وکیلوکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در تهران ⭐【آپدیت1402】⚖️

هدف از این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در تهران است. برای آشنایی با این وکلا و نکات مهم دیگر در زمینه وکالت تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. وکالت حقوقی یکی از دسته های وکالت است که خود شامل گرایشات بسیاری می شود. در هنگام بروز هر گونه اختلاف در زمینه های مختلف زندگی اجتماعی، افراد برای حل مشکل به قانون مراجعه می کنند. در این شرایط برای کمک به تسریع روند دادرسی و به نتیجه رسیدن پرونده اختلاف به کمک یک وکیل حاذق نیاز داریم.

بهترین وکیل حقوقی در تهران کیست؟

وکیل حقوقی، یعنی فردی که دارای حداقل مدرک کارشناسی در یکی از رشته های مربوط به حقوق باشد و به قوانین حقوقی کشور تسلط داشته باشد. هر عملی که وکیل انجام می دهد متوجه موکل خواهد بود، از این رو انتخاب بهترین وکیل تهران اهمیت زیادی دارد. چه بسا انتخاب نادرست وکیل سبب انحراف پرونده از مسیر اصلی و به نتیجه نرسیدن آن شود، در حالی که زمان و هزینه بسیاری هم صرف شده است.

بهترین وکیل حقوقی در تهران کسی است که، در امور قضایی تخصص داشته باشد. داشتن تجربه بالا در امر وکالت از دیگر موارد مهم در انتخاب وکیل است. وکلا با بالا رفتن تجربه، نحوه بهتر استفاده از قوانین را یاد می گیرند و قدرت استدلال آن ها افزایش پیدا می کند.

بهترین وکیل در شرق تهران، حق الوکاله منصفانه ای دارد، همچنین سعی می کند با توجه به وجدان کاری خود از هیچ گونه تلاشی برای ستاندن حق موکل خود فرو گذار نکند. در مسیر انتخاب وکیل باید به میزان موفقیت وکیل در پرونده های قبلی توجه کنیم، زیرا درصد بالای پیروزی وی نشان تجربه و تخصص اوست.

بهترین وکیل حقوقی در تهران کیست؟

وظایف بهترین وکیل حقوقی در تهران چیست؟

هنگامی که فردی وکالت پرونده خود را به وکیلی می سپارد یعنی انجام تمام امور را به عهده وی گذاشته است. بهترین وکیل در تهران باید همواره به وظایف خود آشنایی داشته باشد و در تلاش باشد تا این وظایف را به نحو احسن انجام دهد. در این قسمت سعی داریم برخی از وظایف یک وکیل خوب را برشمریم.

 • حضور در جلسات مختلف دادگاه و حتی جلسات بازجویی از جمله وظایف یک وکیل است. حضور او سبب آرامش موکل هم می شود.
 • انجام تمام مواردی که در قرارداد وکالت ذکر شده است جزو وظایف محوله به وکیل است که ملزم به انجام آن ها است.
 • تدوین کلیه قراردادها، شکوائیه ها، دفاعیه ها و به طور کلی تمامی نامه های مربوط به پیگیری پرونده بر عهده وکیل است.
 • ارائه مشاوره های مختلف به موکل در مورد نحوه پاسخگویی به سوالات و شرایط پرونده، به طوری که موکل بتواند به بهترین شکل اظهارات خود را بیان کند.
 • تحقیق و بررسی در مورد کلیه مدارک و مستندات پرونده و جمع آوری اطلاعات و مدارک لازم و ارائه آن ها به دادگاه برای دفاع از موکل هم از دیگر وظایف وکیل است.

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در تهران را بشناسید!

حسین حاجی زاده

حسین حاجی زاده

حاجی زاده وکیل پایه یک دادگستری استان تهران است. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. آقای حاجی زاده پروانه وکالت خود به شماره 48598 را از قوه قضاییه دریافت کرده است. آقای حسین حاجی زاده در تمامی حوزه ها توان وکالت دارند اما تخصص ایشان در زمینه دعاوی خانوادگی مانند مهریه، نفقه و طلاق و همچنین دعاوی املاک و اموال است. ایشان مدتی نماینده حقوقی شرکت ها و موسسات بوده اند و سابقه مدیریت موسسه حقوقی را هم در پرونده خود دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های مختلف

آدرس: تهران، شریعتی خیابان خواجه عبداله انصاری، نبش خیابان دهم، پلاک 84، طبقه دوم

تلفن تماس: 09123336170

غلامرضا قربانی

غلامرضا قربانی

آقای قربانی کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و دارای پروانه وکالت به شماره 16842 می باشند. تخصص آقای غلامرضا قربانی وکالت پرونده های خانوادگی حقوقی و کیفری، دعاوی اسناد و مالکیت و ابطال و فسخ مبایعه نامه و سند رسمی است. وکیل قربانی حدود 17 سال سابقه وکالت دارند، که 10 سال هم در سمت مدیر قراردادها با موسسات مختلف همکاری داشته اند.

ایشان همچنین گواهی رسمی آئین نامه تنظیم قراردا را از جهاد کشاورزی دریافت نموده اند. موفقیت بالای ایشان در پرونده های مختلف حقوقی نشانه تبحر و دانش بالای این وکیل استان تهران است. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری از راهنمایی های آقای قربانی استفاده کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت دعاوی کمیسیون رسیدگی به تخلفات آزمون های سراسری

آدرس: تهران، خیابان فاطمی، خیابان طباطبایی1، پلاک 8، طبقه 2

تلفن تماس: 099125544330

لیلا اردستانی

لیلا اردستانی

خانم اردستانی جزو بهترین وکیل در تهران شناخته می شود. ایشان وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 20409 هستند. فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. لیلا اردستاتی ده سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی را دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت دعاوی خانواده، انحصار وراثت، سرپرستی
 • وکالت در مشاجرات، کیفری، حقوقی، مالی، خیانت در امانت

آدرس: شهر ری، میدان هادی ساعی، ساختمان صدف، پلاک 7، طبقه دوم، واحد 8

تلفن تماس: 09126079430- 02133771335

سید علیرضا سید آقایی

سید علیرضا سید آقایی

ایشان در رشته حقوق قضایی لیسانس خود را گرفته و فوق لیسانس شان را در رشته جزا و جرم شناسی تکمیل نمودند. وکیل پایه یک دادگستری جناب آقای سید آقایی در دروس حقوقی، کیفری، ثبتی، فنون مذاکره و فن دفاع مشغول به تدریس هستند. از سوابق ایشان می توان به مدیر کل اسبق حقوقی و قضایی، نماینده سازمانی شوراهای هماهنگی، کمیسیون های حقوق قضایی و اجرایی قوای حاکمیتی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تالیف تخصصی کتاب حقوق متهم در محاکم اختصاصی ایران
 • تالیف مقالات پژوهشی، تحقیقاتی و مطالعات در زمینه های حقوقی
 • وکالت در انواع دعاوی کیفری، حقوقی، حقوق عمومی، امور انتظامی و نظامی

آدرس: میدان نبوت، خیابان جویبار غربی، پلاک 75، طبقه 4

تلفن تماس: 09121502016- 77925628

علی کشاورز

علی کشاورز

ایشان بهترین وکیل در تهران در حوزه دعاوی مالی، خانواده، قرارداد، سرقفلی و دیگر موضوعات هستند. شماره پروانه وکالت 26728 متعلق به علی کشاورز وکیل پایه یک دادگستری است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت در دعاوی مالی و تجاری
 • وکالت در دعاوی خانواده و هویت قانونی
 • وکالت در دعاوی اختلاف در مالکیت و خرید و فروش اموال

آدرس: خیابان آیت اله کاشانی، خیابان گلهای اول، کوچه 12، پلاک 4، واحد 9

تلفن تماس: 02144015406

فرشته نوری

فرشته نوری

وکیل پایه یک دادگستری فرشته نوری فارغ التحصیل کارشناسی  ارشد حقوق جزا و جرم شناسی با سابقه 15 سال وکالت هستند. پروانه وکالت ایشان به شماره 16603  ثبت گردیده است. خانم نوری عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز نیز می باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت انواع دعاوی کیفری، حقوقی، حقوق عمومی، حقوق خصوصی، امور نظامی و انتظامی

آدرس: میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، خیابان ورکش، پلاک 19، طبقه 1، واحد 3

تلفن تماس: 09123433669 – 02188304578

سامان هادی بیگی

سامان هادی بیگی

آقای هادی بیگی کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علامه طباطبایی  و وکیل پایه یک دادگستری استان تهران هستند. تخصص این وکیل در دعاوی مالی و تجاری شامل قراردادها، چک، اختلافات مالی و همچنین جرایم رایانه ای و کلاهبرداری است. ایشان آمادگی ارائه خدمات وکالتی به صورت آنلاین و غیر حضوری را دارند. آقای سامان هادی بیگی عضو کانون وکلای تهران هستند و همواره تلاش دارند که بهترین دفاعیه را از موکل خود داشته باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی غیر حضوری
 • تنظیم انواع قرارداد های تجاری
 • تنظیم قراردادهای موضوع ماده 10 قانون مدنی

آدرس: تهران، خیابان شریعتی

تلفن تماس: 09124263647

فاطمه اسپرهم

فاطمه اسپرهم

خانم اسپرهم وکیل پایه یک دادگستری تهران با پروانه وکالت به شماره 862 می باشند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد می باشند. برای ارتباط با ایشان می توانید هم به صورت حضوری به دفتر ایشان در تهران مراجعه کنید و هم می توانید به صورت آنلاین و تلفنی با این وکیل ارتباط برقرار کنید.

وکیل فاطمه اسپرهم عضو کانون وکلا هستند و سال هاست که در تهران به وکالت پرونده های مختلف می پردازند. ایشان در وکالت دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی و سرقفلی فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع لوایح و قراردادها

آدرس: دمق، بلوار شهید مصطفوی، نبش کوچه لاله یکم

تلفن تماس: 09122945388

سجاد یاوری

سجاد یاوری

آقای سجاد یاوری از وکلای خوب و شناخته شده استان تهران هستند. ایشان دانشجوی دکترای حقوق خصوصی دانشگاه تهران هستند. همچنین رتبه برتر کنکور سراسری بوده و در المپیاد دانشجویی کشوری در رشته حقوق مدال نقره را کسب کرده اند. ایشان همچنین عضو بنیاد ملی نخبگان نیز می باشند.

دکتر یاوری سابقه وکالت حقوقی بانک انصار و تدریس دانشگاه را در کارنامه خود دارند. در حوزه دعاوی ملکی، مالی و بانکی می توانید از تخصص این وکیل استفاده کنید. در دفتر وکالت آقای سجاد یاوری امکان دریافت خدمات وکالتی به صورت غیر حضوری هم فراهم است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • نویسندگی کتاب و مقالات حقوقی

آدرس: تهران، نارمک، خیابان جانبازان شرقی، میدان 32، کوچه بن بست هشتم، دوم غربی، پلاک 3، طبقه دوم

انواع دعاوی حقوقی

تعداد زیادی از دعاوی دادگاه ها مربوط به دعاوی حقوقی است، زیرا این دعاوی مربوط به وظایفی است که افراد در قبال یکدیگر بر عهده دارند. به همین سبب همه ما در طول زندگی حداقل یک بار با چنین موردی برخورد داشته ایم.

دعاوی مالی و غیر مالی جزو این دعاوی هستند. دعاوی مالی مانند دعوای مالی موجر و مستاجر است. نوع غیر مالی هم دعاوی هستند که ذاتا مادی هستند و باعث ایجاد سود مالی نمی گردند. دعاوی زوجیت، دعاوی ولایت و نسب و دعاوی حجر و الزام به استرداد سند جزو دعاوی غیر مالی هستند.

انواع عاوی حقوقی

نمونه دعاوی حقوقی

یادآور می شویم که تعدد پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی بسیار گسترده است. در این قسمت نمونه هایی از این دعاوی را بیان می کنیم.

دعوای الزام به تنظیم سند رسمی: در مورد اموال غیر منقول، سند رسمی نشانه مالکیت شخص است. در مواردی که یک فردی با مبایعه نامه ملکی را خریداری کرده باشد اما فروشنده ملک را به وی تحویل ندهد مشمول طرح دعوای حقوقی الزام به تنظیم سند رسمی خواهد بود.

دعوای اثبات مالکیت و خلع بد: در بعضی مناطق که زمین های آن سند رسمی ندارند، شخصی که ادعای مالکیت ملک غیر منقول را دارد و شخص دیگری ملک را غصب کرده است باید دعوای خلع بد و یا مطالبه اجرت المثل آن را مطرح نماید.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در تهران را به شما معرفی نمودیم. سعی ما بر این بوده که نکات مهم را در مورد دعاوی حقوقی و وکالت آن ها در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم که از مطالب ذکر شده اطلاعات خوب و مفیدی را کسب کرده باشید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی در مورد مطالب ارائه شده دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

شرایط گرفتن حضانت فرزند توسط مادر چیست؟

طبق قانون مادر نباید فساد اخلاقی داشته باشد و همچنین به بیماری های روانی مبتلا نباشدو همچنین برای تربیت کودک از ضرب و جرح استفاده نکند.

شرایط سنی برای حضانت فرزندان؟

طبق ماده 1169 تا سن 7 سالگی حضانت فرزند با مادر و پس از آن با پدر است.

آیا یک وکیل حقوقی می تواند پرونده کیفری را وکالت کند؟

بله. به شرط داشتن تخصص

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا