وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل جرم قتل در کرج⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل جرم قتل در کرج را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. قتل یکی از جرم های جنایی محسوب می شود که بر علیه نفس و جان افراد صورت می گیرد و موجب می شود تا فرد و یا افرادی جان خود را از دست بدهند. در قانون تمامی کشورهای دنیا به منظور جلوگیری از وقوع جرم قتل برای آن مجازات های سنگینی در نظر گرفته شده است و بدین طریق از یک ناهنجاری بزرگ اجتماعی که می تواند لطمات جبران ناپذیری را برای خانواده مقتول داشته باشد پیشگیری خواهد شد. در پرونده های قتل حضور بهترین وکیل جرم قتل برای متهم الزامی می باشد و لازم است در صورتی که درگیر این پرونده شده اید از وکلایی که در این حوزه فعالیت دارند کمک بگیرید.

بهترین وکیل جرم قتل در کرج کیست؟

جرم قتل در زمره یکی از دعاوی کیفری قرار دارد و بهترین وکیل کیفری در کرج که بر قوانین آیین دادرسی کیفری و قانون مجازات اسلامی مسلط می باشد می تواند وکالت این پرونده ها را بر عهده بگیرد. بهترین وکیل جرم قتل در کرج بر فنون دفاع در امور کیفری آشنایی کافی و کاملی دارد و در زمینه علوم مختلفی نظیر پلیس جنایی، اسلحه شناسی، پزشکی قانونی نیز از دانش بالایی برخوردار می باشد.

وکیل جرم قتل در پیگیری پرونده های قتل به صورت تخصصی فعال بوده و با سابقه طولانی که در پیگیری پرونده جرم قتل داشته توانسته تجربه و مهارت کافی در این حوزه را کسب نماید و با تکیه بر این توانایی به حل و فصل پرونده های مربوطه می پردازد و می تواند با ارائه ادله و مدارک قابل اثبات در جهت احقاق حقوق موکل خود قدم بردارد.

به همان میزان که جرم قتل می تواند نتایج و آثار زیان باری را برای خانواده مقتول و متهم پرونده داشته باشد به همان میزان روند دادرسی آن بسیار پیچیده بوده و هر گونه کوتاهی به دلیل عدم آگاهی از قوانین کیفری می تواند موجب تضییع حقوق افراد گردد. از این رو قانونگذار در این پرونده وجود وکیل جرم قتل را برای متهم الزامی دانسته و در صورتی که متهم به دلیل شرایط مالی قادر به معرفی وکیل نباشد دادگاه خود اقدام به تعیین بهترین وکیل تسخیری در کرج برای پیگیری پرونده و دفاع از حقوق او خواهد کرد.

ویژگی های بهترین وکیل جرم قتل در کرج

 • بهترین وکیل جرم قتل در کرج بایستی با لوایح دفاع از متهم این دعاوی آشنایی داشته باشد تا در صورت بی گناه بودن متهم، بتواند بی گناهی او را به اثبات برساند.
 •  البته اولیای دم نیز به وکیل جرم قتل مسلط به قوانین و لایحه جهت دفاع از مقتول و گرفتن حق آنان نیاز دارند تا در صورت گناهکار بودن متهم پرونده بتوانند او را به اشد مجازات محکوم کنند. بهترین وکیل جرم قتل در کرج  که وکالت خانواده مقتول را بر عهده گرفته بایستی از هر گونه اقدام زیرکانه مجرم در جهت فرار از  قانون جلوگیری کند.
 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج که در حوزه دعاوی جرم قتل فعالیت دارد بایستی بر کلیه قوانین حقوقی داخلی و خارجی در زمینه این پرونده و مجازات های مرتبط با آن تسلط کاملی داشته باشد.
 • بهترین وکیل جرم قتل با دقت فراوان تمامی سرنخ ها و اسناد را که می تواند در مسیر پرونده تاثیر گذار باشد مورد بررسی دقیق قرار می دهد. توجه داشته باشید که در برخی پرونده های قتل یک تار مو می تواند موجب تغییر در مسیر پرونده گردد.
 • وکیل جرم قتل آگاهی و آشنایی کاملی با قوانین شرع و دین در زمینه دعاوی مربوط به قتل را دارد زیرا همانگونه که می دانید مجازات و حکم جرم قتل براساس قوانین اسلامی انجام و صادر می شود.
 • حضور به موقع در جلسات دادگاه از دیگر ویژگی های بهترین وکیل جرم قتل در کرج محسوب می شود. وکیل در این جلسات با بیانی رسا و نفوذ کلام و دانش حقوقی بالایی که دارد به دفاع از موکل خود پرداخته و ادله خود را در دادگاه ارائه می دهد.

10 تا از بهترین وکیل جرم قتل در کرج به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
توحید اکبریکرج، نظر آباد، خیابان مدرس، مجتمع اداری وتجاری
میلاد بیک ویردیلوکرج، چهار راه طالقانی، جنب اداره پست، برج امید
محمدرضا افشارکرج، بلوار امام خمینی، کوچه شقایق 4، ساختمان بلوط 3
رضا محققیکرج، گوهردشت، 5 غربی، مجتمع سبزواری
منوچهر سهرابیکرج، حد فاصل میدان شهدا و میدان توحید، خیابان مهدیه

10 تا از بهترین وکیل جرم قتل در کرج را بشناسید!

توحید اکبری

توحید اکبری

توحید اکبری یکی از با تجربه ترین وکلای پایه یک دادگستری در کرج می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از کانون وکلای دادگستری استان البرز در حوزه دعاوی کیفری به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و تاکنون پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه رسانده اند. آقای اکبری یکی از بهترین وکیل جرم قتل در کرج شناخته می شوند ایشان در پیگیری این پرونده ها به نفع موکل خود با استناد به قانون تمام تلاش خود را به کار می برند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی در زمینه های مختلف

آدرس: کرج، نظر آباد، خیابان مدرس، مجتمع اداری وتجاری، طبقه پنجم

میلاد بیک ویردیلو

میلاد بیک ویردیلو

میلاد بیک ویردیلو 6 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند. ایشان همچنین در زمینه پرونده های کیفری نظیر جرم قتل نیز فعالیت داشته و در این حوزه از دانش بالایی برخوردار بوده و در جهت دفاع از موکل خود شروع به جمع آوری ادله قابل اثبات کرده و در مرجع قضایی نیز با بیانی رسا و نفوذ پذیر از حقوق موکل خود دفاع می کند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • عضو کمیسیون روابط عمومی کانون وکلا
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، جنب اداره پست، چند قدم به سمت میدان شهدا، برج امید، طبقه 6، واحد 601

محمدرضا افشار

محمدرضا افشار وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرج می باشند. ایشان سابقه وکالت در پیگیری پرونده های کیفری را دارند و تاکنون چندین پرونده را با موضوع جرم قتل به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند و در این زمینه به عنوان یکی از وکلای باتبحر بالا شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق اقتصادی
 • مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، بلوار امام خمینی، کوچه شقایق 4، ساختمان بلوط 3، طبقه 3، واحد 12

رضا محققی

رضا محققی

رضا محققی در سال 1384 نمره قبولی در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری استان البرز را کسب نمودند و در حوزه پیگیری و رسیدگی به دعاوی کیفری به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و اکنون با 17 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از بهترین وکیل جرم قتل در کرج معرفی می شوند. آقای محققی در دیگر حوزه های حقوقی نظیر خانواده، ملکی، قرادادها، شهرداری و غیره نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، گوهردشت، 5 غربی، مجتمع سبزواری، طبقه 2، واحد 4

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری وکیل پایه یک و عضوکانون وکلای دادگستری استان البرز می باشند. ایشان 8 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی خانواده، کیفری، ملکی و قراردادها را دارند. آقای کلانتری در زمینه وکالت پرونده های جرم قتل نیز به عنوان یکی از وکلای با تجربه و مسلط بر قوانین کیفری شناخته می شوند.

 تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: کرج، خیابان امام، خیابان خوئینی، نبش خیابان شهید سیاوش کیان، پلاک 2

حسین صیاد

حسین صیاد

حسین صیاد یکی از بهترین وکیل جرم قتل در کرج می باشند. ایشان پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در پیگیری و رسیدگی به پرونده های کیفری به صورت تخصصی فعالیت دارند. آقای صیاد علاوه بر وکالت در حوزه های دیگر مرتبط با حقوق نیز فعال می باشند که از سوابق ایشان می توان به عضو پیوسه انجمن علمی حقوق پزشکی ایران، عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی ایران اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی ایران
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق کودک ایران
 • دارای گواهی نامه همایش ملی حقوق و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران ۱۳۸۹
 • نویسنده قرارداد های حقوقی

آدرس: کرج، جهانشهر

صابر سعید

صابر سعید

صابر سعید وکیل پایه یک دادگستری در کرج هستند. ایشان 11 سال سابقه وکالت در پیگیری و حل و فصل پرونده های کیفری دارند و با تکیه بر تجربه و سابقه ای که در این زمینه دارند پرونده های جرم قتل را نیز می پذیرند و تاکنون پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه رسانده اند و سابقه درخشانی را در کارنامه وکالت خود ثبت کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، چهار راه هفت تیر، روبروی بورس، ساختمان صبا، طبقه 5، واحد 502

علیرضا اکبری

علیرضا اکبری

علیرضا اکبری 13 سال سابقه وکالت در زمینه پرونده های کیفری و پیگیری دعاوی مربوط به جرم قتل را دارند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی نیز می باشند و با تسلط و اشراف بر قوانین پرونده های جرم قتل را به نفع موکل خود به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • تاسیس موسسه حقوقی

آدرس: کرج، خیابان طالقانی، پایین تر از پل آزادگان، موسسه حقوقی علیرضا اکبری

شماره تماس: 09125234736

بهرام عباسی

بهرام عباسی

جناب آقای بهرام عباسی وکیل پایه یک دادگستری هستند. فعالیت های ایشان در کرج و تهران به متقاضیان مشاوره و وکالت در دعاوی مختلف است. فعالیت هایی که توسط آقای عباسی ارائه می شود شامل، ارائه مشاوره تخصصی در خصوص دعاوی ملکی و …، ارائه طرح درخواست یا طرح شکایت به دادگاه، پیگیری مستمر پرونده و ارائه دفاعیه محکمه پسند، استناد به قوانین محکم تا صدور رای و … است.

آدرس : کرج، بلوار مطهری، زیر پل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه 2، واحد 3

بررسی حقوقی انواع جرم قتل

همانگونه که پیشتر نیز گفتیم قتل به معنای سلب حیات فرد توسط فردی دیگر می باشد و از نظر اسلام این جرم بزرگ و در زمره گناهان نابخشودنی قرار دارد. اما جرم قتل در مواردی ممکن است به صورت سهوی رخ دهد و فرد مرتکب از انجام آن هیچ قصد و نیتی نداشته باشد. بهترین وکیل جرم قتل در کرج در مسیر این دعاوی با قبول وکالت مجرم و شاکی به آن ها در احقاق حقشان کمک خواهد کرد.

انواع قتل به قرار ذیل است:

 • قتل عمد: نوعی از قتل که فرد مرتکب آن به قصد و نقشه قبلی اقدام به انجام آن نموده است قتل عمد می باشد. که در قوانین شرع اسلام و قانون سایر کشورها برای این نوع قتل اشد مجازات در نظر گرفته می شود.
 • قتل شبه عمد: در این نوع قتل فرد قاتل قصد کشتن مقتول را نداشته و تنها به قصد ترساندن مقتول به او صدمه وارد کرده است. به عنوان مثال قتل هایی کدر زمان درگیری و نزاع رخ می دهد ار نظر قانون در دسته قتل های شبه عمد قرار دارد و بهترین وکیل جرم قتل در کرج برای اثبات شبه عمد بودن این جرم بایستی دارای تبحر و مهارت بالایی باشد تا بتواند از موکل خود دفاع کند. مجازات قتل عمد و قتل شبه عمد با هم متفاوت است و وکلایی که وکالت پرونده های جرم قتل را قبول می کنند سعی در اثبات این قتل را برای موکل خود دارند.
 • قتل غیر عمد: این نوع قتل که با نام خطای محض نیز شناخته می شود نوع قتل بدون نیت و نقشه قبلی بوده و حتی در مواردی ممکن است که قاتل و مقتول همدیگر را نشناسند و تنها از روی خطای محض این اتفاق ناگوار رخ داده باشد. تصادفات رانندگی نمونه ای از قتل غیر عمد محسوب می شود. بهترین وکیل قتل غیر عمد در کرج بایستی از این توانایی و تبحر برخوردار باشد تا با ارائه ادله کافی بتواند بی گناهی موکل خود را در دادگاه به اثبات برساند. متاسفانه در اغلب قتل های عمد مجرمین سعی در فریب دادگاه را داشته تا جرم صورت گرفته را به عنوان قتل غیر عمد جلوه دهند که در چنین شرایطی خانواده مقتول می توانند با مراجعه به وکیل جرم قتل که در این حوزه دارای تخصص می باشد ادعای دروغین مرتکب به قتل را به دادگاه اثبات کنند.

دادگاه رسیدگی کننده به پرونده های جرم قتل

دعاوی جرم قتل دارای پیچیدگی زیادی است و همانطور که پیشتر نیز گفتیم این جرم دارای انواع مختلفی بوده که مجازات هر کدام از آن ها با هم فرق دارد. لذا دادگاه های رسیدگی کننده نیز براساس نوع قتل صورت گرفته تعیین می شوند زیرا هر نوع قتل دارای قوانین مربوط به خود بوده که بایستی در دادگاه های مربوطه مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرند.

در حالت کلی کلیه پرونده های قتل عمد و تعدادی از پرونده های قتل شبه عمد در دادگاه مرکزی استانی که جرم اتفاق افتاده رسیدگی و پیگیری می شود. اگر بعد از پیگیری پرونده در دادگاه مربوطه به صدور حکم قتل عمد اعتراض دارید می توانید با کمک بهترین وکیل جرم قتل در کرج لایحه ای را تنظیم و تدوین کرده و در دیوان عالی کشور مطرح کنید. البته دادگاه تجدید نظر استان نیز به عنوان مرجع اعتراض به حکم قتل های غیر عمد فعالیت دارند.

دادگاه رسیدگی کننده به پرونده های جرم قتل

ادله اثبات جرم قتل در دادگاه

در قوانین جمهوری اسلامی چندین ادله برای اثبات جرم قتل در نظر گرفته شده که می توان به اقرار، شهادت، قسامه و سوگند اشاره کرد که البته قانونگذار در این مورد سختگیرانه عمل کرده و این ادله درصورتی پذیرفتنی خواهد بود که دارای شرایط مربوط به خود باشند. به عنوان مثال در ادله شهادت فردی که برای این جرم به عنوان شاهد در دادگاه حضور پیدا می کند باید عاقل، بالغ و دارای اختیار بوده و با متهم پرونده هیچگونه اختلاف و یا کینه قبلی نداشته باشد.

از دیگر ادله اصلی اثبات جرم قتل علم قاضی است که در این مورد قاضی پرونده با بررسی کلیه شواهد و مستندات موجود در پرونده و در نظر گرفتن شواهد و قراین می تواند حکم صادر کند. توجه داشته باشید که ادله علم قاضی موردی است که وکیل جرم قتل به سختی می تواند نادرستی آن را به اثبات برساند.

کلام آخر

  در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل جرم قتل در کرج را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل جرم قتل در تهران کلیک کنید.

برای شکایت از شخصی که تهدید به قتل کرده است چه باید کرد؟

می توان با داشتن حداقل دو نفر شاهد به اتهام تهدید به قتل از این شخص شکایت کرد. اگر شاهدان تمایلی به حضور در دادسرا و شهادت دادن به نفع شما را نداشته باشند، می توانید از بازپرس مربوطه تقاضای تحقیقات از شاهدان در محل وقوع جرم را نمایید.

آیا اگر قتل در ماه حرام باشد علاوه بر افزایش دیه، مجازات نیز شدیددتر می شود؟

خیر، قتل در ماه حرام فقط موجب افزایش میزان دیه می شود و تاثیری در میزان مجازات ندارد.

آیا برای قتل غیر عمد می توان وثیقه گذاشت؟

می توانید درخواست کنید که در صورت نداشتن سابقه کیفری موثر از تخفیف در مجازات استفاده کنید تا شاید به حبس تبدیل شود.

4/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − شش =

دکمه بازگشت به بالا