وکیلوکیل خانواده

لیست10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه را به کسانی که به دلیل بروز اختلافاتی هم چون ارث، طلاق، مهریه، حضانت فرزند و چنین مسائلی به دنبال یک وکیل کاربلد در استان آذربایجان غربی هستند، معرفی نماییم. وکلایی که مشغول به ارائه خدمات وکالتی در این حوزه هستند، دارای تجربه کافی در این زمینه می باشند و به خوبی می دانند که چگونه باید حق موکل خود را بدون نادیده گرفتن عدالت محقق نمایند. برای شناخت این وکلا و کسب اطلاعات کافی در این حوزه در ادامه مقاله همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در ارومیه کیست؟

وکیلی که قرار است در حوزه رسیدگی به پرونده های خانواده فعالیت کند، باید دوره های آموزشی خود را به طور کامل طی کرده و در آزمون های برگزار شده به موفقیت برسد. بهترین وکیل خانواده در ارومیه وکیلی است که در بین وکلای فعال در این زمینه در استان آذربایجان غربی توانسته باشد به موفقیت ها و تجربیات مفیدی دست یابد. این وکیل با داشتن پروانه وکالت و پایان دوره کارآموزی، پرونده های بسیاری را در زمینه طلاق، مهریه، اعسار، وصیت، حضانت فرزند و ارث را بر عهده می گیرد و با سطح علمی و حقوقی بالایی که دارد به خوبی از پس آن ها بر می آید.

همچنین بهترین وکیل در ارومیه با صراحت بیان و شیوایی سخن بالایی که دارد به خوبی از موکل خود در دادگاه ها و مراجع قضایی دفاع می کند و علاوه بر این ها با ویژگی هایی همچون رازداری، اخلاق خوب و حرفه ای و امانت داری این اطمینان را به موکل خود می دهد که به هیچ عنوان از دفاع او دست نخواهد کشید.

بهترین وکیل خانواده در ارومیه کیست؟

پرونده های مطرح در دادگاه های خانواده

اختلافاتی که در زمینه مسائل خانواده هستند و بر اثر کشمکش و حل نشدن بدون دخالت قانون، به شکایت کشیده می شوند، در دادگاه های خانواده مورد بحث قرار می گیرند. پرونده هایی که در این حوزه هستند حساس و پیچیده می‌باشند. این دعاوی در نهایت با تلاش وکلا و قضاوت درست قضات مراجع قضایی برطرف می شوند.

این حساسیت ها منجر به تحمیل وظیفه ای سنگین بر عهده بهترین وکیل خانواده در کرج می شود. موضوعات بسیاری در دادگاه های خانواده مورد قضاوت قرار می گیرند که تعدادی از آن ها عبارتند از:

 • دعاوی مربوط به طلاق و رجوع از طلاق
 • نفقه بعد از طلاق
 • اختلافات مربوط به ازدواج های موقت و صیغه ای
 • حضانت فرزند و جلسات ملاقات والدین
 • سرپرستی کودکانی که در بهزیستی هستند و یا سرپرست ندارند.
 • قیومیت
 • تمکین و عدم تمکین زوجین

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

وظایف بهترین وکیل خانواده در ارومیه

وکیل خانواده بعد از انعقاد قرارداد وکالت وظایفی را به قرار ذیل بر عهده دارد:

 • تلاش برای اجرای عدالت و احقاق حقوق موکل از طریق انجام اقدامات لازم قانونی اولین وظیفه وکیل خانواده می باشد.
 • بهترین وکیل خانواده در واقع با هدف دفاع از حقوق موکل خود به او کمک می کند و در این زمینه تمام تلاش خود را به کار می برد.
 • وکیل خانواده همواره رسیدگی و پیگیری پرونده را در الویت قرار داده و با دقت تمام پیگیر روند پرونده در دادگاه خانواده خواهد بود.
 • وکیل باید در طی جلساتی که با موکل خود برگزار می کند گزارش کاملی از مراحل مختلف پیگیری پرونده و روند آن را به موکل خود اطلاع دهد.
 • امانت داری و حفظ اسرار موکل یکی دیگر از وظایف بهترین وکیل خانواده در ارومیه خواهد بود. در واقع وکیل اطلاعاتی که موکل برای پیگیری بهتر پرونده در اختیار او قرار داده را حتی بعد از اتمام دادرسی پرونده نزد کسی بازگو نمی کند.
 • وکیل خانواده به عنوان نماینده قانونی موکل در جلسات دادرسی پرونده در دادگاه حضور پیدا کرده و در صورت لزوم از حقوق اودفاع می کند.
 • وکیل موظف است که دادخواست، قراردادها و لایحه های مورد نیاز و در ارتباط با پرونده را تهیه و تنظیم کند.
 • بهترین وکیل خانواده انجام کلیه امور حقوقی و قضایی موکل خود را بر عهده دارد.
 • وکیل برای دفاع از موکل خود و دریافت نتیجه مطلوب، اقدام به جمع آوری و تهیه اسناد و مدارک مورد نیاز و قابل اثبات به نفع موکل خواهد کرد.
 • بهترین وکیل خانواده در اولین اقدام جهت پیگیری پرونده های طلاق سعی در ایجاد صلح و سازش میان طرفین و حفظ و بقای کانون خانواده را دارد و در صورتی طرفین تمایل به سازش نداشته باشند برای طرح دعوا و پیگیری روند پرونده موکل خود اقدام می کند.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه را بشناسید!

 نجات علی پور

علیپور

نجات علی‌پور، عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی ، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ارومیه می‌باشد. بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی ایشان با شرکت در آزمون اختبار و قبولی در آن عضو کانون وکلای مرکز شد و به مدت طولانی در شهر تهران مشغول به وکالت بوده است. نجات علی‌پور را می‌توان به عنوان یکی از وکلای کارکشته و خبره ارومیه معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

از سوابق کاری تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

وکیل 8 شرکت حقوقی معتبر در تهران، وکیل و مشاور حقوقی چند شرکت در ارومیه، عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی، دارای گواهینامه دوره جامع داوری داخلی، قبولی همزمان در آزمون اختبار و آزمون قضات و  … . شهروندان ارومیه برای بهره‌مندی از خدمات وکالتی علیپور می‌توانند در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، داوری، مواد مخدر و .. به ایشان وکالت اعطا نمایند.

آدرس:‌ ارومیه،‌ چهار راه‌ دانشکده، کوچه12، ساختمان‌ ۲۱، طبقه4، واحد ۸

تلفن همراه: 09141412141

وب سایت: nejatalipour.com

مهربان قربانی

مهربان قربانی

مهربان قربانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر زیبا ارومیه می باشد و چندین سال است که در این شهر بزرگ مشغول به انجام حرفه وکالت به صورت تخصصی می باشد. وی دعاوی مختلف در زمینه های متعدد خانواده، طلاق، کیفری، مالی، تجاری، ملکی و غیره را قبول کرده است و نمونه پرونده های موفقی نیز در کارنامه شغلی اش به ثبت رسانیده است. ایشان بهترین وکیل خانواده در ارومیه است.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه کار و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09141876204

آدرس: ارومیه، دروازه مهاباد، خیابان وحدت، روبروی درب دادسرای عمومی و انقلاب وحدت

نیلوفر نوری

نیلوفر نوری

نیلوفر نوری در شهر ارومیه وکیل پایه یک دادگستری است و در زمینه های مربوط به خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی، اسناد، شهرداری، طلاق و غیره تخصص و مهارت بسیار بالایی کسب کرده است. وی با لقب بهترین وکیل خانواده در ارومیه توسط مردم معرفی شده است و همه تلاش خود را جهت افزایش دادن میزان رضایت مردم می کند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09907970711

آدرس : ارومیه، خیابان دستغیب، ساختمان مهدیس، طبقه 6، واحد 11

مهدی حسین پور

جناب آقای مهدی حسین پور

مهدی حسین پور وکیل پایه یک دادگستری در آذربایجان غربی است که در شهر ارومیه فعالیت می کند. وی مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی را اخذ کرده است. ایشان بهترین وکیل خانواده در ارومیه است.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 11 سال حضور فعال در حوزه وکالت

شماره تماس: 09141401282

آدرس: ارومیه، خیابان دانش، الماس غرب، طبقه 5، واحد 509

ژیلا محمودی عربلو

سرکار خانم ژیلا محمودی عربلو

ژیلا محمودی عربلو وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ ارومیه است؛ وی مدرک کارشناسی حقوق اخذ نموده است و بر اساس تجربیات ارزنده ایشان طی مشاوره در زمینه های متعدد حقوقی مانند خانواده ایشان را به عنوان وکیل خانواده در ارومیه می شناسند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت

شماره تماس: 09141467264

آدرس : ارومیه، خیابان وحدت، مقابل دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه

محسن امامی قشلاق

محسن امامی قشلاق

محسن امامی قشلاق وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ ارومیه است. وی یکی از بهترین وکیل خانواده در ارومیه می باشد که با مدرک دکتری حقوق با دو گرایش خصوصی و عمومی در این شهر فعالیت می کند و توانسته اند تجربیات ارزشمندی کسب نمایند؛ از جمله ویژگی های منحصر به فرد ایشان صداقت، امانت داری، فن بیان بالا، تسلط و آگاهی بر قوانین است.

تخصص و مهارت:

 • عضویت در هیات علمی دانشگاه
 • 12 سال سابقه در حوزه وکالت پرونده های کیفری

شماره تماس: 33480070_044

آدرس : ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، جنب بانک سپه، پلاک 61

بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه در شهر بزرگ ارومیه وکیل دادگستری است و در ضمن عضو کانون وکلای دادگستری و مشاور حقوقی می باشد؛ ایشان دارای سابقه درخشان وکالت در پرونده‌های مختلف دعاوی حقوقی و خانواده و کیفری و……می باشد. وی به عنوان یک وکیل حرفه ای در ارومیه شناخته شده اند که سوابق وکالتی بسیار موفق و درخشانی در زمینه دعاوی های کیفری، حقوقی، ملکی و غیره دارد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل خانواده در ارومیه است.

تخصص و مهارت:

 • خانواده
 • طلاق
 • کیفری
 • حقوقی
 • ملکی
 • ارث
 • و…

شماره تماس: 09143709602

آدرس : ارومیه.خیابان امام.کوچه جهان نما، ساختمان جهان نما، طبقه 1، واحد 3

جبرائیل پاک نهاد

جبرائیل پاک نهاد وکیل پایه یک دادگستری در شهر زیبا ارومیه است و ایشان مشاوره حقوقی انجام می دهند؛ آخرین مدرک تحصیلی که ایشان کسب کرده اند کارشناسی حقوقی است. جبرائیل پاک نهاد یکی از بهترین وکیل خانواده در ارومیه است. وی در حیطه های دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … دعاوی کیفری (جرایم رایانه ای و اینترنتی شامل جعل داده، کلاهبرداری اینترنتی، هک و …) به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 12 سال سابقه وکالت

شماره تماس: 09141470279

آدرس : ارومیه، خیابان جهاد، روبروی معاونت درمان ساختمان طیب، طبقه۲ واحد۳

رحیم دلائی میلان

رحیم دلائی میلان

رحیم دلائی میلان در شهر زیبا ارومیه وکیل پایه یک دادگستری است؛ وی مدرک دکترای حقوق خصوصی اخذ کرده است و حضور بسیار فعالی در زمینه مشاور حقوقی دارد؛ ایشان پرونده های موفق زیادی در طول وکالت خود قبول کرده است؛ این مسائل موجب شده که رحیم دلائی به عنوان بهترین وکیل خانواده در ارومیه به شمار رود.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال وکالت در حوزه های مختلف و تدریس در دانشگاه و موسسه های عالی

شماره تماس: 09143464652

آدرس : ارومیه، خیابان دانش، مجتمع الماس غرب، طبقه 3، واحد 305

حامد عباسی حدیدی

حامد عباسی حدیدی

حامد عباسی حدیدی در شهر پرجمعیت و بزرگ ارومیه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است. ایشان به طور کاملا تخصصی به همه دعاوی ها می پردازد و بر روی هر یک از آن ها تسلط کافی دارد؛ وی به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در ارومیه مشغول به انجام فعالیت وکالت است و بهترین تکنیک ها را به مردم عزیز ارائه می دهد تا مشکلات شان را حل نماید.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09144418734

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان کیان، طبقه 5، واحد 20

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در ارومیه

بهترین وکیل خانواده در ارومیه از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است. وکلای برتر در امور خانواده به وسیله این ویژگی ها می توانند در بین رقبای خود، مراجعین و موکلین بیش تری را به دفاتر خود جذب کنند. اما تعدد موکلین دلیل بر کوتاهی وکیل از ارائه خدمات نمی شود و او تمام تلاش خود را برای پیگیری پرونده ها و رسیدگی به دعاوی موجود می کند.

از ویژگی های بارز بهترین وکیل خانواده در ارومیه: صبور بودن و حوصله داشتن برای شنیدن حرف های مراجعین و موکلین و ثبت جزئیات پرونده می باشد تا بتواند در اسرع وقت پرونده را بررسی کامل کند و رسیدگی به آن را آغاز نماید. همچنین تمام مراحل را با موکل خود در میان می‌گذارد و نظر او را راجع به چگونگی پیشبرد پرونده می پرسد. از دریافت مبلغ اضافه و به حاشیه راندن پرونده پرهیز می نماید و سعی می کند بهترین راهکار را که می تواند موکل را سریع تر به اهداف خود برساند ارائه دهد. دیگر ویژگی یک وکیل خانواده خوب حفظ اسرار موکل می باشد. او تلاش می کند به دلیل مسائل مالی و یا راحتی خوداز حقیقت دور نشود و در حق موکل خود بی انصافی نکند.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در ارومیه

دعاوی مربوط به حضانت و ملاقات فرزندان

یکی از دعاوی ای که در حوزه پرونده های خانواده می باشد و وظیفه بهترین وکیل طلاق توافقی در ارومیه رسیدگی به چنین موضوعاتی است، بحث حضانت و ملاقات فرزندان و یا سلب حضانت می باشد. مواظبت از فرزندان و رسیدگی به آن ها برای دختران و پسران تا پایان هفت سالگی بر عهده مادر است و پس از آن تا سن بلوغ بر عهده پدر می باشد. هنگامی که حضانت فرزندان بعد از طلاق به یکی از زوجین می رسد، طرف مقابل حق ملاقات فرزند را می تواند از دادگاه بگیرد و مطابق با آن که ممکن است به صورت هفتگی، ماهانه و یا چند روز یک بار باشد، فرزند خود را ببیند.

ممکن است این سوال به ذهنتان برسد که حضانت فرزند دختر بعد از طلاق و فرزند پس بعد از طلاق به چه صورت است؛ لازم به ذکر است که بعد از سن بلوغ یعنی 15 سالگی برای پسران و 9 سالگی دختران، فرزندان می توانند تصمیم بگیرند که با کدام یک از والدین زندگی کنند و نوع حضانت را تغییر دهند. در صورتی که یکی از والدین فوت کند، بی قید و شرط حضانت فرزند به دیگری واگذار می گردد.

اگر یکی از والدین، چه پدر و چه مادر، ادعا کند که طرف مقابل استحقاق نگهداری از فرزند را ندارد، می تواند به کمک بهترین وکیل خانواده در ارومیه این دادخواست را تهیه و به دادگاه اثبات کند که فرد مقابل شرایط حضانت فرزند را ندارد و در واقع از او سلب حضانت نماید. دلایلی که می تواند بهترین وکیل خانواده در ارومیه به دادگاه ارائه دهد عبارتند از: نداشتن وقت کافی برای نگهداری از فرزندان، عدم استطاعت مالی به اندازه کافی، اعتیاد، داشتن شغلی خارج از عرف، فضای زندگی نامناسب و اختلالات روانی

روش های شناخت بهترین وکیل خانواده در ارومیه

برای این که بتوان اختیار کاری را با اطمینان خاطر به کسی سپرد، لازم است از امانت داری، نحوه عملکرد او و میزان تبحر در کارش مطمئن شد. در دعاوی مربوط به خانواده مثل طلاق، حضانت فرزندان و …، از این جهت که از جمله دعاوی حساس و پر چالش هستند، نیاز است که متقاضیان انتخاب وکیل وسواس و دقت بیش تری را به کار گیرند. راه حل هایی که می توان به کمک آن ها با اطمینان بیش تری برای انتخاب وکیل اقدام کرد به شرح زیر می باشند:

 • برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در ارومیه بهتر است در ابتدا با کسانی که با دعاوی خانواده در ارتباط بوده اند و تجربه همکاری با یک وکیل حرفه‌ای را داشته اند، مشورت کرد. این افراد می‌ توانند از نزدیکان و دوستان و یا افرادی که در دادگاه های خانواده با آن ها هم کلام می شوید باشند.
 • جست و جوی اینترنتی راه حل دیگری برای انتخاب یک وکیل حرفه‌ ای است. بسیاری از سایت های معتبر هستند که اقدام به معرفی وکلای کارکشته در هر شهر می نمایند و در بخش نظرات آن نیز می توان از تجربیات کسانی که سابقه همکاری با وکیل معرفی شده را داشته اند استفاده کرد.
 • مراجعه حضوری به دفتر وکلا و داشتن جلسه مشاوره در خصوص دعوای مورد نظر نیز می تواند راهی برای یافتن یک وکیل خوب باشد.
 • بهتر است در مراجعه حضوری به دفتر وکلا، از کسانی که از موکلین بهترین وکیل طلاق در ارومیه هستند در مورد نحوه عملکرد او، طرز رفتار، درستکاری و حق الوکاله دریافتی و مسئولیت پذیری و پیگیری پرونده سوالاتی شود.
روش های شناخت بهترین وکیل خانواده در ارومیه

کلام آخر

خانواده و دعاوی مربوط به آن به دلیل تحت تاثیر قرار دادن همه اعضای خانواده و حساسیتی که دارد جزو پرونده های پیچیده محسوب می شود. در دعاوی خانوادگی، نقش وکلا بسیار مهم و تاثیر گذار است. از این رو ما در این مقاله برای کمک به کسانی که به دنبال وکیل خانواده هستند، 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه را معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم. برای آشنایی با وکلای خانواده و دریافت مشاوره، با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

اگر زنی در خانه شوهرش باشد و تمکین نکند می تواند تقاضای نفقه دهد یا خیر؟

چنانچه ثابت شود که تمکین نمی کند ناشزه می باشد که در بیشتر مواقع نمی توان ثابت کرد که مستحق نفقه نخواهد بود.

در صورت عدم تمکین زن، مهریه از او ساقط می شود یا نفقه؟

در صورت عدم تمکین زن، دادخواست از طرف زوج در دادگاه مطرح می گردد بنابراین در صورت ثابت شدن، نفقه به زوجه تعلق نمی گیرد ولی مهریه به وی اعلق می گیرد. سوالات خانواده

 تفاوت مهریه عندالمطالبه با عنداستطاعه؟

مهریه عندالمطالبه به مهریه ای گفته می شود که خانم هر وقت بخواهد از آقا بتواند دریافت کند اما مهریه عنداستطاعه زمانی که مرد از نظر مالی قادر به پرداخت آن باشد، آن را پرداخت می کند.

4.6/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا