وکیل

10 تا از بهترین وکیل در بیرجند ❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در بیرجند را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. در دنیای امروزی و با توجه به شرایط و وضعیت کنونی جامعه هر کدام از ما ممکن است به نحوی درگیری مسائل حقوقی شویم. برخی از این مسائل به دلیل تخصصی بودن و قوانین و مقررات پیچیده ای که برای آن تعیین شده ملزم به دریافت راهنمایی و مشاوره از وکلای حقوقی می باشد. در صورتی که بخواهیم بدون کمک گرفتن از بهترین وکیل متخصص، خودمان پیگیری پرونده را به عهده بگیریم به دلیل عدم آگاهی از روند قانونی پرونده مورد نظر، با شکست مواجه می شویم. لذا در رسیدگی به پرونده های حقوقی قبل از هرگونه اقدامی از وکیل کمک بگیرید.

بهترین وکیل در بیرجند کیست؟

وکیل فردی است که به عنوان نماینده حقوقی با قرار وکالت مسئولیت پیگیری و رسیدگی پرونده موکل خود در مراجع قضایی را بر عهده دارد. بهترین وکیل در بیرجند براساس حیطه اختیاراتی که از جانب موکل به او واگذار شده اقدامات مناسب حقوقی را برای حل و فصل پرونده حقوقی انجام می دهد.

بهترین وکیل در خراسان رضوی با کلیه قوانین و مقررات پیچیده مربوط به انواع پرونده های حقوقی وکیفری آشنایی  دارد و تمامی تبصره ها و آیین نامه هایی که می تواند در روند رسیدگی پرونده موثر باشد را به خوبی می داند و با اتکا بر دانش حقوقی و تجربه خود از حقوق موکلش در دادگاه دفاع می کند.

بهترین وکیل در بیرجند کیست؟

شیوه های انتخاب یک وکیل خوب

 • قبل از هرچیز ابتدا در مورد تجربه وکیل و تعداد پرونده هایی که در حوزه مدنظر شما به نتیجه موفقیت رسانده تحقیق کنید. همچنین میزان هزینه حق الوکاله در انتخاب بهترین وکیل در بیرجند حائز اهمیت می باشد ولیکن به این نکته نیز توجه داشته باشید که انتخاب یک وکیل با وجدان و با اخلاق می تواند تاثیر بسزایی در روند پیگیری پرونده و حتی مسیر زندگیتان داشته باشد.
 • انتخاب وکیل تنها از طریق برنامه های تبلیغاتی و رسانه ای نباید صورت گیرد بلکه بهتر است در مورد وکیل موردنظرتان از طریق مراجعه به کانون وکلای دادگستری تحقیق کنید.
 • هرگز سن وکیل را معیاری برای باتجربه بودن او قرار ندهید گاهی وکلا جوان و تحصیل کرده در مقایسه با همکاران خود که سالیان زیادی در حوزه وکالت فعالیت داشته اند اطلاعات حقوقی و جسارت روحی بیشتری دارند و پرونده را به صورت کاملا حرفه ای در مسیر قانونی و به نفع موکل خود پیش می برند. لذا جنسیت و سن هر گز ملاک مناسبی برای انتخاب بهترین وکیل در بیرجند نخواهد بود.
 • فردی که به عنوان وکیل در یکی از حوزه های وکالت فعالیت دارد باید دارای حداقل مدرک کارشناسی حقوق بوده و در آزمون وکالت پایه یک نیز نمره قبولی را اخذ و مجوز وکالت را دریافت کرده باشد.
 • مورد دیگری که در انتخاب بهترین وکیل در بیرجند باید به آن توجه کنید انصاف و وجدان کاری وکیل است. اگرچه پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری توسط وکلا هزینه بر است ولیکن وکیل نباید مبالغ غیر واقعی را به موکلش پیشنهاد دهد و در این زمینه توصیه می شود براساس تعرفه هایی که هر ساله از سوی سازمان قضایی تعیین می گردد عمل کنند.

10 تا از بهترین وکیل در بیرجند را بشناسید!

مریم کمیلی

مریم کمیلی

مریم کمیلی پروانه وکالت پایه یک خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند. خانم کمیلی با اتکا بر تجربه و دانش حقوقی که از آن برخوردارند تاکنون سوابق درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و اکنون به عنوان یکی از بهترین وکیل در بیرجند شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • متخصص در دعاوی ملکی (مستاجر و موجر، الزام به تنظیم سند، تملک آپارتمان ها)، خانواده (طلاق، طلاق توافقی، نفقه، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان و غیره)
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بیرجند، بین طالقانی ۱۶و۱۸، طبقه اول

شماره تماس: 09153284479

ناصر انوری

ناصر انوری

ناصر انوری یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در بیرجند می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری دارای سابقه وکالت می باشند و تاکنون درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و به عنوان یکی از وکلای متخصص و باتجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده (مطالبه مهریه، نفقه، طلاق، طلق توافقی، ارث و وصیت)، ملکی (مستاجر و موجر، الزام به تنظیم سند، فک رهن)، کیفری (سرقت، کلاهبرداری، مواد مخدر، روابط نامشروع)
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بیرجند، روبروی دادگستری، طبقه فوقانی سوپر سید

شماره تماس: 09153620012

سید حسن هاشمی

سید حسن هاشمی

سید حسن هاشمی یکی از بهترین وکیل در بیرجند می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند. آقای هاشمی در ارائه خدمات حقوقی خود به موکلین و مراجعه کنندگان مصلحت آن ها را در اولویت قرار داده و مناسب ترین راه حلی های قانونی را برای پیگیری پرونده انتخاب می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • تخصص در حوزه دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، نفقه، مطالبه مهریه، انحصار وراثت، ارث و وصیت و غیره)
 • تخصص در حوزه دعاوی کیفری (روابط نامشروع، خیانت در امانت، سرقت، کلاهبرداری، مواد مخدر)
 • تخصص در حوزه دعاوی ملکی (خلع ید، فک رهن، الزام به تنظیم سند، مستاجر و موجر)
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی یک، پلاک ۱۴

شماره تماس: 09151614768

مهسا مودی

مهسا مودی

مهسا مودی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در بیرجند می باشند. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری سوابق درخشانی دارند و جزو یکی از وکلای متخصص و مجرب معرفی می شوند. خانم مودی علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود به صورت حضوری و غیر حضوری مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در دعاوی خانواده، کیفری، امور ثبتی، ملکی، شهرداری ها، بیمه ای و مالیاتی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، کوچه ۱۵، پلاک ۳

شماره تماس: 09155634494

محمدرضا یوسفی

محمدرضا یوسفی

محمدرضا یوسفی یکی از بهترین وکیل در بیرجند می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، امور ثبتی و قراردادها، تملک آپارتمان ها، اعسار و غیره سابقه وکالت دارند و درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه ۵ واحد ۱۸

شماره تماس: 09155623787

بهترین وکیل در بیرجند چه کاری انجام می دهد؟

فردی که در حوزه وکالت فعالیت می کند وظایف متعددی بر عهده دارد که تنها مختص به دادگاه نمی باشد. بهترین وکیل در بیرجند در پیگیری پرونده هایی که وکالت آن را قبول کرده به تحقیق و بررسی پرداخته و اسناد و اطلاعات لازم برای پیشبرد آن و ارائه به دادگاه به نفع موکل خود را جمع آوری می کند. وکیل از طریق برگزاری جلسات مشاوره با موکلین خود، اطلاعات لازم در مورد حقوق قانونی آن ها و همچنین چگونگی روند پرونده را در اختیار آنان قرار می دهد.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که حوزه های حقوقی و کیفری بسیار گسترده می باشد و هر کدام از این حوزه ها دارای قوانین و مقررات مختص به خود است از این رو بهترین وکیل در بیرجند به منظور موفقیت در حیطه شغلی خود در یکی از این حوزه ها به صورت تخصصی فعالیت می کند. به عبارتی دیگر وکیل برای این که بهتر بتواند به موکلین خود کمک کند تنها در یکی از حوزه های حقوقی و یا کیفری فعالیت کرده و تمرکز خود را بر قوانین و مقررات آن قرار می دهد.

بهترین وکیل در بیرجند چه کاری انجام می دهد؟

وکیل پایه یک صلاحیت رسیدگی به چه دعاوی را دارد؟

موضوعاتی که بهترین وکیل در بیرجند می تواند بدون هیچگونه محدودیتی به آن رسیدگی کند به قرار ذیل است:

 • موضاعات حقوقی: اختلاف میان طرفین این پرونده ها بر سر عدم رعایت حقوق، تعهدات و تکلیف میان آن ها است. به عنوان مثال اختلافات در خرید و فروش املاک، پرونده های زوجین نمونه های بارزی از موضوعات حقوقی است که در دادگاه مطرح و توسط وکیل پایه یک رسیدگی می شود.
 • دعاوی کیفری: اگر فردی بر علیه دیگری با ارائه شکوائیه به دادگاه اعلام جرم کند در این حالت دعوای کیفری رخ داده است. در این دعاوی شخص شاکی به دلیل جرم صورت گرفته تقاضای مجازات مجرم را دارد. برخلاف دعاوی حقوقی، پرونده هایی که در حوزه کیفری مطرح می شود برای زمانی است که جرمی اتفاق افتاده و قانون نیز برای این جرایم مجازات هایی از قبیل حبس، اعدام، شلاق و یا جزای نقدی را تعیین نموده است. برای رسیدگی به این دعاوی لازم است که قبل از هر گونه اقدامی از بهترین وکیل در بیرجند کمک بگیرید.
 • دعاوی اداری: این موضوع به شکایت مردم از یک ارگان دولتی و یا کارمندان از یک اداره خاص اشاره داد. در این دعاوی باید شاکی، شکوائیه خود را به دیوان عدالت اداری ارائه دهد که وکیل پایه یک به عنوان نماینده قانونی موکل و یا موکلین خود بررسی این پرونده را بر عهده می گیرد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در بیرجند را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 11 =

دکمه بازگشت به بالا