وکیل

10 تا از بهترین وکیل کرج ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کرج را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی وکیل مورد نظر خود را در شهر کرج بیابید؛ بسیاری از افراد در این شهر برای برطرف کردن بسیاری از مشکلات حقوقی خود به دنبال یک وکیل متعهد و خوب هستند تا بتوانند به ایشان اعتماد کنند و بررسی پرونده شان را به وی بسپارند؛ همانطور که می دانید شغل وکالت در دنیای امروزه، مورد توجه بسیاری از افراد است زیرا وکلا قادر به رفع بسیاری از مشکلات مردم هستند؛ وکیل فردیست که با عقد یک وکالت، از طرف شخص دیگری مامور می شود تا به پرونده ها رسیدگی نماید؛ اگر شما نیز به دنبال یک وکیل سرشناس هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

چه وظایفی برعهده بهترین وکیل کرج است؟

وکیل شخصی است که وظایف بسیار زیادی دارد و بررسی پرونده های مختلفی بر عهده ایشان می باشد؛ مهم ترین وظیفه ای که وی دارد، مشاوره دادن به مراجعین خود در رابطه با موارد قانونی می باشد؛ بهترین وکیل کرج موظف است که به عنوان نماینده موکلش در دادگاه حضور داشته باشد و از موکل خود دفاع کند؛ همچنین در صورت نیاز باید مدارک ضروری را جمع آوری کند تا آن ها را در پرونده ضمیمه نماید.

بهترین وکیل کرج باید سعی کند که در دادگاه تمام انرژی خود را جهت دفاع از موکل خود صرف کند؛ ایشان باید در تمام جلسات مورد نیاز پرونده شرکت کند تا بتواند اطلاعات ضروری برای مدارک مربوطه پرونده را کشف کند و آن ها را جمع آوری نماید؛ یک وکیل خوب می تواند به خوبی در پرونده ایفای نقش کند.

اگر ساکن شهر کرج هستید و به دنبال یک وکیل سرشناس و خوب در زمینه طلاق و مهریه هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل مهریه در کرج مراجعه کنید.

چه وظایفی برعهده بهترین وکیل در کرج است؟

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج به فردی گفته می شود که بعد از گذراندن مقطع لیسانس دانشگاه یا مقاطع بالاتر، در آزمون وکلا شرکت می کند و می تواند با افراد دیگر طی یک رقابت بسیار سخت و سنگین، تراز و رتبه بسیار خوبی اخذ کند؛ در این صورت در برابر رقبای دیگرشان، به عنوان یک کارآموز وکالت قبول می شود.

مدت زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره کارآموزی، 18 ماه می باشد و بعد از آن یک آزمون از فرد گرفته می شود که تحت عنوان اختبار است؛ این آزمون به‌ صورت کتبی و مصاحبه علمی شفاهی برگزار می گردد و فردی که بتواند در هر دو آزمون قبول شود؛ می تواند در مراسم تحلیف حاضر گردد؛ در این مراسم،بعد از گذراندن تشریفات و اتیان سوگند به وسیله وی، ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری برگزیده می شوند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیلبر اساس سختی پرونده

نکات کلیدی در انتخاب بهترین وکیل کرج

امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی و اجتماعی که در جامعه کنونی وجود دارد حل و فصل برخی از مسائل از طریق مراجع قضایی ودادگاه ها انجام می شود که افراد لازم است به منظور پیشبرد پرونده در مسیر قانونی و دفاع از حقوق خود از وکیل کمک بگیرند که برخی از مهم ترین معیارها برای انتخاب بهترین وکیل کرج به قرار ذیل است:

 • مهارت های اجتماعی بالا: یکی از مواردی که می تواند از نقاط مثبت وکلای حرفه ای به شمار آید داشتن مهارت ارتباطی و اجتماعی بالا است زیرا در صورت عدم برخورداری از این ویژگی وکیل نمی تواند در مراجع قضایی و در برابر قاضی به درستی از حقوق موکل خود دفاع کند.
 • قدرت تحلیل: از دیگر معیارهای مهم در انتخاب بهترین وکیل کرج داشتن قدرت تجزیه و تحلیل بالا است. وکلا باید بتوانند تمامی جزئیات مسائل را به طور کامل ببینند و ازتوانایی لازم برای حل و فصل آن برآیند و مقصود موکل خود را به نحو درستی و با استناد از مواد قانون در مراجع قضایی و نزد قاضی ابراز کنند.
 • مهارت تحقیق: یک وکیل باید بتواند دانش حقوقی خود را همواره براساس مسائل حقوقی که هر روزه در حال تغییر است به روز نگه دارد که لازمه این امر مطالعه و تحقیق در مورد مسائل حقوقی مختلف می باشد. در حقیقت وکیل باید دارای روحیه جستجوگر بوده و از تمامی ابعاد حقوقی موضوعات مختلف مطلع باشد.
 • خلاقیت: از دیگر معیارهای انتخاب وکیل این است که دارای روحیه خلاقیت باشد. وکیلی می تواند در پیگیری پرونده های حقوقی از موکل خود دفاع کند که بر کلیه مفاد قانون و تبصره های و آیین نامه های مربوطه تسلط کاملی داشته باشد و به طریق منعطف و خلاقانه در بررسی و رسیدگی به پرونده از این قوانین استفاده کند.
 • قول مساعد به موکل: بهترین وکیل کرج هرگز به موکلین خود قول مساعد در خصوص دریافت نتیجه موفقیت صدرصد را نمی دهد و در واقع هر گونه قول و تضیمینی از جانب وکلا تخلف به شمار می آید.

10 تا از بهترین وکیل کرج را بشناسید!

1.حسین صیاد

صیاد

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است.

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید.

همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

بخشی از تخصص ها و گواهی‌های ارزنده ایشان، موارد زیر هستند:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
 • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
 • مشاور حقوقی بانک های ملی و سپه
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
 • دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

برای مشاوره حضوری با وکیل حسین صیاد، از وکلای ملکی کرج، می‌توانید از طریق شماره موبایل زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره وکیل حسین صیاد: 09120084438

حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری

امیرعباس سوری، وکیل پایه‌ یک دادگستری و مشاور حقوقی،رتبه ۲ آزمون مقطع دکتری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و رتبه ۴ آزمون کانون وکلای دادگستری است. امیرعباس سوری، وکیلی توانمند و مجرب است که در کارنامه فعالیت خود، موفقیت در پرونده‌های متعددی را در حوزه‌های دعاوی مختلف ازجمله دعاوی؛ حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده و … دارد.

تخصص، مهارت و مدارک:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه آزاد تهران مرکز
 • دارای گواهی توانمندی آموزش استادان
 • دارای گواهینامه پایان دوره تربیت استاد

تجربه و توان خاص ایشان در طرح‌ریزی منحصربه‌فرد برای پیشبرد پرونده‌ها، استدلال قوی، لایحه نویسی خاص و متمایز و فن بیان مطلوب که رضایت موکلین را در پی داشته، موجب گردیده تا وی به‌واقع و در عمل جزء بهترین وکلا قرار بگیرد.تحصیلات موازی نامبرده در رشته مدیریت و سال‌ها تجربه و فعالیت موفق در سازمان‌های متنوع، باعث تفاوت چشمگیر فعالیت ایشان به‌عنوان یک وکیل حرفه‌ای شده است.

ایشان تجربه پذیرش و کار روی پرونده‌های متنوع در حوزه‌های مختلف ازجمله؛ پرونده‌های حقوقی (ملکی. ثبتی و چک و …) و کیفری (ضرب‌وجرح، سرقت،جعل، جرائم‌رایانه‌ای،سایبری،موادمخدر،خیانت‌درامانت کلاهبرداری،رباوسایر جرائم ) و دعاوی خانواده (مهریه، نفقه،طلاق، حضانت، ملاقات با فرزند،سلب حضانت و.) را دارد و نیز  وکالت ایرانیان خارج از کشور (سابقه پذیرش پرونده‌های ایرانیان ساکن در کشورهای آمریکا، آلمان، کانادا، اتریش و سوئد را دارد).

آدرس: کرج . خیابان بهشتی . مجتمع تجاری تخصصی البرز

شماره تماس:

091283633507

حضور در دفتر یا مشاوره تلفنی با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

 افشین مرادی

افشین مرادی

وکیل پایه یک دادگستری در کرج بوده و به کلیه مسائل حقوقی اشراف کامل دارد. او سابقه کاری بسیار بالایی دارد و از سوی مردم به عنوان بهترین وکیل کرج انتخاب شد. او نظارت مستمر بر امور حقوقی را انجام داده و بخش خوبی از حق الوکاله را از موکلان خود دریافت می کند. آقای افشین مرادی تاکنون پرونده های زیادی را در موضوعات مختلف انجام داده و با موفقیت جمع آوری کرده است.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال تجربه و تخصص کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121543655

آدرس: کرج، میدان نبوت، ساختمان صدرا، طبقه اول، واحد 1

غلامرضا تیموری

غلامرضا تیموری

وکیل پایه یک دادگستری از شهرستان کرج بوده و به کلیه دعاوی رسیدگی می کند. او در زمینه های مختلف حقوقی مهارت دارد و در این زمینه ها هم به صورت حضوری و هم حضوری مشاوره می کند. آقای غلامرضا تیموری به عنوان یکی از بهترین وکلا در کرج به مردم معرفی شده و در زمینه های مدنی، کیفری، مالی، تجاری، ثبتی، طلاق و … فعالیت می کند و دارای تخصص بالایی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • 12 سال تخصص کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124389924

آدرس: کرج، بلوار مطهری، زیرپل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه دوم، واحد 3

 میثم شفیعی

میثم شفیعی

وکیل میثم شفیعی وکیل پایه یک دادگستری وکیل اهل کرج است که چند سالی است در این شهر وکالت می کند. وی به عنوان یکی از بهترین وکلای کرج انتخاب شد و به امور حقوقی مردم می پردازد. دفاع بسیار خوب آقای میثم شفیعی از موکلش در دادگاه حتی باعث شد رای دادگاه به نفع موکل تغییر کند و پرونده با نتایج مثبت خاتمه یابد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی رشته حقوق
 • 7 سال تخصص در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09129724226

آدرس: کرج، کوی کارمندان شمالی، پل شهید بهشتی، بلوار آزادی (سه راه گوهردشت) پلاک 17، طبقه 7، واحد 21

مصطفی چراغی

مصطفی چرافی

وکیل پایه یک دادگستری است و در زمینه دعاوی مختلف به پذیرش پرونده و بهترین دفاع از موکلان خود در دادگاه اطمینان می دهد. وی به عنوان یکی از بهترین وکلا در کرج انتخاب شده و به دعاوی مختلف اعم از ملکی، ثبتی، کیفری، طلاق، خانوادگی و غیره رسیدگی می کند. آقای مصطفی چراغی مواردی را که انجام داده رصد و رسیدگی می کند و در رسیدگی به شکایات بسیار مسئولیت پذیر است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال تخصص در وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122643004

آدرس: کرج، بین چهارراه هفت تیر و چهارراه طالقانی، خیابان قیام، ساختمان گلها، طبقه 6، واحد 24

نشاط حبیبی قبادیان

نشاط حبیبی قبادیان

وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان یکی از بهترین وکلای کرج شناخته می شود. او یک وکیل با خلق و خوی بسیار خوب است و برای رفع مشکلات حقوقی مردم ارتباط بسیار خوبی با مردم برقرار می کند. سرکار خانم نشاط حبیبی قبادیان با راهکارهای مناسب برای رفع مشکلات حقوقی مردم، پرونده های آنان را به ثمر رسانده و با سرعت بیشتری کار خود را انجام می دهند تا به نتیجه مطلوب برسند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09124958791

آدرس: کرج، میدان نبوت، ساختمان فرهنگ، واحد 4، طبقه اول

 مجید پشنگ پور

مجید پشنگ پور

وکیل پایه یک دادگستری کرج است و به عنوان یکی از بهترین وکلای کرج به مردم معرفی شده است. او مشاوره های حضوری و از راه دور را به افراد ارائه می دهد و در تمامی دعاوی حقوقی تخصص بالایی دارد. آقای مجید پشنگ پور تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان خود می کند و بهترین دفاع را برای آنها انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سوابق و تخصص کار وکالتی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09371439979

آدرس: کرج، بلوار طالقانی جنوبی، ساختمان سپهر1، طبقه 4، واحد 401

 رامین کریم نژاد

رامین کریم نژاد

وکیل پایه یک دادگستری است و سال ها به عنوان وکیل در کرج مشغول به کار بوده است. وی در امور حقوقی، مدنی، کیفری، طلاق و … تخصص دارد. و مشاوره تخصصی به افراد این حوزه ها ارائه می کند. آقای رامین کریم نژاد به عنوان یکی از بهترین وکلای حقوقی کرج فعالیت می کند و فعالیت های تخصصی حقوقی بسیار خوبی را در اختیار مردم قرار می دهد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

آدرس: کرج، خیابان شهید بهشتی، میدان شهدا، س 110، طبقه 2، واحد 6

 میلاد بیک ویردیلو

میلاد بیک ویردیلو

وکیل پایه یک قاضی است و تسلط بالایی بر تمامی محاکمات دارد. وی به عنوان یکی از بهترین وکلای کرج در بین مردم انتخاب شده و مردم به وی اعتماد کامل دارند. آقای میلاد بیک ویردیلو راه ها و روش های مفیدی را برای مشکلات حقوقی مردم ارائه می دهد و با سرعت بالا آنها را حل می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری شهر کرج
 • 7 سال سابقه کار در زمینه وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09012565360

آدرس: کرج، گوهردشت، خیابان اصلی بین 10 و 11 شرقی، پلاک 414، واحد 2

 پدرام خندانی

 پدرام خندانی

وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرج می باشد و دارای سوابق بسیار خوب حقوقی در زمینه های مختلف است. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفیدی را همراه با راهکار های خلاقانه به موکلین و مراجعینش ارائه می دهد. آقای پدرام خندانی دارای خلق و خوی بسیار مناسب است و سابقه ی بسیار خوبی در حوزه وکالتی را بر عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی در کرج
 • عضو سابق هیات مدیره کانون وکلای استان البرز
 • ریاست سابق دانشکده حقوق دانشگاه آزاد کرج
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 02634980196

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

فواید داشتن بهترین وکیل کرج

 • یک وکیل باتجربه با آگاهی و سابقه ای که در پیگیری پرونده های مشابه دارد، اطلاعات لازم در مورد مسیر پرونده و هرگونه نتیجه احتمالی در این خصوص را در اختیار موکل خود قرار می دهد.
 • یک وکیل صادق، هرگز به طمع دریافت حق الوکاله بیشتر موکل خود را در مورد نتیجه نهایی نگران نکرده و یا با دادن وعده های دروغ او را امیدوار نمی کند.
 • ازدیگر فواید بهره مندی از وکیل متخصص و باتجربه انتخاب مسیری کوتاه برای دستیابی به نتیجه مطلوب و دلخواه موکل است.
 • با حضور بهترین وکیل در پیگیری و رسیدگی به پرونده های حقوقی دیگر الزامی به حضور موکل در جلسات دادرسی نخواهد بود.
 • یک وکیل حرفه ای قبل از هرگونه اقدامی برای طرح دعوا سعی در ایجاد سازش و صلح میان موکل خود با طرف دعوا را دارد حتی اگر این امر موجب کاهش میزان دستمزد او شود.

انواع وکالت

وکالت نیز انواع مختلفی دارد که در ادامه قصد داریم شما را با آن ها آشنا کنیم :

وکالت مدنی: همان طور که می دانید برای انجام امور مختلف حقوقی می توان از یک وکیل معتبر کمک گرفت؛ برای این کار باید ابتدا وکیل و موکل هر دو، در دفاتر رسمی حاضر شوند و در رابطه با موضوع مورد نظرشان یک وکالت نامه رسمی تنظیم کنند؛ وکالت های مدنی شامل وکالت برای فروختن خانه یا فسخ کردن طلاق یا اجاره نامه یا مراجعه کردن به اداره های مختلف می باشد.

وکالت قضایی: در واقع برای انجام وکالت قضائی، باید آن را تنها با کمک وکیل پایه یک دادگستری که پرونده وکالت دارد، صورت داد؛ در این نوع وکالت مقصود این است که به وکیل دادگستری وکالت داده شود تا بتواند به مراجع قضائی مراجعه کند و پرونده را پیگیری نماید؛ البته این وکالت می تواند در نوع حقوقی یا کیفری باشد و نوع آن بستگی به موضوعی دارد که موکل به وکیل ارجاع می دهد.

وکالت با واسطه: به این نوع از وکالت، وکالت مع الواسطه گفته می شود؛ برای انجام آن، باید فرد به کس دیگری این نیابت را بدهد که او وکیل را انتخاب کند، این اختیار فرد را حق توکیل گفته می شود؛ درحقیقت در امور قضایی یا مدنی، وکالت دادن به فرد دیگر، بسیار اهمیت دارد؛ از این رو باید به اختیاراتی که به بهترین وکیل خانواده در کرج داده می شود، بسیار توجه کرد تا از به وجود آمدن مشکلات جلوگیری شود.

انواع وکالت

ویژگی های بهترین وکیل کرج

بهترین وکیل کرج از ویژگی ها و خصوصیات خاصی باید برخوردار باشد تا وی بتواند خدمات بسیار منحصر به فردی به مردم عزیز ارائه دهد؛ این ویژگی ها در ادامه ذکر خواهند شد:

 • وکیل باید بسیار مجرب باشد و سابقه بسیار درخشان داشته باشد.
 • وکیل باید با تمام مراجعین و موکلین خود رفتار بسیار محترمانه ای داشته باشد.
 • بهترین وکیل طلاق در کرج باید حق الوکاله بسیار مقرون به صرفه ای از موکلین خود اخذ کند.
 • بهترین وکیل کرج باید سعی کند در تمام جلسات در دادگاه حضور داشته باشد و از موکلین خود با تمام تلاش دفاع کند.
ویژگی های بهترین وکیل در کرج

کلام آخر

هر فردی ممکن است در طول زندگی خود نیاز به یک وکیل معتبر و سرشناس داشته باشد تا مشکلات حقوقی مختلفش را حل نماید؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب ارزشمندی در رابطه با وکالت و انواع آن و ویژگی های وکیل خوب، در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل کرج را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مناسبی را بیابید. همچنین اگر به دنبال وکیل کیفری هستید، می توانید مقاله بهترین وکیل کیفری در کرج را مطالعه کنید.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنون هستیم و اگر هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت دارید، می توانید با وکیل های ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

آیا شیربها نیز در قانون ثبت شده است؟

خیر شیربها در قانون کشور ایران وجود ندارد.

آیا در دوران عقد نیز می توان شکایت کیفری، ترک نفاق کرد؟

بله زیرا در دوران عقد به زن نفقه تعلق می گیرد و در صورت عدم پرداخت می تواند شکایت کند.

آیا در صورت طلاق، مهریه قسط بندی می شود؟

قانون در این باره ساکت است و رویه واحدی در دادگاه‌ها نیست. برخی شعب دادگاه تقسیط مهریه را می‌پذیرند.

4.6/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 2 =

دکمه بازگشت به بالا