وکیل حقوقی

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در کرج⭐【سال1403】

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در کرج را به شما معرفی کنیم؛ کرج جزو شهرهای اطراف تهران است که جمعیت بسیار زیادی را در خود گنجانده است و ممکن است افراد ساکن در این شهر، به مشکلات مختلف حقوقی برخورد کنند و به دنبال یافتن یک موسسه معتبر حقوقی باشند؛ یک موسسه حقوقی از وکلا و مشاوران حقوقی و بزرگان قانون بسیار مجرب و باسابقه تشکیل شده است که می تواند بهترین خدمات حقوقی را به موکلین خود ارائه دهد؛ موسسه های حقوقی متعددی در شهر کرج هستند که می توانند مشکلات مردم را به درستی برطرف کنند؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن یک موسسه معتبر حقوقی هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

موسسه حقوقی چیست؟

موسسه حقوقی به موسسه ای گفته می شود که از وکلای صاحب نظر و مجرب تشکیل شده است و این موسسه می تواند یک رابط بین موکل و وکیل باشد؛ اگر وکلا بخواهند یک موسسه حقوقی ثبت کنند، باید پروانه و مجوزشان را از قوه قضاییه اخذ کنند البته در این تائیدیه، مدت زمانی که موسسه می تواند فعالیت داشته باشد ذکر می شود؛ افرادی که برای ثبت موسسه اقدام می کنند باید وکیل پایه یک دادگستری باشند یا مدرک حقوقی داشته باشند.

وکلا و مشاورانی که بخواهند در بهترین موسسه حقوقی در کرج عضو شوند باید برخی قوانین و مقررات را رعایت کنند به عنوان مثال باید در هیچ موسسه دیگر عضو نباشند، پروانه وکالت خود را تمدید کرده باشند، هیچ گونه سابقه کیفری و محکومیت نداشته باشند، باید در حیطه شغلی خود هیچ مشکل قانونی نداشته باشند.

موسسه حقوقی چیست؟

وظایف بهترین موسسه حقوقی در کرج

بهترین موسسه حقوقی در کرج وظایفی برعهده دارد که باید به آن ها عمل کند تا وکلا و موکلین رضایت کافی از عملکردشان داشته باشند و رضایتشان روز به روز افزایش یابد؛ برخی از این وظایف را در ادامه شرح خواهیم داد:

 • یک موسسه حقوقی وظیفه دارد که به خانواده ها مشاوره حقوقی بدهد تا در صورت امکان و پیش از به وجود آمدن مشکلات بسیار سخت، در این موسسه مشکلات شان حل شود؛ موسسه با همکاری مشاوران خود، پیش از طلاق، زوجین را ترغیب به زندگی مشترک مجدد می کند.
 • وظیفه دیگری که برعهده موسسه حقوقی است، وصول مطالبات می باشد؛ یک موسسه با کمک وکلایی که دارد، به موکلین خود کمک می کند تا مطالبات خود که شامل چک، سفته می باشد را مطالبه کنند.
 • موسسه حقوقی در ضمن باید مشاوره کیفری نیز به موکلین خود بدهد یعنی اگر فردی مرتکب یک جرم شود و قانون اون را مجرم بخواند، موسسه مشاوره های بسیار تخصصی به فرد می دهد و شکایت نامه ای کاملا منظم و تمیز و خوانا تنظیم نماید.
 • یک موسسه حقوقی می بایست قرارداد های داخلی و بین المللی را برای شرکت ها و افراد تنظیم نماید.
 • موسسه حقوقی وظیفه دارد که به هر یک از سوالات مشتریان موسسه، از طریق تلفن، ایمیل و نامه پاسخ دهد.

اگر ساکن شهر تهران هستید و به دنبال یافتن موسسه حقوقی در این شهر می باشید، می توانید به مقاله بهترین موسسه حقوقی در تهران مراجعه کنید.

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در کرج به همراه آدرس عبارتند از:

نام موسسه حقوقیآدرس
حسین صیادکرج، جهانشهر، بلوار جمهوری
موسسه حقوقی فرزامکرج، بلوار ملاصدرا، بالاتر از چهارراه نبوت، مجتمع نیما
موسسه حقوقی آرتینکرج، سه راه گوهردشت، نبش بلال 7، برج نور هشتم، طبقه 3
موسسه حقوقی امید آفرینان مهرگانکرج، میدان کرج، خیابان شهید بهشتی، ابتدای خیابان شهربانی
موسسه حقوقی البرزکرج، بلوار طالقانی شمالی، جنب نوین چرم، برج سایه

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در کرج را بشناسید!

1.حسین صیاد

حسین صیاد، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و رتبه ۱ آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز است. صیاد با تجربه سال‌ها وکالت در زمینه‌های مختلف، دانش و تخصص خود را به عنوان وکیل حرفه ای به مراجعین اثبات نموده و به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته شده است.

کسب نتیجه دلخواه موکلین در طول سالها فعالیت وکالتی ایشان باعث شده تا او در رده بهترین وکلای کرج قرار داشته باشد. شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. ضمنا وکیل حسین صیاد از روانشناسی خوبی در مسیر پرونده‌ها برخوردار است که به انتخاب بهترین راه و کسب نتیجه مطلوب در پرونده ها کمک شایانی می‌نماید.

همچنین ایشان در پرونده‌های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری (جرائم)، جرائم اقتصادی و حقوق پزشکی از متخصصین می‌باشد.

از دیگر خدمات وکالتی حسین صیاد در زمینه‌های دعاوی ایرانیان خارج از کشور، قراردادها، فرزند خواندگی، حقوق کودک، خانواده، شرکت‌ها، دیوان عدالت اداری، داوری، اسناد رسمی، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی)، وصول مطالبات، معاملات، ارث، تجاری، کلاهبرداری، ارتشا، اختلاس و دعاوی ثبتی می‌توان نام برد.

بخشی از تخصص ها و گواهی‌های ارزنده ایشان، موارد زیر هستند:

 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • رتبه اول آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری البرز
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی و حقوق کودک ایران
 • وکالت در پرونده های حقوقی، ملکی، شرکت ها، کیفری و خانواده
 • مشاور حقوقی بانک های ملی و سپه
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت های مختلف
 • دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی
 • عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی
 • تجربه قبول پرونده های متعدد حقوقی به همراه تیم وکلای همکار در ترکیه
 • نویسنده قراردادهای حقوقی

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

برای مشاوره حضوری با وکیل حسین صیاد، از وکلای ملکی کرج، می‌توانید از طریق شماره موبایل زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره وکیل حسین صیاد: 09120084438

حضور در دفتر فقط با هماهنگی و تعیین وقت قبلی

موسسه حقوقی فرزام

موسسه حقوقی فرزام

موسسه حقوقی فرزام دارای وکلای کاملا متخصص است که تلاش می کنند جهت رسیدن به حقوق متقاضیان قدمی محکم بردارند. مشاوران مجرب فعالیت شان را در این موسسه گسترش داده اند و وکلای حرفه ای و متخصص در حوزه ملکی بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار مردم عزیز این شهر قرار می دهند؛ در موسسه فرزام، هدف جلب رضایت موکلین است از این رو به عنوان یکی از بهترین موسسه حقوقی در کرج شناخته شده است.

شماره تماس: 02632546660

آدرس : کرج، بلوار ملاصدرا، بالاتر از چهارراه نبوت، جنب سیسمونی کلبه کودک، مجتمع نیما، طبقه 3، واحد 9

موسسه حقوقی آرتین

موسسه حقوقی آرتین یکی از بهترین موسسه حقوقی در کرج است؛ این موسسه بهترین مشاوره حقوقی را با کمک مشاوران متخصص و وکلای پایه یک دادگستری بسیار مجرب در زمینه دعاوی مختلف متقاضیان ارائه می دهد و در تلاش است تا بتواند به بهترین نحو کارگشای مسائل حقوقی موکلین باشد. راهکارهای مختلفی که در این موسسه ارائه می گردد، به صورت حضوری و غیرحضوری و کاملا حرفه ای می باشند.

شماره تماس: 02633535701

آدرس : کرج، سه راه گوهردشت، نبش بلال 7، برج نور هشتم، طبقه 3، واحد 8

موسسه حقوقی امید آفرینان مهرگان

موسسه حقوقی امید آفرینان مهرگان

موسسه حقوقی امید آفرینان مهرگان یکی از بهترین موسسه حقوقی در کرج است؛ در این موسسه تیم ورک متخصص و مجرب که شامل گروه وکلا و مشاوران حقوقی می باشند، در زمینه امورات حقوقی، خدمات ویژه ای ارائه می دهند. خدمات حقوقی مختلفی از سوی پرسنل این موسسه ارائه می شود که عبارتند از:

 • ثبت برند و علائم تجاری
 • ارائه خدمات تخصصی حقوقی در تمامی زمینه ها
 • ثبت انواع شرکت ها و موسسات تجاری و غیر تجاری
 • پذیرش انواع وکالت های مدنی و خدمات امور اداری
 • ارائه مشاوره و انجام کلیه امورات حقوقی شرکت های تجاری
 • پذیرش کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و …

شماره تماس: 02632281440

آدرس : کرج، میدان کرج، خیابان شهید بهشتی، ابتدای خیابان شهربانی، پلاک 21، طبقه همکف

موسسه حقوقی البرز

موسسه حقوقی البرز

موسسه حقوقی البرز یکی از بهترین موسسه حقوقی در کرج می باشد؛ این موسسه با کمک تعدادی از بهترین وکلای شهر کرج، خدمات حقوقی بسیار خوبی را به تمامی مردم عزیز شهر کرج ارائه می دهد. در این موسسه وکلای مجرب و مشاوران خبره فعالیت می کنند؛ موسسه حقوقی البرز همه پرونده های مختلف حقوقی را با کمک بهترین وکلا حل می کند؛ کلیه پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، کلاهبرداری، جعل اسناد، مطالبه مهریه، نفقه، اداره کار، اجرت المثل، طلاق یک طرفه و بسیاری از دعاوی در این موسسه پیگیری و حل می شوند.

شماره تماس: 02634314801

آدرس : کرج، بلوار طالقانی شمالی، جنب نوین چرم، برج سایه، طبقه 10، واحد 31

موسسه حقوقی مهرآوید

موسسه حقوقی مهرآوید

موسسه حقوقی مرآوید یکی از بهترین موسسه حقوقی در کرج می باشد که شهرت بسیار زیادی بین تمامی مردم عزیز مراجعه کننده به موسسه دارد؛ در این موسسه مشاوران حقوقی بسیار باتجربه و وکلای بسیار حرفه ای در حال فعالیت اند که موسسه مهرآید با کمک این افراد بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار مردم عزیز قرار می دهد.

شماره تماس: 02632553052

آدرس: کرج، شهرک رسالت، بلوار آزادی، بلوار مطهری

موسسه حقوقی جام جم

موسسه حقوقی جام جم

موسسه حقوقی جام جم جزو موسسات برتر شهر کرج است که شهرت بسیار زیادی بین مردم عزیز این شهر دارد؛ در موسسه جام جم برترین خدمات با کمک وکلای مجرب و مشاوران حرفه ای در حال ارائه می باشند؛ این موسسه سعی بر این دارد که به مردم عزیز جهت حل مشکل شان در زمینه دعاوی مختلف کیفری، ملکی، خانواده و … کمک شایانی کند؛ موسسه جام جم یکی از بهترین موسسه حقوقی در کرج است.

شماره تماس: 02634499507

آدرس: کرج، جهانشهر، بلوار طالقانی شمالی، بلوار ماهان

موسسه حقوقی عماد

موسسه حقوقی عماد

موسسه حقوقی عماد در استان البرز در شهر بزرگ کرج احداث شده است؛ مردم عزیز شهر کرج سعی بر این دارند که برای حل تمامی مشکلات حقوقی شان از وکلای مجرب و حرفه ای این موسسه کمک بگیرند؛ بیشتر مواقع مشاوران موسسه عماد بهترین و تخصصی ترین مشاوره ها را در اختیار مردم قرار می دهند؛ موسسه حقوقی عماد یکی از بهترین موسسه حقوقی در کرج است.

شماره تماس: 02632553360

آدرس: کرج، کوی مدرس، بلوار ماهان، بلوار طالقانی شمالی

موسسه حقوقی ایلیا

موسسه حقوقی ایلیا

موسسه حقوقی ایلیا جزو موسسات برتر و سرشناس در استان البرز در شهر کرج است؛ در این موسسه وکلای بسیار مجرب و حرفه ای در تلاش اند که پرونده های مربوط به دعاوی مختلف کیفری، ملکی، خانواده و … را برطرف سازند و به مردم عزیز این شهر کمک کنند؛ موسسه ایلیا یکی از بهترین موسسه حقوقی در کرج است.

شماره تماس: 02632525232

آدرس: کرج، کوی مدرس، بلوار ماهان، بلوار طالقانی شمالی

موسسه حقوقی تکسفیر

موسسه حقوقی تکسفیر

موسسه حقوقی تکسفیر یکی از بهترین موسسه حقوقی در کرج می باشد؛ بسیاری از افراد ساکن استان البرز این موسسه را می شناسند و برای حل مشکلات حقوقی در زمینه دعاوی مختلف کیفری، ملکی، خانواده و … به این موسسه مراجعه می کنند؛ مشاوران و وکلایی که در موسسه تکسفیر فعالیت می کنند بسیار مجرب و توانمند می باشند و همیشه سعی بر این داشته اند که رضایت موکلین را جلب نمایند.

شماره تماس: 02632401708

آدرس: کرج، اسلام آباد، خیابان قزوین، خیابان بهار

مزایا و معایب موسسات حقوقی

اگر بهترین موسسه حقوقی در کرج مطابق قانون و با کمک افراد متخصص و دارای صلاحیت، تاسیس شود، می تواند با مزایای بسیار زیادی همراه باشد؛ اصلی ترین و مهم ترین مزیتی که این موسسه دارد، فعالیت وکلا در این مراکز به صورت گروهی و تکی است و البته چون این وکلا در مرکز حاضر هستند، موجب به وجود آمدن زمینه هایی برای ارجاع یافتن پرونده ها به یک وکیل متبحر و متخصص می شود؛ در یک موسسه حقوقی، وکلا می توانند با یکدیگر همفکری و مشورت داشته باشند و در نهایت به بهترین نتایج در بازه زمانی کوتاه برسند.

در صورتی که یک موسسه حقوقی توسط افراد نابلد و ناصالح تاسیس شود، ممکن است اطلاعاتشان در زمینه امور حقوقی و کیفری و … کم باشد و در نهایت نتایج موفقیت آمیزی از پرونده حاصل نگردد؛ عیب و نقص دیگری که یک موسسه حقوقی می تواند داشته باشد مربوط به نظارت نکردن قوه قضاییه یا کانون وکلای دادگستری به امور موسسه است.

مزایا و معایب موسسات حقوقی

وکلا برای کار در بهترین موسسه حقوقی در کرج چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

در صورتی که وکلا بخواهند در بهترین موسسه حقوقی در کرج فعالیت داشته باشند، باید حتما از برخی ویژگی ها برخوردار باشند که شامل اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلا است؛ در ضمن یک وکیل باید از تجربه و مهارت بسیار زیادی در زمینه حل مشکلات موکلین برخوردار باشد زیرا مهارت بیشتر وکیل، موجب موفقیت بیشتر پرونده وکالت می شود؛ بهترین وکیل کرج باید هیچ گونه سابقه کیفری نداشته باشد تا یک موسسه حقوقی او را برای همکاری بپذیرد؛ ویژگی بسیار مهم دیگر در این زمینه مربوط به عدم فعالیت وکیل در موسسه یا دفتر وکالت دیگر است و همچنین وکیل نباید دفتر وکالتی برای خود به صورت جداگانه راه اندازی کرده باشد.

کلام آخر

در شهر کرج نیز مردم با مشکلات حقوقی دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال یافتن موسسه معتبر هستند تا بتوانند از عهده حل این مشکلات با وکلای موسسه بربیایند؛ موسسه های حقوقی بسیار زیادی در کرج هستند که به موکلین کمک شایانی می کنند؛ از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با موسسات حقوقی در اختیار شما قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در کرج را به شما معرفی کرد تا به راحتی موسسه مورد نظرتان را بیابید و به آن جا مراجعه کنید.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هرگونه انتقاد یا پیشنهاد در این باره دارید، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل دادگستری در کرج کلیک کنید.

موسسه حقوقی می تواند مشاوره های غیرحضوری نیز ارائه دهد؟

بله یک موسسه حقوقی با مشاوران تخصص همکاری می کند و با کمک آن ها مشاوره های حضوری و غیرحضوری به موکلین ارائه می دهد.

موسسه حقوقی در زمینه امور ملکی نیز فعالیت می کند؟

موسسه حقوقی می تواند در زمینه تمام دعاوی از جمله ملکی، حقوقی، تجاری، کیفری، خانواده و … فعالیت کند.

وکلا می توانند بدون اخذ پروانه وکالت در موسسه حقوقی فعالیت کنند؟

خیر یکی از شروط فعالیت وکلا در یک موسسه حقوقی، اخذ پروانه وکالت از کانون وکلا می باشد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا