وکیلوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اصفهان⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل طلاق در اصفهان را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. پرونده های مربوط به طلاق در زمره یکی از عمده ترین پرونده ها در دادگاه خانواده قرار دارد که زوجین تنها راهکار برای حل مشکلاتشان را جدایی و طلاق می دانند که البته ممکن است در روند پیگیری پرونده با مشکلات متعددی مواجه شوند که در چنین شرایطی هر کدام از طرفین پرونده به دلیل عدم آگاهی با قوانین و مقررات طلاق و رسیدگی پرونده بهتر است از وکیل طلاق کمک بگیرند.

بهترین وکیل طلاق در اصفهان کیست؟

در حقیقت وکیل طلاق همان مشاور حقوقی و وکیل خانواده است که در زمینه تمامی دعاوی مربوط به خانواده از قبیل طلاق، مهریه و … فعالیت دارد و برای دریافت حقوق موکل خود در محاکم خانواده به دفاع از او می پردازد. بهترین وکیل در اصفهان دارای سال ها تجربه در زمینه دعاوی خانوادگی و انواع طلاق می باشد و به تمامی امور مربوط به حوزه طلاق مانند مهریه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، جهیزیه و غیره تسلط کامل دارد همچنین با توجه به مهارتی که در این زمینه کسب نموده با روند پیگیری و رسیدگی پرونده در دادگاه خانواده نیز آشنا می باشد.

بهترین وکیل طلاق کیست؟

چرا به بهترین وکیل طلاق مراجعه کنیم؟

با توجه به پیچیدگی قوانین مربوط به طلاق و همچنین عدم آگاهی افراد عادی به این قوانین لذا توصیه می شود که به منظور تسریع در روند پرونده در مسیر درست آن وکالت آن را به بهترین وکیل طلاق در تهران بسپارید و از همان ابتدای به جریان انداختن پرونده از مشاوره وکیل طلاق بهره مند شوید.

متاسفانه برخی افراد به دلیل هزینه های حق الوکاله به سراغ وکیل طلاق نمی روند اما به این نکته توجه داشته باشید که حق الزحمه بهترین وکیل طلاق در اصفهان در مقایسه با خدماتی که برای پیگیری پرونده و جلوگیری از ضایع شدن حق شما انجام می دهد می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان بر اساس توانایی که از آن برخوردار است در جهت حفظ حقوق موکل خود گام برداشته و در این زمینه تمامی مدارک و اسناد قانونی را برای احقاق حق به کار می برد و در این مورد هیچگونه محدودیتی نخواهد داشت.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، ثبتی، حقوقی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

راه های انتخاب بهترین وکیل طلاق در اصفهان

پیدا کردن یک وکیل خوب برای پیگیری و رسیدگی به پرونده های طلاق از اهمیت زیادی برخوردار است. شما باید وکیلی را انتخاب کنید که بتوانید برای تمامی مراحل و روند پرونده به او اعتماد کنید. برخی از راه های انتخاب وکیل طلاق به قرار ذیل است:

 • هر فردی در اولین اقدام برای پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در اصفهان از اطرافیان خود و افرادی که در گذشته درگیر پرونده های طلاق و خانواده بوده اند پرس و جو می کند.
 • به این نکته توجه داشته باشید که پیدا کردن وکیل خوب برای پیگیری پرونده های طلاق بسیار مهم است. زیرا طلاق یک تصمیم بسیار مهم بوده و باید وضعیت معیشتی و مالی شما با استناد به قانون و بدون ضایع شدن حقوقتان مشخص گردد.
 • حتما در زمان انتخاب وکیل برای رسیدگی به پرونده طلاق، وکیلی را انتخاب کنید که به صورت تخصصی در حوزه دعاوی طلاق و خانواده فعالیت دارد و با کلیه مراحل و روند پیگیری پرونده در دادگاه آشنایی کاملی داشته باشد.
 • برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در اصفهان می توانید با چندین وکیل خانواده که در این حوزه فعالیت دارند مشاوره داشته باشید. ممکن است وکیلی به شما معرفی شود که از نظر اعتبار و حرفه ای بودن در جایگاه بالایی قرار داشته باشد ولیکن رفتار و نوع برخورد او مورد پسندتان نباشد. شما باید با وکیل انتخابی احساس راحتی داشته باشید زیرا قرار است سرنوشت پرونده خود را به او بسپارید و ساعت های زیادی را با او بگذرانید.
 • وکیل بعد از قبول وکالت پرونده شما، سوالات کلیدی زیادی را از شما خواهد پرسید لذا خودتان را برای پاسخگویی دقیق به تمامی این سوالات آماده کنید. برای این که وکیل بتواند پرونده را در مسیر قاتونی و به نفع شما پیش برد به اطلاعات زیادی نیاز خواهد داشت.
 • حتما در اولین جلسه مشاوره میزان بودجه و درآمدتان را به وکیل اطلاع دهید. بهترین وکیل طلاق در اصفهان باید از امور مالی و هزینه های زندگی شما اطلاعات درستی را در اختیار داشته باشد. همچنین کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز برای پرونده را تهیه و در اختیار وکیل قرار دهید.
 • به طور قطع دوست دارید که پرونده طلاق به نفع شما پیش رفته و نتیجه دلخواهتان را از آن دریافت کنید که در این مسیر بهره مندی از بهترین وکیل طلاق در اصفهان بسیار ضروری بوده و با کمک او می توانید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید. به این نکته توجه داشته باشید که حق الوکاله همه وکلا یکسان نبوده و اگر تمایل دارید بهترین و مناسب ترین خدمات حقوقی را از وکیل خود دریافت کنید باید مبلغ بیشتری را به عنوان دستمزد بپردازید.
 • در زمان انتخاب بهترین وکیل طلاق در اصفهان به این نکته توجه داشته باشید که وکیل انتخابی شما باید از تخصص و تجربه لازم در این حوزه برخوردار باشد و اگر هزینه لازم برای پرداخت حق الوکاله وکیل را ندارید می توانید از طریق مراجعه به وکلای حرفه ای در این حوزه و دریافت مشاوره خودتان پیگیری پرونده را بر عهده بگیرید. در واقع این کار بهتر از داشتن وکیل کم تجربه و ارزان است.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اصفهان را بشناسید!

دکتر سید ناصر شجاعی

دکترسیدناصرشجاعی

دکتر سید ناصر شجاعی با ده سال سابقه وکالت ، داور دادگستری و استاد دانشگاه میباشند.

تخصص در زمینه امور داوری و حل مسالمت آمیز اختلافات و دکترای امور حقوقی شامل حقوق خانواده و شرکتهای تجاری.

تخصص و مهارت:

 • حل اختلافات حقوقی در کمتر از یکماه
 • ازطریق مسالمت آمیز شامل دعوت به مذاکره و سازش ٫ صدور رای داوری ٫ ابطال رای داور ٫ اجرای رای داور  تحت نظارت دادگستری
 • وکالت از امور شرکتهای تجاری ٫ مطالبات ٫ اختلافات قراردادی ٫ مشارکت در امور تجاری ٫ انعقاد قرارداد های حرفه ای و …
 • امور خانواده شامل امور طلاق ٫ مهریه ٫ فسخ نکاح ٫ امور خانوادگی

آدرس: اصفهان شیخ مفید جنب کوچه شماره پنج ساختمان ۵۷ طبقه اول

شماره تماس:

۰۹۱۲۰۱۲۶۴۵۴

وبسایت: hamfekran24.ir

حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی

حمیدرضارحمانی وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشند که پرونده های زیادی را در دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و غیره به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند ایشان همچنین در دعاوی خانواده از جمله طلاق مشاوره و راهکارهای مناسبی را به منظور پیگیری پرونده در مسیر صحیح براساس قوانین به موکلین خود ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، ساختمان سپاهان4، طبقه اول، واحد5

شماره تماس: 09132013584

علیرضا شیشه گر

علیرضا شیشه گر

علیرضا شیشه گر وکیل پایه یک دادگستری با 15 سال سابقه فعالیت در حوزه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و غیره توانسته اند پرونده های زیادی را وکالت و به نتیجه برسانند، مهم ترین و بیشترین پرونده های وکالتی ایشان در حوزه طلاق و مهریه می باشد و موجب شده تا جزو یکی از بهترین وکیل طلاق در اصفهان شناخته شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای اصفهان
 • ·       15 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: اصفهان، چهارباغ خواجو، نبش کوچه ۱۷، ساختمان احسان، طبقه ۳، واحد ۶

شماره تماس: 09132680534

علی شیرزاده

علی شیرزاده

علی شیرزاده وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشند که در حوزه دعاوی خانواده فعالیت دارند و پرونده های موفق زیادی در این زمینه را به نام خود ثبت کرده اند و اکنون نیز به عنوان یکی از وکلای متخصص در دعاوی خانواده از جمله طلاق معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه1، واحد 2

شماره تماس: 09131800200

حسین یاوری

حسین یاوری

حسین یاوری وکیل پایه یک دادگستری با سوابق درخشان و تجربه بالایی که در حوزه وکالت در زمینه دعاوی خانواده خصوصا طلاق دارند می توان ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در اصفهان معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال وکیل یانک انصار
 • عضوکانون وکلای اصفهان
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • وکیل شرکت دربند تهران در اصفهان

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت غربی، کوچه 16 شهید صادقی، اولین بن بست سمت راست، ساختمان دادگستری، واحد1

شماره تماس: 09133940430

حمید بابایی

حمید بابایی

حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشند ایشان 18 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و غیره را دارند و در زمینه پرونده های طلاق نیز از دانش و تبحر بالایی برخودار می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در اصفهان شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • دکتری جرم شناسی
 • مشاور و وکیل قرارگاه فرماندهی ارتش نزاجا تهران
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، چهارراه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان و بانک پاسارگاد

شماره تماس: 09131170407

مهدی کشوری

مهدی کشوری

مهدی کشوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اصفهان می باشند ایشان بیش از 18 سال سابقه وکالت در حوزه پرونده های طلاق را دارند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 18 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع ماکان، طبقه سوم، واحد ۳۶

شماره تماس: 09133195335

میترا آزرم

میترا آزرم

میترا آزرم وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل طلاق در اصفهان می باشند و در زمینه دعاوی دیگر نظیر خانواده، کیفری، ملکی و امورثبتی نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری استان اصفهان
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، مجتمع ورزشی تندرستی، طبقه دوم، واحد 10

شماره تماس: 09133033117

محمد مهدی رضیان

محمد مهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشند که به عنوان مشاور حقوقی خانواده نیز فعالیت دارند و پرونده های زیادی را در حوزه طلاق وکالت کرده و به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • مدرس دانشگاه
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، جنب ایستگاه مترو شریعتی، مجتمع سعادت، طبقه2، واحد4

شماره تماس: 09132000186

وکالت در طلاق چگونه است؟

بر اساس آن چه که در قانون ذکر شده حق طلاق با مرد است ولیکن آقا می تواند وکالت در طلاق و یا به عبارتی دیگر حق طلاق را به زن بدهد لذا خانم در صورت داشتن این وکالت می تواند درخواست طلاق کند و امور قضایی آن را پیگیری نماید. ذکر این نکته نیز لازم است که دادن حق طلاق به خانم هرگز به این معنا نیست که حق مرد در این مورد ساقط شود بلکه هر دوی آن ها دارای این حق خواهند بود.

اگر خانم بخواهد از وکالت طلاقی که در اختیار دارد استفاده کرده و برای طلاق اقدام کند بایستی حتما به بهترین وکیل در اصفهان مراجعه نماید و داشتن بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان در این مورد از نظر قانون اجباری است در این وکالت نیازی به حضور آقا در دفترخانه و دادگاه نخواهد بود ولیکن بایستی برای مشاوره قبل از طلاق و جلسات غربالگری حضور داشته باشد.

وکالت در طلاق به صورت بلاعزل می باشد و آقا بعد از مدتی نمی تواند آن را از خانم ساقط کند همچنین این وکالت به منظور جلوگیری از بروز هر گونه مشکلی در دادگاه برای خانم، دارای حق اسقاط در تجدید نظر خواهی و فرجام خواهی نیز می باشد.

وکالت در طلاق چگونه است؟

هزینه بهترین وکیل طلاق در اصفهان

هزینه بهترین وکیل طلاق بر اساس تعرفه هایی که از سوی وکالت قوه قضاییه تعیین شده است پرداخت می شود البته قابل ذکر است که معمولا وکیل و موکل با تعیین مبلغی از قبل به توافق می رسند و قطعا این مبلغ بالاتر از تعرفه های وکالت نخواهد بود. همانطور که پیشتر نیز گفتیم هزینه بهترین وکیل طلاق در اصفهان و همچنین بهترین وکیل در اصفهان به شرایط پرونده و مراحل دادرسی (مراحل بدوی، تجدید نظر و مرحله اجرای حکم) بستگی دارد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی را در مورد وکیل طلاق در اختیار شما قرار دهیم. سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اصفهان را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هر گونه مشاوره حقوقی در مورد پرونده طلاق نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکلای ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا داشتن وکیل برای طلاق الزامی است؟

خیر؛ اما با داشتن وکیل متخصص روند طلاق با سرعت بیش تری پیش می رود. همچنین با دادن وکالت طلاق به وکیل نیازیبه حضور شما در دادگاه نخواهد بود و تمام مراحل طلاق توسط وکیل طی می شود.

برای طلاق به کجا باید مراجعه کرد؟

روند و مراحل طلاق در دادگاه خانواده بررسی می شود اما شما باید ابتدا درخواست طلاق خود را از طریق دفاتر خدمات قضایی ارائه کنید.

مدارک مورد نیاز برای طلاق چیست؟

بسته به نوع طلاق و شرایط پرونده ممکن است به مدارک متفاوتی نیاز داشته باشید اما به صورت کلی براساس قانون طلاق به کارت ملی زوجین، شناسنامه طرفین و سند ازدواج احتیاج است.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا