دادن جرم، ادله وقوع جرم و نام ها و مشخصات افراد شاهد و مطلعین است.

بهترین وکیل کیفری در ارومیه به خوبی در زمینه شکایت کیفری اطلاعات دارد و می تواند با دانش کافی آن ها را در اختیار موکل خود قرار دهد.

کسانی که اقدام به شکایت می کنند باید به این موضوع توجه کنند که ثابت کردن یک جرم بسیار سخت تر از ثابت کردن دعاوی حقوقی است؛ همان طور که می دانید به طور معمول هر یک از دعاوی کیفری با حیثیت و جان و مال مردم ارتباط دارد و پیش از اقدام کردن برای شکایت، باید به همه جنبه ها و شرایط با کمک بهترین وکیل در کرج توجه کرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل در گوهردشت کرج

 برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

وظایف اصلی وکیل کیفری

اولین وظیفه وکیل کیفری بعد از قبول وکالت موکل خود، تهیه ی دعوی است که برای این منظور بایستی براساس مطالبات موکل خود شکوائیه ای را تنظیم و به دادگاه ارائه دهد که البته در ادامه پیگیری پرونده مذکور وکیل کیفری وظیفه دفاع از موکل را نیز بر عهده دارد و لازم است که حتما از لایحه های دفاعیه نیز استفاده کند.

وکلایی که در حوزه کیفری خدمت می کنند می توانند وکالت متهم را نیز بر عهده بگیرند به عنوان مثال وکیل کیفری برای افرادی که متهم به ارتکاب جرم قتل شده اند با درنظر گرفتن و بررسی تمامی جزئیات پروند و همچنین نحوه ارتکاب جرم، سعی در تقاضای تخفیف در مجازات برای موکل خود را خواهند داشت.

بهترین وکیل کیفری در زمان بازجویی و جلسات دادرسی نیز نقش فعالی داشته و اگرچه در این جلسات وکیل اجازه صحبت ندارد ولیکن در جلسات مشاوره ای که با موکل خود برگزار می کند به او نحوه پاسخگویی به سوالات را آموزش می دهد. وکیل کیفری حتی در جنایات سنگین نیز با مهارتی که در این زمینه دارد موفق شده با ارائه شواهد و مدارک موجب کاهش مجازات مجرم گردد.

وکیل کیفری موظف است که از علم و دانش کافی و تسلط بر کلیه قوانین و تبصره های قانونی در زمینه تمامی جرائم کیفری برخوردار باشد تا بتواند بهترین دفاعیه برای موکل خود در دادگاه را ارائه دهد.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که دعاوی کیفری تنها یک بار در دادگاه مطرح و مورد بررسی قرار می گیرند و طرح مجدد آن براساس قانون امکان پذیر نخواهد بود. لذا بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج موظف است تا روند پرونده را با حساسیت بالایی پیش ببرد و از هرگونه خسارت جبران ناپذیر برای موکل خود جلوگیری به عمل آورد.

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرج را بشناسید!

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی،رتبه ۲ آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه ۴ آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص، مهارت و مدارک:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد

تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلا قرار بگیرد.تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

ایشان تجربه پذیرش و کار روی پرونده‌های متنوع در حوزه‌های مختلف ازجمله؛ پرونده‌های حقوقی (ملکی. ثبتی و چک و …) و کیفری (ضرب‌وجرح، سرقت،جعل، جرائم‌رایانه‌ای،سایبری،موادمخدر،خیانت‌درامانت کلاهبرداری،رباوسایر جرائم ) و دعاوی خانواده (مهریه، نفقه،طلاق، حضانت، ملاقات با فرزند،سلب حضانت و.) را دارد و نیز  وکالت ایرانیان خارج از کشور (سابقه پذیرش پرونده‌های ایرانیان ساکن در کشورهای آمریکا، آلمان، کانادا، اتریش و سوئد را دارد).

آدرس: کرج . خیابان بهشتی . مجتمع تجاری تخصصی البرز

شماره تماس:

091283633507

حضور در دفتر یا مشاوره تلفنی با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

1.حسین صیاد

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است.

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید.

همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

بخشی از تخصص ها و گواهی‌های ارزنده ایشان، موارد زیر هستند:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
 • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
 • مشاور حقوقی بانک های ملی و سپه
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
 • دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

برای مشاوره حضوری با وکیل حسین صیاد، از وکلای ملکی کرج، می‌توانید از طریق شماره موبایل زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره وکیل حسین صیاد: 09120084438

حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده متولد سال ۱۳۶۰ است که در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را به عنوان وکیل دادگستری در شهر کرج به عنوان وکیل دادگستری ومدیر موسسه حقوقی صادقی زاده  آغاز کرده است . وی دارای دو مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد درگرایش حقوق کیفری وجرمشناسی و همچنین حقوق خصوصی از دانشگاه علوم وتحقیقات آزاد تهران است ودر حال حاضر رشته حقوق خصوصی را در مقطع دکتری تخصصی ادامه میدهد و در حال حاضر مشاور حقوقی کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری کشور است و نیزدر کارنامه خود تالیف چندین جلد کتاب  ونگارش،مقاله علمی را دارد.
( کتاب مهارت وکالت ، هرگزها در وکالت ، عقد رهن و.‌‌.. )

برخی از سوابق حرفه ای  وی به شرح ذیل است :

 • مشاورحقوقی سازمان صدا وسیما
 • وکیل بانک‌های ملی و صادرات
 • مشاور حقوقی شرکت توسعه مسکن تهران وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
 • مدیر حقوقی شرکت امداد خودرو ایران وابسته به شرکت ایران خودرو
 • وکیل در وصول مطالبات شرکت ایران خودرو
 • مشاور حقوقی شرکت فروش خودرو ایرانیان وابسته به شرکت ایران خودرو
 • مشاورحقوقی پروژهای سینمایی ، تلویزیونی آنام ، زمانه ، پریا ، روزهای بد به در…
 • وکیل وصول مطالبات شرکت رایان سایپا
 • مدیر حقوقی گروه سرمایه‌گذاری و صنعتی شمشال

آدرس : کرج ، طالقانی شمالی ، نرسیده به آزادگان ، برج یادمان ، بلوک بی ، طبقه ۴ واحد بی ۶

شماره تماس :

۰۹۱۲۸۸۸۹۱۸۹

وب سایت: amirsadeghizade.com

فاطمه جبار آبادی

وکیل پایه یک دادگستری بابیش از۱۰سال سابقه ی وکالت دانش آموخته ی دکتری تخصصی ازدانشگاههای سراسری

عضوکمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری البرز

عضوهیات مدیره ی موسسه ی داوری مطرح البرز

باانجام بیش از۹۰۰پرونده ی حقوقی باموفقیت وصدورآرامثبت

عضوانجمن نخبگان ایران

مدرس دانشگاه

متخصص انواع دعاوی:

 • دعاوی حقوقی :من جمله دعاوی ملکی،الزام به تنظیم سندرسمی ،اثبات مالکیت،تخلیه،روابط موجرومستاجر،اجرت المثل ایام تصرف ،خلع ید،تصرف عدوانی،کلاهبرداری های ملکی ،قراردادهای مشارکت درساخت ،پیش خریدوپیش فروش آپارتمان ،وصول انواع مطالبات،قراردادهای مشارکت،احرازوقوع بیع،اثبات مالکیت،اراضی،صلح،هبه،اوقاف،فسخ،انفساخ،مطالبه ی انواع خسارات،انحصاروراثت،تحریرومهروموم ترکه،تقسیم ترکه،اسنادتجاری،
 • دعاوی خانواده:مطالبه ی مهریه،نفقه،اجرت المثل،الزام به تمکین،طلاق اعم ازتوافقی ویک طرفه ازجانب زوج وزوجه
 • دعاوی کیفری:فروش مال غیر،جعل،تصرف عدوانی،تحصیل مال ازطریق نامشروع،دیه ،خیانت درامانت

آدرس: کرج گوهردشت بلواررستاخیز

جهت ارتباط با ایشان: 09052147874

علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج است که به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری کرج در حوزه های متفاوت حقوقی فعالیت می کند. ایشان مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی دارد و در زمینه دعاوی کیفری، ثبتی، حقوقی و خانواده متخصص می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • عضو کانون وکلا دادگستری مرکز
 • 10 سال سابقه کار در زمینه های مختلف وکالت

آدرس: کرج، میدان سپاه، بلوار جمهوری، جنب پل شهدای روحانی، ساختمان آریسمان، طبقه ۴، واحد ۱۵

اشکان حیدری

بهترین وکیل کیفری کرج

اشکان حیدری یک وکیل مجرب است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد که دارای سابقه ای بسیار درخشان در حوزه وکالت است و سابقه موفقیت در پرونده های مختلف حقوقی و کیفری دارد و به عنوان بهترین وکیل کیفری در کرج شناخته شده است. جناب آقای حیدری در دعاوی های مختلف از جمله خانواده، حقوقی، کیفری، جرائم مالی فعالیت می کند.

تخصص و مهارت :

 • 16 سال سابقه کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق عمومی از دانشگاه تهران
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرج، گوهر دشت، خیابان سوم شرقی، ساختمان گلستان، پلاک ۱۲، واحد ۶۶

میلاد بیک وردی

بهترین وکیل کیفری کرج

میلاد بیک وردی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ کرج است که فعالیت و مشاوره های کاملا تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری بر عهده دارد و به علت موفقیت در انجام دادن پرونده های وکالتی به عنوان بهترین وکیل کیفری در کرج شناخته شده است و پذیرش در دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی، دیوان عدالت اداری و غیره را به عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه کاری وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو کمسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان البرز
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرج، چهارراه طالقانی، جنب اداره پست، برج امید، طبقه 6، واحد ۶۰۱

سعید نجف زاده

بهترین وکیل کیفری کرج

سعید نجف زاده در استان البرز در شهر کرج وکیل پایه یک دادگستری است؛ از جمله فعالیت های تخصصی وی شامل قبول دعاوی و مشاوره در زمینه های بین المللی، حقوق، کیفری، خانوادگی و غیره می باشد و سابقه بسیار بالایی در حوزه های حقوقی خصوصا کیفری دارد و در ضمن با پرونده های موفق بسیاری در این زمینه، توانسته است رضایت مردم و موکلین عزیز خود را جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی در زمینه تمامی دعاوی کیفری
 • عضو کانون دادگستری وکلا مرکز

آدرس: کرج، بلوار ملاصدرا، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 9

سجاد حجازی

بهترین وکیل کیفری کرج

سجاد حجازی وکیل پایه یک دادگستری در استان البرز در شهر کرج می باشد و با لقب بهترین وکیل کیفری کرج شناخته می شود؛ در ضمن ایشان دانش آموخته دانشکده حقوق دانشگاه تهران است و فعالیت کاملا تخصصی و ویژه در دعاوی های متفاوت حقوقی، کیفری، خانواده، املاک، معاملات، ارث، تجاری و غیره دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای مرکز
 • مشاور حقوقی
 • مسئول واحد حقوقی انجمن فرهنگی ناشران آموزشی

آدرس: کرج، میدان نبوت، بلوار ملاصدرا، جنب شورای حل اختلاف، ساختمان معین، واحد 6

فاطمه نازی زاده

بهترین وکیل کیفری کرج

فاطمه نازی زاده وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا کرج است که در زمینه های متفاوت حقوقی، تخصص و مهارت بسیار ویژه ای دارد؛ این تخصص ها شامل کیفری، ملکی، خانواده، شهرداری، امور حسبی و ثبت احوال، عقود و معاملات، تملک آپارتمان ها و غیره است.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • رتبه سوم اختبار کانون وکلا
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرج آزادگان ابتدای خیابان مطهری روبروی اداره ثبت اسناد و املاک ساختمان ماهان طبقه ۵ واحد ۱۵

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه وکیل ارث در کرج

مهشید مهدوی پناه بهترین وکیل کیفری در کرج است؛ ایشان دارای بیش از 8 سال سابقه وکالت در پرونده های مختلف است و تخصص وی وکالت در دعاوی ارث و میراث، انحصار وراثت، مالی و مالیاتی، دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، تنظیم قرارداد، دعاوی شهرداری و … است؛ ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری کرج می باشد.

آدرس : کرج، گوهردشت، بلوار مزهری، 100 متر بعد از پل روحانی به سمت آزادگان، طبقه فوقانی دفتر اسناد 80

تفاوت های شکایت کیفری و حقوقی

شکایت کیفری و حقوقی با یکدیگر تفاوت های خاصی دارند که از این رو در این بخش از مقاله قصد داریم شما را با برخی از آن ها آشنا کنیم:

1 . شکایت کیفری به عملی مربوط است که جهت مرتکب شدن به آن، دادگاه مجازاتی را برای فرد تعیین می کند ولی برای دعوای حقوقی، دادگاه هیچ مجازات خاصی را در نظر نمی گیرد و تنها لازم می داند که در صورت مرتکب شدن عمل، حقوق قانونی دیگران را بدهد.

2 . شاکی می تواند شکایت کیفری را در هر نوع کاغذی تنظیم نماید و آن را به دادگاه ارائه کند اما شکایتی که حقوقی است باید در یک کاغذ مخصوص که نامش دادخواست است، ارائه شود و در غیر این صورت مورد قبول واقع نمی شود.

3 . شکایتی که کیفری است ابتدا باید به دادسرا برود تا به آن رسیدگی شود و پس از صورت گرفتن تحقیقات کافی در دادسرا و کلانتری، به دادگاه ارسال شود اما شکایتی که حقوقی است باید همان ابتدا به طور مستقیم به دادگاه ارائه شود.

5 . زمان مطرح کردن شکایت کیفری باید از یک تمبر استفاده کرد که مبلغ آن بسیار ناچیز است و آن تمبر در دادگستری بر روی شکایت زده می شود اما زمان مطرح کردن شکایت حقوقی، باید متناسب با ارزش مالی که راجع به آن دعوا مطرح شده یک و نیم در هزار تمبر باطل شود.

تفاوت های شکایت کیفری و حقوقی

نحوه تنظیم شکایت کیفری

در صورتی که قصد تنظیم کردن یک شکایت کیفری را دارید، باید برخی نکات و موارد را در شکایت نامه خود ذکر کنید؛برای این مسائل می توانید از بهترین وکیل کیفری در شیراز نیز کمک بگیرید؛ این نکات در ادامه ذکر می شوند:

 • مشخصات و آدرس خود (شاکی)
 • مشخصات مرتکب یا مرتکبین جرم (مشتکی عنه) «در صورت امکان» و اعلام نشانی آن ها
 • محل وقوع جرم
 • شرح کردن عمل مجرمانه مورد ادعا و چگونگی و تاریخ وقوع آن
 • دلایل ارتکاب جرم درصورت وجود شهود آدرس آن ها
 • میزان خسارت و ضرر و زیان وارد شده
نحوه تنظیم شکایت کیفری

کلام آخر

امروزه بسیاری از افراد در طول زندگی خود با مشکلات کیفری دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال بهترین وکیل کیفری در کرج برای حل آن ها هستند؛ وکیل کیفری می تواند با مهارتی که دارد این دعاوی را به خوبی برطرف کند؛ از این رو در این مقاله سعی کردیم مطالب بسیار مفیدی در رابطه با دعاوی کیفری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم؛ البته سایت وکیل چی نیز 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرج را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید و مشکلتان را حل کنید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با دعاوی کیفری دارید می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

آیا اسامی و نشانی شهود در شکوائیه لازم است قید گردد؟

خیر، در صورت امکان قید گردد ممکن است به خاطر حفظ جان شهود و مصالح دیگر ذکر نشانی شهود و… لازم نباشد.

دادخواست قضایی چیست؟

دادخواستی که به دادگاه ارائه می‌شود،در این درخواست باید مواردی از جمله مشخصات خواهان (مطرح کننده دعوا)، خوانده (کسی که دعوا علیه او مطرح شده) و شرح خواسته، درج ‌شود.

مهلت تنظیم اعاده حیثیت بعد از حکم تبرئه چه میزان است  ؟

اعاده حیثیت دارای مهلت نیست و بهتر است در فواصل کوتاه زمانی نسبت به طرح شکایت اقدام شود؛ شاکی در پرونده باید مشخص باشد که شخص حقیقی بوده یا حقوقی که بر اساس آن اعاده حیثیت میسر گردد.

4.4/5 - (5 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا