وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج⚡【سال1403】⚖️

گاهی اوقات اشخاص در زندگی خود ناچار به مراجعه به محاکم قضایی می شوند. در چنین شرایطی می توان به وکلای دادگستری مراجعه نمود تا با اطلاعات حقوقی خود بتوانند پرونده را تا زمان احیای حقوق، پیگیری نمایند. در این زمان، لازم است که در خصوص دعاوی مورد وکالت توسط بهترین وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج و نکات مهم در انتخاب وکیل، اطلاعات جامعی داشت تا روند پرونده به درستی پیش برود. برای کسب اطلاعات مفید در این زمینه مقاله پیش رو مطالعه کنید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری به فردی اطلاق می شود که در آزمون وکالت قبول شده و بعد از دوران کارآموزی، پروانه وکالت پایه یک دریافت کرده است. این فرد سواد حقوقی لازم برای وکالت دعاوی مختلف را دارد و می تواند در حوزه های مختلف فعالیت نماید. این حقوق دان برای موفقیت در بخش های مشخصی فعالیت خود را بیشتر می کند تا به تبحر و تخصص دست یابد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج، بر کلیه قوانین حقوقی و مدنی مسلط است و همچنین توانایی به کارگیری این قوانین در جای درست خود را دارد. بهترین وکیل خانواده در یاسوج، توانسته است اعتماد مردم را جلب نماید به گونه ای که موکلین توانایی های حقوقی ایشان را پذیرفته اند. وکیل موفق سعی در اجرای عدالت دارد و وکالت فردی که محق نیست را نمی پذیرد. 

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج کیست؟

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل

هنگام انتخاب وکیل باید به تمام موارد مهم توجه کرد تا انتخاب درستی انجام شود. یکی از مهم ترین نکات انتخاب وکیل، تناسب میان تخصص او و موضوع پرونده است. در واقع باید وکیلی را بیابیم که در زمینه پرونده مورد نظر، تخصص و سابقه قابل قبولی داشته باشد. سایر موارد قابل توجه در انتخاب وکیل عبارتند از:

 • در دسترس بودن: بهترین وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج باید بتواند در شرایط مختلف در دسترس موکل باشد تا در صورت نیاز به او کمک نماید.
 • میزان حق الوکاله: حتما باید در خصوص حق الوکاله با وکیل صحبت شود و توافق حاصل گردد. موکل می بایست وکیلی را انتخاب کند که حق الوکاله ای متناسب با بودجه وی داشته باشد.
 • وفاداری: یکی از نکات مهم در انتخاب وکیل، تعهد و وفاداری اوست. یک وکیل نباید با پیشنهاد پول یا سایر موارد به موکل خود خیانت کند.
 •  اخلاق مداری: پایبندی به اصول اخلاقی و همچنین خوش برخورد بودن، سبب کسب شهرت و محبوبیت وکیل خواهد شد.

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج را بشناسید!

عباس چابک

عباس چابک

آقای عباس چابک وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری هستند و دارنده پروانه وکالت می باشند. جناب آقای چابک اثبات کرده اند که می توانند وکالت دعاوی گوناگون حقوقی و کیفری را به سرانجام برسانند. ایشان طی سالیان وکالت خود تعداد قابل توجهی پرونده را در حوزه های مختلف را وکالت کرده اند و در درصد بالایی از آن ها توانسته اند به پیروزی برسند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نگارش و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها
 • پذیرش وکالت در پرونده های خانواده، طلاق، مهریه و نفقه

آدرس: یاسوج، بلوار ابوذر، بعد از دادگستری، ساختمان مهرشاد، طبقه 2، واحد 4

سیدرضا موسوی

سیدرضا موسوی

از وکلای توانا و معروف استان کهگیلویه و بویراحمد می توان از آقای سیدرضا موسوی نام برد. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند که حدود یک دهه است به وکالت مشغول هستند. آقای موسوی در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد زیادی از آن ها با پیروزی ایشان به پایان رسیده است. ایشان لقب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج را کسب کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • قبول پرونده های خانواده و ملکی
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی
 • تخصص در دعاوی مالی، تجاری، داوری و چک و سفته

آدرس: یاسوج، خیابان جمهوری، رو به روی بانک قوامین

سالار گودرزی

سالار گودرزی

از وکلای توانا و معروف یاسوج می توان از آقای داود محمدی نام برد. ایشان بسیار متعهد، کوشا، صادق، دلسوز و امانت دار هستند. جناب آقای گودرزی در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد زیادی از آن ها با پیروزی ایشان به پایان رسیده است. موفقیت های چشم گیر ایشان سبب شده است که مردم این وکیل خبره مورد اعتماد مردم این شهر قرار بگیرند.

تخصص و مهارت:

 • قبول پرونده های خانواده و ملکی
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی
 • تدوین کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: کهگیلویه و بویراحمد، یاسوج، خیابان سردار جنگل شمالی، مجتمع وکلا، طبقه 1

سمیه عالی سروستانی

سمیه عالی سروستانی

سرکار خانم عالی سروستانی وکیل پایه یک دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد هستند که در یاسوج فعالیت می نمایند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلا شده اند. تعهد، صداقت، پشتکار و مسئولیت پذیری ایشان سبب جلب اعتماد موکلین ایشان شده است. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به حل و فصل بسیاری از اختلافات و کسب عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • انجام مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: یاسوج، بلوار شهید مطهری، ساختمان اسناد رسمی، طبقه 2

رضا محراب نژاد

رضا محراب نژاد

آقای رضا محراب نژاد را می توان جزو وکلای مطرح یاسوج دانست. ایشان سال ها در دادگاه های این شهر وکالت نموده و پرونده های بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند. آقای محراب نژاد وکالت پرونده های خانواده، طلاق، نفقه، شهرداری، موجر و مستاجر را می پذیرند. ایشان توانسته اند  اعتماد و رضایت مردم را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تدوین و تنظیم انواع قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • پذیرش وکالت پرونده های کیفری، ثبتی، ملکی و حقوقی مختلف

آدرس: یاسوج، خیابان شهید قدوسی، رو به روی شهدا 1، ساختمان آلما، واحد 1

اصغر روحانی خو

اصغر روحانی خو

جناب آقای اصغر روحانی خو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان کهگیلویه و بویراحمد هستند. ایشان پروانه وکالت درجه یک را از قوه قضاییه دریافت نموده و سپس شروع به وکالت نمودند. آقای روحانی خو با شرکت ها و موسسات مختلفی همکاری های موفقیت آمیز داشته اند.  این وکیل حاذق در زمینه مشاوره های حقوقی هم بسیار موفق عمل نموده اند و توانسته اند پرونده های متعددی را به صلح و سازش برسانند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف
 • وکالت دعاوی زمین شهری و اوقاف، خرید و فروش اموال غیر منقول و کلاهبرداری

آدرس: یاسوج، خیابان فردوسی، رو به روی مهرسازی پناهی

صاحب فیاضی خواه

صاحب فیاضی خواه

آقای فیاضی خواه وکیل فعال در یاسوج هستند که دارنده پروانه وکالت پایه یک به شماره 47255 می باشند. ایشان با موفقیت های کسب شده، سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. جناب آقای صاحب فیاضی خواه در طی سال های وکالت خود تعداد قابل توجهی پرونده حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی را وکالت نمودند اما در برخی حوزه ها تسلط بیشتری بر قوانین دارند. مردم یاسوج لقب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج را به ایشان اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های خانواده، طلاق و مهریه
 • وکالت پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت و شهرداری
 • قبول پرونده های کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل و تحصیل مال از طریق نامشروع

آدرس: یاسوج، کاشانی 15، ساختمان آرام، طبقه همکف

رضا نیکو

رضا نیکو

یکی دیگر از وکلای خوب در استان کهگیلیویه و بویراحمد آقای رضا نیکو است که پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک شده اند. ایشان چندین سال در عرصه وکالت فعالیت کرده و تعداد زیادی پرونده را با نتایج دلخواه موکل خاتمه داده اند. ایشان همچنین توانسته اند تعدادی از دعاوی را نیز با مشاوره حقوقی به صلح و توافق برسانند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی حقوقی مانند سفته، اجرت المثل، الزام به تنظیم سند و دعاوی بانکی
 • وکالت پرونده های کیفری قتل، کلاهبرداری، جرایم اقتصادی، خیانت در امانت

آدرس: کهگیلویه و بویراحمد، یاسوج، کاشانی 16، انتهای نسیم 2

ابوالحسن غلامی پور

ابوالحسن غلامی پور

آقای غلامی پور در دسته وکلای شناخته شده و توانمند یاسوج قرار دارند. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود در رشته حقوق موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند. صداقت، امانت داری، هوش و ذکاوت از ویژگی های برجسته ایشان است. این وکیل حاذق علاوه بر وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم موفقیت های چشم گیری را به دست آورده اند و به همین دلیل هم رضایت و اعتماد موکلین را جلب نموده اند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای استان می باشند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری گوناگون
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه و ارث و میراث

آدرس: یاسوج، بلوار کاشانی، نبش فرعی 14، طبقه 2، واحد 12

سید مسلم عبدلی

سید مسلم عبدلی

از دیگر وکلای معروف و شناخته شده یاسوج می توان از آقای سید مسلم عبدلی نام برد. ایشان چندین سال سابقه وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری گوناگون را دارند. آقای عبدلی پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. این وکیل کاربلد بسیار مورد اعتماد مردم هستند و حق الوکاله منصفانه ای هم دارند. مشاوره های حقوقی ایشان بسیار راه گشا بوده و منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری از موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش پرونده های گمرکی
 • تنظیم انواع قرادادها ی داخلی، خارجی و بین المللی
 • وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی و ثبتی

آدرس: یاسوج، بلوار کاشانی، رو به روی دادگستری جدید

دعاوی مورد وکالت بهترین وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج

فردی که پروانه درجه یک وکالت را اخذ می نماید، محدودیتی در قبول پرونده نخواهد داشت و می تواند هر پرونده ای را که در توان او باشد وکالت نماید. وکیل می تواند در حوزه های زیر به فعالیت بپردازد:

دعاوی حقوقی: پرونده های حقوقی به دسته ای از دعاوی گفته می شود که مربوط به حقوق میان افراد می باشد. این دعاوی مجازاتی ندارند و تنها باید حقوق ضایع شده افراد پس داده شود. دعاوی خانواده یکی از دسته های پرونده های حقوقی هستند که وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج می تواند وکالت آن ها را بپذیرد.

دعاوی کیفری: دسته ای دیگر از پرونده های قضایی، دعاوی کیفری هستند. در این پرونده ها، جرم انگاری رخ داده است که برای آن ها مجازات تعیین می گردد. برخی اختلافات ملکی، کلاهبرداری، قتل، سرقت و بسیاری از دعاوی دیگر در این دسته قرار دارند. وکلای پایه یک می توانند انواع این پرونده ها را وکالت نمایند.

دعاوی مورد وکالت بهترین وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج

وکیل پایه دو دادگستری

وکیل پایه دو دادگستری، فردی است که در دوران کارآموزی به سر می برد. این فرد در آزمون وکالت قبول شده و هنوز مدت کارآموزی را به پایان نرسانده است. به دلیل تجربیات کم، این وکیل، نمی تواند در تمامی حوزه ها فعالیت نماید و تنها در برخی دعاوی مالی با مبالغ کمتر از 20 میلیون و دعاوی کیفری با مجازات های مشخص اجازه وکالت دارد.

در واقع می توان گفت وکیل پایه یک و پایه دو را با توجه به صلاحیت آن ها تقسیم بندی می کنند. وکیل پایه دو هنوز پروانه وکالت دریافت نکرده است و دلیل محدودیت های او نیز همین موضوع می باشد.

کلام آخر

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در یاسوج، پروانه وکالت درجه یک دریافت کرده است. تفاوت این وکیل با وکیل پایه دو نیز در همین پروانه وکالت است. تسلط بر کلیه قوانین حقوقی کشور از ویژگی های وکیل پایه یک می باشد که سبب می شود وی توانایی وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را داشته باشد. در انتخاب وکیل به تخصص او، سابقه و وفاداری و تعهد کاری او باید توجه ویژه داشت. وکیل پایه دو برای انجام وکالت محدودیت هایی دارد و تنها می تواند وکالت برخی از پرونده ها را بپذیرد. مجموعه وکیل چی در تلاش است اطلاعات حقوقی آموزنده ای را به شما خوانندگان گرامی ارائه نماید. از این که به جمع همراهان ما اضافه شدید از شما سپاسگزاریم. می توانید نظرات و پیشنهادات ارزنده خود را برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا