وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل اعدام در مشهد⭐【سال1403】⚖️

10 تا از بهترین وکیل اعدام در مشهد طبق نظر مجله وکیل چی:

  • مرتضی رشیدیان یزد (خیابان احمدآباد)
  • مجتبی عطایی (خیابان احمدآباد)
  • علی به روش (قاسم آباد)
  • علی ابراهیمی مهر (بلوار سجاد)
  • سید فرهاد حسینی مقدم (بلوار فرامرز عباسی)
  • مریم جلالی (شهرآرا)
  • شاهین غفاری دانشمند (بین چهار راه دانش آموز و دانش آموز 20)
  • رضا طالبی (خیابان معلم)
  • نیره ابراهیمی برومند (بلوار دانشجو)
  • مجید مبارکی (قاسم آباد)

در قانون مجازات اسلامی، برای برخی جرایم مانند قتل عمد، تجاوز به عنف و بسیاری از جرایم دیگر، مجازات اعدام در نظر گرفته شده است. پرونده این جرم ها، از حساسیت بالایی برخوردار بوده و مستلزم حضور یک وکیل اعدام است. نتایج حاصل از مراجعه به بهترین وکیل اعدام در مشهد به گونه ای است که با اطلاع از آن ها، میزان تمایل مراجعه به وکیل افزایش می یابد. برای این که بدانید بهترین وکیل اعدام در مشهد چه کسی است، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل اعدام در مشهد چه کسی است؟

اعدام به عنوان مجازات برخی جرایم، در قوانین مجازات اسلامی تعیین شده است. بررسی این پرونده ها نیاز به یک وکیل حاذق و کارکشته دارد که بتواند متهم را تبرئه نماید و یا حداقل مجازات وی را از اعدام کاهش دهد. وکیل اعدام با دانش و سواد حقوقی خود باید بتواند راه های قانونی برای دفاع از موکل خود را بیابد، این همان هنر وکیل اعدام است. بهترین وکیل اعدام در مشهد، تمام تلاش خود را برای جلوگیری از صدور حکم اعدام و در مرحله بعد برای لغو آن به کار می گیرد.

کسب نتیجه دلخواه در پرونده هایی با مجازات اعدام، پروسه ای طولانی و حساس است که مستلزم داشتن تجربه های مشابه و موفقیت آمیز است. این وکیل باید پشتکار فراوانی داشته باشد تا بتواند هم در مسیر کسب مدارک و مستندات و هم در جبهه اقناع قاضی برای دفاع از موکل خود، تلاش نماید. جسارت و شجاعت بهترین وکیل قتل در مشهد هم در مسیر پرونده های این بخش، مهم و حیاتی می باشد.

بهترین وکیل اعدام در مشهد چه کسی است؟

نتایج حاصل از مراجعه به بهترین وکیل اعدام در مشهد

متهمینی که حکم اعدام برای آن ها صادر شده است، می بایست تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا از این حکم رهایی یابند. حرکت در این مسیر نیازمند حضور یک فرد متخصص و خبره در حوزه اعدام است. طبیعتا یک شهروند عادی از قوانین مربوط به اعدام، جرایم منتهی به این حکم و رفع حکم اعدام ندارد. بهترین وکیل اعدام در مشهد، با تسلط خود بر قوانین راه های ممکن برای نجات متهم را می یابد.

در صورتی که دفاع از متهم امکان پذیر نباشد و ادله کافی برای اثبات جرم وی وجود داشته باشد، وکیل اعدام می تواند تلاش خود را برای تقلیل حکم اعدام به مجازات های سبک تر انجام دهد. از طرف دیگر، این وکیل از طریق مذاکره با طرف مقابل دعوا و استفاده از فن بیان خود می تواند به جلب رضایت آن ها کمک نماید. وی حتی می تواند با برقراری توافقات مختلف، رضایت طرف دعوا را در مقابل ارائه شرایطی خاص، به دست آورد.

10 تا از بهترین وکیل اعدام در مشهد را بشناسید!

مرتضی رشیدیان یزد

مرتضی رشیدیان یزد

آقای مرتضی رشیدیان یزد از وکلای خوب استان خراسان رضوی هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق عمومی در مقطع دکترا می باشد. جناب آقای رشیدیان با شهرداری مشهد، پتروشیمی و بانک سپه به عنوان وکیل و مشاور حقوقی همکاری نموده اند. ایشان حدود 16 سال است که در امر وکالت فعالیت می کنند و دعاوی بسیاری را به نتیجه دلخواه موکلین رسانده اند. صداقت، حسن خلق، تعهد و مسئولیت پذیری ایشان سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده و طلاق
 • وکالت پرونده های کیفری مانند قتل و اعدام
 • پذیرش پرونده های املاک شامل تغییر کاربری اراضی

آدرس: مشهد، خیابان احمدآباد، بین سه راه راهنمایی و میدان فلسطین، ساختمان مریم، طبقه سوم، واحد 302

مجتبی عطایی

مجتبی عطایی

آقای عطایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. جناب مجتبی عطایی در دعاوی خانواده، ثبت احوال، قراردادها، اختلافات مالی، چک، اختلاف در مالکیت، شهرداری، ثبت اسناد و املاک، حق کسب و پیشه و اعدام تخصص ویژه دارند و بر قوانین این بخش ها تسلط دارند. به همین دلیل عنوان بهترین وکیل اعدام در مشهد به ایشان اختصاص یافته است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادها، مبایعه نامه ها و اظهارنامه ها
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: مشهد، احمدآباد، بین کلاهدوز 20 و 22، پلاک 27، واحد یک

علی به روش

علی به روش

جناب آقای علی به روش را می توان جزو وکلای مطرح استان خراسان رضوی و مشهد معرفی نمود. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک شدند و وکالت را آغاز کردند. آقای به روش در زمینه مشاوره حقوقی هم فعال هستند و پرونده های بسیاری را از این طریق حل نموده اند. ایشان تمام تلاش خود را برای کسب موفقیت و حمایت از موکل به کار می گیرند و به همین دلیل هم توانسته اند رضایت موکلین را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • قبول دعاوی قتل و اعدام
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: مشهد، قاسم آباد، چهار راه ورزش، نبش شاهد 33، برج ایلما، طبقه 4، واحد 401

علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر

جناب آقای علی ابراهیمی مهر وکیل پایه یک دادگستری در مشهد هستند که سال ها است در این شهر به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان بسیار باخلاق، منصف، متعهد و مسئولیت پذیر هستند و به همین دلیل هم اعتماد موکلین خود را جلب نموده اند. ایشان تمام تلاش خود را برای کسب موفقیت و حمایت از موکل به کار می گیرند و به همین دلیل هم به عنوان بهترین وکیل اعدام در مشهد شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قرارداد
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5

سید فرهاد حسینی مقدم

سید فرهاد حسینی مقدم

یکی از وکلای شناخته شده در مشهد جناب آقای فرهاد حسینی مقدم هستند که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعالیت می کنند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک به شماره 1984 هستند و همچنین عضو کانون وکلا نیز هستند. وکیل مقدم سواد حقوقی لازم برای وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را دارند. ایشان مشاور حقوقی با تجربه ای هستند و بسیاری از دعاوی را از طریق مشاوره حل و فصل نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: مشهد، بلوار فرامرز عباسی، بین فرامرز 19 و 21، مجتمع خاتم، طبقه 3، واحد 15

مریم جلالی

مریم جلالی

مریم جلالی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی فعال در مشهد هستند که چندین سال است به وکالت مشغول هستند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت درجه یک شده و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان خراسان رضوی هستند. وکالت دعاوی خانواده، هویت قانونی، مهریه، طلاق، چک و سفته، کلاهبرداری، قتل، اعدام، خرید و فروش اموال غیر منقول و املاک و شهرداری توسط ایشان پذیرفته می شود. این وکیل خبره و کارکشته عنوان بهترین وکیل اعدام در مشهد را به خود اختصاص داده است. 

تخصص و مهارت:

 • تنظیم شکوائیه و دفاعیه
 • نگارش انواع دادخواست ها و قراردادها
 • وکالت دعاوی کیفری و حقوقی گوناگون

آدرس: مشهد، شهرآرا، بلوار پیروزی، بین پیروزی 78 و میدان اقبال لاهوری، پلاک 132

شاهین غفاری دانشمند

شاهین غفاری دانشمند

آقای غفاری از فارغ التحصیلان رشته حقوق هستند که در حال حاضر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در مشهد فعالیت می نمایند. ایشان با موسسات و شرکت های مختلفی به عنوان وکیل و مشاور همکاری داشته اند. آقای شاهین غفاری دانشمند با تکیه بر سواد و مهارت خود سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. ایشان در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری قبول پرونده می کنند و در درصد بالایی از آن ها نیز نتیجه دلخواه موکل را کسب می نمایند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی خانواده، حضانت فرزندان، اجرت المثل و ارث
 • پذیرش پرونده های کیفری از قبیل کلاهبرداری، سرقت، قتل و اعدام
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت و جهاد کشاورزی

آدرس: مشهد، بین چهار راه دانش آموز و دانش آموز 20، پلاک 182، طبقه اول

رضا طالبی

رضا طالبی

جناب آقای رضا طالبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در حال حاضر در استان خراسان رضوی و مشهد فعالیت می کنند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود  و دریافت پروانه وکالت، فعالیت های حقوقی خود را آغاز کردند. وکیل طالبی سواد حقوقی و علم وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند و چنین پرونده هایی را می پذیرند. صبر، شجاعت، رازداری و تلاش همه جانبه برای دفاع از موکل از ویژگی های برجسته ایشان می باشد.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم  انواع قراردادها و دادخواست
 • وکالت دعاوی حوزه قتل و اعدام
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، ارث و میراث و سرپرستی

آدرس: مشهد، خیابان معلم، قبل از معلم 36، پلاک 982، واحد 3

نیره ابراهیمی برومند

نیره ابراهیمی برومند

یکی دیگر از وکلای معروف و شناخته شده در مشهد، خانم نیره ابراهیمی برومند هستند که عنوان بهترین وکیل اعدام در مشهد را به خود اختصاص داده اند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری نیز هستد. خانم ابراهیمی با تکیه بر علم و دانش خود و همچنین آشنایی با نحوه بررسی پرونده ها، دعاوی بسیاری را وکالت کرده که درصد زیادی از آن ها را با موفقیت به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره های حضوری، غیر حضوری و آنلاین
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق توافقی، استرداد جهیزیه و مهریه
 • قبول پرونده های ملکی از جمله خرید و فروش اموال غیر منقول، تخلیه و موجر و مستاجر

آدرس: مشهد، بلوار دانشجو، بین دانشجو 21 و 23، پلاک 237

مجید مبارکی

مجید مبارکی

آقای مبارکی وکیل پایه یک دادگستری فعال در حوزه های حقوقی و کیفری هستند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا شده اند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری این استان نیز هستند. جناب آقای مجید مبارکی در زمینه دعاوی مختلف مانند اختلافات ملکی، تملک آپارتمان ها، ثبت اسناد و املاک، مهریه، اعدام، قتل و انواع طلاق تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری و تلفنی
 • تدوین اوراق قضایی گوناگون

آدرس: مشهد، قاسم آباد، امامیه 10، نبش فرخنده 4/2، پلاک 42

هزینه بهترین وکیل اعدام

وکیل، هزینه ای را با عنوان حق الوکاله در مقابل انجام زحمات خود، دریافت می کند. این هزینه به نوع پرونده نیز وابسته است و هر چه دعاوی دشوارتر و پیچیده تر باشند، هزینه وکیل نیز بیشتر خواهد شد. هزینه وکالت پرونده های کیفری نسبت به دعاوی حقوقی بالاتر است. پرونده های اعدام، حساسیت بالایی دارند، زیرا با جان افراد در ارتباط هستند و یک خطای وکیل منجر به از دست رفتن جان متهم و اقدامات درست او منجر به نجات جان وی خواهد شد. از این رو، انتخاب بهترین وکیل اعدام در مشهد اهمیت بالاتری دارد و حق الزحمه وکلای اعدام بالاتر می باشد.

در برخی از موارد که فرد متهم به اعدام توانایی مالی برای اعطای وکالت را نداشته باشد و یا بنا به دلایل مختلف، تمایلی به داشتن وکیل نداشته باشد، دادگاه برای ایشان وکیل تسخیری یا معاضدتی انتخاب می کند. لازم به ذکر است که پرونده هایی که شامل جرایم با مجازات اعدام هستند جزو دعاوی هستند که داشتن وکیل در آن ها اجباری می باشد.

هزینه بهترین وکیل اعدام

مجازات کدام جرائم، اعدام می باشد؟

اعدام، یکی از مجازات های تعیین شده برای دسته ای از جرایم می باشد که در واقع بالاترین مجازات می باشد. جرایمی که مجازات آن ها اعدام است، در قوانین کشورهای مختلف، متفاوت می باشد. اما در قانون مجازات اسلامی برای جرایمی مانند قتل عمد، کشتار جمعی و برخی آسیب های جسمی بر اثر ضرب و جرح، حکم اعدام در نظر گرفته شده است.

در برخی از موارد دیگر نیز مانند اقدام بر علیه امنیت ملی و ایجاد اختلال در نظام سیاسی کشور هم ممکن است چنین حکمی صادر شود. افرادی که متهم به تجاوز به عنف هستند و یا جاسوسی، نسل کشی و سوء استفاده جنسی از کودکان نموده اند نیز مطابق قانون، با اعدام مجازات خواهند شد.

کلام آخر

متهمینی که جرم هایی از قبیل قتل عمد، تجاوز به عنف، نسل کشی و غیره را انجام می دهند، به اعدام محکوم می شوند. بهترین وکیل اعدام در مشهد، می تواند با دانش و تجربه خود، موکل خود را از اعدام تبرئه نموده و یا حداقل مجازات او را کاهش دهد. این وکیل باید بسیار جسور و شجاع باشد و با پشتکار تا آخرین لحظه برای حمایت از موکل خود تلاش می کند. وکیل اعدام، هزینه هایی را برای انجام وظایف خود دریافت می کند که با توجه به حساسیت پرونده، تعیین می شود. امیدواریم این مطالب برای شما آموزنده و کاربردی بوده باشد و در جهت شناخت وکیل اعدام مفید واقع شود. از این که به جمع همراهان ما در سایت وکیل چی اضافه شدید از شما سپاسگزاریم. از شما خوانندگان گرامی خواهشمندیم نظرات خود را در خصوص این مقاله برای ما کامنت نمایید.        

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا