حقوقی

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در مشهد ⭐【آپدیت 1401】

در این مقاله سعی داریم تا شما همراهان همیشگی را با 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در مشهد آشنا کنیم؛ همه ما می دانیم که شهر مشهد، پس از تهران دومین شهر بزرگ کشور است. به دلیل تراکم جمعیت از اقوام گوناگون از سایر شهرها و یا دیگر کشورها در این شهر و تعارضات و مشکلات پیش آمده ما بین این افراد در زمینه های خانوادگی، مالی، مهاجرت و یا سرمایه گذاری، متاسفانه هر ساله بر تعداد پرونده های حقوقی و کیفری افزوده می شود. سریع ترین و بهترین راهکار برای حل مشکلات حقوقی و اخذ مشاوره های تخصصی، مراجعه به بهترین موسسه حقوقی در مشهد و کمک گرفتن از وکلای حاذق و با سابقه است. اگر شما نیز درگیر این گونه پرونده های حقوقی هستید و به دنبال بهترین موسسه حقوقی در مشهد می گردید، لطفا تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

موسسه حقوقی چیست؟

همان گونه که از نام موسسه حقوقی مشخص است این گونه موسسات غیر تجاری بوده و در کار خرید و فروش و صادرات و واردات کالا ورود نمی کنند. یک موسسه حقوقی برای ثبت قانونی و شروع فعالیت حرفه ای خود به اخذ مجوز رسمی از قوه قضاییه و یا وزارت صمت نیازمند است. در موسسات حقوقی چندین وکیل پایه یک دادگستری با مدرک حرفه ای و کارشناسان رسمی دادگستری بسیار خبره، صاحب نظر و مطلع از مسائل حقوقی ایران که در آزمون مربوطه نمره قبولی اخذ کرده اند، مشغول به کار هستند.

در این گونه موسسات شما با یک تشکیلات تخصصی و حرفه ای حقوقی و حضور چندین وکیل خبره روبرو هستید. وکلایی که اولا هیچ گونه سابقه کیفری و محکومیت قضایی نداشته و دیگر این که به صورت خصوصی دفتر وکالت ندارند. در تعریف دیگر این گونه موسسات رابط بین وکیل و موکل هستند. در واقع موسسات حقوقی با در اختیار داشتن بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد انتخابی دقیق برای پیگیری و حل چالش های پیش آمده حقوقی به شمار می روند.

موسسه حقوقی چیست؟

کار بهترین موسسه حقوقی در مشهد چیست؟

حضور گروهی از کارشناسان وکالت و بهترین وکلای پایه یک دادگستری در بهترین موسسه حقوقی در مشهد توانسته حوزه فعالیت این گونه موسسات را گسترش دهد. نظارت گروهی وکلا در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده نتایج پرونده های موکلین را رضایت بخش کرده است پس بهتر است قبل از هر گونه اقدام قانونی در محاکم قضایی، از وکلای موسسات حقوقی مشاوره ای دقیق بگیریم. در این قسمت به معرفی زمینه های فعالیت این گونه موسسات می پردازیم:

مشاوره امور خانواده:

حضور کارشناسان موسسات حقوقی و ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه های مختلف دعاوی خانواده از جمله: طلاق، نفقه، مهریه، اجرت المثل ایام زوجیت، فسخ نکاح، ملاقات فرزند، حضانت فرزندان، طلاق خلع ید و مبارات و شروط ضمن عقد، به دست یابی موکلین به بهترین راه کار ها منجر شده است.

وصول مطالبات:

امروزه روابط تجاری افراد به دلیل عدم آگاهی آن ها به حقوق خود، با پیچیدگی ها و چالش های حقوقی بسیار زیادی روبرو است. همین موضوع افراد را بر آن داشته که در همه زمینه های حقوقی از جمله: چک و سفته تا وصول مطالبات از دانش و آگاهی وکلای با تجربه در موسسات حقوقی کمک گرفته و این کار را بر عهده آنان بگذارند.

مشاوره کیفری:

مشاوره کیفری تخصصی توسط وکلای حرفه ای و خبره در موسسات حقوقی اهمیت بسیار زیادی دارد. برای افرادی که درگیر پرونده های کیفری از جمله: قتل و تصادفات و یا کلاهبرداری شده اند مشاوره با مشاوران بهترین موسسه حقوقی تصمیمی عاقلانه و منطقی است.

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در مشهد را بشناسید!

موسسه حقوقی بین المللی آرارات

موسسه حقوقی بین المللی آرارات

موسسه حقوقی بین المللی آرارات، به شماره ثبت 3807، دارای سه شعبه فعال در مشهد، تهران و شیراز و با به کار گیری مجموعه ای از مجرب ترین وکلا و متخصصان در تمامی رشته های تخصصی در حقوق مدنی و کیفری، این موسسه را جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد به ثبت رسانده است.

آدرس: مشهد، سجاد شهر، بلوار سجاد، خیابان امین شریف، خیابان آزادی، آزادی پانزدهم، پلاک117

شماره تماس: 05136057925

موسسه حقوقی و داوری ونداد عدالت گستر پویا

موسسه حقوقی و داوری ونداد عدالت گستر پویا

موسسه حقوقی و داوری ونداد عدالت گستر پویا، دارای شماره ثبت 5500، با سال ها تجربه درخشان در امر وکالت جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد به شمار می آید. تخصص و تبحر وکلای این مرکز در پیگیری پرونده موکلین، این مرکز را از محبوبیت بیشتری برخوردار کرده است.

آدرس: مشهد، وکیل آباد، خیابان معلم 77/6، پلاک 57، طبقه همکف، واحد 2

شماره تماس: 09028074932

موسسه حقوقی وکلای سرزمین آفتاب

موسسه حقوقی وکلای سرزمین آفتاب

موسسه حقوقی وکلای سرزمین آفتاب، با شماره ثبت 3990، دارای خدمات تخصصی در همه زمینه های حقوقی از جمله: اخذ تابعیت برای فرزندان با مادران ایرانی، دعاوی کیفری، مطالبه وجه، دعاوی خانواده و تنظیم اوراق قضایی و همچنین دارای وکلای متخصص و متبحر با سال ها تجربه درخشان در امر وکالت جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد به شمار می آید.

آدرس: مشهد، خیابان چمران، بین چمران 7 و 9، پلاک 161

شماره تماس: 05132244073

موسسه حقوقی دادگر

موسسه حقوقی دادگر

موسسه حقوقی دادگر، با سال ها تجربه درخشان در امر وکالت توانسته به موفقیت های بزرگی در زمینه ارائه خدمات حقوقی و وکالتی دست یابد. ارائه خدمات حقوقی اعم از مشاوره های حقوقی و وکالت در کلیه زمینه های حقوقی و کیفری، ارائه خدمات داوری و میانجیگری، صلح و سازش و با انجام امور پژوهشی و آموزشی جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد به شمار می آید.

آدرس: مشهد، بلوار معلم، نبش معلم 17، پلاک1، طبقه منفی 1

شماره تماس: 09159797500

موسسه حقوقی سورنا

موسسه حقوقی سورنا

موسسه حقوقی سورنا، یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد به شمار می آید. این موسسه دارای کادری مجرب و تیم حقوقی خبره از وکلای پایه یک دادگستری است که با قبول پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی و مالیاتی و ثبت نتایج درخشان در این گونه پرونده ها توانسته در بین موکلین محبوب تر از سایر موسسات حقوقی در مشهد باشد.

آدرس: مشهد، محله هنرستان، بلوار وکیل آباد، بین سامانیه و هاشمیه، پلاک 204، طبقه 1

شماره تماس: 05138849720

موسسه حقوقی عدالت گستر

موسسه حقوقی عدالت گستر

موسسه حقوقی عدالت دادگستر، با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری و کارشناسان حقوقی خبره، با ارائه انواع خدمات حقوقی و وکالت موکلین در مراجع قضایی، حقوقی، کیفری، دیوان عدالت اداری و خانواده، توانسته این موسسه حقوقی را جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد به ثبت برساند.

آدرس: مشهد، فرامرز عباسی، خیابان مهدی، خیابان مهدی دوم، خیابان رسالت یکم

شماره تماس: 09154426004

موسسه حقوقی معاهده

موسسه حقوقی معاهده

موسسه حقوقی معاهده، با وکلای مجرب و با بیش از 20 سال سابقه درخشان در امر وکالت، با ارائه خدمات متنوع حقوقی و قضایی از جمله قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در زمینه های دعاوی مدنی، کلیه دعاوی ملکی، وصول مطالبات، توقیف اموال و قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در تمامی دعاوی خانواده از جمله: طلاق یکطرفه و طلاق توافقی، مطالبه مهریه، حضانت و سلب حضانت و همچنین قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در زمینه های دعاوی جزایی همچون کلاهبرداری و مواد مخدر و دعاوی تجاری همچون ورشکستگی و تنظیم اساسنامه شرکت ها توانسته در حوزه گسترده وکالت جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد به شمار آید.

آدرس: مشهد، بلوار مدرس، ساختمان شماره 14، طبقه چهارم

شماره تماس: 09153447034

موسسه حقوقی سپهرعدالت نوین

موسسه حقوقی سپهرعدالت نوین

موسسه حقوقی سپهر عدالت نوین، با سال های تخصص و تجربه در زمینه های مختلف حقوقی از جمله: دعاوی حوزه خانواده، ثبت شرکت ها و امور اقتصادی آن ها، امور حقوقی بین الملل و وکالت در امور ملکی با ارائه بهترین راه کارها توانسته جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد به شمار آید.

آدرس: مشهد، چهار طبقه، دانشجو، بلوار معلم، بین پرورش و بلوار دانشجو

شماره تماس: 09153670070

موسسه حقوقی وکلای فرهیخته

موسسه حقوقی وکلای فرهیخته

موسسه حقوقی وکلای فرهیخته، با حضور وکلای خبره و کاربلد در کلیه زمینه های حقوقی و خانواده از جمله: محرومیت از حضانت فرزندان، معاملات افراد زیر 18 سال، نکات طلایی در صدور سفته و حذف نام همسر سابق از شناسنامه و هزاران حوزه فعالیت دیگر، توانسته جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد به شمار آید.

آدرس: مشهد، چهار طبقه، مدرس8، ساختمان 121، طبقه2

شماره تماس: 091514942283

موسسه حقوقی آوای عدالت

موسسه حقوقی آوای عدالت

موسسه حقوقی آوای عدالت، با داشتن رزومه قوی و با سرلوحه قراردادن شاخصه های منحصر به فرد و انجام کار تیمی دقیق و استفاده از مهارت های حقوقی کارشناسان خود، توانسته جزو یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد به شمار آید.

آدرس: مشهد، بلوار مجد، مجتمع تجاری ضامن آهو

شماره تماس: 09105146717

مزایای بهترین موسسه حقوقی در مشهد

در این مقاله دانستیم که موسسات حقوقی از حضور چندین وکیل خبره و کارشناس امور حقوقی در پیگیری روند پرونده موکلین در محاکم قضایی استفاده می کنند. نظارت چندین وکیل خبره و کاربلد در حوزه های مختلف حقوقی یکی از اصلی ترین مزیت های موسسات حقوقی بر دفاتر وکالت است. در دفتر وکالت تنها یک وکیل و در حوزه ای محدود و مشخص، بر پرونده موکل تسلط و نظارت داشته و به تنهایی مسئولیت پیگیری پرونده را بر عهده می گیرد و حتی گاهی یافتن بهترین وکیل در مشهد کاری بسیار مشکل است. در این قسمت از مقاله به سایر مزیت های موسسات حقوقی نسبت به دفاتر وکالت می پردازیم:

 • پاسخگویی مشاورین و کارشناسان خبره به موکلین
 • حضور وکلای متخصص و حرفه ای با تخصص های مختلف در حوزه وکالت
 • پیگیری منظم و بررسی پرونده از زوایای مختلف
 • اطلاع رسانی روند پرونده به موکل
 • نظارت عوامل موسسه حقوقی بر روند پیگیری پرونده ها و عملکرد وکلا
 • پیگیری پرونده در محاکم قضایی و ارائه گزارش کار وکلا به موکلین
مزایای بهترین موسسه حقوقی در مشهد بر دفاتر وکالت

شرایط عضویت وکلا در موسسات حقوقی

عضویت در یک موسسه حقوقی شرایطی دارد، بر طبق قوانینی که در دادگستری ایران برای این امر در نظر گرفته شده است، فقط افرادی می توانند موسسات حقوقی را راه اندازی و اداره کنند که توانایی و تخصص لازم را در این زمینه دارا باشند. اولین و مهم ترین نکته در مورد افراد درخواست دهنده موسسات حقوقی دارا بودن مدرک کارشناسی در رشته حقوق و یا فقه اسلامی و گذراندن دوره های تخصصی و قبولی در آزمون مربوطه است.

در ادامه به شرایط عضویت وکلا در موسسات حقوقی پرداخته ایم:

 • پروانه وکالت وکلا باید دارای تاریخ و مدت اعتبار باشد یعنی در صورت اتمام مدت زمان قانونی آن را تمدید کرده باشند.
 • اعضای درخواست دهنده عضویت نباید دارای سابقه کیفری باشند.
 • سوابق شغلی اعضا در گذشته، نباید از نظر قانونی مشکلی داشته باشد.
 • اعضا قبل از عضویت در موسسه حقوقی نباید دفتر وکالت به صورت خصوصی داشته باشند.
 • اعضا قبل از عضویت در موسسه حقوقی نباید در هیچ موسسه حقوقی عضو بوده باشند.

کلام آخر

در شهر مشهد با گستردگی وسعت و تراکم جمعیت، مردم با مشکلات حقوقی بسیار زیادی روبرو هستند و با ادامه این مشکلات و طولانی شدن مدت زمان اختلافات و نیافتن راهکاری مناسب، به جهت دست یابی به راه حل های منطقی، افراد به دنبال یافتن موسسه معتبر حقوقی می گردند تا با مراجعه به آن ها بتوانند به راحتی از عهده حل مشکلات به وجود آمده بر آیند. بهترین موسسه حقوقی در مشهد می تواند به موکلین خود در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری کمک شایانی کند؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با موسسات حقوقی در مشهد در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

همچنین اگر شما ساکن شهر اهواز هستید و به دنبال بهترین موسسه حقوقی در اهواز می گردید، می توانید به این مقاله مراجعه و با بهترین های این حوزه و نحوه خدمات دهی آن ها بیشتر آشنا شوید. از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنونیم. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد سازنده در باره این مقاله می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

آیا به دلیل عدم پرداخت نفقه، می توان دادخواست طلاق داد؟

صرف عدم پرداخت نفقه دلیل بر دادخواست طلاق نیست اما با اثبات عسر و حرج زوجه، این امکان وجود دارد.

منظور از استشهادیه چیست؟

استشهادیه، سندی کتبی است که توسط شاهدان ماجرا در جهت اثبات حرف شاکی یا متهم تنظیم شده و به امضای تک تک آن ها می رسد. زمانی که تعداد شاهدان برای حضور در دادگاه زیاد باشد از استشهادیه استفاده می شود.

مفهوم پیوست یا ضمائم چیست؟

پیوست یا ضمائم به اسناد و مدارکی اطلاق می شود که در انتهای دادخواست اضافه شده و همراه با برگه دادخواست به مراجع قضایی تحویل داده می شود.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا