وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در همدان ⚡【سال1403】⭐️

هدف ما از نگارش این مقاله، آشنا نمودن شما با 10 تا از بهترین وکیل طلاق در همدان است. اگر به وکیل متخصص در حوزه خانواده و طلاق نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. پس از ازدواج ممکن است مشکلاتی در زمینه های مختلف میان زوجین ایجاد شود که منجر شود آن ها تصمیم به جدایی بگیرند. اما عملی کردن این تصمیم نیاز به انجام مراحل مختلف دارد که باید به صورت قانونی طی شود. در این مسیر هر یک از زوجین حق و حقوقی دارند که باید به آن ها برسند و به همین منظور باید به مراجع قضایی مراجعه نمایند. داشتن یک وکیل خوب می تواند برای زن و شوهر در مسیر طلاق باعث دل گرمی و تسریع در به ثمر رسیدن پرونده آن ها باشد. 

بهترین وکیل طلاق در همدان کیست؟ 

پرونده های طلاق در دسته دعاوی خانواده قرار دارند و در دادگاه های خانواده مورد بررسی قرار می گیرد. افرادی که درگیر چنین پرونده هایی می شوند برای کسب نتیجه بهتر می توانند  به وکیل مراجعه کنند و پیگیری پرونده را به وی بسپارند. اما بهتر است که وکیل توانمند و با تجربه ای انتخاب شود تا حضور او نتیجه بخش باشد. 

بهترین وکیل طلاق در همدان باید مسئولیت های خود در پرونده طلاق را بشناسد و نسبت به آن متعهد باشد. با توجه به این که طلاق از طرف مرد درخواست شده و یا زن و یا به صورت توافقی است نحوه پیگیری پرونده و وظایف وکیل متفاوت است. یک وکیل خوب در تمام این موارد به بهترین شکل ممکن از عهده پرونده بر خواهد آمد.  

برای انجام اصولی امور محوله به وکیل، لازم است که وی دارای دانش حقوقی بالا در زمینه پرونده و همچنین تجربه کاری در آن حوزه باشد. بهترین وکیل خانواده در همدان بسیار صبور و بردبار است تا بتواند امورات لازم را به درستی انجام دهد. یکی دیگر از خصوصیات مهم برای یک وکیل دقت و ریزبینی است که با به کارگیری آن بتواند به نکات مهم و کلیدی پرونده دست پیدا کند. 

بهترین وکیل طلاق در همدان کیست؟

خدمات ارائه شده توسط بهترین وکیل طلاق در همدان 

اولین و مهم ترین کاری که یک وکیل فعال در حوزه خانواده و طلاق انجام می دهد، بررسی درست و دقیق پرونده و گوش دادن به صحبت های طرفین است. پس از آن وکیل باید تلاش نماید زوجین را به سمت آشتی و صلح سوق دهد. ارائه مشاوره های حقوقی مناسب در جهت آشتی در پرونده های طلاق از اهمیت زیادی برخوردار است.  

اموری که وکیل طلاق به عهده دارد بسته به موکل او متفاوت می باشد. در واقع اگر وکیل وکالت مرد را به عهده داشته باشد، علاوه بر پیگیری پرونده و ارائه دادخواست ها و دفاعیه ها باید در زمینه قانع کردن دادگاه به نفع موکل خود توانا باشد. در واقع وی باید تلاش کند تا دادگاه دلایل مرد برای طلاق را بپذیرد و همچنین دادخواست اعسار وی را بپذیرد. 

اگر وکیل از طرف زن به وکالت منصوب شده باشد باید در جهت احقاق حق زوجه تلاش نماید. بر عکس وکالت مرد باید توانایی مالی مرد را اثبات نموده تا زن بتواند مهریه خود را دریافت کند. وی همچنین باید با استفاده از قوانین خانواده بتواند نفقه و اجرت المثل زوجه را نیز  دریافت نماید. در واقع خدماتی که یک وکیل در پرونده طلاق باید به موکل خود ارائه دهد، در هنگام وکالت زن بر خلاف اموری است که در وکالت مرد باید انجام دهد. 

10 تا از بهترین وکیل طلاق در همدان را بشناسید! 

لیلا آرین پارسا 

بیبا آرین پارسا

خانم آرین کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند که در همدان به شغل وکالت مشغول می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 7621 از قوه قضاییه هستند. لیلا آرین پارسا حدود 16 سال است که به کار وکالت مشغول است و در این سال ها موفق شده پرونده های بسیاری را در دادگاه های همدان به نتیجه برساند. ایشان در خصوص ارائه مشاوره های حقوقی به مراجعین هم قوی عمل کرده و رضایت موکلین خود را جلب کرده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • نگارش کلیه اوراق قضایی 
 • تخصص در وکالت دعاوی خانواده از جمله طلاق، طلاق توافقی، مهریه و نفقه 
 • تخصص در پرونده های تملک آپارتمان ها، دعاوی راهنمایی و رانندگی و مطالبه خسارت 

آدرس: همدان، آرامگاه بوعلی، پاساژ الماس، از سمت خواجه رشید، اداری 2، طبقه 4، واحد 43 

حسین حبیبیان 

حسین حبیبیان

آقای حبیبیان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علوم و تحقیقات واحد تهران می باشند. پروانه وکالت شماره 163 صادره از کانون وکلای دادگستری متعلق به حسین حبیبیان است. ایشان سابقه همکاری با کارخانه ها، بانک ها، موسسات مالی و اعتباری و دادستان انتظامی کانون وکلا را در کارنامه کاری خود دارند. این وکیل با تکیه بر دانش و مهارت خود موفق به کسب پیروزی در درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود شده اند و به همین دلیل به عنوان بهترین وکیل طلاق در همدان شناخته شده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های شهرداری و تملک آپارتمان ها 
 • پذیرش پرونده های خانواده از جمله طلاق و حضانت فرزندان 
 • تخصص در دعاوی اعسار، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، قصاص و اجراییات 

آدرس: همدان، میدان دانشگاه، ابتدای خیابان جهاد، ساختمان جم، طبقه 3، واحد 10  

مهدی نظری 

مهدی نظری

آقای نظری از وکلای خوب و توانای استان همدان هستند که به دلیل حسن خلق، صداقت و رازداری بین مردم شناخته شده اند. مدرک تحصیلی ایشان لیسانس حقوق از دانشگاه بوعلی سینا است. ایشان سابقه دریافت پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلا به شماره 928 را دارند. آقای مهدی نظری همچنین موفق به کسب رتیه یک آزمون اختبار کانون وکلا در شهر همدان شده اند. وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف از جمله حدود، خانواده، شهرداری، دعاوی اقتصادی، تعزیزات و جرایم بازدارنده و قصاص توسط ایشان پذیرفته می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم و نگارش انواع قراردادها و اظهارنامه ها 
 • نوشتن کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها و شکوائیه ها 

آدرس: همدان، آرامگاه بوعلی، سیزده خانه، برج آریان، طبقه 12، واحد 4 

مریم عاشری 

مریم عاشری

خانم عاشری وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در همدان مشغول ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر هستند. ایشان پرونه وکالت شماره 722 را از کانون وکلا دریافت کرده اند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری می باشند. خانم عاشری وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی را می پذیرند اما در خصوص پرونده های خانواده، ارث و میراث، اعسار، دعاوی راهنمایی و رانندگی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی تخصص دارند. مشاوره های حقوقی ایشان هم بسیار راه گشا بوده و منجر به حل مشکلات برخی از مراجعین شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف از جمله طلاق 

آدرس: همدان، فامنین، خیابان معلم، رو به روی دادگستری 

حسین آراسته 

حسین آراسته

آقای آراسته کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و وکیل پایه یک دادگستری فعال در همدان هستند. ایشان حدود دو دهه است که به وکالت مشغول می باشند و با تکیه بر دانش و مهارت خود پرونده های بسیاری را با نتیجه دلخواه موکل به پایان رسانده اند. به دلیل تلاش مستمر در پرونده های طلاق ایشان به عنوان بهترین وکیل طلاق در همدان شناخته شده اند. آقای آراسته همچنین به عنوان وکیل و مشاور حقوقی با بانک مهر اقتصاد همکاری داشته اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در دعاوی خانواده و اعسار 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: کبودرآهنگ، بلوار بعثت، رو به روی نمایشگاه اتومبیل معینی 

فائزه حسنلو 

فائزه حسنلو

فائزه حسنلو جزو وکلای خوب و با سابقه همدان است که خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق و پروانه وکالت پایه یک می باشند. تخصص ایشان دعاوی خانواده، طلاق، استرداد جهیزیه، مناقصات، اختلافات مالی، دعاوی اموال منقول شامل خودرو و جواهرات، اختلاف در مالکیت و بسیاری از دعاوی ملکی دیگر است. مشاوره های حقوقی ایشان بسیار اثرگذار بوده و سبب جلب رضایت مردم شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم دادخواست و شکوائیه 
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در وکالت دعاوی ملکی و خانواده 

آدرس: همدان، خیابان بوعلی، کوچه دادگستری، ساختمان پردیس، طبقه 2، واحد 6 

علی قائم پناه 

علی قائم پناه

آقای قائم پناه تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق ادامه داده اند و پس از آن با دریافت پروانه وکالت پایه یک شروع به وکالت نمودند. پروانه وکالت شماره 612 صادره از کانون وکلا متعلق به آقای قائم پناه است. ایشان حدود 14 سال است که به شغل وکالت فعالیت دارند و در این دوران تلاش نموده اند پرونده های تحت وکالت خود را با نتیجه مطلوب به سرانجام برسانند. ایشان همچنین 12 سال است که در دانشگاه های همدان به تدریس می پردازند. سابقه درخشان ایشان گواه تخصص و مهارت بالای این وکیل با تجربه است. 

تخصص و مهارت: 

 • دعاوی خانواده شامل طلاق، ارث و میراث و سرپرست و قیم 
 • دعاوی مالی و تجاری، قراردادها، چک و سفته، داوری و اختلافات مالی 
 • دعاوی املاک مانند خرید و فروش اموال غیر منقول، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه و تخلیه 

آدرس: همدان، برج زاگرس، طبقه 8، واحد 805 

عرفان صالح

عرفان صالح

از وکلای خوب و شناخته شده استان همدان می توان از آقای عرفان صالح نام برد. ایشان دارای تحصیلات حقوقی بوده و پس از دریافت مدرک تحصیلی خود موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک به شماره 1078 از کانون وکلا شدند. آقای صالحی سال ها است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم شهر همدان می پردازند. سابقه همکاری با شرکت ها و موسسات مختلف در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. ویژگی های اخلاقی و حرفه ای ایشان سبب جلب رضایت موکلین ایشان شده است. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های مختلف نشانه تجربه بالای این وکیل می باشد.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده و مهریه 

آدرس: نهاوند، خیابان ابوذر، پاساژ گروس، طبقه پایین

معصومه جعفرزاده

معصومه جعفرزاده

از دیگر وکلایی که در استان همدان به ارائه خدمات حقوقی به مردم مشغول هستند خانم جعفرزاده می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک و عضو رسمی کانون وکلا می باشند. در پرونده کاری ایشان موفقیت های بسیاری در وکالت پرونده های حقوقی و کیفری دیده می شود. این وکیل توانایی وکالت پرونده های مختلف را دارا می باشند اما در پرونده های خانواده و به خصوص طلاق تخصص ویژه دارند. مشاوره حقوقی هم از دیگر مواردی است که خانم معصومه جعفرزاده در آن موفق عمل نموده اند.  

تخصص و مهارت:  

 • پذیرش دعاوی کیفری مختلف  
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری  
 • نگارش کلیه اوراق قضایی از جمله شکوائیه دعاوی کیفری 

آدرس: همدان، برج پاستور، طبقه 8، واحد 7

طلاق توافقی چیست؟ 

پرونده های طلاق به سه صورت مورد دادخواست قرار می گیرند، طلاق از طرف زن، طلاق از طرف مرد و طلاق توافقی انواع دادخواست طلاق هستند. همان طور که از نام طلاق توافقی پیدا است به نوعی از طلاق گفته می شود که با توافق انجام شود. یعنی زوج و زوجه برای پایان دادن به زندگی مشترک خود توافق دارند و هر دو تصمیم به خاتمه دادن زندگی و جدایی دارند.  

این نوع طلاق نسبت به دو نوع دیگر ساده تر و کوتاه تر خواهد بود. زیرا زن و شوهر خودشان نسبت به تمام امور توافق نموده اند. میزان مهریه و نحوه پرداخت آن، هزینه های طلاق، حضانت فرزندان و سایر مسائل بین زوج و زوجه حل و فصل شده است و در خصوص آن ها تصمیم گیری شده است. در این نوع طلاق، دادگاه هم ملاک را همان توافق زوجین قرار داده و بر اساس آن، رای طلاق را صادر می نماید. 

طلاق توافقی چیست؟

حقوق زن در طلاق 

در فرآیند طلاق، زن دارای حق و حقوق مشخصی است که باید توسط مرد پرداخت گردد. یکی از این حقوق مهریه است که تحت هر شرایطی باید پرداخت گردد. طلاق به هر دلیل و شکلی که باشد مرد موظف به پرداخت مهریه می باشد. حتی بدون طلاق هم زن می تواند هر زمان که بخواهد مهریه خود را از مرد مطالبه نماید و مرد هم موظف به پرداخت آن است.  

اما زن حقوق دیگری مانند نفقه و اجرت المثل هم دارد که تحت شرایط مشخص به وی تعلق می گیرد. در واقع اگر مرد برای طلاق همسر خود دلایل موجه داشته باشد این حقوق به زن تعلق نمی گیرد. البته زن مختار است حقوق خود را به مرد ببخشد و یا در ازای دریافت شرایطی خاص از آن بگذرد. اما به هر صورت باید حقوق زن پرداخت شود و یا وی آن ها را ببخشد تا حکم طلاق صادر شود، در غیر این صورت طلاق امکان پذیر نخواهد بود.  

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل طلاق در همدان را به شما معرفی نمودیم. این وکیل باید در دعاوی طلاق تخصص و دانش داشته و همچنین سابقه وکالت چنین پرونده هایی را در سابقه کاری خود داشته باشد. با توجه به نوع طلاق و وکالت زن یا مرد در چنین پرونده هایی وظایف وکیل متفاوت خواهد بود. مهریه، نفقه و اجرت المثل از جمله حقوق زن می باشد که باید در پرونده طلاق تعیین تکلیف شود و به زن پرداخت گردد. امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله برای زوجینی که درگیر پرونده های طلاق هستند مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن سوالات حقوقی می توانید با وکلای معرفی شده ارتباط برقرار نمایید. ما در سایت وکیل چی پذیرای نظرات ارزنده شما هستیم.    

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا