وکیل

10 تا از بهترین وکیل کرج⚡️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کرج را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی وکیل مورد نظر خود را در شهر کرج بیابید؛ بسیاری از افراد در این شهر برای برطرف کردن بسیاری از مشکلات حقوقی خود به دنبال یک وکیل متعهد و خوب هستند تا بتوانند به ایشان اعتماد کنند و بررسی پرونده شان را به وی بسپارند؛ همانطور که می دانید شغل وکالت در دنیای امروزه، مورد توجه بسیاری از افراد است زیرا وکلا قادر به رفع بسیاری از مشکلات مردم هستند؛ وکیل فردیست که با عقد یک وکالت، از طرف شخص دیگری مامور می شود تا به پرونده ها رسیدگی نماید؛ اگر شما نیز به دنبال یک وکیل سرشناس هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

چه وظایفی برعهده بهترین وکیل کرج است؟

وکیل شخصی است که وظایف بسیار زیادی دارد و بررسی پرونده های مختلفی بر عهده ایشان می باشد؛ مهم ترین وظیفه ای که وی دارد، مشاوره دادن به مراجعین خود در رابطه با موارد قانونی می باشد؛ بهترین وکیل کرج موظف است که به عنوان نماینده موکلش در دادگاه حضور داشته باشد و از موکل خود دفاع کند؛ همچنین در صورت نیاز باید مدارک ضروری را جمع آوری کند تا آن ها را در پرونده ضمیمه نماید.

بهترین وکیل کرج باید سعی کند که در دادگاه تمام انرژی خود را جهت دفاع از موکل خود صرف کند؛ ایشان باید در تمام جلسات مورد نیاز پرونده شرکت کند تا بتواند اطلاعات ضروری برای مدارک مربوطه پرونده را کشف کند و آن ها را جمع آوری نماید؛ یک وکیل خوب می تواند به خوبی در پرونده ایفای نقش کند.

اگر ساکن شهر کرج هستید و به دنبال یک وکیل سرشناس و خوب در زمینه طلاق و مهریه هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل مهریه در کرج مراجعه کنید.

چه وظایفی برعهده بهترین وکیل در کرج است؟

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج به فردی گفته می شود که بعد از گذراندن مقطع لیسانس دانشگاه یا مقاطع بالاتر، در آزمون وکلا شرکت می کند و می تواند با افراد دیگر طی یک رقابت بسیار سخت و سنگین، تراز و رتبه بسیار خوبی اخذ کند و در این صورت در برابر سایر رقبا، به عنوان یک کارآموز وکالت قبول می شود.

مدت زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره کارآموزی، 18 ماه می باشد و بعد از آن یک آزمون از فرد گرفته می شود که تحت عنوان اختبار است؛ این آزمون به‌ صورت کتبی و مصاحبه علمی شفاهی برگزار می گردد و فردی که بتواند در هر دو آزمون قبول شود؛ می تواند در مراسم تحلیف حاضر گردد؛ در این مراسم، بعد از گذراندن تشریفات و اتیان سوگند به وسیله وی، ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری برگزیده می شوند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی
📝خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️میزان موفقیت90% موفقیت پرونده ها
💰هزینه وکیلبر اساس سختی پرونده

نکات کلیدی در انتخاب بهترین وکیل کرج

 • مهارت های اجتماعی بالا: یکی از مواردی که می تواند از نقاط مثبت وکلای حرفه ای به شمار آید داشتن مهارت ارتباطی و اجتماعی بالا است. در صورت عدم برخورداری از این ویژگی وکیل نمی تواند در مراجع قضایی و در برابر قاضی به درستی از حقوق موکل خود دفاع کند.
 • قدرت تحلیل: از دیگر معیارهای مهم در انتخاب بهترین وکیل کرج داشتن قدرت تجزیه و تحلیل بالا است. وکلا باید بتوانند تمامی جزئیات مسائل را به طور کامل ببینند و ازتوانایی لازم برای حل و فصل آن برآیند و مقصود موکل خود را به نحو درستی و با استناد از مواد قانون در مراجع قضایی و نزد قاضی ابراز کنند.
 • مهارت تحقیق: یک وکیل باید بتواند دانش حقوقی خود را همواره براساس مسائل حقوقی که هر روزه در حال تغییر است به روز نگه دارد که لازمه این امر مطالعه و تحقیق در مورد مسائل حقوقی مختلف می باشد.
 • خلاقیت: از دیگر معیارهای انتخاب وکیل این است که دارای روحیه خلاقیت باشد. وکیلی می تواند در پیگیری پرونده های حقوقی از موکل خود دفاع کند که بر کلیه مفاد قانون و تبصره های و آیین نامه های مربوطه تسلط کاملی داشته باشد. او باید بتواند به طریق منعطف و خلاقانه در بررسی و رسیدگی به پرونده از این قوانین استفاده کند.
 • قول مساعد به موکل: بهترین وکیل کرج هرگز به موکلین خود قول مساعد در خصوص دریافت نتیجه موفقیت صدرصد را نمی دهد و در واقع هر گونه قول و تضیمینی از جانب وکلا تخلف به شمار می آید.

10 تا از بهترین وکیل کرج را بشناسید!

حسین صیاد

صیاد

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است.

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید.

همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

بخشی از تخصص ها و گواهی‌های ارزنده ایشان، موارد زیر هستند:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
 • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
 • مشاور حقوقی بانک های ملی و سپه
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
 • دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

برای مشاوره حضوری با وکیل حسین صیاد، از وکلای ملکی کرج، می‌توانید از طریق شماره موبایل زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره وکیل حسین صیاد: 09120084438

حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی،رتبه ۲ آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه ۴ آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص، مهارت و مدارک:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد

تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلا قرار بگیرد.تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

ایشان تجربه پذیرش و کار روی پرونده‌های متنوع در حوزه‌های مختلف ازجمله؛ پرونده‌های حقوقی (ملکی. ثبتی و چک و …) و کیفری (ضرب‌وجرح، سرقت،جعل، جرائم‌رایانه‌ای،سایبری،موادمخدر،خیانت‌درامانت کلاهبرداری،رباوسایر جرائم ) و دعاوی خانواده (مهریه، نفقه،طلاق، حضانت، ملاقات با فرزند،سلب حضانت و.) را دارد و نیز  وکالت ایرانیان خارج از کشور (سابقه پذیرش پرونده‌های ایرانیان ساکن در کشورهای آمریکا، آلمان، کانادا، اتریش و سوئد را دارد).

آدرس: کرج . خیابان بهشتی . مجتمع تجاری تخصصی البرز

شماره تماس:

091283633507

حضور در دفتر یا مشاوره تلفنی با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

سارا آژیده

سارا آژیده

وکیل پایه یک دادگستری
عضو کانون وکلای البرز
کارشناس ارشد

تخصص و مهارت:

 • تخصص ویژه در دعاوی قراردادهای پیش فروش و مشارکت در ساخت
 • متخصص در دعاوی اتباع خارجی در ایران
 • متخصص در دعاوی ملکی
 • متخصص در دعاوی خانواده
 • متخصص در تنظیم قراردادهای حقوقی
 • فعال حقوق زنان
 • وکیل شرکت های خدمات بندری و دریایی

آدرس: کرج، فلکه اول گوهردشت، جنب نیکامال، جنب پل عابر پیاده ، ساختمان یاس ، طبقه سوم

شماره تلفن : ۰۹۳۸۳۴۱۹۵۵۱

علیرضا اکبری

اکبری

آقای علیرضا اکبری « وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی » است و در آزمون وکالت سال 1387 با رتبه ممتاز قبول و از سال 1389 فعالیت خود را در زمینه وکالت دادگستری آغاز و اقدام به تأسیس مؤسسه حقوقی نموده است .

در صدها پرونده با موضوعات کیفری ، حقوقی و خانواده در تمامی مراجع قضایی ( از شورای حل اختلاف تا دیوان‌عالی کشور ) سابقه‌ وکالت دارد . تمرکز وکالتی ایشان در پرونده‌های کیفری از قبیل قتل ، مواد مخدر، آدم‌ربایی ، سرقت ، کلاهبرداری و غیره می‌باشد ، اما در عین حال در پرونده‌ های حقوقی و خانواده نیز به وکالت پرداخته است .

در کرج و شهرهای اطراف به عنوان وکیل با تجربه‌ شناخته می‌شود که در دریافت حق الوکاله از نیازمندان و مراعات حال‌ شان ملاحظات جدی دارد . به لحاظ علمی و تحصیلی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم‌ شناسی بوده و هم اکنون در مرحله‌ی دفاع از رساله در مقطع « دکترای حقوق کیفری و جرم‌ شناسی » می‌باشد .

در انتخابات دوره نهم ، دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی جزء نامزد های تأیید صلاحیت شده از حوزه انتخابیه تهران بوده و به رقابت پرداخت .

تخصص و مهارت‌ها :

 •  جرایم علیه اشخاص ، آدم ربایی ، ایراد صدمات بدنی ، اخاذی ، افشای اسرار، اخلال درنظم و آرامش عمومی ، بی احتیاطی در رانندگی ( فوت یا صدمه ) ، تهدید به قتل ، توهین و افتراء ، جرایم علیه اطفال ، حدود ( قذف ، تفخیذ ، زنا ، لواط )، جرایم علیه اموال ، ارتشاء ، اختلاس ، کلاهبرداری ، سرقت ، جعل ، خیانت در امانت ، تصرف عدوانی ، جرایم علیه امنیت ، محاربه و جاسوسی ، افساد فی الارض و غیره * دعاوی خانواده ، اثبات زوجیت ، اثبات نسب ، نفی نسب ، طلاق ، تمکین ، مهریه و غیره * دعاوی ملکی ، اثبات مالکیت ، خلع ید ، رفع تصرف عدوانی ، رفع مزاحمت و ممانعت از حق ، الزام به اخذ پایان کار، الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به تحویل ، تخلیه و غیره

آدرس : کرج ، خیابان طالقانی ، پایین‌تر از پل آزادگان ، مؤسسه حقوقی علیرضا اکبری

شماره تماس وکیل09125234736 – 32550857

فریبا تیموری

فریبا تیموری

فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است. فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد. شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی و ملکی من الجمله: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک، اجاره املاک مسکونی و تجاری، تخلیه ی ملک، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد، رهن  ملک و انواع ضمانت و …)
دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، من الجمله: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات، ضرب و جرح و نزاع دسته جمعی، ارتشاء و اختلاس، ورود به عنف، تخریب، تهدید و توهین و کلیه ی جرائم رایانه ای …)

و همچنین در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، گواهی حصر وراثت، وصیت و …) به خانم فریبا تیموری اعطای وکالت نمائید.
درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای تیموری در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در کرج قرار می‌دهد.

آدرس دفتر: کرج، انتهای خ بهشتی، بعد از پل سه راه گوهردشت، مجتمع تخصصی البرز، بلوکb، طبقه 5 واحد 9

شماره تماس: 09129569170

امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده متولد سال ۱۳۶۰ است که در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را به عنوان وکیل دادگستری در شهر کرج به عنوان وکیل دادگستری ومدیر موسسه حقوقی صادقی زاده  آغاز کرده است . وی دارای دو مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد درگرایش حقوق کیفری وجرمشناسی و همچنین حقوق خصوصی از دانشگاه علوم وتحقیقات آزاد تهران است ودر حال حاضر رشته حقوق خصوصی را در مقطع دکتری تخصصی ادامه میدهد و در حال حاضر مشاور حقوقی کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری کشور است و نیزدر کارنامه خود تالیف چندین جلد کتاب  ونگارش،مقاله علمی را دارد.
( کتاب مهارت وکالت ، هرگزها در وکالت ، عقد رهن و.‌‌.. )

برخی از سوابق حرفه ای  وی به شرح ذیل است :

 • مشاورحقوقی سازمان صدا وسیما
 • وکیل بانک‌های ملی و صادرات
 • مشاور حقوقی شرکت توسعه مسکن تهران وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
 • مدیر حقوقی شرکت امداد خودرو ایران وابسته به شرکت ایران خودرو
 • وکیل در وصول مطالبات شرکت ایران خودرو
 • مشاور حقوقی شرکت فروش خودرو ایرانیان وابسته به شرکت ایران خودرو
 • مشاورحقوقی پروژهای سینمایی ، تلویزیونی آنام ، زمانه ، پریا ، روزهای بد به در…
 • وکیل وصول مطالبات شرکت رایان سایپا
 • مدیر حقوقی گروه سرمایه‌گذاری و صنعتی شمشال

آدرس : کرج ، طالقانی شمالی ، نرسیده به آزادگان ، برج یادمان ، بلوک بی ، طبقه ۴ واحد بی ۶

شماره تماس :

۰۹۱۲۸۸۸۹۱۸۹

وب سایت: amirsadeghizade.com

لیلا زارعی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
عضو کانون وکلای دادگستری
کارشناس ارشد حقوق خصوصی
با بیش از ۱۷ سال سابقه وکالت

تخصص:

 • حقوقی: الزام به تنظیم سند، امور قراردادها، بیع، امور ملکی، اراضی، اوقاف، صلح،هبه، فسخ، انفساخ، زمین شهری، اراضی موات، تغییرکاربری اراضی، خسارات، انحصاروراثت، تسلیم مبیع، تقسیم ترکه ،ارث، اسناد تجاری، شرکتهای تجاری، اجاره، سرقفلی، کمسیون های شهرداری، ستاد فرمان، جهاد، دیوان عدالت اداری، ثبتی….
 • خانواده: طلاق توافقی در کمترین زمان، طلاق زوجه و زوج، مهریه، نفقه، تمکین، اجرت المثل، جهیزیه….
 • کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، فروش مالغیر، تصرف عدوانی، تحصیل مال نامشروع، رابطه نامشروع، مشروبات، تهمت و افترا، جرایم منافی عفت، جرایم رایانه ای، افساد فی الارض، تخریب، موادمخدر، تصادفات، دیه اعضا، قتل، دیوان عالی…

تلفن: 09121436279

تماس جهت رزرو وقت مشاوره

آدرس: کرج بلوار مطهری

فاطمه جبار آبادی

وکیل پایه یک دادگستری بابیش از۱۰سال سابقه ی وکالت

دانش آموخته ی دکتری تخصصی ازدانشگاههای سراسری

عضوکمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری البرز

عضوهیات مدیره ی موسسه ی داوری مطرح البرز

باانجام بیش از۹۰۰پرونده ی حقوقی باموفقیت وصدورآرامثبت

عضوانجمن نخبگان ایران

مدرس دانشگاه

متخصص انواع دعاوی:

 • ادعاوی حقوقی :من جمله دعاوی ملکی،الزام به تنظیم سندرسمی ،اثبات مالکیت،تخلیه،روابط موجرومستاجر،اجرت المثل ایام تصرف ،خلع ید،تصرف عدوانی،کلاهبرداری های ملکی ،قراردادهای مشارکت درساخت ،پیش خریدوپیش فروش آپارتمان ،وصول انواع مطالبات،قراردادهای مشارکت،احرازوقوع بیع،اثبات مالکیت،اراضی،صلح،هبه،اوقاف،فسخ،انفساخ،مطالبه ی انواع خسارات،انحصاروراثت،تحریرومهروموم ترکه،تقسیم ترکه،اسنادتجاری،
 • دعاوی خانواده:مطالبه ی مهریه،نفقه،اجرت المثل،الزام به تمکین،طلاق اعم ازتوافقی ویک طرفه ازجانب زوج وزوجه
 • دعاوی کیفری:فروش مال غیر،جعل،تصرف عدوانی،تحصیل مال ازطریق نامشروع،دیه ،خیانت درامانت

آدرس: کرج گوهردشت بلواررستاخیز

جهت ارتباط با ایشان: 09052147874

قاسم ولی پور

قاسم ولی پور
وکیل پایه یک دادگستری کرج
کارشناس ارشد حقوق خصوصی
رتبه ۲ آزمون وکالت
مشاور حقوقی شرکت های تجاری و صنعتی
وکالت و مشاوره تخصصی در زمینه های حقوقی از جمله قراردادها ، ملکی ، ثبتی ، خانواده و….
موفقیت بیش از ۹۰ درصدی در پرونده های محوله

آدرس: کرج ، مهر ویلا ، بلوار دانش آموز ، پلاک ۵۰۷ ، ساختمان مهر ویلا ، طبقه ۳ ، واحد ۹

شماره تماس: 09123967312

خانم عفت قیصری

خانم عفت قیصری

خانم عفت قیصری وکیل پایه یک دادگستری و با بیش از پانزده سال سابقه کار وکالت در دعاوی خانواده امور حقوقی  کیفری  ملکی وثبتی امور حسبی واسناد تجاری چک و سفته و همچنین دانشجوی ارشد حقوق خصوصی در مرحله دفاع از پایان نامه هستند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده
 • امور حقوقی
 • کیفری
 • ملکی
 • ثبتی
 • امور حسبی و
 • اسناد تجاری چک و سفته

آدرس: البرز کرج میدان آزادگان بعد از پل آزادگان جنب برج میلاد ساختمان۱۱۰ ط چهارم واحد ۸

شماره تماس: 09121590745

امید بخشی

امید بخشی
وکیل پایه یک دادگستری
عضو کانون وکلای دادگستری البرز
تخصص در دعاوی حقوقی و ملکی واراضی
تغییر کاربری اراضی واقع در طرحهای تفضیلی و همچنین ماده صد و دعاوی دیوان عدالت اداری به صورت تخصصی
بیش از ده سال سابقه فعالیت

آدرس: مهرشهر

برای هماهنگی تماس بگیرید:

شماره تماس: 09125407051

مزایای بهره مندی از وکیل متخصص

 • یک وکیل باتجربه با آگاهی و سابقه ای که در پیگیری پرونده های مشابه دارد، اطلاعات لازم در مورد مسیر پرونده و هرگونه نتیجه احتمالی در این خصوص را در اختیار موکل خود قرار می دهد.
 • ازدیگر مزایایبهره مندی از وکیل متخصص و باتجربه انتخاب مسیری کوتاه برای دستیابی به نتیجه مطلوب و دلخواه موکل است.
 • با حضور بهترین وکیل در پیگیری و رسیدگی به پرونده های حقوقی دیگر الزامی به حضور موکل در جلسات دادرسی نخواهد بود.
 • یک وکیل حرفه ای قبل از هرگونه اقدامی برای طرح دعوا سعی در ایجاد سازش و صلح میان موکل خود با طرف دعوا را دارد حتی اگر این امر موجب کاهش میزان دستمزد او شود.
مزایای بهره مندی از وکیل متخصص

انواع وکالت

وکالت نیز انواع مختلفی دارد که در ادامه قصد داریم شما را با آن ها آشنا کنیم :

وکالت مدنی: همان طور که می دانید برای انجام امور مختلف حقوقی می توان از یک وکیل معتبر کمک گرفت؛ برای این کار باید ابتدا وکیل و موکل هر دو، در دفاتر رسمی حاضر شوند و در رابطه با موضوع مورد نظرشان یک وکالت نامه رسمی تنظیم کنند؛ وکالت های مدنی شامل وکالت برای فروختن خانه یا فسخ کردن طلاق یا اجاره نامه یا مراجعه کردن به اداره های مختلف می باشد.

وکالت قضایی: در واقع برای انجام وکالت قضائی، باید آن را تنها با کمک وکیل پایه یک دادگستری که پرونده وکالت دارد، صورت داد؛ در این نوع وکالت مقصود این است که به وکیل دادگستری وکالت داده شود تا بتواند به مراجع قضائی مراجعه کند و پرونده را پیگیری نماید.

وکالت با واسطه: به این نوع از وکالت، وکالت مع الواسطه گفته می شود؛ برای انجام آن، باید فرد به کس دیگری این نیابت را بدهد که او وکیل را انتخاب کند، این اختیار فرد را حق توکیل گفته می شود؛ درحقیقت در امور قضایی یا مدنی، وکالت دادن به فرد دیگر، بسیار اهمیت دارد؛ از این رو باید به اختیاراتی که به بهترین وکیل داده می شود، بسیار توجه کرد تا از به وجود آمدن مشکلات جلوگیری شود.

ویژگی های بهترین وکیل کرج

بهترین وکیل کرج از ویژگی ها و خصوصیات خاصی باید برخوردار باشد که این ویژگی ها عبارتند از:

 • وکیل باید بسیار مجرب باشد و سابقه بسیار درخشان داشته باشد.
 • وکیل باید با تمام مراجعین و موکلین خود رفتار بسیار محترمانه ای داشته باشد.
 • بهترین وکیل طلاق در کرج باید حق الوکاله بسیار مقرون به صرفه ای از موکلین خود اخذ کند.
 • بهترین وکیل کرج باید سعی کند در تمام جلسات در دادگاه حضور داشته باشد و از موکلین خود با تمام تلاش دفاع کند.
ویژگی های بهترین وکیل در کرج

کلام آخر

هر فردی ممکن است در طول زندگی خود نیاز به یک وکیل معتبر و سرشناس داشته باشد تا مشکلات حقوقی مختلفش را حل نماید؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب ارزشمندی در رابطه با وکالت و انواع آن و ویژگی های وکیل خوب، در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل کرج را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مناسبی را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنون هستیم و اگر هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت دارید، می توانید با وکیل های ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

آیا در دوران عقد نیز می توان شکایت کیفری، ترک نفاق کرد؟

بله زیرا در دوران عقد به زن نفقه تعلق می گیرد و در صورت عدم پرداخت می تواند شکایت کند.

آیا در صورت طلاق، مهریه قسط بندی می شود؟

قانون در این باره ساکت است و رویه واحدی در دادگاه‌ها نیست. برخی شعب دادگاه تقسیط مهریه را می‌پذیرند.

4.8/5 - (14 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا