وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در فارس❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل خانواده در فارس را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. اغلب مشکلات خانوادگی در صورتی که در محیط خانواده حل و فصل نگردد به دعاوی حقوقی خانواده منجر شده و افراد برای پیگیری و احقاق حقوق خود باید به دادگاه مراجعه کنند. قانونگذار به منظور حفظ آرامش روحی و روانی در خانواده و جامعه و هچنین جلوگیری از هرگونه نابسامانی برای مشکلات و مسائلی که در این حوزه مطرح می شود قوانینی را تعیین نموده است تا افراد بتوانند به حق و حقوق قانونی خود دست یابند. با توجه به پیچیدگی قوانین خانواده و تسریع در روند امور مربوطه به آن توصیه می کنیم حتما از بهترین وکیل خانواده کمک بگیرید.

بهترین وکیل خانواده در فارس کیست؟

پرونده های خانواده با توجه به ماهیت و حساسیت زیادی که دارند و همچنین به دلیل این که ممکن است در ابعاد گوناگونی مطرح گردد لذا رسیدگی و پیگیری آن زمان بر بوده و در این زمینه حضور بهترین وکیل خانواده در فارس می تواند تاثیر بسزانی در روند و پیشبرد آن در مسیر قانونی داشته باشد.

بهترین وکیل خانواده در شیراز فردی است که به صورت تخصصی در حوزه پیگیری و رسیدگی به پرونده های خانواده از قبیل طلاق، مهریه، نفقه و غیره فعالیت دارد و با تسلط کامل بر قوانین و مقررات مربوطه نه تنها جهت دستیابی به حقوق موکل خود به او کمک می کند بلکه به عنوان یک روانشناس درجه یک نیز عمل کرده و با ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم تلاش می کند تا فرد را از نظر فشار روانی که به او وارد شده آرام کند.

بهترین وکیل خانواده در فارس کیست؟

لزوم مراجعه به وکیل خانواده

افرادی که با مسائل خانوادگی درگیر می شوند به طور قطع با مشکلات فراوانی نیز مواجه می گردند. به عنوان مثال در پرونده های طلاق اگرچه هدف جدایی زوجین است ولیکن مشکلاتی از قبیل مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و غیره نیز بایستی رسیدگی و حل و فصل شود که در چنین شرایطی حضور بهترین وکیل شیراز الزامی بوده تا شما بتوانید مشکلات و مسائل پیش رو را با استناد به قانون و با سرعت بیشتری رسیدگی و حل کنید.

بهترین وکیل خانواده در فارس ضمن ارائه راهنمایی و مشاوره در حوزه مسائل خانوادگی از وارد آمدن هرگونه خسارت مادی و معنوی نیز جلوگیری به عمل می آورد از این رو درصورت مواجه شدن با مسائل خانوادگی پیشنهاد می کنیم که حتما به بهترین وکیل در فارس که در حوزه امور خانواده تخصص دارد مراجعه کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

 10 تا از بهترین وکیل خانواده در فارس را بشناسید!

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس ، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی و خانواده می باشند . قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود.

تخصص و مهارت :

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری ، مواد مخدر، چک ، سرقت ، تصادف ، ارث ، قتل ، تجاوز، جعل اسناد ، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی ، اجرت المثل ، الزام به تنظیم سند ، تصرف عدوانی ، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده ، مهریه ، طلاق ، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی ، اختلاس ، چک ، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری

آدرس دفتر : شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی ، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری ، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس :

09171114836

آقای غلامحسین خلیفه

 آقای غلامحسین خلیفه

ایشان از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی هستند . ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ثبتی ، تصادفات ، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و … را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند . آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی ، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس ، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند . آقای غلامحسین خلیفه ، به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند .

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران ، نبش خیابان جهان آرا ، ساختمان یلدا ، طبقه چهارم واحد سه

برای اعطای وکالت به آقای خلیفه ، یکی از وکلای خوب شیراز، با اطلاعات زیر با ایشان در تماس باشید :

شماره تماس :

09178002693

علی اصغر فدایی

علی اصغر فدایی

علی اصغر فدایی یکی از وکلای پایه یک در استان فارس می باشند. ایشان در رسیدگی و پیگیری دعاوی خانواده، طلاق، مهریه و غیره سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و با تجربه در این حوزه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، مناقصات، اختلالافات مالی، سفته و…
 • جرایم رایانه ای و اینترنتی شامل جعل داده، کلاهبرداری اینترنتی، هک و …
 • شرکت ها و مالکیت معنوی شامل اختلافات شرکا و هیئت مدیره، سهام، برند و علامت تجاری و ….

آدرس: فارس، خیابان ملاصدرا، خیابان شهیدجمالی، نبش کوچه 1/6، جنب پارکینگ عمومی، ساختمان پارس، طبقه اول، واحد 7

شماره تماس: 09171509592

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق در استان فارس هستند. ایشان در زمینه رسیدگی و پیگیری دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی و بیمه ای بیش از 5 سال سابقه وکالت دارند و در زمینه دعاوی خانواده به صورت تخصصی فعال می باشند. آقای کیومرثی تسلط کاملی بر قوانین خانواده دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در این حوزه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • بیش از 5 سال سابقه وکالت

آدرس: فارس، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم

هوشنگ خضری

هوشنگ خضری

هوشنگ خضری یکی از بهترین وکیل خانواده در فارس هستند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از کانون وکلای دادگستری در زمینه پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و تاکنون پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه موفقیت و دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: فارس، بلوار امیرکبیر، چهارراه والفجر، ابتدای ایمان جنوبی

نگین پورغلام

نگین پورغلام

نگین پورغلام وکیل پایه یک با بیش از 4 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی مختلف خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی در فارس می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده به صورت تخصصی فعالیت دارند و تاکنون پرونده های زیادی را به نتیجه موفقیت و دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 4 سال تجربه وکالتی
 • تسلط بر امور و مذاکرات قراردادها
 • کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: فارس، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسوال الله، ساختمان هامون، طبقه 6، واحد 15

سید محسن ظریف کارفرد

سید محسن ظریف کارفرد

سید محسن ظریف کارفرد یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در استان فارس می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه فعالیت دارند و در رسیدگی و پیگیری پرونده های خانواده به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و با تجربه شناخته می شوند. آقای ظریف کارفرد علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در فارس معرفی می شوند.

 تخصص و مهارت:

 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • عضو کانون وکلا دادگستری فارس
 • مشاوره حقوقی

آدرس: فارس، بلوار مطهری، نبش کوچه پانزدهم، طبقه اول

ولی محمدی

ولی محمدی

ولی محمدی وکیل پایه یک و عضو هیات علمی دانشگاه در استان فارس هستند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری فعالیت دارند و در پیگیری و رسیدگی به پرونده های خانواده به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و باتجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان فارس
 • مشاوره حقوقی

آدرس: فارس، فلکه گاز، ساختمان امین، طبقه همکف، واحد شانزدهم

اسماعیل ساربانی

اسماعیل ساربانی

اسماعیل ساربانی وکیل پایه یک دادگستری با 15 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده در استان فارس می باشند. ایشان پرونده های زیادی را در زمینه خانواده به نتیجه موفقیت و دلخواه موکل خود رسانده اند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه و متخصص در این حوزه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه کار در زمینه وکالت
 • دکتری حقوق خصوصی
 • پژوهشگر
 • مشاور حقوقی

آدرس: فارس، سی متری سینما سعدی، خیابان ذوالانوار شرقی، روبروی کوچه شانزدهم، ساختمان آوا، طبقه دوم، واحد سوم

بهترین وکیل خانواده در فارس در امور مهریه

یکی از پرونده های حقوقی که در دادگاه خانواده مطرح و رسیدگی می شود مربوط به مطالبه مهریه توسط زوجه است. مهریه یکی از حقوق قانونی زن می باشد که به محض جاری شدن صیغه عقد به اوتعلق می گیرد و مرد موظف است که آن را پرداخت نماید که به یکی از دو صورت عندالمطالبه یا عندالاستطاعه در نظر گرفته می شود.

اگرچه زن هر زمان که تمایل داشته باشد می تواند مهریه خود را از مرد طلب کند ولیکن این خواسته بعد از جدایی زوجین و به وسیله زوجه تقاضا می شود.

در قانون راه های مختلفی برای مطالبه مهریه وجود دارد که بهترین وکیل خانواده در فارس با تسلطی که بر این قوانین دارد و براساس شرایط موکل خود و طرف دعوا می تواند بهترین و مناسب ترین راهکار را برای دستیابی به نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن به او پیشنهاد دهد.

بهترین وکیل خانواده در فارس در امور مهریه

وکیل خانواده در امور نفقه

یکی دیگر از حقوق مالی زن که مرد موظف است در طول زندگی به او پرداخت کند نفقه است که البته براساس قانون برای نفقه دو شرط وجود دارد، یکی دائمی بودن عقد و دیگری تمکین کامل. قابل ذکر است که نفقه شامل خوراک، پوشاک، هزینه مسکن و درمان و غیره می شود.

اگر زوج از پرداخت نفقه خودداری کند زوجه می تواند با کمک بهترین وکیل خانواده در فارس، دادخواست مطالبه نفقه خود را از طریق دادگاه خانواده پیگیری کند. دادگاه بعد از انجام بررسی های لازم در صورتی که زوج محکوم شناخته شود او را ملزم به پرداخت میزان نفقه تعیین شده توسط کارشناسان خواهد کرد.

قابل ذکر است که قانون در این مورد از زوجه حمایت کره و در صورت ترک انفاق زوج، امکان شکایت کیفری برای زوجه وجود دارد که البته حضور بهترین وکیل خانواده در فارس برای پیگیری این امور الزامی می باشد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل خانواده در فارس را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

آیا بخشش مهریه به صورت دست نویس مورد قبول است؟

خیر، به صورت دست نویس مورد قبول نیست بعضی اوقات با شهادت شهود و علم قاضی این موضوع اثبات می شود و مرد بری ذمه می شود.

حضانت دختر بعد از طلاق با چه کسی است ؟

حضانت طفل (دختر یا پسر) تا هفت سالگی با مادر است و از هفت سالگی تا سن بلوغ با پدر و پس از بلوغ شخص بالغ محسوب شده و خودش بابت زندگی با پدر یا مادرش تصمیم می گیرد.
لازم به ذکر است که در صورت توافق در حضانت بین پدر و مادر تا قبل از بلوغ ظبق توافق عمل میشود.

دلیل اهمیت داشتن وکیل خانواده چیست؟

بسیاری از افراد جامعه به علت عدم آگاهی و شناخت لازم از قانون و مقرارت، توانایی اخذ حق و حقوق خود را ندارند، به همین سبب طبق ماده ۳۵ قانون اساسی داشتن وکیل خانواده حق مسلم این افراد بوده و آنها می‌توانند برای دفاع از حقوق خود در امور خانوادگی، وکیل خانواده متخصص، با اخلاق و حرفه ای انتخاب کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 16 =

دکمه بازگشت به بالا