وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. اگر به هر دلیلی درگیر پرونده حقوقی شده اید که رسیدگی به آن در مراجع قضایی صورت می گیرد برای کوتاه تر شدن مسیر پیگیری پرونده توصیه می کنیم حتما به بهترین وکیل پایه یک دادگستری مراجعه کنید زیرا وکیل با جزئیات قوانین حقوقی در تمامی حوزه های مختلف و همچنین روند مراحل آن در دادگاه آشنا بوده و در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را برای شما دریافت خواهد کرد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز چه کسی است؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز کسی است که بعد از قبولی در آزمون وکالت و گذراندن دوره 18 ماه کارآموزی و سپس قبولی در آزمون اختبار پروانه وکالت خود را به منظور فعالیت حقوقی در مراجع قضایی دریافت می کند و از طرف عموم مردم حقیقی و یا حقوقی بعد از عقد قرارداد وکالت نماینده انجام امور حقوقی آن ها خواهد شد و برای دفاع از موکلین خود و احقاق حقوق آن ها براساس قانون نهایت تلاش خود را به کار می برد.

وکیل پایه یک دادگستری چه کسی است؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری چه ویژگی های دارد؟

بهترین وکیل در شیراز و بهترین موسسه حقوقی در شیراز برای آن که بتواند در بین عموم اعتبار کسب کند بایستی از ویژگی های خاصی به قرار ذیل برخوردار باشد:

 • نظم و نضباط در اموری که به او سپرده می شود، یک وکیل پایه یک دادگستری بایستی داری آراستگی ظاهری مناسبی باشد.
 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز در پیگیری و رسیدگی به پرونده های قضایی به خصوص پرونده هایی که از حساسیت بالایی برخوردارند شجاعت و اقتدار کافی دارد.
 • وکیل پایه یک دادگستری در جهت احقاق حق موکل خود هیچگونه کوتاهی نکرده و همواره از آزادی، آبرو و جان و مال او دفاع می کند.
 • بهترین وکیل کیفری در شیراز بر تمامی قوانین حقوقی تسلط کاملی دارد و همواره از جدیدترین لوایح و مصوبات مطلع می باشد.
 • فن بیان و نفوذ کلام، برخورد رفتار صحیح در برابر مراجع قضایی و موکل از دیگر ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز است.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز را بشناسید!

محمد علی قاسمی

محمد علی قاسمی

آقای محمد علی قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی با ۱۵ سال سابقه وکالت در پرونده‌ای حقوقی و کیفی قبول وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری ، عضو کانون‌ وکلای فارس

ساعت کار شنبه تا سه شنبه 17 تا 20/40

آدرس :

شیراز ، خیابان ملاصدرا ، خیابان جمالی ، س پارسه ، طبقه ۴ ، واحد۱۸

شماره تماس :

۰۹۱۷۷۳۷۰۵۷۰

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری

آقای حامد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای فارس ، کارشناس ارشد حقوق خصوصی ، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی و خانواده می باشند . قبول وکالت در پرونده های مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری ، مواد مخدر، چک ، سرقت ، تصادف ، ارث ، قتل ، تجاوز، جعل اسناد ، کودک آزاری و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی ، مطالبه سرقفلی ، اجرت المثل ، الزام به تنظیم سند ، تصرف عدوانی ، خلع ید و …
 • وکالت در انواع دعاوی خانواده ، مهریه ، طلاق ، انحصار وراثت و …
 • وکالت در دعاوی بانکی ، اختلاس ، چک ، سفته و …
 • وکالت در دعاوی اداره کار، شهرداری

آدرس دفتر: شیراز، فلکه گاز، 100متر به سمت اطلسی ، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالتی آقای حامد اسکندری ، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. (حضور در دفتر از ساعت 18 الی 22)

شماره تماس :

09171114836

خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری از وکلای باسابقه در شیراز هستند. که ۱۳ سال سابقه وکالت دارند و عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس میباشند. که رتبه ۶ آزمون ورودی به وکانون وکلای استان فارس در سال ۸۹ هستند. وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و دانش حقوقی است. ایشان در هر پرونده مسیر پرونده را به موکل نشان میدهد و در صورتی که پیگیری پرونده نتیجه ای برای شخص نداشته باشد به مراجعه کننده اعلام و از قبول پرونده امتناع میکنند. در خصوص گرفتن حق الوکاله بسیار با انصاف میباشند.

حضور در دفتر وکالت با هماهنگی قبلی

ساعت پاسخ گویی :
شنبه تا پنجشنبه
عصرها ساعت 5 تا 8
صبح ها ساعت 9 تا 13

آدرس :

شیراز . خیابان قصردشت . جنب کانون وکلا. نبش ک ۴۴. ساختمان ارسلان . طبقه ۷. واحد ۵

شماره تماس : ۰۹۱۷۰۰۰۴۳۸۳

رقیه قائدی

رقیه قائدی

رقیه قائدی وکیل پایه یک دادگستری در دعاوی امور خانواده، ملکی و ثبتی فعالیت دارند و می توان ایشان را به عنوان یکی از وکلای پایه یک دادگستری متخصص و متبحر در شیراز معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سایقه در امور وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل چندین بانک دولتی و خصوصی
 • وکیل موسسه های تجاری
 • مشاور حقوقی چندین شرکت معتبر در شیراز

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهیدجمالی

شماره تماس: 09173228495

امیر فتح پور

امیر فتح پور

امیر فتح پور جزو بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز با 17 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره می باشند. ایشان تاکنون درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به موفقیت و نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: شیراز، خیابان زند، نبش انوری، مقابل هتل کوثر، ساختمان یاس، طبقه سوم

شماره تماس: 09173175515 – 07132303505

چه زمانی به وکیل پایه یک دادگستری مراجعه کنیم؟

همه ما ممکن است برای انجام اموری که پیگیری و رسیدگی آن در دادگاه انجام می شود به وکیل نیز داشته باشیم این امور در هر حوزه حقوقی که باشد بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز به دلیل برخورداری از تجربه، تخصص و مدارکی که از آن بهره مند است می تواند به مراجعه کنندگان خود کمک کند و بهترین راهکارها را برای دستیابی به نتیجه مطلوب به آنان پیشنهاد دهد.

در صورتی که مشکل شما در مراجع قضایی دارای قوانین پیچیده ای بوده که شما قادر به درک آن نیستید بایستی حتما به وکیل پایه یک مراجعه کنید و پیگیری پرونده خود را به او بسپارید و از این طریق نه تنها هر چه سریع تر به نتیجه دلخواه خود دست پیدا می کنید بلکه از هر گونه خسارت و زیان وارده به دلیل عدم آگاهی با قوانین حقوقی مربوطه نیز جلوگیری خواهید کرد.

همچنین اگر به دنبال وکیل طلاق هستید، می توانید مقاله بهترین وکیل طلاق در شیراز را مطالعه کنید.

چه زمانی به وکیل پایه یک دادگستری مراجعه کنیم؟

مهارت های لازم برای وکیل پایه یک دادگستری

برای افزایش کیفیت و دستیابی به موفقیت در هر شغلی لازم است که فرد از مهارت های خاصی برخوردار باشد که این امر در مورد بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز نیز صدق می کند. برخی از مهم ترین مهارت های ضروری که وکلای پایه یک باید از آن برخوردار باشند عبارت است از: فن بیان و نفوذکلام، تسلط و آگاهی کامل بر قوانین و پروسه های قضایی، مسلط به زبان فارسی و زبان های دیگر، داشتن شجاعت و جسارت.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل پایه یک دادگستری در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل خانواده در شیراز به لینک مربوطه مراجعه کنید.

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری با وکیل پایه دو دادگستری؟

وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند برای تمامی پرونده‌ها در هر شهری از کشور وکالت کرده و وکیل شرکت، فرد حقیقی یا حقوقی باشد. وکیل پایه دو دادگستری کسی است که هنوز در تمامی آزمون‌های وکالت قبول نشده و یا زمان زیادی از گرفتن پروانه وکالت او نگذشته است.

هزینه گرفتن وکیل پایه یک چه قدر است؟

هزینه وکیل، نمی توان مقدار معینی را برای آن اعلام کرد زیرا این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید در نظر گرفته شود.

وکالت نامه و وکالت چیست؟

وکالت یک عقد جایز است که در چارچوب مقررات قانون مدنی منعقد می‌شود و طرفین آن وکیل و موکل نامیده می‌شوند و به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می نماید.

4.7/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 2 =

دکمه بازگشت به بالا