وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در نیشابور⚡【سال1403】⚖️

مجموعه قوانین و محدودیت ها، قوانین حقوقی و مدنی هر کشور را تشکیل می دهند. ضمانت اجرایی این قوانین، وجود مجازات برای تعرض کنندگان می باشد. در همین راستا، قوانین کیفری تصویب شده اند و شاخه حقوق کیفری هم ایجاد شده است. قضات و دادگاه ها، مجری این قوانین و مجازات ها هستند. وکلای کیفری هم آن دسته از وکلای کیفری هستند که از افراد در برابر همین قانون دفاع می کنند تا فردی بی گناه مجرم شناخته نشده و مورد مجازات قرار نگیرد. هدف از نگارش این مقاله، معرفی بهترین وکیل کیفری در نیشابور است، اگر شما نیز به وکیلی با چنین تخصصی نیازمند هستید، تا انتها با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل کیفری در نیشابور کیست؟ 

با گسترش جرایم، مجازات و نحوه اجرای آن ها گسترش می یابد و در برخی مواقع تغییر می کند. به دنبال این تغییرات، به افراد متخصص در این حوزه هم نیاز بیشتری خواهیم داشت. وکلای کیفری یکی از این افراد متخصص هستند که بدون کمک آن ها پیگیری پرونده های کیفری دشوار خواهد بود.  

بهترین وکیل کیفری در نیشابور باید از طریق تحصیلات دانشگاهی، با قوانین حقوقی و مدنی کشور آشنا شده باشد. وی باید با گذر از آزمون وکالت و دوران کارآموزی، پروانه وکالت پایه یک را کسب نموده باشد. این وکیل بر مقررات حوزه حقوق کیفری، تسلط بالایی داشته و تجربیات فراوانی را نیز کسب کرده باشد. 

وکیل کیفری سعی دارد که مدارک لازم را برای اثبات بی گناهی فرد جمع آوری نموده و به دادگاه ارائه نماید. در برخی از موارد نیز که موکل مرتکب جرم شده است، وکیل در تلاش است تا مجازات در نظر گرفته شده برای متهم، متناسب با جرم او باشد. در واقع می توان گفت، بهترین وکیل نیشابور به قاضی در جهت شناخت مجرم و در صدور حکم متناسب کمک می کند.  

بهترین وکیل کیفری در نیشابور کیست؟

ویژگی های وکیل کارآمد

در هر یک از حوزه های قضایی، وکلای سرشناس بسیاری وجود دارند که به دلیل داشتن ویژگی های کارآمد، با دیگر وکلا تفاوت دارند. این ویژگی ها عبارتند از:

 • سواد حقوقی: اصل و اساس کار یک وکیل به کارگیری قوانین و مقررات در جهت دفاع از موکلین است. پس مهم ترین خصیصه وکیل داشتن سواد و توانایی استفاده از آن می باشد. 
 • تجربه: تجربه نقش بسیار موثری در تمامی شغل ها از جمله وکالت دارد. بهترین وکیل کیفری در نیشابور با وکالت پرونده های مختلف تجارب بسیاری را در خصوص انواع پرونده های کیفری کسب کرده است.
 • تعهد و وفاداری: احتمال خیانت وکیل در پرونده های کیفری به دلیل وجود مجازات های سنگین بیشتر خواهد بود. تعهد به موکل و پایبندی به سوگند برای احقاق حق، از جمله ویژگی های یک وکیل موفق است.
 • اخلاق مداری: وکیل خوب در کنار تخصص باید اخلاق خوب نیز داشته باشد. موکلین نمی توانند با وکیلی که برخورد مناسبی ندارد، ارتباط برقرار کنند. 

10 تا از بهترین وکیل کیفری در نیشابور را بشناسید! 

عذرا نصر آبادی 

عذرا نصرآبادی

سرکار خانم عذرا نصرآبادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی استان خراسان رضوی هستند که در شهر نیشابور به فعالیت های حقوقی مشغول هستند. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی فقه و حقوق است که پس از آن موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 25788 از قوه قضاییه شده اند. خانم نصرآبادی حدود 11 سال است که وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف را می پذیرند. ایشان مشاوره حقوقی قوه قضاییه و وکالت شرکت نام آوران رایانه خراسان را در کارنامه کاری خود دارند. تعداد قابل توجهی از پرونده های تحت وکالت ایشان با نتیجه مطلوب به پایان رسیده است. 

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده، مهریه، طلاق توافقی و نفقه 
 • پذیرش پرونده های کلاهبرداری، خیانت در امانت و جعل 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها و شکوائیه ها 

آدرس: نیشابور، خیابان 15 خرداد 40، پلاک 21 

امیر انتظاری 

امیر انتظاری

از وکلای خوب و توانمند نیشابور می توان از جناب آقای امیر انتظاری نام برد. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق خصوصی تا مقطع دکترا ادامه داده اند. دکتر انتظاری سابقه عضویت در شورای حل اختلاف، تدریس در چندین دانشگاه و تالیف کتب تخصصی حقوقی را در رزومه کاری خود دارند. پروانه وکالت شماره 14435 صادر شده از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. آقای امیر انتظاری در وکالت پرونده های کیفری تخصص ویژه دارند و به همین دلیل به عنوان بهترین وکیل کیفری در نیشابور شناخته شده اند. موفقیت های کسب شده توسط ایشان نشانه سواد حقوقی، تجربه و توانایی های این وکیل خبره است. 

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و  غیر حضوری 
 • وکالت دعاوی مالی و تجاری از جمله اختلافات مال، چک و سفته 
 • تخصص در پرونده های ملکی از جمله الزام به تنظیم سند و خرید و فروش اموال غیر منقول 

آدرس: نیشابور، میدان 15 خرداد، خرداد 1، داخل کوچه ساختمان اداری ایران، پلاک 25، طبقه 2، واحد 2  

سمیرا رشیدآبادی 

سمیرا رشیدآبادی

سرکار خانم رشیدآبادی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان با دریافت پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلا به عنوان وکیل پایه یک دادگستری، فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. پرونده های حقوقی و کیفری مختلفی با موفقیت توسط خانم رشیدآبادی وکالت شده است. ایشان در کنار وکالت در ارائه مشاوره حقوقی هم عملکرد مطلوبی را به نمایش گذاشته اند. پرونده های مربوط به تصادفات، نزاع، جرایم پزشکی، قتل، ضرب و جرح، ثبت اسناد و املاک، شهرداری و تخلیه در تخصص ایشان است. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری تخصصی 
 • مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها 

آدرس: نیشابور، خیابان فردوسی شمالی، ساختمان یاس 

علی خاکزادان 

علی خاکزادان

آقای علی خاکزادان از وکلای دادگستری استان خراسان رضوی هستند که در حال حاضر در نیشابور فعالیت می کنند. ایشان حدود یک دهه است که به انجام فعالیت های حقوقی می پردازند. آقای خاکزادان پس از به پایان رساندن تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 22072 از قوه قضاییه شدند. وکالت پرونده های خانواده، ارث و میراث، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، مناقصات و چک توسط ایشان پذیرفته می شود. به دلیل کسب پیروزی در دعاوی کیفری ایشان عنوان بهترین وکیل کیفری در نیشابور را به خود اختصاص داده اند. 

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی 
 • تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه 
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری و تلفنی 

آدرس: خراسان رضوی، نیشابور، خیابان 15 خرداد، نبش 15 خرداد 7، ساختمان پاسارگاد، طبقه 2، واحد 6 

زهرا عارفخانی 

زهرا عارفخانی

خانم عارفخانی هم یکی از وکلای سرشناس فعال در استان خراسان رضوی و شهر نیشابور هستند. ایشان پس از دریافت مدرک کارشناسی خود هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. سرکار خانم زهرا عارفخانی عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان خراسان رضوی و دارنده پروانه وکالت پایه یک می باشند. ایشان در سال های وکالت خود پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند و موفقیت های قابل قبولی را نیز کسب کرده اند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری از مراجعین شده است.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت پرونده های خانواده، ثبت احوال و طلاق 
 • پذیرش پرونده های حوزه مالی و تجاری، داوری، قراردادها و اختلافات مالی 
 • تخصص در دعاوی جرایم علیه اموال و اسناد مانند فروش و انتقال مال غیر 

آدرس: نیشابور، بلوار 15 خرداد، مقابل مسجد امیرالمومنین، ساختمان پارسه، واحد 602 

مجید محبتی 

مجید محبتی

مجید محبتی جزو وکلای معروف و توانمند نیشابور است که سال ها است به وکالت پرونده های حقوقی و کیفری می پردازد. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دارنده پروانه وکالت پایه یک شماره 3184 هستند. تعداد پرونده های موفق بسیاری در حوزه های مختلف در رزومه ایشان به چشم می خورد. جناب آقای مجید محبتی توانسته اند لقب بهترین وکیل کیفری در نیشابور را به دست آورده اند. ایشان دارای ویژگی های بارزی از جمله صداقت، تعهد، مسئولیت پذیری و پشتکار هستند. 

تخصص و مهارت:

 • تخصص در وکالت پرونده های ملکی مانند منابع طبیعی و شهرداری 
 • پذیرش دعاوی حوزه خانواده مانند استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان و مهریه 
 • وکالت پرونده های حوزه اموال منقول مانند خودرو، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات 

آدرس: نیشابور، خیابان امام خمینی، امام خمینی 16، پلاک 365 

پروین بازو بندی 

پروین بازوبندی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی شهر نیشابور هستند. پروانه وکالت شماره 2056 صادر شده از کانون وکلا متعلق به ایشان است. خانم بازوبندی با تکیه بر سواد حقوقی، تجربه و مهارت خود پرونده های حقوقی و کیفری مختلفی را وکالت نموده اند. در صد بالایی از این دعاوی با نتایج مطلوب به پایان رسیده است و رضایت موکلین را به دنبال داشته است. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان هم موفقیت آمیز بوده و سبب ایجاد صلح و سازش میان طرفین دعوا شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده و هویت قانونی 
 • تخصص در پرونده های جعل، تقلب، تزویر و سرقت 
 • پذیرش پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت و جهاد کشاورزی 

آدرس: نیشابور، خیابان 15 خرداد، ساختمان پاسارگاد، طبقه دوم، واحد 5   

مراحل طرح شکایت توسط بهترین وکیل کیفری در نیشابور 

طرح شکایت و پیگیری آن مستلزم انجام مراحل مختلف است که ما در این قسمت این مراحل را عنوان می کنیم. 

 • اولین مرحله برای طرح شکایت، بررسی موضوع پرونده و تشخیص مرجع صالح رسیدگی به آن است. وکیل کیفری در ابتدا با بررسی پرونده و با استفاده از دانش و تجربیات خود، تشخیص می دهد که پرونده حقوقی است و یا کیفری می باشد. پس از آن، شکایت و یا دادخواست را از طریق کانال های مناسب مطرح و پیگیری می نماید.  
 • در مرحله بعد باید شکایت را ثبت نمود. برای این منظور، باید در سامانه ثنا ثبت نام کرده و شکایت مد نظر را به همراه مدارک و مستندات موجود، از طریق دفاتر خدمات قضایی ثبت کرد. 
 • در متن شکوائیه باید مشخصات کامل شاکی مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی، آدرس و کد پستی دقیق ذکر شود. موضوع شکایت، زمان و مکان دقیق وقوع جرم نیز از دیگر اطلاعاتی است که باید در شکوائیه ذکر شود. اطلاعات و مشخصات متشاکی نیز باید ذکر گردد. در صورت وجود شاهد، باید مشخصات وی و سایر مدارک نیز ضمیمه شکایت شود.  
مراحل طرح شکایت توسط بهترین وکیل کیفری در نیشابور

در امور کیفری چند وکیل می توان گرفت؟

بله؛ در برخی از پرونده های کیفری، موکل می تواند چند وکیل انتخاب نماید. اما حیطه اختیارات و نتایج کار آن ها، به خواست و نظر موکل وابستگی دارد. برای مثال ممکن است موکل، مشخص کند که وکلا می توانند با همکاری یکدیگر فعالیت نمایند و نتیجه کار آن ها مورد پذیرش باشد. گاهی نیز می توان از بهترین وکیل زن در نیشابور، علاوه بر یک وکیل آقا مشورت گرفت.

لازم به ذکر است در دعاوی که در صلاحیت دادگاه کیفری 2 هستند مانند سرقت و افترا، موکل حداکثر می تواند دو وکیل اختیار کند. مطابق قانون، موکل در پرونده هایی که رسیدگی به آن ها در صلاحیت دادگاه کیفری یک است، می تواند تا 3 وکیل را اختیار نماید. اما در مرحله تحقیقات هر فرد تنها اجازه دارد یک وکیل داشته باشد. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل کیفری در نیشابور را به شما عزیزان معرفی نمودیم تا بتوانید در مواقع لزوم به آن ها مراجعه نمایید. وکیل کیفری، وکالت پرونده های کیفری را که در آن جرم رخ داده است می پذیرد. این وکیل در وکالت چنین پرونده هایی، تخصص، مهارت و تجربه دارد. امیدواریم اطلاعات جمع آوری شده در این مقاله برای شما عزیزان آموزنده بوده باشد. از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی پذیرای نظرات و پیشنهادات شما خوانندگان گرامی هستیم.    

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا