وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در البرز✅【سال1403】⚡

یکی از حوزه های حقوق به دعاوی خانواده مربوط می شود و پرونده هایی از قبیل طلاق، مهریه، نفقه و غیره در این حوزه مطرح هستند. باتوجه به پیچیده بودن قوانین خانواده توصیه می شود که در این زمینه حتما از بهترین وکیل خانواده در البرز کمک بگیرید. ما در این مقاله سعی کرده ایم که به سوالات شما عزیزان در این زمینه پاسخ بدهیم. همچنین توضیح داده ایم که حضانت فرزند در دعاوی خانواده به چه صورت است؟ وظایف وکیل خانواده چیست؟ بهترین وکیل خانواده در البرز چه کسی است؟ با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در البرز چه کسی است؟

همه افراد دارای حق و حقوق مربوط به خود هستند؛ حتی در فضای خانه و خانواده نیز افراد دارای حق و حقوق می باشند. دعاوی خانوادگی وقتی مطرح می شود که یکی از اعضای خانواده، حقوق دیگری را ضایع کند. به عنوان مثال دعوای بین زن و شوهر، اختلافات پدر و پسری، نارضایتی بین خواهر و برادر، جزو این دعاوی هستند.

وکیلی که در حوزه دعاوی مربوط به خانواده سابقه داشته و تسلط کاملی بر قوانین مربوطه دارد، به عنوان وکیل خانواده معرفی می شود. وکیل خانواده فردی است که در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانوادگی فعالیت دارد. بهترین وکیل خانواده در البرز نیز به طور حرفه ای در رابطه با دعاوی مربوط به خانواده دارای تخصص است.

وکلای خانواده بر کلیه قوانین و مقررات مربوط به پرونده های طلاق، مهریه، نفقه و غیره تسلط و اشراف کاملی دارند و از جدیدترین تغییرات در قوانین خانواده مطلع می باشند. البته مشورت با بهترین وکیل خانواده در کرج نیز می تواند در این راستا به افراد کمک کند.

بهترین وکیل خانواده در البرز چه کسی است؟

وظایف وکیل خانواده

 • مهم ترین و اصلی ترین وظیفه وکلای خانواده، انجام اقدامات لازم جهت دستیابی به نتیجه موفق و سعی در تحقق عدالت است.
 • بهترین وکیل خانواده در البرز بایستی در جهت دفاع از حقوق موکل، تمام تلاش خود را به کار گیرد.
 • وکیل خانواده باید در جلسات مشاوره ای که با موکل خود برگزار می کند ضمن پاسخ دادن به کلیه سوالات حقوقی او، گزارش روند پرونده در دادگاه را نیز به او ارائه دهد.
 • بهترین وکیل خانواده در البرز باید کلیه اطلاعات و اسراری که موکل در جهت پیشبرد پرونده در اختیار او قرار می دهد نزد خود حفظ کرده و راز نگهدار باشد. در حقیقت یکی از مهم ترین تعهدات وکیل در مقابل موکل قابل اعتماد بودن و داشتن انصاف است.
 • از دیگر وظایف وکیل، حضور به موقع در دادگاه و شرکت در جلسات دادرسی می باشد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در البرز را بشناسید!

زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری توران پشتی یکی از بهترین وکیل خانواده در البرز می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نموده و در زمینه پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، طلاق، طلاق توافقی و مهریه به صورت تخصصی فعالیت می کنند. از دیگر سوابق خانم نوری توران پشتی می توان به مدیر مسئول موسسه نورحق البرز، مشاور حقوقی هیات ورزشی اشکواش استان البرز، وکیل بانک انصار، عضو کمیسیون نقل و انتقالات مرکز وکلای استان البرز اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق اسلامی
 • مدیر مسئول موسسه نورحق البرز
 • مشاور حقوقی هیات ورزشی اشکواش استان البرز
 • وکیل بانک انصار
 • عضو کمیسیون نقل و انتقالات مرکز وکلای استان البرز

آدرس: البرز، طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه دوم، واحد 4

علیرضا اکبری

علیرضا اکبری

علیرضا اکبری یکی از وکلای پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در البرز می باشند. ایشان 13 سال سابقه وکالت و رسیدگی به پرونده های خانواده، طلاق، طلاق توافقی و غیره را دارند و به عنوان یکی از وکلای متخصص و با تجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • تاسیس موسسه حقوقی

آدرس: البرز، خیابان طالقانی، پایین تر از پل آزادگان، موسسه حقوقی علیرضا اکبری

اردشیر امجدی

اردشیر امجدی

اردشیر امجدی وکیل پایه یک در البرز می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه دعاوی خانواده به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند. آقای امجدی علاوه بر وکالت در ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری نیز فعالیت دارند.

  تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • قاضی اسبق دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: البرز، میدان نبوت، مجتمع هیراد، طبقه سوم، واحد 302

مهناز فرجی کشاورز

مهناز فرجی کشاورز

مهناز فرجی کشاورز وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در البرز می باشند. ایشان بیش از 9 سال سابقه وکالت در رسیدگی و پیگیری دعاوی خانواده را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در البرز شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: البرز، نظرآباد، بلوار مدرس، روبروی بانک مسکن، طبقه اول

هادی علیزاده

هادی علیزاده

هادی علیزاده یکی از وکلای پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در البرز می باشند. ایشان در حوزه دعاوی ملکی، کیفری، امور ثبتی، بیمه ای و غیره سابقه فعالیت دارند و در رسیدگی و پیگیری دعاوی خانواده به عنوان یکی از وکلای متخصص و باتجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • دارای مدرک رسمی داوری از دانشگاه البرز

آدرس: البرز، گوهر دشت، بلوار مطهری، 100 متر بعد از پل شهدای روحانی به سمت آزادگان، طبقه فوقانی دفتر اسناد 80

رضا محققی

رضا محققی

رضا محققی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در البرز می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و امورثبتی شروع به فعالیت کردند. آقای محققی در رسیدگی به پرونده های خانواده با توجه به تخصص و تسلطی که بر قوانین دارند در مدت زمانی کوتاه این پرونده ها را به نتیجه موفقیت و مورد دلخواه موکل خود می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: البرز، گوهردشت، 5 غربی، مجتمع سبزواری، طبقه 2، واحد 4

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری یکی از وکلای پایه یک در البرز می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری در حوزه دعاوی خانواده به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه موفقیت و دلخواه موکل خود رساندند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: البرز، خیابان امام، خیابان خوئینی، نبش خیابان شهید سیاوش کیان، پلاک 2

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری یکی از وکلای پایه یک در البرز می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه دعاوی خانواده، طلاق، طلاق توافقی، مهریه و غیره به صورت تخصصی فعالیت می کنند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه و متخصص در این زمینه معرفی می شوند. از دیگر سوابق آقای سوری می توان به مدیر عامل و رئیس هیات مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان، استاد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دانشگاه آزاد تهران اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مدیر عامل و رئیس هیات مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استاد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دانشگاه آزاد تهران

آدرس: البرز، برح تخصصی تجاری البرز

ویژگی های وکیل متخصص در حوزه خانواده

خانواده به عنوان کوچکترین نهاد اجتماعی است که اولین و مهم ترین جایگاه برای رشد افراد بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو رسیدگی و پیگیری مشکلات خانوادگی به منظور حفظ بنیان خانواده و ایجاد آرامش در آن در دادگاه خانواده باید با حساسیت بالایی انجام گیرد.

بهترین وکیل خانواده در البرز که به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت دارد باید در اولین گام در بررسی این پرونده ها سعی کند که میان طرفین سازش ایجاد کند و در صورتی که هیچ کدام از طرفین تمایل به سازش نداشته باشند با ارائه مشاوره های تخصصی، بهترین و مناسب ترین راهکار برای تصمیم نهایی را به آنان ارائه دهد.

بهترین وکیل خانواده در البرز علاوه بر علم و دانش حقوقی در حوزه تخصصی خود باید از تجربه کافی در پیگیری این پرونده ها نیز برخوردار بوده و بر روند اجرایی قضایی این دعاوی در دادگاه خانواده تسلط کاملی داشته باشد.

ویژگی های وکیل متخصص در حوزه خانواده

حضانت فرزند در دعاوی خانواده به چه صورت است؟

یکی از مهم ترین پرونده هایی که در دادگاه خانواده مطرح می شود مربوط به حضانت فرزند است که براساس قانون مدنی، نگهداری از فرزندان، حق و تکلیف والدین است. اگر یکی از والدین فوت و یا مفقود شود، حضانت و نگهداری از فرزندان با طرف دیگر خواهد بود.

براساس بیان بهترین وکیل خانواده در البرز، حضانت فرزندان تا سن 7 سالگی با مادر بوده و پس از آن تا زمانی که فرزندان به سن بلوغ برسند، پدر موظف به نگهداری از آنان خواهد بود.

بهترین وکیل خانواده در البرز می تواند با ارائه ادله و مدارک قابل اثبات براساس شرایطی که در قانون خانواده مقرر گردیده حق حضانت را از هرکدام از والدین سلب نموده و رای دادگاه را به نفع موکل خود دریافت کند.

 کلام آخر

افراد، در فضای خانواده احساس امنیت و آرامش می کنند، اما گاهی اوقات ممکن است که به دلایل مختلف، بین اعضای خانواده اختلاف پیش بیاید. گاهی اوقات این اختلافات چنان شدت می گیرند که فرد ناچار است از یک وکیل متخصص کمک بگیرد.

در این مقاله از سایت وکیل چی سعی کردیم که بهترین وکیل خانواده در البرز را به شما عزیزان معرفی کنیم. همچنین نکات مهمی را در زمینه دعاوی خانوادگی به شما ارائه کردیم. اگر سوالی در زمینه دعاوی خانواده و یا انتخاب وکیل دارید، از طریق کامنت با ما در میان بگذارید تا به شما پاسخ بدهیم.

مهم‌ترین وظایف وکیل خانواده چیست؟

اولین وظیفه وکیل خانواده در دعاوی خانوادگی برقراری صلح و سازش میان موکل و طرف مقابل دعواست. دومین وظیفه مهم وکیل خانواده اجرای عدالت و دفاع از حقوق موکل خود برای پیروزی در پرونده‌های خانوادگی است.

مرد تا چه میزان مکلف به پرداخت مهریه می باشد؟

اگر مرد از توانایی و تمکن مالی مناسبی برخوردار بوده باشد، مکلف به پرداخت تمام مبلغ مهریه می باشد و صحبتی از میزان و سقف در پرداخت مهریه نخواهد بود.

آیا مرد می تواند مانع از اشتغال همسر خود شود؟

اگر شغلی که خانم به آن اشتغال دارد ،پایین تر از شأن و جایگاه آقا محسوب شود، آقا این حق را دارد تا مانع اشتغال خانم شود.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا