وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در قزوین⚡【سال1403】⚖️

دعاوی خانواده که جزو بیشترین دعاوی مطروحه در مراکز قضایی هستند، مربوط به مشکلات خانواده ها هستند. مواردی از قبیل طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، ارث و میراث در این دسته از دعاوی قرار می گیرند. برای این که پرونده حقوقی در دادگاه های خانواده به نتیجه مطلوب برسد، بهتر است که از یک وکیل مجرب کمک گرفت. اما نکته مهم در این خصوص، شناخت بهترین وکیل خانواده و مراجعه به اوست. در این مقاله بهترین وکیل خانواده در قزوین را مورد بررسی قرار می دهیم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در قزوین کیست؟

وکیل خانواده فردی است که در رشته حقوق تحصیل نموده و همچنین پروانه وکالت پایه یک دریافت کرده است. دقت کنید که کارآموزان و وکلای پایه دو نمی توانند در زمینه دعاوی خانواده به شما کمک کنند. زیرا این افراد در پذیرش پرونده محدودیت دارند.
بهترین وکیل خانواده در قزوین به تمامی قوانین حقوقی در حوزه خانواده مسلط است. او می داند که برای به نتیجه رساندن پرونده های مختلف از چه قوانینی استفاده نماید. در خصوص این دعاوی قوانین حمایت از خانواده هم وجود دارد که وکیل باید بر آن مسلط باشد. با توجه به این که قوانین خانواده از شرع و فقه سرچشمه می گیرد آگاهی نسبت به این مسائل هم جزو جدا نشدنی وکالت در دعاوی خانواده است.
قانون گذار در مورد برخی از مسائل در حوزه خانواده سکوت کرده است، در چنین شرایطی توجه به مسائل روز و استنباط از آیات و روایات سبب پیدایش راه حل خواهد شد. بهترین وکیل باید به این جنبه ها از دعاوی خانواده هم آگاه باشد تا بتواند از موکل خود دفاع نماید.

بهترین وکیل خانواده در قزوین کیست؟

چرا باید به بهترین وکیل خانواده در قزوین مراجعه کنیم؟

ممکن است افراد تصور کنند که دلیلی برای مراجعه به وکیل خانواده ندارند. در وهله اول باید دانست که قوانین حقوقی و مدنی در تمام زمینه ها از جمله حوزه خانواده پیچیدگی هایی دارند که ممکن است افراد عادی از پس آن برنیایند. از طرف دیگر در دعاوی خانواده خصوصا موضوع طلاق، اولویت برقراری صلح و آشتی است. بسیاری از افراد در دعاوی خانوادگی با مراجعه به وکیل و مشاور حقوقی موفق به حل و فصل دعوا می شوند. به همین دلیل بهتر است به بهترین وکیل قزوین مراجعه شود.
از دیگر دلایل مراجعه به وکیل کاهش تنش ها و مشکلات احتمالی است. در موضوعات خانوادگی ممکن است در صورت برخورد طرفین با یکدیگر مسائل پیش آمده پیچیده تر شوند. در چنین شرایطی احتمال افزایش درگیری و طولانی شدن روند دادرسی پرونده وجود دارد. مجموعه این مشکلات سبب ایجاد استرس و نگرانی در افراد می شود.
برخی افراد دارای مشغله کاری هستند و مراجعه به محاکم قضایی و پیگیری دعاوی برای آن ها دشوار است. این افراد با اعطای وکالت خود به یک وکیل خانواده می توانند در وقت خود صرفه جویی کرده و در زمان کمتری هم پرونده را مختومه نمایند.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در قزوین را بشناسید!

یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی

اینجانب یوکابد مشفقی قاضی بازنشسته دادگستری ، متخصص در پیگیری دعاوی خانوادگی ، حضانت فرزند،  مهریه،  طلاق،  دعاوی کیفری ، مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز ، قتل، کلاهبرداری ، انتقال مال غیر ، خیانت در امانت جرائم رایانه ای و… ، اجرای احکام کیفری میباشند.

آدرس: دفتر قزوین بلوار آیت الله خامنه ای روبروی هتل مرمر مجتمع نیایش طبقه اول واحد f7

حضور در دفتر با هماهنگی قبلی

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۸۶۵۷۲۶

خانم زهره زینالی

خانم زهره زینالی

سرکار خانم زهره زینالی، وکیل پایه یک دادگستری در قزوین می باشد وی با ۱۱سال سابقه به عنوان یکی از بهترین وکلا در قزوین هستندکه  با تسلط به قوانین روز حقوقی و تعهدکاری بالا، پیگیری مداوم پرونده را عهده می باشند خانم زهره زینالی با بیان قوی و صریح و شجاعت در  دفاع که دارد، دفاعیات بسیار موثری را در دادگاه انجام داده و جزو وکلای خوشنام و شناخته شده در بین مردم هستند
ایشان سابقه وکالت و همکاری با شهرداری، بانک ها و موسسات مالی، هدلینگ حقوقی بین اللملی و شرکت های پیمانکار ساختمان سازی را برعهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • رئیس هیات مدیره موسسه حقوقی سفیران عدالت
 • سابقه وکالت و همکاری با شهرداری
 • بانک ها و موسسات مالی
 • هدلینگ حقوقی بین اللملی
 • شرکت های پیمانکار ساختمان سازی
 • مدرس دوره های آموزشی حقوق
 • دعوی مالی، شهرداری، ثبتی، املاک و اراضی، قراداد ها و شرکت های تجاری، ارث، خانواده، کیفری

آدرس: قزوین بالاتر از میدان جانبازان _بلوار نخبگان نبش چهار راه امیر کبیر  _ساختمان نخبگان طبقه ۱ واحد ۱

شماره تماس:

۰۹۱۲۳۸۱۶۴۸۸

آقای ولی جلالی

آقای ولی جلالی

آقای ولی جلالی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین و کارشناس حقوق قضایی می باشند. ایشان با ۱۷ سال سابقه وکالت تخصص لازم جهت قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده اعم از دعاوی ارث، ملکی مواد مخدر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، طلاق و … را دارند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و آشنا به تمامی قوانین حقوقی روز می باشند و توانایی انجام پرونده های حقوقی و حقیقی را در کم ترین زمان ممکن دارند.

برخی از تخصص های ایشان عبارتند از:

 • وکیل برای کلیه دعاوی ملکی
 • وکیل برای کلیه امور و دعاوی ثبتی
 • وکیل برای پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • وکالت پرونده کیفری همچون قتل، سرقت، جعل، کلاهبرداری، درگیری، اسیدپاشی، فروش مال غیر و…
 • وکالت پرونده خانوادگی همچون طلاق، طلاق توافقی، مهریه نفقه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه
 • تنظیم لایحه و دادخواست

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای جلالی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۸۱۷۹۱۶

آدرس دفتر: قزوین، خیابان طالقانی، روبروی اداره دارایی، مجتمع میلاد، طبقه دوم، واحد 15

نگار نویسنده

نگار نویسنده

نگار نویسنده وکیل پایه یک دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از یکی از بهترین دانشگاه های تهران میباشند.
وی از رتبه های برتر آزمون اختبار وکالت بوده ومولف یک جلد کتاب با عنوان ماهیت و مقررات بازخرید سهام در ایران و اتحادیه اروپا می‌باشند که مورد تایید بالاترین مدارج علمی قرار گرفته.
ایشان همچنین عضو کمیسیون پژوهش مرکز وکلای قوه قضائیه می‌باشند.
وی در خانواده ای خوش نام و حقوقی متولد شده که دو عضو دیگر از خانواده ایشان از وکلای به نام و باسابقه در تهران و قزوین می‌باشند ،که همین امر باعث شده ذاتا استعداد فوق العاده ای در فن بیان و شجاعت در دفاع را دارا باشند و موکلین با اعتمادبیشتری با ایشان همکاری کنند.
در سنوات اخیر سوابق درخشان در پرونده های متعدد حقوقی و کیفری دارند،که همین امر سبب شده ، ایشان از نظر و نگاه کاربران یکی از چهره های برجسته و شاخص حوزه وکالت قلمداد شود.
دفتر وکالت تحت مدیریت نامبرده با تیمی مجرب در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری و ثبتی و ملکی و خانواده ، فعالیت دارند که هر یک از اعضای تیم ، در زمینه های فوق الذکر بصورت تخصصی به همشهریان عزیز خدمات حقوقی ارائه می نمایند.

از جمله پرونده هایی که میتوانید به دفتر وکالت نگار نویسنده بسپارید عبارت اند از:

 • دعاوی :کیفری ،کلاهبرداری فروش مال ،غیر تصرف عدوانی خیانت در امانت تحصیل مال نامشروع و ….
 • . دعاوی ملکی الزام به تنظیم سند رسمی املاک و اراضی ،سرقفلی خلع ید زمین ،شهری روابط موجر و مستاجر، رفع تصرف، اثبات مالکیت اراضی ملی حق کسب و پیشه و تجارت افراز و تفکیک و …
 • دعاوی خانواده مهریه، طلاق، انحصار وراثت، تقسیم ترکه
 • دعاوی مشارکت در ساخت
 • ابطال قراردادو آرای داوری

آدرس: قزوین،فردوسی جنوبی،نبش کوچه اخوان نوری فرد،طبقه دوم

اطلاعات تماس با سرکار خانم نگار نویسنده وکیل پایه یک دادگستری : ۰۹۱۲۰۵۵۴۵۲۶

اینستاگرام: Vakil_negar_nevisandeh

شیوا شهری

شیوا شهری

خانم شهری دارای لیسانس حقوق و حسابداری می باشند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک و همچنین عضو کانون وکلا می باشند. خانم شیوا شهری حدود 4 سال است که در شغل وکالت فعالیت می کنند. وکالت دعاوی مختلف مانند تملک آپارتمان ها، حدود، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، مطالبه خسارت، قصاص و شهرداری در تخصص ایشان است. تعداد پرونده های موفق خانم شهری گواهی بر تخصص و دانش ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم لوایح و دادخواست ها
 • اخذ وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: بلوار میرزای شیرازی، مجتمع پارمیس، طبقه اول، واحد 17

مهدی عبداللهی

مهدی عبداللهی

آقای عبداللهی وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری قزوین هستند. سابقه درخشان و درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت خود نشانه تخصص و توان بالای ایشان در امر وکالت است. مشاوره های حقوقی آقای عبداللهی در بیشتر موارد کارساز بوده و سبب حل و فصل مشکل موکلین شده است. دعاوی مختلف خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، ارث و میراث و دعاوی املاک توسط ایشان پذیرفته می شود. ایشان به دلیل تلاش، پشتکار، عدالت خواهی و صداقت به عنوان بهترین وکیل درقزوین شناخته شده اند. 

تخصص و مهارت:  

 • مشاوره حقوقی تخصصی
 • تنظیم لوایح و دادخواست  
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و حضانت و ملاقات فرزندان 

آدرس: قزوین، خیابان نوروزیان، بالاتر از بانک ملت، نبش حکمت 50، مجتمع رشد طبقه 2، واحد4

زهرا سبزی

زهرا سبزی

زهرا سبزی وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 1099 از قوه قضاییه می باشند. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است که مدت 14 سال سابقه وکالت دارند. خانم سبزی به دلیل موفقیت در تعداد زیادی از پرونده ها جزو بهترین وکیل در قزوین شناخته شده اند. ایشان به دلیل مهارت بالا در امر وکالت توانسته اند اعتماد و رضایت موکلین خود را جلب نمایند. وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی توسط ایشان پذیرفته می شود اما تخصص ایشان در حوزه خانواده است.

تخصص و مهارت:  

 • وکالت دعاوی خانواده، ارث و میراث، طلاق، مهریه و نفقه  
 • تخصص در دعاوی کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر و خیانت در امانت  
 • پذیرش پرونده های زمین شهری و اوقاف، خرید و فروش اموال غیر منقول و شهرداری 

آدرس: قزوین، پونک، بلوار نخبگان، تقاطع امیر کبیر، مجتمع نخبگان، طبقه اول

رضا قاسمی

رضا قاسمی

آقای رضا قاسمی یکی دیگر از وکلای شناخته شده در قزوین هستند که موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک به  شماره 1705 شده اند. ایشان با تکیه بر دانش و تخصص خود توانسته اند پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل برسانند. پشتکار، صداقت و رازداری آقای قاسمی سبب شده است که ایشان مورد اعتماد مردم قرار بگیرند.

آقای قاسمی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند که در طول سال های وکالت خود همواره در تلاش بوده اند از حقوق موکل خود حمایت نموده و به سوگند خود پایبند باشند. مشاوره های حقوقی ایشان سبب حل مشکلات مردم و کسب رضایت آن ها شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • تنظیم لوایح و دادخواست ها 
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی 

آدرس: قزوین، خیابان خیام شمالی، کوچه شهید حافظی، ساختمان کاج، واحد دهم

زهرا سادات حاجی میرصادقی

زهرا سادات حاجی میر صادقی

از وکلای فعال در قزوین می توان به خانم حاجی میر صادقی اشاره نمود که به ارائه خدمات حقوقی به مردم مشغول هستند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک و عضو رسمی کانون وکلا می باشند. در سابقه ایشان موفقیت های بسیار در پرونده های حقوقی و کیفری دیده می شود که سبب جلب رضایت مردم شده است.

این وکیل توانایی وکالت پرونده های مختلف را دارا می باشند اما در پرونده های خانواده و حقوقی تخصص ویژه دارند. مشاوره حقوقی هم از دیگر خدمات ارائه شده توسط خانم زهرا سادات حاجی میرصادقی است که به حل و فصل مشکلات حقوقی مردم قزوین کمک کرده است.

تخصص و مهارت:  

 • پذیرش دعاوی کیفری مختلف  
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری  
 • نگارش کلیه اوراق قضایی از جمله شکوائیه دعاوی کیفری 

آدرس: قزوین، میدان عدل، نبش کوچه غیاث یزدی

مسئولیت های بهترین وکیل خانواده در قزوین

پذیرفتن وکالت به معنای پذیرفتن مسئولیت های خاصی است. در واقع یک وکیل با امضا قرارداد وکالت مسئولیت پیگیری و احقاق حق موکل را به عهده می گیرد. وی موظف است در تمامی جلسات دادگاه حضور داشته باشد و اگر بنا به دلایل منطقی امکان حضور در دادگاه را نداشته باشد باید مراتب را به اطلاع برساند.

بهترین وکیل خانواده در قزوین باید در تنظیم داخواست، دفاعیه، درخواست تجدید نظر و هر گونه اقدام قضایی مهارت داشته باشد. این وکیل باید تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا بتواند از حقوق موکل خود دفاع کند. وکیل باید موکل خود را در جریان تمام امور قرار دهد و قبل از اقدام به هر کاری با وی مشورت نماید.

از آن جا که بیشترین دعاوی خانواده به پرونده های طلاق و مسائل پس از آن مربوط می شود، وکیل خانواده باید توانایی حل و فصل این دعاوی را داشته باشد. مهم ترین مسئولیت یک وکیل، توضیح عواقب دعوا برای طرفین آن است، خصوصا در مشکلات خانوادگی روشن شدن نتایج کار ممکن است به صورت خود به خود سبب حل مشکل گردد.

مسدولیت های بهترین وکیل خانواده در قزوین

دعاوی حوزه خانواده

بیشترین سهم پرونده های قضایی مربوط به دعاوی خانوادگی است. این بخش از مسائل حقوقی شامل موضوعات مختلفی در حوزه خانواده است. طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، تمکین و اجرت المثل از مشکلات مطرح شده در دعاوی خانواده و در بحث طلاق است. بسیاری از موارد دیگر مانند بر هم زدن نامزدی و جبران خسارت های آن، استرداد جهیزیه، ازدواج مجدد، شروط ضمن عقد، عقد و نکاح و حتی مسائل مربوط به ازدواج موقت در این دسته از مباحث حقوقی قرار می گیرند.
به سرپرستی گرفتن کودکان، قیومت فرزندان به جا مانده از اعضای خانواده، وصیت و بحث انحصار وراثت و تقسیم ارث و میراث هم در دسته دعاوی خانوداه قرار دارند. واضح است که این حوزه بسیار گسترده بوده و دعاوی آن به دلیل نسبت های خانوادگی پیچیده خواهد بود.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل خانواده در قزوین را به شما معرفی نمودیم. تعداد زیادی از پرونده ها در حیطه دعاوی خانواده قرار می گیرند. کاهش استرس، صرفه جویی در زمان، تسریع روند دادرسی و کسب نتیجه بهتر از جمله دلایل مراجعه به وکیل خانواده است. وکیل خانواده باید در خصوص موضوعات مختلفی که در این بخش مطرح می شود، دانش و تخصص کافی داشته باشد.

ایشان با قبول وکالت باید مسئولیت های بسیاری را به عهده بگیرد که در نهایت منجر به نتیجه مورد نظر موکل گردد. امیدواریم مطالب فوق برای عزیزانی که درگیر دعاوی خانواده هستند مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا