وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد❤️【سال1403】⚖️

ما در این مقاله قصد داریم، بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد را به شما معرفی کنیم، در هر جامعه‌ای وقوع جرایم امری اجتناب ناپذیر است، این جرایم گاه خواسته و گاهی ناخواسته به وقوع می‌پیوندند، اما ناتوانی متهمین در دفاع از خود به علت عدم آگاهی از قوانین کیفری و جزایی اغلب موجب مغلوب شدن آن‌ها در دادگاه‌ها می‌شود؛ به این دلیل نقش وکیل پایه یک دادگستری که از دانش حقوقی و کیفری برخوردار است و به قوانین و تبصره‌ها و تغییرات  آن‌ها آگاهی دارد، در دفاع از متهمین لازم و ضروری می‌باشد.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری، یکی از اعضای کانون وکلا است که دارای مجوز وکالت دعاوی کیفری و حقوقی می‌باشد. او باید در آزمون وکالت کانون وکلا یا قوه قضاییه پذیرفته شود و عدم اعتیاد او به مواد مخدر و مشروبات الکلی توسط پزشکی قانونی تایید شود؛ هم‌چنین گواهی عدم سوء پیشینه کیفری را دریافت کند تا به عنوان کارآموز وکالت در کانون وکلای دادگستری پذیرفته شود، سپس 18 ماه به سرپرستی وکیل پایه یک دادگستری در جلسات دادگاه‌های کیفری، خانواده و حقوقی و… شرکت می‌کند تا تجارب لازم را کسب کند.

لازم به ذکر است که باید، مهارت‌های کامپیوتری او توسط  آزمون کانون وکلا سنجیده شود و با شرکت و قبولی در آزمون اختبار که در دو مرحله کتبی و شفاهی برگزار می‌شود؛ هم‌چنین اجرای مراسم تحلیف به طور رسمی وکیل پایه یک دادگستری شود؛ بنابراین بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد، می‌تواند از عهده پروندهای مربوط به دعاوی کیفری و حقوقی برآید. او به عنوان وکیل حقوقی، حافظ حقوق مدنی افراد است و به آن‌ها مشاوره حقوقی می‌دهد؛ از طرفی در دادگاه‌های خانواده، شورای حل اختلاف و دادگاه‌های حقوقی، وکالت موکلین خود را برعهده می‌گیرد.

او قادر است که وکالت دعاوی کیفری از جمله: خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر و… را برعهده بگیرد؛ از طرفی قبل از طرح دعوا در مراحل دادرسی تمام تلاش خود را برای ایحاد صلح و سازش بین طرفین دعوا انجام می‌دهد و برای موکلش وکالت نامه‌ای تنظیم می‌کند که در آن حدود اختیاراتش و میزان حق الوکاله را مشخص کرده و یک نسخه از آن را در اختیار موکلش قرار می‌دهد و سریعا به تنظیم دادخواست، شکوائیه و لوایح مرتبط با پرونده موکلش می‌پردازد؛ هم‌چنین در دادگاه‌های عمومی، انقلاب، نظامی و غیره از موکل خود دفاع می‌کند.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

نحوه تنظیم وکالتنامه توسط بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد

براساس ماده 656 قانون مدنی، قرارداد وکالت نوعی از قرارداد است که موکل، برای انجام کار یا امری، شخص دیگری را به عنوان وکیل و نماینده قانونی خود انتخاب می‌کند. نحوه تنظیم قرارداد وکالت توسط وکیل از اهمیت زیادی برخوردار است و شامل تنظیم وکالتنامه در سه نسخه می‌باشد که یک نسخه برای ارائه به دادگاه، یک نسخه برای موکل و نسخه دیگر برای وکیل است که همگی دارای آرم کانون وکلای دادگستری، شماره و سری می‌باشند؛ هم‌چنین محلی برای نوشتن شماره پروانه وکیل و مشخصات فردی، پایه وکیل و محل سکونت او درج شده است.

مشخصات موکل و محل اقامت بهترین وکیل در بجنورد نیز در وکالتنامه درج می‌شود. موضوع وکالت، حدود اختیارات وکیل، میزان حق الوکاله نحوه پرداخت آن با تعیین روز، ماه و سال همراه با امضای موکل و وکیل در وکالتنامه ضروری است؛ هم‌چنین میزان حق الوکاله در پرونده‌های مالی طبق تعرفه، 6 درصد، 3 درصد و 2 درصد می‌باشد، اما وکیل می‌تواند با قرارداد جداگانه‌ای که قرارداد مالی نامیده می‌شود، میزان حق الوکاله خود را خارج از تعرفه اعلام کند اما باید الصاق تمبر مالیاتی و مالیات سالیانه با توجه به قراردادهای مالی او صورت گیرد.

از آن جایی که مراحل دادرسی به صورت دادگاه بدوی، مرحله تجدید نظر و مرحله اجرای حکم است، باید حدود اختیارات وکیل مشخص شود که تا چه مرحله‌ای می‌تواند در پرونده پیش رود. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد باید در هر مرحله، وکالتنامه امضا شده را با الصاق تمبر مالیاتی به دادگاه ارائه دهد و اصل وکالتنامه او به پرونده در دادگاه الصاق می‌شود؛ هم‌چنین هزینه تمبر دادرسی، خدمات قضایی، هزینه کارشناسی و… برعهده موکل است و جزو حق الوکاله محسوب نمی‌شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ثبتی، حقوقی، ملکی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✅ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد را بشناسید!

حسین ایمانی

حسین ایمانی

حسین ایمانی، یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد هستند. ایشان به عنوان مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی، افراد و مدیریت شرکت‌ها را در مسائل حقوقی مختلف راهنمایی می‌کنند. جناب ایمانی در تنظیم و تدوین قراردادهای تجاری، اجاره، خرید و فروش و… دقت و تبحر زیادی دارند. ایشان تجربه زیادی در وکالت دعاوی بانکی، اختلاس و… دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی
 • متخصص در تنظیم لوایح و قراردادها
 • پذیرش وکالت دعاوی بانکی، اختلاس و…
 • دارای سابقه در زمینه دعاوی ملکی، مطالبه سرقفلی، الزام به تنظیم سند

آدرس: بجنورد، چهارراه شهدای دانش آموز، مجتمع پزشکان سپهراد، طبقه 5، واحد 14

امید سعادتی

امید سعادتی

امید سعادتی، وکیل پایه یک دادگستری هستند و تخصص و مهارت ویژه‌ای در امور ثبتی و تنظیم قراردادها و ارائه خدات حقوقی به شرکت‌ها دارند. ایشان به عنوان وکیل با تجربه در دعاوی حقوقی، ملکی و ثبتی وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی را برعهده می‌گیرند؛ هم‌چنین جناب سعادتی سابقه چشمگیری در حل دعاوی خانواده نظیر: طلاق، الزام به تمکین و مطالبه مهریه دارند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در امور ثبتی، قراردادها و مطالبه وجه قرارداد
 • مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت‌ها
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی و…
 • دارای سابقه درخشان در دعاوی نظیر: طلاق و مطالبه مهریه

آدرس: بجنورد، میدان شهید، بن بست شکری، روبروی پاساژ لادن، کوچه آزمایشگاه دکتر یوسفی، کوچه سمت چپ، پلاک540T، طبقه 2

جواد جعفرزاده

جواد جعفرزاده

جواد جعفرزاده، یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد هستند و به عنوان یک حقوقدان برجسته با تخصص در تنظیم انواع لوایح، دادخواست‌ها و شکایات حقوقی، خدمات حقوقی خود را به صورت حضوری ارائه می‌دهند. ایشان در حوزه دعاوی مرتبط با کلاهبرداری، خیانت در امانت، افترا و جعل اسناد پرونده‌های موفق زیادی دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع لوایح، دادخواست و شکوائیه
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری
 • متخصص در دعاوی خیانت در امانت، افترا، جعل و…
 • پذیرش وکالت در دعاوی کیفری و ملکی

آدرس: بجنورد، خیابان امام رضا، رضا هشتم

امید نجفی

امید نجفی

امید نجفی، وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان در زمینه دعاوی مربوط به خانواده از جمله: طلاق یک طرفه یا توافقی، نفقه، مهریه خدمات حقوقی خود را ارائه می‌دهند. مشاوره‌های تخصصی ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می‌شود. جناب نجفی در دفاع از موکلان خود در دعاوی کیفری نظیر: توهین، تهدید، تخریب سابقه طولانی و برجسته‌ای دارند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش دعاوی خانواده مانند: طلاق اعم از یک طرفه یا توافقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در دعاوی کیفری نظیر: تهدید و تخریب و…
 • دارای سابقه درخشان در امور وکالت

آدرس: بجنورد، نبش چهارراه مخابرات، جنب ایرانچاپ، طبقه اول

حسین نصیری

حسین نصیری

حسین نصیری، یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد هستند. ایشان به عنوان وکیل خانواده در دعاوی نظیر: مهریه، طلاق و انحصار وراثت به موکلین خود یاری می‌رسانند؛ از طرفی مشاوره‌های حرفه‌ای در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری به مراجعه کنندگان ارائه می‌دهند و دارای تجربه و تخصص لازم برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی هستند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ وکالت در انواع دعاوی خانواده نظیر: مهریه، طلاق
 • مسلط به تنظیم و تدوین لوایح حقوقی
 • مشاوره در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری
 • عضو کانون وکلای دادگستری

آدرس: بجنورد، امیریه، کوچه شهید رنجبر( کاریز سابق)، پلاک 108، طبقه 2

نقش وکیل پایه یک دادگستری در تقلیل جرایم مواد مخدر

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد که در زمینه مواد مخدر تخصص دارد، درواقع وکیل کیفری است که از حقوق موکلش که متهم به فروش، تولید یا توزیع مواد مخدر است در دادگاه دفاع می‌کند. او با جمع آوری مدارک لازم و آگاهی از قوانین مرتبط با جرایم مواد مخدر تلاش می‌کند، بهترین استراتژی برای دفاع و کاهش مجازات موکلش را انتخاب کرده و در صورت عدم ارتکاب جرم، بی گناهی او را اثبات کند.

از آن جایی که متهم دارای دانش حقوقی لازم برای دفاع از خود نمی باشد و با بیان اظهارات خود به ماموران مبارزه با مواد مخدر، امضا و انگشت نگاری اظهاراتش، اکثر اوقات به ضرر خود عمل می‌کند، نیاز به وکالت وکیل پایه یک دادگستری دارد. او به بررسی، تجزیه و تحلیل شواهد موجود می‌پردازد و با ارائه مستندات قضایی، شکوائیه و لوایح به دادگاه تلاش می‌کند، حکم آزادی مشروط و تعلیق حکم مجازات موکلش را اخذ کند.

او تمام سعی خود را خواهد کرد تا در دادگاه بدوی که همان دادگاه انقلاب است، موکلش را تبرئه کند؛ در غیر این صورت در دادگاه تجدید نظر به تقلیل مجازات او کمک خواهد کرد؛ هم‌چنین تلاش می‌کند با دریافت عفو مقام رهبری به کاهش مجازات یا آزادی موکلش اقدام نماید.

نقش وکیل پایه یک دادگستری در تقلیل جرایم مواد مخدر

ویژگی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد

وکیل پایه یک دادگستری برای حل پرونده موکلین خود نیازمند دانش، تجربه و ویژگی‌های خاصی است، برخی از این ویژگی‌ها شامل موارد زیر می‌باشد:

 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد باید علاوه بر تلسط بر قوانین مرتبط با موضوع پرونده، صادق و پاک دست باشد و در صلح و سازش دو طرف دعوی تلاش لازم را انجام دهد.
 • وکیل پایه یک باید امانت دار و رازدار باشد و تمامی موضوعاتی را که موکل برای حل پرونده و رفع ابهامات آن بیان می‌‎کند را به عنوان رازی محفوظ نگه دارد و نسبت به اسناد و مدارکی که موکلش به او می‌سپارد، امانتدار باشد.
 • او باید دارای فن بیان، اعتماد به نفس، قدرت مذاکره با طرف مقابل باشد و آرامش خود را در شرایط بحرانی حفظ کند تا بتواند به خوبی از موکلش دفاع کند.
 • وکیل پایه یک دادگستری باید حقایق پرونده را به موکلش بازگو کند و به او وعده دروغین موفقیت در پرونده را ندهد. هر چند باید تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق موکلش انجام دهد.
 • او باید از پذیرش پرونده‌هایی که در آن‌ها تخصص ندارد یا احتمال موفقیت آن‌ها بسیار کم است، خودداری کند.

کلام آخر

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد، متخصص در وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و… می‌باشد. او موکل خود را تا زمان صدور حکم نهایی همراهی کرده و با ادله کافی و محکم از حقوق او دفاع می‌کند تا نتیجه ای عادلانه از دادرسی پرونده موکلش حاصل شود.

از شما کمال تشکر را داریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، امیدواریم توانسته باشیم 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد را به شما معرفی کنیم، در صورت داشتن هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی آن را با سایت وکیل چی در میان بگذارید.

4.9/5 - (8 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا