وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در قزوین⭐️【سال1403】❤️

زوجین ممکن است به دلایل مختلف تصمیم به طلاق بگیرند. اما این مسئله باید از طریق قانونی و با اجازه دادگاه انجام بپذیرد. لازمه این امر تشکیل پرونده حقوقی و پیگیری آن است. بهتر است برای کسب نتیجه مطلوب از وکلای خبره در این زمینه کمک گرفت. اما مو.ضوع این است که بدانیم بهترین وکیل مهریه در قزوین کجاست؟ و بهترین وکیل مهریه چه ویژگی ها و توانایی های دارد. در این متن به این موضوعات می پردازیم، پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در قزوین کیست؟

وکیل مهریه به فردی گفته می شود که شرایط لازم برای ایفای نقش وکیل مدافع را داشته باشد. وی باید بر تمامی قوانین و مقررات حاکم بر کشور و به خصوص حوزه خانواده مسلط باشد. ایشان در وهله اول باید بتواند میان زوجین صلح و سازش برقرار نماید. برای این منظور کافی است وکیل به فنون مذاکره آشنا باشد و بتواند توافقات مفید و موثری را میان طرفین برقرار نماید.

بهترین وکیل مهریه در قزوین، می تواند وکیل زوج و یا زوجه باشد، اما در هر یک از این حالت ها، وظایف متفاوتی را به عهده خواهد داشت. وکیل خوب و موفق که در زمینه مهریه فعالیت می کند، در هر مکان و زمانی به وکالت می پردازد. اما موکلین باید اطلاعات کافی را در خصوص دفتر وکالت ایشان و موقعیت جغرافیایی آن داشته باشند تا بتوانند برای حل مشکلات خود به وی مراجعه نمایند.

بهترین وکیل مهریه در قزوین کجاست؟

بهترین وکیل مهریه چه ویژگی هایی دارد؟

در مبحث مهریه، مسائل متفاوتی وجود دارد که وکیل این حوزه باید در آن زمینه ها توانمند عمل نماید. به عنوان مثال، پس از درخواست مهریه از طرف زوجه، زوج می تواند درخواست اعسار بدهد. اعسار به این معنی است که زوج مهریه همسر خود را به صورت اقساطی پرداخت نماید. اما در این مورد، زوج باید بتواند عدم توانایی مالی خود را ثابت نماید. نقش وکیل در چنین شرایطی بسیار حائز اهمیت است. به طوری که وکیل زوج باید بتواند این ادعا را به اثبات برساند. در مقابل وکیل زوجه باید توانایی نقض ادعای عدم تمکن مالی مرد را ثابت نماید.

در واقع وکلا باید تجربه و سواد بالایی داشته باشند تا بتوانند از حقوق موکلین خود به نحو احسن دفاع نمایند. به روز بودن اطلاعات وکیل هم از دیگر ویژگی ها و توانمندی های اوست. گاهی با توجه به مقتضیات زمانه تغییراتی در قوانین ایجاد می شود که وکیل باید نسبت به آن ها آگاه باشد. شجاعت، جسارت و سیخنوری هم از دیگر ویژگی های برجسته بهترین وکیل خانواده در قزوین است.

10 تا از بهترین وکیل مهریه در قزوین را بشناسید!

نگار نویسنده

نگار نویسنده

نگار نویسنده وکیل پایه یک دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از یکی از بهترین دانشگاه های تهران میباشند.
وی از رتبه های برتر آزمون اختبار وکالت بوده ومولف یک جلد کتاب با عنوان ماهیت و مقررات بازخرید سهام در ایران و اتحادیه اروپا می‌باشند که مورد تایید بالاترین مدارج علمی قرار گرفته.
ایشان همچنین عضو کمیسیون پژوهش مرکز وکلای قوه قضائیه می‌باشند.
وی در خانواده ای خوش نام و حقوقی متولد شده که دو عضو دیگر از خانواده ایشان از وکلای به نام و باسابقه در تهران و قزوین می‌باشند ،که همین امر باعث شده ذاتا استعداد فوق العاده ای در فن بیان و شجاعت در دفاع را دارا باشند و موکلین با اعتمادبیشتری با ایشان همکاری کنند.
در سنوات اخیر سوابق درخشان در پرونده های متعدد حقوقی و کیفری دارند،که همین امر سبب شده ، ایشان از نظر و نگاه کاربران یکی از چهره های برجسته و شاخص حوزه وکالت قلمداد شود.
دفتر وکالت تحت مدیریت نامبرده با تیمی مجرب در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری و ثبتی و ملکی و خانواده ، فعالیت دارند که هر یک از اعضای تیم ، در زمینه های فوق الذکر بصورت تخصصی به همشهریان عزیز خدمات حقوقی ارائه می نمایند.

از جمله پرونده هایی که میتوانید به دفتر وکالت نگار نویسنده بسپارید عبارت اند از:

 • دعاوی :کیفری ،کلاهبرداری فروش مال ،غیر تصرف عدوانی خیانت در امانت تحصیل مال نامشروع و ….
 • . دعاوی ملکی الزام به تنظیم سند رسمی املاک و اراضی ،سرقفلی خلع ید زمین ،شهری روابط موجر و مستاجر، رفع تصرف، اثبات مالکیت اراضی ملی حق کسب و پیشه و تجارت افراز و تفکیک و …
 • دعاوی خانواده مهریه، طلاق، انحصار وراثت، تقسیم ترکه
 • دعاوی مشارکت در ساخت
 • ابطال قراردادو آرای داوری

آدرس: قزوین،فردوسی جنوبی،نبش کوچه اخوان نوری فرد،طبقه دوم

اطلاعات تماس با سرکار خانم نگار نویسنده وکیل پایه یک دادگستری : ۰۹۱۲۰۵۵۴۵۲۶

اینستاگرام: Vakil_negar_nevisandeh

محمد آذربایجانی

محمد آذربایجانی

آقای محمد آذربایجانی از وکلای دادگستری استان قزوین هستند که در سال ها است در این شهر به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان با توجه به موفقیت های کسب شده در وکالت دعاوی خانواده، عنوان بهترین وکیل مهریه در قزوین را کسب نموده اند. آقای آذربایجانی پس از به پایان رساندن تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک از قوه قضاییه شدند. وکالت پرونده های خانواده، ارث و میراث، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، مناقصات و چک توسط ایشان پذیرفته می شود. این وکیل خبره با نهادهای مختلفی در زمینه های حقوقی همکاری نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری و تلفنی

آدرس: قزوین، فردوسی شمالی، نبش کوچه ایمان، پلاک 60، طبقه دوم، واحد

هانیه آذرکیوان

هانیه آذرکیوان

سرکار خانم آذرکیوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. ایشان موفق شدند پروانه وکالت درجه یک را از کانون وکلا دریافت نمایند. خانم آدرکیوان به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت در بین مردم شناخته شده و مورد اعتماد هستند. ایشان علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و به حل و فصل مشکلات مردم کمک کرده اند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و سواد حقوقی این وکیل است. ایشان در بین مردم قزوین شناخته شده هستند و موکلین به ایشان اعتماد دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: قزوین، چهار راه نادری، ضلع جنوب شرقی، پلاک 249، طبقه دوم

الهه آرام

الهه آرام

خانم الهه آرام را می توان در دسته وکلای خوب استان قزوین قرارداد. ایشان دارای تحصیلات حقوقی بوده که پس از به اتمام رساندن آن شروع به فعالیت در زمینه وکالت نموده اند. وکیل آرام وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را می پذیرند. تخصص ایشان در پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری، سرقت، جعل، تقلب، قتل، طلاق، استرداد جهیزیه و پرونده های ملکی می باشد. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به حل و فصل مشکلات حقوقی بسیاری از مردم شده است. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف هم در کارنامه کاری خانم الهه آرام دیده می شود. ایشان موفق شده اند عنوان بهترین وکیل مهریه در قزوین را به خود اختصاص دهند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کیفری مختلف
 • مشاوره های حقوقی حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها، لوایح، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: قزوین، خیابان فلسطین، بین خیام شمالی و بلوار، کوچه حافظی، پلاک 4، واحد 4

آرش آریافرد

آرش آریافرد

یکی دیگر از وکلای فعال در استان قزوین جناب آقای آرش آریافرد می باشند. ایشان . آقای شیرزاده چندین سال در عرصه وکالت فعالیت کرده و تعداد زیادی پرونده را با نتایج دلخواه موکل خاتمه داده اند. ایشان با وکالت پرونده های خود ثابت نموده اند توانایی وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند، اما در بخش خانواده و مهریه بر قوانین مسلط تر هستند و موفقیت های بیشتری کسب نموده اند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده مانند مهریه و طلاق
 • وکالت پرونده های ملکی از جمله الزام به تنظیم سند و شهرداری
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری، غیر حضوری و آنلاین

آدرس: قزوین، چهار راه شهرداری، خیابان شهرداری، جنب آموزشگاه فارابی، پلاک 46، طبقه دوم

علیرضا آقاکاشی

علیرضا آقاکاشی

جناب آقای علیرضا آقاکاشی را می توان در دسته وکلای خوب و موفق استان قزوین قرار داد. ایشان دارنده پروانه وکالت به شماره و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری می باشند. آقای آقاکاشی حدود یک دهه در دادگاه های قزوین وکالت نموده اند. وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود. ایشان با استناد به قوانین و به کار گیری دانش و تجربه خود موفق شده اند درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با نتیجه مثبت و مطلوب به پایان برسانند. مشاوره های حقوقی ایشان هم در بیشتر موارد چاره گر بوده و منجر به حل برخی پرونده ها شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم لوایح، قراردادها و دادخواست ها
 • قبول وکالت پرونده هدر بخش های مختلف    
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: قزوین، بلوار امام خمینی، تقاطع مدنی، پلاک 2، طبقه 3، واحد 4

شبنم آزادروش

شبنم آزادروش

سرکار خانم آزادروش وکیل و مشاور حقوقی هستند که سال ها است در استان قزوین به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت شدند و فعالیت خود را آغاز نمودند. خانم شبنم آزادروش در وکالت پرونده های حقوقی و کیفری توانا هستند اما در بخش پرونده های خانواده، مهریه، طلاق، مالیات و بیمه تخصص ویژه دارند. موفقیت های کسب شده توسط ایشان نشانه سواد حقوقی، تجربه و توانایی های این وکیل خبره است. مشاوره های ایشان هم بسیار راه گشا بوده و منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری از موکلین ایشان گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و  غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست و لایحه
 • تنظیم قراردادهای داخلی،  خارجی و بین المللی

آدرس: قزوین، خیابان فلسطین، رو به روی فرمانداری شماره 426

حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در قزوین

مبلغی را که وکیل به عنوان دستمزد از موکل دریافت می کند را حق الوکاله می گویند. این هزینه به موارد مختلفی بستگی دارد که از جمله آن موضوع پرونده است. دعاوی قضایی به دو دسته مالی و غیر مالی تقسیم می شوند. موضوع مهریه در دسته پرونده های مالی قرار دارد. حق الوکاله چنین دعاوی به ارزش مالی پرونده بستگی دارد. در واقع درصد مشخصی از مهریه به عنوان حق الوکاله در نظر گرفته می شود. بنابراین، هر چه میزان مهریه بیشتر باشد حق الوکاله وکیل هم بیشتر خواهد بود.

لازم به ذکر است برای دعاوی این بخش تعرفه های مشخصی اعلام می گردد. اما در نهایت آن چه تعیین کننده حق الوکاله است، توافق طرفین است. زیرا ممکن است وکیل و موکل نسبت به مبلغی کمتر و یا بیشتر از عرف و تعرفه با یکدیگر به توافق برسند.

حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در قزوین

مشاور حقوقی

مشاور حقوقی فردی است که مانند وکیل سواد حقوقی دارد اما به دلیل شرکت نکردن در آزمون وکالت، پروانه وکالت ندارد. این افراد اجازه حضور در دادگاه به عنوان وکیل را ندارند. از طرف دیگر این افراد در آزمون مشاوران حقوقی شرکت می کنند و مجوز ارائه مشاور را دریافت می کنند.

مشاور حقوقی در زمینه دعاوی مختلف مشاوره های لازم را به مراجعین ارائه می نماید. در خصوص نتیجه پرونده، احتمال موفقیت، راه حل های احتمالی و قوانین مورد استفاده می توان از مشاوران حقوقی کمک گرفت. هزینه ای که مشاور دریافت می کند تنها برای مشاوره است و به همین دلیل مراجعه به این افراد از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.

کلام آخر

مهریه جزو موضوعات مهم حقوقی است که منجر به دریافت حقوق زوجه می گردد. وکیل در چنین پرونده هایی با توجه به موکل خود وظایف متفاوتی دارد. وی با تکیه بر دانش و معلومات خود تمام تلاش خود را برای دفاع از موکلین خود به کار می گیرد. این افراد باید شجاع و جسور باشند تا بتواند از عهده وظایف خود برآیند.

حق الوکاله بهترین وکیل مهریه با توجه به میزان مهریه تعیین می گردد و به صورت درصد مشخصی از آن می باشد. افراد می توانند به جای مراجعه به وکیل با هزینه کمتری به مشاور حقوقی مراجعه نموده و در خصوص پرونده خود مشاوره دریافت نمایند. این افراد به دلیل نداشتن پروانه وکالت نمی توانند ذرر دادگاه حضور یابند. از این که به جمع همراهان سایت وکیل چی اضافه شدید از شما سپاس گزاریم. می توانید نظرات و پیشنهاد خود را برای ما کامنت نمایید.  

5/5 - (3 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 7 =

دکمه بازگشت به بالا