وکیل حقوقی

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در مشهد⚡【سال1403】

در این مقاله سعی داریم تا شما همراهان همیشگی را با 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در مشهد آشنا کنیم؛ همه ما می دانیم که شهر مشهد، پس از تهران دومین شهر بزرگ کشور است. به دلیل تراکم جمعیت از اقوام گوناگون از سایر شهرها و یا دیگر کشورها در این شهر و تعارضات و مشکلات پیش آمده ما بین این افراد در زمینه های خانوادگی، مالی، مهاجرت و یا سرمایه گذاری، متاسفانه هر ساله بر تعداد پرونده های حقوقی و کیفری افزوده می شود. سریع ترین و بهترین راهکار برای حل مشکلات حقوقی و اخذ مشاوره های تخصصی، مراجعه به بهترین موسسه حقوقی در مشهد و کمک گرفتن از وکلای حاذق و با سابقه است. اگر شما نیز درگیر این گونه پرونده های حقوقی هستید و به دنبال بهترین موسسه حقوقی در مشهد می گردید، لطفا تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

موسسه حقوقی چیست؟

همان گونه که از نام موسسه حقوقی مشخص است این گونه موسسات غیر تجاری بوده و در کار خرید و فروش و صادرات و واردات کالا ورود نمی کنند. یک موسسه حقوقی برای ثبت قانونی و شروع فعالیت حرفه ای خود به اخذ مجوز رسمی از قوه قضاییه و یا وزارت صمت نیازمند است. در موسسات حقوقی چندین وکیل پایه یک دادگستری با مدرک حرفه ای و کارشناسان رسمی دادگستری بسیار خبره، صاحب نظر و مطلع از مسائل حقوقی ایران که در آزمون مربوطه نمره قبولی اخذ کرده اند، مشغول به کار هستند.

در این گونه موسسات شما با یک تشکیلات تخصصی و حرفه ای حقوقی و حضور چندین وکیل خبره روبرو هستید. وکلایی که اولا هیچ گونه سابقه کیفری و محکومیت قضایی نداشته و دیگر این که به صورت خصوصی دفتر وکالت ندارند. در تعریف دیگر این گونه موسسات رابط بین وکیل و موکل هستند. در واقع موسسات حقوقی با در اختیار داشتن بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد انتخابی دقیق برای پیگیری و حل چالش های پیش آمده حقوقی به شمار می روند.

موسسه حقوقی چیست؟

کار بهترین موسسه حقوقی در مشهد چیست؟

حضور گروهی از کارشناسان وکالت و بهترین وکلای پایه یک دادگستری در بهترین موسسه حقوقی در مشهد توانسته حوزه فعالیت این گونه موسسات را گسترش دهد. نظارت گروهی وکلا در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده نتایج پرونده های موکلین را رضایت بخش کرده است پس بهتر است قبل از هر گونه اقدام قانونی در محاکم قضایی، از وکلای موسسات حقوقی مشاوره ای دقیق بگیریم. در این قسمت به معرفی زمینه های فعالیت این گونه موسسات می پردازیم:

مشاوره امور خانواده:

حضور کارشناسان موسسات حقوقی و ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه های مختلف دعاوی خانواده از جمله: طلاق، نفقه، مهریه، اجرت المثل ایام زوجیت، فسخ نکاح، ملاقات فرزند، حضانت فرزندان، طلاق خلع ید و مبارات و شروط ضمن عقد، به دست یابی موکلین به بهترین راه کار ها منجر شده است.

وصول مطالبات:

امروزه روابط تجاری افراد به دلیل عدم آگاهی آن ها به حقوق خود، با پیچیدگی ها و چالش های حقوقی بسیار زیادی روبرو است. همین موضوع افراد را بر آن داشته که در همه زمینه های حقوقی از جمله: چک و سفته تا وصول مطالبات از دانش و آگاهی وکلای با تجربه در موسسات حقوقی کمک گرفته و این کار را بر عهده آنان بگذارند.

مشاوره کیفری:

مشاوره کیفری تخصصی توسط وکلای حرفه ای و خبره در موسسات حقوقی اهمیت بسیار زیادی دارد. برای افرادی که درگیر پرونده های کیفری از جمله: قتل و تصادفات و یا کلاهبرداری شده اند مشاوره با مشاوران بهترین موسسه حقوقی تصمیمی عاقلانه و منطقی است.

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در مشهد را بشناسید!

موسسه حقوقی علیرضا قدیری

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری است که از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده؛ وی بیش از 25 سال سابقه درخشان وکالتی در پرونده های بسیار مهم دارند و یکی از بهترین وکلای مشهد محسوب می شوند؛ ایشان عضو رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران است؛ جناب آقای قدیری یکی از بهترین وکیل کیفری در مشهد است.

تخصص و مهارت:

 • سابقه حضور در هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خراسان
 • بازرس هیأت مدیره و نماینده ویژه کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانونهای وکلا ی کشور
 • کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد
 • مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق ثبت خراسان

شماره تماس09155909549

آدرس: مشهد امام خمینی 28-برج اداری مرمر

وب سایت: alireza-ghadiri.com

علی بهروش

علی بهروش

علی بهروش یکی از بهترین وکیل مشهد است؛ که به صورت کاملا تخصصی در دعاوی خانواده و طلاق فعالیت دارد و تا به امروز توانسته پرونده های بسیار زیادی را در زمینه طلاق توافقی در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برساند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دفتر حمایت حقوقی قضایی ایثارگران و بسیجیان سپاه
 • دکتری حقوق خصوصی
 • بنیان گذار سامانه وکیل نوین

آدرس: مشهد، قاسم آباد، چهارراه ورزش، نبش شاهد 33، برج ایلما، طبقه 4، واحد 401

شماره تماس05136140000 – 09156222213

وب سایت: vakilnovin.com

موسسه حقوقی سورنا

موسسه حقوقی سورنا

موسسه حقوقی سورنا یکی از موسسات بسیار معروف و مشهور در استان خراسان رضوی در شهر بزرگ مشهد است؛ این موسسه یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد بین مردم عزیز می باشد که توانسته نظر تمامی موکلین خود را جلب نماید؛ در این موسسه خدمات تخصصی در حوزه مختلف دعاوی وکالت ارائه می شود؛ مردم عزیز شهر مذهبی مشهد در صورت وجود هر گونه مشکل حقوقی به این موسسه مراجعه می کنند.

آدرس: مشهد ، بلوار وکیل آباد بین سامانیه و هاشمیه پلاک 

موسسه دادخواهان پویای مهر راستین

موسسه دادخواهان پویای مهر راستین

موسسه دادخواهان پویای مهر راستین یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد می باشد؛ این موسسه دارای شماره ثبت 5217 است که در شهر بزرگ و مذهبی مشهد، در حال تلاش برای حل مشکل مردم عزیز این شهر می باشد؛ در این موسسه وکلا و قضات و مشاوران بسیار مجرب در حالا ارائه خدمات می باشند که تمام تلاش خود را برای جلب موکلین می کنند.

آدرس: مشهد، خیابان احمد آباد، خیابان پاستور، بین پاستور 10 و 12، پلاک24

موسسه حقوقی دادگر

موسسه حقوقی دادگر

موسسه حقوقی دادگر یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد است؛ در این موسسه وکلای بسیار مجرب و مشاوران حقوقی بسیار حرفه ای و قضات بسیار خوب در حال فعالیت اند؛ هر یک از افراد فعال در این موسسه در تلاش اند که رضایت هر یک از افراد مراجعه کننده را جلب نمایند؛ در این موسسه خدمات به صورت کاملا تخصصی در زمینه های مختلف دعاوی وکالت ارائه می گردد.

آدرس: مشهد، بلوار معلم، نبش معلم 17، پلاک 1، طبقه منفی 1

موسسه حقوقی دادگستر

موسسه حقوقی دادگستر

موسسه حقوقی دادگستر در استان خراسان رضوی در شهر بزرگ مشهد احداث شده است که توانسته با وکلا و مشاوران حرفه ای جهت حل مشکل مردم همکاری داشته باشد؛ در این موسسه اولین هدف، رضایت موکلین می باشد و در ضمن فعالان این موسسه در تلاش اند تا حق هیچ یک از موکلین ضایع نشود؛ از این رو موسسه دادگستر به عنوان یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد معروف شدع است.

آدرس: مشهد، سید رضی، بلوار معلم، خیابان معلم بیست و هفتم، خیابان سید رضی بیست و ششم

موسسه عدالت گستر پاژ

موسسه عدالت گستر پاژ

موسسه عدالت گستر پاژ یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد می باشد که شماره ثبت آن 4032 است؛ این موسسه فعال می باشد و با وکلای بسیار مجرب و متخصص همکاری دارد؛ هر یک از این وکلا در تلاش اند که پرونده هایی با دعاوی مختلف اعم از ملکی، کیفری، خانواده، حقوقی و … را حل نمایند؛ در این موسسه حق هیچ یک از موکلین ضایع نمی شود.

آدرس: مشهد، سیمتری دوم احمد آباد، نبش ابوذر 16، پلاک 160، طبقه دوم، واحد 5

موسسه حقوقی سپهر

موسسه حقوقی سپهر

موسسه حقوقی سپهر جزو موسسات بسیار معروف و مشهور استان خراسان رضوی می باشد که در شهر مشهد احداث شده است؛ هر یک از مشاوران و وکلایی که در این موسسه فعالیت دارند بسیار مجرب و حرفه ای می باشند؛ کسانی که به این موسسه مراجعه می کنند دیگر نگران حل مشکل در زمینه دعاوی مختلف از جمله خانواده، کیفری، ملکی، حقوقی و … نیستند؛ تمامی این مسائل موجب شده که موسسه سپهر به عنوان یکی از بهترین موسسه حقوقی در مشهد شناخته شود.

آدرس: مشهد، بلوار هاشمیه

موسسه حقوقی وکلای فرهیخته

موسسه حقوقی وکلای فرهیخته

موسسه حقوقی وکلای فرهیخته در شهر بزرگ و مذهبی مشهد می باشد که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم دارد؛ هر گونه مشکل مختلف وکالتی در زمینه دعاوی متعدد از جمله کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … در این موسسه مشهور قابل حل می باشند؛ هدف این موسسه جلب رضایت و نظر تک تک افراد مراجعه کننده می باشد؛ از این رو به عنوان بهترین موسسه حقوقی در مشهذ شناخته شده است.

آدرس: مشهد، جنت، بلوار مدرس، خیابان مدرس هشت

موسسه حقوقی معاهده

موسسه حقوقی معاهده

موسسه حقوقی معاهده جزو موسسات بسیار خوب در استان خراسان رضوی است که با لقب بهترین موسسه حقوقی در مشهد بین مردم شناخته شده است؛ افراد ساکن شهر مشهد به خوبی این موسسه را می شناسند و در صورت برخورد با مشکل در زمینه دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … به آن جا مراجعه می کنند و از وکلای حرفه ای کمک می گیرند.

آدرس: مشهد، بلوار مدرس، جنب دادگستری امام خمینی ، بین مدرس 4 و 6، ساختمان شماره 14، طبقه 4

مزایای بهترین موسسه حقوقی در مشهد

در این مقاله دانستیم که موسسات حقوقی از حضور چندین وکیل خبره و کارشناس امور حقوقی در پیگیری روند پرونده موکلین در محاکم قضایی استفاده می کنند. نظارت چندین وکیل خبره و کاربلد در حوزه های مختلف حقوقی یکی از اصلی ترین مزیت های موسسات حقوقی بر دفاتر وکالت است. در دفتر وکالت تنها یک وکیل و در حوزه ای محدود و مشخص، بر پرونده موکل تسلط و نظارت داشته و به تنهایی مسئولیت پیگیری پرونده را بر عهده می گیرد و حتی گاهی یافتن بهترین وکیل در مشهد کاری بسیار مشکل است. در این قسمت از مقاله به سایر مزیت های موسسات حقوقی نسبت به دفاتر وکالت می پردازیم:

 • پاسخگویی مشاورین و کارشناسان خبره به موکلین
 • حضور وکلای متخصص و حرفه ای با تخصص های مختلف در حوزه وکالت
 • پیگیری منظم و بررسی پرونده از زوایای مختلف
 • اطلاع رسانی روند پرونده به موکل
 • نظارت عوامل موسسه حقوقی بر روند پیگیری پرونده ها و عملکرد وکلا
 • پیگیری پرونده در محاکم قضایی و ارائه گزارش کار وکلا به موکلین
مزایای بهترین موسسه حقوقی در مشهد بر دفاتر وکالت

شرایط عضویت وکلا در موسسات حقوقی

عضویت در یک موسسه حقوقی شرایطی دارد، بر طبق قوانینی که در دادگستری ایران برای این امر در نظر گرفته شده است، فقط افرادی می توانند موسسات حقوقی را راه اندازی و اداره کنند که توانایی و تخصص لازم را در این زمینه دارا باشند. اولین و مهم ترین نکته در مورد افراد درخواست دهنده موسسات حقوقی دارا بودن مدرک کارشناسی در رشته حقوق و یا فقه اسلامی و گذراندن دوره های تخصصی و قبولی در آزمون مربوطه است.

در ادامه به شرایط عضویت وکلا در موسسات حقوقی پرداخته ایم:

 • پروانه وکالت وکلا باید دارای تاریخ و مدت اعتبار باشد یعنی در صورت اتمام مدت زمان قانونی آن را تمدید کرده باشند.
 • اعضای درخواست دهنده عضویت نباید دارای سابقه کیفری باشند.
 • سوابق شغلی اعضا در گذشته، نباید از نظر قانونی مشکلی داشته باشد.
 • اعضا قبل از عضویت در موسسه حقوقی نباید دفتر وکالت به صورت خصوصی داشته باشند.
 • اعضا قبل از عضویت در موسسه حقوقی نباید در هیچ موسسه حقوقی عضو بوده باشند.

کلام آخر

در شهر مشهد با گستردگی وسعت و تراکم جمعیت، مردم با مشکلات حقوقی بسیار زیادی روبرو هستند و با ادامه این مشکلات و طولانی شدن مدت زمان اختلافات و نیافتن راهکاری مناسب، به جهت دست یابی به راه حل های منطقی، افراد به دنبال یافتن موسسه معتبر حقوقی می گردند تا با مراجعه به آن ها بتوانند به راحتی از عهده حل مشکلات به وجود آمده بر آیند. بهترین موسسه حقوقی در مشهد می تواند به موکلین خود در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری کمک شایانی کند؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با موسسات حقوقی در مشهد در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنونیم. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد سازنده در باره این مقاله می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

آیا به دلیل عدم پرداخت نفقه، می توان دادخواست طلاق داد؟

صرف عدم پرداخت نفقه دلیل بر دادخواست طلاق نیست اما با اثبات عسر و حرج زوجه، این امکان وجود دارد.

منظور از استشهادیه چیست؟

استشهادیه، سندی کتبی است که توسط شاهدان ماجرا در جهت اثبات حرف شاکی یا متهم تنظیم شده و به امضای تک تک آن ها می رسد. زمانی که تعداد شاهدان برای حضور در دادگاه زیاد باشد از استشهادیه استفاده می شود.

مفهوم پیوست یا ضمائم چیست؟

پیوست یا ضمائم به اسناد و مدارکی اطلاق می شود که در انتهای دادخواست اضافه شده و همراه با برگه دادخواست به مراجع قضایی تحویل داده می شود.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هجده =

دکمه بازگشت به بالا