وکیل

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در کرج ⚖️【آپدیت 1401】

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در کرج را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی وکیل مورد نظر خود را در شهر کرج بیابید؛ بسیاری از افراد در این شهر برای برطرف کردن بسیاری از مشکلات حقوقی خود به دنبال یک وکیل متعهد و خوب هستند تا بتوانند به ایشان اعتماد کنند و بررسی پرونده شان را به وی بسپارند؛ همانطور که می دانید شغل وکالت در دنیای امروزه، مورد توجه بسیاری از افراد است زیرا وکلا قادر به رفع بسیاری از مشکلات مردم هستند؛ وکیل فردیست که با عقد یک وکالت، از طرف شخص دیگری مامور می شود تا به پرونده ها رسیدگی نماید؛ اگر شما نیز به دنبال یک وکیل سرشناس هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

چه وظایفی برعهده بهترین وکیل در کرج است؟

وکیل شخصی است که وظایف بسیار زیادی دارد و بررسی پرونده های مختلفی بر عهده ایشان می باشد؛ مهم ترین وظیفه ای که وی دارد، مشاوره دادن به مراجعین خود در رابطه با موارد قانونی می باشد؛ بهترین وکیل در کرج موظف است که به عنوان نماینده موکلش در دادگاه حضور داشته باشد و از موکل خود دفاع کند؛ همچنین در صورت نیاز باید مدارک ضروری را جمع آوری کند تا آن ها را در پرونده ضمیمه نماید.

بهترین وکیل در کرج باید سعی کند که در دادگاه تمام انرژی خود را جهت دفاع از موکل خود صرف کند؛ ایشان باید در تمام جلسات مورد نیاز پرونده شرکت کند تا بتواند اطلاعات ضروری برای مدارک مربوطه پرونده را کشف کند و آن ها را جمع آوری نماید؛ یک وکیل خوب می تواند به خوبی در پرونده ایفای نقش کند.

اگر ساکن شهر تهران هستید و به دنبال یک وکیل سرشناس و خوب هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل در تهران مراجعه کنید.

چه وظایفی برعهده بهترین وکیل در کرج است؟

انواع وکالت

وکالت نیز انواع مختلفی دارد که در ادامه قصد داریم شما را با آن ها آشنا کنیم :

وکالت مدنی : همان طور که می دانید برای انجام امور مختلف حقوقی می توان از یک وکیل معتبر کمک گرفت؛ برای این کار باید ابتدا وکیل و موکل هر دو، در دفاتر رسمی حاضر شوند و در رابطه با موضوع مورد نظرشان یک وکالت نامه رسمی تنظیم کنند؛ وکالت های مدنی شامل وکالت برای فروختن خانه یا فسخ کردن طلاق یا اجاره نامه یا مراجعه کردن به اداره های مختلف می باشد.

وکالت قضایی : در واقع برای انجام وکالت قضائی، باید آن را تنها با کمک وکیل پایه یک دادگستری که پرونده وکالت دارد، صورت داد؛ در این نوع وکالت مقصود این است که به وکیل دادگستری وکالت داده شود تا بتواند به مراجع قضائی مراجعه کند و پرونده را پیگیری نماید؛ البته این وکالت می تواند در نوع حقوقی یا کیفری باشد و نوع آن بستگی به موضوعی دارد که موکل به وکیل ارجاع می دهد.

وکالت با واسطه : به این نوع از وکالت، وکالت مع الواسطه گفته می شود؛ برای انجام آن، باید فرد به کس دیگری این نیابت را بدهد که او وکیل را انتخاب کند، این اختیار فرد را حق توکیل گفته می شود؛ درحقیقت در امور قضایی یا مدنی، وکالت دادن به فرد دیگر، بسیار اهمیت دارد؛ از این رو باید به اختیاراتی که به بهترین وکیل خانواده در کرج داده می شود، بسیار توجه کرد تا از به وجود آمدن مشکلات جلوگیری شود.

انواع گونه های وکالت:

⚖ انتخابی زمانی به کار می رود که شخصی، وکیل خود را انتخاب و با انعقاد قرارداد وکالت، از او می خواهد وکالت او را برای دفاع از حقش بر عهده بگیرد.
💫تسخیریدر مواقع دعاوی کیفری، وجود وکیل الزامی می باشد و متهم در صورت نداشتن وکیل؛ به تشخیص دادگاه، وکیلی از میان وکلای دادگستری به طور رایگان برای وی گرفته می شود.
⚖معاضدتیدر صورت نداشتن وکیل در دعاوی حقوقی؛ وکیلی به صورت رایگان برای دفاع از حقوق شخص اتخاذ می شود تا از موکل خویش دفاع نماید.
⭐ اتفاقیاگر شخصی با مدرک رشته حقوق، پروانه وکالت نداشته باشد و در میان بستگان وی مشکل حقوقی پیش آمده باشد؛ شخص می تواند از حقوق آن ها دفاع کند.

10 تا از بهترین وکیل در کرج را بشناسید!

رضا زرین صدف

رضا زرین صدف

رضا زرین صدف یکی از سرشناس ترین و یکی از بهترین وکیل در کرج است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ جناب آقای زرین صدف می توانند پرونده های مختلفی را برعهده بگیرند که شامل امور مرتبط با شوراهای حل اختلاف، حقوقی، کیفری، ثبت اسناد، قراردادهای مالی است و می تواند برای شرکت ها و سازمان ها خدمات مشاوره حقوقی ارائه دهد؛ ایشان در شهر کرج از شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برخوردارند و افراد زیادی هستند که برای حل مشکلات پرونده هایشان به دفتر ایشان مراجعه می کنند.

تخصص و مهارت:

 • تدریس حقوق در دانشگاه پیام نور
 • مشاور حقوقی هواپیمائی سهند ایر
 • مشاور حقوقی شرکت دانش بنیان TDA
 • اجرا کردن طرح آموزشی وکیل خلاق در 3 فاز جامع
 • برگزار کردن دوره های علمی وکلا و حقوقدانان در استان البرز

آدرس: کرج،7 تیر، ابتدای طالقانی، ساختمان تارا، طبقه7، واحد14

تلفن تماس: 09123205194

فریبا تیموری

فریبا تیموری

فریبا تیموری یکی از بهترین وکیل در کرج است که جزو وکلای پایه یک دادگستری هستند؛ ایشان سابقه و تجربه بسیار درخشانی دارند و در دانشگاه شهید بهشتی در رشته حقوق تحصیل کرده اند و فارغ التحصیل شده اند؛ در ضمن وی توانسته اند مدرک کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل را از دانشگاه شهید بهشتی تهران اخذ نمایند؛ سرکار خانم تیموری در آزمون کانون وکلای دادگستری رتبه 2 را اخذ کردند؛ ایشان جزو وکلای بسیار کارکشته و ماهر شهر کرج هستند و سعی بر این دارند که تمام پرونده ها را با دقت و تلاش فراوان بررسی نمایند.

تخصص و مهارت:

 • نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان
 • عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران
 • بررسی دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و…

آدرس: کرج، انتهای خیابان بهشتی، بعداز پل سه راه گوهردشت، نرسیده به بلوار حدادی، مجتمع تخصصی البرز، بلوکB، طبقه5، واحد9

تلفن تماس: 0912569170

اردشیر امجدی

اردشیر امجدی

اردشیر امجدی وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ ایشان یکی از بهترین وکیل در کرج است که سابقه و تجربه بسیار زیادی دارند؛ وی می توانند بسیاری از مشکلات پرونده های مختلف را بررسی کنند و آن ها را حل نمایند؛ شماره پرونده ایشان 1388050504121376 است که از کانون وکلای شهر کرج اخذ کرده اند؛ لازم به ذکر است اردشیر امجدی در گذشته در دادگستری قاضی بوده اند و در اداره معاضدت عضو بوده اند.

تخصص و مهارت:

 • لیسانس علوم قضایی از دانشکده علوم قضایی و خدمات اداری قوه‌ قضائیه
 • بازرس ماده 55 قانون وکالت کانون وکلای البرز
 • وکیل نمونه در دعاوی خانوادگی، حقوقی و کیفری

آدرس: کرج، میدان نبوت، مجتمع هیراد، طبقه سوم، واحد 302

تلفن تماس: 09122644557

توحید اکبری

توحید اکبری

توحید اکبری یکی از بهترین وکیل در کرج هستند و وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ ایشان با موکلین خود بسیار رفتار مناسب و خوب دارند و می توانند پرونده هایشان را به خوبی بررسی کنند، از این رو جزو وکلای برتر شهر کرج شناخته شده اند؛ لازم به ذکر است ایشان در دعاوی مختلف از جمله جعل، موادمخدر، خیانت در امانت، فسخ ازدواج، امور کیفری، قاچاق، نفقه کودک و … تجربه بسیار زیادی دارند و سابقه شان بسیار درخشان است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی در زمینه های مختلف

آدرس: کرج، نظرآباد، خیابان مدرس، مجتمع اداری و تجاری، طبقه 5

زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری توران پشتی وکیل پایه یک دادگستری هستند و ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرج شناخته می شوند و بسیاری از افراد برای حل مشکلات پرونده هایشان از وی کمک می گیرند؛ سرکار خانم توران پشتی جزو وکلای برتر این شهر هستند زیرا فن بیان بسیار قوی و خوب دارند و می توانند با طرفین پرونده برخورد بسیار خوب و صمیمانه داشته باشد؛ ایشان در زمینه های مختلف حقوقی آگاهی و اطلاعات کافی دارند و می توانند به پرونده های مختلف رسیدگی کنند؛ شماره پروانه شان 7331 است.

تخصص و مهارت:

 • مدیرمسئول موسسه نور حق کرج
 • فوق لیسانس فقه و مبانی حقوق اسلامی
 • مشاور حقوقی هیأت ورزشی اشکواش استان البرز
 • عضو کمیسیون نقل و انتقالات مرکز وکلای استان البرز

آدرس: کرج، طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه2، واحد4

تلفن تماس: 09123604875

بهمن مقیمی ورزنی

بهمن مقیمی ورزنی

بهمن مقیمی ورزنی به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرج شناخته می شوند؛ ایشان سابقه پروانه وکالت دارند که شماره پروانه شان 1388050504161378 است، وی این پروانه را از کانون وکلا استان البرز اخذ کرده اند؛ لازم به ذکر است جناب آقای مقیمی ورزنی سابقه بسیار درخشانی در شورای حل اختلاف دارند و توانسته اند از سال 1385 به مردم عزیز خدمات بسیار حرفه ای ارائه دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق تجاری اقتصادی بین المللی
 • استخدام رسمی اداره آموزش و پرورش در سال 1372
 • بررسی دعاوی خانواده، طلاق غیابی، وکیل طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و …

آدرس: کرج، هفت تیر، ابتدای بلوار طالقانی جنوبی، بانک رسالت، ساختمان تارا، طبقه7، واحد 14

تلفن تماس: 02632217587

مهری محمدی

مهری محمدی

مهری محمدی در شهر کرج وکیل و مشاور حقوقی هستند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرج شناخته می شوند؛ ایشان مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و کارشناسی رسمی کانون کارشناسان رسمی دادگستری را دارا می باشند؛ لازم به ذکر است ایشان از لحاظ مسئولیت پذیری و خوش اخلاق بودن، جزو وکلای برتر شناخته می شوند؛ بسیاری از موکلین وی، از نحوه رسیدگی به پرونده ها بسیار رضایت دارند.

تخصص و مهارت:

 • دارای گواهی نامه های دوره های حقوقی
 • عضویت در انجمن های علمی حقوقی کودکان و پزشکی

آدرس: کرج، جهانشهر

تلفن تماس: 09124509800

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری یکی از بهترین وکیل در کرج و وکیل پایه یک دادگستری هستند؛ ایشان توانسته اند در دانشگاه علوم و تحقیقات مقطع دکتری شان را اخذ کنند؛ همچنین وی در آزمون کانون وکلا دادگستری، رتبه 4 را اذان خود کرده اند؛ لازم به ذکر است ایشان جزو وکلای برتر محسوب می شوند که دلیل آن توانمند و مجرب بودنشان است

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان

آدرس: استان البرز، شهر کرج، برج تخصصی و تجاری البرز

تلفن تماس: 09128363507

فضل الله افخمی

فضل الله افخمی

فضل الله افخمی وکیل پایه یک دادگستری هستند؛ ایشان تا به امروز 10 سال سابقه بسیار درخشان در زمینه امور حقوقی دارند؛ وی با وکلای خبره همکاری دارند و می توانند در زمان بسیار کوتاه طلاق برای موکلین فوری بگیرند؛ ایشان در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، کیفری، ملکی، حقوقی و … فعالیت می کنند و پرونده ها را با موفقیت به پایان می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • عضویت در گروه متخصص امور ملکی و اراضی
 • قبول وکالت در کلیه امور حقوقی و مراجع قضایی دادگستری

آدرس: کرج، گوهردشت، خیابان مطهری، خیابان شهید عاملی، نبش کوچه یکم، ساختمان یاس110، طبقه اول، واحد2

تلفن تماس: 02634216423

سیامک کرم زاده

سیامک کرم زاده

سیامک کرم زاده مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری می باشند؛ ایشان بهترین وکیل در تهران هستند و تا به امروز 18 سال سابقه درخشان در کارنامه شغلی خود به ثبت رسانده اند؛ وی مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل عمومی را با رتبه اول از دانشگاه شهید بهشتی اخذ کردند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی در پرونده های وزارت دفاع در دیوان داوری دعاوی ایران
 • مسلط بودن به زبان عربی و انگلیسی
 • دارای مدرک دکترای حقوق بین الملل

آدرس: کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی جنب پامچال جنوبی، شماره98، واحد5

تلفن تماس: 09123274136

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری به فردی گفته می شود که بعد از گذراندن مقطع لیسانس دانشگاه یا مقاطع بالاتر، در آزمون وکلا شرکت می کند و می تواند با افراد دیگر طی یک رقابت بسیار سخت و سنگین، تراز و رتبه بسیار خوبی اخذ کند؛ در این صورت در برابر رقبای دیگرشان، به عنوان یک کارآموز وکالت قبول می شود.

مدت زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره کارآموزی، 18 ماه می باشد و بعد از آن یک آزمون از فرد گرفته می شود که تحت عنوان اختبار است؛ این آزمون به‌ صورت کتبی و مصاحبه علمی شفاهی برگزار می گردد و فردی که بتواند در هر دو آزمون قبول شود؛ می تواند در مراسم تحلیف حاضر گردد؛ در این مراسم،بعد از گذراندن تشریفات و اتیان سوگند به وسیله وی، ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری برگزیده می شوند.

بسیاری از موسسه ها وجود دارند که می توانند به وکلا کمک کنند تا راحت تر در آزمون شرکت کنند و با تلاش خود وکیل پایه یک دادگستری شوند؛ در صورتی که شما نیاز به مشاوره حقوقی در این زمینه دارید، می توانید به بسیاری از موسسه های حقوقی عدالت مراجعه نمایید.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل در کرج

بهترین وکیل در کرج از ویژگی ها و خصوصیات خاصی باید برخوردار باشد تا وی بتواند خدمات بسیار منحصر به فردی به مردم عزیز ارائه دهد؛ این ویژگی ها در ادامه ذکر خواهند شد:

 • وکیل باید بسیار مجرب باشد و سابقه بسیار درخشان داشته باشد.
 • وکیل باید با تمام مراجعین و موکلین خود رفتار بسیار محترمانه ای داشته باشد.
 • بهترین وکیل در کرج باید سعی کند در تمام جلسات در دادگاه حضور داشته باشد و از موکلین خود با تمام تلاش دفاع کند.
 • وکیل باید حق الوکاله بسیار مقرون به صرفه ای از موکلین خود اخذ کند.

کلام آخر

هر فردی ممکن است در طول زندگی خود نیاز به یک وکیل معتبر و سرشناس داشته باشد تا مشکلات حقوقی مختلفش را حل نماید؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب ارزشمندی در رابطه با وکالت و انواع آن و ویژگی های وکیل خوب، در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل در کرج را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مناسبی را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنون هستیم و اگر هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت دارید، می توانید با وکیل های ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

آیا شیربها نیز در قانون ثبت شده است؟

خیر شیربها در قانون کشور ایران وجود ندارد.

آیا در دوران عقد نیز می توان شکایت کیفری، ترک نفاق کرد؟

بله زیرا در دوران عقد به زن نفقه تعلق می گیرد و در صورت عدم پرداخت می تواند شکایت کند.

آیا در صورت طلاق، مهریه قسط بندی می شود؟

قانون در این باره ساکت است و رویه واحدی در دادگاه‌ها نیست. برخی شعب دادگاه تقسیط مهریه را می‌پذیرند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا