خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه ⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه را به کسانی که به دلیل بروز اختلافاتی هم چون ارث، طلاق، مهریه، حضانت فرزند و چنین مسائلی به دنبال یک وکیل کاربلد در استان آذربایجان غربی هستند، معرفی نماییم. وکلایی که مشغول به ارائه خدمات وکالتی در این حوزه هستند، دارای تجربه کافی در این زمینه می باشند و به خوبی می دانند که چگونه باید حق موکل خود را بدون نادیده گرفتن عدالت محقق نمایند. برای شناخت این وکلا و کسب اطلاعات کافی در این حوزه در ادامه مقاله همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در ارومیه کیست؟

وکیلی که قرار است در حوزه رسیدگی به پرونده های خانواده فعالیت کند، باید دوره های آموزشی خود را به طور کامل طی کرده و در آزمون های برگزار شده به موفقیت برسد. بهترین وکیل خانواده در ارومیه وکیلی است که در بین وکلای فعال در این زمینه در استان آذربایجان غربی توانسته باشد به موفقیت ها و تجربیات مفیدی دست یابد. این وکیل با داشتن پروانه وکالت و پایان دوره کارآموزی، پرونده های بسیاری را در زمینه طلاق، مهریه، اعسار، وصیت، حضانت فرزند و ارث را بر عهده می گیرد و با سطح علمی و حقوقی بالایی که دارد به خوبی از پس آن ها بر می آید.

همچنین بهترین وکیل در ارومیه با صراحت بیان و شیوایی سخن بالایی که دارد به خوبی از موکل خود در دادگاه ها و مراجع قضایی دفاع می کند و علاوه بر این ها با ویژگی هایی همچون رازداری، اخلاق خوب و حرفه ای و امانت داری این اطمینان را به موکل خود می دهد که به هیچ عنوان از دفاع او دست نخواهد کشید.

بهترین وکیل خانواده در ارومیه کیست؟

پرونده های مطرح در دادگاه های خانواده

اختلافاتی که در زمینه مسائل خانواده هستند و بر اثر کشمکش و حل نشدن بدون دخالت قانون، به شکایت کشیده می شوند، در دادگاه های خانواده مورد بحث قرار می گیرند. پرونده هایی که در این حوزه هستند حساس و پیچیده می‌باشند. این دعاوی در نهایت با تلاش وکلا و قضاوت درست قضات مراجع قضایی برطرف می شوند.

این حساسیت ها منجر به تحمیل وظیفه ای سنگین بر عهده بهترین وکیل خانواده در تهران می شود. موضوعات بسیاری در دادگاه های خانواده مورد قضاوت قرار می گیرند که تعدادی از آن ها عبارتند از:

 • دعاوی مربوط به طلاق و رجوع از طلاق
 • نفقه بعد از طلاق
 • اختلافات مربوط به ازدواج های موقت و صیغه ای
 • حضانت فرزند و جلسات ملاقات والدین
 • سرپرستی کودکانی که در بهزیستی هستند و یا سرپرست ندارند.
 • قیومیت
 • تمکین و عدم تمکین زوجین
🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه را بشناسید!

 نجات علی پور

 نجات علی پور

نجات علی‌پور، عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی ، وکیل پایه یک دادگستری ارومیه، فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ارومیه می‌باشد. بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی ایشان با شرکت در آزمون اختبار و قبولی در آن عضو کانون وکلای مرکز شد و به مدت طولانی در شهر تهران مشغول به وکالت بوده است. نجات علی‌پور را می‌توان به عنوان یکی از وکلای کارکشته و خبره ارومیه معرفی کرد که براساس تخصص و دانش خوب در تمام دعاوی قبول پرونده می‌کند.

از سوابق کاری تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

وکیل 8 شرکت حقوقی معتبر در تهران، وکیل و مشاور حقوقی چند شرکت در ارومیه، عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی، دارای گواهینامه دوره جامع داوری داخلی، قبولی همزمان در آزمون اختبار و آزمون قضات و  … . شهروندان ارومیه برای بهره‌مندی از خدمات وکالتی علیپور می‌توانند در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، داوری، مواد مخدر و .. به ایشان وکالت اعطا نمایند.

آدرس:‌ ارومیه،‌ چهار راه‌ دانشکده، کوچه12، ساختمان‌ ۲۱، طبقه4، واحد ۸

تلفن همراه: 09141412141

وب سایت: nejatalipour.com

سکینه قهرمانی

سکینه قهرمانی

سکینه قهرمانی، وکیلی که به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در ارومیه شناخته می شود، از وکلای پایه یک دادگستری می باشد. خانم قهرمانی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و در تمام ایام هفته به جز پنجشنبه و جمعه به ارائه مشاوره به مراجعین می پردازد. از ویژگی‌های ایشان بیان شیوا، صراحت سخن، پیگیری پرونده و داشتن آگاهی کامل نسبت به مواد قانونی می باشد. شماره پروانه وکالت خانم قهرمانی 518 بوده که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

تخصص و مهارت:

 • رسیدگی به دعاوی خانواده، مهریه، طلاق و …
 • ارائه مشاوره با تعیین وقت قبلی
 • وکیل پایه یک دادگستری و دارای مدرک کارشناسی ارشد

آدرس: ارومیه، پنج راه، اول خیابان ارتش، پلاک 28

شماره تماس: 09143418012 – 04432258940

مهدی حسین پور

مهدی حسین پور

مهدی حسین پور، وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد رشته حقوق خصوصی می باشد که علاوه بر ارائه خدمات وکالتی به عنوان مشاور حقوقی پست بانک به فعالیت می پردازد. آقای حسین پور با 11 سال سابقه‌ی درخشان در دفاع از موکلین در انواع دعاوی، رزومه بسیار درخشانی را برای خود تنظیم نموده است. از جمله پرونده هایی که ایشان به خوبی می تواند به آن رسیدگی کند، دعاوی مربوط به خانواده مثل طلاق، حضانت، اجرت المثل، ارثیه و غیره می باشد و از این رو آقای حسین پور یکی از بهترین وکیل خانواده در ارومیه محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • 11سال سابقه فعال
 • مشاور حقوقی پست بانک ایران
 • رسیدگی به انواع دعاوی خانواده، حقوقی و ملکی

آدرس: ارومیه، خیابان دانش، الماس غرب، طبقه 5، واحد 509

شماره تماس: 09141401282

ژیلا محمودی عربلو

ژیلا محمودی عربلو

خانم ژیلا محمودی، کارشناس رشته حقوق و دارای پروانه وکالت به شماره 23956 صادره از کانون وکلای ارومیه می باشد که آن را در سال 1393 دریافت نموده است. ایشان در دعاوی مختلف وکالت موکلین را می پذیرد اما موضوعی که ایشان بیش از هر چیزی در آن تخصص و تجربه لازم را دارد، موضوع خانواده می باشد و از این نظر ایشان یکی از بهترین وکیل خانواده در ارومیه به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه فعالیت در وکالت و ارائه مشاوره
 • نگارش و تنظیم اوراق قضایی

آدرس: ارومیه، خیابان وحدت، مقابل دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه

شماره تماس: 09141467264 – 04432225531

حامد دین پرست صالح

حامد دین پرست صالح

حامد دین پرست صالح، با 15 سال سابقه درخشان وکالتی در انواع دعاوی خانواده جزو بهترین وکیل خانواده در ارومیه محسوب می شود. ایشان وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه بوده و با مدرک تحصیلی دکترای حقوق خصوصی در بین رقبای خود از رتبه بالایی برخوردار می باشد.

تخصص و مهارت:

 • تدریس دروس تخصصی رشته حقوق در دانشگاه ارومیه
 • دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی
 • عضویت در کانون وکلای دادگستری ارومیه

آدرس: ارومیه، خیابان مولوی، خیابان امین، نبش رستوران مولوی، طبقه 3، واحد 6

شماره تماس: 09143466719

بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی پریشه

بهناز کریمی، وکیل پایه یک دادگستری با مدرک تحصیلی کارشناسی رشته حقوق و یکی از بهترین وکیل خانواده در ارومیه می باشد. وی با تسلط بالا و پیگیری مداوم پرونده ها به خوبی آن ها را در مسیر درستی پیش برده و با نتایج مثبت به پایان می‌رساند. شماره پروانه وکالت خانم کریمی 11630 از کانون وکلای دادگستری می باشد. خانم کریمی به مراجعین خود مشاوره و راهنمایی های مفیدی را ارائه می دهد و در صورت توافقی که با بین آن ها حاصل می شود، پرونده را اخذ کرده و وکالت آن را بر عهده می‌گیرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم اوراق قضایی
 • متخصص در دعاوی طلاق، نفقه، تمکین، حضانت و ملاقات فرزندان

آدرس: ارومیه، خیابان امام، کوچه جهان نما، ساختمان جهان نما، طبقه اول، واحد سوم

شماره تماس: 09143709602

مهربان قربانی

مهربان قربانی

خانم مهربان قربانی، وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه بوده و سال های متوالی است که به صورت مستمر به ارائه خدمات وکالتی مشغول است. ایشان کارشناس رشته حقوق جزا و جرم شناسی بوده و در زمینه دعاوی مربوط به طلاق و خانواده بسیار خوش درخشیده است. از این رو ایشان را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در ارومیه معرفی نمود.

تخصص و مهارت:

 • دارای ۱۳ سال سابقه وکالت
 • کارشناس رشته حقوق جزا و جرم شناسی
 • ارائه مشاوره در زمینه موضوعات مختلف

آدرس: ارومیه، دروازه مهاباد، خیابان وحدت، روبروی درب دادسرای عمومی و انقلاب وحدت

شماره تماس: 09141876204

محسن امامی قشلاق

محسن امامی قشلاق

محسن امامی دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در ارومیه معرف حضور شما می گردد. وی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوده و علاوه بر خدمات وکالتی عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه می‌ باشد و در آنجا به تدریس دروس تخصصی رشته حقوق مشغول است. آقای امامی تخصص خوبی در در زمینه مواد و قوانین داشته و با تسلطی که روی قوانین مدنی دارد به خوبی می تواند عهده دار پرونده های سخت و پیچیده باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای 12 سال سابقه وکالت
 • عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه
 • مدرک دکترای رشته حقوق خصوصی و عمومی

آدرس: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، نبش بانک سپه، پلاک 61

شماره تماس: 09143461751

نیلوفر نوری

نیلوفر نوری

نیلوفر نوری دیگر وکیلی است که می‌تواند به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در ارومیه شناخته شود. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است و برای رسیدگی به مشکلات حقوقی و کیفری مردم شریف استان آذربایجان غربی تمام تلاش خود را به کار می گیرد. به دلیل صبوری و مسئولیت پذیری بالایی که خانم نوری دارد، توانسته است رضایت موکلینش را جلب نماید.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی
 • ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع دادخواست های طلاق، شکایت نامه و دفاعیات

آدرس : ارومیه، خیابان دستغیب، ساختمان مهدیس، طبقه 6، واحد 11

شماره تماس: 09907970711

جواد وطن خواه قولنجی

جواد وطن خواه قولنجی

جواد وطن خواه قولنجی با 11 سال سابقه وکالت انواع دعاوی، یکی از بهترین وکیل خانواده در ارومیه می باشد. وی وکیل پایه یک دادگستری است که در خصوص انواع دعاوی طلاق، مهریه و خانواده بسیار موفق عمل نموده است و تجربه خوبی را در این حوزه کسب نموده است. آقای وطن خواه عضو کانون وکلای قوه قضاییه می باشد و در کنار انجام امور وکالتی و حقوقی، سابقه وکالت در سازمان هایی هم چون دفتر قضایی پلیس راهور تهران، وکالت انواع شرکت های تجاری و غیره را در رزومه خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • فعالیت به عنوان وکیل در دفتر قضایی پلیس راهور تهران
 • وکالت بانکی کشاورزی و بانک سینا
 • دارای مدرک دکترای رشته حقوق خصوصی

آدرس: ارومیه، پنجراه، خیابان امینی، روبروی جهاد دانشگاهی، مجتمع 525، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09144866034

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در ارومیه

بهترین وکیل خانواده در ارومیه از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است. وکلای برتر در امور خانواده به وسیله این ویژگی ها می توانند در بین رقبای خود، مراجعین و موکلین بیش تری را به دفاتر خود جذب کنند. اما تعدد موکلین دلیل بر کوتاهی وکیل از ارائه خدمات نمی شود و او تمام تلاش خود را برای پیگیری پرونده ها و رسیدگی به دعاوی موجود می کند.

از ویژگی های بارز بهترین وکیل خانواده در ارومیه: صبور بودن و حوصله داشتن برای شنیدن حرف های مراجعین و موکلین و ثبت جزئیات پرونده می باشد تا بتواند در اسرع وقت پرونده را بررسی کامل کند و رسیدگی به آن را آغاز نماید. همچنین تمام مراحل را با موکل خود در میان می‌گذارد و نظر او را راجع به چگونگی پیشبرد پرونده می پرسد. از دریافت مبلغ اضافه و به حاشیه راندن پرونده پرهیز می نماید و سعی می کند بهترین راهکار را که می تواند موکل را سریع تر به اهداف خود برساند ارائه دهد. دیگر ویژگی یک وکیل خانواده خوب حفظ اسرار موکل می باشد. او تلاش می کند به دلیل مسائل مالی و یا راحتی خوداز حقیقت دور نشود و در حق موکل خود بی انصافی نکند.

اگر در مناطق شمال غربی کشور مثل استان آذربایجان شرقی به دنبال یک وکیل خانواده در زمینه طلاق و مهریه و حضانت زبده هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل خانواده در تبریز یا بهترین وکیل مهریه در تبریز مراجعه نمایید.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در ارومیه

دعاوی مربوط به حضانت و ملاقات فرزندان

یکی از دعاوی ای که در حوزه پرونده های خانواده می باشد و وظیفه بهترین وکیل خانواده در ایران رسیدگی به چنین موضوعاتی است، بحث حضانت و ملاقات فرزندان و یا سلب حضانت می باشد. مواظبت از فرزندان و رسیدگی به آن ها برای دختران و پسران تا پایان هفت سالگی بر عهده مادر است و پس از آن تا سن بلوغ بر عهده پدر می باشد. هنگامی که حضانت فرزندان بعد از طلاق به یکی از زوجین می رسد، طرف مقابل حق ملاقات فرزند را می تواند از دادگاه بگیرد و مطابق با آن که ممکن است به صورت هفتگی، ماهانه و یا چند روز یک بار باشد، فرزند خود را ببیند.

ممکن است این سوال به ذهنتان برسد که حضانت فرزند دختر بعد از طلاق و فرزند پس بعد از طلاق به چه صورت است؛ لازم به ذکر است که بعد از سن بلوغ یعنی 15 سالگی برای پسران و 9 سالگی دختران، فرزندان می توانند تصمیم بگیرند که با کدام یک از والدین زندگی کنند و نوع حضانت را تغییر دهند. در صورتی که یکی از والدین فوت کند، بی قید و شرط حضانت فرزند به دیگری واگذار می گردد.

اگر یکی از والدین، چه پدر و چه مادر، ادعا کند که طرف مقابل استحقاق نگهداری از فرزند را ندارد، می تواند به کمک بهترین وکیل خانواده در ارومیه این دادخواست را تهیه و به دادگاه اثبات کند که فرد مقابل شرایط حضانت فرزند را ندارد و در واقع از او سلب حضانت نماید. دلایلی که می تواند بهترین وکیل خانواده در ارومیه به دادگاه ارائه دهد عبارتند از: نداشتن وقت کافی برای نگهداری از فرزندان، عدم استطاعت مالی به اندازه کافی، اعتیاد، داشتن شغلی خارج از عرف، فضای زندگی نامناسب و اختلالات روانی

کلام آخر

خانواده و دعاوی مربوط به آن به دلیل تحت تاثیر قرار دادن همه اعضای خانواده و حساسیتی که دارد جزو پرونده های پیچیده محسوب می شود. در دعاوی خانوادگی، نقش وکلا بسیار مهم و تاثیر گذار است. از این رو ما در این مقاله برای کمک به کسانی که به دنبال وکیل خانواده هستند، 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ارومیه را معرفی نمودیم.

از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم. برای آشنایی با وکلای خانواده و دریافت مشاوره، با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

اگر زنی در خانه شوهرش باشد و تمکین نکند می تواند تقاضای نفقه دهد یا خیر؟

چنانچه ثابت شود که تمکین نمی کند ناشزه می باشد که در بیشتر مواقع نمی توان ثابت کرد که مستحق نفقه نخواهد بود.

در صورت عدم تمکین زن، مهریه از او ساقط می شود یا نفقه؟

در صورت عدم تمکین زن، دادخواست از طرف زوج در دادگاه مطرح می گردد بنابراین در صورت ثابت شدن، نفقه به زوجه تعلق نمی گیرد ولی مهریه به وی اعلق می گیرد. سوالات خانواده

 تفاوت مهریه عندالمطالبه با عنداستطاعه؟

مهریه عندالمطالبه به مهریه ای گفته می شود که خانم هر وقت بخواهد از آقا بتواند دریافت کند اما مهریه عنداستطاعه زمانی که مرد از نظر مالی قادر به پرداخت آن باشد، آن را پرداخت می کند.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا