کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در مشهد ⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در مشهد را به شما معرفی کنیم. دعاوی کیفری جزء پرونده های پیچیده و پر دردسر می باشند و وکیلانی که در این حوزه فعالیت می کنند باید به طور قطع نسبت به روند پیگیری پرونده و قوانین متناسب با نوع مشکل، آشنا باشند. مشکلاتی که بیش تر در گروه دعاوی کیفری قرار می گیرد مربوط به مسائلی هم چون سرقت، کلاه برداری، قتل و مواد مخدر می باشد. اگر در مشهد به دنبال وکیلی زبده در این زمینه ها هستید، در ادامه مقاله همراه ما باشید.

منظور از دعاوی کیفری چیست؟

به طور کلی دعاوی به دو نوع کیفری و حقوقی تقسیم می شوند. حال در این قسمت می خواهیم بدانیم منظور از دعاوی کیفری چیست؟

دعاوی کیفری از جمله اتهاماتی است که به شخصی وارد می شود و بر اثر آن فرد مجرم شناخته می شود. در این دعوا، بهترین وکیل کیفری در مشهد به مراجع قضایی اعلام جرم طرف مقابل را مطرح می کند و در طی دادگاه فرد مجرم شناخته شده و شامل مجازات می شود. جرم هایی مثل کلاه برداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل اسناد و مدارک، فحاشی و اهانت و … از جمله جرم های کیفری به شمار می روند.

در صورتی که فردی برای پیگیری جرمی به دادسرا مراجعه کند، به او شاکی و در دادگاه، خواهان گفته می شود. اگر شاکی برای خود از بین وکلا، بهترین وکیل ملکی در مشهد را انتخاب کند، می تواند کارهای خود را به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد بسپارد و او طرح شکایت را در قالب شکوائیه کتبی به دادسرا ارائه دهد. کسی که از او شکایت شده است نیز می تواند برای خود وکیلی به عنوان وکیل مدافع انتخاب کند و در صورت بی گناه بودن، آن را به کمک وکیل خود ثابت کند.

بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران می تواند به خوبی این مسائل را بررسی کند و به موکل خود در این زمینه کمک کند.

 منظور از دعاوی کیفری چیست؟

چگونه می توان شکایت کیفری را تنظیم نمود؟

برای تنظیم شکایت نامه کیفری و یا شکوائیه می توان هم به صورت فردی و هم از طریق بهترین وکیل کیفری در مشهد اقدام کرد. نکاتی که برای تنظیم شکوائیه باید رعایت کرد عبارتند از:

 • ثبت تمامی مشخصات فردی و محل سکونت کسی که به عنوان شاکی است.
 • مشخصات متهم یا متهمین جرم که باهم به صورت مشترک اقدام به جرم کرده اند و ثبت آدرس آن ها که البته این مورد اجباری نیست و ممکن است از آن اطلاعاتی در دسترس نباشد.
 • نحوه رخ داد جرم و زمان و مکان دقیق آن
 • ثبت نظرات شاهدان ماجرا و اطلاعات فردی آن ها
 • اعلام میزان خسارت وارده و ضرر به وجود آمده

در شهر سمنان نیز تعداد کسانی که به دنبال وکیل کیفری هستند بسیار زیاد است، از این رو می توانید به مقاله بهترین وکیل کیفری در سمنان مراجعه نمایید تا وکیل مورد نظر را بیابید.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل کیفری در مشهد را بشناسید!

توحید جلایری‌ نیا

توحید جلایری‌ نیا

توحید جلایری نیا، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد اسلامی و کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی، یکی از بهترین وکیل کیفری در مشهد محسوب می شود. وی در سال 1393 موفق به پذیرش در آزمون وکالت از سوی قوه قضائیه شده و شماره پروانه 45602 را از آن خود نمود. وکیل جلایری نیا 12 سال سابقه مفید در حوزه وکالت انواع دعاوی را دارند، اما به طور تخصصی مدت 7 سال است که انواع دعاوی کیفری را وکالت می کند.

تخصص و مهارت:

 • قبول دعاوی کیفری مربوط به پرونده های کلاه برداری، سرقت، خیانت در امانت و…
 • رسیدگی به پرونده های دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، مطالبه خسارت
 • دعاوی خانواده و طلاق

آدرس: مشهد، وکیل آباد، خیابان صارمی 52، کوچه چراغچی 13، پلاک 105، واحد 3

شماره تماس: 09120814235

رضا احسانی

رضا احسانی

یکی از وکلایی که با عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی به ارائه خدمات وکالتی در شهر مشهد می پردازد، آقای رضا احسانی می باشد. ایشان دارای سال ها سابقه درخشان در حوزه انواع دعای کیفری مثل فروش مال غیر، روابط نامشروع، کلاه برداری، سرقت و… می باشد و از این رو به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در مشهد محسوب می شود. از ویژگی های این وکیل موفق، رفتار و اخلاق مناسب و حرفه ای، تسلط به قوانین و تلاش برای بروز ماندن اطلاعات و بیان قوی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش مراجعین برای پاسخ به سوالات و ارائه مشاوره
 • پذیرش و وکالت انواع دعاوی کیفری و حقوقی و خانواده

آدرس: مشهد، احمد آباد، ابتدای بلوار ملاصدرا، ساختمان صدرا، طبقه دوم، واحد 27

شماره تماس: 09153182546

علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر

وکیل پایه یک دادگستری، آقای علی ابراهیمی مهر، از جمله وکلایی است که از بسیاری از پرونده های وکالتی خود سربلند بیرون آمده است. ایشان در رسیدگی به پرونده هایی با عناوین کیفری که از جمله موضوعات حساس و سرنوشت ساز هستند، تخصص دارد. آقای ابراهیمی مهر با استفاده از تسلط خود به موضوع، پیگیری و تلاش برای جمع آوری شواهد و اسناد برای اثبات به دادگاه و شیوایی بیان، تمام و کمال به دفاع از موکل خود می پردازد. جناب ابراهیمی مهر از سال 1393 فعالیت خود را با دریافت پروانه وکالت آغاز نمود و در حال حاضر یکی از بهترین وکیل کیفری در مشهد به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی کیفری، آدم ربایی، سرقت، افترا و اعاده حیثیت، قتل و کلاه برداری
 • تفکیک اموال مشترک، انحصار وراثت، جعل سند و استفاده از سند مجعول
 • پذیرش پرونده های خانواده و ملکی

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 05137602838 – 09151186862

وحید ملازاده ایابی

وحید ملازاده ایابی

وحید ملازاده ایابی با پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره پروانه 8487، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی حقوق قضایی است و با توجه به موفقیت هایی که در رزومه خود دارد، یکی از بهترین وکیل کیفری در مشهد می باشد. از ویژگی های مثبت آقای ملازاده، صداقت، توجه کامل به صحبت های موکلین خود و یافتن بهترین راهکار به کمک آن ها، توانایی سخنوری قوی و تسلط به جزئیات قوانین می باشد.

تخصص و مهارت:

 • پرونده های کیفری با موضوعات شرب خمر، مواد مخدر، قاچاق، اختلاس و کلاه برداری
 • وکالت ایرنیان خارج از کشور
 • امکان وکالت دعاوی دادگاه انقلاب و کیفری

آدرس: مشهد، قاسم آباد، بلوار شاهد، شاهد 26، پلاک 46، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس: 09155177481

مجید مبارکی

مجید مبارکی

یکی دیگر از وکلای خبره در بین بهترین وکیل کیفری در مشهد، آقای مجید مبارکی می باشد. ایشان در سال 1394 موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 25571 از کانون وکلای دادگستری شدند. در مدت 7 سال وکالت آقای مبارکی، اکثر پرونده های ایشان در مورد دعاوی کیفری می باشد و به همین دلیل در این زمینه تخصص پیدا کرده اند. پشتکار و پیگیری آقای مبارکی در پرونده ها، باعث رضایت موکلین از ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه درخشان در وکالت انواع دعاوی
 • تخصص در دعاوی کیفری و حقوقی
 • پذیرش پرونده های خانواده، طلاق و مهریه

آدرس: مشهد، قاسم آباد، خیابان امامیه 10، نبش چهارراه اول، پلاک 42، طبقه 1

شماره تماس: 09155051605

مصطفی زمان زاده

مصطفی زمان زاده

مصطفی زمان زاده، وکیل پایه یک دادگستری است که با توجه به تبحر و تخصص ایشان در زمینه امور کیفری به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در مشهد شناخته می شود. مدرک تحصیلی ایشان نیز در همین حوزه بوده و دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی می باشد. آقای زمان زاده بیش از 17 سال سابقه فعالیت در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری، انتظامی و اجرایی داشته و به دلیل مسئولیت پذیری بالا و پیگیری پرونده ها، جزو بهترین وکلای مشهد و نیشابور محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره و تنظیم دادخواست های کیفری و حقوقی
 • وکالت در انواع پرونده های خانواده، حقوقی، ملکی
 • تنظیم شکواییه در دعاوی مربوط به کلاهبرداری، الزام به تنظیم سند رسمی
 • وکالت ایرانیان خارج از کشور

آدرس: مشهد، بعد از برج سلمان، نبش کوچه راهنمایی 21، پلاک 110، واحد 104

شماره تماس: 09155976367 – 05138330954

حسین رضایی مقدم

حسین رضایی مقدم

حسین رضایی مقدم، فارغ التحصیل از دانشگاه پلیس تهران در رشته حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. وی 12 سال سابقه فعالیت به عنوان وکیل و اشتغال در نهادهای نظامی را در رزومه خود دارد و به خوبی می تواند دعاوی مربوط به کلاهبرداری، قتل عمد و انواع دیگر جرایم کیفری را پیگیری و با نتایج مثبت به پایان برساند. از این رو ایشان جزو یکی از بهترین وکیل کیفری در مشهد به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره در انواع حوزه های حقوقی و کیفری
 • تنظیم شکوائیه برای انواع جرایم کیفری
 • پذیرش پرونده ای مربوط به قتل و سرقت، کلاهبرداری، جعل و …

آدرس: مشهد،  بلوار هاشمیه، برج آبان

شماره تماس: 09155502022

صدیقه بهنام تقدس

 صدیقه بهنام تقدس

خانم صدیقه بهنام تقدس، از وکلای متخصص و کارکشته در حل پرونده های کیفری هستند. کسانی که به دنبال وکیلی مقتدر با فن بیان قوی و آشنا با مراجع قضایی برای پیگیری پرونده خود هستند، می توانند با اطمینان خاطر از ایشان کمک بگیرند. خانم بهنام تقدس به دلیل موفقیت های چشمگیر در پرونده های وکالتی خود در موضوعات پیچیده کیفری به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در مشهد محسوب می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوریو غیر حضوری
 • تنظیم اوراق قضایی
 • وکالت تخصصی در پرونده هایی با موضوعات سخت و پیچیده

آدرس:  مشهد، خیابان آبکوه، بین خیابان آفرین شمالی و خیابان شهریار شمالی

شماره تماس: 09155254716

محمد سید نژاد

محمد سید نژاد

نمونه ی دیگری از یک وکیل با تجربه و مجرب می تواند آقای محمد سیدنژاد باشد که در پرونده های کیفری خود را به خوبی ثابت نموده است. وی وکیلی با تجربه و ماهر می باشد که موفقیت های زیادی را در دعاوی حقوقی و کیفری به نام خود ثبت کرده و از این رو یکی از بهترین وکیل کیفری در مشهد محسوب می شود. آقای سید نژاد در پرونده های حساس کیفری اصرار موکل خود را حفظ کرده و با رعایت عدالت در جایگاه یکی وکیل مدافع مجرب قرار می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی و کیفری تلفنی و حضوری
 • تنظیم شکوائیه برای انواع دعاوی و جرایم کیفری
 • اخذ وکالت پروند های ملکی و خانواده

آدرس: مشهد، جنب دادگستری، دفتر حقوقی آقای سیدنژاد

شماره تماس: 09153162787

ابوالفضل علیزاده مقدم

ابوالفضل علیزاده مقدم

آقای ابوالفضل علیزاده مقدم، با 14 سال سابقه وکالت در انواع پرونده های حقوقی و کیفری، به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در مشهد می تواند مناسب برای کسانی باشد که به دنبال یک وکیل کارکشته جهت رسیدگی به پرونده های خود هستند. وکیل علیزاده مقدم با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی توانسته است علاوه بر دعاوی کیفری در حوزه‌های دیگری مثل خانواده نیز بسیار خوش بدرخشد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت ایرانیان خارج از کشور
 • اخذ پرونده های دادگاه های کیفری و انقلاب
 • متخصص در پرونده های حقوقی،فسخ و تنظیم قرارداد ها و …

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگ مهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه دوم، واحد 5

شماره تماس: 09151170211

بهترین وکیل کیفری در مشهد چه وظایفی دارد؟

بهترین وکیل در مشهد برای پیگیری روند پرونده به عنوان شاکی، در ابتدا برگه مخصوصی را در قالب شکوائیه تهیه می کند. در این متن، وکیل تمامی مطالبات موکل خود را با دانشی که نسبت به قوانین دارد جمع بندی می کند. سپس در جلسه دادگاه موظف است بر اساس آن ها از موکل خود دفاع نماید.

حال اگر وکیل مورد نظر پرونده شخص متهم را پذیرفته باشد، باید در جلسه دادگاه بتواند در چارچوب قوانین برای موکل خود در مجازات تعیین شده درخواست تخفیف نماید. همچنین بهترین وکیل کیفری در مشهد در هر دو حالتی که وکیل شاکی و یا متهم باشد باید با جمع آوری مستندات و دلایل کافی قاضی پرونده را برای صدور رای عادلانه مجاب نماید.

برای حل مشکلات ملکی در مشهد نیز می توانید از بهترین وکیل ملکی در مشهد کمک بگیرید.

بهترین وکیل کیفری در مشهد چه وظایفی دارد؟

ویژگی های بهترین وکیل کیفری در مشهد

کسانی که به دنبال بهترین وکیل کیفری در مشهد هستند، باید نکاتی را در هنگام مراجعه به یک وکیل در نظر بگیرند. متقاضیان باید از قبل، تحقیقات لازم را انجام دهند و معیارهای انتخابی را بررسی کنند. ویژگی بهترین وکیل کیفری در مشهد شامل موارد زیر می شود:

 • داشتن دانش و علم کافی در خصوص موارد کیفری و انواع جرایم. بهترین وکیل کیفری در مشهد باید تحصیلات و مطالعات ویژه ای در این زمینه داشته باشد و به طور دائم آن ها را به روزرسانی کند.
 • بهترین وکیل کیفری در مشهد، در بین پرونده های دعاوی مختلف باید تعداد چشم گیری از دعاوی کیفری را وکالت کرده و در اکثر آن ها به پیروزی رسیده باشد.
 • یک وکیل خبره باید پروانه وکالت از قوه قضائیه و کانون وکلا داشته باشد تا بتواند در دادگاه شرکت کند.
 • وکیلی که قرار است به عنوان بهترین وکیل کیفری در مشهد معروف شود، باید راز دار اسرار موکل خود باشد. همچنین باید مصلحت موکل خود را با منافع خود معامله نکند.

این ویژگی ها در خصوص بهترین وکیل کیفری در تهران و بهترین وکیل کیفری در شیراز نیز صدق می کند.

کلام آخر

اگر راه تان به دادگاه ها افتاده باشد، بسیاری از شاکیان و متهمان را خواهید دید که بر سر مسائل کیفری با یکدیگر درگیر هستند. اثبات جرم و بی گناهی در حضور قاضی ممکن است کمی سخت باشد. چرا که روند دادگاه پیچیدگی های خاص خود را دارد و بسیاری از افراد هستند که راه های انحراف را می دانند. کمک گرفتن از یک وکیل ماهر می تواند در این مسیر بسیار اثربخش باشد. از این رو ما در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل کیفری در مشهد را برای کمک به کسانی که به دنبال یک وکیل حرفه ای هستند، معرفی کردیم.

از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم. لطفا اگر سوال و یا نظری در این خصوص دارید با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

مهلت تنظیم اعاده حیثیت بعد از حکم تبرئه چه میزان است  ؟

اعاده حیثیت مهلت ندارد و بهتر است در زمان کوتاه نسبت به طرح شکایت اقدام شود؛ شاکی در پرونده باید مشخص باشد که شخص حقیقی بوده یا حقوقی که بر اساس آن اعاده حیثیت میسر گردد.

آیا رضایت اولیای دم می تواند قاتل را از زندان آزاد می شود؟

 بعد از رضایت اولیای دم دادگاه بر اساس شرایط عمومی قاتل را مجازات کند.

از نظر قانونی توهین به چه اعمالی اطلاق می شود؟

هر زمانی که هتک حرمت نسبت به فردی صورت گیرد، حتی اگر این هتک حرمت فعل مجرمانه نباشد، توهین اتفاق افتاده است.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا