وکیل

10 تا از بهترین وکیل کرج⚡️【سال1403】⚖️

10 تا از بهترین وکلای شهر کرج زیر نظر وکیل چی:

 1. حسین صیاد (جهانشهر)
 2. امیرعباس سوری (خیابان بهشتی)
 3. سارا آژیده (فلکه اول گوهردشت)
 4. علیرضا اکبری (خیابان طالقانی)
 5. فریبا تیموری (انتهای خ بهشتی)
 6. آقای وحید سید جلیلی (گوهردشت)
 7. قاسم ولی پور (مهر ویلا)
 8. خانم عفت قیصری (میدان آزادگان)
 9. امید بخشی (مهرشهر)

بسیاری از افراد در شهر کرج برای برطرف کردن مشکلات حقوقی خود به دنبال یک وکیل متعهد و خوب هستند تا بتوانند به ایشان اعتماد کرده و بررسی پرونده شان را به وی بسپارند. در این مقاله نکات کلیدی در انتخاب بهترین وکیل کرج و مزایای بهره مندی از وکیل متخصص را به شما توضیح می دهیم. وکیل فردیست که با عقد وکالت، از طرف شخص دیگری مامور می شود تا به پرونده ها رسیدگی نماید. اگر شما نیز درگیر پرونده حقوقی هستید، این مقاله برای شما مناسب است.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج به فردی گفته می شود که بعد از گذراندن مقطع لیسانس دانشگاه یا مقاطع بالاتر، در آزمون وکلا شرکت می کند. ایشان پس از طی رقابت با افراد دیگر، تراز و رتبه بسیار خوبی اخذ کرده و در این صورت در برابر سایر رقبا، به عنوان یک کارآموز وکالت قبول می شود.

مدت زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره کارآموزی، 18 ماه می باشد و بعد از آن یک آزمون از فرد گرفته می شود که تحت عنوان اختبار است. این آزمون به‌ صورت کتبی و مصاحبه علمی شفاهی برگزار می گردد و فردی که بتواند در هر دو آزمون قبول شود، می تواند در مراسم تحلیف حاضر گردد. در این مراسم، بعد از گذراندن تشریفات و اتیان سوگند به وسیله وی، ایشان به عنوان بهترین وکیل کرج برگزیده می شوند.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

نکات کلیدی در انتخاب بهترین وکیل کرج

 • مهارت های اجتماعی بالا: در صورت عدم برخورداری از این ویژگی، بهترین وکیل کرج نمی تواند در مراجع قضایی و در برابر قاضی به درستی از حقوق موکل خود دفاع کند.
 • قدرت تحلیل: وکلا باید بتوانند تمامی جزئیات مسائل را به طور کامل ببینند و از توانایی لازم برای حل و فصل آن برآیند. همچنین مقصود موکل خود را به نحو درست و با استناد از مواد قانون در مراجع قضایی و نزد قاضی ابراز کنند.
 • مهارت تحقیق: یک وکیل باید بتواند دانش حقوقی خود را همواره براساس مسائل حقوقی که هر روزه در حال تغییر است به روز نگه دارد که لازمه این امر، مطالعه و تحقیق در مورد مسائل حقوقی مختلف می باشد.
 • قول مساعد به موکل: بهترین وکیل کرج هرگز به موکلین خود قول مساعد در خصوص دریافت نتیجه موفقیت صدرصد را نمی دهد و در واقع هر گونه قول و تضیمینی از جانب وکلا تخلف به شمار می آید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ثبتی، حقوقی، ملکی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✅ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کرج را بشناسید!

حسین صیاد

صیاد

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است.

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید.

همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

بخشی از تخصص ها و گواهی‌های ارزنده ایشان، موارد زیر هستند:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
 • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
 • مشاور حقوقی بانک های ملی و سپه
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
 • دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

برای مشاوره حضوری با وکیل حسین صیاد، از وکلای ملکی کرج، می‌توانید از طریق شماره موبایل زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره وکیل حسین صیاد: 09120084438

حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی،رتبه ۲ آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه ۴ آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص، مهارت و مدارک:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد

تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلا قرار بگیرد.تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

ایشان تجربه پذیرش و کار روی پرونده‌های متنوع در حوزه‌های مختلف ازجمله؛ پرونده‌های حقوقی (ملکی. ثبتی و چک و …) و کیفری (ضرب‌وجرح، سرقت،جعل، جرائم‌رایانه‌ای،سایبری،موادمخدر،خیانت‌درامانت کلاهبرداری،رباوسایر جرائم ) و دعاوی خانواده (مهریه، نفقه،طلاق، حضانت، ملاقات با فرزند،سلب حضانت و.) را دارد و نیز  وکالت ایرانیان خارج از کشور (سابقه پذیرش پرونده‌های ایرانیان ساکن در کشورهای آمریکا، آلمان، کانادا، اتریش و سوئد را دارد).

آدرس: کرج . خیابان بهشتی . مجتمع تجاری تخصصی البرز

شماره تماس:

091283633507

حضور در دفتر یا مشاوره تلفنی با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

سارا آژیده

سارا آژیده

وکیل پایه یک دادگستری
عضو کانون وکلای البرز
کارشناس ارشد

تخصص و مهارت:

 • تخصص ویژه در دعاوی قراردادهای پیش فروش و مشارکت در ساخت
 • متخصص در دعاوی اتباع خارجی در ایران
 • متخصص در دعاوی ملکی
 • متخصص در دعاوی خانواده
 • متخصص در تنظیم قراردادهای حقوقی
 • فعال حقوق زنان
 • وکیل شرکت های خدمات بندری و دریایی

آدرس: کرج، فلکه اول گوهردشت، جنب نیکامال، جنب پل عابر پیاده ، ساختمان یاس ، طبقه سوم

شماره تلفن : ۰۹۳۸۳۴۱۹۵۵۱

علیرضا اکبری

اکبری

آقای علیرضا اکبری « وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی » است و در آزمون وکالت سال 1387 با رتبه ممتاز قبول و از سال 1389 فعالیت خود را در زمینه وکالت دادگستری آغاز و اقدام به تأسیس مؤسسه حقوقی نموده است .

در صدها پرونده با موضوعات کیفری ، حقوقی و خانواده در تمامی مراجع قضایی ( از شورای حل اختلاف تا دیوان‌عالی کشور ) سابقه‌ وکالت دارد . تمرکز وکالتی ایشان در پرونده‌های کیفری از قبیل قتل ، مواد مخدر، آدم‌ربایی ، سرقت ، کلاهبرداری و غیره می‌باشد ، اما در عین حال در پرونده‌ های حقوقی و خانواده نیز به وکالت پرداخته است .

در کرج و شهرهای اطراف به عنوان وکیل با تجربه‌ شناخته می‌شود که در دریافت حق الوکاله از نیازمندان و مراعات حال‌ شان ملاحظات جدی دارد . به لحاظ علمی و تحصیلی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم‌ شناسی بوده و هم اکنون در مرحله‌ی دفاع از رساله در مقطع « دکترای حقوق کیفری و جرم‌ شناسی » می‌باشد .

در انتخابات دوره نهم ، دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی جزء نامزد های تأیید صلاحیت شده از حوزه انتخابیه تهران بوده و به رقابت پرداخت .

تخصص و مهارت‌ها :

 •  جرایم علیه اشخاص ، آدم ربایی ، ایراد صدمات بدنی ، اخاذی ، افشای اسرار، اخلال درنظم و آرامش عمومی ، بی احتیاطی در رانندگی ( فوت یا صدمه ) ، تهدید به قتل ، توهین و افتراء ، جرایم علیه اطفال ، حدود ( قذف ، تفخیذ ، زنا ، لواط )، جرایم علیه اموال ، ارتشاء ، اختلاس ، کلاهبرداری ، سرقت ، جعل ، خیانت در امانت ، تصرف عدوانی ، جرایم علیه امنیت ، محاربه و جاسوسی ، افساد فی الارض و غیره * دعاوی خانواده ، اثبات زوجیت ، اثبات نسب ، نفی نسب ، طلاق ، تمکین ، مهریه و غیره * دعاوی ملکی ، اثبات مالکیت ، خلع ید ، رفع تصرف عدوانی ، رفع مزاحمت و ممانعت از حق ، الزام به اخذ پایان کار، الزام به تنظیم سند رسمی ، الزام به تحویل ، تخلیه و غیره

آدرس : کرج ، خیابان طالقانی ، پایین‌تر از پل آزادگان ، مؤسسه حقوقی علیرضا اکبری

شماره تماس وکیل09125234736 – 32550857

فریبا تیموری

فریبا تیموری

فریبا تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرج، فارغ التحصیل در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران و کارشناسی ارشد حقوقی تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران و همچنین دارای رتبه 2 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری می‌باشد. ایشان عضو استعداد‌های درخشان دانشگاه شهید بهشتی تهران، نگارنده مقالات حقوقی متعدد و فعال مدنی در حوزه‌ی حقوق زنان است. فریبا تیموری را می‌توان به عنوان یک وکیل کارکشته و خبره کرج معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

تیموری، به عنوان یک وکیل حرفه ای کرج، دارای سابقه وکالت درخشان و موفق در انواع دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، امور ملکی و .. بوده و همچنین وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور در کلیه امور را پذیرا می‌باشد. شهروندان کرج، شهرهای حومه کرج و همچنین ساکنین تهران می‌توانند با اطمینان خاطر در دعاوی حقوقی و ملکی من الجمله: (اثبات مالکیت و الزام به تنظیم سند رسمی در کرج، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی، امور مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت، دعاوی الزام به دریافت پایان کار و صورتمجلس تفکیکی ملک، اجاره املاک مسکونی و تجاری، تخلیه ی ملک، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد، رهن  ملک و انواع ضمانت و …)
دعاوی کیفری و جرائم علیه اشخاص و اموال، من الجمله: (قتل عمد و غیرعمد، کلاهبرداری، فروش مال‌غیر، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، روابط نامشروع، تصادفات، ضرب و جرح و نزاع دسته جمعی، ارتشاء و اختلاس، ورود به عنف، تخریب، تهدید و توهین و کلیه ی جرائم رایانه ای …)

و همچنین در دعاوی خانواده (طلاق به درخواست زوج، گواهی عدم سازش، طلاق به درخواست زوجه، وکیل طلاق توافقی، طلاق غیابی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه ی زوجه و فرزندان، ترک انفاق، حضانت فرزند، سلب حضانت، ملاقات فرزند مشترک، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه‌ی امور حسبی و قیومیت، ارث و تقسیم ترکه، گواهی حصر وراثت، وصیت و …) به خانم فریبا تیموری اعطای وکالت نمائید.
درصد بالای پیروزی در پرونده‌های مرتبط با دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، امور بانکی و شرکت‌ها و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین ایشان؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای تیموری در امر وکالت بوده و وی را در رده ی وکلای برتر و متخصص در کرج قرار می‌دهد.

آدرس دفتر: کرج، انتهای خ بهشتی، بعد از پل سه راه گوهردشت، مجتمع تخصصی البرز، بلوکb، طبقه 5 واحد 9

شماره تماس: 09129569170

آقای وحید سید جلیلی

وکیل پایه یک دادگستری
کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دانشگاه تهران
عضو استعداد درخشان دانشگاه شهید بهشتی
جز نفرات برتر آزمون وکالت و آزمون کارشناسی ارشد
بیش از ۹۵٪ موفق در پرونده های محاکم قضایی
دارای مدرک بین المللی قراردادهای تجارت بین المللی تحت اساتید کشورایتالیا
داور رسمی کانون داوران

دارای تخصص در پرونده هایی باموضوعات حقوقی بالاخص ملکی و خانواده و طلاق توافقی و پرونده های کیفری بالاخص قتل و موادمخدر ،سرقت،کلاهبرداری،و دعاوی مرتبط باشهرداریها همچنین کمیسیون ماده ۹۹ و۱۰۰ شهرداری و متخصص درامور قرارداد ها باتخصص ویژه درامور قراردادهای تجاری بین المللی

آدرس: کرج گوهردشت خیابان مطهری جنب پل شهید روحانی ساختمان دفتر خدمات قضایی طبقه دوم واحد سه

شماره تماس: 09125664517

قاسم ولی پور

قاسم ولی پور
وکیل پایه یک دادگستری کرج
کارشناس ارشد حقوق خصوصی
رتبه ۲ آزمون وکالت
مشاور حقوقی شرکت های تجاری و صنعتی
وکالت و مشاوره تخصصی در زمینه های حقوقی از جمله قراردادها ، ملکی ، ثبتی ، خانواده و….
موفقیت بیش از ۹۰ درصدی در پرونده های محوله

آدرس: کرج ، مهر ویلا ، بلوار دانش آموز ، پلاک ۵۰۷ ، ساختمان مهر ویلا ، طبقه ۳ ، واحد ۹

شماره تماس: 09123967312

خانم عفت قیصری

خانم عفت قیصری

خانم عفت قیصری وکیل پایه یک دادگستری و با بیش از پانزده سال سابقه کار وکالت در دعاوی خانواده امور حقوقی  کیفری  ملکی وثبتی امور حسبی واسناد تجاری چک و سفته و همچنین دانشجوی ارشد حقوق خصوصی در مرحله دفاع از پایان نامه هستند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده
 • امور حقوقی
 • کیفری
 • ملکی
 • ثبتی
 • امور حسبی و
 • اسناد تجاری چک و سفته

آدرس: البرز کرج میدان آزادگان بعد از پل آزادگان جنب برج میلاد ساختمان۱۱۰ ط چهارم واحد ۸

شماره تماس: 09121590745

امید بخشی

امید بخشی
وکیل پایه یک دادگستری
عضو کانون وکلای دادگستری البرز
تخصص در دعاوی حقوقی و ملکی واراضی
تغییر کاربری اراضی واقع در طرحهای تفضیلی و همچنین ماده صد و دعاوی دیوان عدالت اداری به صورت تخصصی
بیش از ده سال سابقه فعالیت

آدرس: مهرشهر

برای هماهنگی تماس بگیرید:

شماره تماس: 09125407051

مزایای بهره مندی از وکیل متخصص

 • یک وکیل باتجربه، با آگاهی و سابقه ای که در پیگیری پرونده های مشابه دارد، اطلاعات لازم در مورد مسیر پرونده و هرگونه نتیجه احتمالی در این خصوص را در اختیار موکل خود قرار می دهد.
 • ازدیگر مزایای بهره مندی از وکیل متخصص و باتجربه انتخاب مسیری کوتاه برای دستیابی به نتیجه مطلوب و دلخواه موکل است.
 • با حضور بهترین وکیل کرج در پیگیری و رسیدگی به پرونده های حقوقی دیگر الزامی به حضور موکل در جلسات دادرسی نخواهد بود.
 • یک وکیل حرفه ای قبل از هرگونه اقدامی برای طرح دعوا، سعی در ایجاد سازش و صلح میان موکل خود با طرف دعوا را دارد حتی اگر این امر موجب کاهش میزان دستمزد او شود.
مزایای بهره مندی از وکیل متخصص

انواع وکالتنامه

وکالت مدنی: همان طور که می دانید برای انجام امور مختلف حقوقی می توان از بهترین وکیل کرج کمک گرفت. برای این کار باید ابتدا وکیل و موکل، در دفاتر رسمی حاضر شوند و در رابطه با موضوع مورد نظرشان یک وکالت نامه رسمی تنظیم کنند. وکالت های مدنی شامل وکالت برای فروختن خانه، فسخ طلاق، اجاره نامه یا مراجعه کردن به اداره های مختلف می باشد.

وکالت قضایی: در واقع برای انجام وکالت قضائی، باید آن را تنها با کمک وکیل پایه یک دادگستری که پرونده وکالت دارد، صورت داد. با دادن وکالت قضایی به وکیل دادگستری، پرونده مورد نظر در مراجع قضایی توسط وکیل پیگیری می شود.

وکالت با واسطه: در امور قضایی یا مدنی، وکالت دادن به فرد دیگر، بسیار اهمیت دارد. اختیاراتی که به وکیل داده می شود نیز مهم است. به همین منظور فرد می تواند به شخصی دیگر حق توکیل بدهد تا از جانب او، یک وکیل را انتخاب کند. در این نوع وکالت شما می توانید از بهترین مشاور حقوقی در کرج بخواهید که در انتخاب یک وکیل خوب به شما کمک کند.

بهترین وکیل کرج چه ویژگی هایی دارد؟

 • بهترین وکیل کرج باید از ویژگی ها و خصوصیات خاصی برخوردار باشد، بسیار مجرب بوده و سابقه درخشانی داشته باشد.
 • همچنین باید با تمام مراجعین و موکلین خود رفتار محترمانه ای داشته باشد.
 • حق الوکاله بهترین وکیل کرج باید مقرون به صرفه باشد.
 • وکیل خوب، باید سعی کند در تمام جلسات در دادگاه حضور داشته باشد و از موکلین خود با تمام تلاش دفاع کند.
بهترین وکیل کرج چه ویژگی هایی دارد؟

کلام آخر

در این مقاله مطالب ارزشمندی را در رابطه با وکالت و انواع آن و همچنین ویژگی های یک وکیل خوب، در اختیار شما قرار دادیم. سایت وکیل چی سعی دارد با معرفی وکلای خوب در هر منطقه، به افراد در انتخاب وکیل خوب، کمک کند. در این مقاله نیز تعدادی از بهترین وکیل کرج را به شما معرفی کردیم. اگر ساکن شهری هستید که وکلای آن را به شما معرفی نکرده ایم، نام شهر خود را در کامنت بنویسید تا به زودی به معرفی ها اضافه شود. از همراهی شما سپاس گزاریم.

آیا در دوران عقد نیز می توان شکایت کیفری، ترک نفاق کرد؟

بله زیرا در دوران عقد به زن نفقه تعلق می گیرد و در صورت عدم پرداخت می تواند شکایت کند.

آیا در صورت طلاق، مهریه قسط بندی می شود؟

قانون در این باره ساکت است و رویه واحدی در دادگاه‌ها نیست. برخی شعب دادگاه تقسیط مهریه را می‌پذیرند.

4.8/5 - (14 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا